Parimad Weebly ajaveebi näited

Weebly ajaveebide näited


Weebly – on pilve veebisaitide looja, mis on populaarsust kogunud üle 50 miljoni kasutajaga kogu maailmas. Kaasas integreeritud ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorid ning need ja muud tüüpi veebisaidid võimaldavad luua programmeerimisoskusi. Süsteemil on kasutusmugavus, kuid see ei tähenda, et asjatundlikud veebidisainerid ei saaks seda suuremahuliste ajaveebide loomiseks kasutada.

Selle asemel annab Weebly selle võimaluse kõigile, sõltumata veebidisaini asjatundlikkusest ja loovusoskusest. Veebisaidi koostaja intuitiivne pukseerimistoimetaja, selle mugavus ja rikkalik funktsioonide komplekt on teinud teenusest ühe kasutajasõbralikuma veebisaidi koostaja, mis seal saadaval on.

Kas Weeblyt on aga tõesti nii lihtne kasutada, kui tundub? Kas see võib hõlmata teie veebidisaini oskuste laia spektrit või on siin veel palju soovida? Nendele küsimustele vastamiseks on kiire ülevaade kõige tõhusamatest Weebly ajaveebide proovidest. See annab teile idee, kui funktsionaalne ja mugav on veebisaidi koostaja.

1. Leadapreneur

Leadapreneur

Looge blogi TASUTA

Leadapreneur on ettevõtte veebisait, mis aitab ettevõtetel töötajate tööviljakust tõsta, viies nad juhtimisettevõtjatena tuntud nõtke digitaalse uuendaja staatuse alla. See missioon võib kasutajatele tunduda mõneti kohmakas või mitte kuigi mõistetav, kuid veebisaidi avalehel saadaolev laiekraaniga video aitab olukorda selgeks teha. Samuti on helge ja üksikasjalik selgitus kogu protsessi ja selle etappide kohta.

Kasutajad saavad juurdepääsu sotsiaalsete võrgustike kontodele ja ajaveebide jaotisele, kus meeskonna liikmed on kirjutanud ja lisanud mitu postitust. Kommenteerimisvalik on ka siin sisse lülitatud, nii et iga lugeja võiks jätta oma muljed ja mõtted artikli kohta. Kui olete huvitatud muudest blogipostitustest, võite sirvida jaotist Arhiiv, kus otsingu hõlbustamiseks on kõik postitused jagatud kuudeks. Blogi on saadaval ka hispaania keeles.

2. LyBlog

LyBlog

Looge blogi TASUTA

LyBlog on ajaveeb, mis keskendub autori isiklikule võitlusele kroonilise puukborrelioosi vastu ja võimaldab juurdepääsu kümnetele teemakohasetele artiklitele, värskendustele, uudistele, arenguaruannetele ja tervisliku seisundiga seotud isiklikele kogemustele. Ajaveeb võimaldab rohkem teada saada meetoditest, mida autorid haigusega tegelemisel rakendasid. Just sel eesmärgil on ta avaldanud oma loo, sümptomid, millega ta silmitsi seisis, raviprotokoll ja muud võimalused probleemist ülesaamiseks. Samuti on kasutajatel võimalus saata ajaveebi autorile isiklik sõnum, et teada saada neid nüansse, mida veebis pole veel arutatud, mis nende tõelist huvi esile kutsuvad.

Blogi on ise hõlpsasti sirvitavad, olenemata teie varasemast kogemusest – sirvige lihtsalt lehte alla, et vaadata hiljuti lisatud artikleid ja lugeda neid üksikasjalikult. Otsinguprotsessi lihtsustamiseks on võimalik vaadata ka lehe paremal asuvate kategooriate loendit või vaadata arhiiviosa, mis hõlmab kõiki veebisaidil saadaval olevaid materjale kronoloogilises järjekorras. Kogu LyBlogi disain on lihtne, kuid samas moodne. Veebipäevik on intuitiivne ja hästi üles ehitatud, et tagada lugejatele maksimaalne kasutusmugavus.

3. Me räägime raha

Me räägime raha

Looge blogi TASUTA

Me räägime raha on Austraalias asuv finantsreklaamiettevõte, mis pakub oma klientidele erapooletuid ja objektiivseid soovitusi ja nõuandeid ilma, et neid toetaks kolmas osapool. Nad väidavad, et nende finantssoovitused on täiesti usaldusväärsed ja tasakaalustatud. Ettevõtte veebisait on loogiliselt üles ehitatud. Veebilehe allapoole kerimisel saate teada kõige olulisemat teavet, mis teid huvitab.

