Parimad IM-loojate veebisaidi näited

IM-looja veebisaidi näited


IM Creator on üks lihtsamaid ja soodsamaid pilveveebilehtede ehitajaid, mis võimaldab luua erinevat tüüpi projekte. Süsteem töötab algselt suurepäraselt kunstnike, üliõpilaste, loominguliste ja mittetulundusühingute jaoks, kes kavatsevad oma töid sihtrühmale esitleda, saades maksimaalse eksponeerimise. Nendele kasutajakategooriatele pakub platvorm täiesti tasuta tellimust, mis tuleb ilma piirangute, reklaamide ja piiranguteta. Selle asemel pakub süsteem laia funktsioonide komplekti, mis aitab kaasa veebisaidi arendamise lihtsusele ja aitab saavutada väärilisi tulemusi.

Lisaks loomingulisele keskendumisele osutub IM Looja ettevõtjatele ka toredaks valikuks, mis võimaldab seda teha käivitage ja hallake professionaalseid ettevõtte veebisaite, sealhulgas e-kaubanduse projektid ja sihtlehed. Nende veebisaitide jaoks tutvustab süsteem mitmeid eeliseid ja disaini kohandamise võimalusi, mis muudavad selle rahvahulgast eristuvaks, juhtides kasutajate tähelepanu.

Praegu hõlmab IM Creator üle 17 miljoni selle abil loodud mitmekülgse veebisaidi. Kas soovite tutvuda mõne tähelepanuväärseima näidisprojektiga, mis on loodud koos veebisaidi koostajaga? Need aitavad teil aru saada, mida süsteemil täpselt pakkuda on ja kuidas teie projekt lõpuks välja võib näha, kui see käivitatakse koos IM Loojaga. Teeme seda kohe.

1. Nominaalsisu

Nominaalsisu

Looge veebisait TASUTA

Nominaalsisu on stuudio veebisait, mis on silma paistnud filminduse alal ja kutsub üles tootma oma klientidele professionaalseid tipptasemel projekte. Stuudio paigutab oma meeskonna digitaalsete põliselanike gruppi, kes on filmitootmise vilumusega ja omab esmaseid teadmisi selle kohta, mida täpselt sihtrühm eeldab kasutama.

Veebisait haarab kasutajate tähelepanu juba esimestest sekunditest, mil nad seda külastavad. Pärast avalehe avamist näete täisekraanil videotausta, mis tutvustab stuudiot ja on selle promo. Videotausta allosas on nupp „Töötame koos“, mis suunab teid lehele Ühenda. Siin saate täita veebivormi, et saada ühendust nominaalsisu plusside meeskonnaga.

Veebisaiti sirvides jõuate mitmele lehele, mis pakuvad selget teavet filmitegijate meeskonna kohta, pakkudes oma tipptasemel teenuseid. Lehed About Us ja Consulting annavad teile stuudio, teenuste ja koostöö tingimuste kohta võimalikult palju teada, portfelli osa võimaldab tutvuda värskeima videonäitega töödest, mille stuudio on oma klientide jaoks valminud. See on rohkem kui vajalik, et aidata teil teha järeldusi platvormi ekspertide professionaalsuse ja oskuste taseme kohta. Kokkuvõttes on veebisait muljetavaldav näidis IM Loojaga alustatud projektidest.

2. Naina Shenoy

Naina Shenoy

Looge veebisait TASUTA

Naina Shenoy on Naina Shenoy professionaalne IM-loojatel põhinev portfell – andekas ja kvalifitseeritud disainer, kellel on aastatepikkused teadmised ja klientide jaoks loodud kümneid kallihinnalisi projekte. Tema peamiseks huvikeskusteks on mööbli ja igapäevaste toakogemuste uurimine, et jätkata jätkusuutlikkusele ja ringikujulikkusele keskenduvate disainiprojektide loomist.

Portfelli veebisait näeb välja üsna lihtne ja tavaline. Siin on sirvida vaid kolm lehte, et saada rohkem teavet disaineri, tema eluloo, eluvaadete, hariduse ja tööalase tausta, huvide ja muu seotud teabe kohta. Lisaks saate sirvida portfelli jaotist, kus on esitatud kõige muljetavaldavamad ja kvaliteetsemad projektid, mille üle autor on eriti uhke. Lõpuks on olemas veebivormiga leht Kontakt, kus saate visata joone disainerile, saata talle meili või vaadata tema LinkedIni profiili. Vaatamata nii väikesele arvule veebisaidi lehtedele pakuvad nad kogu teavet, mis potentsiaalsetele klientidele võib huvi pakkuda. See on enam kui piisav, et teha edasise koostöö osas erapooletu otsus..

Ka veebisaidi kujundus on loogiline ja lihtne. Kõigil lehtedel on lumivalge taust, värviliste fotodega seisab see parema kasutajakogemuse tagamiseks. Erilist tähelepanu on pööratud Portfelli lehele, mis pakub maksimaalset teavet seal osalevate projektide kohta. Iga prooviga on kaasas üksikasjalik kirjeldus, mis pakub erilist kujundaja vaadet ja eesmärke, mida ta selle valimisel taotles. Samuti on mitu fotot, mis annavad ammendava ülevaate projekti spetsialiseerumisest. Seega on Naina Shenoy kvaliteetne ja muljetavaldav proovimaailma veebisaidi veebisait, mis on professionaalselt loodud IM Loojaga.

