Parimad uKiti veebisaidi näited

uKit veebisaidi näited


uKit – on võimas pukseerige veebisaitide koostaja, mis loodi ärikeskkonda silmas pidades. Platvormi kasutatakse väikeettevõtete projektide käivitamiseks ja juhtimiseks, kuid see sobib suurepäraselt ka muud tüüpi veebisaitide arendamiseks.

Üks veebisaidi koostaja vaieldamatuid esiletõstmisi on selle oma muljetavaldav kasutusmugavus ja intuitiivne veebidisaini lähenemine. uKit ei vaja mingit kodeerimise teadlikkust ega eelnevat veebidisaini tausta. Just see muudab teenuse täiuslikuks lahenduseks esmakordsetele kasutajatele, kellel pole kunagi varem veebidisaini kogemust olnud. Samuti saavad süsteemi tõhusalt kasutada asjatundlikud veebiarendajad, kes kavatsevad oma klientide jaoks projekte käivitada, ilma et peaksite muretsema keerukate veebidisaini nüansside pärast.

Kas soovite tutvuda uKiti abil loodud projektide parimate näidistega? Täna toome teieni selle abil loodud reaalsete veebisaitide kogu koodivaba saidi loomise platvorm. Vaatame, kas on võimalik käivitada müügivihjete loomisega veebisait ilma ühele koodireale kirjutamata.

1. Sprinditsükkel

Sprinditsükkel

Looge veebisait TASUTA

Sprinditsükkel on täisteenindusega jalgrattapood, mis pakub rikkalikku tootevalikut, tarvikuid, jalgrattaosi, jalgrattaid ning remondi- ja häälestamisteenuseid. Kaupluse omanikul ja juhatajal Marianil on rattaspordi seltsis kogemusi enam kui 45 aastat.

Veebisaidil on intuitiivne navigeerimine, mis võimaldab juurdepääsu olulisimatele menüüjaotistele, nimelt About, Services, Brändid, Fuji Bikes, SE Bikes, Coaching ja Contact. Kodulehel saadaval olev fotolülitus muudab temaatiliste fotode tõttu veebisaidi üldise atmosfääri tundmise lihtsamaks. Võite liituda veebipoe gruppidega suhtlusvõrgustikes, tunda ära kontaktvormi ja teada saada veebipoe füüsilise asukoha üksikasju otse veebisaidilt. See on väga mugav ja aja kokkuhoid.

2. Hambaravi mugavus SPA

Hambaravi mugavus SPA

Looge veebisait TASUTA

Hambaravi mugavus SPA on hambakliinik, mille missiooniks on pakkuda klientidele võimalikult mugavat ja lõõgastavat teenust. Veebisait on täielikult spetsialiseerunud nišile, pakkudes selget teavet kliiniku, pakutavate teenuste kohta, teavet esmakordsetele patsientidele ja kontaktandmeid. Neid aspekte kajastatakse veebisaidi menüü jaotistes, mis asuvad avalehe ülaosas.

Tavaklientide ülevaated ja eelised, mis eristavad seda teistest hambakliinikutest, on saadaval ka kodulehel. Klienditoe meeskonnaga ühenduse võtmiseks võite kas täita jaluses leiduva veebivormi või kasutada kontaktandmeid. Samuti on võimalik kohtumine teha veebis vastava veebisaidi jaotises. Kena näidis uKiti toega veebisaidilt.

3. Cracs

Cracs

Looge veebisait TASUTA

Cracs on rakenduslike kognitiivsete teaduste uurimisega tegelev keskus. Nad keskenduvad kognitsiooni mõõtmiseks ja parendamiseks mõeldud kogenud lahenduste väljatöötamisele eesmärgiga tuvastada ja paljastada inimpotentsiaal. Veebisait on loogiliselt üles ehitatud. Sellel on lihtne navigeerimine, kuna kõik elemendid ja sektsioonid asuvad siin oma kohtadel. Veebisaiti sirvides näete keskuse pakutavaid teenuseid, kognitiivseid teaduslikke lahendusi ja kontaktandmeid.

Kodulehele on lisatud täisekraanil kuvatav liugur, mis sisaldab teavet keskuse ja video kohta, kus saate selle kohta rohkem teada saada. Veebisait pakub rohkesti temaatilisi pilte ja seotud teavet, mis aitab teil leida vastuseid kõigile teie küsimustele.

