Hodnotenie GreenGeeks: Aj keď je „zelené“, je to dobré?

Aby sme zistili, či je GreenGeeks také sľubné, ako sa zdá, kúpili sme ich službu a použili ju (a stále ju využívame) za posledný rok. V tom čase sme sledovali rôzne aspekty výkonnosti. Patria sem prevádzkyschopnosť a priemerná doba načítania.


Potom sme sa obrátili smerom k údajom, aby sme zaistili čisto nestrannú a skutočnú kontrolu. Pomocou tejto ceny sme prišli na základe nákladov, skúseností so zákazníckou podporou, kľúčových funkcií, času načítania a skutočných údajov o dostupnosti.


Celkové hodnotenie

4,4 / 5

Vlastnosti
9/10

Užívatelsky prívetivý
9/10

stanovenie ceny
8/10

podpora
9/10

Spoľahlivosť
9/10

Zľavy GreenGeeks
Pozri ponuky

uptime

99,98%

Čas načítania

361 ms

GreenGeeks je najlepšie známy tým, že ponúka vynikajúce služby webhostingu, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Spoločnosť zabezpečuje ekologické operácie bez akýchkoľvek kompromisov v kvalite. V skutočnosti je jej hlavným zameraním vysoký technologický výkon.

Aj keď sú menšie ako ostatní hostitelia, sľubujú osobnú pozornosť. Na začiatok ponúkajú bezplatnú doménu. Potom môžete do plánov hostenia pridať neobmedzené nové domény. Najlepšie na tom je, že všetko je k dispozícii za veľmi rozumnú cenu / mesiac!

Ako hostiteľ služieb poskytujúci komplexné služby GreenGeeks sľubuje vysoký výkon. Spolu s tým tiež ponúka redundantné úložisko SSD a bonusové funkcie na pomoc zákazníkom. V tomto podrobnom prehľade sa dozviete všetko, čo o tomto webovom hostiteľovi potrebujete vedieť.

Kľúčové vlastnosti

 • Neobmedzený priestor SSD a domény na jednom účte
 • Obsahuje certifikát Šifrujme SSL
 • Nočné zálohovanie a integrácia CDN zadarmo
 • Serverová technológia zvyšujúca rýchlosť
 • Súlad s PCI k dispozícii
 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí

Miesto na disku
neobmedzený

Bandwidth
neobmedzený

Vrátenie peňazí
30 dní

Doména zadarmo
Áno

SSL zadarmo
Áno

Hostingové plány
greengeeks.com

Recenzia GreenGeeks: Základné informácie

GreenGeeks založil Trey Gardner už v roku 2007. Predtým pôsobil v oblasti webhostingu. Webový hostiteľ so sídlom v LA obsluhuje viac ako 35 000 používateľov. Nie je žiadnym tajomstvom, že webhostingový priemysel využíva veľa energie. Výsledkom je obrovský vplyv na životné prostredie. V snahe zmierniť túto skutočnosť GreenGeeks nakupuje kredity veternej energie. V skutočnosti kupujú trikrát väčšie množstvo energie, ktorú spotrebujú.

GreenGeeks-background-info

Hoci je v hostiteľskom priemysle relatívne nový, jeho služby poskytujú vážnu konkurenciu mnohým ďalším hostiteľom. Okrem kvalitných služieb získate aj spoľahlivý zákaznícky servis za prijateľné ceny.

Štatistiky hostené na webových stránkach & TLD

Od svojho uvedenia na trh v roku 2007 zaznamenala spoločnosť GreenGeeks obrovský nárast. So 14 hostiteľskými programami hostilo celkovo 98 936 domén. Tieto domény zahŕňajú .info, .biz, .com, .org a .net atď. Celkovo tiež rok čo rok zaznamenali rast o 2%..

GreenGeeks-domény-štatistiky

GreenGeeks-TLD-štatistiky

Výkon, dostupnosť & Čas načítania

Na účely tejto kontroly sme sa zaregistrovali pre hostingový účet GreenGeeks. Potom sme nainštalovali jednoduchú webovú stránku WordPress. Použitím predvolenej témy sme naplnili našu webovú stránku fiktívnymi údajmi vrátane obrázkov a médií. Výsledkom bolo, že naše stránky fungovali ako skutočný priemerný web WordPress.

