Recenzja GreenGeeks: Chociaż jest „zielona”, czy jest dobra?

Aby ustalić, czy GreenGeeks jest tak obiecujący, jak się wydaje, kupiliśmy ich usługę i korzystaliśmy z niej (i nadal korzystamy) przez ostatni rok. W tym czasie śledziliśmy różne aspekty wydajności. Obejmują one czas pracy i średni czas ładowania.


Następnie, aby zapewnić czysto obiektywną i rzetelną recenzję, zwróciliśmy się w stronę danych. Korzystając z kosztów, obsługi klienta, kluczowych funkcji, czasu ładowania i rzeczywistych danych dotyczących dostępności, opracowaliśmy tę recenzję.


Ogólna ocena

4,4 / 5

funkcje
9/10

Przyjazny użytkownikowi
9/10

cennik
8/10

Wsparcie
9/10

Niezawodność
9/10

Zniżki GreenGeeks
Zobacz oferty

Czas pracy

99,98%

Czas ładowania

361 ms

GreenGeeks jest najbardziej znany z oferowania doskonałych usług hostingowych, które są przyjazne dla środowiska. Firma zapewnia ekologiczne operacje bez kompromisów w zakresie jakości. W rzeczywistości jego głównym celem jest wysoka wydajność technologii.

Chociaż są mniejsze niż inni gospodarze, obiecują osobistą uwagę. Na początek oferują bezpłatną domenę. Następnie możesz dodać nieograniczoną liczbę nowych domen do planów hostingowych. Najważniejsze jest to, że wszystko to jest dostępne w bardzo rozsądnej cenie / miesiąc!

Będąc hostem z pełną obsługą, GreenGeeks obiecuje wysoką wydajność. Oprócz tego oferuje także nadmiarową pamięć masową SSD i funkcje dodatkowe, aby pomóc klientom. W tej szczegółowej recenzji dowiesz się wszystkiego, co należy wiedzieć o tym hoście.

Kluczowe cechy

 • Nieograniczone miejsce na dysku SSD i domeny na jednym koncie
 • Zawiera certyfikat Let’s Encrypt SSL
 • Nocne kopie zapasowe i integracja CDN za darmo
 • Technologia serwerowa zwiększająca prędkość
 • Dostępna zgodność z PCI
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Miejsca na dysku
bez limitu

Pasmo
bez limitu

Zwrot pieniędzy
30 dni

Darmowa domena
tak

Darmowe SSL
tak

Plany hostingowe
greengeeks.com

Recenzja GreenGeeks: Informacje podstawowe

GreenGeeks został założony w 2007 roku przez Trey Gardner. Wcześniej był zaangażowany w branżę hostingową. Host z siedzibą w LA obsługuje ponad 35 000 użytkowników. Nie jest tajemnicą, że branża hostingowa zużywa dużo energii. W rezultacie ma ogromny wpływ na środowisko. Aby to złagodzić, GreenGeeks kupuje kredyty na energię wiatrową. W rzeczywistości kupują trzy razy tyle energii, ile zużywają.

greengeeks-background-info

Chociaż jest stosunkowo nowy w branży hostingowej, jego usługi stanowią poważną konkurencję dla wielu innych hostów. Oprócz usług najwyższej jakości, zyskujesz także niezawodną obsługę klienta w przystępnych cenach.

Statystyki hostowane na stronie internetowej & TLD

Od czasu swojej premiery w 2007 roku GreenGeeks odnotował ogromny wzrost. Z 14 planami hostingowymi, hostował 98 936 wszystkich domen. Domeny te obejmują .info, .biz, .com, .org i .net itp. Ogólnie rzecz biorąc, odnotowano także 2% wzrost rok po roku.

statystyki greengeeks-domains-stats

statystyki greengeeks-tlds-stats

Wydajność, czas działania & Czas ładowania

Na potrzeby tej recenzji zarejestrowaliśmy konto hostingowe GreenGeeks. Następnie zainstalowaliśmy łatwą stronę WordPress. Korzystając z domyślnego motywu, wypełniliśmy naszą stronę internetową danymi zastępczymi, w tym obrazami i multimediami. W rezultacie nasza strona działała jak rzeczywista przeciętna witryna WordPress.

