Parimad Wixi veebisaidi näited

Wixi näidete veebisaidid


Wix on võitnud kogu maailmas populaarsuse tipp-kõik-ühes veebisaidi koostajana, millel on ulatuslik tipptehnoloogia tööriistade ja valikute komplekt. Platvorm võimaldab luua erinevat tüüpi projekte, kasutades selle integreeritud funktsioonide võimsust. Pukseerimisredaktor, sadu hämmastavaid kohandatavaid ja tasuta malle, palju võimsaid rakendusi, mobiiliredaktor, turvaline hostimine, täiustatud Wix ADI tööriist – see on mittetäielik esiletõstetud komplekt, mida veebisaidi ehitajal on laos!.

Kasutajad, kes pole Wixi valimisel oma saitide loomiseks kindlad, on sageli huvitatud enne otsuste vastuvõtmist selle saidi koostajaga loodud reaalsete saitide vaatamisest, nii et täna vaatame erinevaid Wixi toega veebisaite – portfellidest ettevõtetele, kogukondadele ja poodidele.

1. Chase Dekkeri eluslooduse pildid

Chase Dekkeri eluslooduse pildid

Looge veebisait TASUTA

Chase Dekker on Chase Dekkeri projekt, kes nimetab end looduskaitse- ja looduskaitsja fotograafiks. Chase on tõeline loodusehuviline, kes proovib endast parima, et oma piltides ümbritseva maailma ilu paljastada. Vaadake lihtsalt fotograafi parimaid töid interaktiivsel kodulehe slaidiseansil, et mõista, et ta on tõeline kutsumus oma ametikohale.

Veebisaiti sirvides saate vaadata autori parimate tööde galeriid, registreeruda tema töötubadesse, näha uusi väljaandeid, osta kõige muljetavaldavamaid digitaalseid allalaadimisi, kohandatud trükiseid, plakateid ja isegi kalendrit oma parimate looduspiltidega! Samuti on võimalik vaadata Chase’i Instagrami voogu. Kas soovite olla kursis viimaste sündmuste ja värskendustega? Seejärel registreeruge uudiskirja saamiseks, et olla kursis kõigega, mida Chase Dekker soovib, et tema fännid teaksid!

2. Mario Moreno fotograafia

Mario Moreno fotograafia

Looge veebisait TASUTA

Mario Moreno fotograafia on Wixi abil loodud hämmastavalt ilus ja tähelepanu köitev ressurss. See kuulub Mario Morenole – fotograafile, kes valdab erinevaid fotograafiažanre ja saab tellimusi täites reisida mööda maailma.

Fotograafi professionaalsus ja andekus väljenduvad ilmekalt tema säravates ja erksates fotodes, mis on kuvatud avalehe täisekraaniliugul. See on koht, kus saate teada fotograafi kontakte, tema suhtlusvõrgustiku kontosid ja veebivormi, et temaga ühendust saada. Menüü on peidetud veebisaidi paremas ülanurgas, võimaldades juurdepääsu Mario tööde kogumikule, klientide iseloomustustele, jaotisele Osta trükiseid ja töötubade infole. See on Wix-toega veebisaidi korralik ja informatiivne näidis!

3. Liran Vardiel

Parimad Wixi veebisaidi näited

Looge veebisait TASUTA

Liran Vardiel on andeka kunstniku Liran Vardieli portfell, kes loob mitmesugustel teemadel uimastavaid maalinguid. Autori hämmastavaid teoseid tutvustatakse avalehe slaidiseansis, et juhtida kasutajate tähelepanu juba esimesest silmapilgust.

Samuti on kunstniku isiklikud fotod tema näitustelt ja videod loomeprotsessist. Lirani Instagrami voogu saate tellida, et olla kursis tema värskenduste ja eelseisvate kunstinäitustega. Ühtse mulje loomiseks on fotod esitatud fotograafi mustvalge taustpildi taustal. Veebisaidi uudiskirja on võimalik tellida, et olla kursis viimaste uudiste ja sündmustega, ilma et oleks vaja veebisaiti ikka ja jälle külastada.

