SiteGround Review: Czy to odpowiedni hosting dla Ciebie?

Sprawdziliśmy SiteGround, aby ustalić, jak dobry jest. Kupiliśmy usługę i stworzyliśmy naszą stronę internetową, aby sprawdzić funkcje oferowane przez firmę. Przebadaliśmy wszystko, od kosztów po czas pracy i ładowanie rzeczywistych danych w czasie, aby napisać wiarygodną i prawdziwą recenzję dostawcy hostingu.


Ogólna ocena

4,5 / 5

funkcje
10/10

Przyjazny użytkownikowi
10/10

cennik
7/10

Wsparcie
10/10

Niezawodność
10/10

Zniżki SiteGround
Zobacz oferty

Czas pracy

99,99%

Czas ładowania

546 ms

SiteGround to renomowana nazwa w branży, głównie dlatego, że jest to platforma wspierana przez WordPress. Ci, którzy korzystali z tej usługi, przysięgają, że oferuje ona wiele usług hostingowych i jest znana z niesamowitej obsługi klienta. Uruchomiona w 2004 r. Firma hostingowa wydaje się mieć dobrą reputację i ma wskaźnik szczęścia 99,7%, co wskazuje na to, jak bardzo kochają ją klienci, których liczba stale rośnie.

W tej recenzji opiszemy ją szczegółowo i stwierdzimy, czy warto spróbować. Bez zbędnych ceregieli spójrzmy na naszą recenzję SiteGround.

Kluczowe cechy

 • Pamięć masowa SSD i technologia serwera NGINX zapewniają szybką usługę
 • Wiele pakietów obejmuje bezpłatną usługę transferu stron internetowych
 • Najwyższej klasy bezpieczeństwo i dodatki
 • Wszystkie usługi obejmują CloudFlare CDN dla dodatkowego zwiększenia prędkości
 • Zatwierdzony przez WordPress + 99,9% gwarancja bezawaryjności
 • Cztery centra danych na trzech kontynentach

Miejsca na dysku
10 gb

Pasmo
bez limitu

Zwrot pieniędzy
30 dni

Darmowa domena
Nie

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
www.siteground.com

Przegląd SiteGround: Informacje podstawowe

Z siedzibą w Bułgarii, ma centra danych na całym świecie (USA, Europa i Azja) oraz obecność w sześciu lokalizacjach. Rozpoczęty w 2004 roku powoli dąży do zarządzania 1 900 000 nazw domen.

Firma zatrudnia ogółem 400 pracowników i szybko rośnie, aby zatrudniać bardziej utalentowanych pracowników, aby zaspokoić rosnącą liczbę klientów. Słynie z fantastycznej obsługi klienta, która jest dostępna przez całą dobę i w wielu językach. Jest to jeden z powodów, dla których platforma jest popularna nie tylko w USA, ale na całym świecie.

siteground-background-info

Zatwierdzony przez WordPress

To jest „WordPress” zaleca hosting firma głównie ze względu na niezwykle niesamowitą obsługę klienta. Dostawca hostingu jest bardzo popularny wśród użytkowników WordPress, a nawet oferuje specjalne zniżki dla początkujących WP.

Platforma sprawia, że ​​hosting witryn WordPress jest dziecinnie prosty. Możesz zainstalować WP jednym kliknięciem, cieszyć się zarządzanymi aktualizacjami, wersją WP i integracją git oraz W-Cli.

Wykorzystuje również najnowsze technologie, takie jak HTTP / 2, PHP 7, dyski SSD i buforowanie oparte na NGINX, aby chronić witrynę i zapewnić dobry czas ładowania.

