Recenzia Hostinger: Je možné mať dobrý a lacný hosting?

Predtým, ako sme napísali túto recenziu, sme zakúpili služby, ktoré musel hostinger ponúknuť. Použili sme to pre
celý rok a stále ho využívame, kým sme sa rozhodli napísať svoje myšlienky. Sledovali sme
výkon hostiteľa (dostupnosť a priemerná doba načítania). Na zabezpečenie skutočnej recenzie sme použili skutočné
údaje, ako sú dostupnosť, doba načítania, kľúčové funkcie, náklady a podpora zákazníkov. Po zvážení týchto faktorov sme prišli s týmto nestranným preskúmaním.


Celkové hodnotenie

4.3 / 5

Vlastnosti
8/10

Užívatelsky prívetivý
9/10

stanovenie ceny
9/10

podpora
9/10

Spoľahlivosť
9/10

Hostinger Zľavy
Pozri ponuky

uptime

99,97%

Čas načítania

384 ms

Hostinger sľubuje, že bude poskytovať spoľahlivé, ľahko použiteľné a priateľské služby pre vývojárov. Ponúka hviezdne prvky, ako aj bezpečnosť a vynikajúcu rýchlosť. Ďalším plusom je skvelá podpora zákazníkov. Najlepšie je možno to, že služby sú dostupné za prijateľnú cenu. Hostinger nakoniec ponúka bezkonkurenčné balíky pre tých, ktorí hľadajú cenovo dostupný hosting.

Hostiteľ tiež ponúka vysoký prístup k tým, ktorí už majú skúsenosti. Zároveň umožňuje začiatočníkom ľahšie spustiť svoje webové stránky. Keďže sa na personálne zabezpečenie a marketing vynakladajú minimálne peniaze, spoločnosť Hostinger je schopná poskytnúť svoje zdroje na výrobu vynikajúcich služieb a produktov.

V tejto recenzii ju podrobne rozpíšeme a dospejeme k záveru, či to stojí za vyskúšanie. Poďme sa na to obzerať, pozrieme sa na našu recenziu hostingera.

Kľúčové vlastnosti

 • Početné funkcie a takmer žiadne vzostupné
 • Panely pre správu účtov sú citlivé, ľahko použiteľné a vizuálne ohromujúce
 • Podrobné návody na vývoj webových aplikácií
 • Tvorca webových stránok na mieru je dodávaný s rôznymi bezplatnými šablónami webových stránok
 • Plány bohaté na funkcie s dobrou rýchlosťou dostupné za nízku cenu
 • Optimalizované pre WordPress
 • Podpora chatu je k dispozícii 24 hodín denne

Miesto na disku
10 gb

Bandwidth
100 gb

Vrátenie peňazí
30 dní

Doména zadarmo
žiadny

SSL zadarmo
Áno

Hostingové plány
www.hostinger.com

Hostinger Review: Základné informácie

Začal v roku 2004, hostinger má viac ako desať rokov skúseností s hosťovaním. Ich cieľom je ponúknuť ľuďom spôsob, ako prevádzkovať svoje stránky s nízkym rozpočtom. Najlepšie na tom je, že je k dispozícii za nízku cenu bez akýchkoľvek obmedzení.

V tom čase spoločnosť zaznamenala medzeru na hostiteľskom trhu a využila ju. Na začiatku vytvorili bezplatnú webhostingovú platformu. Veľmi skoro sa stali populárnym webhostingom.

Do roku 2012 sa spoločnosť Hostinger medzinárodne rozšírila. V tom istom roku mala tiež nové sídlo na Cypre. Do januára 2017 sa do ich služieb prihlásilo vyše 29 miliónov ľudí.

V súčasnosti sľubujú vysoko kvalitné funkcie za nízku cenu. Slúžia 178 krajinám a každý deň majú v priemere až 15 tisíc nových registrácií.

hostinger-background-info

Snímka obrazovky bola prevzatá z web.archive.org – 12.11.2012.

Štatistiky hostené na webových stránkach & TLD

Hostinger, ktorý má 12 rôznych plánov hostenia, hostil 280 838 domén. Doména .com predstavuje najväčšie percento hosťovaných domén. Medzi ďalšie patria .info, .org, .us a .biz. Celkovo spoločnosť zaznamenala medziročný nárast o 3%.

hostinger hostiteľom-domény

hostinger-TLD-štatistiky

Výkon, dostupnosť & Čas načítania

Za účelom testovania výkonu sme sa zaregistrovali pre služby Hostinger a nainštalovali sme WordPress. Potom sme vytvorili fiktívny web s predvoleným motívom. Naplnili sme aj našu stránku, aby fungovala ako skutočná priemerná webová stránka WordPress.

