Parimad veebisaitide koostajad muusikutele ja ansamblitele

Muusikute veebisaitide ehitajad


Ükskõik, kas olete sooloartist, bänd, muusikaettevõte või mõni muu show-ettevõtte esindaja, ei lähe te ilma muusikaveebisaidi avamata. Tegelikult pole see ime, sest tõenäoliselt pole ühtegi kasutajat, kes ei otsi veebist oma lemmiklaule, muusikakompositsioone ega muusikute kohta käivat teavet.

Kui olete hiljuti otsustanud oma annet publikule tutvustada ja käivitada oma veebisaidi, on veebisaidi koostaja kasutamine lihtsaim ja mõistlikum lahendus. Veebisaidi koostajad on lihtne kasutada ja mugav professionaalidele ja tehnikat säästvatele kasutajatele. See on täpselt see, mida peate kvaliteetse muusiku veebisaidi käivitamiseks, kui teie veebikujundamise oskused pole keerukamate tööriistade kasutamiseks piisavad.

Testisime välja 8 parimat muusikute ja ansamblite veebisaitide koostajat:

 1. Wix – parim muusikute ja ansamblite veebisaitide koostaja
 2. Bandzoogle – muusikute loodud muusikute veebisaitide koostaja
 3. WordPress – platvorm muusika veebisaidi tasuta loomiseks
 4. uKit – üks parimatest väikeettevõtete veebisaitide ehitajatest
 5. Järjehoidja – Kanada AI-l põhinev veebisaitide koostaja
 6. Gator – muusikute jaoks hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja
 7. IM-i looja – veebisaidi koostaja (Mittetulundusühingutele tasuta)
 8. Bluehost – muusikute parim veebimajutus

Muusikute või bändide veebisaidi loomine ei tohiks olla keeruline, kui teil sellega õnnestub vali õige veebi loomise tööriist. Ülaltoodud veebisaidiehitajad on parimad lahendused DIY veebisaitide arendamiseks selles nišis. Milline neist vastab teie veebidisaini vajadustele kõige rohkem? Milline teenus on teie projekti jaoks parim valik? Selle välja selgitamiseks lugege aega kõigi loendisse lisatud platvormide arvustuste lugemiseks.

Wix – parim muusikute ja ansamblite veebisaitide koostaja

Wix - parim muusikute ja ansamblite veebisaitide koostaja

Wix – on muusikute ja ansamblite parim veebisait, mis on juba kogu maailmas populaarsust kogunud. See on tingitud disaini kohandamise tööriistade rohkusest, professionaalsest ja intuitiivsest veebiehitusest ning mitmest kallite funktsioonidest, mis aitavad kaasa tõhusale veebiloomeprotsessile. Süsteem on piisavalt kasutajasõbralik, et oleks arusaadav isegi algajatele, ning pakub ka ületamatut WYSIWYG veebiehituse kogemust. See on täiuslik tööriist reklaamijatele, kes pole kunagi veebisaitide väljatöötamisse kaasatud, ei soovi keerukate kodeerimisnüanssidega vaeva näha, kuid kavatsevad oma vajaduste rahuldamiseks käivitada funktsionaalse veebisaidi. Vaadake nüüd Wixi peamisi sündmusi:

 • Muusikaveebisaitide mallid. Veebisaidi koostaja kiitleb nüüd ühte kõige ulatuslikumat ja muljetavaldavamat kollektsiooni nišimallid võite valida oma veebisaidi / muusika spetsialiseerumise osas. Need on jagatud mitmeks disainikategooriaks sõltuvalt käsitletavast tööstusharust (Siia kuuluvad peamised kategooriad soolokunstnik, bänd, DJ ja muusikatööstus). Kõik teemad on vaikimisi 100% kohandatavad ja mobiilile optimeeritud, kuid siin puudub mallide vahetamise võimalus.
 • Wix ADI tööriist. Ainulaadne Wix ADI-tööriist võimaldab kogenematutel muusikutel luua oma projekte ilma igasuguse kodeerimisoskuse või lisainvesteeringuta aega / raha. Tööriist nõuab veebisaidi automaatseks režiimiks loomiseks edastamiseks oma valdkonnapõhise teabe esitamist.
 • Foorum ja ajaveeb. Wix võimaldab seda teha ühendage foorum ja ajaveebi teie muusiku veebisaidile, hoides külastajaid teie tegevusala värskenduste huvides. Foorumit / ajaveebi külastades saavad teie veebisaidi kasutajad suhelda teiste fännidega, jagada oma arvamusi ja uudiseid, kommenteerida ja luua aruteluteemasid.
 • e-kaubandus. Kui kavatsete oma muusiku veebisaidi kaudu müüa oma bändiga / tööstusega seotud esemeid või tarvikuid, lubab Wix oma projektiga ühendada väikese või keskmise suurusega veebipoe. Siin saate müüa oma albumeid, lugusid, tarvikuid, kaubamärgiesemeid, samuti välja anda sooduskuponge, sertifikaate ja mida mitte.
 • Wixi muusika. Tasuta vidin on saadaval integreeritud Wix App Marketis ja see võimaldab lisada helimängija oma muusiku veebisaidile. See võimaldab teie fännidel kuulata teie lugusid, voogesitada ja alla laadida neid, mis neile kõige rohkem meeldivad, ja isegi neid otse veebisaidilt osta. Samal ajal saate üles laadida helifaile erinevates vormingutes, sealhulgas WAV, FLAC, ALAC & MP3, nende kuvaparameetrite ja mängija üldiste sätete kohandamine. Samuti võimaldab vidin jälgida projekti üksikasjalikku statistikat, et teada saada teatud palade populaarsust, müükide arvu, allalaadimisi, näidendeid ja muud seotud teavet.