Statystyki hostowane na stronie internetowej & TLD

Witryna obecnie obsługuje około 738 149 stron internetowych i oferuje w sumie 11 planów hostingowych. Oferuje różne domeny TLD, w tym .com, .biz, .info, .org oraz krajowe domeny TLD, w tym .us.

siteground-domains-stats

siteground-tlds-stats

Wydajność, czas działania & Czas ładowania

Aby napisać obiektywną i prawdziwą recenzję, zarejestrowaliśmy konto hostingowe SiteGround i korzystaliśmy z różnych usług, aby ocenić jakość hostingu oferowanego przez firmę. Byliśmy pod wrażeniem ogólnej wydajności, ponieważ sama strona szybko się ładowała, oferując również niesamowity czas bezawaryjnej pracy i czas ładowania. Powiedzielibyśmy, że znajduje się w pierwszej trójce najlepszych, jeśli chodzi o czas pracy i szybkość.

Test wydajności (Pingdom)

Aby mieć szybką stronę internetową, twoja firma hostingowa powinna być również szybka. Pamiętając o tym, najpierw przetestowaliśmy szybkość hosta. Aby to zrobić, stworzyliśmy stronę testową przy użyciu domyślnego motywu. Dodaliśmy również atrapę do obrazów, aby działała jak prawdziwa strona internetowa. Na koniec użyliśmy narzędzia Pingdom do przetestowania szybkości witryny.

pingdom-siteground

Nie użyliśmy żadnych sztuczek związanych z optymalizacją prędkości ani buforowania i byliśmy pod wrażeniem szybkości ładowania strony – 726 ms. Jest to szybsze niż 70% testowanych witryn.

Czas działania serwera & Czas ładowania (UptimeRobot)

Stworzyliśmy witrynę na żywo i regularnie testowaliśmy ją pod kątem przestojów i czasów reakcji. Witryna nie uległa awarii raz w ciągu ostatnich 40 dni i oferowała nieprzerwany czas pracy wynoszący 100% w ciągu ostatnich 30 dni. To całkiem imponujące. Ponadto czas reakcji jest również dobry i wynosi średnio 691,23 MB, a do 1 sekundy dochodzi tylko dwa razy dziennie. Jest to dość niezawodny i stabilny host pod względem czasu sprawności i czasu reakcji.

czas pracy na ziemi

SiteGround Uptime & Czas ładowania z ostatnich 3 miesięcy (UptimeRobot)

Miesiąc
Statystyki czasu działania
Statystyki czasu ładowania
Czerwiec 2019 r99,99%608 ms
Maja 2019 r99,98%624 ms
Kwiecień 2019 r100%682 ms

Czas reakcji serwera (Bitcatcha)

Użyliśmy Bitcatcha do oceny ogólnej wydajności witryny. Serwery działały bardzo dobrze w USA, podczas gdy prędkość była nieco wolniejsza w innych krajach, wciąż była poniżej jednej sekundy, a wskaźnik odpowiedzi był najniższy w Sao Paulo, Brazylia, przy 5243 ms.

siteground-bitcatha

Ogólnie rzecz biorąc, powiedzielibyśmy, że to imponujące, jeśli stopa pozostała poniżej sekundy. Może być świetną opcją, jeśli kierujesz reklamy głównie do odbiorców w USA, ale jeśli twoi główni odbiorcy znajdują się w Azji lub na innych kontynentach, może to nie być najlepszy wybór.

Plany hostingowe i funkcje

SiteGround oferuje różnorodne plany hostingowe podzielone na różne typy. Oferują współdzielony, dedykowany, odsprzedawczy, chmurowy i zarządzany hosting WordPress.

Rodzaj hostingu
Pakiet nr 1
Pakiet nr 2
Pakiet nr 3
Pakiet nr 4
Udostępnione (podstawowe)3,95 USD / mies5,95 USD / mies11,95 USD / mc
WordPress3,95 USD / mies5,95 USD / mies11,95 USD / mc
Chmura80 USD / mies120 USD / mies160 USD / mies240 USD / miesiąc
Dedykowane269 ​​USD miesięcznie349 USD / mies729 USD / mies

Shared Hosting

Uruchomienie: Za 3,95 USD / miesiąc możesz cieszyć się 10 GB przestrzeni internetowej przy 10 000 odwiedzających miesięcznie. Jest odpowiedni dla małych witryn i możesz hostować tylko jedną witrynę.