4. Päevad õnne

Päevad õnne

Looge veebisait TASUTA

Päevad õnne ilmus WordPressi Wixi migratsioon. See on juhtiv töötajate kaasamissüsteemi ressurss, mille missiooniks on pakkuda tööriistu ja eneseavastamise tegevusi, mis võiksid märkimisväärselt tõsta töötajate tööhõive määra, mis on pikas perspektiivis tihedalt seotud ettevõtte tootlikkusega. Süsteemi asutaja Corey Davis usub, et iga lugupeetud ettevõte peab hoolitsema maailmatasemel õnnelike ja kaasatud töötajate loomise eest, kes töötaksid kõvasti oma ettevõtte õitsengu nimel.

Juba esimene pilk veebisaidile loob inspireeriva ja isegi natuke võluva tunde. Täisekraanil animeeritud taust, erksad värvid, suured fondid võivad ainult meelitada kasutajate tähelepanu ja julgustada veebisaite veelgi sirvima. Kogu projekt kutsub esile positiivseid emotsioone ja rõõmsameelset vaimu. Veebisait pole mitte ainult informatiivne, vaid sisaldab ka mitmeid ütlusi, tsitaate, tsitaate, suure eraldusvõimega pilte ja palju statistikat, mis rõhutab ettevõtte töötajatele õnneliku ja positiivse keskkonna loomise olulisust! See on Wixil põhineva veebisaidi tõeliselt väärt näide!

5. Ta ehitab kaubamärke

Ta ehitab kaubamärke

Looge veebisait TASUTA

SheBuildsBrands.com on hästi korraldatud isiklik projekt, mis on täis sotsiaalset tõestust ja kliendikeskset sisu. Seal on lingid YouTube, Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Twitter ja isegi SoundCloud! Veebisaidi omanikul Kubi Springeril on oma CV-s muljetavaldav kaubamärkide nimekiri, sealhulgas teiste seas Nike, Blackberry, L’Oreal Professionnel, Mercedes-Benzi moenädal ja MOBO Awards.

Rakenduses She Builds Brands on palju uurida – autor pakub palju üksikasjalikku teavet selle kohta, mida tema meeskond teeb. Seal on sageli ajakohastatav ajaveeb, uudiskirja registreerumise vorm, palju videoid ja isegi pood. Veebisaidi kaudu saavad külastajad osta audio-mp3-sid, raamatuid ja video-DVD-sid, mis aitavad neil oma kaubamärki luua.

Veebisait on kaunilt kujundatud, kuid see, mis meile tegelikult silma paistab, on keskendumine kliendile ja väärtuslikule sisule. Õnnitlused Kubile atraktiivse ja tõhusa veebisaidi puhul!

6. Gruvi mahlad

Gruvi mahlad

Looge veebisait TASUTA

Gruvi mahlad loob tõeliselt ainulaadse vibe. Valge ruum on siin märksõna. Toote positsioneerimine loob kodulehe hästi korraldatud paigutuse. Siin on eriti huvitav see, et toote väljapanek kuvatakse loomulikul, mitte tõukaval viisil.

Veebisait näitab meile, kas valge ruumi nutikas kasutamine viib lugeja ühest elemendist teise. Samuti pannakse rõhku sisule. Esimene ekraan annab meile mõista, mida me siit leiame.

7. Prantsuse Knot Studios

Prantsuse Knot Studios

Looge veebisait TASUTA

Prantsuse Knot Studios on kena näide sellest, kuidas hästi struktureeritud ja funktsionaalne ressurss välja peaks nägema. Projekt kuulub ürituste kavandamise ja fotostuudiostuudiosse, mis asub Savannahis, Georgia.

