14 najlepších nástrojov SEO, ktoré všetci odborníci v oblasti SEO používajú v roku 2020 (zadarmo a platené)

Ak začínate so SEO webom, potom potrebujete tie najlepšie SEO nástroje. V bezplatnej, bezplatnej a platenej verzii je k dispozícii príliš veľa nástrojov SEO.


Tu sme vytvorili zoznam najlepších nástrojov SEO, ktoré všetci odborníci na SEO používajú v roku 2020. Tieto nástroje môžete tiež použiť podľa svojich požiadaviek.

Nižšie uvedený zoznam obsahuje najobľúbenejšie nástroje SEO, ako sú nástroje na analýzu spätného odkazu, nástroje na výskum kľúčových slov a nástroje na optimalizáciu obsahu.

Prečítajte si tiež: 9 spôsobov, ako v roku 2020 bezplatne vybudovať kvalitné spätné odkazy

14 najlepších nástrojov SEO, ktoré všetci odborníci v oblasti SEO používajú v roku 2020

1. Ahrefovci

Ahrefs najlepší SEO nástroj

Ahrefs sa rozrástol veľmi rýchlo a teraz sa stáva najobľúbenejším nástrojom na analýzu odkazov v roku 2020. Poskytuje príliš veľa funkcií, ako je analýza odkazov, výskum kľúčových slov, sledovanie hodností, kontrola nefunkčných odkazov a mnoho ďalších. Môžem povedať, že ide o všestranný nástroj SEO, ktorý ho môže použiť ktokoľvek.

Ahrefs ponúka sedemdňovú skúšobnú verziu za pouhých 7 dolárov. Má celkom 4 plány, počnúc od 99 dolárov mesačne.

Môžete skontrolovať porovnanie všetkých plánov tu.

2. SemRush

SemRush Najobľúbenejší SEO nástroj

SemRush je jedným z najpopulárnejších nástrojov SEO. Väčšinou sa používa na analýzu konkurentov a na výskum kľúčových slov. SemRush je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii. Vo freemiu máte obmedzenia na všetky úlohy. Platený program začína od 99,95 dolárov mesačne.

Získajte odtiaľto bezplatnú skúšobnú verziu SEMrush 30 dní.

3. Moz Pro

Nástroj prehliadača Moz Pro Link

Moz Pro je najlepším nástrojom na vyhľadávanie odkazov. Môžete skontrolovať sprostredkujúce domény, prichádzajúce odkazy, hodnotiace kľúčové slová, top stránky, skóre spamu webovej stránky a mnoho ďalších. Je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii.

Moz Pro poskytuje 30-dňovú skúšobnú verziu a jeho platený program začína od 99 dolárov mesačne. Pozrite si všetky ceny a porovnanie plánov tu.

4. Google Analytics

Google Analytics

Google Analytics poskytuje kompletný prehľad analýzy webových stránok, ako je zobrazenie stránky, organické kliknutia, priame a sprostredkovacie návštevy, vstupné stránky a mnoho ďalších.

Ak ste odborníkom na používanie služby Google Analytics, je to pre vás veľmi užitočné, pretože poskytuje príliš veľa informácií, ale pre začiatočníkov je málo zrozumiteľné..

5. Google Search Console

Google Search Console

Vyhľadávacia konzola Google je najlepším nástrojom SEO od spoločnosti Google. Môžete skontrolovať mieru prekliknutia, celkový počet organických kliknutí, zobrazenie, pozíciu vo vyhľadávaní Google, súbory sitemap, spätné odkazy, použiteľnosť v mobilných zariadeniach a mnoho ďalších..

6. Majestic: Marketing SEO Tools

Majestátne najlepšie nástroje SEO

Majestic je jedným z najlepších SEO nástrojov. Môžete ho použiť na preskúmanie spätných odkazov, na kontrolu nových a stratených domén, na kontrolu toku dôvery a citácie na webových stránkach..

Majestic je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii. Platený program začína od 49,99 dolárov mesačne. Tu môžete vidieť všetky plány, ceny a ich porovnanie.

