Parimad Weebly portfelli näited

Weebly portfelli näited


Weebly – omab umbes 50 miljonit veebisaiti kogu maailmas. Veebisaidi koostaja on tuntud oma mugavuse poolest pukseerimisredaktor, kasutusmugavus, kasti mudel ja intuitiivne veebiehitusprotsess, mis vastab kogenud kasutajate ja algajate vajadustele.

Weebly abil saab luua erinevat tüüpi veebisaite. Portfellid pole erand. Veebisaidi koostaja on kena lahendus kõigile, kellel on idee luua ja hallata uimastamise portfelli veebisaiti isiklikuks või äriliseks kasutamiseks.

Kui teil on endiselt kahtlusi Weebly kui portfelli loomise tööriista kasutamise põhjendatuses, oleme valinud selliste projektide jaoks kümme parimat näidet, et paljastada lähenemisviis, mida süsteem rakendab veebiarenduse protsessile. Niisiis, kui hea on Weebly portfellide loomisel? Kas see vastab teie vajadustele ja ootustele? Loodame, et need portfelli veebisaidi proovid inspireerivad teid ja tõestavad, et Weebly on korralik veebiväljaannete lahendus.

1. Bränd iD

Bränd iD

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Tõhus kaubamärgi arendamine on iga ettevõtte jaoks kohustuslik. See on koht, kus Bränd iD on suureks abiks. See on Melbourne’is asuva agentuuri veebisait, mis tegeleb brändi identiteedi arendamise ja reklaamimisega. Lisaks üksikasjaliku teabe pakkumisele teenuste ja ettevõtte peamise missiooni kohta, pakub veebisait juurdepääsu nende rikkalikule portfooliole, sealhulgas loomingulisi ideid ja juhtumianalüüse..

Võite teada saada brändi arendusprotsessi etappidest, et teada saada, mida ettevõttelt oodata võib. Ettevõtte esindajatega ühenduse võtmiseks võite oma vaeva ja aja säästmiseks kasutada kas kontaktandmeid või täita veebisaidil oleva veebivormi..

2. SF lahe piirkonna graafiline disain

Parimad Weebly portfelli näited

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

SF lahe piirkonna graafiline disain on graafilise disaini agentuur, mida tuntakse Alkeemia nime all. Agentuur keskendub brändingule, graafikale, veebidisainile, printimisele / UI-le ja sotsiaalsele turundusele. Stuudio veebisait hõlmab ettevõtte toimimisega seotud mitmesuguseid nüansse. See on õige sihtpunkt klientidele, kes valivad koostöö tegemiseks professionaalse agentuuri, kuid ei saa otsustada parima valiku üle.

Veebisaiti sirvides näete ettevõtte teavet, klientide ülevaateid ja muidugi kena portfoolio juhtumianalüüsidega, mille üle ettevõte on uhke. Samuti saate vaadata klientide nimekirja, kellega agentuur on töötanud. Ettevõttega on võimalik ühendust võtta ka täites veebipõhise kontaktvormi, täpsustades teile huvipakkuva niši.

3. Wendy Harropi üritused

Wendy Harropi üritused

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Portfellide puhul teevad suured pildid võimsaid avaldusi. Wendy Harropi üritused kasutab kangelase päist – täisekraanil olev foto koos logo ja navigeerimisega veebisaidi ülaosas. Wendy kasutatav pilt teeb saidi külastajatele selgeks, milliseid teenuseid ta pakub. Pange tähele tumeda teksti ja logo kontrastsuse heledate värvidega kontrasti kasutamise tõhusust fotol.

Nii et kui elate Bostoni piirkonnas ja plaanite abielu, võite Wendy Harropi üritusi julgelt teenusena kasutada. Muide, meie ülevaatesaidil on palju näiteid organiseeritud pulmapäevadest.