4. Trans-kohaletoimetamine

Trans-kohaletoimetamine

Looge veebisait TASUTA

Trans-kohaletoimetamine on veebirakendus, mida kasutatakse Kamerunis toidu tellimiseks ja kohaletoimetamiseks. Rakendus on allalaadimiseks saadaval App Store’is ja Google Plays. Kogu tellimuse vormistamine võtab vaid mõne minuti, kuna rakendus tagab kaasaegse mobiiltehnoloogia, mis on loodud kliendikesksust silmas pidades.

Rakenduse, selle peamise missiooni, allalaadimis- ja kasutusvõimaluste kohta lisateabe saamiseks on kasulik kasutada Trans Delivery veebisaiti. Kodulehte sirvides leiate põhiteavet hinnakujunduse, kohaletoimetamisvõimaluste, saateprogrammi, klienditoe lahenduste ja muude rakenduse mitmekülgsete eeliste kohta, mis eristavad seda rahva hulgast. Rakenduse viimaste värskenduste ja uudistega kursis hoidmiseks on võimalus liituda kõige populaarsemate sotsiaalvõrgustike kontodega, mis on veebisaidi jaluses. Lisaks on soovi korral võimalik meeskonnaga liituda ka nišiblogi postitusi lugeda ja tööpakkumisi otsida.

Veebisaidi tõeliselt eristavaks osaks on selle osa Mängud. See on koht, kus igal registreeritud kasutajal on võimalus mängida ühte soovitatud võrgumänge, et saada lisapunkte ja boonuseid edasiste tellimuste jaoks. Just see julgustab kasutajaid edasi sirvima ja annab sellele uKiti-põhisele veebisaidile kalli funktsionaalsuse.

5. Megabaidised meedikud

Megabaidised meedikud

Looge veebisait TASUTA

Kui teil on probleeme arvuti või mõne muu seadmega, siis Megabaidised meedikud on tipptasemel sihtkoht, mis aitab teil leida lahenduse, mis tõesti toimib! Ettevõte on tegutsenud üle 15 aasta, pakkudes erakordset klienditeenindust ja aidates parandada palju tüüpi seadmeid.

Veebisaidi menüü jaotis Meist annab teile üksikasjalikku teavet, jaotis Teenused pakub loendit võimalustest, mida saate nende kasutamisel kasutada. Veebisaidi avalehele naastes saate lugeda klientide arvustusi ja taotleda samal päeval pakkumist, kasutades avalehel olevat kontaktteavet.

6. Gaz Consulting LLC

Gaz Consulting LLC

Looge veebisait TASUTA

Gaz Consulting LLC keskendub selliste tööriistade ja masinakujunduse toe pakkumisele, millest võib komposiititööstuses palju kasu olla, mis paneb suurt rõhku pulstreerimisprotsessile. Ettevõte tegeleb kvaliteetsete masinate ja tööriistade kavandamisega, et maksimeerida protsessi stabiilsust ja vähendada hooldusnõudeid.

Ettevõtte veebisait vastab oma spetsialiseerumisele, pakkudes teenuste loetelu, peamise ettevõtte esiletõstmist, tootegaleriid ja kõiki vastavates menüüsektsioonides olevaid kontakte. Kui soovite teada saada ettevõtte kohta käivat teavet, on see veebisait kindlasti mugav tööriist!

7. RR küte ja torustik

RR küte ja torustik

Looge veebisait TASUTA

RR küte ja torustik on Glasgowis asuv kütte- ja torustikuettevõte, mis pakub lähiümbruses laia valikut teenuseid. Ettevõte tegeleb suurepäraselt katelde väljavahetamise ja paigaldamise, veevärgiteenuste, elektri loputamise, maaomaniku gaasiohutuse ülevaatuste, vannitoa kujundamise ja muude sellega seotud teenustega. Nende kohta saate lisateavet, külastades vastavaid veebisaidi jaotisi.

Kodulehelt saadaval olev suur liugur pakub teile vannitoakujundusproovidest kvaliteetseid fotosid, et saaksite ettevõtte tööd isiklikult hinnata. Kas soovite taotleda tasuta kohustusteta pakkumist või broneerida kohtumine? Olete teretulnud seda tegema, täites veebivormi või võttes isiklikult ühendust ettevõtte klienditoe meeskonnaga.