Test výkonnosti (Pingdom)

Rýchly webhosting zaisťuje rýchly web. Z tohto dôvodu sme najprv otestovali rýchlosť hostingera s Pingdomom. Ako vidíte, doba načítania je takmer štvrtina sekundy, čo je celkom pôsobivé.

Pingdom-hostinger-load-time

Prevádzková doba servera & Čas načítania (UptimeRobot)

Pri ďalšom teste sme sa zamerali na celkovú dostupnosť hostingera. Sledovali sme tak prestoje a čas odozvy. Ako ukazujú výsledky, hostiteľ bol vyše tri mesiace. Priemerná doba odozvy je dokonca nižšia ako štvrtina sekundy, čo je pomerne zriedkavé!

hostinger-uptime

Hostinger Uptime & Čas načítania za posledné 3 mesiace (UptimeRobot)

mesiac
Štatistiky dostupnosti
Štatistika načítania času
Apríl 2020100%145 ms
Marec 2020100%171 ms
Február 2020100%157 ms

Čas odozvy servera (Bitcatcha)

Pingdom alebo podobné nástroje ukazujú, ako sa načítavajú údaje na vašom webe. Patria sem médiá, ktoré sa načítajú dlhšie ako obyčajný text. Pre presnejšiu dobu odozvy servera sme sa obrátili na Bitcatcha. Pomocou tohto nástroja je možné otestovať čas odozvy servera bez načítania údajov.

Výsledky boli výnimočné, najmä v USA. Aj na iných miestach sú štatistiky pôsobivé. Všetky servery reagujú do štvrtiny sekundy.

hostinger-bitcatha-reakcia-krát

Hostingové plány a funkcie

Hostinger má v zásade k dispozícii štyri rôzne hostingy pre širokú verejnosť. Medzi tieto tri patria zdieľaný web hosting, cloud hosting, VPS hosting a jedinečný hosting webových stránok.

Zdieľaný hosting

Tento druh hostingu je vhodný pre pokročilých používateľov webhostingu. Je to hlavne pre tých, ktorí nechcú investovať celý svoj rozpočet na hosťovanie riešení. Existujú tri spoločné plány hostenia. Medzi ne patrí Single, Premium a Business.

single: V cene 0,99 USD mesačne vám program umožňuje hostiť 1 webovú stránku. Zahŕňa tiež jeden e-mailový účet, 10 GB SSD a 100 GB šírku pásma.

premium: Tento program sa začína na cene 2,89 dolárov mesačne a ponúka neobmedzené webové stránky, priestor 20 GB SSD a neobmedzenú šírku pásma. Poskytuje tiež týždenné zálohy.

Predmet podnikania: S cenou 3,99 dolárov mesačne získate všetky výhody prémiového plánu plus o niečo viac. Medzi ďalšie funkcie tohto plánu patrí denné zálohovanie a bezplatný certifikát SSL.

Názov balíčkov
jednoposteľová
poistné
obchodné
Počiatočná cena$ 0.99 / mo$ 2,89 / mo$ 3.99 / mo
Cena za obnovenie$ 2,15 / mo$ 3,49 / mo$ 7,95 / mo
webové stránky1neobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku SSD10 GB20 GB100 GB
Bandwidth100 GBneobmedzenýneobmedzený
E-mailové účty1neobmedzenýneobmedzený
MySQL databázy1neobmedzenýneobmedzený
Zahrnuté bezplatné doményžiadnyÁnoÁno
BEZPLATNÝ certifikát SSLÁnoÁnoÁno

hostinger-zdieľané balíčky

Hosting WordPress

Hostinger ponúka lacný a efektívny hosting WordPress. Inštalácia je jednoduchá a rýchla. Navyše umožňuje okamžité vystavenie online. K dispozícii sú tri plány hostenia WordPress. Sú to Single, Premium a Business.

Single: Cena 2,15 USD mesačne, tento plán zahŕňa neobmedzené webové stránky, 20 GB miesta na disku a neobmedzenú šírku pásma. Zahŕňa tiež užívateľsky prívetivého správcu prístupu, bezplatnú doménu s SSL, výkonný ovládací panel a jednoduchý tvorca webových stránok.