Test výkonnosti (Pingdom)

Samozrejme, rýchlosť v rozhodujúcom prvku úspechu každej stránky. Z tohto dôvodu sme najprv otestovali rýchlosť pomocou Pingdomu. Ako vidíte, doba načítania bola kratšia ako jedna sekunda, čo je celkom pôsobivé.

Pingdom-GreenGeeks

Prevádzková doba servera & Čas načítania (UptimeRobot)

Jednoduchá webová stránka WordPress bola skontrolovaná každú minútu, aby sa skontrolovala celková dostupnosť hostiteľa. Inými slovami, testujú sa časy odozvy, ako aj prestoje. Ako vidíte, GreenGeeks bol za posledných 30 dní mimo prevádzky iba raz. Celkovo je 99,97% dostupnosti na serveri veľmi pozoruhodná.

GreenGeeks-uptime

Navyše, rýchlosť je tiež pôsobivá. Z grafu je zrejmé, že GreenGeeks je vo všeobecnosti rýchly a stabilný. Čas odozvy nedosahuje ani jednu sekundu v ktorúkoľvek dennú dobu, čo je vynikajúce. Pre spoľahlivosť a stabilný výkon je to správny hostiteľ.

GreenGeeks Uptime & Čas načítania za posledné 3 mesiace (UptimeRobot)

mesiac
Štatistiky dostupnosti
Štatistika načítania času
Jún 201999,99%380 ms
Máj 201999,99%371 ms
Apríl 201999,97%455 ms

Čas odozvy servera (Bitcatcha)

Pomocou nástrojov, ako je Pingdom, v podstate vidíte, ako sa načítajú údaje na vašom webe. Patria sem aj obrázky, ktoré sa v porovnaní s obyčajným textom načítajú dlhšie. Preto sme na presnejšie čítanie času odozvy servera použili bitcatchu. Pomocou tohto nástroja je možné otestovať čas odozvy servera bez načítania údajov.

GreenGeeks-bitcatcha

Ako vidno z výsledkov, servery GreenGeeks v USA dosiahli len jednu sekundu. Na iných miestach bol čas odozvy mierne vyšší, ale stále sú hlboko pod sekundou. Takže, ak je vaša cieľová skupina umiestnená v USA, váš web by bol veľmi prospešný.

Hostingové plány a funkcie

GreenGeeks má rôzne hostingové plány, ktoré uspokoja zákazníkov všetkých veľkostí. Ponúkajú zdieľaný, oddaný, predajca, VPS a spravovaný hosting WordPress.

Typ hostenia
Balík č. 1
Balík č. 2
Balík č. 3
Balík č. 4
Zdieľané (základné)2,95 $ / mesiac5,95 $ / mesiac11,95 USD / mesiac
WordPress2,95 $ / mesiac5,95 $ / mesiac11,95 USD / mesiac
VPS39,95 USD / mesiac59,95 USD / mesiac79,95 USD / mesiac99,95 USD / mesiac
Oddaný169 dolárov / mesiac269 ​​$ / mesiac319 $ / mesiac439 $ / mesiac

Zdieľaný hosting

V zásade majú tri plány. Prvým z nich je EcoSite Starter. Okrem mnohých funkcií zahŕňa aj bezplatnú službu migrácie webových stránok. Tento plán je ideálny na spustenie nového webu s nízkou návštevnosťou. Druhým plánom je Ecosite Pro. Je to dobrá voľba pre pestovanie webových stránok, ktoré vyžadujú viac zdrojov a rýchlosť. Tretím plánom je Ecosite Premium. Je ideálny pre malé podniky s rušnými webovými stránkami. Podobne je to dobrá voľba aj pre internetové obchody.

Hlavné rysy
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Počiatočná cena$ 2,95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo
Cena za obnovenie$ 9,95 / mo$ 14,95 / mo$ 24,95 / mo
webové stránkyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku SSDneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthunmeteredunmeteredunmetered
E-mailové účtyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Hostené doményneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Zahrnuté bezplatné domény111
BEZPLATNÝ certifikát SSL

GreenGeeks-zdieľaných balíčky

Hosting na WordPress

Ako je zrejmé z názvu, spravovaný hosting WP má ďalšie funkcie. Sú navrhnuté špeciálne pre WordPress. Existujú tiež tri plány. Prvým z nich je Ecosite Starter pre malé blogy alebo webové stránky. Druhým je Ecosite Pro pre rastúce webové stránky. Zatiaľ čo tretí je Ecosite Premium určený pre malé podniky.