Juba esimesest veebisaidi pilgust alates avaldab see kasutajatele muljet oma kujundusega. Sait loodi rahustavas, inspireerivas ja rõõmsameelses õhkkonnas ning just see köidab kasutajate tähelepanu, julgustades neid ressurssi veelgi uurima. Kõrgkvaliteedi tõttu rahvamassist eristuvate liugurite ja portfellipiltide nutikas kasutamine annab saidi kujundusele romantilise ja liigutava ilme.

Lisaks silmapaistvale kujundusele on saidil ka funktsionaalsust, mis väljendub sotsiaalmeedia nuppude, veebipõhiste kontaktvormide ja üksikasjaliku teabe kättesaadavuses, mis on alati käepärast.

8. J Media Global

Parimad Wixi veebisaidi näited

Looge veebisait TASUTA

J Media Global on tuntud turundus- ja reklaamiettevõte, mis teenindab juudi turgu ja mille eesmärk on pakkuda tipptasemel reklaamiga seotud teenuseid koos tipptehnoloogia lahendustega. Projekt tundub üsna lihtne, kuid esmapilgul peen. Siit ei leia te täpsemaid veebikujunduselemente ega lähenemisviise ning see teeb veebisaidi mugavaks ja hõlpsalt sirvitavaks.

Esimene asi, mis kasutajatele veebisaidile pääsemiseks tähelepanu tõmbab, on sinise pilvise taeva video taust. See annab projektile köitva ilme, julgustades kasutajaid seda edasi sirvima. Veebisait loob meeldiva, rahustava ja pisut lõõgastava mulje, aidates igapäevasest vaevast eemale juhtida.

Veebisait on loogiliselt üles ehitatud ja kõik elemendid ja jaotised asuvad nende kohtadel. Kogu oluline teave on saadaval järgmistes jaotistes: About, Kliendid, Media Kits (saadaval kahes keeles – inglise ja juudi keeles) ja kontakt. Viimane pakub peamist kontaktteavet koos rakendusega Google Maps, mis aitab kasutajatel hõlpsasti oma füüsilist asukohta leida. Mugav sisseehitatud kontaktvorm aitab omakorda kaasa tõhusamale ja mugavamale suhtlemisele klientidega. Kokkuvõttes on J Media Global Wixil põhineva veebisaidi väärt proov!

9. Niagara järvel

Niagara järvel

Looge veebisait TASUTA

Niagara järvel võlub kasutaja tähelepanu juba esimestest sekunditest, kui seda külastate – selle kujundus on nii särav, lõbus ja rõõmsameelne! See on Niagara-on-the-Lake kogukonna sait, mis keskendub turismi arendamise soodustamisele selles piirkonnas. Projekti kujundajad väidavad, et “Niagara järvel on ainulaadne ja väga eriline mõju inimestele” ja seda on tunda kohe alguses.

Veebisait sisaldab palju teavet, mis sisaldab ammendavaid fakte kõigi elualade kohta, millest turistid võiksid huvitatud olla. See teave on saadaval järgmistes jaotistes: About, Einestamine, Stay, Shaw Festival, Vaatamisväärsused, Veinikelder, Kanada pargid, Kogemused, Üritused , Kultuur, Shopping, Ajakiri ja isegi Live Cam. Kogu teave on esitatud sobival viisil ja loomulikul viisil, samal ajal kui veebisait ise pakub rikkalikult eredaid mahlaseid pilte, slaidiseansse, fotogaleriid ja meedielemente, mis lihtsalt ei toeta veebisaidi edasist sirvimist.

Võimalike turistide mõju tugevdamiseks on veebisaidi arendajad integreerinud muljetavaldavad videod asukoha ja selle eriliste eeliste kohta. Samuti on juurdepääs sotsiaalmeedia nuppudele, mis suunavad teid selle koha kontodele sotsiaalvõrgustikes, kus saate värskendusi jälgida. Projekti tõeline esiletõst on reaalajas kaamerate kättesaadavus, mille tõttu saate asukohta vaadata reaalajas režiimis – see on kindlasti köitev kogemus!

