Parimad Weebly veebisaidi näited

Weebly näidisveebisaidid


Weebly – on kahtlemata üks lihtsamaid viise kvaliteetse veebisaidi loomiseks mõne minutiga. Paljud valivad Weebly selle lihtsustatud vidinapõhise brauserisisese redigeerija jaoks, mis ei vaja üldse programmeerimiskogemust. Veebisaidi koostaja kasutab nn kasti mudelit, mis lihtsustab veebisaidi loomise protsessi.

Süsteem pakub ka võimsaid integreeritud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootoreid ning mitut disaini kohandamise võimalust. Need funktsioonid võimaldavad algajatel ja vilunud veebiarendajatel alustada erinevat tüüpi projekte – lihtsatest sihtlehtedest kuni täisfunktsionaalsed veebipoed, portfellid ja ettevõtete veebisaidid.

Kolme 22-aastase õpilase poolt 2006. aastal asutatud see pukseerimissaidi konstruktor majutab nüüd üle 50 miljoni veebisaidi kogu maailmas. Vaatame siis mõnda Weebly veebisaidi näidet.

Selles artiklis näitame teile erinevaid Weebly toega veebisaite portfellidest e-poodideni. Need ei ole kõige paremad Weebly saidid – seal leiate palju loovamaid ja tõhusamaid Weebly veebisaite.

1. MUSTMÄRGITUD

MUSTMÄRGITUD

Looge veebisait TASUTA

MUSTMÄRGITUD on informatiivne sidusreisi ja kodumaalt lahkumise teabe koondaja, mis tegeleb reklaamide, rändurite ja muude kasutajatega, kes kavatsevad avaldada veebisaidil reisimisega seotud postitusi.

Veebisait sisaldab kümneid nišiartikleid, mis jagunevad mitmesse kategooriasse vastavalt nende viidatud asukohtadele. Need on Aafrika, Ameerika, Aasia, Euroopa, Lähis-Ida ja Okeaania. Kodulehel saadaval olev interaktiivne JS-kaart kutsub lugejaid üles huvi ja julgustab veebisaite veelgi uurima. Suhtlusvõrgustiku nupud võimaldavad liituda veebisaidil osalejate grupiga, hiljuti esitatud postituste loend teeb aga huvitavamaks uute faktide avastamise maailma kohta. See on ideaalne näide populaarsest Weebly toega veebisaidist.

2. Ina tee Kristuse kirik

Ina tee Kristuse kirik

Looge veebisait TASUTA

Ina tee Kristuse kirik näeb oma missioonina inimeste julgustamist kogudusega liituma ja usku Jeesusesse Kristusesse üles ehitama. Ressursil on lihtne ja rahulik värvipalett, mis ei tõmba kasutaja tähelepanu põhipunktist eemale. Raadioprogrammi sektsioon võimaldab kuulata jutluste viimaseid episoode.

Samuti on võimalus vaadata videoid noorte ja väikeste rühmade hiljutistest jutlustest. Liikmevormi saate taotleda otse veebisaidilt, kuhu veebisaidi meeskond kutsub. Jaotis Eelseisvad sündmused teavitab kasutajaid eeldatavatest sündmustest, mis kirikus toimuvad. Kõigile, kes soovivad olla kursis kirikuga seotud põhitõdedega, on jaluses olemas üksikasjalik jaotis, mis pakub juurdepääsu peamistele veebisaitide kategooriatele, sealhulgas jumalateenistuste ajakavad, kellaajad ja juhised, meeskonna liikmed, KKK, jutlused, üritused, veebipäevik jne.

3. Travmarket

Travmarket

Looge veebisait TASUTA

Travmarket.com pakub reisibüroodele tipptasemel turunduse automatiseerimise programmi, mis hõlmab reisiturunduse lehtrid, e-posti levitamist, sihtlehti koos professionaalse sotsiaalmeediaplatvormiga. Samuti tagab ettevõte ainulaadse koolituse lähenemise ja toe.

