Weebly veebipoe näited

Weebly näidisveebisaidid


Weebly – on a pukseerige veebisaitide koostaja, mis on kasutajasõbralik ja tagab intuitiivse veebi loomise protsessi ilma vajaduseta omandada programmeerimise põhitõdesid. Platvorm kasutab “kasti” mudelit, mis võimaldab teil oma vajadustest lähtuvalt veebisaidi kujundust ja ülesehitust muuta. Weebly on algselt tuntud oma võimsa e-kaubanduse mootori poolest. Veebipoodide pidamine on siin lihtne ja mugav, samas kui süsteemi pakutavad funktsioonid ja tööriistad aitavad hea tulemuse saavutamisele kaasa.

Kas plaanite looge väike veebipood tosina toote või muljetavaldava supermarketiga, kus pakutakse sadu müügiks pakutavaid esemeid, on Weebly hea tööriist alustamiseks. Süsteemi e-kaubanduse funktsioonide komplekt on keskmisest kõrgem, mis võimaldab katsetada teie veebipoe stiile ja kujundust. Täna tutvustame kõige tähelepanuväärsemaid Weebly veebipoe näiteid, mida meil õnnestus veebist leida. Mõni neist võib läbida professionaalselt kavandatud projektidena, teistel on palju valdkondi, mida tuleks parandada. Lõbutsege ja olge loominguline!

1. Nature’s Kindle

Nature's Kindle

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Nature’s Kindle on korralik näide Weebly veebikauplusest, mis on üles ehitatud kliendi mugavust silmas pidades. Veebisaidi asutaja ja omanik on Diosdado Velasquez, kes otsustas ühendada oma armastuse looduse vastu kirega tervisliku eluviisi, telkimise ja seikluste vastu. Nii sündis Nature’s Kindle, pakkudes rohkelt keskkonnasõbralikke tarvikuid, kinkekomplekte, lõhnaaineid ja kodukaupu. Veebipoes navigeerimine on lihtne ja intuitiivne – vajalike üksuste otsimisel ei tule siin probleeme.

Veebisait koosneb mitmest kategooriast, millest igaüks pakub teatud tüüpi tooteid. Kõik tooted on ainulaadsed ja erakordsed – praegu pole neid pakkuvaid poode palju. Müügil olevate toodete nimekiri pole aga praegu päris ulatuslik, kuid sortimenti uuendatakse regulaarselt.

Selle või selle toote omaduste ja tagajärgede väljaselgitamiseks leidke kataloogi sirvimiseks aega – kõiki esemeid on seal üksikasjalikult kirjeldatud. Tellimuse vormistamisel saate valida toodete tüübi, spetsifikatsioonid ja koguse. Kui leidub midagi, mida mingil põhjusel kataloogist ei leia – kasutage valiku lihtsustamiseks ja aja säästmiseks otsingufiltri suvandit!

2. Blair Lauren Brown

Blair Lauren Brown

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Blair Lauren Brown on käsitööna valminud ehete veebipood, mis on hoolikalt kujundatud vastavalt talismanistlikele Ameerika traditsioonidele. Esimene asi, mis veebisaidile jõudes tähelepanu köidab, on siin eeliseks toodud esiletõstetud ehteesemete täissuuruses pildigalerii ja õhutab soovi veebipoe sirvimist algusest peale jätkata. Kodulehel on ka lühike, kuid informatiivne video, mis räägib Blair Lauren Browni – ehtekunstniku ja veebipoe omaniku – lugu.

Veebisait ise on mugav ja hõlpsalt sirvitav. Esiletõstetud üksused kuvatakse otse avalehel, et neile kiire juurdepääs oleks. Ülejäänud tooted on saadaval vasakpoolsel veebipaneelil asuva menüü veebipoe jaotises. Rippmenüü ei näe veel imetlusväärne, kuid see pakub juurdepääsu peamistele veebipoe jaotistele nagu bestsellerid, sõrmused, kõrvarõngad, kaelakeed, käevõrud, pühendatud kollektsioon ja muud kategooriad.

Iga toode on saadaval teie valitud spetsifikatsioonide põhjal mitmes variandis. See hõlmab esemete materjali, suurust ja mõjutab nende lõplikku maksumust. Samuti saate vaadata huvitava üksuse fotosid ja lugeda selle ülevaadet, et üksikasjad välja selgitada. See Weebly-põhine veebipood loob kerge ja meeldiva mulje, tulles vastu mitmesugustele kliendi eelistustele.

