Parimad ruuturuumi blogi näited

Ruuturuumi näidisveebisaidid


Ruuturuum – on usaldusväärne veebisaitide koostaja, mis on kogu maailmas populaarsust kogunud tänu rikkalike täiustatud disaini kohandamise tööriistade komplektile, mallide mitmekülgsusele erinevate nišide jaoks ning ka valmisprojektide kalli funktsionaalsuse tõttu. Veebisaidi koostaja töötab tegelikult hästi erinevat tüüpi veebisaitide loomisel, kuid selle funktsioonide komplekt on peamiselt suunatud veebisaitide arendamisele väikesed digitaalsed kauplused, ettevõtete veebisaidid ja ajaveebid.

Blogi kujundamisel tagab Squarespace kasutuslihtsuse ja mugava veebisaidi arendamise protsessi. Ajaveebimootor võimaldab luua kvaliteetseid ajaveebisid kasutajatel, kes soovivad oma taskuhäälingusaateid hostida ja regulaarselt informatiivseid postitusi avaldada. Kõige populaarsemate ajaveebiga seotud funktsioonide hulgas, mida Squarespace pakub, on mõistlik mainida geograafilise asukoha toetamist, artiklite üleslaadimist ja redigeerimist, kommentaaride / jäljendite kinnistamist, RSS-voo integreerimist, iTunes’i sildistamist, ajaveebide loomist, sotsiaalse meedia integreerimist ja palju muud.

Mõistamaks, milliseid funktsioone veebisaidi ehitajal täpselt on, peate tutvuma mõne parima veebisaidi koostajaga välja töötatud ajaveebide näidisega. On viimane aeg seda teha. Alustame siis nüüd!

1. Goyo õues

Goyo õues

Looge blogi TASUTA

Goyo õues on tipptasemel sihtkoht kõigile, kes otsivad täiuslikke, lõbusaid ja kaasahaaravaid välitegevusi. Need pakuvad täielikku ülevaadet lahedamatest ja ainulaadsematest sündmustest kogu riigis, mis on kuidagi seotud vaba aja harrastuste, kunstide, festivalide, muusika jms..

Veebisaiti sirvides saate lugeda mitut postitust tegevuste kohta, millest enamik inimesi huvitab. Artiklid ja muu veebisaidi sisu värskendatakse regulaarselt pakkujate kasutajatele, kellel on ainult ajakohane teave ja ainult värsked faktid . Iga postituse juurde kuulub avatud kommentaaride sektsioon, kus lugejad saavad jagada oma muljeid, ideid ja mõtteid.

Menüüsektsioonide hulgast leiate ka Tegevusi (Veesport, jalgrattasõit, lumesport, matk & Laager), Teataja, kalender ja pood. Nad annavad võimaluse vaadata kavandatud sündmusi ja tegevusi, tutvustatud lugusid ja postitusi, kaarte, pakkimisnimekirju ja muid kasulikke fakte. Nõutavale jaotisele juurdepääsu saamiseks avage rippmenüü, et leida praegu vajalikku teavet. Veebisaidi värskendustega kursis hoidmiseks on võimalik registreeruda uudiskirja saamiseks, liituda kogukonnaga ja luua ühenduse sotsiaalmeedia kontodega. Seda tehakse vaid mõne klõpsuga tänu intuitiivsele veebisaidil navigeerimisele ja mugavale paigutusele.

2. Hotelli nädalavahetus

Hotelli nädalavahetus

Looge blogi TASUTA

Hotelli nädalavahetus hõlmab kogu reisilugusid, fotopäevikuid ja hotellidega seotud mälestusi, mis pakuvad huvi kogu maailma reisihuvilistele. Projekt on täiuslik teabeallikas lugejatele, kes sooviksid avastada tõelisi kalliskive – neid sihtkohti, kus nad on lummatud.

Veebisait sisaldab mitut jaotist, harmooniliselt hõlmates veebiajakirja ja reisile keskendunud veebipoodi, kust igaüks saab tellida ainulaadseid suveniire (kodukaubad, tervisekaubad, moe- ja ilutarvikud) kogu maailmast. Jaotis Hotellid pakub teavet ja mitu fotot maailma populaarsetest hotellidest, jaotis Reisid pakub siseringite juhendeid koos reisipäevikutega, mis pakuvad üksikasjalikku teavet veebisaidil kuvatavate asukohtade kohta..