Veebisait edastab kogu ettevõttega seotud teavet mugaval, arusaadaval ja ahvatleval viisil. See on piisavalt hästi üles ehitatud, et tagada intuitiivne veebisaidil navigeerimine ja hõlbus juurdepääs kõikidele vajalikele andmetele. Kogu teave on saadaval mitmes veebisaidi jaotises, sealhulgas teenused, sisu, infolehed, koolitus & Tugi, hinnakujundus. Sisu kuvatakse valgel taustal, kus kasutajate tähelepanu köidavad peamiselt oranžid ja mustad värvid.

Kõigile kasutajatele, kes otsivad võimalust meeskonna liikmetega kontakti saada, on kiire juurdepääs sotsiaalse võrgu nuppudele, mis on saadaval veebilehe päises ja jaluses. Seal on ka KKK ja kontaktandmed, mis võimaldavad kasutajatel teada saada kogu teid huvitavat teavet. See on päris kena näide Weeblyga loodud ettevõtte veebisaidilt.

4. Fusedale disain

Fusedale disain

Looge veebisait TASUTA

Fusedale disain on peamine sihtkoht kasutajatele, kes otsivad oma projekti silmapaistvaid kujundusi. Stuudio tegeleb klientide vajadustest ja nõudmistest lähtuvate mitmekülgsete disainiülesannete väljatöötamise ja valmimisega. Veebisaidi kujundus räägib valjemini kui tosin sõna.

Täisekraanil kuvatav liugur võimaldab juurdepääsu ateljees valminud tööde portfellidele, külgmise veebisaidi paneelilt leitud pikk menüü annab juurdepääsu arvukatele projektidele vaid mõne hiireklõpsuga. See tagab hõlpsa ja mugava otsingu ega tõmba kasutaja tähelepanu veebisaidi juurest eemale.

5. Harry Caray restoranirühm

Harry Caray restoranirühm

Looge veebisait TASUTA

Harry Caray restoranirühm on Harry Carayle kuuluv veebisait; kes on mitme asukoha restoraniketi omanik ja haldaja. Ettevõtlus sai alguse 1987. aastal ja on sellest ajast alates omandanud ülimat populaarsust.

Veebisaidil on avalehel huvitav tutvustav foto Harry Caray’st, mis julgustab tegema broneeringu kohe alguses. Veebisaidi menüü on saadaval avalehe ülaosas ja võimaldab rippmenüüga akende kaudu juurdepääsu erinevatele alammenüü punktidele. Need on restoranid ja nende sordid, eraüritused, pühad ja üritused, kinkekaardid ja jaemüük, jaotised Meist ja Kontakt. Veebisaidi esiletõst on kuulsuste galerii, kes on kunagi külastanud Harry Caray restorane. See vaid tõmbab tähelepanu, kes külastab veebisaiti esimest korda.

6. Castle Hilli kuurort ja spaa

Castle Hilli kuurort ja spaa

Looge veebisait TASUTA

Kõige esimene asi, mis juhib kasutajate tähelepanu sinna jõudmisel Castle Hilli kuurort ja spaa on täisekraanil kuvatav liugur, mis sisaldab Vermontis asuva Castle Hilli kuurordi ja spaa muljetavaldavaid kohti. Fotod on nii eristatavad ja erksad, et ärgitavad kohe soovi näha, mida kuurortil pakkuda on.

Veebisaiti sirvides puutute kokku majutusteenuste, teenuste, eripakkumiste ning pulma- ja söögikohtadega, mille hulgast võite valida. Kodulehe ülaosas olev nupp „Kontrolli hindu” võimaldab teil leida kuurordi teenuste broneerimise hindu, täpsustades teile huvipakkuvad kuupäevad. Kui soovite olla kursis kuurordi pakkumistega, siis peate saavad tellida oma uudiskirja või liituda gruppidega sotsiaalvõrgustikes.

7. Aprill Borrelli

Aprill Borrelli

Looge veebisait TASUTA

Aprill Borrelli on pilkupüüdev, minimalistlik isiklik kaasaegne projekt kunstnikult, kes töötab rõivafirmas tehnilise disainerina. Aprilli veebisaidil on ajaveeb, lihtne galerii ja kontaktvorm. Sait on lingitud aprilli Etsy kauplusega, kus ta müüb oma kunsti ja käsitööd.

