Järjehoidjate näidete veebisaidid

järjehoidjate veebisaidi näited


Järjehoidja – on uuenduslik pilveveebisaidi ehitaja, mille toiteallikaks on arenenud AI-tehnoloogia. See on teenuse üks kõrghetke, mis eristab seda rahva hulgast ja meelitab kogenematuid ja vilunud veebiarendajaid kogu maailmast.

Veebisaidi koostaja pakub võimsate professionaalset abi AIDA assistent mis juhendab teid kogu veebi loomise protsessis, kujundades teile nullist korraliku veebisaidi. AIDA on ainulaadne ja pakub erakordseid veebiehituse kogemusi kõigile, kes seda kasutavad.

Platvorm töötab hästi ettevõtete veebisaitide, veebipoodide ja maandumislehtede arendamisel, mis algselt on reageeriva kujundusega. Väidetavalt on sellel erakordne kasutusmugavus, kuid kas see on tõesti kõigile nii lihtne ja intuitiivne? Kas AIDA suudab suurema osa teie veebiehituse vajadustest hõlpsalt katta või peate siiski omama programmeerimisteadmisi? Selle selgeks tegemiseks vaatame mõnda parimat järjehoidjate veebisaidi näidist, et määratleda nende plussid ja miinused.

1. Gaard Media

GAARDMEDIA

Looge selline veebisait

Gaardmedia.com on täisteenusega sotsiaalmeedia turundusagentuuri veebisait, mis keskendub sotsiaalmeediateenuste pakkumisele, digikampaaniate väljatöötamisele ja läbiviimisele. See on üheleheline veebisait, mis sisaldab mitut olulist jaotist, mis on vajalik kasutajatele kogu huvipakkuva teabe edastamiseks. Need on jaotised Teave, Mida me teeme, Meeskond ja Kontakt.

Veebisait näib lihtne, kuid ebaharilik hüpikute meeldejäävate loosungite tõttu, mis ilmuvad lehe kerimisel. Suhtlusvõrgustiku nupud võimaldavad uurida teenuseid üksikasjalikult väliste ressursside osas, tugevdades ettevõtte mainet. Seal on ka nupp tegevusele “Let’s Talk”, mis julgustab kasutajaid meeskonnaga ühendust võtma, et oma projektiideid arutada. See on täpselt see, mida enamik kasutajaid SMM-i ettevõtet valides vajab.

2. Kõik uus

Kõik uus

Looge selline veebisait

Esimene asi, mis Allthingsnewwtn.com-i külastades tähelepanu köidab, on päises saadaval olev ebaharilik pildislaid. See tutvustab veebisaidi missiooni parimal võimalikul moel, kuna All Things New on koht, mis aitab muuta teie elu ja isiklikke asju paremini korraldatuks. Veebisaidi menüü on vasakpoolsel paneelil saadaval, et säästa kohta ja mitte juhtida kasutaja tähelepanu. Selles olevad jaotised – Avaleht, Korraldamine, Vähendamine, Kujundamine ja Võtke meiega ühendust – pakuvad juurdepääsu kogu ettevõttega seotud teabele ja nende pakutavatele teenustele. Pildid näevad valgel taustal eristatavad ja ahvatlevad, et rõhutada kõige olulisemaid aspekte, mida ettevõte hõlmab. Veebisait on korraliku järjehoidja näidis.

3. PakaPaka pood

PakaPaka pood

Looge selline veebisait

Pakapakastore.com on kena näidis Brasiilia veebipoest, mis pakub kontoritarbeid, nimelt märkmikke ja pastakaid lastele ja täiskasvanutele. Tooted näevad välja lõbusad ja ebaharilikud – nagu kogu veebipoe kujundus. Veebisaidi värvipalett on roosa ja valge, veebipoe toodete erksate näidistega. Kõigil neist on hinna- ja parameetrite spetsifikatsioonid, kuigi siin pole üksikasjalikke tooteülevaateid.

Siin on juurdepääs ka sotsiaalvõrgustike kontodele ja veebivormiga kontaktide jaotisele, kuhu igaüks saab tellimuse esitada. Veebipoe ingliskeelne versioon pole samuti saadaval, mis raskendab klientide jaoks ostlemisprotsessi.

