Parimad Ucraft veebisaidi näited

Parimad Ucraft veebisaidi näited


Ucraft – on pilveveebisaidi ehitaja, mille rakendussfäär taandub ettevõtluse veebisaitide ja maandumislehtede arendamisele. Platvormi on suhteliselt lihtne kasutada erineva veebidisaini taustaga inimeste jaoks, ehkki algajad võivad teenuse omandamiseks ja sellega projektide alustamiseks vajada rohkem aega..

Ucraft võimaldab luua tundlikud veebisaidid mis on kaasas täisekraaniplokkide, täpsemate veebiloomefunktsioonide ja lameda kujundusega.

Veebisaidi koostaja on täiesti tasuta, kuid sellel on mitmeid tasulisi võimalusi, mis on varustatud kahenädalase tasuta prooviversiooniga, mis võimaldab testida kogu teenuse funktsiooni. See aeg on enam kui piisav, et mõista, kas platvorm vastab teie vajadustele või mitte. Õige valiku tegemiseks võtke aega, et vaadata Ucraft-toega veebisaitide parimaid näidiseid. See on kindel viis süsteemi funktsionaalsuse ja funktsioonide komplekti kontrollimiseks. Alustame nüüd.

1. SNKH Stuudio

SNKH Stuudio

Looge veebisait TASUTA

SNKH Stuudio on Jerevanis asuv stuudio, mis on sisekujundusele ja arhitektuurile spetsialiseerunud alates 2014. aastast. Koht on tuntud oma ambitsioonika ja noore meeskonna, suurepärase edukalt lõpetatud projektide portfelli ja soovi tõttu muuta kohti, kuhu nad ümber kujundada, paremaks muuta . Te ei leia siit palju tekste ja kirjeldusi, kuna veebisait pakub peamiselt ulatuslikku portfooliot oma projektide nimedega töödest.

Igale projektile juurde pääsedes leiate selle lühikirjelduse (asukoht, lõpetamise staatus, aasta, piirkond jne.). Veebisaidi menüü sisaldab ka jaotisi Inimesed, Meedia ja Say Hi, samuti juurdepääs sotsiaalsete võrgustike kontodele. Need funktsioonid võimaldavad rohkem teada saada ettevõtte heaks töötavate disainerite meeskonnast ja meediaallikates avaldatud artiklitest, et saada maksimaalset teavet, mida potentsiaalsed kliendid sooviksid teada.

2. Me seletame seda

Me seletame seda

Looge veebisait TASUTA

Me seletame seda haarab kasutaja tähelepanu juba esimestest veebisaidil veedetud sekunditest, kuna avalehel on animeeritud taust. Kui teil on kiire, ei pea te sirvima kaugemale, et mõista, millele ettevõte on spetsialiseerunud. Kui aga kavatsete saada nende klientideks, uurige põnevusega portfelli jaotist ja saate teada ettevõtte kirjelduse. video tootmise protsess tegevuses.

Arendajate meeskonda tutvustatakse ka siin, kodulehel. Kas soovite nendega ühendust võtta? Seejärel kiirustage täitma kontaktvorm, täpsustades oma nime, vajaliku projekti tüübi ja eelarve, millesse olete investeerimiseks valmis. Stuudiouuenduste ja eripakkumistega kursis hoidmiseks registreeruge uudiskirjaga. Need on peamised omadused, mis muudavad selle projekti Ucardi veebisaidi korralikuks prooviks.

3. NGUYENi ekspeditsioonid

NGUYENi ekspeditsioonid

Looge veebisait TASUTA

NGUYEN on projekt, mille omanik ja haldaja on Viet Nguyen – kõva tehnoloogiaettevõtte Nguyen Expeditions juhataja ja asutaja. Ettevõte tegeleb kõrgtehnoloogia ettevõtete ehitamise, omandamise ja investeerimisega. Veebisait pakub ajaveebi ja investeerimisportfelli, mis hõlmab edukalt täidetud rakenduste, veebisaitide, veebiprogrammide ja tarkvara digitaalseid näidiseid.

Projekti kujundus näeb välja pisut sünge, kui isegi mitte müstiline. Selle must taust loob stiilse, kuid pisut ebatavalise mulje. Samal ajal keskendub see kasutajate tähelepanu ettevõtte pakutavatele postituste ja teenuste loendile. Ettevõtte värskendusi saate jälgida sotsiaalkontodel, registreerudes neile veebisaidil. Kontaktide lehte külastades ei saa te ainult teada saada, kuidas ettevõttega ühendust võtta, vaid ka annetust ettevõtte edasiseks täiustamiseks ja arendamiseks.

4. Maerten & Partnerid

Maerten ja partnerid

Looge veebisait TASUTA

Maerten & Partnerid on ajutine ja projektijuhtimisagentuur, millel on rikkalik kogemus ettevõtte äritegevuses. Ettevõtte asutaja on Tom Maerten, kes teeb parima tulemuse saavutamiseks tihedat koostööd teiste meeskonna liikmetega. Ettevõtte veebisait on stiilse äriilmega.