Veebisaidil navigeerimine võiks olla intuitiivsem. Aprillikuu Borellil on vaikimisi Weebly favicon. Kui kasutate palju tühja ruumi, hoiab veebisait korras ja hõlbustab külastajatel visuaalse teabe tajumist. Kohandatud, käsitsi joonistatud pildid aitavad luua hubase atmosfääri ja mängida olulist rolli oma kaubamärgi loomisel (samas kui liigkasutatud stock-pildid võivad teie pilti kahjustada).

8. Esivanemate jaht

Esivanemate jaht

Looge veebisait TASUTA

Nagu projekti nimest järeldada võib, Esivanemate jaht on täielikult keskendunud sellele, et aidata inimestel leida oma perekonna ajalugu, kasutades siin saadaolevaid mitut ressurssi. Veebisaiti omab ja haldab Kenneth R Marks, kes on isiklikult kasutanud kõiki pakutavaid allikaid ja tehnikaid oma esivanemate peamiste nüansside avastamiseks.

Veebisait näeb üsna huvitav välja, kuna vastab kindlasti peamisele eesmärgile. Ajalehekujuline kujundus hõlmab halli tausta taustal esitatud mitmeid mustvalgeid / retrofotosid koos vastavate fondide ja stiilidega. Menüü on ka siin üsna rikkalik – see annab juurdepääsu mitmele sektsioonile, kust igaüks võib leida kogu teemaga seotud teabe. Nende hulka kuuluvad ajalehed, ajaveeb, ajalehtede lingid, järelehüüded, BMD-kirjed, fotod, aastaraamatud, lahutuskirjed jne. Rippmenüü annab juurdepääsu paljudele muudele veebisaidilõikudele, kus on palju kasulikku teavet.

Esivanemate veebis otsimise alustamiseks otse veebisaidil peaksite kasutama integreeritud otsingufiltri välja, kuhu peaksite sisestama huvipakkuva inimese nime ja perekonnanime. Süsteem genereerib automaatselt tulemused, mis aitab teil otsingut jätkata. See on kõigile väga mugav, arusaadav, lihtne ja huvitav!

9. Uus-Inglismaa tuletornid

Uus-Inglismaa tuletornid

Looge veebisait TASUTA

Uus-Inglismaa tuletornid pakub ammendavat teavet enam kui 200 tuletorni kohta, mis asuvad mitmes New Englandi osariigis. Siit saavad kõik sellist laadi teabe vastu huvi tundvad üksikasjad teada nende objektide ajalugu ja hetkeseisu.

Veebisaidi struktuur ja navigeerimine on esmapilgul arusaadavad ja lihtsad. Lihtsalt sirvige peamisi jaotisi, et leida niššipõhine teave, mis võib teile kasulikuks osutuda. Otsingu alustamiseks ning lihtsamaks ja tõhusamaks muutmiseks minge veebisaidi menüüst jaotisse „Tuletornid osariigi kaupa“. Seejärel valige oma riik ja otsige teid huvitavat majakat puudutavat teavet. Muud veebisaidi jaotised hõlmavad riigi kaarte, tuletorni printimist & Raamatupood, kontaktid jne. Menüü on üsna rikkalik ja seetõttu on sellel rippmenüü, mis muudab veebisaidi intuitiivseks ja pole kategooriatest küllastunud..

Veebisaidi kujundus on üsna ahvatlev ja rahustav. Kogu sisu kuvatakse helesinisel taustal koos kvaliteetsete tuletornide fotodega, mis juhivad kasutaja tähelepanu. Kodulehel saadaval olev integreeritud kalender pakub teavet eelseisvate sündmuste kohta, mis on tava- ja esmakasutajatele üsna mugav.