Prémium: Tento plán stojí 7,45 USD mesačne a ponúka neobmedzený počet webových stránok, neobmedzenú šírku pásma a 100 GB voľného miesta na disku SSD. Medzi ďalšie funkcie patrí bezplatné doménové meno s ročným plánom, jednoduchý tvorca webových stránok a výkonný ovládací panel.

Obchod: 14,95 dolárov mesačne má tento plán všetky funkcie plánu Premium s úložiskom SSD 140 GB. Medzi ďalšie funkcie patrí denné zálohovanie, luxusná podpora naživo a bezplatný certifikát SSL.

hostinger-WordPress-packages

Cloud hosting

Hostinger má svoju vlastnú jedinečnú cloudovú infraštruktúru. Vďaka tomu môže poskytovať vynikajúce služby za nízke ceny bez zníženia výkonu. Pokiaľ ide o cloud hosting, existujú tri rôzne plány. Sú to Startup, Professional a Enterprise.

Začiatok: Pri tomto pláne stojí 7,45 $ mesačne, môžete získať vyhradenú adresu IP, 2 jadrá CPU a neobmedzenú šírku pásma. Medzi ďalšie funkcie patrí 100 GB miesta na disku a 3 GB pamäte RAM.

professional: Tento plán stojí 14,95 dolárov mesačne a zahŕňa vyhradenú adresu IP spolu s priestorom na disku 140 GB a neobmedzenou šírkou pásma. Obsahuje tiež 6 GB RAM a 4 jadrá CPU.

podnik: Okrem neobmedzenej šírky pásma a vyhradenej adresy IP obsahuje tento plán 8 jadier CPU, 16 GB RAM a 200 GB miesta na disku. To všetko je k dispozícii za cenu 37,00 $ mesačne.

Každý cloudový hostingový plán sa dodáva s názvom domény KOMPLETNE ZADARMO.

hostinger-cloud-balíčky

Hosting VPS

Hostiteľ má početné hostiteľské balíčky VPS, každý s rôznymi vlastnosťami. Všetky plány majú užitočné funkcie, ktoré zabezpečujú vynikajúci výkon.

Prvý plán s 1 jadrom má 1 GB pamäte, 2 GB burst RAM a 20 GB úložného priestoru. Navyše získate týmto plánom šírku pásma 1 000 GB za cenu 3,95 $ mesačne.

Druhý plán s 2 jadrami stojí 8,95 $ mesačne. Zahŕňa šírku pásma 2 TB, 40 GB úložného priestoru, 4 GB burst RAM a 2 GB pamäte.

Nasledujúci plán s 3 jadrami stojí 12,95 dolárov mesačne. V tomto pláne je zahrnutá šírka pásma 3 000 GB, 60 GB úložného priestoru, 6 GB burst RAM a 3 GB pamäte.

Navyše, plán 4 jadier a 4000 GB stojí 15,95 dolárov mesačne. Je tiež vybavený 8 GB burst RAM, 4 GB pamäte a 80 GB úložného priestoru.

Ďalším plánom je plán, ktorý má 6 jadier a šírku pásma 6 000 GB. Stojí to 23,95 dolárov mesačne. Ďalšie funkcie, ktoré získate s týmto plánom, sú 120 GB úložný priestor, 12 GB burst RAM a 6 GB pamäte.

Posledným plánom je 8 základných plánov so šírkou pásma 8000 GB, ktorá stojí 29,95 USD mesačne. Je tiež dodávaný s úložiskom 160 GB a 8 GB pamäte.

hostinger-VPS balíčky

Hosting webových stránok

Tvorca webových stránok je k dispozícii všetkým, ktorí s nimi hosťujú. Na použitie staviteľa nie sú potrebné žiadne predchádzajúce technické alebo kódovacie znalosti. Podľa hostingera môže byť vaša webová stránka v skutočnosti iba 5 minút.

hostinger-web-staviteľ

Hostinger Basic (Shared Plan) v detaile

Najzákladnejším zdieľaným plánom, ktorý hostiteľ ponúka, je plán zdieľaného hostenia. Zahŕňa väčšinu funkcií, ktoré by niekto, koho len začínate, vyžadovalo.

plány & Ceny v detaile

Pozrime sa podrobne na plány a ich ceny. Ako už bolo uvedené, existujú tri plány. Jedným je základný jednotný zdieľaný hostingový plán. Pre tých, ktorí chcú viac, sú však k dispozícii aj ďalšie dva plány s ďalšími funkciami. Toto sú zdieľané balíčky Premium a Business.

Čo je súčasťou zdieľaných balíkov?

