14 geriausių SEO įrankių, kuriuos visi SEO ekspertai naudoja 2020 m. (Nemokama ir mokama)

Jei pradedate svetainės SEO, jums reikia geriausių SEO įrankių. Nemokamoje, „freemium“ ir mokamoje versijose yra per daug SEO įrankių.


Čia mes sukūrėme pasirinktų geriausių SEO įrankių sąrašą, kurį visi SEO ekspertai naudoja 2020 m. Taip pat galite naudoti šiuos įrankius pagal savo reikalavimus.

Žemiau esančiame sąraše yra patys populiariausi SEO įrankiai, tokie kaip atgalinių ryšių analizės įrankiai, raktinių žodžių tyrimo įrankiai ir turinio optimizavimo įrankiai.

Taip pat skaitykite: 9 būdai, kaip nemokamai sukurti aukštos kokybės nuorodas 2020 m

14 geriausių geriausių SEO įrankių, kuriuos visi SEO ekspertai naudoja 2020 m

1. Ahrefai

„Ahrefs“ geriausias SEO įrankis

„Ahrefs“ labai greitai išaugo ir dabar tampa populiariausia nuorodų analizės priemone 2020 m. Ji teikia per daug funkcijų, tokių kaip nuorodų analizė, raktinių žodžių tyrimas, reitingo stebėjimas, nutrūkusių nuorodų tikrintuvas ir daugelis kitų. Galiu pasakyti, kad tai yra universalus SEO įrankis, kuriuo gali naudotis visi.

„Ahrefs“ siūlo 7 dienų bandymą vos už 7 USD. Iš viso joje yra 4 planai, pradedant nuo 99 USD per mėnesį.

Galite patikrinti visų planų palyginimą čia.

2. „SemRush“

„SemRush“ populiariausias SEO įrankis

„SemRush“ yra viena populiariausių SEO įrankių. Dažniausiai jis naudojamas konkurentų analizei ir raktinių žodžių tyrimams. „SemRush“ galima įsigyti nemokama ir mokama versija. „Freemium“ programoje turite apribojimus visoms užduotims. Mokamas planas prasideda nuo 99,95 USD per mėnesį.

Gaukite čia 30 dienų nemokamą „SEMrush“ bandomąją versiją.

3. „Moz Pro“

„Moz Pro Link Explorer“ įrankis

„Moz Pro“ yra geriausias nuorodų naršyklės įrankis. Galite patikrinti nukreipiančius domenus, atvykstamąsias nuorodas, raktinius žodžius reitingavime, populiariausius puslapius, svetainės šlamšto balą ir daug daugiau. Jis yra laisvos ir mokamos versijos.

„Moz Pro“ teikia 30 dienų bandomąją versiją, o jos mokamas planas prasideda nuo 99 USD per mėnesį. Peržiūrėkite visas plano kainas ir palyginimą čia.

4. „Google Analytics“

Google analizė

„Google Analytics“ pateikia išsamią svetainės analizės ataskaitą, pvz., Puslapio parodymus, natūralius paspaudimus, tiesioginius ir persiuntimo apsilankymus, nukreipimo puslapius ir dar daugiau.

Jei esate „Google Analytics“ naudojimo ekspertas, tada jums tai labai naudinga, nes pateikiama per daug informacijos, bet pradedantiesiems sunku suprasti..

5. „Google“ paieškos pultas

„Google“ paieškos pultas

„Google“ paieškos pultas yra geriausias SEO įrankis iš „Google“. Galite patikrinti paspaudimų santykį, bendrą natūralių paspaudimų skaičių, parodymą, poziciją „Google“ paieškoje, svetainių schemas, nuorodas, mobilumo naudojimą ir dar daug daugiau.

6. „Majestic“: rinkodaros SEO įrankiai

Didingi geriausi SEO įrankiai

„Majestic“ yra vienas iš geriausių SEO įrankių. Galite naudoti ją tyrinėdami nuorodas, patikrinti naujus ir prarastus domenus, patikrinti pasitikėjimo srautą ir citatų srautą svetainėje.

„Majestic“ yra laisvos ir mokamos versijos. Mokamas planas prasideda nuo 49,99 USD per mėnesį. Čia galite pamatyti visą planą, kainodarą ir jų palyginimą.