GreenGeeks-WordPress-packages

Hosting VPS

Toto je v podstate vylepšená verzia zdieľaného hostenia WordPress. Je dodávaný s vynikajúcimi funkciami, ako sú cPanel a SSL certifikáty. V tomto pláne sú zahrnuté aj migračné služby a bezplatné nočné zálohovanie. Existuje 5 rôznych plánov. Každý plán má inú RAM, SSD a šírku pásma. Používatelia tak majú možnosť vybrať si plán s požadovanými zdrojmi.

GreenGeeks-VPS-balíky

Dedikovaný hosting

S vyhradeným hostingom získate všetky zdroje servera. Plánované hostingové plány spoločnosti GreenGeeks využívajú procesory Intel na serverovej úrovni. Použité vybavenie, pamäť a pevné disky sú tiež vysoko kvalitné. K dispozícii sú štyri rôzne servery v rôznych cenových bodoch. Čím vyššie ceny, tým viac zdrojov.

GreenGeeks určeného-packages

Reseller Hosting

S GreenGeeks získate 100% hostingové platformy pre biele štítky. Okrem mnohých funkcií môžete používať aj servery so súkromnými menami.

GreenGeeks-predajca-packages

GreenGeeks Basic (Shared Plan) v detaile

Spoločný hostingový plán GreenGeeks, Ecosite Starter, je optimalizovaný pre hosting. V skutočnosti má všetky tieto funkcie, ktoré si želajú 99,9% klientov, ktorí hostia. Z rovnakého dôvodu ponúkajú klientom priamu cestu na registráciu tohto plánu z webovej stránky.

plány & Ceny v detaile

Pozrime sa na funkcie zahrnuté v základnom pláne a na cenu, ktorú budete musieť zaplatiť. Pre tých, ktorí ich potrebujú, sú k dispozícii dve možnosti inovácie. Sú to Ecosite Pro a Ecosite Premium plán.

Čo je súčasťou základného balíka?

Ecosite Starter (základný balík): Zahŕňa neobmedzené miesto na disku, e-mailové účty a šírku pásma. Navyše je dodávaný s CloudFlare CDN a certifikátom SSL. Zahrnutá je aj fyzická pamäť 768 MB. Plán začína od 2,95 dolárov mesačne a obnovovacie ceny sú 9,95 dolárov mesačne.

Ecosite Pro: Zahŕňa neobmedzené miesto na disku, e-mailové účty a šírku pásma. Medzi ďalšie funkcie patrí CloudFlare CDN, neobmedzená databáza MySQL a 1024 MB fyzickej pamäte. Okrem toho je zahrnutý aj certifikát SSL. Pre používateľov prvýkrát sa plán začína na 6,95 dolárov a obnovovacie ceny sú 14,95 USD.

Ecosite Premium: Rovnako ako iné plány, aj Ecosite Premium obsahuje neobmedzené hostované domény, e-mailové účty, šírku pásma a miesto na disku. Zahŕňa aj certifikát SSL a CloudFlare CDN. Medzitým je zahrnutá fyzická pamäť 1500 MB. Počiatočná cena tohto plánu je 16,95 dolárov. Cena za obnovenie je 24,95 $ / mesiac.

Hlavné rysy
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Počiatočná cena$ 2,95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo
Cena za obnovenie$ 9,95 / mo$ 14,95 / mo$ 24,95 / mo
webové stránkyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Miesto na disku SSDneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Bandwidthunmeteredunmeteredunmetered
E-mailové účtyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Hostené doményneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Zahrnuté bezplatné domény111
BEZPLATNÝ certifikát SSL
Premium Wildcard SSLÁno, s AddonomÁno, s Addonom
ZADARMO Tvorca stránok
ZADARMO Prenos webových stránok
cPanel & Softaculous
Nočné zálohy
MySQL databázyneobmedzenýneobmedzenýneobmedzený
Cloudflare CDN
výkonštandardné2X4X
Technológia PowerCacher
E-maily za hodinu100300500
Zhoda s PCIÁno, s doplnkamiÁno, s doplnkami
Garancia vrátenia peňazí30-dňová30-dňová30-dňová

Tabuľka počiatočných cien

Pri zvyšovaní časového obdobia sa cena za zdieľaný základný hostingový plán diskontuje. Ak je bežná (obnovovacia) mesačná sadzba 9,95 dolárov mesačne, zvyšuje sa, ak sa rozhodnete pre dlhší plán. Teda, 12-mesačný program stojí pre nových zákazníkov 4,95 dolárov, a 24-mesačný termín stojí 3,95 dolárov / mesiac. Podobne aj 36-mesačné obdobie stojí 2,95 USD mesačne.