8. Kever Conyersi fotograafia

Kever Conyersi fotograafia

Looge veebisait TASUTA

Kever Conyersi fotograafia on kvaliteetne ja ahvatlev portfell. See kuulub Kever Conyers III – aastatepikkuse kogemusega fotograafile, kelle eesmärk on oma töid kasutajatele tutvustada ja teeb seda veebisaidil edukalt.

See veebisait sisaldab kõiki elemente, mis on mis tahes portfelli jaoks üliolulised. Siin pole midagi üleliigset – kõik elemendid on oma kohtadel. Lumivalge taustal kuvatavad kvaliteetsed fotod meelitavad külastaja kohe alguses tähelepanu. Iga fotot on võimalik üksikasjade vaatamiseks suurendada, klõpsates lihtsalt sellel. Kodulehe alumises nurgas on ka lühike teave fotograafi kohta ja tagasihelistamise vidin, mis on mugav võimalus oma aega väärtustavatele külastajatele.

Portfell ise on jagatud temaatilistesse kategooriatesse ning on ka spetsiaalseid kategooriaid koos hinnakujunduse ja kontaktteabega. Kena ja informatiivne näide portfelli veebisaidilt!

9. CDM Akadeemia

CDM Akadeemia

Looge veebisait TASUTA

CDM Akadeemia tõestab, et saidi ehitajad nagu uKit on suurepärane võimalus mitteärilistel organisatsioonidel. CDM Academy on Nigeeria osariigis Benue osariigis asuv rahvusvaheline keskkool.

Veebisait pakub palju kasulikku sisu potentsiaalsetele ja praegustele õpilastele ning nende vanematele. Seal on õppekava jaotis, dokumentaalne video kooli kohta, veebivormid, teave sisseastumiseksami jms kohta.

Samuti on sait hästi kaubamärgitud: sellel on ühtne värvilahendus, mis vastab veebisaidi domeeni akadeemia logole ja e-posti aadressile – [email protected] Veebisaidil on akadeemia kohta rohkem kui piisavalt teavet. Ainus, mida ma lisaksin, on paar videot.

10. Bonnie Glass

Bonnie Glass

Looge veebisait TASUTA

Bonnie Glass on projekt, mis kuulub Bonnie Glassile, kes loob ainulaadseid käsitsi valmistatud rõivaid, mis ühendavad tekstuuride, värvide ja kujunduse hämmastava mitmekülgsuse. Kõik Kanadas elava ja töötava disaineri loodud riie pole mitte ainult ainulaadne, vaid ka mugav, kvaliteetne ja ahvatlev. Iga tükk õmmeldakse vastavalt kliendi eriparameetritele individuaalselt.

Bonnie rõivakollektsioonide vaatamiseks võtke aega kõigi veebisaidi lehtede sirvimiseks. Siit saate teada üldteavet kujundaja kohta, eelseisvate show’de ja sündmuste loendit, isiklikke kontakte ja muud väärtuslikku teavet. Erilist tähelepanu tuleks pöörata jaotistele Originaalid ja Uuendused, millel on ka alamkategooriad seal pakutavate rõivatüüpide põhjal.

Ükskõik millisesse jaotisse pääsete, leiate kõigi seal pakutavate rõivaste üksikasjade kirjeldused ja mitu suure eraldusvõimega pilti. Iga detaili üksikasjalike parameetrite nägemiseks saate eelvaates vaadata kõiki fotosid, et näha selle spetsiaalseid parameetreid. Veel üks kasulik veebisaidi funktsioon on varasemate klientide avaldatud iseloomustuste kättesaadavus – see on seda tüüpi projekti jaoks kohustuslik!

11. Emma Goodmani massaaž

Emma Goodmani massaaž

Looge veebisait TASUTA

Emma alustas massaažiharidusega Ann Arbori Massaažiteraapia Instituudis 2010. aastal, õppides Rootsi lõõgastust, müofaasilist vabanemist, spordimassaaži ja neuromuskulaarset teraapiat. Kõlab nagu päris tehing, ilmselt see on põhjus, miks Emma Goodmani massaaž on lihtne, kuid tõhus veebisait.

Kuigi iga element pole midagi muud kui lihtne, pole see halb asi. Veebisaiti on lihtne kasutada ja kogu teabele pääseb korraga juurde – kontaktandmed, teenused ja hinnad. Oleks siiski tore, kui oleks midagi veebisaidi isikupärasemaks muutmiseks, näiteks video või massööri biograafia.

