Parimad veebisaitide kujundajad disaineritele

veebisaitide kujundajad disaineritele


Loomingulistele disaineritele, kes kavatsevad välja töötada nii isiklikuks kasutamiseks mõeldud veebisaite kui ka professionaalsetele veebidisaineritele, on hulgaliselt veebiehitusvõimalusi, kes vajavad funktsionaalseid tööriistu, et luua portfellid või klientide veebisaidid maksimaalse efektiivsusega ning minimaalsete investeeringute ja vaeva ja ajaga..

Kogemused, teadmised ja oskused on samuti olulised – mida asjatundlikumad olete veebidisaini alal ja mida keerukam on projekt, seda keerukamaid programme peate kasutama.

Oluline arvestatav tegur on see, et mõlemad kasutajarühmad kipuvad üldiselt otsima lihtsamad veebiehitustööriistad. Algajad vajavad keerukamate programmide kasutamiseks lihtsalt oskusi ja harjutamist, samas kui veebidisainiprofiilidel on tavaliselt palju ülesandeid ja nad peavad otsima lahendust, mis suurendaks nende tootlikkust, ilma et see kahjustaks nende töötatud projektide kvaliteeti ja professionaalset ilmet. Veebisaitide ehitajad on mõlemale veebiarendajate rühmale ainus mõistlik lahendus.

Testisime välja 5 parimat disainerite veebisaitide koostajat:

 1. Wix – parim veebisaitide kujundaja disaineritele
 2. WordPress – tasuta CMS veebisaitide loomiseks professionaalselt
 3. Webflow – professionaalne veebisaitide looja
 4. Ruuturuum – lihtne veebisaitide veebisaidi kujundaja
 5. Weebly – suurepärane lahendus portfelli veebisaidi loomiseks

Mis iganes teil veebikujundamise oskusi ja tausta on, on teil huvitav sirvida loendis olevate parimate veebisaidi koostajate ülevaateid. Teadlikkus nende plussidest, miinustest ja erilistest omadustest aitab teil luua veebisaite, mis eristuvad rahva hulgast oma kvaliteedi ja tipptasemel jõudluse tõttu. Vaadake neid nüüd, et otsustada kõige sobivam veebiehituslahendus.

Wix – parim veebisaitide kujundaja disaineritele

Wix - parim veebisaitide kujundaja disaineritele

Wix – on parim kõik-ühes veebisaitide kujundaja disaineritele, mis on ideaalne valik igale kasutajale, sõltumata olemasolevatest kogemustest ja programmeerimisteadmistest. Süsteem naudib kogu maailmas asjatundlikke veebiarendajaid ja algajaid (üle 147 miljoni registreerimise ja 3,5 miljonit esmaklassilist kasutajat). See võimaldab erinevat tüüpi veebisaite üles ehitada nullist ja pakub ületamatut veebidisaini kogemust, mida sellist tüüpi teenuste kasutamisel saada saab. Wix pakub funktsioonide ja tööriistade komplekti, et katta mõlema kasutajakategooria vajadused. Vaadake mõnda neist nüüd.

Algajatele:

 • Mallikogu. Wix on mallide arvu ja kvaliteedi osas üks nišiliidreid. Veebisaidi koostaja pakub praegu üle 550 teema, mis on 100% kohandatavad ja mobiiliga valmis. See on funktsioon, mis meeldib algajatele, kes saavad valida mis tahes malli kohandamise sügavuse ja nende projektide jaoks vajalike tööriistade arvu.
 • Wix ADI. Algajad, kes valivad veebiehitusvahendiks Wix, eelistavad enamasti tehisliku disaini intelligentsuse funktsiooni, mis võimaldab veebisaite luua automatiseeritud režiimis ilma vajaliku kodeerimisreata.
 • Visuaalsed efektid. Wix pakub visuaalefektide komplekti, mille integreerimine annab teie projektile täiendava jõudluse ja täiustatud disaini. Wixi visuaalefektide hulka võivad kuuluda parallaksi kerimine, lehekülgede vahelised üleminekud, kohandatud animatsioonid, hiirekursori efekt, video taust, 3D-liikuvad elemendid ja animatsioonid, reaalajas videote kasutamine jne..
 • Rakendused tehniliste asjatundmatute disainerite jaoks. Võite külastada Wix App Marketit, et valida ja kasutada rakendusi ja lisandmooduleid, mis lihtsustavad veebidisaini protsessi. Seega saate valida HTML iFrame / Embed App, kohandatud logodisaini ja palju muud.