Test wydajności (Pingdom)

Oczywiście szybkość jest kluczowym elementem sukcesu każdej witryny. Z tego powodu najpierw przetestowaliśmy prędkość za pomocą Pingdom. Jak widać, czas ładowania był krótszy niż jedna sekunda, co jest dość imponujące.

pingdom-greengeeks

Czas działania serwera & Czas ładowania (UptimeRobot)

Łatwa witryna WordPress była sprawdzana co minutę, aby sprawdzić ogólną dostępność hosta. Innymi słowy, testowane są zarówno czasy reakcji, jak i przestoje. Jak widać, przez ostatnie 30 dni GreenGeeks nie działał tylko 1 raz. Ogólnie czas działania serwera na poziomie 99,97% jest niezwykły.

czas dostępności

Co więcej, prędkość też robi wrażenie. Czytając wykres, widać wyraźnie, że GreenGeeks jest ogólnie szybki i stabilny. Czas reakcji nie dochodzi nawet do jednej sekundy o każdej porze dnia, co jest doskonałe. Dla niezawodności i stabilnej wydajności jest to właściwy host.

GreenGeeks Uptime & Czas ładowania z ostatnich 3 miesięcy (UptimeRobot)

Miesiąc
Statystyki czasu działania
Statystyki czasu ładowania
Czerwiec 2019 r99,99%380 ms
Maja 2019 r99,99%371 ms
Kwiecień 2019 r99,97%455 ms

Czas reakcji serwera (Bitcatcha)

Dzięki narzędziom takim jak Pingdom w zasadzie widzisz, jak ładują się dane w Twojej witrynie. Obejmuje to również obrazy, których ładowanie trwa dłużej niż w przypadku zwykłego tekstu. Dlatego dla dokładniejszych odczytów czasu odpowiedzi serwera użyliśmy Bitcatcha. Za pomocą tego narzędzia można przetestować czas odpowiedzi serwera bez ładowania danych.

greengeeks-bitcatcha

Jak wynika z wyników, serwery GreenGeeks w USA działały w ciągu zaledwie jednej sekundy. W innych miejscach czas reakcji był nieco dłuższy, ale wciąż są znacznie poniżej sekundy. Tak więc, jeśli twoja grupa docelowa ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, Twoja witryna byłaby bardzo korzystna.

Plany hostingowe i funkcje

GreenGeeks ma różne plany hostingowe dla klientów różnej wielkości. Oferują udostępniony, dedykowany, odsprzedawczy, VPS i zarządzany hosting WordPress.

Rodzaj hostingu
Pakiet nr 1
Pakiet nr 2
Pakiet nr 3
Pakiet nr 4
Udostępnione (podstawowe)2,95 USD / mc5,95 USD / mies11,95 USD / mc
WordPress2,95 USD / mc5,95 USD / mies11,95 USD / mc
VPS39,95 USD / mc59,95 USD / mc79,95 USD / mies99,95 USD / mies
Dedykowane169 USD / mies269 ​​USD miesięcznie319 USD / mies439 USD / mies

Shared Hosting

Zasadniczo mają trzy plany. Pierwszym z nich jest EcoSite Starter. Oprócz wielu funkcji obejmuje również bezpłatną usługę migracji stron internetowych. Ten plan jest idealny do założenia nowej witryny o niskim natężeniu ruchu. Drugi plan to Ecosite Pro. Jest to dobra opcja dla rozwijających się stron internetowych, które wymagają więcej zasobów i szybkości. Trzeci plan to Ecosite Premium. Jest to idealne rozwiązanie dla małych firm z ruchliwymi stronami internetowymi. Jest to również dobra opcja dla sklepów internetowych.

Główne cechy
Starter Ecosite
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Cena początkowa2,95 USD / mc5,95 USD / mies11,95 USD / mc
Cena odnowienia9,95 USD / mies14,95 USD / mies24,95 USD / mc
Strony internetowebez limitubez limitubez limitu
Miejsce na dysku SSDbez limitubez limitubez limitu
PasmoNie mierzoneNie mierzoneNie mierzone
Konta emailbez limitubez limitubez limitu
Domeny hostowanebez limitubez limitubez limitu
DARMOWE domeny wliczone111
BEZPŁATNY certyfikat SSL

pakiety greengeeks-shared-

Hosting WordPress

Zgodnie z nazwą zarządzany hosting WP ma dodatkowe funkcje. Są one zaprojektowane specjalnie dla WordPress. Istnieją również trzy plany. Pierwszym z nich jest Ecosite Starter dla małych blogów lub stron internetowych. Drugi to Ecosite Pro dla rozwijających się stron internetowych. Podczas gdy trzeci, Ecosite Premium jest dla małych firm.