Seal pole midagi ülemäärast – kõik elemendid asuvad oma kohtadel, samas kui hele taust tõstab tõhusalt esile peamised veebisaidi jaotised. Veebisaidi menüü võimaldab juurdepääsu ettevõtte pakutavate teenuste loendile, klientide ülevaadetele, avatud tööülesannetele, ajutiste juhtide meeskonnale ja kontaktidele. Kogu teave on hästi üles ehitatud, et tagada maksimaalne kasutusmugavus, mugavus ja aja kokkuhoid.

5. Yerishi Milano

Yerishi Milano

Looge veebisait TASUTA

Yerishi Milano on luksuskäekottide kaubamärk, mis on asutatud ja asub Milanos. Brändi loomise idee kuulub Irina Yeritsyanile, Armeenia moeloojale, kes on tuntud oma ettearvamatuse ja ainulaadse nägemuse kaudu naiselikkusest. Tema käekotidisainilahendused juhivad kogu maailma naisi alati tänu nende segule Itaalia luksusest ja innovaatilisest kaasaegsest stiilist ning eklektilisest ainulaadsest disainist.

Veebisait on kaasaegse ilmega ja vastab kindlasti ettevõtte nišispetsialiseerumisele. See on külluslik temaatiliste moeteemadega fotode seas, mis eristuvad eredalt projekti valgel taustal. Veebisaidil on neli lehte, mis hõlmavad kõiki klientidele huvi pakkuvaid teemasid. Nende hulka kuulub leht About Us, mis räägib Irina lugu, tema elulugu, eesmärke ja karjäärivõimalusi, galerii, kus on palju käekottide fotosid, leht Kontaktid ja eraldi poodide sektsioon, kuhu igaüks saab tellimuse teha peaaegu mitte mingil juhul. See Ucraftil põhinev veebisait näeb välja professionaalne ja funktsioonidega koormatud.

6. Kollektiiv Medz Bazar

Kollektiiv Medz Bazar

Looge veebisait TASUTA

Kollektiiv Medz Bazar on alternatiiv-folk bändi ametlik veebisait, mis koosneb Türgi, Armeenia, Ameerika ja Prantsuse muusikutest. Fakt, et bränd hõlmab erineva rahvuse ja kultuuriga inimesi, aitab kaasa selle muusikateoste ainulaadsele kõlale.

Veebisait ei paku ainult kõige täielikku teavet keelu, selle liikmete, loo, kavandatud ekskursioonide, uudiste ja värskenduste ning loominguliste plaanide kohta. See on ohtralt ka bändisse kuuluvates muusikakompositsioonides. Seega on võimalik neid laule otse veebisaidil loetleda, jagada nende linke teiste fännidega või osta eraldi kompositsioone või albumeid, mis teile kõige rohkem meeldivad. Kõik albumid on kodulehel saadaval ja saate vajaduse korral valida ükskõik millise albumi. Veebisaidil on ka palju ansambli fotosid, mis kuvatakse kõikidel lehtedel. See loob positiivse mulje igale veebisaidi sirvimise kasutajale.

7. Med 911

Med 911

Looge veebisait TASUTA

Med 911 on Jerevanis asuv veebiapteek, mis pakub rikkalikku ravimite valikut mitmesuguste terviseseisundite raviks. See on koht, kus iga klient võib leida kasulikku teavet nende ravimite kohta, mis teda huvitavad. Tänase seisuga on apteek üks usaldusväärseimaid ja mugavamaid võimalusi ravimite ja muude tervisega seotud toodete ostmiseks. tooteid, näiteks meditsiiniseadmeid, spordi- ja sporditoodete tooteid, bioaktiivseid lisandeid, hügieeni- ja ravilahendusi, kosmeetikat ja palju muud.

Veebisait pakub rikkalikku ravimite kataloogi, mis on saadaval kodulehel. Kataloog koosneb nende mõju osas mitmest tootekategooriast. Igas jaotises saadaolev otsingufiltri valik aitab vajalikku toodet leida ilma täiendavate aja- ja vaevainvesteeringuteta. Iga tootekataloogis sisalduva tootega on kaasas üksikasjalik kirjeldus ja hinnaspetsifikaadid, et lihtsustada kliendi valikut. Lisaks on võimalik arsti visiiti planeerida veebis, täites selleks integreeritud vormi. Kokkuvõttes on see Ucraft-toega veebisait loogiliselt üles ehitatud, mis aitab kaasa selle kasutamismugavusele ja ostmisprotsessi mugavusele.