Vasakul veebisaidi paneelil olev menüü annab juurdepääsu kõige olulisemale jaotisele, sealhulgas ajaveeb. Blogiosa on lühike, kuid informatiivne. See sisaldab mitut postitust, mis hõlmavad kõige olulisemaid teemasid, millest kasutajad enamasti huvitatud on. Blogi ajakohastatakse regulaarselt, samas kui selles olevad postitused on otsingu hõlbustamiseks jagatud temaatilistesse kategooriatesse. Jaluses on jaotis Kontaktid, mis pakub juurdepääsu sotsiaalmeedia kontodele, viimastele värskendustele ja CTA-nupule, mis võimaldab ettevõtte juhtidega ühendust võtta.

4. Üksikasjalikud kaasamised

Üksikasjalikud kaasamised

Looge blogi TASUTA

Üksikasjalikud kaasamised on väärt veebisaidi näidis, mis on kindlasti abiks kõigile, kes otsivad täisteenindusega pulma- ja ürituste kavandamise ettevõtet või soovivad selle käivitada. Äritegevus on keskendunud pulmade ja muude sündmuste kavandamisele ja juhtimisele New Englandi piirkonnas. Veebisaiti sirvides saate rohkem teada ettevõtte missioonist ja pakutavatest teenustest.

Blogi jaotis on aga pisut erinev. Te ei kohta siin tavalisi postitusi, kuid teile pakutakse huvitavaid artikleid tõeliste pulmade ja sündmuste kohta, täpsustades tegelikke fakte, numbreid, ootusi ja eelarveid. Blogi räägib pulmatrendidest, pulmakimbudest, atreetidest ja muudest töötajatest, kellest peamiselt huvitatud on veebisaidi külastajad. Postitused on jagatud teemakategooriatesse ja seal on arhiiv koos kõigi ajaveebis loetletud artiklitega.

5. Butch Wonders

Butch Wonders

Looge blogi TASUTA

Butch Wonders on Butch-lesbi naise isiklik ajaveeb, kes on seda alustanud ainsa eesmärgi nimel – rääkida teistele inimestele, kes jagavad nõmedaid eluvaateid, rohkem oma kogemustest, sealhulgas moest, kõige levinumatest elusituatsioonidest ja muudest seotud teemadest . Seda ja muud teavet pakutakse veebisaidil hõlpsalt ja hõlpsasti sirvitaval viisil. Käsitletavate teemade põhjal on siin mitu temaatilist osa. Nende hulka kuuluvad ajaveeb, teave, kontakt jne. Erilist tähelepanu tuleks pöörata Butch Store: Genderqueer Us sektsioonile, mis annab juurdepääsu veebipoodile rikkaliku valiku rõiva- ja aksessuaaride valikuga..

Veebisait võimaldab sirvida ka teisi sama teemaga seotud blogisid, mida autor soovitab. Lisaks on võimalus vaadata mitme veebisaidi jaotises avaldatud postitusi ning vaadata läbi arhiivides olevaid artikleid. Selline veebisaidi struktuur aitab kaasa otsingu lihtsusele ja ajamajandusele. Veelgi enam, Butch Wonders võimaldab veebisaidil olevate sotsiaalsete võrgustike kontode ja e-posti kaudu ajaveebi autoriga ühendust võtta.

6. Stasia Roosi ajaveeb

Stasia Roosi ajaveeb

Looge blogi TASUTA

Stasiarose kasutab Weebly ajaveebimootorit, et kirjutada ettevõtlusest, reisimisest, moest ja kõigest vahepealsest. Stasia veebisait tervitab teid puhta, minimalistliku kodulehe ja registreerumisvormiga, milles palutakse saidi külastajatel tema uudiskirjaga liituda. Registreerimisvorm sisaldab Stasia fotot ja tema isiklikku kutset. Need isikupärastatud elemendid aitavad muuta tema ajaveebi lugejaid korduvkülastajateks.

Stasia kasutas oma ajaveebi loomisel ühte lihtsamat Weebly teemat. Selle kena paigutus, elegantsed fondid ja kvaliteetsed pildid muudavad ajaveebi hõlpsalt navigeeritavaks ja loetavaks. Kerimisvaliku abil on mugav sirvida kodulehte, kus avaldatakse palju huvitavaid ajaveebiartikleid. Blogi autor värskendab neid regulaarselt, meelitades sellega uusi külastajaid.

Viimati lisatud postituste loend ning rikkalik valik kategooriaid ja arhiive on kodulehe vasakpoolsel paneelil, et hoida kasutajaid kursis värskendustega, mis võivad neile huvi pakkuda. Need funktsioonid muudavad veebisaidi üheks parimaks ajaveebinäidiseks loodud Weebly platvormi alusel!

