10 Najlepsze oprogramowanie do analizy SEO do analizy witryny

Większość dzisiejszych firm korzysta z Internetu. Aby uzyskać przewagę nad konkurencją, każda firma szuka sposobów dotarcia do docelowego klienta.


Prawie każda firma oferująca produkty i usługi stara się przekazać swoje informacje za pośrednictwem strony internetowej. Wynika to z dużej populacji, która szuka informacji w Internecie, aby znaleźć informacje i uzyskać informacje zwrotne na temat tych produktów i usług.

Ta fala w ruchu online sprawia, że ​​dla każdej organizacji ważne jest, aby łatwiej było ją dostrzec w tym oceanie, jakim stał się Internet.

Aby tak się stało, będziesz potrzebować Search Engine Optimization (SEO).

SEO w rzeczywistości dzisiaj nie jest modnym hasłem, wiele firm do tej pory zdaje sobie sprawę, jak może zwiększyć obecność i widoczność strony internetowej. Odpowiednio zastosowane, twoja strona będzie musiała uzyskać odpowiedni ruch.

Jednak optymalizacja witryny nie załatwi sprawy; będziesz musiał wyśledzić działanie procesu SEO. Istnieje wiele narzędzi, które mogą pomóc w tym procesie.

Oto lista 10 najlepsze oprogramowanie do analizy SEO wykorzystywane do analizy stron internetowych, które mogą od czasu do czasu pomóc Twojej firmie w zwiększeniu zasięgu Twojego Internetu.

Najlepsze oprogramowanie do analizy SEO do analizy witrynyNajlepsze oprogramowanie do analizy SEO

10 Najlepsze oprogramowanie do analizy SEO do analizy witryny:

1. SEO Analyzer (https://neilpatel.com/seo-analyzer/):

To narzędzie jest uważane za jedno z najłatwiejszych i najszybszych narzędzi do pracy. Jeśli szukasz analizy witryny i raportów za kilka sekund, jest to jedno z narzędzi dla Ciebie.

Ta strona doradza, jak łatwo zwiększyć ruch i poprawić ranking witryny. Zarządzanie treścią jest jednym z jego najważniejszych elementów, zapewniającym wykrycie duplikacji treści, zanim wyszukiwarka ją zidentyfikuje i zepchnie twoje szeregi w dół.

Marketing to kolejna wiedza specjalistyczna, dzięki czemu jest opłacalną opcją, która wymaga odrobiny wysiłku.

2. Ahref (https://ahrefs.com/site-audit):

Jeśli chcesz przeprowadzić audyt witryny, bez względu na rozmiar organizacji. Ahref zapewnia wiele informacji, które pomogą Ci poprawić SEO.

Zapewnia dogłębną analizę szeregu pytań, które możesz mieć na temat uczciwości Twojej witryny w prawdziwym świecie.

Sprawdza strony internetowe pod kątem ponad 100 rodzajów problemów SEO, w tym wydajności, tagów (HTML i społecznościowych), linków (przychodzących i wychodzących), kontroli jakości i innych.

3. Narzędzia Moz Pro: (https://moz.com/mozpro/lander):

Dzięki miesięcznej bezpłatnej wersji próbnej dostępnej na ich stronie internetowej, zapewniają one narzędzia SEO, które pomogą Ci zidentyfikować, gdzie popełnisz błąd, jak to naprawić i gdzie dobrze sobie radzisz.

To narzędzie rozumie, że SEO jest złożone i pomaga zidentyfikować dane, które mogą sprawiać kłopoty ze znalezieniem siebie, jednocześnie zapewniając rozwiązania, które mogą Ci pomóc. Jeśli chcesz poprawić swój ranking, możesz zaufać Moz Pro.

4. WooRank (https://www.woorank.com):

WooRank to kolejne bardzo skuteczne narzędzie, które doskonale nadaje się do natychmiastowych kontroli SEO i audytów. Wielu użytkowników uważa to za przydatne narzędzie do dogłębnej analizy swoich witryn i korzysta z informacji, które można pobrać.

Przeprowadza również testy porównawcze, aby upewnić się, że masz rację. Użyteczność to także coś, na czym koncentruje się to oprogramowanie. Nie tylko mierzy się konkurencja, ale także słowa kluczowe.