Spetsialistidele:

 • Standardne veebisaidi redigeerija. Vilunud veebidisainerid on enamasti huvitatud standardse Wix-redaktori kasutamisest, mis võimaldab veebisaidi suuremat käsitsi kohandamist ja valiku paindlikkust.
 • Wixi turuplats. See on koht, kus saate leida ja palgata Wixi partnereid – nii vabakutselised kui ka veebidisaini agentuurid – mis tahes ülesande täitmiseks teie jaoks. Lihtsalt sirvige kogukonda ja leidke eksperdid, kes vastaksid teie nõuetele (või esitage oma taotlus) ja oodake tagasisidet. Samuti on siin võimalus palgata graafiline disainer või veebiturundaja, et reklaamida oma valmisprojekti veebis.
 • Corbi autor Wix. See on kaasaegne avatud arendusplatvorm, mille eesmärk on aidata kasutajatel käivitada professionaalseid veebirakendusi, mis sobivad erinevate nišide ja veebisaiditüüpidega. Olenemata platvormi missioonist, ei vaja see mingit kodeerimisoskust ja eelnevat veebidisaini tausta. Selle asemel saavad kasutajad muljetavaldavate rakenduste loomiseks valida ja rakendada kõiki platvormi pakutavaid tööriistu. Samal ajal pakub Corvid professionaalsetele disaineritele mitmeid võimalusi, lubades neil kasutada oma esiotsa arendusoskusi kasutajaliidese elementide kasutamiseks ja muutmiseks rakenduse arendamise käigus.
 • Tõuse Wixi poolt. Tasuta funktsioon võimaldab spetsialistidel juurdepääsu enam kui 20-le tööriistale, mis on saadaval ühes kohas. Need on abiks teie ettevõtte käivitamisel, juhtimisel ja reklaamimisel.

Maksumus: Wixi hinnapoliitika on taskukohane ja mitmekülgne, kuna veebisaidi koostajal on mitu kava, mis sobivad iga veebidisainivajaduse ja eelarvega. Süsteemi funktsionaalsuse testimiseks ja oma oskuste harjutamiseks on täiesti tasuta plaan, mille abil luuakse isiklikuks kasutamiseks lihtsaid veebisaite. Kui otsustate minna keerukamate veebikujunduse ülesannete juurde, võimaldab Wix valida mitme üksikasjalikuma tellimuse hulgast, mis on saadaval kahes paketis – Standard ja Business. Tavatellimuste hind algab 13 dollarist kuus, samas kui äri- / e-kaubanduse plaanide hind algab 23 dollarist kuus.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – tasuta CMS veebisaitide loomiseks professionaalselt

WordPress - tasuta CMS veebisaitide loomiseks professionaalselt

WordPress – on tasuta CMS professionaalse veebisaidi loomiseks, mis on tuttav disaineritele, kes on kunagi veebisaidi loomise vastu huvi tundnud. Platvorm on kogu maailmas populaarsust kogunud tänu disaini kohandamise tööriistade rohkusele, ulatuslikele integreerimisvõimalustele, rikkalikule pistikprogrammile ja mallile. Vaatame, mida süsteem pakub esmakasutajatele ja veebidisaini asjatundjatele.