7. Külma jõe seebi tööde ajaveeb

Külma jõe seebi tööde ajaveeb

Looge blogi TASUTA

Külma jõe seep töötab on Weeblyga käivitatud kvaliteetse veebisaidi ere näide. Veebisait on ilusa kujundusega, mis väärib kasutaja tähelepanu. See puudutab kõiki siinseid värve. Iga üksiku postituse esitlus ja veebisaidi üldine paigutus on kena ja silmale meeldiv.

Veebisaidi kujundus on lihtne, kuid see lihtsustab üldist muljet, mille ajaveeb kasutajatest jätab. Tundub, et see on loodud hõivatud inimestele, kellel pole vajalike toodete otsimiseks veebisaidi sirvimiseks palju aega. Avaleht tutvustavad peamisi raseerimis- ja raseerimisjärgseid tooteid koos nende üldise kirjeldusega.

Neile, kes soovivad esitada veebitellimusi, pakub sait nuppu „Osta kohe”, mis suunab kasutaja otse lühikese, kuid arusaadava kataloogi juurde. See on ajaveeb, kus “vana maailmatraditsioon vastab Ameerika innovatsioonile”!

8. 2Care2Teach4Kids ajaveeb

2Care2Teach4Kids ajaveeb

Looge blogi TASUTA

2Care2Teach4Kids on veebisait, mis kuulub Miss Kellyle – veebipõhise varajase lapsepõlve hooldus- ja haridusressursside rajajale ja haldajale. Projekt käivitati rohkem kui 20 aastat tagasi ja see on endiselt populaarseks vanemate ja teiste kasutajate seas, kes on kuidagi seotud alusharidusega. Projekt sisaldab kasulikku sisu ja palju veebipõhiseid ressursse, mis aitavad muuta alushariduse lihtsaks, huvitavaks, tõhusaks ja kõigile huvipakkuvaks.

Ajaveeb sisaldab palju artikleid, mis on seotud laste alusharidusega jaotatud temaatilistesse kategooriatesse. Lisaks on võimalus sirvida arhiive, mis sisaldavad ka mitmeid alusharidusega seotud ressursse. Blogi kujundamine on lihtne, kuid samas intuitiivne ja kõigile arusaadav. Lisaks on see lapsele suunatud, mis ilmneb kasutatud fondides, piltides ja graafilistes elementides. Kokkuvõttes on see Weeblyga loodud kvaliteetse veebiblogi vääriline proov.

9. K9 instinkt

K9 instinkt

Looge blogi TASUTA

K9instinct.com on veebisait, mis on pühendatud koeraomanikele kogu maailmast valimisel oma lemmikloomade hooldamiseks ja tervise toetamiseks parimate lahenduste ning parimate toitumis- ja treenimisvõimaluste valimiseks. Veebisaiti haldab ja haldab sertifitseeritud loomahooldustehnik, kes tegeleb erinevate riikide koerasõprade abistamisega nende lemmikloomade eest hoolitsemisel ressursside leidmisel ja kasutamisel.

Blogi jaotises on eraldi tähelepanu pööratud. See sisaldab mitmeid artikleid, mis käsitlevad koerte tervist, toitumist, liikumist ja muid eluvaldkondi. Kõiki postitusi uuendatakse regulaarselt, et saada lugejatele ainult värsket teavet. Siin on otsingufiltri võimalus, mis lihtsustab vajaliku sisu valikut, samal ajal kui kõik postitused jagunevad teadlikult temaatilistesse kategooriatesse, millest enamik koeraomanikke huvitatud on. Nende hulka kuuluvad dieet, hammaste tervis, haigused, koeratooted & Ülevaated, närimised, liimimine, treeningud, koerte koolitus, jahimees, uudised, toitumine, toortoidu dieet, sotsialiseerumine, maiustused, vaktsiinid ja palju muud. Enamik artikleid põhinevad tegelikel situatsioonidel ja faktidel ning sisaldavad fotosid / videoid seal kirjeldatud sündmustest. See on üsna mugav ja informatiivne veebiressurss, mida enamik koeraomanikke eeliseks hindavad.

10. Esivanemate jaht

Esivanemate jaht

Looge veebisait TASUTA

Esivanemate jaht on Arizonas elava Kenneth R Marksi käivitatud ja ajakohastatud veebisait, mis keskendub inimeste abistamisele oma sugulaste leidmisel või nende perekonna ajaloo kohta faktide avastamisele. Veebisaidi omanik nimetab protsessi “esivanemate küttimiseks”, mis kirjeldab kõige paremini ressursi suurt spetsialiseerumist. Veebisait sisaldab mitut jaotist, millest igaüks on pühendatud kindlale teemale. Siit saate sirvida selliseid jaotisi nagu ajaveeb, ajalehed, lingid, fotod, järelehüüded, lahutusaktid, aastaraamatud ja palju muud.