Platobné obdobie / plán
(iba pre nových používateľov)
Ecosite Starter
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 mesiac$ 9,95 / mo$ 14,95 / mo$ 24,95 / mo
12 mesiacov$ 4,95 / mo$ 7,95 / mo$ 13,95 / mo
24 mesiacov$ 3.95 / mo$ 6.95 / mo$ 12,95 / mo
36 mesiacov$ 2,95 / mo$ 5.95 / mo$ 11,95 / mo

GreenGeeks-zdieľaných balíčky

Obnovovacie ceny

Po počiatočnom trvaní registrácie sa ich základný plán obnoví na 9,95 dolárov mesačne. Medzitým sa Ecosite Pro obnovuje na 14,95 dolárov mesačne. Podobne cena za obnovenie programu Ecosite Premium je 24,95 USD mesačne.

Hlavné funkcie v detailoch

Pozrime sa bližšie na niektoré hlavné funkcie, ktoré tento webový hostiteľ ponúka. Znalosť týchto funkcií je nevyhnutná na určenie, či je to pre vás najvhodnejší webhosting.

Doménové meno & e-mail

Za registráciu nového názvu domény nemusíte platiť nič. Podobne je prenos existujúcej domény z iného registrátora bezplatný. Okrem toho spoločnosť GreenGeeks doménu obnovuje tak dlho, kým budete využívať ich služby. Upozorňujeme, že iní hostitelia zvyčajne ponúkajú bezplatnú doménu iba na jeden rok. Hostiteľ tiež ponúka vo svojich plánoch neobmedzené e-mailové účty.

GreenGeeks-domény názvy

Webový priestor & Bandwidth

Zdieľaný hostingový plán prichádza s neobmedzenou šírkou pásma a webovým priestorom SSD. Pokiaľ ide o medzery, neexistujú žiadne obmedzenia.

Inštalácia programu WordPress One-Click

Hostiteľ obsahuje inštalačný nástroj na jedno kliknutie. Môžete tak získať prístup k viac ako 150 aplikáciám pripraveným na inštaláciu. Medzi takéto inštalačné aplikácie jedným kliknutím patrí aj WordPress.

Migračná služba

Pre existujúcu webovú stránku poskytuje spoločnosť GreenGeeks bezplatné migračné služby. Takže nebudete mať žiadne problémy. V skutočnosti sú služby tiež ľahko použiteľné. Pre tých, ktorí nie sú technicky zdatní, je bezplatný prenos stránok fantastický. To uľahčuje prepínanie webových hostiteľov. Okrem toho odborníci zo spoločnosti GreenGeeks manipulujú s prevodom profesionálnym spôsobom. Nebudete sa teda musieť starať o veľké prestoje.

Tvorca webových stránok

GreenGeeks poskytuje ako svoj tvorca webových stránok Sitepad. Je to webový tvorca drag-and-drop, ktorý je trochu zložitejší ako priemerný. Na jeho používanie však nepotrebujete žiadne kódovacie schopnosti. Navyše je tiež komplexnejší ako priemerní tvorcovia webových stránok. Zahŕňa aj viac ako 300 vopred navrhnutých šablón. K ich modifikácii patrí aj množstvo widgetov. Základný plán začína od 2,95 dolárov mesačne. Sitepad je editor webových stránok tretích strán, ktorý je integrovaný do ovládacieho panela. Pôvodní vývojári teda pokračujú v aktualizácii staviteľa novými nástrojmi a technológiami.

GreenGeeks-web-staviteľ

Ďalšie funkcie

Existuje mnoho ďalších funkcií, ktoré zabezpečujú vynikajúci výkon, ako je integrácia CDN zdarma. Všetky servery sú navyše spustené na lokálnych poliach SSD Raid-10 a štvorjadrových procesoroch. Používatelia tak získajú spoľahlivosť a rýchly výkon webových stránok. Okrem toho majú dátové centrá obmedzený prístup. Poskytujú sa tiež so systémami UPS v prípade výpadku napájania.