pakiety greengeeks-wordpress

Hosting VPS

Jest to zasadniczo ulepszona wersja współdzielonego hostingu WordPress. Posiada wspaniałe funkcje, takie jak certyfikaty cPanel i SSL. Usługi migracji i bezpłatne nocne kopie zapasowe są również uwzględnione w tym planie. Istnieje 5 różnych planów. Każdy plan ma inną pamięć RAM, SSD i przepustowość. W ten sposób użytkownicy mają możliwość wyboru planu z pożądanymi zasobami.

pakiety greengeeks-vps

Hosting dedykowany

Dzięki dedykowanemu hostingowi zyskujesz wszystkie zasoby serwera. Dedykowane plany hostingowe GreenGeeks korzystają z procesorów Intel klasy serwerowej. Sprzęt, pamięć i dyski twarde są również wysokiej jakości. Istnieją cztery różne serwery dostępne w różnych punktach cenowych. Im wyższe ceny, tym więcej zasobów.

pakiety greengeeks-dedykowane

Hosting dla sprzedawców

Dzięki GreenGeeks otrzymujesz w 100% platformy hostingowe white label. Oprócz wielu funkcji możesz także korzystać z prywatnych serwerów nazw.

pakiety greengeeks-reseller

Szczegółowy opis GreenGeeks Basic (Shared Plan)

Plan dzielonego hostingu GreenGeeks, Ecosite Starter, jest zoptymalizowany pod kątem hostingu. W rzeczywistości ma wszystkie te funkcje, których pragnie 99,9% klientów hostingowych. Z tego samego powodu oferują klientom bezpośrednią ścieżkę rejestracji w tym planie ze strony internetowej.

Plany & Ceny w szczegółach

Spójrzmy na funkcje zawarte w abonamencie podstawowym i cenę, którą będziesz musiał zapłacić. Dostępne są również dwie opcje aktualizacji dla tych, którzy ich potrzebują. Oni są Ecosite Pro i Ecosite Premium plan.

Co obejmuje pakiet podstawowy?

Starter Ecosite (pakiet podstawowy): Obejmuje nieograniczone miejsce na dysku, konta e-mail i przepustowość. Ponadto jest wyposażony w CloudFlare CDN i certyfikat SSL. Co więcej, dołączona pamięć fizyczna to 768 MB. Plan zaczyna się od 2,95 USD / miesiąc, a ceny przedłużenia wynoszą 9,95 USD / miesiąc.

Ecosite Pro: Obejmuje nieograniczone miejsce na dysku, konta e-mail i przepustowość. Inne funkcje obejmują CloudFlare CDN, nieograniczoną liczbę baz danych MySQL i 1024 MB pamięci fizycznej. Ponadto dołączony jest również certyfikat SSL. Dla początkujących użytkowników plan zaczyna się od 6,95 USD, a ceny przedłużenia wynoszą 14,95 USD.

Premium Premium: Podobnie jak inne plany, Ecosite Premium obejmuje również nieograniczoną liczbę hostowanych domen, kont e-mail, przepustowości i miejsca na dysku. Zawiera także certyfikat SSL i CDN CloudFlare. Tymczasem dołączona pamięć fizyczna wynosi 1500 MB. Cena wywoławcza tego planu wynosi 16,95 USD. Cena przedłużenia wynosi 24,95 USD / miesiąc.

Główne cechy
Starter Ecosite
Ecosite Pro
Ecosite Premium
Cena początkowa2,95 USD / mc5,95 USD / mies11,95 USD / mc
Cena odnowienia9,95 USD / mies14,95 USD / mies24,95 USD / mc
Strony internetowebez limitubez limitubez limitu
Miejsce na dysku SSDbez limitubez limitubez limitu
PasmoNie mierzoneNie mierzoneNie mierzone
Konta emailbez limitubez limitubez limitu
Domeny hostowanebez limitubez limitubez limitu
DARMOWE domeny wliczone111
BEZPŁATNY certyfikat SSL
Premium Wildcard SSLTak, z AddonemTak, z Addonem
DARMOWY kreator stron
DARMOWY transfer strony internetowej
cPanel & Softaculous
Nocne kopie zapasowe
Bazy danych MySQLbez limitubez limitubez limitu
Cloudflare CDN
WydajnośćStandard2x4X
Technologia PowerCacher
E-maile na godzinę100300500
Zgodność z PCITak z dodatkamiTak z dodatkami
Gwarancja zwrotu pieniędzy30 dni30 dni30 dni