10. Lõikude ja verevalumite juuksuripood

Lõikude ja verevalumite juuksuripood

Looge veebisait TASUTA

Selle tõeliselt mehise stiilikujundusega, Lõikude ja verevalumite juuksuripood osutub suurepäraseks juuksuri näiteks. Loodusliku lääne motiividega, tugeva meeldejääva nime ja kontrastse mustvalge värvilahendusega veebisait suudab vaid meelitada kasutajate tähelepanu juba esimesest pilgust.

Siin pole vaja sirvida veebisaiti, otsides siin vajalikku teavet, kuigi see võimalus on saadaval ka veebisaidil. Teave Meist, mugava Google Mapsi rakendusega Kontaktid ja isegi YouTube’i video aitavad hõlpsamini tajuda ja pakuvad maksimaalset teavet kasutaja jaoks huvitada oleva juuksuri kohta..

Mis on oluline, teenuste loetelu ja nende maksumus on esitatud ka kodulehel. See on otsustav tegur paljudele klientidele, kes valivad mitme juuksuri vahel. Veebisaidil on saadaval ka veebipõhine broneerimisvalik ja rippmenüü, mis võimaldab valida eelistatud juuksuri, et veenduda klientidega, et neile pakutakse vajalikul ajal vajalikke teenuseid.

11. Töö krediidiühistu heaks

Töö krediidiühistu heaks

Looge veebisait TASUTA

Lisaks hi-res piltidele ja kaasaegsele ‘kaardistiilis’ kujundusele, on Töö krediidiühistu heaks õnnestub nende tööstuse ühes kõige olulisemas asjas – usalduse loomises. Vaatame kolme atribuuti, mis aitavad usaldust luua:

  • Kvaliteetne disain. Oleme kõik oma olemuselt visuaalsed, nii et esimene asi, mida me märkame, on kujutised ja veebisaidi üldine ilme. Krediidiliidu jaoks mõeldud töö on moodsa väljanägemisega – sellel on kummitusnupud, palju tühikut ja kvaliteetsed fotod.
  • Palju teavet. Rohke teabe organiseeritud ja hõlpsalt navigeeritav esitamine on kunst ja sellel veebisaidil õnnestub seda teha. Seal on ulatuslik leht Meist, palju teavet krediidiühistute kohta ja mis veelgi olulisem – kontaktteave. Seal on manustatud Google Maps koos ettevõtte füüsilise aadressi, telefoninumbri ja tagasisidevormiga.
  • Uuendatud teave. See on üks levinumaid asju, mida saidiomanikud unustavad. Alates teie veebisaidi autoriõiguse kuupäevast jaluse jalusesse peaks teie veebisait välja nägema värskendatud. Krediidiliidu veebisaidi Work omanikud teavad seda reeglit ja ajakohastavad regulaarselt oma ajaveebi.

12. Karoline O.F. Pettersen

Karoline O.F. Pettersen

Looge veebisait TASUTA

Karoline O. F. Pettersen on visuaalkeskne projekt, millel on lihtne, puhas ja inspireeriv disain. Karoline kasutab suure eraldusvõimega täisekraanil taustpilti, mis lummas vaatajaid kohe. Üldine minimaalne stiil aitab suunata tähelepanu autori fotodele, mida see sait reklaamib.

Kuid ole ettevaatlik – teie veebisaidile manustatud HD-fotod ja videod võivad veebisaidi laadimist aeglustada. Mitte iga kasutaja ei saa pikka aega oodata. Ja veel üks märkus – menüü fondid peaksid olema julgemad või kontrastsemad – kui esimene pilt neile kerib, on peaaegu võimatu menüüd korralikult lugeda.