GrowBig: Za 5,95 USD / miesiąc możesz cieszyć się 20 GB przestrzeni internetowej przy 25 000 odwiedzających miesięcznie. Jest odpowiedni dla średnich firm i możesz hostować nieograniczoną liczbę witryn. Ponadto ma kilka funkcji premium.

GoGeek: Za 11,95 USD miesięcznie zyskujesz 30 GB przestrzeni internetowej przy 100 000 odwiedzających miesięcznie. Jest odpowiedni dla dużych witryn i umożliwia hostowanie wielu witryn.

Główne cechy
Uruchomienie
GrowBig
GoGeek
Cena początkowa3,95 USD / mies5,95 USD / mies11,95 USD / mc
Cena odnowienia11,95 USD / mc19,95 USD / mc34,95 USD / mies
Strony internetowe1bez limitubez limitu
Miejsce na dysku SSD10 GB20 GB30 GB
PasmoNie mierzoneNie mierzoneNie mierzone
Konta emailWolnyWolnyWolny
Domeny hostowanebez limitubez limitubez limitu
DARMOWE domeny wliczone
BEZPŁATNY certyfikat SSL

siteground-shared-packages

Hosting WordPress

Programy hostingowe WordPress firmy SiteGround są dość popularne i są takie same jak wspólne plany hostingowe, z tym wyjątkiem, że obejmują lepszą obsługę WP i wydajność z bezpłatnymi transferami:

Uruchomienie: Zaczyna się już za 3,95 $ / miesiąc i pozwala Ci hostować 1 stronę internetową. Pakiet zawiera 10 GB przestrzeni internetowej i 10 000 odwiedzin miesięcznie. Możesz także korzystać z szeregu niezbędnych funkcji, w tym kreatora stron internetowych, wsparcia 24/7, nieograniczonej liczby MySQL, darmowego SSL i HTTPS, kont e-mail i codziennych kopii zapasowych.

GrowBig: Zaczyna się już za 5,95 USD / miesiąc i pozwala hostować 1 stronę internetową. Pakiet zawiera 20 GB przestrzeni internetowej i 25 000 miesięcy odwiedzin. Możesz także cieszyć się wszystkimi niezbędnymi funkcjami dzięki szeregowi funkcji premium, w tym priorytetowej pomocy technicznej, bezpłatnego transferu witryny, bezpłatnego przywracania kopii zapasowych i zwiększonej prędkości.

GoGeek: Zaczyna się już za 11,95 USD / miesiąc i umożliwia hosting 1 witryny. Pakiet zawiera 30 GB przestrzeni internetowej i 100 000 miesięcy odwiedzin. Możesz także cieszyć się wszystkimi niezbędnymi i dodatkowymi funkcjami dzięki wielu geekowym funkcjom, w tym mniejszej liczbie kont na serwerze, stopniowaniu WordPress, stopniowaniu Joomla, serwerom zgodnym z PCI oraz tworzeniu Git Repo jednym kliknięciem.

siteground-wordpess-packages

Hosting WOOCommerce

Jest odpowiedni dla wszystkich rozmiarów i zaczyna się już od 3,95 $ / miesiąc. Wszystkie są dostarczane z zainstalowanymi WooCommerce i Storefront.

Uruchomienie: Zaczyna się już za 3,95 $ / miesiąc i pozwala Ci hostować 1 stronę internetową. Pakiet zawiera 10 GB przestrzeni internetowej i 10 000 odwiedzin miesięcznych. Możesz także korzystać z szeregu niezbędnych funkcji, w tym kreatora stron internetowych, wsparcia 24/7, nielimitowanego MySQL, bezpłatnego SSL i HTTPS, 4 lokalizacji serwera, automatycznej aktualizacji, kont e-mail i codziennych kopii zapasowych.