10. Leo Edwards fotograafia

Leo Edwards fotograafia

Looge veebisait TASUTA

Leo Edwards fotograafia on portfell, mis kuulub Leo Edwardsile – keskkonnaportreefotograafile, kelle kirg on kujutada inimesi nende looduslikus ümbruses. Leol on palju auhindu, samas kui tema parimaid fotosid eksponeeritakse erinevates kohtades üle maailma. Veebisait ei räägi ainult fotograafi lugu, vaid sellel on ka ajaveeb, pressiosa ja galerii, kus kuvatakse tema kõige populaarsemad teosed.

Niipea kui veebisaidile pääsete, pakutakse teile võimalust alla laadida seiklusfotograafia käsiraamat, kust leiate siseringi nippe ja näpunäiteid, kuidas oma reisifotograafia oskusi paremaks muuta. See on veel üks omadus, mis eristas seda portfelli veebisaiti teistest sarnastest projektidest, mida töötab Weebly.

11. Karen Hurd

Karen Hurd

Looge veebisait TASUTA

Karen Hurd on Karen Hurdi omandis ja hallatav veebipõhine toitumispraktika, mis aitab tema patsientidel ja teistel teema vastu huvi tundvatel kasutajatel õppida toitumise ja elustiili peamisi põhitõdesid, et avada kõige tõhusamad tervisepõhimõtted.

Ressursi sirvimisel on palju teavet. Huvitava teema leidmiseks peaksite uurima menüüs saadaolevaid veebisaidilõike või kasutama täpse otsingupäringu saamiseks otsingufiltri võimalust. Menüü asub kodulehe nurgas, mis annab sellele selge ilme. Menüü võimaldab juurdepääsu veebisaidi peamistele jaotistele, sealhulgas teemadele Karen (veebisaidi omanik), Kontakt, netisaated, rääkimine, retseptid, tunnistused ja palju muud. Lisaks on seal pood, kus kasutajad saavad tellida ja osta tooteid / e-kursusi, mida Karen müügiks pakub.

Üldine veebisaidi kujundus on üsna lihtne, kuid samas mugav ja ahvatlev. Maaliliste maastike täisekraan- ja suure eraldusvõimega kujutised võivad vaid meelitada kasutajate tähelepanu ja tekitada lohutava lõõgastustunde. Just seda hindavad paljud kasutajad projekti puhul.

12. Sadul ja Suede

Sadul ja Suede

Looge veebisait TASUTA

Sadul ja Suede on abikaasa meeskond, kes kirjutab moest, kodust ja elust. Veebisaidil on palju tühikuruumi ja lihtne navigeerimine. Leht „About” on vaatamist väärt. See on tõenäoliselt kõige loomingulisem selline leht. Seal võime lugeda täielikku armastuslugu ja romantilisi suhteid. Miinusena võin mainida, et teksti vormindamine võiks olla järjepidevam.

13. Dwarmis

Dwarmis

Looge veebisait TASUTA

Dwarmis on Weebly jõul töötav veebipood, mida omab ja haldab Dwarmis Concepcion. Olles paar aastat moeäris töötanud, otsustas Dwarmis luua oma rõivabrändi, mis kajastaks tema individuaalset visiooni ümbritsevast. Moekunstnik keskendub elegantsile, stiilile ja ainulaadsetele kujunditele, mida mõjutavad Ladina-Ameerika suundumused.

Veebipood järgib absoluutselt nii projekti üldist spetsialiseerumist kui ka peamisi e-kaubanduse suundumusi. Sait näeb välja moodne, kuid samas ka suure eraldusvõimega piltidega (nii värvilised kui ka must-valged), aga ka valge taustal seisvate uute kollektsioonide elegantsed visandid. See rõhutab veebisaidi peamist tähelepanu. Samuti on seal integreeritud ostukorv ja kategooriate kaupa pood Pood, kus saate toodete spetsifikatsioone sirvida ja tellimusi teha. Kontaktide leht on saadaval ka veebisaidil, et saaksite disaineriga ühendust võtta või uudiskirja tellida. Hea töö!