Blogiosa on üks kõige informatiivsemaid ja populaarsemaid veebisaite, mis pakub palju kasulikku teavet, mis on seotud projekti spetsialiseerumisega. Ajaveeb sisaldab peamiselt mitut veebikiriku kirjet, mis on jagatud USA osariikide vahel. See on väga mugav, kui on vaja vajalikku teavet otsida. Lisaks on võimalus sirvida ja kasutada tasuta ressursilinke, tellida e-kirju, et saada kirjed ja muu sellega seotud veebisaidi teave otse oma e-postkasti ning otsida saitilt vajalikke andmeid. Blogi kujundamine on üsna lihtne ja nišiga seotud. Sait sisaldab mustvalgeid ja retrofotosid, mis on täielikult jõudnud selle niši spetsialiseerumiseni.

11. KidSparkz

KidSparkz

Looge blogi TASUTA

KidSparkz on Susan Portmani loodud ja hallatav veebisait, mille missiooniks on aidata vanematel ja õpetajatel leida ja kasutada erinevaid lapsepõlve prinditavaid materjale ja tegevuspakette. Need allalaaditavad, tasuta ja odava hinnaga varajases lapsepõlves olevad prinditavad jagunevad erinevatesse kategooriatesse, mis põhinevad suuremate laste huvidel ja hariduspiirkonnal.

Paljud neist ressurssidest leiate ajaveebi sektsioonist, mida värskendatakse regulaarselt uute pakkidega. Kõik ressursid on hõlpsasti leitavad, samas kui nende kasutamine ei vaja eelnevat ettevalmistamist ega spetsiifilisi teadmisi. Maksimaalse kasutusmugavuse tagamiseks on ajaveebi autor jaganud materjalid temaatilistesse kategooriatesse mitmekülgsete kriteeriumide alusel. Mõned populaarseimad ja laialt sirvitud kategooriad hõlmavad tähestikku, kooli tagasi jõudmist, jõule, sügisel, tasuta allalaadimist, uut aastat, numbreid, teadust, kevadet, suve, talve ja palju muud. Kogu ajaveebi kujundus järgib täielikult peamist veebisaidi spetsialiseerumist. See selgub värvide, erksate piltide, fontüüpide, graafiliste elementide ja muude veebisaitide laialdase kasutamise kaudu, mis vastavad lasteaia-, eelkooli- ja kooliealiste laste huvidele.

12. Kolgata kabel

Kolgata kabel

Looge veebisait TASUTA

Kolgata kabel on teabekeskus, mis koordineerib Kolgata Kabeli tütarettevõtteid, Kolgata Kogudusi ja mõnda muud Kristusele keskendunud ministeeriumi, mis on seotud rahvusvaheliste ja koduste õnnetustega. Veebisait sisaldab uusimat ja värsket teavet vastavates kohtades toimuvate loodusõnnetuste kohta. Ainulaadse teabe pakkumiseks ja veebisaidi külastajatele uusimate uudiste ja sündmuste värskenduste leidmiseks on võimalus sirvida mitut veebisaidi jaotist. Nende hulka kuuluvad kaasamine, uudised, üldteave, annetamine, arhiivid.

Arvestades veebisaidi üldist spetsialiseerumist, on eriline tähelepanu koondatud uudiste jaotise ümber. Siit võite leida värsket teavet sündmuste kohta, mis on toimunud ühes kohas, millele veebisait keskendub. Uudiseid lisatakse regulaarselt, et hoida lugejaid kursis mitte kaua aega tagasi toimunud katastroofidega. Juurdepääs on ka jaotises Arhiiv, kus saate tutvuda kõigi uudistega, jagatud nende üleslaadimise ajaga. Tekstiinfo kõrval on palju uudiseid koos videotega, mis pakuvad sündmusega seotud visuaalset sisu. See muudab uudisteesitluse huvitavamaks ja informatiivsemaks.