Algajatele:

 • Lihtne kasutada. Süsteemi liides on üsna lihtne ja arusaadav. Algajate jaoks on hõlbus uute lehtede lisamine, piltide kärpimine ja lisamine, postituste lisamine jne.
 • Sisseehitatud mallid ja pistikprogrammid. Neile kasutajatele, kes pole süsteemiga varem töötanud, pakub WordPress sisseehitatud mallide ja pistikprogrammide komplekti. Nende valik ja integreerimine ei eelda teadmiste kodeerimist.
 • Blogimine. WordPress loodi algselt kui ajaveebisüsteem. Seega on selle funktsioonide komplekt suunatud seda tüüpi veebisaitide arendamisele. Blogipostituste lisamine ja haldamine on lihtne ja kiire – just see, mida algajad vajavad!

Spetsialistidele:

 • Ulatuslikud integreerimisvõimalused. Kui saate kiidelda veebidisainioskuse üle, huvitab teid kindlasti integreeritavad mallid ja pistikprogrammid. Need parandavad märkimisväärselt teie veebisaidi kujundust, kuid nende installimine võib nõuda teatavat teadlikkust veebidisaini kohta. Disaineritele mõeldud WP-pistikprogrammide korralike proovide hulgas on mõistlik mainida TablePress, visuaalne helilooja, Beaver Builder, WP Touch Mobile, WP Retina2x, Elementor Page Builder, Meta Slider, Slideshow, Kontaktvidinad, Kohandatud Facebooki voog, Instagrami voog, Lihtsad Google’i fondid, YouTube’i pistikprogramm, tundlik valguskast by dFactory ja veel.
 • Kujunduse kohandamise vabadus. Programmeerimisoskuste kasutamine tagab disaini kohandamise vabaduse. WordPress võimaldab koodide redigeerimise võimalusi, mis annab teile võimaluse unikaalsete ja muljetavaldavate projektide väljatöötamiseks, haldamiseks ja värskendamiseks.

Maksumus: WordPress on kõigile tasuta. Saate selle tasuta alla laadida ja installida. See on isegi võimalik käivitage sellega lihtsad saidid tasuta. Projektide sügavaks kohandamiseks peate siiski integreerima väliseid malle ja pistikprogramme, mis on saadaval tasuta ja tasuliste variantidena. Lisaks ei lähe te ilma oma valmis veebisaidi hostimist ja domeeninime hankimata. See on ka tasuline teenus. Õnneks on usaldusväärsete hostingu pakkujate kasutamine nagu ametlik WordPress Sinine vaim võimaldab neid kulusid kärpida. Seega maksab odavaim Bluehost-pakett teile kingitusena 2,95 dollarit kuus + domeeninimi – see on kindlasti mõistlik pakkumine!

Laadige WordPress alla tasuta

Webflow – professionaalne veebisaitide looja

Webflow - professionaalne veebisaitide looja

Webflow – on professionaalne reklaamide veebisaidi koostaja, mis võimaldab käivitada ja hallata peaaegu igat tüüpi projekte, sealhulgas neid, millel on kõrge keerukus. Platvormil on pukseerimisredaktor, kohandatavad reageerivad mallid ja täpsemad veebisaidi arendustööriistad, mis muudavad selle sarnaseks tavalise sisuhaldussüsteemiga või professionaalse veebiloome tarkvaraga nagu Adobe Dreamweaver. Selles osas töötab Webflow enamasti suurepäraselt kliendiprojektide väljatöötamisega tegelevate kogenud veebidisainerite jaoks, kuid seda saavad kasutada ka need veebidisainerid, kes soovivad oma oskusi täiendada.

Algajatele:

 • Vastuvõtlikud mallid. Kujunduskeskse veebisaidi loojana annab Webflow juurdepääsu tohutule kogumile reageerivaid lülitatavaid teemasid, mis on saadaval tasuta ja tasuliste variantidena. Kokku on siin üle 200 kalli malli, mis on täiesti kohandatavad ja seal on ka võimalus kujundada absoluutselt isikupärastatud veebisait siin nullist, kasutades musta lõuendit ilma demosisuta.
 • Malliredaktor. Veebivoo malli redigeerija on tavaliste toimetajatega võrreldes keerulisem ja ebaharilikum, kuid seda saavad õppida ka tavakasutajad. Redaktor sisaldab tavaliste visuaalitoimetajate funktsioone koos vidinate, mitme mooduli, kaustade ja üldsätete jaotisega. Need elemendid moodustavad veebisaidi koostaja niinimetatud “CMS-kogud”. Kasutajad saavad töötada režiimis kujundaja ja redigeerija.
 • Dünaamilise sisu loomine. Platvorm võimaldab kõigil kasutajatel luua olemasolevatest struktuuridest tõeliselt ainulaadse dünaamilise sisu. Webflow abil loodavate sisutüüpide hulgas on mõistlik nimetada galeriisid, ajaveebid, foorumeid, uudistevooge, veebivorme, sündmuste plakateid, foto- / videoesitlusi jne. Integreerimine Lightboxi galerii, Lottie ja AfterEffects aitab luua isikupärastatud ja muljetavaldav sisu.

Spetsialistidele:

 • Täiustatud disaini kohandamine. Webflow abil saavad veebiarendajad ainulaadsete veebipõhiste lõuendite loomiseks täielikult kontrollida JavaScripti, CSS3 ja HTML5 koode. Süsteem pakub ka kvaliteetsete ja muljetavaldavate ID-mallide ning sisuelementide käivitamiseks tipptasemel stiili- ja klassihaldusvõimalusi.
 • e-kaubandus. Veebisaidi koostaja võimaldab luua täisfunktsionaalseid veebipoode, mis erinevad keerukuse ja funktsionaalsuse poolest. Süsteem paneb kasutaja veebipoe arendusprotsessi eest vastutama, pakkudes ammendavat lehe kohandamise tööriistade ja e-kaubanduse funktsioonide kogumit. Nende hulka kuulub integreeritud ostukorviseadete haldamine, tootenimekirjade loomine, laoseisu ja kujundusriistade valik, saatmis- / makse- / maksustamisparameetrite seadistamine, tellimuste haldamise valikud jne..
 • Võimsad animatsioonid ja interaktsioonivahendid. Süsteem annab veebidisaineritele võimaluse luua keerukaid ja visuaalselt ahvatlevaid animatsioone ilma kodeerimisrida kirjutamata. Nii saate luua ja integreerida kerimispõhiseid mitmeastmelisi parallaksi ja animatsioone, ühendades liikumise kerimise käiguga, et saada tõeliselt uimastav efekt.

Maksumus: Webflow paistab rahva hulgast silma mitmekülgse ja ulatusliku hinnapoliitika tõttu. Veebisaidi koostajal on lõputu tasuta plaan, millest piisab kogu platvormi funktsioonide komplekti testimiseks. Kui otsustate selle süsteemiga alustada professionaalsete projektide loomist, pakutakse teile võimalust valida tellimus, mis on saadaval ühes kahest plaanirühmast. Soodsaima saidiplaanipaketi hind algab 12 dollarist kuus, odavaima kontoplaani paketi hind moodustab 16 dollarit kuus.

Proovige veebivoogu tasuta

Ruuturuum – lihtne veebisaitide veebisaidi kujundaja

Ruuturuum - lihtne veebisaitide veebisaidi kujundaja

Ruuturuum – on veebidisainerite jaoks hõlpsalt veebisaitide koostaja ja kogu maailmas ettevõtjate ja loojate jaoks üks äratuntavamaid platvorme. Süsteemi saab kasutada erinevat tüüpi projektide käivitamiseks, kuid see sobib suurepäraselt veebipoodide, professionaalsete portfellide, ajaveebide ja väikeettevõtete veebisaitide arendamisel. Veebisaidi koostajal on algajate ja veebidisaini plusside vajaduste rahuldamiseks üsna iseloomulik funktsioonide komplekt. Vaatame mõnda neist nüüd.