13. Flex R&D

Flex teadus- ja arendustegevus

Looge veebisait TASUTA

Flex R&D teeb suurepärast tööd, öeldes potentsiaalsetele klientidele, mida nad teevad teistest erinevalt ja kuidas see nende klientidele kasu tooks. Kogu veebisaidil tutvustavad nad oma töö näidiseid oma väidete toetuseks. Mis on Flex R puhul tore?&D-saidi eesmärk on see, et neil õnnestub pakkuda külastajatele palju teavet, säilitades samal ajal hästi korraldatud ja kasutajasõbraliku veebisaidi. Nad teevad seda, kasutades ära Wix HTML5 saidiehitaja kaudu neile kättesaadavaid funktsioone. Mõned neist sisaldavad ajaveebi, kodulehe liugurit, video manustamist ja palju muud.

Veel üks probleem selle veebisaidi menüüga – selle alammenüü hõlmab avamisel põhiteksti. Ja ajaveebi tuleks värskendada sagedamini, kuid mitte üks kord aastas.

14. Rahvaste kooli pärimine

Rahvaste kooli pärimine

Looge veebisait TASUTA

Rahvaste pärimine on usulise suunitlusega kristlik kool, mis pakub oma järgijate seas sügavaid teadmisi Piiblist. Selles õpetatakse religiooni, teoloogia peamisi põhimõtteid ning selle rahvaste kooli sündmusi ja toiminguid on nende veebisaidi INS-i lehel esitatud koos kümnete vingete piltide ja videotega..

See on näide klassikalisest veebisaidi ülesehitusest – koos nende kahe lehe vahel on koduleht, kontaktid ja teave. Organisatsiooni täiuslik otsus – kõik on selge.

15. Monica Pack Pilates

Monica Pack Pilates

Looge veebisait TASUTA

Monica Pack Pilates kuulub Monica Packile – professionaalsele ja diplomeeritud treenerile, kes on spetsialiseerunud freestyle -pilatesse. Ta on Nova meetodi lähenemisviisi autor ja arendaja, mis ühendab endas alternatiivsed ja traditsioonilised Pilates-stiilid ning teadmised biomehaanikast, inimese anatoomiast, taastusravi alustest jne..

Veebisaidi üldine stiil vastab täielikult Monica spetsialiseerumise valdkonnale. Treeneri ja pilatese kohta üldiselt on palju teavet. Kodulehe päises saadav eripakkumine algajatele lisab projekti populaarsust ja suurendab klientide tähelepanu. Lehe allapoole liikudes saate veebitundi broneerida, tutvuda Monica pakutavate teenustega ja vaadata reaalseid pilte, mis demonstreerivad tema töömeelsust. Lisaks sisaldab veebisait mitmeid teatud teemale keskendunud lehti. Nende hulka kuuluvad Avaleht, Minust, Pilatest, Klassid, Hinnad ja Kontakt. Veebisait ise on helge ja loob positiivse mulje juba esimesest hetkest, kui seda külastate!

16. Corso küpsised

Corso küpsised

Looge veebisait TASUTA

Corso küpsised pakub kõige maitsvamaid ja Ameerika lemmik kaunistatud küpsiseid, mis pole mitte ainult maitsvad, vaid ka atraktiivsed, erksad ja turvalised nii lastele kui täiskasvanutele. Neid küpsetab ja kaunistab isiklikult Tina Corso, kes on idee autor ja ettevõtte omanik. Kõiki veebisaiti külastavaid inimesi võlub küpsiste valik ja küpsetusprotsessi üldine atmosfäär. See lihtsalt ei saa kedagi ükskõikseks jätta ja kutsub esile kohese soovi tellimuse esitamiseks.

Veebisait pakub kogu vajalikku teavet ettevõtte ja koka kohta. Ressursi sirvimise ajal puutute kokku pagaritööstuse vundamendi looga, müügiks pakutavate küpsiste valikuga ja kontaktandmetega. Mis on klientidele oluline ja mugav, on tooted otsingu hõlbustamiseks jagatud kategooriatesse. Iga küpsisega on kaasas üksikasjalik kirjeldus ja erksad “mahlased” fotod, mis tõmbavad kohe kasutaja tähelepanu.