4. Pixel Chrome’i fotoreisid

Pixel Chrome'i fotoreisid

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Pixel Chrome’i fotoreisid on Jeremy Woodhouse’i isiklik projekt. Jeremy auhinnatud fotod on ilmunud trükisena kogu maailmas. Jeremy veebisaidi avalehel on täisekraanipilt valge suure kirjastiiliga, mis köidab teie tähelepanu koheselt. Tüüpi on tänu suurusele lihtne lugeda isegi pildi kergetel osadel. Veebisaidil on palju kaasahaaravat sisu, mis on esitatud mittemidagiütlev viisil.

Mis valmistab pettumust – kas sellise tõeliselt laheda veebisaidi blogi värskendused pärinevad augustist 2015. Veebisaidi autor peaks oma blogi hoolikamalt jälgima. Ja minu arvates tuleb avalehel esitada vähemalt 2-3 tuuri ettepanekuna neid osta.

5. Fotograafia Ajatu

Fotograafia Ajatu

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Kujundus Fotograafia Ajatu on äärmiselt lihtne, kuid just see muudab selle navigeerimise ja silmale meeldivaks. Lihtsa menüü abil tutvustab saidi omanik Martina Hohnjec oma parimaid fototöid ja pulmadega seotud tooteid. Üks saidi kõige tõhusamaid funktsioone on fotolülitus, mis on saadaval kodulehel. Kaasas valiku Paus, mis muudab iga foto üksikasjalikuma nägemise ja fotograafi professionaalsuse hindamise hõlpsamaks.

Siit leiate lisaks fotograafide portfooliole ka käimasoleva ajaveebi ja üksikasjalikud KKK-d selle kohta, mida peaksite tegema, kui soovite Martinaga koostööd teha. Veel üks hea mõte selle veebisaidi jaoks on nupp „Kontrolli minu saadavust“.

Kontaktiosa hõlmab veebivormi, kus kasutaja peaks täpsustama vajaliku fotosessiooni tüübi. See pooldab fotograafi usaldusväärsust, kes soovib pakkuda igale kliendile kõigi aegade parimat fotograafiakogemust!

6. Benk

Benk

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Järgmine on Benk, Melbourne’is asuva kunstniku, illustraatori ja animaatori loodud portfoolio. Ma tõesti armastan liuguri ja video loomingulist kasutamist: need hoiavad külastaja kaasahaaravana ja näitavad Benki parimaid teoseid kohe.

Tõtt-öelda tundub see veebisait pisut lihtne, oleks tore teha vähemalt lühikirjeldusi autori maalile. Nupp „Osta” on aga omal kohal – esimesel ekraanil, nagu see olema peab.

Autori portfell jaotatakse targalt kategooriatesse nende loomisaasta põhjal, et näidata kunstniku professionaalset arengut. Veebisaidi hele violetsel taustal asetsevad illustratsioonid kujutavad meisterlikult looduse, inimkonna ja tehnoloogia omavahelisi seoseid – valdkondi, mis on kogu elu ühendatud. Suurepärane töö, Benk!

7. Magnoolia kujutav kunst

Magnoolia kujutav kunst

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Magnoolia kujutav kunst on Magdalena Biskupi, veel ühe fotograafi loodud projekt. Veebisait sisaldab parimaid pilte kena ja professionaalses vormis. Puhas ja kena kujundus aitab külastajatel keskenduda kunstiteostele, selle asemel et juhtida tähelepanu ebavajalikele veebisaidielementidele. Just see muudab disaini lihtsuse ja minimalistlikud ideed Weebly abil loodud portfelli veebisaidi edu võtmeks!

Alumine menüü on aga peaaegu nähtamatu. Esmapilgul arvasin, et see on foto kirjeldus. Väikesemahuline kirjastiil peaks olema suurem ja soovitatav on see asetada ülaosale. See koondab külastajate tähelepanu nendele fotokategooriatele, mis neid kõige rohkem huvitavad, vähendades aja ja vaeva raiskamist. Igatahes on see päris tore töö, mis kindlasti ka õnnestub!

8. Kate Ditewig-Morris

Kate Ditewig-Morris

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Kate Ditewig-Morris on ärisuhtluse juhendajale kuuluv projekt. See on sait, kus Kate kuvab oma allalaaditava CV, tutvustab õpilaste ja ettevõtjate iseloomustusi ning räägib oma loo. See on hästi üles ehitatud ja puhas.