GrowBig: Zaczyna się już za 5,95 USD / miesiąc i pozwala hostować 1 stronę internetową. Pakiet zawiera 20 GB przestrzeni internetowej i 25 000 miesięcy odwiedzin. Możesz także cieszyć się wszystkimi niezbędnymi funkcjami dzięki szeregowi funkcji premium, w tym priorytetowej pomocy technicznej, WooCommerce SuperCacher i darmowego przywracania kopii zapasowych.

GoGeek: Zaczyna się już za 11,95 USD / miesiąc i umożliwia hosting 1 witryny. Pakiet zawiera 30 GB przestrzeni internetowej i 100 000 miesięcy odwiedzin. Możesz także cieszyć się wszystkimi niezbędnymi i dodatkowymi funkcjami dzięki szeregowi geekowych funkcji, w tym serwerom zgodnym ze standardem PCI i tworzeniu Git Repo jednym kliknięciem.

siteground-woocommerce-packages

Hosting w chmurze

Zaczyna się już od 80 USD miesięcznie i jest w pełni zarządzany, szybki i skalowalny. Wszystkie zasoby są automatycznie skalowalne i oferują codzienne kopie zapasowe z bezpłatnym CDN i wieloma lokalizacjami:

Wejście: Zaczyna się już za 80 USD miesięcznie i oferuje 40 GB miejsca na dysku SSD i transfer danych 5 TB. Co więcej, możesz cieszyć się 1 rdzeniem procesora.

Biznes: Zaczyna się już za 120 USD miesięcznie i oferuje 60 GB miejsca na dysku SSD i transfer danych 5 TB. Co więcej, możesz cieszyć się 2 rdzeniami procesora.

Business Plus: Zaczyna się już za 160 USD miesięcznie i oferuje 80 GB miejsca na dysku SSD i transfer danych 5 TB. Co więcej, możesz cieszyć się 3 rdzeniami procesora.

Super Moc: Zaczyna się już za 240 USD miesięcznie i oferuje 120 GB miejsca na dysku SSD i transfer danych 5 TB. Co więcej, możesz cieszyć się 4 rdzeniami procesora.

siteground-cloud-packages

Hosting dla sprzedawców

Ten plan zaczyna się już od 42 USD i nadaje się do hostowania wielu stron internetowych. Możesz nawet skorzystać z rabatu ilościowego i uzyskać dostęp do specjalnych nazw domen.

siteground-reseller-packages

Hosting dedykowany

Jest to dobre rozwiązanie dla dużych firm, ponieważ wszystkie zasoby są wykorzystywane na twojej stronie internetowej.

Serwer wejściowy: Zaczyna się już od 269 USD / miesiąc i jest wyposażony w 4 rdzenie procesora. Możesz cieszyć się 8 MB pamięci podręcznej procesora z 480 GB miejsca na dysku i 10 TB przepustowości.

Serwer zasilania: Zaczyna się już za 349 USD / miesiąc i jest wyposażony w 4 rdzenie procesora. Możesz cieszyć się 8 MB pamięci podręcznej procesora z 960 GB miejsca na dysku i 10 TB przepustowości.

Serwer Super Power: Zaczyna się już za 729 USD / miesiąc i jest wyposażony w 2 x 6 rdzeni procesora. Możesz cieszyć się 15 MB pamięci podręcznej procesora z 2 × 9460 GB miejsca na dysku i 10 TB przepustowości.

Serwer wejściowy
Serwer zasilania
Serwer Super Power
269 ​​USD miesięcznie349 USD / mies729 USD / mies
Dysk SSD Intel Xeon E3-1230Dysk SSD Intel Xeon E3-12702 x dysk SSD Intel Xeon E5-2630
3,20 Ghz Szybkość zegara procesoraSzybkość zegara procesora 3,50 GhzSzybkość zegara procesora 2,00 Ghz
4 rdzenie procesora8 wątków procesora2 x 12 wątków procesora
8 wątków procesora8 wątków procesora2 x 12 wątków procesora
8 MB pamięci podręcznej procesora8 MB pamięci podręcznej procesora15 MB pamięci podręcznej procesora
16 GB pamięci RAM DDR332 GB pamięci RAM DDR364 GB pamięci RAM DDR3
Dysk SSD 480 GB960 GB SSDDysk SSD 2x960GB w macierzy RAID1
Przepustowość 10 TBPrzepustowość 10 TBPrzepustowość 10 TB