3. Yeelight

Yeelight

Looge veebisait TASUTA

Yeelight on Singapuris asuv valgustusseadmete ja -seadmete veebipood, mis mitte ainult ei näe välja uimastamist ja sobivad enamusele mitmekülgsetest interjööridest, vaid pakuvad ka parima disainiga kliendikogemuse tagamiseks kaasaegseid disainilahendusi ja kalli funktsionaalsust. Veebisait pakub maksimaalset teavet ettevõtte, selle pakutavate teenuste ja toodete kohta, värskeid uudiseid, värskendusi, kontakte ja muud seotud teavet, mis on kõige potentsiaalsemad ja praegused kliendid huvitatud.

Esimene asi, mis veebipoodi sisenedes teie tähelepanu köidab, on slaidiseansi galerii, mis pakub teavet Apple Home Kitiga ühilduva täiustatud Yeelighti toote kohta, pakkudes täiesti uut ja ootamatut koduvalgustuselamust. Koduleht sisaldab lisaks ettevõtte värskeid uudiseid, viimaste tutvustuste loendit ja uute toodete väljalaskeid.

Veebisaidi arendajad on hoolitsenud klientide mugavuse eest, pakkudes kogukonnavormi sektsiooni, tipptasemel klienditoe valikuvõimalusi, mis hõlbustavad poodide otsingu hõlbustamiseks integreeritud Google Mapsiga (ettevõttel on Singapuri ümbruses mitu jaemüügikohta, kus kõik saavad osta) nende valgustid ja tarvikud). Veebisaidil on saadaval ka reaalajas vestluse tugi, mis aitab klientidel leida vastuseid kiireloomulistele küsimustele. .Kui teil on veel midagi, mida soovite Yeelighti kohta teada saada või soovite lihtsalt olla kursis ettevõtte uudiste, värskenduste ja plaanitud sündmustega, on võimalus tellida ettevõtte kontod sotsiaalvõrgustikes, et ettevõttest teadlik olla. seotud teemad.

4. Janni Louise

Janni Louise

Looge veebisait TASUTA

Janni Louise on portfelli veebisait, mida omab ja haldab Janni Louise – professionaalne ja andekas kunstnik, kellel on mitu individuaalset vabakutselist projekti ning rikkalik kogemus disainiagentuurides töötamisel. Janni on pühendunud klientide erivajaduste ja eelistuste järgimisele, tuues oma kujutlusvõime ellu mitmesuguste visuaalsete vahendite abil. Ta on valmis erinevat tüüpi loomingulisi projekte ellu viima ja tal on neid portfellis juba palju.

Veebisait ise sisaldab küll küll graafilisi sisekujunduselemente, kuid professionaalse portfelli puhul pole see vajalik. Siin on ainult kaks lehte – About ja Sketchbook, mis on enam kui piisav, et pakkuda kõige põhjalikumat teavet, mida kasutajad otsivad, kui palgatakse kunstnik oma projekti lõpuleviimiseks.

Koduleht näeb muljetavaldavat tänu Janni töid kujutavate galeriislaidide kuvamisele. Samuti on otsene juurdepääs portfelli jaotisele, mis sisaldab ka mitme autori meistriteoseid. Kas vajate Janni töödest üksikasjalikumat pilti? Seejärel minge edasi visandiraamatusse, mis hõlmab hämmastavat kollektsiooni tema paberist ja pliiatsist ning digitaalsetest visanditest, mille üle kunstnik on uhke. See on edukas näide IM Loojaga avatud portfelli veebisaidist!

5. Õitsengu juhtimine

Õitsengu juhtimine

Looge veebisait TASUTA

Õitsengu juhtimine on ühe parima Londonis asuva mõjutajate halduse, loova turunduse ja PR-agentuuri veebisait. Ettevõtte missiooniks on aidata kaubamärkidel ja mõjutajatel õitseda ja kasvada seatud eesmärkide saavutamiseks. Selle eesmärgi nimel arendavad ja viivad nad läbi turundus-, sotsiaalmeedia- ja reklaamikampaaniaid, et parandada oma meedias esinemist ja aidata neil suurendada müüki ning jõuda sihtturgudele.

Veebisaidi kujundus järgis täielikult agentuuri üldist kontseptsiooni, luues muljetavaldava, kaasaegse ja kalli visiooni nende teenustest ja eesmärkidest. Projekt näeb välja värske ja meeldiv sirvida ning värvipaletis domineerivad heledad värvid. Koos sellega on veebisait loogiliselt üles ehitatud ja hõlmab laia kasutajate vajaduste spektrit. Siin on mitu lehte, mis pakuvad selget teavet õitsenguhalduse ekspertide meeskonna, nende oskuste, pakutavate teenuste, kontaktide ja ajaveebi jaotise kohta.