4: ClearPay Financial Midsouth

ClearPay finantslahendused

Looge selline veebisait

Clearpaymidsouth.com on ClearPay ettevõtte veebisait, mis pakub ettevõtetele ja tööstustele finantslahendusi vastavalt nende konkreetsetele vajadustele. Veebisait näib olevat esmapilgul usaldusväärne ja kaasaegne. See hõlmab suurt hulka teavet, mida kliendid soovivad ettevõtte kohta teada saada. Veebisaidi avalehel on iga pakutava teenuse üksikasjalik kirjeldus. See peaks aitama potentsiaalsetel klientidel otsustada oma praeguste vajaduste ja teenuste üle, mida nad võivad ettevõttega suheldes kasutada.

Menüü on vasakul veebisaidi paneelil. See koosneb mitmest punktist ainult kasutajate valiku lihtsustamiseks. CTA nupu abil on võimalik saada ka võimalikult lühikese aja jooksul tasuta hinnang. Järjehoidjaga loodud ettevõtte veebisaidi stiilne, kaasaegne ja usaldusväärne proov.

5. Shivy india köök

Shivys

Looge selline veebisait

Shivysindiankitchen.com on veebisaidi nimi, mis räägib enda eest. See on kõige maitsvamate India toiduvalmistamise klambrite veebipood. Siiski on ainult üks toode – Shivy’s Ghee -, mida praegu veebisaidil müüakse. Tõenäoliselt hakatakse peagi tootenimekirja lisama ka muid tooteid. Veebipood peab oma missiooniks julgustada kliente annetama India vaestele ja kodututele lastele sooja ja toiteväärt sööki.

Veebisait võimaldab jagada tootelinke sotsiaalvõrgustikes, registreeruda uudiskirja saamiseks, et olla kursis veebipoe värskendustega ja võtta ühendust veebisaidi omanikega, täites veebisaidi vormi, mis on saadaval jaotises Kontaktid.

6. AidenLife Finest integreeritud koolitus

AidenLife FIT

Looge selline veebisait

Aidenlifefit.net on tipptasemel koht kõigile, kes on tasakaalustatud eluviisi fänn ja otsivad võimalust tervisliku seisundi parandamiseks. AidenLife FIT stuudios on erinevad programmid, teenused ja soovitused, kuidas muuta iga kliendi elustiili paremaks. Veebistuudio veebisait vastab selle peamisele missioonile. Kodulehel saadaolev video taust kutsub üles soovima veebilehte sirvida, et pakutavate teenuste kohta rohkem teada saada.

Kõik, kes soovivad stuudio teenuseid proovida, saavad esimese sessiooni tasuta broneerida otse kodulehele. Veebisaidil on ka ulatuslik fotogalerii, sotsiaalvõrgustiku kontod ja stuudio täpsed kontaktid koos täpse Google Mapsi asukohaga.

Alumine joon

Järjehoidja on kaasaegne ja hõlpsasti kasutatav platvorm kõigile, kes vajavad isiklikuks või äriliseks otstarbeks korralikku veebisaiti. See on kena valik ehitamiseks väikese ja keskmise suurusega e-kaubanduse veebisaidid, mille eesmärk on korralik ettevõtte tutvustamine ja klientide kaasamine. Veebisaidi koostaja esiletõst on selle täiustatud AIDA assistent, mis lihtsustab veebi loomise protsessi, muudab selle haaravaks ja pakub mitmesuguseid integreeritud teemasid, et tulla toime mitmekülgsete kasutajate vajadustega.

Kõigil järjehoidjapõhiste veebisaitide näidistel on kaasaegne kujundus ja funktsioon on lihtne, kuid samas intuitiivne. Neis pole midagi keerulist, kuid see on juba omaette eelis kasutajatele, kellel puudub veebidisaini oskus ja kes soovivad saada funktsionaalseid veebisaite, mis on loodud Bookmark AIDA abil. Suurepärane valik isiklike ja äriliste veebidisaini vajaduste katmiseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me