Samuti peab Tina esmatähtsaks esitada koostisosade loetelu, mida kõik küpsised sisaldavad, et tagada lähenemisviis “kõigepealt ohutus”. Seda hindavad tema püsikliendid ja uued kliendid palju. Veebisait näeb rõõmsameelne, särav ja meeldiv sirvida. Kahtlemata kutsub see esile soovi neid suurepäraseid küpsiseid osta ja maitsta! Suurepärane töö!

17. Bzz Agent

Bzz Agent

Looge veebisait TASUTA

Bzz Agent on rahvusvaheline kasutajate veebiringkond, kes jagab meelsasti oma vabatahtlikke ülevaateid ja isiklikke kogemusi kõige populaarsemate testitud teenuste ja toodete kohta. See on kasulik teabeallikas neile klientidele, kes alles hakkavad teatud tooteid ostma ja soovivad teada saada teiste klientide arvamusi nende kohta.

Veebisait näib esmapilgul üsna lihtne ja mugav. Kodulehele jõudes pakutakse teile lühikest, kuid üksikasjalikku juhendit kogukonnaga liitumise kohta. Siin on nupp Liitu “, mille saate aktiveerida, et jätkata toote ülevaatamise protsessiga. Samuti on kasutajate kommentaare, kes on juba arvustustest lahkunud ja jagavad nüüd oma kavatsusi ja eesmärke. Kui kogukonnaga suhtlemise protsessist ei saa midagi aru, on siin ka teie KKK. Lisaks on veebisaidi meeskonnaga ühenduse võtmiseks ja nende juhiste ja soovituste järgimiseks võimalik kasutada vastavas jaotises toodud kontakte. Tore näide Wixil põhinevast veebisaidist igapäevaseks kasutamiseks!

18. OCD Online

OCD Online

Looge veebisait TASUTA

OCD Online on ressurss, mis on täielikult keskendunud OKT põhjustele ja tõhusatele ravivõimalustele. Kõigist teemahuvilistest leiate siit palju kasulikku teavet. Samuti on kõigil, kes loodavad häirest vabaneda, suurepärane võimalus isiklikult pöörduda veebisaidi omaniku ja litsentseeritud kliinilise psühholoogi dr Steven Phillipsoni poole. Ta pakub kõige tõhusamaid ravivõimalusi, mis aitavad tema patsientidel häire unustada ning elada tervislikku ja õnnelikku elu.

Veebisait tundub kõigile üsna mugav ja hõlpsalt sirvitav. See tagab lihtsa ja intuitiivse navigeerimise – minge lihtsalt avalehele, et jõuda praegu huvipakkuvate jaotiste ja teabeni. Nende hulka kuuluvad OCD 101 leht, haridus, edulood ja ravivõimalused (individuaalne, grupi-, paariteraapia, aga ka intensiivravi ja Skype’i / telefonikõned). Kõik kontaktid on saadaval veebisaidi päises ja jaluses, et need oleksid käeulatuses kõigile, kes otsivad professionaalset psühholoogilist abi.

Veebisaidi üldine kujundus valmib meeldivates ja ahvatlevates helesinise ja valge värvitoonides ning nende kombinatsioonides. See loob rahustava ja lõõgastava efekti, aidates kasutajatel keskenduda oma tegelikele vajadustele ja otsitavale teabele.

19. Ööklubi Copacabana

Ööklubi Copacabana

Looge veebisait TASUTA

Copacabana ööklubi on kõige legendaarsem, populaarseim ja kosmopoliitseim ööklubi, mis asub New Yorgis. See on koht, kus saate kasutada võimalust lõõgastuda ja nautida hämmastavaid etendusi ja erisündmusi, mis on kasutajate seas ülimalt populaarsed. Võtke lihtsalt aega veebisaidi sirvimiseks ja saadaolevate reklaamide ning plakatite leidmiseks.