Eraldi tähelepanu pööratakse portfelliosale, mida uuendatakse regulaarselt ettevõtte ekspertide poolt valminud hiljutiste töödega. Iga projektiga kaasnevad erksad ja kallid fotod, samuti peamiste parameetrite kirjeldus. Just seda vajab enamik kasutajaid turundus- ja suhtekorraldusagentuuri otsimisel. Suurepärane töö!

6. Philip Joa

Philip Joa

Looge veebisait TASUTA

Philip Joa on portfelli veebisait, mis kuulub Philip Joale – professionaalsele ja kvalifitseeritud lavastajale, kes tegeleb erinevate organisatsioonide, ajakirjade ja muude klientide dokumentaal-, fotograafia-, kirjutamis- ja vabatahtlike projektidega. Veebisaidi lõi Phili, pidades silmas ainult seda eesmärki – juhtida sihtrühma tähelepanu ja genereerida uusi kliente, pakkudes talle professionaalseid portfelliproove ja isiklikku teavet oma eluloo ja loomingulise karjääri kohta.

Veebisait ei sisalda liiga palju teavet ja see ei sisalda rikkalikke graafilisi / kujunduselemente. See pole aga päris vajalik, kuna projekt hõlmab nõutavat teavet kõik ühes kohas. Portfelli kujundus näeb ka üsna huvitav ja ebatavaline välja. Autori lavastaja tööde kogumikule on pühendatud eraldi veebileht. Iga projektiga on kaasas video ja selle üksikasjalik kirjeldus, et vaatajad saaksid teada selle mõjust ja üldisest fookusest. Jne leht sisaldab omakorda palju portfoolio teoseid, mille Philip on teinud fotograafi, kujundaja, pressiesindaja ja kirjanikuna. Neid esitatakse ka ahvatlevalt ja tänapäevaselt.

Philipiga ühenduse võtmiseks minge lihtsalt vastavasse jaotisse Kontakt. Siin saate täita veebivormi või kasutada e-kirja, et suhelda eksperdiga ja täpsustada / arutada oma projekti nõudeid ja kirjeldusi.

7. Anchal Goyal

Anchal Goyal

Looge veebisait TASUTA

Anchal Goyal on filmitegija, kirjaniku, režissööri ja fotograafi Anchal Goyali portfelliveebisait, mille huvisfääride keskmeks on “väikeste elulõikude” jäädvustamine. Täpselt nii kirjeldab ta oma loomingulist fookust ja tutvustab seda sihtrühmale. Autor on juba koostanud tipptasemel tööde, sealhulgas filmide ja fotode, portfelli. See on esitatud portfelli formaadis otse veebisaidil.

Esmakordselt portfelli avalehele jõudes ei leia te siit ühtegi jaotist ega sisu – ainult Anchalile kuuluvate fotode täisekraanil kuvatav slaidiseanss. See on parim loovus ja professionaalne anne, mis räägib valjemini kui kümmekond sõna. Kui teil on endiselt kavatsust fotograafi kohta rohkem teada saada või vaadata tema teisi töid, minge edasi, sirvige ekraani paremas servas asuvas hüpikmenüüs saadaolevaid jaotisi.

Portfelli menüü koosneb mitmest sektsioonist, mis põhinevad kaasatud filmide / fotode teemal. Need on filmid, reisimine, inimesed ja loodus. Lisaks saavad kasutajad sirvida lehte Minust, et leida rohkem fakte fotograafi ja tema loovuse kohta. Samuti on võimalus autoriga ühendust võtta, täites veebisaidi kontaktivormi, mis on lehe allosas saadaval siin. See on lihtne, mugav ja kiire. Kokkuvõtvalt võib öelda, et projekt on IM Creatori toega portfelli veebisaidi edukas ja muljetavaldav näide!

Alumine joon

IM Creator on mitmeotstarbeline kõik-ühes DIY veebisaidi ehitaja, mis võimaldab arendada ja hallata erinevat tüüpi projekte äriliseks ja kommertskasutuseks. Platvorm on uhke miljonite sellega käivitatud veebisaitide üle, kuna kõigil neist on peen ja isikupärane disain, mis ei kahjusta tipptehnoloogia funktsioone.

Veebisaidi koostaja naudib suurt populaarsust kunstnike, loojate, fotograafide, disainerite, stilistide, modellide, stilistide, filmitegijate, produtsentide ja teiste kasutajate seas, kes vajavad oma tööde ja ande tutvustamiseks professionaalseid portfellisaite. Nendele kasutajatele, aga ka mittetulundusühingutele ja üliõpilastele on süsteem täiesti funktsionaalsete piiranguteta täiesti tasuta. Samal ajal on IM Creator päris kena valik ettevõtjatele, kes hakkavad seda teenust kasutama ettevõtete veebisaitide arendamiseks. Artiklis üle vaadatud projektide näidised on parim tõend selle universaalsuse, intuitiivse veebidisaini lähenemise ja tööriistakomplekti kuuluvate kohandamisvõimaluste mitmekülgsuse kohta.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me