Ochrana súkromia domény

Na ochranu vašich súkromných informácií pred verejným zobrazením je potrebná ochrana súkromia domény. Ak sa vaše údaje zobrazujú v globálnej databáze, baníci a spameri s údajmi budú bombardovať podvody a reklamy. Ochrana súkromia domény chráni vaše osobné údaje a chráni ich pred verejnosťou. V dôsledku toho sa verejnosti zobrazia iba anonymné informácie.

GreenGeeks ponúka túto službu za 9,95 dolárov ročne. Môžete si ju kúpiť po registrácii názvu domény alebo dokonca počas nej.

Certifikát SSL

Jednou z funkcií, ktorú si užívatelia užívajú, je bezplatný certifikát Wildcard SSL. Tento certifikát vám umožňuje zabezpečiť množstvo subdomén. Inými slovami, bude nastavená na vašej hlavnej doméne. Na oplátku budú všetky jej subdomény tiež zabezpečené pomocou SSL.

Zabezpečenie SiteLock

SiteLock každý deň prehľadáva webovú stránku, aby zistil prípadné zraniteľné miesta. Uloží tiež webové stránky pred rôznymi hrozbami, ako sú zoznamy zakázaných e-mailov, vírusy a skriptovanie na viacerých stránkach. Po dokončení skenovania SiteLock vydá správu. Táto správa obsahuje rady týkajúce sa položiek, ktoré stoja za preskúmanie. Pomocou tejto služby môžete udržiavať softvér v bezpečí a aktualizovať ho.

GreenGeeks ponúka štyri plány SiteLock. Každý z nich má svoje vlastné ceny a vlastnosti. Základný program začína na 1,25 USD mesačne, zatiaľ čo podnikový plán stojí 14,99 USD mesačne.

Vyhradené IP

Vyhradené adresy IP sú priradené k hostiteľskému účtu zákazníka. Hostiteľ ponúka vyhradenú adresu IP ako doplnok. Za jednu adresu IP budete musieť zaplatiť 48 dolárov ročne.

zálohy

Človek musí byť vždy pripravený v prípade zlých vecí. Z tohto dôvodu hostiteľ ponúka bezplatné nočné zálohovanie okrem prístupu SSH. Každú noc sú všetky vaše údaje zálohované, aby sa predišlo akejkoľvek veľkej chybe. Navyše, užívatelia tiež dostanú jednu reštauráciu mesačne zadarmo. Účtuje sa každá ďalšia výplň.

Aby ste ďalej zaistili, že nedôjde k strate údajov, môžete sa rozhodnúť pre úplné zálohy hostiteľa cPmove. Tieto vás budú stáť 5 $ / cPanel účet.

Ďalšie bezpečnostné funkcie

Spoločnosť sa snaží zabezpečiť bezpečnosť, pre ktorú prijala ďalšie opatrenia. Poskytujú funkcie ako zabezpečený server SSL a skenovanie zabezpečenia v reálnom čase. Zahrnutá je aj ochrana proti spamu a automatická detekcia brutto sily.

Umiestnenie servera

Existujú tri umiestnenia na serveri. Sú to USA, Európa a Kanada. Výber správneho umiestnenia servera má pozitívny vplyv na SEO vašich stránok. Navyše výber servera vo vašom okolí znamená vyššie rýchlosti. Každé dátové centrum má navyše veľa funkcií. Zahŕňajú napríklad kľúčovú kartu a biometrický bezpečnostný systém. Spolu s tým je tiež zahrnutý blokovací mechanizmus na úrovni stojana. Okrem toho je tiež nainštalovaný automatický systém regulácie teploty a klimatizácie. Teplota v celom zariadení je teda regulovaná, aby sa predišlo prípadným nehodám.

Jednoduchosť použitia

GreenGeeks je celkom vhodný pre začiatočníkov. Jedným z dôvodov je jeho jednoduché použitie. Pozrime sa na funkcie obsiahnuté v týchto službách, vďaka ktorým sú užívateľsky príjemné!

