Square’i veebipoe näited

Square'i veebipoe näited


Ruut – on võimas ja arenenud e-kaubanduse tarkvara, mis pakub laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis on hädavajalikud veebipoodide haldamiseks, tellimuste ja maksete töötlemiseks. Teenus, mis käivitati 2009. aastal väikese pühkimispõhise nutitelefoni töötlussüsteemina, arenes teenusest kiiresti tippklassi ja maailmas tuntud süsteem professionaalseks e-kaubanduse haldamiseks. Paar aastat tagasi on platvorm omandatud Weebly, mis on teinud sellest tänapäevase e-kaubanduse niši ühe juhi.

Tarkvaraga on komplekt tooteid, tööriistu ja teenuseid, mis võimaldavad müüjatel kogu maailmast oma ettevõtet käivitada, juhtida ja kasvatada. Süsteemi mõned olulisemad punktid hõlmavad müügipunkti tarkvara, kuutasude puudumist, kindla määraga hindade kasutamist, mitmesuguseid tasuta tööriistu veebis toodete müümiseks, täiustatud analüüsi- ja aruandlussüsteemi, kvaliteedi integreerimist, laoseisu ja kliendihaldusvahendid samuti mitmekülgsed makse töötlemise võimalused.

Square töötab suurepäraselt veebipoodide professionaalseks loomiseks ja haldamiseks. Et teada saada, mida süsteemil täpselt pakkuda on, on mõistlik vaadata sellega käivitatud veebisaitide näidiseid. See on täpselt see, mida me kohe tegema hakkame.

1. Roheline apteek

Roheline apteek

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Roheline apteek on apteek, mis pakub rikkaliku valiku sertifitseeritud toidulisandeid, homöopaatilisi ravimeid ja kvaliteetsetest looduslikest koostisosadest saadud ürte. Kõik apteegi pakutavad tootesarjad on toodetud vastavalt uusimatele kliiniliste uuringute tulemustele, klientide tagasisidele ja tootjate usaldusväärsusele.

Roheline apteek näeb oma missioonina professionaalsete klienditeenindusteenuste pakkumist, mis vastavad uusimatele tervise- ja elustiili standarditele. Sel eesmärgil hõlmab ettevõtte veebisait laias valikus tooteid ja kaubamärke, mida kasutatakse mitmesuguste ravivõimaluste jaoks. Ükskõik, mis terviseprobleemidega silmitsi seisate, on siin kindlasti olemas kvaliteetne lahendus, mis sobib teie eelarve ja vajadustega. Sirvige muljetavaldavat kataloogi, et leida praegu vajalik toode.

Õnneks võimaldab veebisait ravimeid valida kas kaubamärgi või kategooria järgi. Veebisaidil on saadaval ka otsingufiltri võimalus, mis lihtsustab vajalike abinõude valimise protsessi. Ka sisseostuprotseduur on iseenesest lihtne ja kiire. Teil on vaja veebisaidile registreerumist (või logige sisse, kui teil on juba konto) ja lisage valitud tooted ostukorvi, et tellimust edasi teha ja makse teha. Siin on ka kiirvaate võimalus, et saaksite iga toote üksikasju lähemalt näha. Lisaks on teile huvitava toote kohta lisateabe saamiseks võimalik lugeda kirjeldust, kasutussoovitusi ja spetsiaalseid lisafakte. See on päris hea näide täisfunktsionaalsest veebisaidist, millel on Square’i jõuline e-kaubanduse fookus!

2. Tikandid Superpakkumine

Tikandid Superpakkumine

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Tikandid Superpakkumine pakub parimaid tikkimistooteid, aksessuaare ja disainipakke, mida kasutatakse väga paljude DIY esemete loomiseks. Veebisaiti on lihtne sirvida, kuna see pakub intuitiivset navigeerimist ja selget hästi struktureeritud paigutust. See muudab ostuprotsessi lihtsaks, kiireks ja arusaadavaks igale kliendile.

Veebisait pakub võimalust osta saadaval olevaid tooteid kategooriate kaupa. Siin on mitu kategooriat, mille hulgast saate valida nende tüübi, kujunduse, stiili, teema ja muude parameetrite põhjal. Nii saavad kasutajad valida järgmiste tootekategooriate hulgast: kõik pakid, lihavõttepakid, tikkimisfontide pakkumised, esiletõstetud, loos ja kategooriasse mittekuuluvad. Erilist tähelepanu tuleks pöörata bestsellerite kategooriale, kus kõik võivad leida kõige populaarsemad tooted.