3. Gaucho Sur

Gaucho Sur

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Gaucho Sur on moodne naiste elustiilirõivaste bränd, mis on inspireeritud Lõuna-Ameerika kauboi stiilist „Gaucho”. See annab kõigile esemetele ja aksessuaaridele elegantse ja ainulaadse ilme, köites moefännide tähelepanu kogu maailmast. Kõik poes pakutavad rõivad on disainitud erilist lähenemisviisi silmas pidades, hõlmates trendikaid moestiile, kvaliteetseid materjale ja ainulaadseid kunstiideid.
Spetsiaalse meistri lähenemise tundmiseks vaadake lihtsalt kataloogis pakutavaid rõivaid. Kataloog hõlmab mitmeid populaarseid rõivaste kategooriaid, sealhulgas kleidid, Ponchos ja Ruanas, Gaucho püksid ja alaosa, Topid. Siin kuvatakse ka esiletõstetud tooteid, tagades kiire ja hõlpsa juurdepääsu kõigile neist.

Veebipood pakub kõigile tellimustele tasuta saatmist, mis on klientidele täiendav soov neid osta. Igal rõivaesemel on mitu fotot, lühikirjeldused ja tellimisnupud. Kokkuvõttes näeb veebikauplus välja elegantne, stiilne ning see vastab absoluutselt Gaucho stiilis ideedele, mida disainerid oma rõivakollektsioonide loomisel järgivad..

4. Hõõgkinkid

Hõõgkinkid

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Hõõgkinkid on inspireeriv veebisait, mis on täis häid ideid, mida pakkuda. See on kõige olulisem sihtkoht inimestele, kes hindavad ennekõike loovust ja ainulaadseid kingiideid. Portlandis asuv veebipood esitleb moodsaid kinkekorve, mis on eritellimusel valmistatud mitmesugustel puhkudel. Nad pakuvad isikupärastatud käsitsi valmistatud kingilahendusi, mis on tõeliseks üllatuseks iga sündmuse puhul! Lihtsalt avage veebipoe valikud, et näha, mis neil on laos! Iga kinkekomplekt koosneb mitmest esemest ja saate valida need, mida soovite, mis mõjutab tellimuse lõplikku maksumust.

Seal on kingituse täielik kirjeldus ja veebivorm, kus kiire ja tõhusa kättetoimetamiseks peaksite täitma saajate kontaktandmed. Poe üks esiletõstmist on võimalus igal kliendil luua oma särav kinkekorv, valides ja korrastades laos saadaval olevad esemed. Valikuid on palju, nii et saate kindlasti luua oma lähedastele ainulaadse ja isikupärase kingituse! Kliendiarvustuste kättesaadavus, mugav veebipoes navigeerimine, rikkalik tootevalik ja mitmekesised ostuvõimalused võimaldavad saada parima kingituse andmise kogemuse ja palju positiivseid emotsioone! See on üks parimaid näiteid täisväärtusliku Weebly poe kohta!

5. Väsinud Lyme’ist

Väsinud Lyme'ist

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Väsinud Lyme’ist on sisupõhine veebisait, mis on loodud kroonilise puukborrelioosi põdevate inimeste toetamiseks. See on Weebly funktsionaalsuse parim tõend. Platvorm sobib mitte ainult digitaalpoodides, vaid ka täielikult töötavates ajaveebides ja foorumites. Antud näide ei käsitle e-kaubandust mingil viisil. Selle peamine mõte on pakkuda käepäraseid näpunäiteid ja nõuandeid inimestele, kes seda terviseprobleemi kannatavad.

Põhistruktuur on üles ehitatud kohaliku ajaveebi ja artiklite põhjal. Mõlemad jaotised on peaaegu samad. Peamine funktsioon on tasuta foorum nakatunud inimestele jagamiseks ja suhtlemiseks. Foorum näib väga hõlpsasti koos mitme peamise arutatava teemaga. Blogimisfunktsioonid on artiklite loendi, kleepuvate sotsiaalsete nuppude ja igakuiste arhiivide abil üsna standardsed.