pakiety dedykowane siteground

SiteGround Basic (wspólny plan) szczegółowo

Plan dzielonego hostingu SiteGround, StartUp, jest zoptymalizowany pod kątem hostingu. Posiada wszystkie funkcje, których pragnie 99,9% klientów hostingowych. Z tego samego powodu oferują klientom bezpośrednią ścieżkę rejestracji w tym planie ze strony internetowej.

Plany & Ceny w szczegółach

Spójrzmy na funkcje zawarte w abonamencie podstawowym i cenę, którą będziesz musiał zapłacić. Dostępne są również dwie opcje aktualizacji dla tych, którzy ich potrzebują. Oni są GrowBig i GoGeek plany.

Co obejmuje pakiety udostępnione?

StartUp (pakiet podstawowy): Zaczyna się już za 3,95 $ / miesiąc i pozwala Ci hostować 1 stronę internetową. Pakiet zawiera 10 GB przestrzeni internetowej i 10 000 odwiedzin miesięcznych. Możesz także korzystać z szeregu niezbędnych funkcji, w tym kreatora stron internetowych, wsparcia 24/7, nieograniczonej liczby MySQL, bezpłatnego protokołu SSL, kont e-mail i codziennych kopii zapasowych.

GrowBig: Zaczyna się już za 5,95 USD / miesiąc i pozwala hostować 1 stronę internetową. Pakiet zawiera 20 GB przestrzeni internetowej i 25 000 odwiedzin miesięcznych. Możesz także cieszyć się wszystkimi niezbędnymi funkcjami dzięki szeregowi funkcji premium, w tym priorytetowej pomocy technicznej, bezpłatnego transferu witryny, bezpłatnego przywracania kopii zapasowych i zwiększonej prędkości.

GoGeek: Zaczyna się już za 11,95 USD / miesiąc i umożliwia hosting 1 witryny. Pakiet zawiera 30 GB przestrzeni internetowej i 100 000 wizyt miesięcznych. Możesz także cieszyć się wszystkimi niezbędnymi i dodatkowymi funkcjami dzięki wielu geekowym funkcjom, w tym mniejszej liczbie kont na serwerze, stopniowaniu WordPress, stopniowaniu Joomla, serwerom zgodnym z PCI oraz tworzeniu Git Repo jednym kliknięciem.

Główne cechy
Podstawowy
Plus
Choice Plus
Cena początkowa2,75 USD / mc5,45 USD / mc5,45 USD / mc
Cena odnowienia7,99 USD / mies10,99 USD / miesiąc14,99 USD / mies
Strony internetowe1bez limitubez limitu
Miejsce na dysku SSD50 GBbez limitubez limitu
PasmoNie mierzoneNie mierzoneNie mierzone
Konta email5bez limitubez limitu
Domeny hostowane1bez limitubez limitu
DARMOWE domeny wliczone1bez limitubez limitu
BEZPŁATNY certyfikat SSL
DARMOWY kreator stron
DARMOWY transfer strony internetowej
cPanel & Softaculous
Nieograniczona baza danych MySQL
Nieograniczone domeny sub i zaparkowane
Gwarancja zwrotu pieniędzy30 dni30 dni30 dni
Bezpłatne CDN z każdym kontem
SuperCacherTylko poziom 1Wszystkie 3 poziomyWszystkie 3 poziomy
Systemy antywłamaniowe & Wsparcie
Automatyczne codzienne tworzenie kopii zapasowych
Zaawansowana kopia zapasowa na żądanie
Serwery zgodne z PCI
Bezpłatny dostęp do SSH i SFTP
MySQL & Bazy danych PostgreSQL
Konta FTP
Wstępnie zainstalowany Git
Inscenizacja

Startowy & Tabele cen odnowienia

Obecnie firma nie udziela rabatów na umowy długoterminowe, ale miej oko na oferty specjalne, które mogą pojawiać się od czasu do czasu.