Algajatele:

 • WYSIWYG toimetaja. Olles WYSIWYG veebisaidi looja, Ruuturuum on esmakordsete rakenduste jaoks intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav platvorm. See võimaldab teil juhtida veebidisaini protsessi algusest kuni avaldamise ja veebisaidi edasise haldamise etapini. Pidage meeles, et kõik veebisaidi loomise käigus tehtud muudatused salvestatakse automaatselt, mistõttu eelvaate valik pole saadaval. Seetõttu on projekti lõplikku versiooni võimatu näha kuni selle avaldamiseni, mis pole eriti mugav, eriti algajatele.
 • Vastuvõtlikud kujundused. Ruuturuum pakub kvaliteetseid ja täielikult kohandatavaid malle, mille arv on võrreldes teiste veebisaitide ehitajatega siiski mõnevõrra väiksem. Süsteemi mugav pukseerimisredaktor võimaldab lihtsat projekti kohandamist, tänu millele saate tõhusalt luua ajaveebide, portfellide, restoranide ja pulmade veebisaite, veebipoode ja muud tüüpi projekte.
 • Kasulikud integratsioonid. Süsteem annab juurdepääsu mitmetele lisandmoodulitele ja vidinatele, mida saate oma projekti valida ja integreerida. Saate rakendada funktsionaalseid analüüsivahendeid (Google Analytics või ruutmõõdikute rakendus) oma veebisaidi toimivuse, sotsiaalmeedia nuppude, kontaktvormide, foto- / videogaleriide ja muude elementide juhtimiseks, mis aitavad teie veebisaidi funktsionaalsusele.
 • Logo tegija. Veebisaidi arendamisel on eeliseks kindlasti teie ettevõtet esindava kvaliteediga logo omamine. Platvorm pakub käepärast tööriista Logo Maker, mis võimaldab teil oma projekti logo nullist üles laadida, kohandada või kujundada. Süsteem pakub mitmeid veebidisaini tööriistu ja elemente, mis aitavad teil logo arendamise protsessist maksimaalselt kasu saada.
 • Blogimisplatvorm. Squarespace’i abil saavad kõik ajaveebi üles seada ja hallata, et juhtida kasutajate tähelepanu ja tõsta klientide rahulolu määra. Integreeritud mootor võimaldab teil postitusi avaldada ja värskendada, RSS-kanaleid integreerida, geograafilise asukoha silte lisada, kasutajate kommentaare lubada jne.

Spetsialistidele:

 • Portfelli kujundamise fookus. Ruuturuumil on iseloomulik portfelli kujundamise fookus, mis võimaldab luua ja hallata professionaalseid portfelle. Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu integreeritud elementide ja suvandite komplektile, sealhulgas kaanelehe ehitajale, digikaupluste Checkout-lehe redigeerijale, HTML / CSS-i redigeerimisvalikutele, logole & Pealkirjade redigeerimise tööriist jne. Siin on ka tipptasemel stiiliredaktor, mis võimaldab teil valida vajalikud veebilehe stiilid, mis sobivad teie praeguste projekti nõuete ja eesmärkidega (ajaveebilehed, registrilehed, ajaveebide ja sündmuste lehed, tiitellehed, galeriid jne.).
 • Turundusriistad. Veebisaidi koostaja on rikas turundusriistade abil, mis aitavad kaasa veebisaidi efektiivsele reklaamimisele pärast selle avaldamist ja kvaliteetsele suhtlusele sihtrühmaga. Võimalik on käivitada ja hallata e-posti turunduskampaaniaid, kasutada ulatuslikku sisu impordi / ekspordi võimalust, integreerida oma veebisaidile e-kirjade ja piltide linke, valida mitme e-posti paigutuse hulgast, mida saate oma maitse järgi kohandada jne..
 • e-kaubandus. Platvorm võimaldab käivitada ja hallata kvaliteetseid väikese ja keskmise suurusega veebipoode. Nende ee-kaubanduse funktsioonide hulgas, mida saate kasutada, on mõistlik mainida integreeritud ostukorvi seadistamist, pildi / video manustamisvalikuid, seadistatud toote kuvamise parameetreid, SSL-sertifikaadi ühendust ja palju muud. Samuti on võimalus kohandada saatmis- / makseparameetreid, lisada tootevariante, rakendada lojaalsusprogramme jne.
 • Jätka lahti lugude jutustamise tööriistakomplekt. Täiustatud jutuvestmistööriist – lahti pakkimine – võimaldab kujundada professionaalselt välja nägevat sotsiaalset sisu ja levitada seda vastavates ressurssides veelgi. Kasutajad saavad juurdepääsu enam kui sajale disainerimallile ja kohandauselementidele, mis võimaldavad luua ühiskondlikuks jagamiseks ainulaadset ja tähelepanu haaravat sisu..
 • Professionaalse arendaja platvorm. Ruutruumi arendajaplatvorm võimaldab teil luua kohandatud veebisaite professionaalseks kasutamiseks. See on kena valik kõigile, kes alles alustavad (või juba haldab) sõltumatud veebidisaini äriprojektid. On võimalus integreeruda kolmanda osapoole teenustega, kohandada valmis malle või kujundada oma nullist.

