Parimad ruutaruumi portfellide näited

Parimad ruutaruumi portfellide näited


Ruuturuum – pilveveebisaitide ehitaja, mis on oma kalli funktsionaalsuse, kohandatavuse ja paindlikkuse tõttu võitnud kogu maailmas populaarsuse. Platvorm annab veebisaitide arendajatele loominguliste ideede ja pikaajaliste püüdluste abil alustada professionaalseid projekte, et vastata nende vajadustele.

Veebisaidi koostaja on suurepärane valik kunstnikele, disaineritele, fotograafidele ja loomingulistele isikutele, kes kavatsevad oma töid portfelli arendamise kaudu sihtrühmale näidata. Sellega seoses on Squarespace oma tellijatele palju pakkuda. Süsteem on käepärane pukseerimisredaktor, integreeritavad vidinad, sotsiaalsete võrgustike manustamisvõimalused jne, mis tagavad intuitiivse, lihtsa ja mugava veebikujundusprotsessi. Siin on ka mitu integreeritud funktsiooni, mis aitavad kaasa programmi tõhususele ja kvaliteedile portfelli loomise protseduur. Nende hulka kuuluvad Cover Page Builder, Logo Maker, Style Editor ja palju muud. Selline muljetavaldav funktsionaalsus aitab luua, värskendada, hallata ja reklaamida professionaalseid portfelle.

Kogu ruuturuumi funktsioonide valiku avastamiseks vaatame mõnda parimat veebisaidi koostajaga käivitatud portfelli veebisaitide näidist. See on kindel viis, kuidas määratleda, kuidas teie projekt täpselt välja võib näha ja mida võite sellelt oodata.

1. Arthur Korbieli fotograafia

Arthur Korbieli fotograafia

Koostage tasuta portfell

Arthur Korbieli fotograafia on Kanadas asuva pulmafotograafi – Arthur Korbieli, kes on silma paistnud fotograafiaspetsialistina, professionaalne portfell. Arthur pakub professionaalse kaasamise ja pulmapildistamise teenuseid, kohtledes iga projekti erilise tähelepanu, loovuse ja hoolivusega.

Portfell on Arthuri professionaalsuse ja asjatundlikkuse parim tõend. Veebisait näeb välja õrn, nišikeskne ja informatiivne. Kodulehele jõudes näete esialgu paari pulmapäeval täisekraanil fotot, mis seisab sinise pilvise taeva taustal. See näeb välja tõesti ahvatlev, tutvustades portfelli fookust parimal võimalikul viisil. Lehte allapoole kerides näete fotograafi kohta üksikasjalikku teavet ning mõnda tema värvilist ja mustvalget fotot. Samuti on juurdepääs Arthuri fotokogudele – need, mis sisaldavad pulma- ja kaasamisfotosid. Samuti on nupp „Broneeri kohe”, mis suunab ümber vastavale kontaktide lehele. Siin saate täita veebipõhise tellimisvormi või leida kontaktandmeid.

Arthuri ja tema karjääri kohta lisateabe saamiseks sirvige rippmenüüd, mis annab juurdepääsu kogu vajalikule teabele. Erilist tähelepanu tuleks pöörata portfelli lehele, kus saab vaadata läbi pulmi, kihlusfotosid ja ka autori loodud filme. Iga fotoga on kaasas eelvaatevalik, mis võimaldab töid detailsemalt näha. See on täiuslik ruut Ruumidega töötava portfelli näide!

2. Makisha Noël

Makisha Noël

Koostage tasuta portfell

Makisha Noël on isikliku projektiga, mis kuulub Makisha Noëlile, digitaalturunduse spetsialistile, brändistrateegile, esinejale, ürituste korraldajale ja lihtsalt mitme kirgliku digitaalse nomaadile. Makisha näeb oma missioonina abiks klientidele projektide kavandamisel ja reklaamimisel, et viia need järgmisele tasandile. Ta teeb seda ümberbrändimise, kaubamärgi arendamise ja strateegia kasvu, jutuvestmise, sotsiaalmeedia halduse ja muude brändi arendamise tööriistade kaudu.

Veebisait hõlmab mitut lehte, mida on vaja saada, nimelt About, Services, Portfolio ja Blog kohta. Igas jaotises käsitletakse teatud aspekte, millest potentsiaalsed kliendid võivad huvitatud olla. On võimalus teada saada fakte Makisha ja tema pakutavate teenuste kohta, samas kui Portfelli leht annab juurdepääsu edukalt teostatud projektidele. Blogi jaotis sisaldab omakorda kasulikke artikleid, mis on seotud Makisha peamise spetsialiseerumisega. Neid ajakohastatakse regulaarselt, et pakkuda lugejatele ajakohast teavet, mis neid võiks huvitada.

Portfelli esiletõst, mis eristab seda teistest sarnastest projektidest, on jaotis “Töö minuga”. See on koht, kus saab täita päringuvormi, täpsustades taotletud projektiga seotud üksikasjad. See on mugav võimalus potentsiaalsetele klientidele, kes soovivad autoriga suhelda.