Maksumus: Wixil on tasuta plaan, mille kestust ei piira ükski termin. Tasuliste plaanide maksumus (siin on kahte tüüpi tellimusi, millest igaüks sisaldab mitut plaani) algab tavatellimuste puhul alates 13 dollarist kuus ja äri- / e-kaubanduse plaanide korral alates 23 dollarist kuus. Kõik lisatasukavad sealhulgas tasuta hostimine / domeeninimi, integreeritud Google Analytics, professionaalne klienditugi, suurenenud salvestusruum jne. Süsteem pakub ka 14-päevase tagasimakse võimalust, kui valitud tasulises plaanis on midagi, mis teile ei meeldi.

Proovige Wixi tasuta

Bandzoogle – muusikute loodud muusikute veebisaitide koostaja

Bandzoogle - muusikute loodud muusikute veebisaitide koostaja

Bandzoogle – on spetsialiseerunud veebisaitide koostaja, mille on loonud muusikud muusikutele. Tegelikult on see platvormi peamine moto. Seda kasutatakse peamiselt ansamblite ja muusikute veebisaitide käivitamiseks / haldamiseks, pakkudes selleks spetsiaalset funktsioonide komplekti. Intuitiivse ja kaasahaarava liidese, nišispetsiifiliste veebidisaini tööriistade, ulatuslike kohandamisvõimaluste ja tundlike muusikamallide abil väärib süsteem muusikute tähelepanu kogu maailmast. Allpool on toodud veebisaidi koostaja peamised eelised:

 • Nišimallid. Veebisaidi koostaja võimaldab kohandada üle saja professionaalse reageerimise malli, mis kõik on seotud muusikaga. Kõik teemad on vabad ja järjestatud majandusharude kaupa, sealhulgas rock, folk / country, jazz / blues, EDM / DJ / Produtsent, äri / muu, laulja / laulukirjutaja, klassikaline, urban / hip hop, maailm, biitlid ja palju muud. On eelvaatevalik, mis võimaldab teil üksikasjalikult näha vajalikku malli. Samuti on kasutajatel võimalus valida tühi mall, et seda nullist kohandada.
 • e-kaubandus. Platvorm võimaldab teil luua ja kohandada mõne klõpsuga tasuta täisfunktsionaalset veebipoodi muusikutele ja ansamblitele. Siin saate müüa mitmesuguseid oma muusikakarjääriga seotud tooteid (albumid, palad, allalaadimiskoodid, piletid, videod, plakatid, fännide tarvikud, digitaalsed failid jne.). Koos sellega saate seadistada üldise makse- / saateteabe, integreerida populaarsete levitamisplatvormidega jne.
 • Muusikale keskendunud funktsioonid. Bandzoogle on algselt tuntud oma laia muusikavalikule keskendunud funktsioonide poolest. Nende hulka kuuluvad võimsad sünkroonimisriistad, sotsiaalmeediateenused, veebis voogesituse voogesitus, globaalne helimängija integreerimine, külalisteraamatu / foorumi ühendus, tagasiside tööriistad, välklambi piltide / videote kogud, hitiloendur, väliste teenuste integreerimine (Instagrami galerii, Twitter, Bandcamp Player, Topspin Store, Bandsintown, GigSalad Quote Form, GigSalad Review ja Airbit), meililistide loomine, veebisaidi analüüsi ja aruannete kättesaadavus, kui mainida mõnda.
 • Sisu plokid. Süsteem võimaldab lisada / hallata / muuta teie valitud konkreetsete sisuplokkide positsioone igal lehel, olenevalt selle tüübist. Nii saavad kasutajad siin luua sündmuste lehe, et loetleda tulevased saated, kontserdid ja esitlused ning lasta oma fännidel juba eelseisvatele üritustele pileteid broneerida ja pileteid osta. Siin on võimalik ka muusikapalade integreerimine tööstusega seotud sisuga.