Kasutajad võivad leida ka ekspertide soovitatud esemeid ning uusi tooteid, mis on hiljuti kataloogi lisatud. Ükskõik milline toode teid huvitab, saate vaadata selle üksikasjalikku kirjeldust, spetsifikatsioone, maksumust, fotosid ja muid olulisi parameetreid, mis võivad teie valikut mõjutada. Otsingufiltri valik aitab üksusi klientide eelistuste järgi sorteerida. See aitab ka lühendada ostuaega. Neile kasutajatele, kellel on tekkinud küsimusi ettevõtte kohta, on eraldi KKK jaotis, mis sisaldab vastuseid kõige levinumatele kliendiküsimustele. Kui teil on veel midagi, mis teid huvitab, saate kaupluse juhatajatega ühendust võtta veebisaidil oleva veebipõhise kontaktvormi kaudu.

3. Lihtsalt lauatennis

Lihtsalt lauatennis

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Lihtsalt lauatennis on Square’i toetatavate projektide üks silmapaistvamaid proove. See on Austraalias asuv veebipood, kus pakutakse muljetavaldavat valikut lauatennisekauplusi. Kõik tooted hangitakse otse tootjatelt, need on kohe saadaval.

Veebisait avaldab muljet igale kasutajale juba esimesest silmapilgust tänu oma integreeritud funktsionaalsusele, kataloogis pakutavate toodete mitmekülgsusele ja üldisele informatsioonilisele väärtusele. Tenniselaua ostmisel saate sirvida mitut tootekategooriat vastavalt teie eelistatud kaubamärgile ja tootjale. Samuti on võimalus vaadata uute, esiletõstetud ja enim hinnatud toodete valikut, et näha, millised neist on klientide seas ülima populaarsusega.

Kas teil on mingeid erilisi eelistusi või nõudeid? Seejärel kasutage üksikasjade täpsustamiseks tootefiltri suvandit ja valige süsteemi poolt automaatselt genereeritavate kõige sobivamate pakkumiste hulgast. Samuti on ostlemisprotsessi efektiivsuse suurendamiseks võimalus osta vajalikke esemeid kas kaubamärgi või kategooria kaupa. Veebipoe esiletõstmiseks on hüpikmenüü, mis asub paremal paneelil. See võimaldab teil valida eelistatud valuuta valiku (USD, EUR, AUD, GBP või NZD) põhinedes teie elukohal. See aitab kaasa ka hõlpsale, kiirele ja tõhusale ostmisprotsessile, mis aitab lõpuks suurendada klientide seotust ja rahulolu määra.

4. Käsitöölised Bonsai

Käsitöölised Bonsai

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Käsitöölised Bonsai võimaldab teil valida oma erivajaduste rahuldamiseks hämmastava hulga Bonsaiga seotud tooteid, Bonsai-eelseid materjale või viimistletud Bonsai-puid. Lisaks toodetele pakub veebisait ka kasulikke ja huvitavaid töötubasid / klasse algajatele ja nišiekspertidele. Neid tunde õpetavad Bonsai meistrid maailma eri nurkadest. Planeeritud või eelseisvate sündmuste kohta teate saamiseks peab kasutaja registreeruma meililisti, mida tehakse vaid mõne hiireklõpsuga.

Lisaks Bonsai toodetele ja töökodadele pakub veebisait juurdepääsu ka mitmesugustele eriteenustele, sealhulgas Bonsai rent eriürituste jaoks, kodu / kontorite väljapanekute rentimine ja hooldus, Koi tiigid ja kosed, Bonsai juhtmestik ja kujundamine, ümberistutamine, surnud puude nikerdamine ja muud seotud teenused, mis on saadaval vastavates veebisaitide kategooriates.

Huvipakkuva toote ostmiseks sirvige lihtsalt integreeritud kataloogi ja selle mitut jaotist, vaadake tootekirjeldusi ja spetsifikatsioone ning lisage tellimuse täiendamiseks ostukorvis vajalikud kaubad. Jaotis Galerii aitab teil vaadata müügiks pakutavate toodete reaalseid pilte, mis võib teie valikut ka lihtsustada. Veebisait näeb välja üsna lihtne, kuid pakub väljakutel põhinevat sügavat e-kaubanduse funktsionaalsust.

5. Apteekrite kummardav selts

Apteekrite kummardav selts

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Apteekrite kummardav selts on progressiivne innovatiivne Londonis asuv asutus, mis on asutatud tänapäevaste tervisealaste suundumuste esirinnas. See on ka üks meditsiiniliste teadmiste ja teadustöö niššide eestvedajaid, kes on end eristanud olulise ja sisuka meditsiiniasutusena.

