20 найкращих інструментів контент-маркетингу для підвищення продуктивності контенту в 2020 році

Контент-маркетинг – це процедурний підхід до маркетингу цінного, релевантного, послідовного змісту. Це найкращий та найефективніший спосіб генерувати органічний трафік на вашому веб-сайті. Ви повинні думати про те, як кожен може займатися маркетингом через контент?


Тут нам спершу потрібно розібратися зі світом оцифрування та стратегічного маркетингу, здійсненим цифровим шляхом. За сьогоднішнім сценарієм, ніхто не вірить у традиційний маркетинг, і фокус перейшов на цифровий маркетинг.

Цифровий маркетинг можна здійснити такими способами:

 • Оптимізація пошукових систем (SEO)
 • Маркетинг пошукових систем та реклама з оплатою за клік
 • Маркетинг соціальних медіа
 • Контент-маркетинг
 • Партнерський маркетинг
 • Маркетинг впливів
 • Маркетинг електронної пошти
 • Реклама на мобільному телефоні вірусного маркетингу

Коли справа доходить до контент-маркетинг ми можемо сказати, що це частина SEO-роботи на сторінці. Недарма це найкращий спосіб генерувати органічний трафік. Тобто, не витрачаючи грошей на платну рекламу чи маркетинг.

Тим, хто володіє веб-сайтом, потрібно займати рейтинг SERP, і це, очевидно, важке завдання. Початковим і важливим кроком до рейтингу вашого веб-сайту є контент-маркетинг. Це оптимізація контенту. Контент-маркетинг дійсно має вирішальне значення для підтримки релевантності вашого контенту із заголовком, підтримки ключових слів, високої якості контенту. Все це включає крок до контент-маркетингу.

Забезпечення високої якості контенту для створення потенційних клієнтів та імпровізації ранжирування сторінки на SERP (сторінки результатів пошуку). Це сторінка, яка з’являється першою, коли ми шукаємо будь-яке ключове слово чи фразу, сторінки сайтів, які з’являються на першій сторінці, класифікуються за певним ключовим словом.

Для ранжування певного ключового слова в кінцевому рахунку контент-маркетинг є дійсно важливим кроком. Добре сказано, що вміст є королем, тому що сторінку неможливо класифікувати на SERP без якісного вмісту.

Вміст повинен відповідати цільовій аудиторії. Уникайте подібних помилок під час написання вмісту, що включає набивання ключових слів, биття навколо куща, не зважаючи на правильну мову чи граматичні помилки, слід уникати плагіату. Ці речі потрібно пам’ятати під час написання контенту для маркетингу.

Існують різні інструменти, які ми обговоримо для контент-маркетингу, які можуть творити чудеса для вашого контенту.

20 найкращих інструментів контент-маркетингу до 2020 року

1. BuzzSumo

За сьогоднішнім сценарієм контент-маркетинг виявився найкращим способом генерувати трафік та підвищувати авторитет вашого веб-сайту. Проблема виникає тоді, коли вам потрібно визначитися з якою темою слід написати блог, який має тенденцію. Найкращий інструмент, який може спростити вашу проблему, – “BuzzSumo”, потужний інструмент в Інтернеті, який дозволяє знаходити модні теми чи вміст у блозі.

2. WordPress

WordPress – найкорисніша та широко використовувана платформа у всьому світі. Це одна з найкращих систем управління контентом (CMS). WordPress – це досить класний і корисний інструмент для розробки вашої контент-маркетингової програми. Це відкритий код, який дозволяє створювати свій веб-сайт відповідно до вашого вибору і має можливість розмістити його. Ви можете легко налаштувати свій сайт, використовуючи теми та плагіни, доступні в WordPress.

3. HubSpot

За допомогою цього інструменту ви можете створювати контент, який залучатиме більше відвідувачів до ключового слова, яке має більше пошукових запитів. Створюйте та змінюйте веб-сайт без ІТ, вам просто потрібно перетягнути, щоб створити публікації блогу, цільові сторінки та шаблони. Створюючи їх за допомогою чуйних шаблонів, будьте готові до відвідувачів.