Projekti tõeline esiletõst on jaotis Leia oma sihtkoht. Siit saavad kõik, kes otsivad ööbimiseks ideaalset kohta, vajaliku ja tõeliselt väärtusliku teabe. Kasutaja mugavuse huvides on see jaotis eelistatud sihtkoha alusel jagatud mitmeks kategooriaks. Nende hulka kuuluvad City Escape, Beach Side, Vahemere, Kariibi mere piirkond, Mehhiko, Maroko, Itaalia päikese all, mesinädalad, Surf, Euroopa, Okeaania ja palju muud. See annab veebisaidile oma erilise võlu.

3. Yassmin Abdel – võluv

Yassmin Abdel - võluv

Looge blogi TASUTA

Yassmin Abdel – võluv on sudaani päritolu Austraalia kirjaniku, sotsiaalse võitmise eestkõneleja ja ringhäälinguorganisatsiooni Yassmin Abdel-Magiedi isiklik veebisait. Ta on avaldanud mitmeid ilukirjandust, esseesid ja memuaare nii lastele kui täiskasvanutele, mis on toonud talle muljetavaldava populaarsuse. Samuti on autor asutanud mitu lugejate organisatsiooni, kus ta jagab oma töötubasid ja põhikirju.

Veebisait on täielikult keskendunud Yassmini ametialasele tegevusele, huvidele ja ametitele. Kasutajate mugavuse ja kasutusmugavuse huvides on projekt jagatud mitmeks osaks, nimelt Video, Partnerlus, Levi, Press, Kirjutamine + Reel, Eelseisvad sündmused ja palju muud. Kerige huvipakkuva jaotise leidmiseks lihtsalt lehte allapoole ja lugege vastavat teavet.

Projekt võimaldab lugeda Yassmini väljaandeid, kuulata netisaateid, vaadata hiljutisi saateid, tulevasi sündmusi. Samuti on võimalus lugeda nende kasutajate iseloomustusi, kes on juba külastanud Yassmini etendusi või tegelenud temaga. Seal on isegi videoesitlus, mis tutvustab autori lugu, mida tema fännidel on huvi vaadata. Neil kasutajatel, kes sooviksid olla kursis Yassmini uudiste ja värskendustega, on võimalus liituda tema kontodega sotsiaalvõrgustikes. See on suurepärane näide ajaveebist, mida toetab Squarespace.

4. Lee Ameerikast

Lee Ameerikast

Looge blogi TASUTA

Lee Ameerikast on isiklik ajaveeb, mida omab ja haldab Lee, kes on olnud blogija juba üle 12 aasta. See on koht, kus ta avaldab mitu postitust, mis on pühendatud tema hobidele, elustiilile, lemmiktöödele ja kõigele muule, mis teda õnnelikuks teeb.

Blogi on hõlpsasti sirvida ja üsna arusaadav. Kodulehele jõudes saate sirvida postitusi, mis on koos autori tehtud tegelike fotodega. Otsimisaega on võimalik lühendada, vaadates läbi menüüsektsioonid, millest igaüks keskendub kindlale teemale. Nende hulka kuuluvad eluviis, tervis, retseptid, reisimine, muusika, tooted ja palju muud. Igas jaotises on mitu fotot ja postitust, mille Lee on isiklikult kirjutanud ja avaldanud. Otsingufiltri valik aitab ka otsinguaega vähendada, samal ajal kui juurdepääs populaarsetele sotsiaalvõrgustiku kontodele võimaldab hoida kursis Lee uudiste ja sündmustega.

Neil ajaveebi tellijatel, kes soovivad end kursis hoida Lee uudiste, uute retseptide ja postitustega, on ka võimalus registreeruda uudiskirja saamiseks. See on Lee fännidele väga mugav ja mugav.

5. Skandinaavialist

Skandinaavialist

Looge blogi TASUTA

Skandinaavialist on Londonis asuv mitmetahuline loomestuudio, mis keskendub interjöörile, kujundusele ja arhitektuurile. Veebisaidi asutas ja seda haldab nüüd Norra disainer ja arhitekt Christina Forsberg, kellel õnnestus kujundada veebipõhine disainiajakiri loometuudioks, keskendudes esteetilisele vaatele ja tänapäevastele nišitrendidele.

Veebisaidil on ainult kolm lehte, kuid see on enam kui piisav, et luua ühtne ja eristuv nägemus sellest, mida autor soovib avaldada. Töötades Skandinaavias ja välismaal, jagab Christina innukalt oma kogemusi ja parimaid projekte, mis on saanud populaarseks tema klientidele erinevatest maailma riikidest.