3. Ben Rizzo

Ben Rizzo

Koostage tasuta portfell

Ben Rizzo on veel üks näide ruutkeskusega loodud kvaliteetsest portfelli veebisaidist. Portfelli kuulub Ben Rizzo – professionaalne kunstnik, kes soovib oma loomingulisust avalikkusele tutvustada, andes neile teada oma isiklikust ja üsna ainulaadsest visioonist maalikunsti ja kunsti kohta üldiselt.

Portfell näeb esmapilgul üsna lihtne välja ja kindlasti on siin puudu mõned vajalikud elemendid. Seda on tunda juba esimestest veebisaidil veedetud hetkedest. Kodulehele jõudes näete alguses kahte täisekraaniga kaanelehte – maalid ja joonised. See on päris hea, kuna teil on võimalus otse galerii sirvimise juurde minna. Igas galeriiosas on kümneid Beni loodud kunstiteoseid. Samuti on eelvaatevalik, mis võimaldab näha iga teost lähemal, nautides selle erilist võlu. See aitab tunda autori visiooni ja loovat annet.

Teisest küljest ei leia te teavet Beni, tema eluloo, karjääri, tööalase arengu ega kunstisuundumuste kohta, mida ta jälgib. See on selle portfelli üks olulisemaid puudusi. Teid huvitavate üksikasjade täpsustamiseks peate minema jaotisse Kontaktid või kunstniku Instagrami kontole, mis on samuti siin saadaval. Need kasutajad, kes on huvitatud kunstist, hindavad võimalust lugeda tundide osas avaldatud postitusi. Neid pole siin palju, kuid lehte täiendatakse regulaarselt uute nišiteemaliste artiklitega.

4. Lee Holmes

Lee Holmes

Koostage tasuta portfell

Lee Holmes on professionaalse filmitegija, produtsendi, režissööri, toimetaja ja liikumisgraafika eksperdi Lee Holmesi kvaliteetne, informatiivne ja täisfunktsionaalne portfell. Lee kogemus on tõesti tohutu ja muljetavaldav, ulatudes mängufilmide tootmisest kuni muusikavideo loomiseni ja koostööni selliste maailmas tuntud ettevõtetega nagu National Geographic TV & Virgin EMI või Harperi basaar. See aitab luua positiivse mulje Lee, tema ande ja professionaalsete saavutuste kohta.

Portfell avaldab muljet igale külastajale alates selle sirvimise esimestest sekunditest. Kodulehele jõudes näete esialgu täisekraanil pilte autori kogudest. Neil pole kirjeldusi ega eelvaateid, mis aitaksid teil nende projektide üksikasju avastada.

Ainus, mida lehel märkate, on nupp Enter, mis suunab teid teistele veebisaidi lehtedele. Tegelikult on neid siin ainult kaks, kuid portfelli arendamisel sellest piisab. Leht About pakub lühikest teavet Lee ja tema peamiste kontaktide kohta, samal ajal kui Selected Work leht võimaldab teil vaadata mõnda filmitegija loodud parimatest projektidest. Lisaks on juurdepääs autori sotsiaalvõrgustiku kontodele, kus on võimalik ka puuduvaid detaile välja mõelda. See on huvitav Squarespace’i portfelli näidis.

5. Christine Gregory fotograafia

Christine Gregory fotograafia

Koostage tasuta portfell

„Ma olen armunud armastuse hõivamisse“ – see on moto, mis kuvatakse saidi kodulehel Christine Gregory fotograafia kasutajad näevad portfelli külastades. Veebisait kuulub professionaalse fotograafi Christine Gregory elukohale Virginias. Christine keskendub peamiselt portreede tegemisele, kuid ta teeb ka ise fotograafiat, mis oma klientide seas populaarsust kogub. Ta tunnistab, et armastab töötada inimestega ja tal on eriline kirg hõivata tõelisi emotsioone ja erilisi hetki, mida ta saab paaride ja peredega jagada.

Portfell on tõesti hämmastav, kuna see võimaldab tunda neid erilisi tundeid, mis igal fotol ilmnevad. Juba esimesest sekundist, mille kodulehel veedate, on teil soov pidevalt portfooliot sirvida, et kõiki galeriisid oma silmaga näha. Ja see pole ime, sest avalehel on täisekraanil mustvalge foto paarist, mis näevad välja nii õrnad, romantilised ja erilised, et tunnete tungivust näha ülejäänud Christine meistriteoseid. Selleks peate lihtsalt aktiveerima nupu Capures, et suunata portfelli enda juurde. Samuti on juurdepääs Christine’i kontodele populaarsetes suhtlusvõrgustikes, kus kasutajad võivad tema kohta rohkem teada saada.