4. Курата

Інструмент Curata допоможе вам створити передбачувану ланцюжок поставок і вибрати вміст, який може вплинути на ваші продажі та маркетинг. Допоможе вдосконалити свій підхід до контент-маркетингу. Ви можете легко переглянути, як працює ваш блог.

5. Буфер

Все, що ви зробили, – це створити якісний контент. Тепер вам потрібно в Інтернеті на різних платформах соціальних медіа. Буфер допомагає вам у тому ж. Це інструмент, який дозволяє обмінюватися публікаціями та оновленнями на різних типах платформ соціальних медіа, відповідно до способу планування. Він також має особливість аналітики, за допомогою якої можна побачити, як працює ваш контент у соціальних мережах.

Читайте також 10 найкращих плагінів WordPress, щоб автоматично ділитися публікаціями щоденника в соціальних мережах.

6. Йоаст

Це стане одним із ваших улюблених інструментів, оскільки він став і моїм. Все в одному інструменті, який найкраще допомагає оптимізувати SEO. Ви можете легко оптимізувати вміст, ключові слова, метаопис; навіть пропонують внутрішні посилання та багато іншого.

7. Арефс

Це один з моїх улюблених інструментів, без сумніву, вам сподобається і цей інструмент. Інструмент допомагає вам проаналізувати, чому ваші конкуренти займають високі рейтинги. І шляхи, якими ви можете їх випередити. Він постачається з ключовими словами та інструментами дослідження контенту, які допоможуть вам дізнатися, який вміст займає рейтинг найбільше та конкретні ключові слова для них.

8. Граматично

Граматичний інструмент – один з найкращих інструментів в Інтернеті, який допоможе вам вказати орфографічні помилки або граматичні помилки. Усі контекстні помилки підкреслені підкресленням червоного кольору. Всі помилки можна легко виправити інструментом. Вам просто потрібно навести курсор на слово, підкреслене червоною лінією кольору. І ви можете натиснути правильне слово для цієї помилки.

9. Google Analytics

Коли ви зайняті різними завданнями, такими як створення найкращого вмісту для вашого веб-сайту, оновлення соціальних медіа та кілька інших заходів для вашого блогу. Ви можете забути дуже важливий крок, тобто проаналізувати свій прогрес.

Інструмент, який допомагає вам у цьому, – це Google Analytics. Ви можете легко переглянути свою інформацію та статистику та змінити свою стратегію, якщо не працюєте. Аналіз вашої контентної маркетингової кампанії дійсно необхідний. Це допомагає відповісти на різні запитання, наприклад, скільки трафіку генерується за той період, як ви вирішили переглянути? Яке ключове слово генерує більше трафіку, а також на основі демографії?

10. Редактор Хемінгуея

Цей інструмент дуже корисний для вас, оскільки ви знаєте помилки більш контекстуальним чином. Допоможіть зробити ваш текст сміливим і зрозумілим. Він виділяє довгі, складні та поширені помилки, вказуючи жовтою лінією.

 • Червона виділення означає, що ваше речення настільки тьмяне, що читач загубиться, намагаючись зрозуміти сенс.
 • Фіолетова підсвітка підказує замінити її коротшим словом.
 • Синя підсвітка дозволяє вам замінити слово, яке є більш привабливим, а зелене виділення вказує на те, що ця фраза є пасивним голосом.

11. Adobe Photoshop

У вас є якісний контент, і ми маємо найкращий інструмент для вас, щоб створити якісні та привабливі зображення для вашого контенту. Adobe Photoshop – це простий інструмент для використання, навіть якщо ви не дуже хороші в графічному дизайні. Найкраще для створення публікацій у соціальних мережах, зображень для вашого вмісту, обкладинки блогу та навчального скріншоту. Ви збираєтеся полюбити цей інструмент.

12. Мольберт.ли

Easel.ly – це веб-інфографіка, яка допомагає вам конвертувати свої ідеї, концепції та звіти у фактичний веб-дизайн. Навіть якщо ви не професійний дизайнер, ви можете легко створювати інфографіку. Це допомагає вам сподіватися, що ви створюєте більше зворотних посилань і, очевидно, цікава та приваблива інфографіка автоматично генерують трафік.