Jeden zdieľaný hosting: Toto je ich najlacnejší plán. Zahŕňa funkcie ako jeden web, 10 GB miesta na disku a 100 GB webu. Zahŕňa tiež automatickú inštaláciu a tvorbu webových stránok. Počiatočná cena tohto plánu je 0,99 dolárov mesačne. Za obnovenie budete musieť zaplatiť 2,15 USD mesačne.

Zdieľaný prémiový hosting: To možno považovať za stredný riadok hosťovania. Tento plán zahŕňa neobmedzený priestor na disku SSD, šírku pásma, e-mailové účty a množstvo webových stránok. Navyše s ročným plánom môžete získať aj bezplatné doménové meno a jednoduchého tvorcu webových stránok. Počiatočná cena tohto plánu je 2,89 $ mesačne.

Obchodné webhostingové služby: Toto je najlepší hostingový plán, ktorý majú. Zahŕňa neobmedzené webové stránky, miesto na disku SSD, šírku pásma a e-mailové účty. Medzi ďalšie funkcie patrí bezplatné doménové meno, tvorca webových stránok a denné zálohy. Dodáva sa tiež so štvornásobným výkonom a bezplatným certifikátom SSL. Počiatočná cena tohto plánu je $ 3,99 / mesiac.

Hlavné rysy
jednoposteľová
poistné
obchodné
Počiatočná cena$ 0.99 / mo$ 2,89 / mo$ 3.99 / mo
Cena za obnovenie$ 2,15 / mo$ 3,49 / mo$ 7,95 / mo
webové stránky1neobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku SSD10 GB20 GB100 GB
Bandwidth100 GBneobmedzenýneobmedzený
E-mailové účty1neobmedzenýneobmedzený
Hostené domény1neobmedzenýneobmedzený
Zahrnuté bezplatné domény
BEZPLATNÝ certifikát SSL
ZADARMO Tvorca stránok
phpMyAdmin
Týždenné zálohy
Denné zálohy
MySQL databázy
cronjobs1neobmedzenýneobmedzený
RAM256 MB512 MB1 GB
Garancia vrátenia peňazí30 dní30 dní30 dní

štartové & Ceny Tabuľky

Ako už bolo spomenuté, hostingerove plány hostenia sú dosť lacné. Za najzákladnejší plán musíte zaplatiť 0,99 dolárov mesačne. Za tak nízku cenu získate prístup k mnohým funkciám. Medzitým sa prémiový plán začína od 2,89 dolárov na mesiac. Navyše, obchodný web hosting plán stojí 3,99 dolárov za mesiac. Upozorňujeme však, že nízka cena je k dispozícii, iba ak sa rozhodnete pre 48-mesačný plán. Ostatné plány s kratšou lehotou splatnosti budú stáť viac.

Platobné obdobie / plán
(iba pre nových používateľov)
jednoposteľová
poistné
obchodné
12 mesiacov$ Je 2.99 / mo$ 5.99 / mo$ 6.99 / mo
24 mesiacov$ 1,59 / mo$ 3.99 / mo$ 4,99 / mo
48 mesiacov$ 0.99 / mo$ 2,89 / mo$ 3.99 / mo

Obnovovacie ceny

Zatiaľ čo počiatočné ceny sú nízke, obnovovacie ceny sú mierne vysoké. Cena za obnovenie základného jednoduchého zdieľaného plánu hostenia je 2,15 USD mesačne.

Platobné obdobie / plán
(obnovovacie ceny)
jednoposteľová
poistné
obchodné
12 mesiacov$ 3,25 / mo$ 5,84 / mo$ 9,99 / mo
24 mesiacov$ 2,85 / mo$ 4,84 / mo$ 8,96 / mo
48 mesiacov$ 2,15 / mo$ 3,49 / mo$ 7,95 / mo

Hlavné funkcie v detailoch

Pozrime sa stručne na hlavné funkcie, ktoré ponúka spoločnosť Hostinger so všetkými svojimi plánmi. Znalosť týchto informácií vám pomôže zistiť, či je tento webhosting pre vás ten pravý!

Doménové meno & e-mail

Bezplatné e-maily sú súčasťou všetkých troch plánov. Môžete získať bezplatné doménové mená s prémiovým aj obchodným hosťovaním na jeden rok. Z dlhodobého hľadiska to pomôže ušetriť dosť peňazí. Upozorňujeme však, že za ďalšie domény budete musieť zaplatiť ďalšiu sumu.

