Parimad Google’i saitide veebisaidi näited

Google'i saitide näidisveebisaidid


Google Sites väidavad end olevat paindlik ja mitmekülgne veebisaitide loomise platvorm, et luua erinevat tüüpi saite nullist. See pakub piisavalt pilvepõhist võimekust, mis võimaldab tsentraliseerida videoid, slaidiseansse, mitmesuguseid dokumendivorminguid ja palju muud, et luua vaatamata valdkonnale või tööstusele professionaalselt väljanägemisega veebisait. Google Sites pakub täielikult hostitud platvormi, mis tähendab, et selle hooldamiseks või juurutamiseks pole kolmanda osapoole servereid ega lisatarkvara. Lisaks on platvormil mõned põhilised eelised, sealhulgas suur operatsioonisüsteemides töötamise võime.

Google Sites on funktsionaalsus ja sisseehitatud juhtimissüsteem, mis tagab saiditaseme digitaalse turvalisuse. Kuid kas see on tõesti nii hea algajatele, kes soovivad luua kindla portfelli, ettevõtte veebisaidi või ajaveebi? Oleme nende eeliste ja funktsioonide tutvustamiseks läbi vaadanud mõned parimatest Google’i saitide näidetest. Need võimaldavad teil otsustada, kas platvorm vastab teie nõuetele.

1. BNH teenused

1. BNH teenused

Looge veebisait TASUTA

BNH teenused pakub lisaks graafikale ja veebidisainile ka pilvearendusteenuseid. Koduleht näeb välja lakooniline ja kena ning kõik vajalikud jaotised kuvatakse päises selgelt. Liugur lisab lehele veidi dünaamikat, muutes selle ajakohaseks. Lisaks ühendab see kasutaja teiste veebisaidi sektsioonidega.

Saidil on oma ajaveeb. Ehkki see pole nii ere ja haarav kui mõned professionaalsemad ajaveebid, on sellel siiski ajaarhiiv, mis jagab artiklid kuude ja aastate kaupa. Jaotises „Meist” on lehega integreeritud Google Map. Veebisait jätab hea mulje, kuigi see nõuab siiski mõningaid parandusi, et see näeks välja professionaalsem, eriti ajaveebi osas.

2. Morto pargi saal

2. Morto pargisaal

Looge veebisait TASUTA

Morto pargi saal omab mittetulundlikku veebisaiti, mis ei tegele e-kaubanduse ega teenustega. Selle ülesandeks on kuvada kogu põhiteavet kiriku kohta ja esindada kogukonda. Veebisaidil on mitu jaotist, sealhulgas:

  • Mida me usume, leht veebisaidi omanikku kirjeldavate põhiprobleemide esiletõstmine;
  • Koosolekud & Teenused – lehel on ajakava ja koosolekute ning koguduste jumalateenistuste kalender koos kuuvaatega Google’i kalendri funktsiooniga;
  • Kuidas meid leida on integreeritud Google Maps ja kirjutatud aadress.

Ehkki veebisait võib tunduda pisut primitiivne, on sellel olemas kõik vajalikud jaotised ja funktsioonid, Google’i kalender koos kõigi kohtumistega ühes kohas, fotod kiriku koosolekutest, kontaktteave jne.

3. PCS-i kaitse- ja juhtimislahendused

3. PCS-i kaitse- ja juhtimislahendused

Looge veebisait TASUTA

PCS-i kaitse- ja juhtimislahendused pakub veebisaiti, mis pakub ilusa kujunduse ja kohandatud ikoone kodude ja teenuste lehtedel. Neid kasutatakse ettevõtte pakutavate põhiliste eeliste, teenuste ja lahenduste rõhutamiseks. Üldmulje pole halb. Tark ja lihtsa ülesehituse tõttu näeb sait välja professionaalne. Kasutajale on selge, millist teavet ta peaks edastama.

Ehkki see ei kiidelda animatsiooni ega UX-kujundusega nagu mõned professionaalsemad saidid, on kõiki jaotisi lihtne leida. Tootejaotis sisaldab täielikku toote kirjeldust, mis on saadaval PDF-failides, muutes kliendi jaoks vajaduse korral teabe allalaadimise ja hoidmise lihtsaks.