Okres płatności / abonament
(tylko dla nowych użytkowników)
Uruchomienie
GrowBig
GoGeek
Okres płatności / abonament
(ceny odnowienia)
Uruchomienie
GrowBig
GoGeek
1 miesiąc3,95 USD / mies +
(Konfiguracja 14,95 USD)
5,95 USD / mies +
(Konfiguracja 24,95 $)
11,95 USD / mc +
(Konfiguracja 24,95 $)
12 miesięcy3,95 USD / mies5,95 USD / mies11,95 USD / mc
24 miesiące3,95 USD / mies5,95 USD / mies11,95 USD / mc
24 miesiące3,95 USD / mies5,95 USD / mies11,95 USD / mc
1 miesiąc11,95 USD / mc19,95 USD / mc34,95 USD / mies
12 miesięcy11,95 USD / mc19,95 USD / mc34,95 USD / mies
24 miesiące11,95 USD / mc19,95 USD / mc34,95 USD / mies
36 miesięcy11,95 USD / mc19,95 USD / mc34,95 USD / mies

stół cenowy siteground

Główne cechy w szczegółach

Rzućmy okiem na niektóre z głównych funkcji, jakie ma do zaoferowania SiteGround. Pomogą ci ustalić, jak dobra lub zła jest ta opcja.

Nazwa domeny & E-mail

Obecnie żaden wspólny plan hostingowy nie zawiera bezpłatnej nazwy domeny. Firma wciąż jednak wymyśla nowe aktualizacje i promocje, więc miej to oko na oko. Jeśli chodzi o e-maile, nie ma się czym martwić, ponieważ wszystkie pakiety są dostarczane z nieograniczoną liczbą kont e-mail.

siteground-domain-name

Instalacja WordPress jednym kliknięciem

Możesz zdecydować się na zainstalowanie WordPressa jednym kliknięciem dowolnego udostępnionego planu hostingowego. Jeśli jednak chcesz mieć witrynę WP, możesz zdecydować się na hosting WordPress. Otrzymasz wiele funkcji WordPress, w tym bezpłatną instalację, automatyczne aktualizacje, bezpłatne SSL i migrację. Wybór droższej opcji zapewni jeszcze więcej, w tym tworzenie kopii zapasowych na żądanie.

Usługa migracji

Przeniesienie istniejącego konta na SiteGround zajmuje tylko 24 godziny. Usługi migracji są dostępne za darmo w droższych pakietach, z wyjątkiem pakietów WP, w których wszystkie pakiety pochodzą z bezpłatnej migracji. Dobrą rzeczą jest to, że nie będziesz musiał się martwić o pracę, ponieważ zespół gospodarza zajmie się nią za Ciebie.

Kreator strony internetowej

Wszystkie pakiety są dostarczane z narzędziem do tworzenia stron internetowych. Zawiera mieszankę szablonów i jest dość łatwy w użyciu.

Inne funkcje

Poza tym SiteGround oferuje szereg funkcji, w tym serwery zgodne ze standardem PCI, wersje językowe WordPress, wersje Joomla i bezpłatne transfery witryn. Funkcje różnią się jednak w zależności od pakietu, a niektóre mogą być dostępne tylko z droższym planem hostingowym.

Ochrona prywatności domeny

Firma oferuje ochronę prywatności domen. Jest dostępny w Strefie użytkownika i chroni twoje dane przed jawnym otwarciem. Jest to niezbędne, jeśli nie chcesz, aby twoje nazwisko i adres były podawane do wiadomości publicznej. To kosztuje 12 USD rocznie.

ochrona prywatności domeny

Certyfikat SSL

SiteGround jest jedną z niewielu firm, które oferują bezpłatne certyfikaty SSL ze wszystkimi planami hostingowymi. Dostajesz także HTTPS; dlatego nie będziesz mieć problemu z utrzymaniem witryny w działaniu.