Stuudio leht pakub ammendavat teavet projekti, selle autori, kontaktide ja juurdepääsu kohta sotsiaalvõrgustiku kontodele. Neile, kes sooviksid tutvuda Christini parimate disainiteostega. Siit leiate projektide üksikasjalikud kirjeldused, mis aitavad teil autori visioonist aru saada. Lõpuks pakub ajakiri jaotis mitmeid ajaveebi sisustus-, disaini-, kunsti-, moe- ja elustiiliga seotud nišše. Christina värskendab seda jaotist regulaarselt, et hoida oma lugejaid kursis viimaste sisekujundustrendidega.

6. Loomekultuuri hõim

Loomekultuuri hõim

Looge blogi TASUTA

Loomekultuuri hõim on Squarespace’i toega ajaveebide üks edukamaid proove. Veebisait näeb oma missiooni ühendada ambitsioonikad värvilised daamid, et lasta neil arutada teemadel, mis neid kõiki tavaliselt huvitavad. Projektiga liitunud naistel on erinevad hobid ja ametid. Nad on osavad ettevõtjad, loojad, disainerid, ajaveebid, kes soovivad leida kaasamõtlejaid.

Siin saavad Creative Culture Tribe’is daamid kasutada peamisi veebiressursse, mis aitavad neil tõhusalt edendada oma isiklikke ja ärimärke, mis on erineval arenguetapil, alustades idufirmadest ja lõpetades usaldusväärsete ettevõtetega, kellel on aastaid kogemus. Kodulehele jõudes saate kohe vastava nupu aktiveerimisega võimaluse kogukonnaga liituda. Kui soovite lihtsalt organisatsiooni ja selle eesmärkide kohta rohkem teada saada, võite pääseda lehele Meist või otse ajaveebisse, kus leiate mitmeid niššiga seotud postitusi. See on kõigile väga kiire ja lihtne ning see on veebisaidi üks peamisi eeliseid.

7. Marzarella Fitness

Marzarella Fitness

Looge blogi TASUTA

Marzarella Fitness on New Jerseys asuv spordiklubi, mis asutati ja mida haldab nüüd Chris Marzarella, kes on nii isiklik treener kui ka tugevus & konditsioneer. See on peamine sihtkoht kasutajatele, kes soovivad kasutada tipptasemel sporditeenuseid, sealhulgas personaaltreeninguid, virtuaalseid veebitreeninguid, kohandatud kavasid erineva sportliku tausta ja füüsilise kujuga klientidele, spetsiaalseid treeningukavasid üle 40-aastastele inimestele ning professionaalset toitumisalast tuge.

Blogi osa on informatiivne ja üsna ulatuslik. Siin on palju kasulikke artikleid, mis käsitlevad mitmesuguseid spordi- ja spordiküsimusi. Siin on ka tõsielulugusid klientidest, kes on regulaarse sporditegevuse tõttu mitmesugustest väljakutsetest üle saanud. Blogi ajakohastatakse regulaarselt, et kõigil Chrisi klientidel ja lihtsalt spordi- ning tervislike eluviisidega seotud inimestel oleks võimalik leida vastuseid neile murettekitavatele küsimustele..

Lisaks sisaldab veebisait eraldi jaotist Iseloomustused, kus on palju Chrisi klientide avaldatud kommentaare, KKK jaotis ning üldteavet spordiklubi, pakutavate teenuste ja kontaktide kohta. Tubli töö!

Alumine joon

Ruuturuum on pilve veebisaitide ehitaja, mis on silma paistnud oma võimsa funktsionaalsuse, tipptasemel disainifookuse ja mitmete tööriistade abil, mis aitavad süsteemikasutusest maksimumi võtta. Platvorm on suurepärane valik igat tüüpi projektide jaoks, kuid erilist tähelepanu on endiselt pühendatud Squarespace’i toega ajaveebidele. Pole ime, sest need projektid paistavad rahva hulgast silma oma informatiivse väärtuse, ahvatleva kujunduse, loogilise ülesehituse ja intuitiivse veebibrausimise lähenemise tõttu.

Squarespace’iga käivitatud ajaveebide näidistes on esitatud kõik üksikasjad ja veebisaidi elemendid – kvaliteet, paindlikkus ja funktsionaalsus. Sellise ajaveebi saab luua isegi algaja ilma vajalike kodeerimisoskusteta. Postituste lisamine ja värskendamine on lihtne ja kiire. Sama on ajaveebi edasise haldamise ja reklaamimisega. Kokkuvõttes on Squarespace väärt veebisaitide loojat, et alustada isikliku või ettevõtte ajaveebi loomist.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me