Jednoduchosť registrácie

Portál správcu účtov má ľahký a efektívny dizajn. Zároveň je to celkom funkčné. Používatelia teda nebudú mať žiadne problémy s registráciou. Podobne môžu ľahko zaregistrovať názov domény alebo upraviť informácie o fakturácii.

greengeeks jednoduchosť registrácie

spôsob platby

K dispozícii nie sú takmer žiadne možnosti platby. Používatelia nemôžu platiť pomocou služieb PayPal, Bitcoin ani bezhotovostným prevodom. Platba je možná iba prostredníctvom kreditných kariet.

GreenGeeks-platby

Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom

Rovnako ako mnoho iných poskytovateľov hostingu na Linuxe, GreenGeeks ponúka ako primárny ovládací panel cPanel. Zahŕňa dvoch inštalátorov skriptov; Softaculous a Fantastico. S takýmito nástrojmi môžete ľahko nainštalovať známe blogovacie platformy tretích strán, ako je WordPress. Podobne môžete nainštalovať aj systémy na správu obsahu, napríklad Drupal.

Zákaznícky servis (podpora)

Aj keď podpora zákazníkov nie je príliš pozoruhodná, je stále celkom slušná. Podporované sú nasledujúce kanály:

Live chat

Agenti podpory zákazníkov sú k dispozícii prostredníctvom živého chatu 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

lístky

Je tiež vytvorený efektívny systém predaja lístkov. Tvrdia, že na kontakt prostredníctvom e-mailu budete musieť čakať iba 15 až 20 minút.

telefón

Telefonická podpora je k dispozícii aj počas pracovnej doby. Jedná sa o pracovné dni od 9:00 do 12:00 EST. Počas víkendov sú časy od 9:00 do 20:00 EST.

Zdroje vzdelávania (vedomostná základňa)

Čo odlišuje zákaznícku podporu, je vedomostná základňa pre rýchlu pomoc pre domácich majstrov. Existujú rôzne kategórie, ktoré zodpovedajú na takmer všetky otázky, ktoré by ste mohli mať. Tieto zdroje sú nielen veľmi podrobné, ale aj veľmi užitočné. Navyše môžete tiež použiť vyhľadávací panel na zadanie slova, ktoré sa týka vášho problému, na rýchle vyhľadanie. Takže, aj keď funkcia živého rozhovoru nie je k dispozícii, stále môžete získať pomoc. Znalostnú základňu dopĺňajú aj mnohé základné návody.

a2-hosting-znalostnej bázy

Záruka vrátenia peňazí (politika vrátenia platby)

Spoločnosť ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak máte problém počas prvých 30 dní, môžete požiadať o vrátenie platby. Nebudú sa klásť žiadne otázky.

Niektoré veci však nebudú zahrnuté do vašich vrátených prostriedkov. Patria sem poplatky za registráciu domén, poplatky za nastavenie a náklady na doplnkové funkcie.

Pre koho je GreenGeeks najlepšie??

 • Zákazníci so zameraním na prioritu, vynikajúcu podporu a dobrú hodnotu spolu s udržateľnosťou.
 • Podniky, ktoré chcú zabezpečiť, aby všetky ich postupy zostali ekologické.
 • Jedna z najvhodnejších možností pre majiteľov malých podnikov.
 • Vynikajúca voľba pre spoľahlivosť, konkurencieschopnosť a výkon servera.
 • Používatelia s menej technickými znalosťami o vytváraní webových stránok.

PROS
ZÁPORY

 • Webový hostiteľ bohatý na funkcie dostupný za dostupnú cenu.
 • Dodáva sa so zárukou vrátenia peňazí.
 • Rýchle servery kvôli protokolom HTTP / 2 a SSD.
 • Rôzne možnosti zákazníckeho servisu.
 • Stanovenie cien je trochu zavádzajúce.

Odporúčame GreenGeeks?

Vzhľadom na ceny a funkcie zahrnuté v ich plánoch odporúčame GreenGeeks. Jeho schopnosť venovať osobnú pozornosť všetkým používateľom ju ešte vylepšuje. V prípade problémov nebudete čeliť príliš veľkým stratám. Namiesto toho odborníci zvládnu všetko profesionálne. Ich služby sú navyše zelené, čo pomáha šetriť klímu. Celkovo výkon, rýchlosť a spoľahlivosť z neho robia dobrú voľbu.

Dúfame, že vám táto podrobná kontrola pomôže dospieť k informovanému rozhodnutiu. Čo si o tom myslíš? Máte nejaké skúsenosti s GreenGeeks? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map