13. ThroBak

ThroBak

Looge blogi TASUTA

ThroBak on kõige täpsemate ja kvaliteetsemate vananemisproduktide PAF-pikapitootjate veebisait. Nad ehitavad iga eseme põhjalikult käsitsi, kasutades parima kvaliteediga komponente ja seadmeid, mis pärinevad 1950ndatest ja vastavad originaaltoodetele. Kogu ThroBaki toodete ja teenuste sortiment on loetletud nende veebisaidil – sirvige lihtsalt peamisi jaotisi, et leida vajalikke tooteid. Mõne kategooria alla kuuluvad PAF-pikapid, tele-pikapid, teravilja pikapid, pedaalid, P-90 pikapid, keelpillid, osad & Gear jne. Veebisait annab juurdepääsu ka ostukorvile, kuhu saate valitud teemad tellimuse lisamiseks lisada.

Lisaks rikkalikule tootesortimendile ja veebipoele on ThroBakil kaasas ka kahe autori hallatav blogiosa. Ajaveeb sisaldab mitut tooteülevaadet, näpunäiteid ja soovitusi toodete pakkumisprotsessi tõhususe suurendamiseks ning muud seotud teavet. Kogu ajaveebi kujundus on ahvatlev ja intuitiivne – enamikule kasutajatele meeldib see lihtne ja intuitiivne navigeerimine. See on kena näidis Weeblyga loodud täisfunktsionaalsest projektist!

14. Kassi toitumine

Kassi toitumine

Looge blogi TASUTA

Kassi toitumine on veebisait, mille peamiseks ülesandeks on pakkuda võimalikult selget ja kasulikku teavet kasside toitumis- ja toitumispõhimõtete kohta. Projekt pakub ka teavet kassihaiguste, toiduvalmistamise, hoolduse, veterinaaride ja muude probleemide kohta, millega enamik kassiomanikke on seotud. Lisaks on võimalus sirvida informatiivseid veebipõhiseid ressursse, mis sisaldavad ka väärtuslikku teavet kassi hooldamise ja toitmise kohta. Annetamise jaotis võimaldab teil natuke investeerida veebisaitide arendamisse.

Kasside toitumise ajaveeb ei saa vaid meelitada kasutajate tähelepanu kassidega seotud teabe laialdase kättesaadavuse tõttu. Siin saate sirvida mitut veebisaidi teemat käsitlevat postitust ja neid värskendatakse regulaarselt, et pakkuda kassiomanikele ainult väärtuslikku ja kasulikku teavet. Postitustel on kommenteerimisfunktsioon, mis võimaldab lugejatel jagada oma arvamusi ja ideid loetud artiklite kohta. Kui teil on midagi, mida te korraga ei leia, või teil napib aega postituste kataloogi sirvimiseks, minge edasi blogi arhiivi, mis sisaldab kõiki artikleid, mis on struktureeritud avaldamiskuupäeva järgi. Blogi näeb välja ahvatlev, sisaldades mitmeid temaatilisi fotosid ja videoid, mida enamik kassiomanikke eeliseks peavad.

15. Tudengiterapeut

Tudengiterapeut

Looge veebisait TASUTA

Tudengiterapeut on Weeblyl põhinev veebisait, mis näeb oma missiooni väljakutsetes spordi- ja ortopeedilistele füsioterapeutidele parandada oma ametialast teadlikkust ja saada kliinilisteks ekspertideks, pakkudes residentuuri tasemel haridust. Veebisaiti omavad ja haldavad kolm füsioterapeuti, kes on pühendunud oma töökogemuse, teadmiste, saavutuste ja viimase valdkonnaalase teabe jagamisele.

Erilist tähelepanu pööratakse ortopeedile & Manuaalteraapia ajaveeb on saadaval veebisaidil. Blogi ajakohastatakse regulaarselt, et saada ainult värskeid ja ajakohaseid nišiuudiseid ja andmeid. See on koht, kus autorid kirjutavad oma ravifilosoofiast, mis võib lugejatele huvitada. Maksimaalse mugavuse huvides on kõik ajaveebi postitused jagatud kategooriatesse vastavalt käsitletud teemadele. Juurdepääs on ka jaotises Arhiiv, kus saate sirvida kogu ajaveebis kunagi avaldatud artiklite loendit. Projekt pakub ka palju käsitletud ajaveebi teemadega seotud tööstusega seotud pilte ja videoid. See aitab kaasa selle informatiivsele väärtusele ja annab ajaveebi postitustele usaldusväärse ilme ja ilme.

Alumine joon

Nende Weebly ajaveebide näidete uurimine oli tõesti nauditav kogemus. Nende saitide eest vastutavaid Weebly kasutajaid tuleks kiita nii pühendumuse eest oma kogemuste ja vaadete jagamisele kui ka loomingulise, professionaalse väljanägemise ja mis veelgi olulisem – tõhusa veebis kohalolu loomise eest.

Kas olete Weebly kasutaja? Jagage siis meiega oma blogi!

Looge blogi TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map