6. Firenze London

Firenze London

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Firenze London on Whistle and Bango uus kaubamärgi nimi – originaalseid ehtekaupu müüv veebipood. Veebisaidi autor ja ehteid loov meister on Rosie Florence, kellel on selle okupatsiooni vastu kirg ja kes peab peresidemeid maailma kõige väärtuslikumaks asjaks. Igal ehtekallal, mille ta kujundab, on isiklik lugu inimesega, kelle juurde ta kuulub. See eristab veebipoodi rahva hulgast.

Veebisaidil navigeerimine pole keeruline, kuna kõik üksused asuvad siin oma kohtadel. Menüü hõlmab mitut sektsiooni, kus esitletakse erinevaid ehteesemeid, sealhulgas käevõrud, kaelakeed, siidist lipsud, mansetid, meeste, kõrvarõngad ja palju muud. Igas jaotises on rippmenüü, kus on toote edasised alajaotused. Otsingufiltri tööriist aitab vajalike üksuste leidmisel minimaalse aja- ja vaevaga investeeringuid. Kliendid võivad mitte ainult valida ehteid oma eriliste jaoks, vaid anda neile ka isikupära, valides isikupärastamise ja kingituste pakkimise. See Weebly veebipood on stiilne, hõlpsalt sirvitav ja funktsionaalne – just see, mida enamik kliente vajab!

7. Butch Wonders

Butch Wonders

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Butch Wonders on näide sellest, kuidas te ei tohiks Weeblyt kasutada. Projekt käivitati algselt isikliku ajaveebina. See muutub ilmseks, kui olete kodulehte külastanud. See sisaldab artikleid, mis sisaldavad täispikka teksti, selle asemel, et kasutada eraldi lehel lugemise jätkamiseks lühikese eelvaatega nuppu “Loe”. Blogi ise näeb välja väga aegunud.

Lõigud pole õigesti vormindatud, ehkki seal on ühendus sotsiaalsete võrgustike ja kommentaarivormidega. Veebisaidil on pood. Parem ei olnud. See jaotis näeb funktsionaalsuse osas üsna vilets välja. Ehkki sellel on endiselt tootekategooriad, pole toodetel endil hinnasilte ega toote üksikasju. Tõenäoliselt on see tingitud asjaolust, et veebisait tegutseb Amazoni tütarettevõtetena ja pakub selle toote otsese müümise asemel linki tootele Amazonis.

8. Minu mäestuudio

Minu mäestuudio

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Minu mäestuudio on Nikki Weissile kuuluv veebisait, kes loob käsitöökaupu ja kirjutab inspireerivaid elustiiliartikleid. Nagu tema kodulehel on kirjeldatud, jagab Nikki seda, kuidas ta „otsib vähe viise, kuidas elust rohkem rõõmu tunda, ja jagab inspiratsiooni ka teile, et saaksite rohkem elust rõõmu tunda”..

Weebly-põhine veebisait on üks parimaid näiteid Interneti-poodidest, millel on ainulaadne esiletõst. See eripära on loodusest inspireeritud fotode ja kaunite käsitsi valmistatud tarvikute harmooniline kombinatsioon, mis võib tulla mis tahes maitse ja eelistuse järgi. Isiklikult pole ma nii tohutut veebipoodi varem näinud.

Selle üks pilk kutsub üles soovima sirvida teisi avalehe ülaosas olevaid jaotisi ja osta üks saidi omaniku loodud fantastilisi tooteid. Huvitav, kasutajasõbralik, informatiivne ja tähelepanu haarav – sait paistab kindlasti rahvamassist silma!

9. Cattitude

Cattitude

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Cattitude on illustraator Michi Leungi loodud bränd. Tema illustratsioonil on peategelastena kujutatud kassid Mea Strong ja Faroll ning tõlgendab toodetes nende lugude tõlgendamist.

Michi Leung pole moe- ja disainimaailmale võõras, kuna ta on 2007. aastal asunud illustreerijana töötama Milk ja Cosmopolitan Magazine illustratsioonikolonni kaudu. Sellest ajast alates on ta teinud koostööd Hongkongi keskkonnaosakonnaga, Hopewell Holdings Ltd., TaoTi. , Nestle (HK) jne ja asus siis oma ettevõtmisele.