4. HIJSA

4. HIJSA

Looge veebisait TASUTA

Ehitage Google Sitesiga, mis on HIJSA jätab esmapilgul hea mulje. Veel üks tõestus selle kohta, et platvorm võimaldab kasutajatel luua nägusa ja stiilse veebisaidi. See näeb välja erakordne ja samal ajal hõivav. Ettevõte tegeleb organisatsiooni struktuuri ja talentide valikuga seotud konsultatsioonide ja soovitustega.

Tänu paindlikule mallile tundub veebisait rõõmustav ja meeliülendav. Sellel on ajaveebisektsioon, mis on meie loendis oleva veebisaidiga nr 1 võrreldes professionaalsem, kuigi see pole veel täiuslik. Kõigil artiklitel on lühikesed eelvaated, avaldamiskuupäevad ja pildid. See muudab ajaveebi natuke professionaalsemaks. Veebisaidil on suhtlusnupud, kuigi vaevalt neid keegi leiab, isegi kui ta seda soovib.

5. Parim robot USA-s

5. Parim robot USA-s

Looge veebisait TASUTA

Parim robot USA-s on Californias asuv Roboti ja AI agentuur, mille eesmärk on kõigi äriprotsesside digitaliseerimine. Ettevõte arendab murrangulisi tarkvaratooteid ja -teenuseid, mis muudavad inimese ja masina interaktsiooni uue põlvkonna trendideks. Ettevõtte veebisait näeb välja uuenduslik ja muljetavaldav, luues peamise ettevõtte spetsialiseerumise.

Projekt näeb välja trendikas, ajakohane ja väga digitaliseeritud. Koduleht pakub palju pilte ja videoid, mis tutvustavad Sanbotit (robot ise) tegevuses. Päris huvitav on vaadata selle toimimist ja inimestega suhtlemist. Lisaks puutute kokku toote võimalike rakendustega tööstuses. Samuti on võimalus tellida otse veebisaidilt, olles eelnevalt robotist ja selle võimalikest kasutusvõimalustest rohkem teada saanud. Üsna huvitav ja ainulaadne pakkumine on saadaval saidil Google Sites tegutseval veebisaidil!

6. DrPete tehnoloogia eksperdid

6. DrPete tehnoloogia eksperdid

Looge veebisait TASUTA

See on kindel veebisait, mis esindab tehnoloogiaspetsialistide meeskonda DrPete tehnoloogia eksperdid. Nad pakuvad professionaalset abi neile, kes on seotud IT-tööstusega. Esmapilgul on koduleht üsna professionaalne. See kujutab kõiki ettevõtte pädevuse suundi. Kasutaja saab valida endale sobiva. Hea uudis, nüüd saame olla tunnistajaks nägusale ajaveebilehele, mis on üles ehitatud Google Sitesi abil.

Andmete eelvaate ja avaldamise puudumise tõttu pole see veel kaugel täiuslikkusest. Vähemalt on sellel teatav struktuur ja arhiiv, kuigi puuduvad sildid, mis muudaksid artikli otsimise palju lihtsamaks. Veebisaidil on meeskonna leht koos kõigi ekspertide fotode ja lühikirjeldustega.

7. Putnam Valley õpetajate liit

7. Putnam Valley õpetajate liit

Looge veebisait TASUTA

Ametlik veebisait Putnam Valley õpetajate liit (PVFT) on loodud Google Sitesi veebisaidi koostaja parimate tavade kohaselt. Organisatsiooni eesmärk on parandada õpetajakutse standardeid, toetada ja kaitsta oma liikmeid ning muid tööstusega seotud küsimusi.

Veebisait sisaldab kõige pakilisemat ja ajakohasemat teavet föderatsiooni, selle eeliste, ajakava, liikmete, ürituste kohta. See teave on mugavalt jaotatud osadeks, kus iga kasutaja võib leida just seda teavet, mida ta otsib. Nende hulka kuuluvad ametnikud, kalender, protokollid, hoolekande sihtfond, juhendamiskava, juhendajad, hüvitised, kaebused, ressursid jne, et lihtsustada vajalike otsinguid, võimaldab veebisait kasutada otsingufiltri valikut. Samuti on juurdepääs sotsiaalsetele võrgustikele ja eraldi annetussektsioon, kus igaüks saab teha föderatsioonile annetusi, et toetada selle tegevust ja liikmeid.