Maksumus: Squarespace on mõõduka hinnaga veebisaitide ehitaja, kellel on kavas täita mis tahes vajadusi ja veebidisaini eesmärke. Süsteemil pole veel tasuta paketti, kuid on olemas tasuta 14-päevane prooviversioon, mis võimaldab teil enne tasuliste tellimuste valimist testida kõiki tasuliste tellimuste funktsioone. Tasuliste plaanide hind algab 12 dollarist kuu kohta.

Proovige ruutu tasuta

Weebly – suurepärane lahendus portfelli veebisaidi loomiseks

Weebly - suurepärane lahendus portfelli veebisaidi loomiseks

Weebly – on suurepärane lahendus portfelli veebisaidi loomiseks ja üks lihtsamaid veebisaidi koostajaid mis tahes muu veebipõhise projekti käivitamiseks. Platvorm pakub laia valikut disaini kohandamise tööriistu, rikkalikku reageerivate mallide komplekti, mitmekordseid integreerimis-, e-kaubanduse ja turundusvõimalusi. Süsteem on võrdselt mõistetav nii algajatele kui ka vilunud veebiarendajatele, kuna sellel on palju mõlemale kasutajakategooriale pakkuda. Vaadake veebisaidi koostaja kõige eripärasemaid omadusi, et mõista, mida sellel täpselt on.

Algajatele:

 • Blogimisplatvorm. Weeblyga on kaasas usaldusväärne ja funktsioonidega koormatud ajaveebiplatvorm, mis võimaldab mõne aja jooksul ajaveebi teie veebisaidiga ühendada. See võimaldab teil kasutajate tähelepanu köita, postitades ja värskendades niššiga seotud artikleid, integreerides meediumifaile ja muud seotud sisu, kavandades uusi väljaandeid, võimaldades kommenteerimist, jagades postitusi sotsiaalvõrgustikes jne. Ajaveebi tegemiseks on valida mitu ajaveebimallide vahel. ainulaadne ja täiesti isikupärastatud.
 • Integreerimise blokeerimine. Algajatele veebisaidi arendamise protsessi lihtsustamiseks pakub veebisaidi koostaja mitmesuguseid armatuurlaual olevaid blokke. Lisaks standardsetele veebisaidielementidele, nagu slaidiseanssid, galeriid jne, võimaldab platvorm koodi manustamist, mis aitab teie projektile tipptasemel ilme anda.
 • Ulatuslikud sisu redigeerimise valikud. Veebisaidi kohandamise protsessi keerukus sõltub kasutajate oskuste tasemest ja nende ootustest. Üldiselt kasutab Weebly sisuvõrke, kuid seal on ka võimalus teha DIY veebisaite. Seega saab isegi algaja siin tekstiplokke redigeerida, olemasolevate elementide sätteid muuta, raami suurust muuta ja kärpida jne. Inline redigeerimise ja sisestusmaskide puudumine muudab platvormi suurepäraseks valikuks mittetehnikutele.
 • Mobiilne redigeerimine. Kasutajad saavad oma veebisaite ka oma mobiilseadmete kaudu redigeerida, kuna selleks on olemas eraldi veebirakendus. Kõik veebisaidi kohandamise sammud viiakse siin läbi mõne klõpsuga, samal ajal kui protsess ise on üsna intuitiivne ja mugav.