8. Plume illustratsioonid

Plume illustratsioonid

Looge veebisait TASUTA

Plume illustratsioonid on Marine Feuilleaboisi isiklik projekt, kes loob ainulaadseid ja kvaliteetseid plakateid, millest kunstihuvilised huvituvad. Siit leiate teavet kunstniku, tema loomingulise lähenemise, eesmärkide ja ootuste kohta.

Veebisait hõlmab harmooniliselt portfooliot, e-kaubanduse projekti ja ajaveebi. See on koht, kus igaüks saab kunstniku joonistamistunde läbi viia. Nende saamiseks peaksite lihtsalt külastama vastavat lehte, kus saate teada koostöö tingimusi. Portfellileht võimaldab sirvida parimaid Marine’ile kuuluvaid teoseid, mis kajastaksid paremini tema individuaalset loomisstiili. Iga pildi jaoks on eelvaatevalik, mis võimaldab teil seda üksikasjalikumalt näha. Veebisaidi üheks eripäraks on asjaolu, et selle sisu on kirjutatud prantsuse keeles. See võib sirvimisprotsessi mõnevõrra keerukamaks muuta kõigi jaoks, kes seda keelt ei oska.

9. Matt galerii

Matt galerii

Looge veebisait TASUTA

Matt galerii on ainulaadne kunstiehete galerii, mille on kavandanud ja loonud Matt – 8-aastane poiss, kes armastab end joonistamise abil väljendada. Matt loob isiklikult armsaid ja originaalseid tegelasi, mida kasutatakse edaspidi messingist ja hõbedast käsitööna valmistatud nööpnõelte ja ripatsite kujundamisel.

Juba esimene pilk veebisaidile juhib kasutajate tähelepanu – seal on täisekraaniga pildigalerii, kus on esitatud üks Matt’i loodud märkidest. See on väike lendav elevant nimega Yuakok, kes tutvustab publikule end ja oma sõpru. See on tõesti lõbus, ebatavaline ja originaalne ning just see kutsub esile soovi veebisaiti sirvida. Lehte allapoole kerides näete reaalse pildi pilte, mis on valmistatud Matt’i märkidega. Need, kes soovivad neid tooteid osta, peaksid minema lehele Leida meid, kus on loetletud kõik asukohad, kus neid on võimalik osta. Lisaks on võimalik pääseda lehele Kontaktid, kus saab veebisaidi omanikuga ühenduse võtmiseks täita veebipõhise kontaktvormi..

10. Panusta konstruktsiooni

Panusta konstruktsiooni

Looge veebisait TASUTA

Panusta konstruktsiooni on uue põlvkonna võrgumängutarkvara, auhinnatud tehnoloogia ning Interneti- ja maismaatööstusteenuste pakkuja. Nad esitavad regulaarselt uuenduslikke ja tõestatud pakkumisi erinevatele hasartmängutööstustele. Üle 15-aastase nišiteadmistega on ettevõttel palju pakkuda oma partneritele, sealhulgas tipptasemel valge sildi lahendus, iseseisvad projektiprojektid ja võtmeprogrammid. Platvorm pakub 30-päevast tasuta prooviversiooni, et testida neid ja muid pakutavaid võimalusi.

Tarkvara ja ettevõtte kohta üldiselt on mõistlik külastada nende veebisaiti. Siit leiate mitu peamist lehte, nimelt tooted, turg, sündmused, integratsioonid. Lisateabe saamiseks on juurdepääs ka peidetud menüüle, mis asub veebisaidi paremas nurgas. Menüü sisaldab rohkem lehti, näiteks About Company, Partners, Careers, Press & Meedia, ressursid, ajaveeb ja auhinnad. Neid allikaid vaadates leiate hulgaliselt lahendusi ja kasulikku teavet oma mänguäri alustamiseks. Projekt on saadaval mitmes keeles, mis võimaldab laiendada oma sihtrühma. See on Ucraftiga loodud ettevõtte veebisaidi vääriline näide!

Alumine joon

Ucraft on tähelepanu väärt, kui teil on idee ehitada a ettevõtte veebisait, maandumislehe või isiklikuks kasutamiseks mõeldud projekt. Ülaltoodud veebisaitide näidised on parim tõend süsteemi usaldusväärsuse, mugavuse, kasutusmugavuse ja funktsionaalsuse kohta. Teenusega loodud projektid näevad välja stiilsed, reageerivad ja kaasaegsed ning seal on mitu disaini kohandamise tööriista, mida saate kasutada oma veebisaidi toimivuse suurendamiseks.

Ucraft on kena valik kasutajatele, kes soovivad luua kvaliteetseid veebisaite, kus pole vaja kodeerimisoskust. Veebisaidi koostajaga töötamine on lihtne ja kiire, kuna valida saab mitme kujundusfunktsiooni vahel. Platvorm töötab suurepäraselt neile, kes loodavad saada korralikku tulemust ilma tõsise veebikujunduse tausta ja teadmisteta.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me