13. MailChimp

MailChimp – найкращий інструмент для електронного маркетингу. Це простий спосіб продавати вміст на електронні листи. Поширення вмісту електронною поштою за допомогою цього інструменту допоможе вам збільшити кількість підписників. Цей інструмент корисний для масової розсилки.

Найголовніше, що потрібно знати, це те, що MailChimp безкоштовний для до 2000 підписників та 12000 щомісячних електронних листів та має посібник для початку роботи з маркетингом електронної пошти. Цей інструмент допомагає поліпшити поінформованість про бренд та найкращий спосіб взаємодіяти з клієнтами.

14. Маркето

Коли настане час зібрати всі заходи щодо соціальних медіа та маркетингові роботи в контентній мережі, інструмент Marketo може бути для вас корисним зараз, оскільки він послужить вам необхідною послугою.

Цей інструмент має багато функцій, але найкращі переваги, які він може вам принести за допомогою функції прогнозування вмісту, – це визначити найкращий вміст і проаналізувати, який з ваших контентів буде рейтингувати та надавати відповідний контент цільовій аудиторії. Її прогностичний характер допомагає вам найкращим чином.

15. HotJar

HotJar – це один з моїх улюблених інструментів аналітики. Це дає найкращий досвід користувача, який включає опитування та повторення сеансу. HotJar не тільки допоможе вам відповісти “що”, “де” результати аналітики поведінки користувачів, але і “чому”. Це також дає вам візуальну картину відвідувачів, які клацають та просто прокручують.

16. Божевільне яйце

Використовуйте цей дивовижний інструмент, щоб отримати результати, пов’язані з реагуванням клієнта на елементи вашого веб-сайту. Теплові карти та карти прокрутки призначені для перегляду візуальних звітів. Це доповнює вашу інформацію про дані Google Analytics.

17. Повстання

Оце Так! Повстання – корисний інструмент. Це може допомогти вам змінити динамічну зміну відгуків клієнтів веб-сайту, щоб відповідати вибору відвідувача. Він надає персоналізований веб-сайт для кожного відвідувача, щоб отримати більше продажів.

18. Розклад співпраці

Це редакційний календар «все в одному» для планування, виконання вашої маркетингової стратегії. Це допомагає вам організувати все в одному місці. Ви можете планувати, планувати або перекладати свої блоги, маркетинговий контент та соціальні медіа все в одному місці. Він простий у використанні та допомагає вам організувати все на одному місці! Це спрощує вашу роботу.

19. Canva

Щоб зробити ваш вміст більш привабливим та наочним, найціннішим інструментом є Canva, це допоможе вам створити прекрасні зображення для своїх блогів без зайвих зусиль. Вам не потрібно хвилюватися з приводу проблеми авторських прав. Ви можете створювати зображення, вибравши відповідний шаблон із великої кількості шаблонів, графіки, піктограм, банерів та інфографіки.

20. Соціальна тварина

Соціальна тварина – дуже активно використовуваний інструмент. Демо-рахунок може розповісти, наскільки корисний інструмент для ринку ніш. Цей інструмент дозволяє детально вивчити ключові слова. У ньому є інструмент дослідження, який справді корисний. Соціальні тварини можуть дати вам ефективне ґрунтовне уявлення про те, як і що слід писати для свого блогу. Це допоможе вам знайти актуальну тематику змісту.

Автор біографії: Самрідхі Шарма була цифровим маркетологом і письменником вмісту в Квантова ІТ-інновація. Вона писала блоги на дискусіях на основі технологій. Вона захоплена своїм інтересом до ведення блогів і хоче більше вивчити цю сферу.

Читайте також:

 • Топ-10 плагінів WordPress, щоб отримати більше соціальних акцій у 2020 році
 • 14 найкращих інструментів SEO, якими користуються всі експерти з SEO в 2020 році (безкоштовно) & Оплачено)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me