Kõik saated (nii praegused kui ka tulevased) ja sündmusi saab vaadata otse kodulehelt. Samuti on võimalik vaadata külaliste loendeid, iga sündmuse riietuskoodi nõudeid ja isegi osta pileteid etendustele, mida soovite külastada. Spetsiaalsed veebisaidilõigud luuakse eraldi neile kasutajatele, kellele pakuvad huvi VIP-paketid, ööklubi ise, toitlustuspakkumised ja erisoovitused. Kõigile neile, kes soovivad lõbusalt lugeda meelelahutuslikke ja informatiivseid postitusi, pakub veebisait juurdepääsu blogi jaotisele, mida uuendatakse regulaarselt uute artiklitega.

Veebisaidi kujundus pole nii keeruline, kuna kogu sisu on esitatud lumivalge taustal, et see oleks kõigile kasutajatele selgelt nähtav. Heledad ja värvilised pildid ning interaktiivne videotaust loovad niinimetatud ööklubi või kasiino atmosfääri. Veebisaidi jaluses on saadaval ka üksikasjalikud kontaktid, et kiirelt ja hõlpsalt suhelda ööklubihalduritega – tagasiside saamiseks võite kasutada käepärase Google Mapsi vidinaga kaasas olevat aadressi või täita kontaktvormi.

20. Baltimore Research

Baltimore Research

Looge veebisait TASUTA

Baltimore Research on turundusuuringute ja arusaamade pakkuja, mida kasutatakse selleks, et aidata ettevõtetel võtta kasutusele sügaval turuanalüüsil põhinevad mõistlikud lahendused. Ettevõte kavatseb sihtida erinevaid sihtrühmi, julgustades neid külastama oma veebisaiti, mis tundub usaldusväärne ja usaldusväärne. Ta näeb, et tema missioon on aidata ettevõtetel areneda oma klientide nõudmiste parema mõistmise kaudu.

Kõige olulisem üldteave ettevõtte, selle eesmärkide, lähenemisviiside, külalisteenuste ja muude sellega seotud probleemide kohta on toodud otse kodulehel. See tõmbab kasutaja tähelepanu täisekraanipiltide ja harmoonilise värvikombinatsiooni olemasolu tõttu. Veebilehtedel allapoole kerides näete üksikasjalikumat teavet. See on saadaval mitmes veebisaidi jaotises, nimelt Koduleht, Paneelloend, Külaliste teenused, Stuudiod, Meie kohta ja Võtke ühendust.

Lihtsa veebisaidil navigeerimise ja hüpikmenüü tõttu on vajalikku teavet ettevõtte ja selle pakutavate teenuste kohta üsna lihtne leida. Need on peamised omadused, mis muudavad projekti üheks kõige usaldusväärsemaks Wixiga käivitatud professionaalse ettevõtte veebisaidi näidiseks.

Alumine joon

Wixi veebisaidi käivitamine on palju lihtsam kui võite arvata. Veebisaidi koostaja näeb algselt, et tema missioon on aidata kodeerimiseta taustal mittetehnikutel ja seejärel hõlpsalt hallata kvaliteetseid projekte isiklikuks või äriliseks kasutamiseks. Platvorm pakub mitmeid disaini kohandamise tööriistu ja funktsioone, mis aitavad hõlpsalt ja sujuvalt veebisaiti arendada.

Integreeritud Wix ADI-tööriista, täiustatud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorite ning sadade mobiilsidevalmis mallide tõttu võib isegi algaja professionaalset veebisaiti hallata, ilma et peaks sinna investeerima dollarit. Kas soovite proovida kohe? Seejärel jätkake veebisaidi koostajaga registreerumist ja alustage oma esimese projekti kallal!

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me