Tabela cen początkowych

Ceny wspólnego podstawowego planu hostingowego są obniżane w miarę upływu czasu. Tak więc chociaż standardowa miesięczna stawka (odnowienie) wynosi 9,95 USD / miesiąc, wzrasta, jeśli zdecydujesz się na dłuższy plan. Zatem 12-miesięczny plan kosztuje nowych klientów 4,95 USD, a 24-miesięczny okres kosztuje 3,95 USD / miesiąc. Podobnie 36-miesięczny okres kosztuje 2,95 USD / miesiąc.

Okres płatności / abonament
(tylko dla nowych użytkowników)
Starter Ecosite
Ecosite Pro
Ecosite Premium
1 miesiąc9,95 USD / mies14,95 USD / mies24,95 USD / mc
12 miesięcy4,95 USD / mc7,95 USD / mies13,95 USD / mies
24 miesiące3,95 USD / mies6,95 USD / mies12,95 USD / mies
36 miesięcy2,95 USD / mc5,95 USD / mies11,95 USD / mc

pakiety greengeeks-shared-

Ceny odnowienia

Po początkowym okresie rejestracji podstawowy plan odnawia się za 9,95 USD / miesiąc. Tymczasem Ecosite Pro odnawia się za 14,95 USD / miesiąc. Podobnie cena odnowienia dla Ecosite Premium wynosi 24,95 USD / miesiąc.

Główne cechy w szczegółach

Przyjrzyjmy się bliżej niektórym głównym funkcjom tego hosta. Znajomość tych funkcji jest niezbędna do ustalenia, czy jest to najbardziej odpowiedni hosting dla Ciebie.

Nazwa domeny & E-mail

Nie musisz nic płacić, aby zarejestrować nową nazwę domeny. Podobnie przeniesienie istniejącej domeny od innego rejestratora jest bezpłatne. Ponadto GreenGeeks kontynuuje odnawianie domeny tak długo, jak korzystasz z ich usług. Pamiętaj, że inni gospodarze zazwyczaj oferują bezpłatną domenę tylko przez rok. Host oferuje także nieograniczoną liczbę kont e-mail w swoich planach.

greengeeks-domain-names

Przestrzeń sieciowa & Pasmo

Wspólny plan hostingowy obejmuje nieograniczoną przepustowość, a także przestrzeń dyskową SSD. Więc nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o odstępy.

Instalacja WordPress jednym kliknięciem

Host zawiera narzędzie do instalacji jednym kliknięciem. Możesz więc uzyskać dostęp do ponad 150 gotowych do zainstalowania aplikacji. Takie aplikacje instalacyjne jednym kliknięciem obejmują również WordPress.

Usługa migracji

W przypadku istniejącej witryny GreenGeeks zapewnia bezpłatne usługi migracji. Więc nie będziesz mieć problemów. W rzeczywistości usługi są również łatwe w użyciu. Dla tych, którzy nie znają się na technologii, bezpłatny transfer strony jest fantastyczny. To sprawia, że ​​zmiana hostów jest dość łatwa. Ponadto eksperci w GreenGeeks zajmują się przeniesieniem w profesjonalny sposób. Nie musisz się więc martwić poważnymi przestojami.

Kreator strony internetowej

GreenGeeks zapewnia Sitepad jako narzędzie do tworzenia stron internetowych. Jest to narzędzie do tworzenia witryn typu „przeciągnij i upuść”, które jest nieco trudniejsze w użyciu niż przeciętne. Nie potrzebujesz jednak żadnych umiejętności kodowania, aby z niego korzystać. Ponadto jest bardziej wszechstronny niż przeciętny twórca stron internetowych. Zawiera także ponad 300 wstępnie zaprojektowanych szablonów. Ponadto dołączono także wiele widżetów do ich modyfikacji. Podstawowy plan zaczyna się od 2,95 $ / miesiąc. Sitepad to zewnętrzny edytor stron internetowych zintegrowany z panelem sterowania. Pierwotni programiści kontynuują aktualizację konstruktora o nowe narzędzia i technologie.

greengeeks-website-builder

Inne funkcje

Istnieje wiele innych funkcji zapewniających doskonałą wydajność, takich jak bezpłatna integracja CDN. Ponadto wszystkie serwery działają na lokalnych macierzach SSD Raid-10 i czterordzeniowych procesorach. W ten sposób użytkownicy mogą cieszyć się niezawodnością i szybką wydajnością witryny. Ponadto centra danych mają ograniczony dostęp. Są one również obsługiwane z systemami UPS w przypadku awarii zasilania.