Oma Weebly toega veebiriide abil tutvustab disainer oma töid tugevate piltide ja tootekirjeldustega ning puhas disain, milles on palju ruumi elementide vahel, tõstab iga eseme esile. Pange tähele, kui lahe ja lihtne on tema logo! Suurepärane töö!

10. Backwoods seep ja keha

Backwoods seep ja keha

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Backwoods seep ja keha on ettevõte, kes valis Weebly veebisaidi ehitaja, et luua nende jaoks oma saidi silmapaistev kujundus. Interneti-pood keskendub Vaikse ookeani loodeosa ainulaadsete seebi, humalaga infundeeritud palsamite ja õllest ja / või humalast valmistatud küünlate tootmisele ja müümisele. Saidi ainulaadne ja ebatavaline spetsialiseerumine väljendub selle kujundamises, mis ühendab endas olulisemad elemendid ja teabe, millest potentsiaalsed kliendid huvitatud on.

Veebisaidi esiletõstmiseks on avalehe ülaosast leitud liugur, mis paljastab toodete fotod ja nende koostisega koostisosad. See köidab sihtrühma tähelepanu ja aitab reklaamida eri tüüpi seepe. Põhiteavet ettevõtte kohta pakutakse valgel taustal, mis ei tõmba klientide tähelepanu, vaid aitab keskenduda põhilistele hetkedele.

Neil klientidel, kes soovivad ettevõtte ja selle pakutavate toodete sortimendi kohta rohkem teada saada, on võimalus sirvida peamenüü punkte, nimelt “About”, “Shop”, “KKK”, “Contact” ”Ja“ ostukorv ”. Ainus puudus, mis ostukogemust mõjutada võib, on kontaktteabe puudumine, mis piirdub ainult e-posti aadressi ja veebipõhise kontaktvormiga. See on natuke mõistatuslik ja ebamugav. Ülejäänud kujunduselemendid on üsna okeid, mis muudab ressursi kasutajasõbralikuks ja põnevaks sirvimiseks!

11. Halb hapukurk teesid

Halb hapukurk teesid

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Halb hapukurk teesid on huvitav näide Weebly platvormi alusel loodud e-poest. Veebisait on pühendatud moetarvikute ja toidurõivaste tootmisele ja müümisele. Nende pakutavat tootevalikut esindab rikkalik valik meestele, naistele, beebidele ja vanematele lastele mõeldud tote ja särke..

Saidi kujundus näib esmapilgul üsna lihtne, kuid just see lihtsus juhib klientide tähelepanu. Saidi valge taust aitab meelitada potentsiaalsete klientide tähelepanu ja suunata see ettevõtte pakutavatele toodetele. Suur liugur, mis müüdavad tooted esile toob, on see eriline meeldejääv element, mida ei saa märkamata jätta.

Ressursi põhimenüü hõlmab 5 vahekaarti, millel on äratuntavad ja hõlpsasti mõistetavad nimed, sealhulgas “About”, “Home”, “Store”, “Cart” ja “Contact”. Need kategooriad on enam kui piisavad veebipoe jaoks, mille eesmärk on suurendada oma kliendibaasi. Tootekataloogi on lihtne sirvida ning see hõlmab peamisi rõivaste ja aksessuaaride kategooriaid, millel on üksikasjalikud omadused ja teave hinna kohta. Nende ja muude funktsioonide tõttu on veebipood tõenäoliselt edukas!

12. Perekonna printsess

Perekonna printsess

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Perekonna printsess on väikese erasektori tootmisettevõtte veebisait, mis pakub kohandatud käsitsi valmistatud šokolaadiga kaetud kliine ja toite. See veebisait, mille käivitajaks on Weebly, väljendub läbimõeldud kujunduses ja silmapaistvas atraktiivsuses.

Esimene ja kõige peenem element, mis külalist hämmastab, on mahukas pilt, millel on pilkupüüdvad šokolaadivirtsid, mis näevad välja nii maitsvad ja ahvatlevad, mis kutsub esile soovi sirvida ressurssi, et näha, mida veel seal osta saab..

Veebisaidil on palju ettevõtte toodetud ja müüdavate šokolaaditoodete fotosid, tootekataloog sisaldab aga iga maiuse fotosid ja 24 maitseainete loetelu, mille võite valida oma erivajaduste ja maitse järgi. See on väga mugav ja aitab inimestel näha nende pakutavate toitude näidiseid.