14. Box Bros

Box Bros

Looge veebisait TASUTA

Box Bros on ilus Weebly projekt, mis on kavandatud suurte piltide ümber, mis ahvatlevad külastajaid ja pakuvad toote eeliseid. Kodulehel on video, mis tutvustab Box Bros toodete tootmist. Ainus puudus võiks olla avalehe kerimine. See on loominguline otsus, kuid tundub kummaline.

15. Rose City maiustused

Rose City maiustused

Looge veebisait TASUTA

Rose City maiustused ahvatleb külastajaid kvaliteetsete maiustuste piltidega. Veebisaidi omanik kasutab oma sisu korraldamiseks kaarte või plaatide raamistikku. See kujundussuund on efektiivne mitte ainult seetõttu, et see annab lehele puhta ilme ja tunde, vaid ka seetõttu, et see kohandub hõlpsalt mitmesuguste ekraanisuurustega. Pealeht peaks olema informatiivsem ja seda tuleks kasutada kohandatud faviconina. E-poe link läheb Etsy turule. See on nutikas otsus neile, kellel on juba Etsy konto.

16. Meie laud

Meie laud

Looge veebisait TASUTA

Meie laud on suurepärane tõestus selle kohta, mida oleme varem öelnud, ja ütleme seda veel kord: suurepärane logo, kohandatud domeeninimi ja ilusad, suure eraldusvõimega pildid on mõned parimad viisid, kuidas muuta teie ettevõte ilusaks ja professionaalseks. See sait on põllumajandustootjate ja tootjate ühistu, kes teevad koostööd kohaliku kogukonna jaoks käsitööna valmistatud maitsvate toitude loomisel. See on suurepärane näide kohalikust toidutarnijast. Vanas stiilis korterikujundus tundub samal ajal atraktiivne ja tõsine.

17. Viski pall

Viski pall

Looge veebisait TASUTA

Viski pall on suurepärane näide sellest, kuidas kvaliteetse video paigutamine oma kodulehele saab suurepäraseks viisiks külastajate esmakordse saabumise tähelepanu köitmiseks ja nende kaasamiseks. Eriti kui see video kirjeldab teie peamist toodet. Veebisaitide omanikud teavad, kuidas see tegelikult töötab. Sellel saidil on kasutatud ilusat taustpilti ja sissejuhatavat videot koos selge tegevusele kutsumisega. Kuid seda saaks jagada rohkem kui ühe sotsiaalse võrgustiku kaudu.

18. Crosley

Crosley

Looge veebisait TASUTA

Crosley on USA ikoonikaubandusettevõte, mis on spetsialiseerunud elektroonikale ja maailmatasemel seadmetele, mida müüvad ettevõtte levitajad ja jaemüüjad. Bränd on võitnud miljonite klientide seas tuntust ja populaarsust. Ettevõtte veebisait tuleb kindlasti välja oma staatuse ja nišispetsialiseerumisega. Selle disain näeb välja lihtne ja üsna minimalistlik, kuid just see äratab kasutajate usalduse ja tõestab ettevõtte usaldusväärsust.

Kodulehele jõudes pääsete kiireks juurdepääsuks vasakul paneelil asuvale veebisaidimenüüle. Menüü on lai ja pakub maksimaalset teavet brändi spetsialiseerumise peamiste valdkondade kohta. Siit saate sirvida järgmisi sektsioone: Köök, Pesumaja, Kodumugavus, Crosley Professional, Klienditeenindus, Meist, Laiendatud garantii registreerimine, Laiendatud garantii ostmine jne..

Mis on oluline, veebisait pakub üksikasjalikku teavet kõigi müügiks pakutavate toodete kohta, sealhulgas nende toodete kohta, mille tootmine on lõpetatud. Otsingufiltri suvand aitab leida vajalikku teavet minimaalse aja- / vaevainvesteeringuga õigeaegselt. Crosley on Weeblyga loodud kvaliteetse veebisaidi ere näide.

19. Vask unistus

Vask unistus

Looge veebisait TASUTA

Vask unistus on San Francisco lahe piirkonnas asuv mittetulunduslik kõigi tõugude koerte päästmise organisatsioon, mis pakub koerte adopteerimisteenuseid. Organisatsiooni nimest sai inspiratsiooni koera nimi – vask -, kes kuulus loomapääste rajajale.