Przeczytaj także Najlepsze narzędzia do badania słów kluczowych na rok 2020.

Od momentu uruchomienia w styczniu 2010 r. Ma ponad 1 milion zarejestrowanych użytkowników na całym świecie. Jest szybki, łatwy w użyciu i zapewnia bezpłatny okres próbny.

5. Hubspot (https://website.grader.com):

Jeśli masz witrynę internetową i prawidłowy identyfikator e-mail, Hubspot ułatwia generowanie raportów dotyczących bezpieczeństwa witryny, jej wydajności, skuteczności wyszukiwania witryny i skuteczności jej działania na urządzeniach mobilnych.

Jest to jedna z łatwiejszych opcji, ponieważ jest dostosowywana. Możesz dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o witrynie.

6. Znaleziono (https://www.found.co.uk/seo-tool/):

To łatwe w użyciu, bezpłatne narzędzie SEO może pomóc zespołowi w znalezieniu problemów z witryną. Uzyskaj migawkę tego, co jest i nie działa na twoich stronach.

Obejmuje kwestie techniczne, problemy przede wszystkim oparte na treści i idzie o krok dalej, analizuje linki i identyfikuje problemy z linkami zewnętrznymi.

7. Google Webmaster (https://www.google.com/webmasters/):

Google jest z pewnością jedną z najlepszych witryn do wyszukiwania. Dlatego nie ma wątpliwości, że opracowali narzędzie do analizy SEO, które wygodnie analizuje dane witryny, aby sprawdzić, jak działa lub nie działa dla Ciebie.

Google Analytics pomaga śledzić wydajność witryny. Poproś Google, aby pomógł Ci w analizie, i upewnij się, że korzystasz z dostarczonych przez nią narzędzi, aby zwiększyć jej wydajność.

8. Remove’em (https://www.removeem.com):

Jeśli szukasz zdrowej witryny, prawdopodobnie jest to witryna dla Ciebie. Zdobądź to, co jest dla ciebie dobre, co działa i wyjmij to, co nie. Ten produkt pomaga to zrobić z łatwością.

Dzięki skanowaniu w tle i identyfikowaniu linków backline, które nie działają dla Ciebie. Zapewnia to zastąpienie nieefektywnego bardziej wydajną opcją.

Śledzą Twoją kampanię, zapewniają najlepsze formy kontaktu, identyfikują złe linki, których użytkownik nie potrzebuje, głęboko analizują SEO; i tym samym upewnij się, że masz przegląd tego, jak się komunikujesz.

9. Sprawdź moje linki (https://chrome.google.com/webstore/detail/check-my-links/ojkcdipcgfaekbeaelaapakgnjflfglf?hl=en-GB):

Jedną z największych rzeczy, które Cię krzywdzą, są powiązane linki. To narzędzie do analizy SEO pomaga upewnić się, że linki wychodzące lub linki zewnętrzne, które posiadasz, są dokładne.

Wynika to z faktu, że żaden klient nie lubi przechodzić w martwy link. To bezpłatne narzędzie do szybkiego sprawdzania wewnętrznych i zewnętrznych linków i identyfikowania problemów z linkami. Więc idź i spróbuj.

10. Karta raportu SEO UpCity (https://app.upcity.com/free-tools/seo-report-card):

Jeśli szukasz holistycznego podejścia bezpłatnego, może to być dla ciebie alternatywa. Ponieważ dotyczy to osób, które Cię śledzą, sposobu pozycjonowania w świecie internetowym, sposobu indeksowania, dostępności witryny oraz analizy jej witryny i nie tylko.

Autor biografii:

Sorav Jain został uznany za jednego z „25 najlepszych specjalistów ds. Mediów społecznościowych w Indiach”. Jest zapalonym blogerem i napisał kilka książek na ten temat Marketing cyfrowy a także wygłosił liczne wykłady informacyjne w Konfederacji Przemysłu Indyjskiego, NASSCOM. Był gospodarzem ponad 300 warsztatów mediów społecznościowych w Indiach, Sri Lance i Dubaju.

Czytaj także:

  • 14 najlepszych narzędzi SEO do wykorzystania w 2020 roku
  • Najnowsze trendy SEO do naśladowania w 2020 roku
  • Na stronie Lista kontrolna SEO 2020
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me