Bezpieczeństwo

Firma oferuje wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa, aby zapewnić bezpieczeństwo danych. Wszystkie serwery używają PHP 7 dla dodatkowego bezpieczeństwa, a Apache działa z suExec. Poza tym istnieje zaawansowany system IPS / IDS do blokowania ataków i botów.

Dedykowane IP

Nie wszystkie, ale niektóre pakiety mają dedykowane adresy IP. Możesz zamówić dedykowany adres IP z obszaru użytkownika. Aktywacja nowego adresu IP zajmuje około 2 dni, a konfiguracja zajmuje tylko kilka godzin. Jeśli Twój pakiet nie zawiera dedykowanego adresu IP, możesz go kupić. Jest dostępny za 2,50 USD miesięcznie, rozliczany co roku.

Kopie zapasowe

Wszystkie pakiety oferują bezpłatne codzienne kopie zapasowe, ale droższe pakiety również zawierają bezpłatne codzienne przywracanie i kopie zapasowe na żądanie. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić utratą danych, ponieważ zawsze możesz liczyć na kopie zapasowe.

Inne funkcje

Inne narzędzia bezpieczeństwa obejmują listy blokujące adresy IP, ochronę Hotlink, Pijawka Protect, SpamExperts i SpamAssassin. Możesz także zdecydować się na zakup SG Site Scanner za 19,8 USD rocznie.

Lokalizacja serwera

Możesz wybierać spośród pięciu lokalizacji serwerów, w tym Chicago (USA), Amsterdam (NL), Singapur (SG), Londyn (Wielka Brytania) i Iowa (USA). Lokalizacja jest ważna z punktu widzenia SEO i sposobu wczytywania witryny. Wygląda na to, że SiteGround ma się dobrze, ponieważ jego centra danych są bezpieczne.

siteground-server-location

Łatwość użycia

SiteGround jest dość przyjazny dla początkujących. Jednym z powodów jest łatwość użytkowania. Zobaczmy funkcje zawarte w tych usługach, dzięki którym są one tak przyjazne dla użytkownika!

Łatwość rejestracji

Bardzo łatwo jest założyć konto. Wybierz wymagany plan i podaj szczegóły. Możesz zarejestrować się w nowej domenie lub wybrać domenę, którą już posiadasz.

Następnym krokiem jest utworzenie konta i wprowadzenie danych, w tym nazwy, kraju, numeru itp. Na tym etapie zostaniesz również poproszony o podanie szczegółów płatności. Proces jest prosty i zajmuje tylko kilka minut.

Metody Płatności

Strona akceptuje obecnie tylko karty Visa, Discover, Master Card i American Express. PayPal i inne tego typu opcje nie są jeszcze dostępne.

płatności siteground

Aktywacja konta

Udostępniane serwery zostają natychmiast aktywowane. Aktywacja serwerów w chmurze może potrwać około minuty, a serwery dedykowane mogą potrwać do 12 godzin. Jest to całkiem dobre w porównaniu do innych witryn hostingowych.

Panel sterowania i pulpit nawigacyjny

Platforma korzysta z cPanel dla wszystkich swoich pakietów hostingowych. Jest łatwy w użyciu i ułatwia wykonywanie ujęć, takich jak tworzenie kont e-mail, zarządzanie bazami danych i domenami itp. Witryna oferuje również szereg wewnętrznych i zewnętrznych narzędzi do zainstalowania za pomocą jednego kliknięcia.