Organisatsiooni veebisait näeb välja ahvatlev ja nišile keskendunud. Kõigil lehtedel on palju koerafotosid, samuti palju lugusid ja väärtuslikku teavet nende kohta. Ükskõik milliseid fakte soovite organisatsiooni ja selle pakutavate teenuste kohta teada saada, sirvige veebisaidi menüüsse, et seda sealt leida. Menüü on üsna lai ja sellega kaasneb rippmenüü, et saada võimalikult palju teavet. Siit saate leida kasulikke fakte koerte ja kutsikate kohta, keda saate adopteerida, annetamise ja vabatahtliku tegevuse võimalusi, üldteavet organisatsiooni kohta, veebiressursse ning ka mitmeid edulugusid. Coppers Dream on uhke.

Projektil on ka sotsiaalvõrgustike kontod, mida võite tellida, kui soovite olla kursis organisatsiooni viimaste uudiste, sündmuste, värskenduste ja plaanidega. Kokkuvõttes väärib see Weebly-põhine veebisait kasutaja tähelepanu lihtsa, kuid informatiivse veebisaidi kvaliteedinäidisena.

20. Bioidentical Arstid

Bioidentical Arstid

Looge veebisait TASUTA

Bioidentical Arstid on veebipõhine projekt, kus kõik, kes vajavad bioidentikaalset hormoonasendusravi, saavad võtta ühendust probleemi ravile spetsialiseerunud arstidega, et arutada olemasolevaid võimalusi. Veebisait pakub juurdepääsu veebipõhisele kataloogile, loendisse on lisatud palju kliinikuid ja arste.

Otsingu alustamiseks peate valima avalehel olevast ulatuslikust asukohtade loetelust oma elamiskoha ja seejärel kasutama arstide kontakte, et leida teie isikliku terviseprobleemi jaoks parim võimalik variant. Lisaks veebikataloogile võimaldab veebisait juurdepääsu arvukatele sektsioonidele, mis annavad vajalikku teavet projekti, selle eeliste, kontaktide jms kohta. Seal on eraldi KKK jaotis, kust leiate vastused kõigile teile huvitavatele küsimustele..

Erilist tähelepanu tuleks pöörata telemeditsiini funktsioonile, millele pääseb juurde otse veebisaidilt ja mis aitab jõuda kaugemate piirkondade patsientideni või patsientideni, kes füüsiliselt ei suuda arstiga isiklikult ühendust võtta, kuid vajavad endiselt nende abi. Telemeditsiin hõlmab spetsiaalseid audiovisuaalseid seadmeid, mis võimaldavad pakkuda tervisediagnostikat, hindamist, ravi ja konsultatsioone ka kaugrežiimis. See funktsioon on veebisaidi tõeline esiletõst, mis muudab selle rahvahulgast silma paista.

Alumine joon

Kas otsite korralikku veebisaidi koostajat funktsionaalse ja visuaalselt atraktiivse veebisaidi käivitamiseks? Siis Weebly on üks parimaid lahendusi, mida võite kasutada. Olenemata sellest, kas plaanite luua ajaveebi, ettevõtte veebisaidi, veebipoe või portfelli, tuleb sellel platvormil mõni neist eesmärkidest. Ülaltoodud veebisaidid on selle fakti parimaks tõendiks. Neil on uimastamise kombinatsioon ahvatlevast disainist, funktsionaalsusest ja rikkalikust funktsioonide komplektist. Need sisaldavad vajalikus koguses menüüsektsioone, et katta kõik nüansid, mis võivad kasutajatele huvi pakkuda.

Veelgi enam, Weebly veebisaidid on hõlpsalt navigeeritavad ja kasutajasõbralikud. See vähendab sirvimisaja miinimumini. Kuid isegi kui oleksite Weeblyga alustanud ja selles pettunud, saate hõlpsalt oma veebisaidi muuta muu veebiehitaja või CMS; lisateabe saamiseks lugege seda juhendit: Weebly abil WordPressi migratsioon.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me