12. Vaikse ookeani kommertsmaaklerid

Vaikse ookeani kommertsmaaklerid

Looge veebisait TASUTA

Vaikse ookeani kommertsmaaklerid on kinnisvarabüroo, mis pakub teavet, mida kasutaja võib vajada kõik ühest kohast. Veebisait on loogiliselt üles ehitatud ja sellel on intuitiivne ja hõlpsalt navigeeritav liides.

Esimene asi, mis köidab kasutajate tähelepanu, on suur pilt majast, millel on ettevõtte tunnuslause. Loosung edastab veebisaidi peamise sõnumi, samal ajal kui ettevõtte pilt ja logo näevad valgel taustal kontrastsed. Ettevõtte põhiteavet pole vaja otsida – lihtsalt kerige lehel allapoole ja leidke vajalik.

Kui soovite ikkagi rohkem teada saada, sirvige menüüs saadaolevaid veebisaidi jaotisi. Siit leiate ettevõtte hinnapoliitika, galerii, uudised ja omanike teabe. Kokkuvõttes on veebisait lihtne, kuid samas funktsionaalne ja kasutajasõbralik.

13. AMB klaasimine

AMB klaasimine

Looge veebisait TASUTA

AMB klaasimine on tegutsenud ligi 10 aastat ja teinud väsimatult tööd aususel, aususel ja klienditeenindusel põhineva maine loomiseks. Ja need pole tühjad sõnad, sest esimene asi, mida näete, on nende klientide tunnistused, kes jagavad oma kogemusi AMB Glasinguga töötades.

Veebisaitide loomisel kasutatava professionaalse lähenemise ja „ah, see teeb” vahel on suur erinevus. Kergesti mõistetav navigeerimine, kvaliteetsed pildid, iga detail omal kohal – need on veebisaidi eripärad. Mulle meeldivad nende mustad, valged ja sinised värvid, see näeb välja küll soliidne, kuid siiski piisavalt värske.

14. Kuup

Kuup

Looge veebisait TASUTA

Kuup on üks juhtivaid Liibanonis asuvaid 3D-printimise ettevõtteid, mis paneb iga kliendi erilise tähelepanu alla. Olles orienteeritud pikaajaliste suhete arendamisele, pakub ettevõte rikkaliku valiku kallihinnalisi trükitooteid. Nende hulka kuuluvad printerid, kulumaterjalid, töötoad ja klassid ning hooldus-, trüki- ja remonditeenused.

Ettevõtte veebisait ei paku mitte ainult üksikasjalikku teavet pakutavate 3D-toodete / teenuste kohta, vaid võimaldab külastada ka jaotist Pood ja seal oma tellimust teha. See on väga mugav igale kasutajale, kellel on kavas valida mõni neist üksustest. Iga tootega on kaasas üksikasjalik kirjeldus, kvaliteetsed pildid ja spetsifikatsioonid, mis abistavad kasutajaid valiku tegemisel.

Hoolimata sellest pole Cube’i veebisait suur (siin on ainult kodu ja kaupluse sektsioonid), see on enam kui piisav, et edastada ammendavat teavet toodete / teenuste kohta, mida kasutajad otsivad. Samuti on võimalus külastada sotsiaalvõrgustiku kontosid, et olla kursis viimaste värskendatud ja ettevõtte uudistega. See on veel üks mugav võimalus, mida see uKiti-põhine projekt pakub.

15. Dewclaw ökoturnee & Safarid

Dewclaw ökoreisid ja safarid

Looge veebisait TASUTA

Dewclaw ökoturnee & Safarid on spetsialiseerunud Lõuna-Aafrikas ökoloogiliselt ohutute ekskursioonide ja Safari-reiside korraldamisele. Firma, mille peakontor asub Livingstone’is, Sambia, pakub laia valikut reisireise ja spetsiaalseid reisipakette, et tulla toime erinevate vajaduste ja erisoodustustega. Integreeritud e-kaubanduse funktsionaalsuse tõttu on veebisaidi kaudu võimalik broneerida ekskursioon oma kodus mugavalt.

Agentuuri pakutavate teenuste täieliku spektri leidmiseks ja saadaolevate ekskursioonide loendi sirvimiseks peate vaatama kõiki veebisaidi lehti. Nende hulka kuuluvad kodu, meie kohta, Zambia reisid, siirded, paketid, majutus, broneerimine / võtke meiega ühendust. Need jaotised sisaldavad ammendavat teavet ekskursioonide broneerimise ja kõigi korralduslike probleemide käsitlemise kohta. Erilist tähelepanu tuleks pöörata tagasihelistamise funktsiooni saadavusele ja võimalusele jätta sõnum otse veebisaidile.