7. SEOprofilis

SEO profiliuotojas

„SEOprofiler“ teikia per daug funkcijų, tokių kaip nuorodų analizė, raktinių žodžių reitingavimas, puslapio optimizavimas, raktinių žodžių analizė, socialinės žiniasklaidos analizė, svetainių analizė ir kt. Visos šios funkcijos turi per daug antrinių savybių. Trumpai tariant, SEOprofiler yra geriausia SEO priemonė visiems.

„SEOprofiler“ yra laisvos ir mokamos versijos. Mokamas planas prasideda nuo 69,95 USD per mėnesį. Čia galite patikrinti visų planų kainodarą.

8. Rėkianti varlė SEO voras

Rėkianti varlė SEO voras

Screaming Frog SEO Spider yra programinė įranga, teikianti daugybę SEO funkcijų, tokių kaip nutrūkusių nuorodų analizė, puslapio pavadinimo ir metaduomenų analizė, XML sitemap generavimas ir kt. Ji yra nemokama ir mokama versija..

9. „Ubersuggest“

„Ubersuggest“ geriausias raktinių žodžių tyrimo įrankis

„Ubersuggest“ yra viena iš geriausių raktinių žodžių tyrimo priemonių. Pagrindinis šios priemonės pranašumas yra tai, kad ji yra nemokama. Ateityje šiame įrankyje taip pat turėsite keletą nuostabių naujų funkcijų, tokių kaip populiariausi puslapiai, turinio idėjos ir kt.

10. KWFinder: SEO raktinių žodžių įrankis

KWFinder SEO raktinių žodžių įrankis

„KWFinder“ gali padėti rasti naujus raktinius žodžius, kurių konkurencija mažesnė ir kurių paieškos apimtis didesnė. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite lengvai optimizuoti savo tinklalapį ir reitinguoti ilgą raktinį žodį.

11. „BuzzSumo“

„BuzzSumo“

Jei norite sužinoti labiausiai bendrintą turinį socialinėje žiniasklaidoje, tada „BuzzSumo“ yra geriausias įrankis. Galite patikrinti bet kurio socialinio tinklo populiariausią turinį. Kita svarbi savybė yra tai, kad galite gauti perspėjimą, kai pasirinktas raktinis žodis yra paminėtas žiniatinklyje.

12. „Google PageSpeed“ įžvalgos

„PageSpeed“ įžvalgos

„Google PageSpeed ​​Insights“ yra geriausias ir rekomenduojamas SEO įrankis norint patikrinti tinklalapio greitį. Šis įrankis leis jums žinoti, dėl ko jūsų puslapis lėtai įkeliamas. Kad galėtumėte lengvai pagerinti savo puslapio greitį.

13. Pingdomas

„Pingdom“ svetainės greičio tikrinimo įrankis

„Pingdom“ taip pat yra vienas iš nedaugelio interneto greičio bandymo įrankių. Naudodamiesi šiuo įrankiu galite patikrinti svetainės greitį tam tikroje vietoje. Galimą vietą galite pamatyti aukščiau esančiame paveikslėlyje.

Taip pat skaitykite: 15 būdų, kaip padidinti “WordPress” svetainės greitį

14. SEO svetainės patikrinimas

SEO svetainės patikra Geriausi SEO įrankiai

SEO svetainės patikrinimas yra geriausias SEO įrankis patikrinti jūsų svetainės SEO auditą. Tai suteiks jums visą puslapio SEO informaciją ir galėsite jį eksportuoti į pdf failą. Nemokamoje versijoje per dieną galite patikrinti tik vieną svetainę.

Baigiamieji žodžiai

Čia pamatėte populiariausių SEO įrankių sąrašą 2020 metams. Visos šios priemonės yra populiariausios ir naudojamos SEO ekspertų.

Dabar praneškite man, kurį įrankį naudojate dažniausiai, komentuodami komentarų skiltyje. Jei yra koks nors naujas SEO įrankis, kuris veikia geriau nei bet kuris iš aukščiau išvardytų, tada praneškite mums apie tai, kad galėčiau jį įtraukti į šį sąrašą.

Taip pat skaitykite:

  • 10 geriausių SEO analizės programinės įrangos, naudojamos 2020 m
  • 7 geriausi SEO papildiniai, skirti jūsų svetainės reitingui 2020 m
  • Kaip greitai indeksuoti svetainę „Google“?
  • Populiariausios SEO tendencijos 2020 m
  • 7 pagrindinės SEO strategijos, skirtos jūsų svetainės optimizavimui 2020 m
  • 20 geriausių turinio rinkodaros priemonių, skirtų pagerinti turinio produktyvumą 2020 m
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me