Tundub, et saidi iga element on omal kohal, et pakkuda külastajatele just seda teavet, mida nad juhendaja ja tema töö kohta vajavad. Saidi koduleht on teostatud peene halli ja musta värvilahendusega koos suure HD-fotoga juhendajalt ja tsitaadiga, mis on tema töö olemuse peamine sõnum.

Saidi põhimenüü on lihtne ja kõigile hõlpsasti kasutatav. Ainult 5 jaotisega, loob see kena mulje ja muudab külastaja veebisaidi sirvimise hõlpsaks. Nii peaks lõpuks välja nägema Weebly juhitud ettevõtte veebisait!

9. Kiko plastik

Kiko plastik

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Kiko plastik on portfelli veebisait, mis kuulub Miamis elavale ja töötavale professionaalsele graafilisele disainerile ja kunstnikule Kiko Rodriguezile. Kiko kasutab pilte ja illustratsioone peamise vahendina oma mõtete ja ideede kajastamiseks. Ta näeb oma missiooni katsetamas digitaalseid ja traditsioonilisi tehnikaid, luues dünaamilisi ja orgaanilisi projekte.

Veebisait pole mitte ainult Weebly kollektsiooni kuuluv väärt näidis, vaid see on ka kõige usaldusväärsem tõend Kiko professionaalsuse ja nišiteadmiste kohta. See on loogiliselt üles ehitatud, võimaldades juurdepääsu vajalikule sisule, mis on jagatud mitmeks osaks. Projektilehena esitatud koduleht võimaldab sirvida disainerite kõige populaarsemaid ja kvaliteetsemaid töid. Iga tööga kaasneb kirjeldus, mis võimaldab kasutajatel mõista autori peamist sõnumit. Leht About pakub teavet Kiko, tema loovuse ja tema teostes avaldatud isikliku visiooni kohta reaalsusest. Lõpuks on võimalus valida vastavas poodide sektsioonis disainerite parimad tööd. See on lihtne, kiire ja mugav.

10. Pistik & Mängi kujundus

Plug & Play kujundus

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Pistik & Mängi kujundus on veebiarendusagentuur, mis asub Londonis ja Surreys. Nad keskenduvad laia valiku veebidisaini teenuste pakkumisele, mis on spetsiaalselt kohandatud nende klientide vajadustele. Kõikidel projektidel, milles nad töötavad, on kõrge loovuse tase, loov mõtlemine ja uuenduslik lähenemine.

Agentuuri asjatundlikkuse ja professionaalsuse taseme mõistmiseks peaksite kõigepealt alustama selle veebisaidi sirvimisest. Koduleht jätab teile mulje kõige populaarsemate projektidega, mille nad on valminud. Kerige lihtsalt lehte alla, et vaadata nii nende kirjeldusi kui ka ülejäänud agentuuriga seotud teavet (selle missioon, teenused, karjäärivõimalused, kontaktid). Kui soovite pääseda juurde teistele lehtedele, avage peidetud menüü, mis asub avalehe nurgas. Nii saate vaadata teisi agentuuri valminud töid, mis on nišifookuse järgi jagatud kategooriatesse. See on Weebly-põhise portfelli veebisaidi päris kena ja täisfunktsionaalne näidis.

Alumine joon

Ülaltoodud näited on parim tõend selle kohta, et portfelli veebisaidi loomine koos Weebly on kindlasti nutikas idee, mille tulemuseks on teie pildikogu suurenenud kliendibaas ja korralik ilme! proovige Weeblyga sellist veebisaiti ise luua. Ja ärge muretsege, kui selle veebisaidi koostaja aja jooksul teile pettumuse valmistab – saate hõlpsalt hakkama teisaldage Weebly sait WordPressi või mõni muu CMS või veebipõhine ehitaja. Teenus võimaldab teil teha ja alla laadida veebisaidi täieliku koopia, sealhulgas sisu ja stiili.

Kas olete Weebly kasutaja? Jagage meiega oma kogemusi ja näidake, kui täiuslik on teie Weebly veebisait!

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me