Mis puudutab üldist veebisaidi kujundust, siis see on kindlasti peamine spetsialiseerumine. Turistide või agentuuri esindajate tehtud kohtadest, kuhu võib reisida, on mitu fotot. See lisab ettevõttele usaldusväärsust ja professionaalsust.

16. F.P. Kolbe kingipood & Kohvik

F.P. Kolbe kingipood ja kohvik

Looge veebisait TASUTA

Kõigile, kes hindavad ennekõike mugavust ja kvaliteeti, F.P. Kolbe kingipood & Kohvik pakub kallihinnalisi ja eksklusiivseid tarvikuid ning kingitusi kodule ja aiale. Koht on tuntud ka oma kohviku poolest, kus kõigil klientidel on aega veeta, nautides erilist atmosfääri ja ainulaadset disaini.

Pereettevõttena eristub F.P Kolbe rahva hulgast tänu oma ainulaadsele lähenemisele ja individuaalsele tähelepanule igale kliendile. Selle koha esiletõstmiseks on kõigi saadaolevate objektide jagamine 11 ruumi, mis tulevad erilise kujunduse ja teemaga (Aiakaunistused, USA-s valmistatud mööbel, jõulutoad, purskkaevud õues, seinakaunistused, halloweeniruum jne.). Täpsemat teavet tubade, toodete ja kohvikute eritellimuste kohta saate suuremate veebisaitide jaotistest, nimelt Avaleht, Meist, Tooted ja Menüü. Kontaktide leidmiseks minge veebisaidi päise / jaluse või suhtlusvõrgustiku kontodele.

Üldine veebisaidi kujundus näeb välja lihtne, kuid muljetavaldav. Kodulehele jõudes näete koha tõelist fotot ning uimastatavat pildigaleriid toodetest, mida saate valida, samuti roogade menüüd, mida saate nende kohvikust tellida. Mugav ja mugav lahendus kõigile!

17. USB-kontod

USB-kontod

Looge veebisait TASUTA

USB-kontod pakub professionaalseid ja ennetavaid raamatupidamisteenuseid, mis on kohandatud kliendi ainulaadsetele vajadustele. Ettevõttel on aastatepikkused nišiteadmised, pakkudes kvaliteetset ja usaldusväärset tuge ning ühetaolisi strateegiaid, mille eesmärk on tõhus äri arendamine.

Veebisaidile jõudes tekitavad selle kujundus, kategooriate kättesaadavus ja detailsed nüansid usalduse ja ettevõtte erilise usaldusväärsuse tunde. Nende pakutavate teenuste loend on koos nende maksumusega kirjas otse avalehel. Samuti on saadaval kvaliteetse pildi slaidiseanss, mis pakub siin kasutatavaid raamatupidamisteenuseid. Kodulehe esiletõstmiseks on taimer, mis kuvab eripakkumise lõpuni jäänud aja.

Lehe allapoole kerimisel näete klientide iseloomustusi, integreeritud Facebooki voogu, veebivormi ja suhtlusvõrgustiku nuppe. Jaotistele Blog ja Kasulikud lingid luuakse eraldi veebilehed. See teebki iga kasutaja jaoks vajaliku ettevõttega seotud teabe otsimise kiireks, lihtsaks ja mugavaks.

18. Gorilla Aafrika jälgimine & Seiklussafarid Uganda

Gorilla Aafrika jälgimis- ja seiklussafarid Uganda

Looge veebisait TASUTA

Gorilla Aafrika jälgimine & Seiklussafarid Uganda pakub erakordseid reisielamusi kõigile, kes on valmis nautima Uganda asukohtade loodusmaastikke ja elanikke. Entebbe’is asuv reisiettevõte näeb oma missiooni erinevat tüüpi täisteenusreiside korraldamisel (eelarve-, mõõdukad ja luksusreisid) täiskasvanutele ja lastele.