Spetsialistidele:

 • Sügav malli kohandamine. Weebly mallid reageerivad vaikimisi, samas kui WYSIWYG-redaktor võimaldab kasutajatel oma projekte visuaalses režiimis kohandada. Professionaalsetel veebiarendajatel on lisaks sellele juurdepääs ka täpsemale HTML / CSS-i redigeerijale, mis võimaldab neil oma projekte eeliseks kohandada, saades kalli tulemuse.
 • Täpsemad integratsioonid. Veebisaidi koostaja pakub laias valikus vidinaid, rakendusi ja lisandmooduleid, mida saate valida ja oma projekti integreerida. Nende elementide loend sisaldab slaidiseansse, pildikogu, meediumifaile, kaarte, otsingukaste ja mida mitte. Funktsiooni „Manustamiskood” saadavus võimaldab veebisaidile lisada vajaliku arvu elemente, et see saaks kalli ilme.
 • e-kaubandus. Weebly on pärast Square’i ühendamist omandanud tugeva e-kaubanduse fookuse. Seega võimaldab süsteem nüüd käivitada igat tüüpi e-kaubanduse projekte, sõltumata nende keerukusest ja funktsionaalsusest. Mootoril on integreeritud ostukorv ja sügavad veebipoodide kujundamise kohandamisvõimalused, e-kaubanduse funktsioonide mitmekülgsus, makse- / saatmisvõimalused, otsingufiltri piirkond, CSV-toodete import / eksport, eksklusiivsed lojaalsuspakkumised ja palju muud.
 • Weebly reklaamiriist. Kui plaanite kaasa lüüa professionaalse veebisaidi arendamisel, on Weebly Promote’i tööriist kindlasti teile kasulik. See hõlmab ulatuslikke e-posti turunduse funktsioone, sealhulgas võimalust valida erinevate e-posti tüüpide ja paigutuste vahel (bülletäänid, ürituste ja toodete esitlused, promo-infolehed jne.). Need funktsioonid suurendavad Weeblyga käivitatud e-posti turunduskampaaniate tõhusust.

Maksumus: Weebly pakub mõõdukat hinnapoliitikat, lubades oma tellijatel valida mitut tüüpi plaani vahel. Veebisaidi koostajal on piiramatu aja jooksul tasuta pakett, mis võimaldab teil testida süsteemi funktsionaalsust ja mitut tasulist plaani, mis on jagatud kahte paketti – tava- ja e-kaubanduse veebisaitidele. Weebly tellimuste hind algab 4 dollarist kuus, mis on tõeliselt taskukohane pakkumine kõigile.

Proovige Weeblyt tasuta

Alumine joon

Vajadus kvaliteetsete veebisaitide järele kasvab pidevalt ja kasvab ka nõudlus kvaliteetsete veebiehitustööriistade järele. See on koht, kus veebisaitide ehitajad osutuvad kasulikuks nii algajatele kui ka professionaalidele.

Peaksite ka mõistma, et neid süsteeme ei saa pidada kogemustega veebidisainerite palkamise alternatiiviks, eriti kui vajate oma projekti loomiseks individuaalset lähenemist. Vastupidi, paljud professionaalsed veebiarendajad kasutavad veebisaitide koostajaid käepäraste, funktsioonidega koormatud ja võimsate tööriistadena, mis aitavad neil kiirendada tööd kliendiprojektide kallal, ilma tulemusega ohtu seadmata.

Algajate jaoks on veebisaitide ehitajad üsna tore alus oma veebikujundamise oskuste omandamiseks või täiendamiseks, vajaliku praktika omandamiseks ja katsetamiseks eri tüüpi süsteemidega, et käivitada isiklikuks kasutamiseks lihtsaid veebisaite.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me