Neobmedzený počet e-mailových účtov je k dispozícii zadarmo s oboma prvými dvoma plánmi. V základnom pláne je zatiaľ bezplatne zahrnutý iba jeden e-mailový účet.

Webový priestor & Bandwidth

Webový priestor aj šírka pásma sú obmedzené na základný plán. Zahŕňa 10 GB webového priestoru a 100 GB šírky pásma. Pre začiatočníkov sú však viac než dostatočné. Medzitým oba plány najvyššej úrovne prichádzajú s neobmedzenou šírkou pásma a webovým priestorom.

Inštalácia programu WordPress One-Click

Hostinger ponúka inštaláciu jedným kliknutím. Stačí otvoriť ovládací panel hostenia a zadať podrobnosti. Potom kliknite na jedno tlačidlo a nainštaluje sa WP. Ak však chcete mať web WP, môžete sa rozhodnúť pre hosťovanie WordPress. Týmto spôsobom získate aj množstvo ďalších funkcií. Patria sem automatické aktualizácie, bezplatné SSL, migrácia a bezplatná inštalácia.

Tvorca webových stránok

Jedna vec, vďaka ktorej hostinger zatieni ostatných webových hostiteľov, je jeho tvorca webových stránok. Pomáha používateľom vytvárať úplne jedinečnú webovú stránku od základov. Robia to tak, že sa vyhýbajú štandardným témam, vďaka ktorým vyzerajú všetky webové stránky takmer rovnako. Tvorca je dodávaný s rozhraním drag and drop. Navyše vám môže pomôcť pri vytváraní webových stránok vhodných pre mobilné zariadenia. V prípade akýchkoľvek problémov je podpora zákazníkom k dispozícii 24 hodín denne.

hostinger-web-staviteľ-speed

Ďalšie funkcie

Okrem lacného hostingu môžete získať množstvo ďalších funkcií. Medzi tieto funkcie patrí streamovanie zvuku a videa, úlohy Cronu na plánovanie úloh a 50 skriptov pre automatickú inštaláciu.

Spoľahlivosť (možnosti zabezpečenia)

Hostinger sa do značnej miery zameriava na bezpečnosť. Napriek lacným plánom je všetko špičkové. Niektoré z ponúkaných bezpečnostných prvkov zahŕňajú:

Ochrana súkromia domény

Ochrana súkromia domény môžete povoliť v časti Domény vo svojom účte Hostinger. Za súkromie domény však budete musieť zaplatiť 5 dolárov ročne. Prípadne si môžete zvoliť ochranu Cloudflare Protection na celý život iba 9,95 dolárov. Vďaka tomu môžete získať ochranu aj bezpečnosť DDoS. Zároveň si môžete vychutnať výhody CDN týkajúce sa rýchlosti.

Certifikát SSL

Každý program Hostinger obsahuje certifikát SSL zadarmo. Certifikát SSL pomáha chrániť vaše údaje v bezpečí.

Vyhradené IP

Vyhradená adresa IP nie je k dispozícii v zdieľaných plánoch spoločnosti Hostinger. Môžete to však získať so svojimi plánmi VPS.

zálohy

Denné zálohy sú súčasťou obchodného plánu zdieľania zadarmo. Týždenné zálohy sú však zadarmo v každom pláne.

Ďalšie funkcie

Z tohto dôvodu je Bitninja zahrnutá do všetkých plánov. Toto je sada ochrany typu všetko v jednom v reálnom čase. Pomáha predchádzať vkladaniu skriptov, XSS, hrubej sile a malvéru. Všetky plány tiež prichádzajú so SpamAssassin. Jedná sa o e-mailový spamový filter, ktorý automaticky skenuje a odstraňuje spamové e-maily.

Jednoduchosť použitia

Hostinger je celkom priateľský pre začiatočníkov. Jedným z dôvodov je jeho jednoduché použitie. Pozrime sa na funkcie obsiahnuté v týchto službách, vďaka ktorým sú užívateľsky príjemné!

Jednoduchosť registrácie

Registrácia na hostiteľa je hračka. Je to jednoduché, takže tu nebudete mať žiadne problémy. Stačí si zvoliť požadovaný plán hostenia a zadať svoje údaje. Potom zadajte požadované podrobnosti a vytvorte si účet. Akonáhle zadáte platobné podrobnosti, bude dobré ísť.

spôsob platby

Početné spôsoby platby sú tu akceptované. Patria medzi ne PayPal, MasterCard a dokonca aj bitcoíny.