7. SEOprofiler

SEO Profiler

SEOprofiler poskytuje príliš veľa funkcií, ako je analýza odkazov, hodnotenie kľúčových slov, optimalizácia stránok, analýza kľúčových slov, analýza sociálnych médií, analýza webových stránok atď. Všetky tieto funkcie majú príliš veľa podfunkcií. Stručne povedané, SEOprofiler je najlepší SEO nástroj pre každého.

SEOprofiler je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii. Platený program začína od 69,95 dolárov mesačne. Tu môžete skontrolovať ceny všetkých plánov.

8. Kričiaci Frog SEO Spider

Kričiaca žaba SEO Spider

Kričiaca žaba SEO Spider je softvér, ktorý poskytuje veľa funkcií SEO, ako je napríklad analýza prerušeného odkazu, názov stránky a analýza metadát, generovanie súborov Sitemap XML atď. Je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii..

9. Ubersuggest

Ubersuggest najlepší nástroj na výskum kľúčových slov

Ubersuggest je jedným z najlepších nástrojov na výskum kľúčových slov. Hlavnou výhodou tohto nástroja je, že je zadarmo. V budúcnosti budete mať v tomto nástroji aj niekoľko skvelých nových funkcií, ako sú hlavné stránky, nápady na obsah atď.

10. KWFinder: Nástroj pre návrh kľúčových slov SEO

KWFinder SEO Nástroj pre návrh kľúčových slov

KWFinder vám pomôže nájsť nové kľúčové slová, ktoré majú menšiu konkurenciu a vyšší objem vyhľadávania. Pomocou tohto nástroja môžete ľahko optimalizovať svoju webovú stránku a umiestniť na kľúčové slovo s dlhým chvostom.

11. BuzzSumo

BuzzSumo

Ak chcete vedieť najviac zdieľaný obsah na sociálnych sieťach, potom je najlepším nástrojom služba BuzzSumo. Môžete skontrolovať najvyšší obsah akejkoľvek konkrétnej sociálnej siete. Ďalšou veľkou vlastnosťou je, že môžete dostať upozornenie, keď sa na webe spomína vybrané kľúčové slovo.

12. Štatistiky služby Google PageSpeed

Štatistiky PageSpeed

Google PageSpeed ​​Insights je najlepší a odporúčaný nástroj SEO na kontrolu rýchlosti webovej stránky. Tento nástroj vám dá vedieť, čo spôsobuje spomalenie načítania stránky. Aby ste mohli ľahko zvýšiť rýchlosť svojej stránky.

13. Pingdom

Nástroj na testovanie rýchlosti webových stránok Pingdom

Pingdom je tiež jedným z mála nástrojov na testovanie rýchlosti webových stránok. Pomocou tohto nástroja môžete skontrolovať rýchlosť webového servera pre konkrétne umiestnenie. Dostupné miesto môžete vidieť na obrázku vyššie.

Prečítajte si tiež: 15 spôsobov, ako zvýšiť rýchlosť webových stránok WordPress

14. SEO Site Checkup

Seo Site Checkup Najlepšie SEO nástroje

SEO kontrola stránok je najlepším SEO nástrojom na kontrolu SEO auditu vašich webových stránok. Poskytne vám všetky informácie o stránke SEO a môžete ich tiež exportovať do súboru PDF. V bezplatnej verzii môžete auditovať iba jednu webovú stránku za deň.

Záverečné slová

Tu ste videli najlepší zoznam nástrojov SEO pre rok 2020. Všetky tieto nástroje sú najobľúbenejšie a používajú odborníci na SEO.

Teraz nám dajte vedieť, ktorý nástroj používate najčastejšie komentovaním v sekcii komentárov. Ak existuje nový nástroj SEO, ktorý funguje lepšie ako ktorýkoľvek z vyššie uvedených, dajte nám o ňom vedieť, aby som ho mohol pridať do tohto zoznamu..

Prečítajte si tiež:

 • 10 najlepších softvérov na analýzu SEO, ktoré sa majú použiť v roku 2020
 • 7 najlepších SEO pluginov na hodnotenie vašich webových stránok v roku 2020
 • Ako indexovať web v google rýchlo?
 • Najlepšie SEO trendy do roku 2020
 • 7 konečných stratégií SEO na optimalizáciu vašich webových stránok v roku 2020
 • 20 najlepších nástrojov marketingu obsahu na zlepšenie produktivity obsahu v roku 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map