Ochrona prywatności domeny

Ochrona prywatności domeny jest niezbędna, aby ukryć twoje prywatne informacje przed publicznym wyświetlaniem. Jeśli Twoje dane są wyświetlane w globalnej bazie danych, eksploratorzy danych i spamerzy bombardują Cię oszustami i reklamami. Ochrona prywatności domeny zabiera dane osobowe i chroni je przed opinią publiczną. W rezultacie społeczeństwo zobaczy tylko anonimowe informacje.

GreenGeeks oferuje tę usługę za 9,95 USD rocznie. Możesz go kupić po rejestracji nazwy domeny lub nawet w jej trakcie.

Certyfikat SSL

Jedną z funkcji, z których korzystają użytkownicy, jest bezpłatny certyfikat SSL Wildcard. Ten certyfikat pozwala zabezpieczyć wiele subdomen. Innymi słowy, zostanie ustawiony w głównej domenie. W zamian wszystkie jego poddomeny będą również zabezpieczone SSL.

SiteLock Security

SiteLock codziennie skanuje witrynę w celu wykrycia wszelkich luk w zabezpieczeniach. Oszczędza również strony internetowe przed różnymi zagrożeniami, takimi jak czarna lista e-mail, wirusy i skrypty między witrynami. Po zakończeniu skanowania SiteLock generuje raport. Ten raport zawiera porady dotyczące elementów, na które warto zwrócić uwagę. Za pomocą tej usługi możesz zapewnić bezpieczeństwo i aktualność oprogramowania.

GreenGeeks oferuje cztery plany SiteLock. Każdy ma swoją cenę i funkcje. Podstawowy zaczyna się od 1,25 USD / miesiąc, podczas gdy plan przedsiębiorstwa kosztuje 14,99 USD / miesiąc.

Dedykowane IP

Dedykowane adresy IP są przypisywane do konta hostingowego klienta. Host oferuje dedykowany adres IP jako dodatek. Będziesz musiał zapłacić 48 USD rocznie za jeden adres IP.

Kopie zapasowe

Zawsze trzeba być przygotowanym na wypadek złych rzeczy. Z tego powodu host oferuje bezpłatne nocne kopie zapasowe oprócz dostępu do SSH. Każdej nocy tworzona jest kopia zapasowa wszystkich danych, aby uniknąć poważnych zdarzeń losowych. Ponadto użytkownicy otrzymują bezpłatnie jedno przywrócenie miesięcznie. Wszelkie dodatkowe uzupełnienia zostaną pobrane.

Aby dodatkowo zapewnić, że nie nastąpi utrata danych, możesz wybrać pełne kopie zapasowe cPmove hosta. Będzie to kosztować 5 USD / cPanel konto.

Inne funkcje bezpieczeństwa

Firma dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo, dla których podjęła dodatkowe środki. Oferują funkcje takie jak bezpieczny serwer SSL i skanowanie bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. Obejmuje to także ochronę przed spamem zabójcą i automatyczne wykrywanie brutalnej siły.

Lokalizacja serwera

Istnieją trzy lokalizacje serwerów. Są to Stany Zjednoczone, Europa i Kanada. Wybór prawidłowej lokalizacji serwera ma pozytywny wpływ na SEO Twojej witryny. Co więcej, wybór serwera w pobliżu oznacza większe prędkości. Ponadto każde centrum danych ma wiele funkcji. Obejmują one na przykład kluczową kartę i biometryczny system bezpieczeństwa. Oprócz tego dołączony jest mechanizm blokujący na poziomie szafy. Ponadto zainstalowany jest również automatyczny system kontroli temperatury i klimatu. Tak więc temperatura w całym obiekcie jest kontrolowana, aby uniknąć wpadek.

Łatwość użycia

GreenGeeks jest dość przyjazny dla początkujących. Jednym z powodów jest łatwość użytkowania. Zobaczmy funkcje zawarte w tych usługach, dzięki którym są one tak przyjazne dla użytkownika!