Veebisait pakub ammendavat ja väärtuslikku teavet seltsi, selle missiooni, eesmärkide, teenuste ja väärtuste kohta. See teave on saadaval suuremate veebisaitide sektsioonides, nimelt Society, Venue & Üritused, eksamid, õppejõud, kontakt jne. Rippmenüüst pääseb juurde muljetavaldavale hulgale alamkategooriatele, pakkudes palju väärtuslikku ühiskonnaga seotud teavet ja fakte. Eraldi pood jaotis aitab kaasa veebisaidi funktsionaalsusele, võimaldades osta tarvikuid, kaupu ja muid organisatsiooniga seotud esemeid. Lisaks on seltsi kontosid võimalik sirvida kõige populaarsemates suhtlusvõrgustikes, et saada üldmulje selle tähendusest ja missioonist.

Veebisaidi kujundus väärib erilist tähelepanu. See loob tõeliselt ainulaadse kuningliku atmosfääri tänu piltide, stiilide ja fondide saadavusele, mis moodustavad veebisaidi ilme. Siin on isegi seltsi embleem, millel on kindlasti eriline mõju igale veebisaidi külastajale.

6. Indigo hunt

Indigo hunt

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Indigo hunt on rõivabränd, pakkudes esmaklassilisi rõivaid, mida kliendid saavad isiklikult kohandada vastavalt oma disainieelistustele. Lisaks on võimalik valida ja tellida valmis mudeleid, mis on alati laos saadaval. Veebisait tagab lihtsa ja intuitiivse navigeerimise, võimaldades kasutajatel valida mitme otsitava rõivaeseme vahel.

Indigo Wolf kohandatud rõivad paistavad rahva seast silma oma kohandatavuse ja kvaliteedi poolest. Tootekataloog loetleb kõik müügiks pakutavad tooted. Sirvige kollektsiooni, kerides lehte allapoole, valige soovitud toode ja selle eelvaade, et saada teada selle individuaalsed parameetrid ja üksikasjalik kirjeldus, valige ostmiseks vajalike asjade suurus ja kogus ning lõpuks üksus ostukorvi. Ostuprotsess on kõigile lihtne ja kiire.

Veebisait võimaldab lugeda kasutajate iseloomustusi, hiljutisi ettevõtte uudiseid ja KKK-de loendit, et leida vastused kõigile teie küsimustele. Ettevõtte uudiste ja spetsiaalsete müügipakkumistega kursis hoidmiseks võite liituda veebisaidi jaluses olevate meililistidega. See on ka koht, kus saate liituda ettevõtte kontodega sotsiaalvõrgustikes, et jälgida nende värskendusi ja vajadusel nendega ühenduse luua. Need on peamised funktsioonid, mis muudavad veebisaidi vääriliseks Square’i toega projektiks.

7. FastKash Trading Co.

FastKash Trading Co

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

FastKash Trading Co. on lühikese tähtajaga varalaenude nišiliider klientidele, kes otsustavad kasutada oma väärisesemeid tagatisena. Ettevõte aktsepteerib erinevaid tooteid, mida kuvatakse ja müüakse jaotises Pood. Nad võtavad vastu ja ostavad kullast ja muudest väärismetallidest valmistatud tooteid, ehteid, teemante, luksuskaupu, aksessuaare, seljakotte, riideid, käekotte, luksuskellasid, päikeseprille, rahakotte, rahakotte ja muid tooteid, mis on saadaval erineva hinnaga.

Iga kasutaja, kes soovib ettevõttega suhelda, peaks algselt hankima hinnapakkumise otse veebisaidilt, ootama juhtide tagasisidet, et arutada detaile, tarnima kauba hindamiseks ja seejärel ootama, kuni see müüakse. Kõik müügil olevad tooted on loetletud kataloogis, mida saab välja filtreerida toote tüübi, kaubamärgi ja hinna järgi. Iga üksusega on kaasas üksikasjalik kirjeldus ja mitu fotot, mida võib enne ostmist eelvaates vaadata. See on väga mugav, mugav, kiire ja lihtne.

8. Whistleri veinid

Whistleri veinid

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Whistleri veinid on perekonna omanduses olev viinamarjakasvatus- ja veinitootmisettevõte, millel on üle 80 aasta kuulsusrikas ajalugu. Veinivalmistamise teadmised ja oskused läksid põlvest põlve, mille tulemusel saadi lõpuks kvaliteetseid ja ainulaadseid veine, mis on nüüd klientide seas populaarsed.