13. ThroBak

ThroBak

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

ThroBak on Michiganis asutatud ettevõte, mis asutati 2002. aastal. Veebisait näitab, kuidas mittetehnik saab Weebly abil kasu klientide laiemast tutvustamisest. Esialgu väikeste pikapide ja pedaalide valmistajana käivitatud ettevõttest on kasvanud üleriigiline P.A.F. reprodutseerija ja tarnija. Ja see on kõik tänu lihtsale, kuid funktsionaalsele veebisaidile, mille sisseehitatud funktsioonid pakuvad veebisaidi koostaja.

Niisiis, siin on meil digitaalpood, kus kõik tootekategooriad asuvad peamenüüs. Igas kategoorias on rippmenüü, kus kuvatakse konkreetsed üksuste valikud. Tooteleht on hästi kujundatud. See annab ostjatele piisavalt paindlikkust vajaliku modifikatsiooni valimiseks. Siin saate näiteks valida mudeli, toote viimistluse või faasi valiku. Riis arvutatakse automaatselt välja ja kuvatakse ostuprotsessi lõpus. Mõnel tootelehel on videod selle kohta, mida ja kuuleb, kuidas mõni instrument kõlab.

14. KidsParkz

KidsParkz

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

KidsParkz on veebiprojekt, mille eesmärk on aidata lapsi alushariduses. Veebisait on kujundatud lihtsa veebipoe kujul, kus on allalaaditavaid prinditavaid õppematerjale, lastelaule, päevakajalistesse kategooriatesse jagatud õppetegevuspakette jms. Endise lasteaiaõpetaja käivitatud projekt näeb välja pisut lapsik, kuid piisavalt funktsionaalne, et hallata tohutu materjalide kogu laos.

Veebisaidi struktuur näeb välja sarnane vanemate Weebly poodidega. Siin on meil peamenüü kõigi seal loetletud tootekategooriatega. Igal tootelehel on link lisaks toote üksikasjadele allalaadimiseks ka printimiseks või laulmiseks. Näiteks kui valite riimid, kuvatakse need toote lehel koos üksuse kirjeldusega. Lisaks varase lapsepõlve linkidele on ka uus ajaveeb, millest vanemad võivad kasu leida. Üldmulje pole halb, kuid veebisaiti tuleb kindlasti uuendada.

15. Kreoolikuu

Kreoolikuu

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Kreoolikuu on näide sellest, kui stiilsed ja ajakohased Weebly veebisaidid võivad olla. Digitaalpood pakub autentset ostukogemust, hõlmates meeldejäävat kodulehte, hõlpsasti navigeeritavaid tootekategooriaid ja veebisaidi koostaja edastatud lisafunktsioone. Pood ise on spetsialiseerunud erinevate inspireerivate toodete müümisele, näiteks klaasist küünlad, mandragorapadjad, erinevad ürdid ja taimed, matcha tee ja palju muud.

Veebisait juhib tähelepanu algusest peale saidi päisesse pandud videoplokiga. Omanik on sisse loginud funktsiooni abil lubada kasutajatel sisse logida ja jälgida oma tellimusi, saada uudiskirju või isikupärastatud pakkumisi. Seal on hüpikakende sektsioon, mis ilmub iga kord, kui keegi ostab. Näeb välja üsna interaktiivne ja kaasahaarav. Võite jälgida teisi kaupu ahvatlevaid kasutajaid. Tootelehte on väga lihtne kasutada. Siin saate jälgida toote SKU-d ja näidata vajalike üksuste arvu.

Järeldus

Weebly on hea platvorm ettevõtjatele ja kaupmeestele, kes soovivad veebis liikuda. See sobib hästi ka inimeste jaoks, kellel puuduvad või puuduvad tehnilised teadmised. Platvorm pakub väikese kaupluse jaoks kõiki vajalikke e-kaubanduse funktsioone. Saate luua, seadistada ja poes reaalajas käia mitme tunni jooksul.

Tarkvaral puuduvad veebidisaini tööriistad, et luua veebisait, mis erineb teistest Weebly poodidest. Ehkki ettevõte on oma mallikollektsiooni värskendanud, võivad ettevõtete omanikud soovida pikas perspektiivis oma kasvavatele turgudele kohandatavamat lahendust.

Kas teil on Weebly veebisaiti? Jagage seda kommentaarides!

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me