8. Kogukonna tippkool (CSE)

8. Kogukonna tippkool (CSE)

Looge veebisait TASUTA

Kogukonna tippkool (CSE) on K-8 Hmongi keele- ja kultuurikool, mis asub Minnesotas Püha Pauluses. Kooli haldab pühendunud haridustöötajate, kogukonna liikmete ja lapsevanemate rühm, kellel on soov alustada kooli, mis pakub maailmatasemel haridust kõigile selle õpilastele.

CSE veebisait sisaldab funktsionaalsust, informatiivset väärtust ja navigeerimise lihtsust. Kõik peamised menüüsektsioonid asuvad veebisaidi vasakus paneelis, võimaldades juurdepääsu kogu seotud teabele. Siin saate sirvida jaotist Teave meist, kataloogi, lapsevanemaid, programme ja funktsioone, meediumikeskust, tööhõivet, personali ressursse jms., Et avastada kõige rohkem huvitavad faktid. Otsingufiltri valik aitab otsinguaega vähendada. Veebisaidil on ka kooliga seotud videoid, fotosid, ajakavasid ja muid temaatilisi elemente.

9. Jaapani päev 2020

9. Jaapani päev 2020

Looge veebisait TASUTA

See on eelseisvale sündmusele pühendatud veebisait – Jaapani päev 2020 – see toimub Uus-Meremaal Aucklandis 9. veebruaril 2020. Veebisait pakub olulist teavet selle sündmuse kohta, mis on saadaval ühes kohas. Jaapani päeva komitee ajakohastab teavet regulaarselt, et võimalikele külastajatele oleks teada ürituse ajakava ja selle eripära.

Mugav hüpikmenüü võimaldab juurdepääsu suurematele veebisaidi sektsioonidele, nimelt külastajainfo, galeriid, osalus, kontaktid, samas kui otsingufiltri valik muudab vajaliku teabe otsimise lihtsaks ja kiireks. Samuti on juurdepääs sotsiaalmeedia kontodele, kust kõik kasutajad võivad leida värskendatud teavet Jaapani päeva 2020 kohta. Kokkuvõttes. See on Google Sitesiga käivitatud veebisaidi väärt proov.

10. Flandria hotell Bruges

10. Flandersi hotell Brugge

Looge veebisait TASUTA

Lõpuks vaatame üle Flandria hotell Bruges Belgias asuv pakub kogu vajalikku teavet majutusteenuste ja teenuste kohta, mida turistid võivad siin kasutada. See on hotell, mida TheTrip Advisor soovitab kõigile kasutajatele, kes otsivad luksuslikku, mugavat ja uimastamist pakkuvat kohta, kus riiki külastades peatuda.

Veebisait sisaldab kogu vajalikku teavet hotelli kohta, nimelt pakutavate teenuste ja mugavuste loendit, asukoha kirjeldust, videoekskursioone, auhindade loendit, üksikasjalikke kontakte, galeriid jne. Integreeritud Google Mapsi vidin teeb selle täpse asukoha otsimise lihtsaks ja hõlpsaks ja mugav. Samuti on suurepärane võimalus broneerida hotellimajutus otse veebisaidilt, täites integreeritud veebivormi. Viimane on saadaval mitmes keeles (Inglise, hispaania, prantsuse, saksa ja hollandi keeles), mis on välisturistidele mugav. Juurdepääs sotsiaalmeedia kontodele ja üksikasjalikud kontaktid lihtsustavad vajaliku teabe otsimist, samas kui paljud kvaliteetsed fotod annavad veebisaidile põneva ja visuaalselt ilusa välimuse..

Alumine joon

Sa saad luua veebisait Google Sites abil millal iganes vajate lihtsat saiti, millel on mõned põhijooned. Meie proovide loetelu tõestab, et platvormil on veel palju tööd teha. Selle ajaveebifunktsioonid vajavad olulisi värskendusi, samas kui mõned mallid näevad teiste veebisaitide ehitajatega võrreldes vähem professionaalsed. Kõik teemad on valikutega piiratud.

Need näevad kõik ühesugused, kuid jätavad siiski mõned kohandamis- ja redigeerimisvõimalused. Hea on see, et Google Sites saab integreerida mis tahes saadaolevate Google’i rakendustega, alates kalendritest ja kaartidest kuni Analyticsi. Platvorm on hea neile, kes oma veebisaitidelt palju ei nõua, kuid vajavad siiski kindlat veebis viibimist.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me