Kasutajatele, kes on lugenud perekonna ajalugu ja ettevõtte andmeid, annab veebisait juurdepääsu jaotisele Ostu. Siit saate sirvida, vaadata ja tellida mõnda parimat Whistleri perekonna valmistatud veini. Tootekataloog on üsna muljetavaldav, müügiks pakutakse kümneid sorte. Iga vein sisaldab üksikasjalikku kirjeldust, maksumust ja koostisosi. Mis on oluline, igal tootel on oma unikaalne margitoote nimi, pudeli kujundus ja valmistamise aasta. Need andmed on täpsustatud ka kataloogis, et kasutajate valikuid lihtsustada.

Vajalikku toodet otsides või tellimust esitades on võimalik kasutada filtri valikut. See võimaldab teil tooteid sorteerida erinevate parameetrite järgi, sealhulgas nende nimi, tüüp, aasta, populaarsus, maksumus jne. See lihtsustab veinide ostmise protsessi, muutes selle kõigile mugavamaks ja käepärasemaks.

9. on PRESS

on PRESS

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

on PRESS on Denveris asuv kirjastus- ja stuudiopind, mille missiooniks on lühiajaliste kunstiraamatute kirjastamine. Nad dokumenteerivad linnakunsti suundumusi ja kontseptuaalset ajapõhist kunsti, mis uurib ja näitab seost igapäevaelu ja kunsti vahel. Stuudio tegeleb ka piiratud koguses trükiste väljaandmisega, mis kuuluvad kunstnikele, kellega nad teevad koostööd.

Stuudio pakutavatele trükistele juurdepääsu saamiseks peaksid kõik esmalt külastama vastavat poodide jaotist. Olgem ausad: te ei leia siit palju müügiks pakutavaid tooteid, kuid need, mis on laos saadaval, on investeeringu väärt. Iga raamat / väljaanne eristub rahva hulgast oma atraktiivse ja visuaalselt muljetavaldava kujunduse tõttu. Üksikasjade kuvamiseks on teil võimalik teid huvitaval üksusel klõpsata. Nii näete toote pilte, kirjeldust, spetsifikatsioone, maksumust ja laos saadaolevate raamatute arvu. Tellimuse vormistamiseks lisage lihtsalt väljaanne ostukorvi ja jätkake järgmiste sammudega, mida süsteem vaikimisi pakub. Kokkuvõttes on see lihtne, kiire ja mugav.

10. Pipkinsi karud

Pipkinsi karud

Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

Pipkinsi karud on veebipood, mis pakub mitmeid Jane Mogfordi disainitud ja loodud päris miniatuursete Pipkins Bearsi kollektsioone. Olles pikka aega väikesi karusid kogunud, oli Jane neile eriline. See pani ta looma oma pisikesi karusid, mis lõpuks tema populaarsuse tõid.

Pipkinsi miniatuursete karude tellimiseks peaksite esmalt jõudma jaotisse Pood. Siit saate sirvida kõiki müügiks pakutavaid kollektsioone. Kõik laos saadaval olevad tooted on valmistatud käsitööna, mis sisaldab parimat kvaliteeti, traditsioonilisi keskkonnasõbralikke komponente ja kangaid. Iga karu, mida poes osta saab, on varustatud üksikasjaliku kirjelduse ja tootespetsifikatsioonide, tooteülevaadete ja maksumusega. Kliendid võivad vaadata ka iga pisikese karu fotosid, et näha, mida nad kavatsevad osta. Samuti on võimalus liituda ettevõtte sotsiaalvõrgustiku kontodega, et olla kursis viimaste uudiste, värskenduste, sündmuste ja muu sellega seotud teabega. Veebipood on kindlasti väärt kasutajate tähelepanu, kes armastavad selliseid armsaid esemeid koguda.

Alumine joon

Ruut lubab loomine ja haldamine funktsioonidega koormatud veebipoed, millel on täiustatud tootehaldus-, makse- ja saatmisvõimalused, olenemata ettevõtte suurusest ja spetsialiseerumisest. Tarkvara ei nõua kodeerimise põhitõdede tundmist teile lasta luua ja avaldada e-kaubanduse veebisait. Selle integreeritud veebisaidi koostaja aitab teil väikese vaeva, aja / eelarve investeeringutega veebipoodide kujundamise ja avaldamise kõik etapid tõhusalt lõpule viia.

Square-toitega veebipoodide näidised on parim tõend süsteemi funktsionaalsuse ja usaldusväärsuse kohta. Need käsitlevad mitmesuguseid nišše ja täidavad erinevaid funktsioone, kuid neil kõigil on üks ühine asi – tugev e-kaubanduse fookus koos paindlikkuse ja kalli jõudlusega. Kui kavatsete tõesti kõigist oma ettevõtte vajadustest kinnipidamiseks saada rohkem kui professionaalne e-poe veebisait, siis kasutage Square’i kõiki eeliseid!

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me