Aktivácia účtu

Aktivácia účtu pomocou hostinger je pomerne jednoduchá. Akonáhle budete v nákupnom košíku, stačí si vybrať požadovaný hostingový balík. Ďalej stačí prejsť na platobný krok a váš účet bude aktivovaný v krátkom čase.

Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom

Platforma využíva cPanel pre všetky svoje hostingové balíčky. V podstate má koncept obkladov Microsoft. Môžete ľahko vidieť kategóriu a obrázok, aby ste získali prehľad o jej funkcii. Veľké ikony uľahčujú aj nájdenie konkrétnej možnosti. Hostiteľ sa nesnaží skryť funkcie, aby mal čistejšie vyzerajúci priestor. Namiesto toho je všetko na dosah ruky.

Umiestnenie servera

Hostinger má servery umiestnené v USA, Európe (Veľkej Británii) a Ázii. Všetky servery sú pripojené k pripojovacím vedeniam 1 000 Mb / s. Výsledkom je spoľahlivosť a vysoký výkon. Okrem toho sú ich servery v spolupráci s BitNinja ďalej chránené pred počítačovými útokmi.

Zákaznícky servis (podpora)

Zákaznícka podpora spoločnosti Hostinger je k dispozícii v rôznych jazykoch. Týmto spôsobom sprístupnili svoje služby na celom svete. V zásade sú k dispozícii dva komunikačné kanály. Jedná sa o podporu lístkov a live chat.

hostinger-zákazník-support

Live chat

Live live skúsenosti sú celkom dobré. Registrovaní užívatelia majú zaznamenanú históriu rozhovorov. Môžu k nemu mať prístup kedykoľvek. Zástupcovia zákazníkov navyše poskytujú vynikajúce tipy, ktoré môžu byť užitočné.

lístky

Služba lístkov je až do par. V primeranom časovom rámci sa odošle užitočná odpoveď.

telefón

Jednu vec, ktorá Hostingerovi chýba, je telefonická podpora. To je problematické pre tých, ktorí uprednostňujú priamy kontakt cez telefón.

Zdroje vzdelávania (vedomostná základňa)

Hostinger má rozsiahlu vedomostnú základňu. Zahŕňa videoprechody, všeobecné informácie, návody a príručky. To všetko sú užitočné nástroje, najmä pre tých, ktorí sú na hostiteľskej platforme noví. Pomocou podrobných sprievodcov sa môžete naučiť, ako ľahko vyriešiť konkrétny problém sami.

hostinger-help-znalostnej bázy

Záruka vrátenia peňazí (politika vrátenia platby)

Hostinger poskytuje 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak zistíte, že výkon nedosahuje známku, môžete požiadať o vrátenie peňazí. Nie všetky výrobky však môžu byť vrátené. Niektoré produkty navyše obsahujú špeciálne podmienky vrátenia platby.

Pre koho je Hostinger najlepší?

Vzhľadom na všetky plány a funkcie sa zdá, že hostinger je najlepší pre:

 • Tí, ktorí hľadajú vynikajúce základné potreby hostingu za nízku cenu
 • Pre malé a stredné podniky, obchody s elektronickým obchodom a pre tých, ktorí blogujú ako hobby

Upozorňujeme, že to nie je pre podniky, ktoré chcú zaručiť vyššiu dostupnosť.

PROS
ZÁPORY

 • Vynikajúca vedomostná základňa, ktorá vedie náročné úlohy
 • Jednoduché zdieľané aj obchodný plán sú k dispozícii za nízku cenu
 • Všetky plány prichádzajú s vynikajúcimi špičkovými funkciami, ktoré sú za tak nízku cenu ťažko dostupné
 • Keďže hostinger nemá vyhradený hosting, nie je vhodný pre veľké weby vyžadujúce viac zdrojov
 • Zdieľané plány nezahŕňajú bezplatné migrácie, čo môže byť problematické

Odporúčame Hostinger?

Zvážte solídnu rýchlosť a lacné ceny, dôrazne odporúčame Hostinger. Okrem toho je doba prevádzkyschopnosti a rýchlosť načítania stránky vyššia ako priemer v priemysle. Ak nie ste spokojní, môžete svoje peniaze získať späť aj v priebehu prvých 30 dní. Ich zákaznícka podpora je priateľská, pohotová a dobre informovaná.

Dúfame, že vám táto podrobná kontrola pomôže dospieť k informovanému rozhodnutiu. Čo si o tom myslíš? Máte nejaké skúsenosti s Hostingerom? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me