Łatwość rejestracji

Portal menedżera konta ma lekki i usprawniony wygląd. Jednocześnie jest dość funkcjonalny. Użytkownicy nie będą mieli problemów z rejestracją. Podobnie mogą łatwo zarejestrować nazwę domeny lub dostosować informacje rozliczeniowe.

greengeeks łatwość rejestracji

Metody Płatności

Nie ma prawie żadnych dostępnych opcji płatności. Użytkownicy nie mogą płacić za pomocą PayPal, Bitcoin ani przelewów. Płatność jest możliwa tylko za pomocą kart kredytowych.

płatności greengeeks

Panel sterowania i pulpit nawigacyjny

Podobnie jak wielu innych dostawców hostingu opartych na systemie Linux, GreenGeeks oferuje również cPanel jako główny panel sterowania. Zawiera dwa instalatory skryptów; Softaculous and Fantastico. Dzięki takim narzędziom możesz łatwo zainstalować znane platformy blogowe innych firm, takie jak WordPress. Podobnie możesz zainstalować systemy zarządzania treścią, takie jak Drupal.

Serwis Pomocy i Obsługi Klienta)

Chociaż obsługa klienta nie jest zbyt niezwykła, nadal jest całkiem przyzwoita. Do pomocy dostępne są następujące kanały:

Czat na żywo

Agenci obsługi klienta są dostępni przez czat na żywo 24/7 przez cały rok.

Bilety

Wprowadzono również wydajny system biletowy e-mail. Twierdzą, że musisz skontaktować się tylko przez 15-20 minut, gdy skontaktujesz się przez e-mail.

Telefon

Pomoc telefoniczna jest również dostępna w godzinach pracy. Są to od 9 rano do 12 rano EST w dni powszednie. W weekendy godziny są od 9:00 do 20:00 EST.

Materiały edukacyjne (baza wiedzy)

Tym, co wyróżnia obsługę klienta, jest baza wiedzy umożliwiająca szybką pomoc dla majsterkowiczów. Istnieją różne kategorie, które mają odpowiedzi na prawie wszystkie pytania, które możesz mieć. Te zasoby są nie tylko bardzo szczegółowe, ale także bardzo pomocne. Ponadto można również użyć paska wyszukiwania, aby wprowadzić słowo odnoszące się do problemu w celu szybkiego wyszukiwania. Nawet jeśli funkcja czatu na żywo jest niedostępna, nadal możesz uzyskać pomoc. Bazę wiedzy uzupełnia także wiele podstawowych samouczków.

a2-hosting-baza wiedzy

Gwarancja zwrotu pieniędzy (zasady zwrotu pieniędzy)

Firma oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli masz problem w ciągu pierwszych 30 dni, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. Żadne pytania nie będą zadawane.

Istnieją jednak pewne rzeczy, które nie zostaną uwzględnione w zwrotach. Należą do nich opłaty za rejestrację domeny, opłaty konfiguracyjne i koszt funkcji dodatkowych.

Dla kogo jest GreenGeeks?

 • Klienci koncentrują się na priorytetach, doskonałym wsparciu i dobrej cenie oraz zrównoważonym rozwoju.
 • Firmy, które chcą zapewnić, aby wszystkie ich praktyki były przyjazne dla środowiska.
 • Jedna z najbardziej odpowiednich opcji dla właścicieli małych firm.
 • Doskonały wybór pod względem niezawodności, konkurencyjności i wydajności serwera.
 • Użytkownicy z mniejszą wiedzą techniczną na temat konfigurowania stron internetowych.

PROS
CONS

 • Bogaty w funkcje hosting dostępny w przystępnej cenie.
 • Pochodzi z gwarancją zwrotu pieniędzy.
 • Szybkie serwery dzięki HTTP / 2 i SSD.
 • Różne opcje obsługi klienta.
 • Ceny są trochę mylące.

Czy polecamy GreenGeeks?

Biorąc pod uwagę ceny i funkcje zawarte w ich planach, zalecamy GreenGeeks. Co więcej, jego zdolność do osobistej uwagi wszystkich użytkowników czyni go jeszcze lepszym. W przypadku problemów nie poniesiesz zbyt dużej straty. Zamiast tego eksperci zajmą się wszystkim profesjonalnie. Ponadto ich usługi są zielone, co pomaga uratować klimat. Ogólnie wydajność, szybkość i niezawodność sprawiają, że jest to dobry wybór.

Mamy nadzieję, że ta szczegółowa recenzja pomoże ci podjąć świadomą decyzję. Co o tym myślisz? Czy masz jakieś doświadczenie z GreenGeeks? Powiadom nas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map