Portfellilehele jõudes tunnete ka seda erilist võluvat ja ebatavalist atmosfääri, mis on fotograafile nii tüüpiline. See avaldub algselt galeriisektsioonide nimedes, mis kõlavad kordumatult, kuid samas nii eriliselt. Nii saate sirvida järgmisi jaotisi: Suudlused, I doosid, emmed ja isad ja imikud, Living, Buduaar. Siin on ka lehed Kontakt, Teave ja Blogi, mis pakuvad Christine kohta ammendavat teavet. See on tõepoolest spetsiaalne ruutupõhine portfelliproov!

6. Minu juhuslikud vaated

Minu juhuslikud vaated

Koostage tasuta portfell

Minu juhuslikud vaated pakub huvitavat ja kasulikku teavet Derrick Lee Parkeri kohta. Ta on professionaalne fotograaf, jutuvestja, veebidisainer ja isegi kit-lendur. See portfelli veebisait on Derricki jaoks eriline koht, kus jagada oma fotosid ja elulugusid, mis paljastavad tema isiksuse.

Veebisait ei tundu olevat keeruline ega eriliste funktsioonide ega kujunduselementidega ülekoormatud. Selle asemel on see lihtne, hästi üles ehitatud ja intuitiivne – see on täpselt see, mida enamik kasutajaid selliste projektide puhul hindavad. Koduleht sisaldab palju Derricki tehtud väikseid värvilisi fotosid, mis seisavad valgel taustal ja näevad välja tõeliselt võluvad. Samuti on fotograafi kohta lühike teave ning juurdepääs tema mitmele sotsiaalvõrgustiku kontole, kus igaüks saab tema kohta rohkem teada saada ja tema fotokogu sirvida..

Kodulehelt pääseb vaid mõne klõpsuga ühte kahest jaotisest – pildid või lood. Pilt leht sisaldab omakorda mitmeid alamkategooriaid, mis põhinevad kaasatud sisu tüübil. Need on pildid, lood, fotograafiatunnid ja minu kohta. Siin on ka mõned klientide tunnistused, mis aitavad autorist õige mulje luua. Lugude leht on koht, kus Derrick saab väljendada pildistamisrõõmu, hobisid, ideid ja huvitavaid elulugusid. Siin on võimalik lugusid kategooriate kaupa sorteerida, et leida neid, kes teid tõeliselt huvitavad. See on mugav ja mugav kõigile.

7. Mugavuse toonid

Mugavuse toonid

Koostage tasuta portfell

Mugavuse toonid on fotograafiaportfell, mille omanik on Nicole. See on koht, kus ta kipub avaldama oma fototöid ja huvitavaid sissekandeid elusituatsioonide ja lugude kohta, mida ta sooviks oma lugejatega jagada.

Veebisait loob kohe algusest peale positiivseid muljeid – see näeb välja särav ja atraktiivne, mis kutsub esile soovi oma teisi jaotisi sirvida. Samal ajal ei leia te siit palju postitusi, kuna peamised portfoolio fookused koonduvad Nicole tehtud fotode ümber. See on aga tüüpiline sedalaadi projektidele.

Hämmastava fotokoguga portfelli leht räägib paremini kui sõnad. Kõik pildid jagunevad galeriideks vastavalt niššidele, kuhu nad kuuluvad. Nende hulka kuuluvad tänavad, maastikud, argipäev ja portreed. Iga pilti saab vaadata üksikasjalikult ja igaüks neist on kõrge kvaliteediga. See on parim tõend Nicole professionaalsuse kohta. Lisaks lehele Portfolio pääseb juurde ka ajaveebi, kontaktide ja teabe lehtedele. Siin on saadaval ka fotograafi sotsiaalvõrgustike kontod. See aitab kaasa portfelli funktsionaalsusele ja sirvimismugavusele. Suurepärane töö, mis on kindlasti tähelepanu väärt!

Alumine joon

Ruuturuum on üks funktsioonidega koormatud ja populaarsed DIY veebisaidi ehitajad, mis väärib lisamist parimate kaasaegsete veebiehitusvahendite loendisse. Platvorm on funktsionaalne ja piisavalt paindlik, et kasutajatel oleks võimalik luua erinevat tüüpi projekte. Selle funktsioonide komplekt ja integreeritud disaini kohandamise tööriistad muudavad selle portfelli veebisaidi arendamiseks suurepäraseks valikuks.

Ruudukujulised ruumid on välja töötatud koormatud ja visuaalselt. Neile on lisatud kõik vajalikud jaotised, kategooriad ja veebidisaini elemendid. Veebisaidi koostaja võimaldab luua ja integreerida brändilogosid ja tiitellehti, et anda igale portfellile kohandatud kujundus. Samuti on võimalus üles laadida kvaliteetseid fotosid, et luua uimastatavaid galeriisid, integreerida sotsiaalmeedia nuppe, veebivorme ja muid elemente, mis on iga professionaalse portfelli jaoks kohustuslikud. See teebki Squarespace väärilise valiku igaühe jaoks, kes kavatseb alustada projekti kunstiteoste või isiklike meistriteoste tutvustamiseks.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me