Nende veebisaidi kujundus ja funktsionaalsus loovad meeldiva mulje potentsiaalsetest turistidest, kes soovivad ühe pakutud ekskursiooni broneerida. Projekti pole vaja pikka aega sirvida – vaadake vaid täisekraanil kuvatavat liugurit, mis tutvustab reisifirma pakutavaid teenuseid. Iga slaidiga on kaasas nupp “Teenused”, mis suunab kasutaja vastavale lehele.

Veebisait sisaldab ka palju kasulikku teavet pakutavate ekskursioonide liikide kohta, üldisi fakte nende töö kohta, kiirlinke kõigi pakettide juurde, erimeetmeid ja ettevaatusabinõusid, millest kasutajad peaksid olema teadlikud. Samuti pääsete juurde agentuuri kontaktidele, klientide iseloomustustele, integreeritud video- ja pildigaleriidele. Kas teil on küsimusi? Siis olete teretulnud kontakteeruma agentuuri juhtidega hüpikakna vidina Jivochat abil, mis võimaldab reaalajas suhelda. See on üks kõige funktsionaalsemaid ja informatiivsemaid uKiti toega veebisaite!

19. Õpetaja Doms

Õpetaja Doms

Looge veebisait TASUTA

Õpetaja Doms on isiklik veebiprojekt, mille omanik ja haldaja on Dominic Bryan San Jose, kes on elukutselt õpetaja ja kellel on eriline soov ja üleskutse kirjutamiseks, ajaveebi pidamiseks, vlogimiseks ja graafilise disaini loomiseks. “Püüa inspireerida enne oma aegumist!” – see on juhtlause, mida Dominic järgib ja see kujutab tõepoolest kogu veebisaidi mõjusid.

Siin veebisaidil leiate palju muljetavaldavat teavet. Vaadake lihtsalt kodulehel saadaolevat slaidiseanssi ja valige, mis teile kõige rohkem meeldib. Igal slaidil on integreeritud nupp, mis suunab teid kiiresti valitud lehele. Veebisaidi autor pakub laia valikut teenuseid, mis on seotud tema õpetaja tegevusega. Üksikasjalik teave iga teenuse kohta on saadaval vastavas jaotises koos selle eest võetavate tasudega. Lisateavet pakutakse veebisaidi ülejäänud lehtedel, nimelt ajaveeb, raamatute ülevaated, teadustreener, väärtused ED, teenused, teave ja kontaktandmed. Mis iganes teid huvitab, saate siin kindlasti saada nõutavad faktid.

20. Logani kodukingituste pood

Logani kodukingituste pood

Looge veebisait TASUTA

Logani kodukingituste pood on parim sihtkoht kasutajatele, kes otsivad eksklusiivseid ja kvaliteetseid kodukaunistustarvikuid ja tooteid. Ükskõik millist kodust stiili soovite luua, leiate kindlasti parimad esemed moodsaima kujunduse loomiseks..

Veebisait ise näeb välja üsna lihtne, kuid informatiivne. Seal on palju graafikat ja kvaliteetseid fotosid seal pakutavatest toodetest. Pildigalerii on tõesti muljetavaldav ja sisaldab laia valikut mööblit, pärsia vaipu, kööginõusid ja muid mõistliku hinnaga kingitusi. Lisateenuste loetelu koos nende maksumuse ja üksikasjalike spetsifikatsioonidega on saadaval ka kodulehel.

Integreeritud e-kaubanduse funktsioon võimaldab tooteid otse veebisaidilt tellida. See on ka üsna lihtne, kiire ja mugav. Veebipoe haldajatega ühenduse võtmiseks võite sõnumi saatmiseks ja võimalikult lühikese aja jooksul tagasiside saamiseks täita integreeritud veebipõhise kontaktvormi..

Alumine joon

Õige suhtumisega, uKit veebisaidi ehitaja võib olla igasuguse ettevõtte jaoks asendamatu vara. Selle navigeerimise täielikuks katastroofiks muutmiseks peate tegema tõsiseid pingutusi. Lisaks on hinnad väga taskukohased.

Te ei ole piiratud oma veebisaidi teemade ja äriniššidega. Ravim? Miks mitte?! Ehitussektor? Käkitegu. Jooga või veebipood? Saab tehtud! Blogi moodi veebisaidid on selle platvormi ainus erand – ajaveebimise funktsioon on saadaval, kuid ei saa öelda, et see oleks täisfunktsionaalse ajaveebi jaoks väga mugav. Kokkuvõttes on uKit üks parimaid lahendusi turul, enamasti selle mitmekülgsuse tõttu.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map