Serwis Pomocy i Obsługi Klienta)

Firma zatrudnia 300 osób, aby zapewnić zadowolenie i zadowolenie klientów. Jest to jedna z niewielu firm, które zapewniają wsparcie w wielu językach (angielskim, włoskim i hiszpańskim). Poza tym oferuje również wsparcie techniczne dla droższych pakietów.

siteground-support

Czat na żywo

Czat na żywo jest preferowaną metodą około 70% użytkowników, ponieważ mówi się, że jest dziewięciokrotnie szybszy niż e-maile, ponieważ interakcja jest aktywna, a okres oczekiwania jest krótszy. Na szczęście firma oferuje czat na żywo i przetwarza ponad 2000 żądań czatu dziennie. Kontakt z agentem zajmuje tylko kilka sekund. Wszyscy są profesjonalni i szybko rozwiązują problemy.

Bilety

SiteGround przetwarza ponad 1500 biletów dziennie, a zespół wydaje się być dość wydajny w pracy. Zazwyczaj otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin, są też przypomnienia.

Telefon

SiteGround przetwarza ponad 800 połączeń dziennie. Okres przetrzymywania nie jest długi, a agenci są przyjaźni i dobrze poinformowani.

Materiały edukacyjne (baza wiedzy)

Na stronie dostępne są szczegółowe samouczki w postaci e-booków i artykułów instruktażowych. Zawierają również obrazy i ułatwiają zrozumienie różnych aspektów hostingu. Oprócz tego istnieje również FAQ, który obejmuje prawie wszystko.

siteground-materiały edukacyjne

Gwarancja zwrotu pieniędzy (zasady zwrotu pieniędzy)

Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku hostingu dzielonego i 15-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy w przypadku hostingu w chmurze. Jest dostępny dla wszystkich planów i można go poprosić z obszaru użytkownika. Jednak zamówienia za odnowienie nie podlegają zwrotowi, a niektóre inne dodatkowe opłaty, takie jak opłata za nazwę domeny, również mogą nie zostać zwrócone.

Dla kogo jest SiteGround?

SiteGround to dobra opcja dla użytkowników, którzy chcą firmy z niesamowitą obsługą klienta. Zapewnia dobry czas pracy, a prędkość jest imponująca. Jest jednak nieco droższy niż niektóre inne hosty internetowe, ale nadal jest dość popularny ze względu na kilka fajnych funkcji, takich jak darmowe certyfikaty SSL.

Jest to doskonała opcja dla stron WP ze względu na hosting WP. Może być również odpowiedni dla firm zajmujących się handlem elektronicznym ze względu na aplikacje innych firm, które mogą sprawić, że założenie witryny będzie dziecinnie proste. Co więcej, twórca witryny ułatwia także szybkie tworzenie witryny.

PROS
CONS

 • Ułatwia założenie pierwszej witryny dzięki prostemu w obsłudze narzędziu do tworzenia witryn oraz dostępności WordPress i wielu bezpłatnych aplikacji.
 • Doskonała obsługa klienta, ponieważ możesz skontaktować się z zespołem przez czat, rozmowy lub e-maile.
 • Bezpłatne e-maile i certyfikaty SSL w każdej paczce.
 • Kupując pakiet miesięczny, możesz cieszyć się niższymi stawkami miesięcznymi, ale będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę konfiguracyjną w wysokości 14,95 USD (jednorazowo).
 • Być może będziesz musiał wybrać drogie plany, jeśli potrzebujesz dużo zasobów, ponieważ podstawowe pakiety mają ograniczoną przestrzeń i przepustowość.

Czy zalecamy SiteGround?

SiteGround to doskonały wybór, jeśli poważnie myślisz o profesjonalnej stronie. Oferuje prawie 100% czasu sprawności i jest również łatwy w użyciu. Możesz nawet bez problemu przenieść się z innego hosta na SiteGround, ponieważ zapewnia on bezpłatne usługi migracji, a agenci wykonają zadanie za Ciebie.

Mamy nadzieję, że ta szczegółowa recenzja pomoże ci podjąć świadomą decyzję. Co o tym myślisz? Czy masz jakieś doświadczenie z SiteGround? Powiadom nas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me