Maksumus: Bandzoogle’il pole täiesti tasuta plaani, kuid selle tasuta prooviperiood on pikem kui teiste veebisaitide koostajate pakutav. Praegu on see 30 päeva, mille jooksul saate testida ja juhtida kogu platvormi funktsioonide komplekti. Veebisaidi koostajal on kolm tasulist plaani, mille maksumus algab 8,29 dollarist kuus. Tasulised tellimused sisaldavad teatud arvu lugusid (fotod) üleslaadimised ja veebilehed, komisjonitasuta muusikapoe kättesaadavus, elektrooniline pressikomplekt ja muud vaieldamatud eelised.

Proovige Bandzoogle’i tasuta

WordPress – platvorm muusika veebisaidi tasuta loomiseks

WordPress - platvorm muusika veebisaidi tasuta loomiseks

WordPress – on silmapaistev platvorm muusika veebisaidi tasuta loomiseks. See on sisuhaldussüsteem, mis on keerulisem võrreldes tavaliste veebisaidiehitajatega peamiselt seetõttu, et see eeldab kodeerimise põhialuste teadlikkust. Süsteem pakub ka ulatuslikke integreerimisvõimalusi, mis aitavad kaasa teie muusika veebisaidi toimivusele. Allpool on loetletud tarkvara peamised eelised:

 • Vastuvõtlikud teemad muusikutele. CMS-il on üsna piiratud sisseehitatud mallide kollektsioon, samas kui paljud neist on veebis saadaval. WordPressi funktsioonidest maksimumi saamiseks peaksite sirvima veebi ja otsima muusikutele parimaid teemasid. Õnneks on valik tõesti hämmastav ja malli hankimine, mis teile väga meeldib, pole teile probleem.
 • Muusikaveebisaitide pistikprogrammid. Muusikute veebisaitide integreeritavate pistikprogrammide osas on ka valik fantastiline. Kõigi muusikute veebisaitide kohustuslikud pistikprogrammid sisaldavad Ürituste korraldaja, GigPress, MF Gig Calendar, NextGEN pildigalerii, HTML5 jQuery Audio Player, Spotify Master, SoundCloud Master, aitäh hiljem, kommentaaride ümbersuunamine, gravitatsioonivormid, Audiotheme, Cue ja Foxyshop kui mainida mõnda.

Maksumus: WordPress on tasuta allalaaditav ja installitav, kuid kindlasti ei lähe te ilma kolmandate osapoolte pistikprogrammide ja teemade integreerimiseta. Need on kas tasuta või võivad tulla lisatasu eest. Tegelikult on veelgi turvalisem neid osta, et vältida pettusi, mida sageli seostatakse tasuta mallide ja pistikprogrammidega. Lõplikud kulud sõltuvad siiski teie pakutavast hostingu pakkujast. Sellega seoses, Sinine vaim on parim lahendus. See on ametlik WordPressi host, millel on palju eeliseid ja funktsioone (nagu skriptid ja rakendused, kiire veebilehtede laadimiskiirus, täpsemad SEO valikud ja turundusriistad, ulatuslik turg, mis pakub mitmeid rakendusi jne.), mis aitab teil iga projekti hõlpsalt hostida ja juhtida. Mis puutub hostingu pakkuja kuludesse, siis Bluehost sobib kindlasti mis tahes eelarvega. Odavaim plaan maksab praegu ainult 2,95 dollarit kuus.

Laadige WordPress alla tasuta

uKit – üks parimatest väikeettevõtete veebisaitide ehitajatest

uKit - üks parimatest väikeettevõtete veebisaitide ehitajatest

uKit – on üks parimaid väikeettevõtte veebisaitide ehitajaid, mis töötab suurepäraselt ka muusikute ja ansamblite projektide arendamisel. Süsteem võimaldab teil umbes 30 minutiga luua usaldusväärse veebis esinemise oma muusikarühma või individuaalse muusika saiti jaoks, isegi kui see on teie esimene veebidisaini kogemus. See on tõeline leid muusikutele, kes ei soovi keerukate veebikujunduse nüansside pärast vaeva näha. Siin on eelised, mis muudavad veebisaidi koostaja ideaalse lahenduse:

 • Vastuvõtlikud muusikakujundused. uKitiga on kaasas reageeriv kollektsioon muusika mallid, mille hulgast leiate need, mis kehtivad teie muusika veebisaidil. Kõik kujundused on kohandatavad ja veebisaidi arendusprotsessi igal etapil on võimalik teemadel vahetada. Kasutajate mobiilse sirvimise kogemuse täiustamiseks pakub uKit adaptiivset saidivaadet. See võimaldab teil projekti tahvelarvuti ja mobiilse väljanägemise viimistleda.
 • e-kaubanduse funktsionaalsus. uKit realiseerib oma integreeritud e-kaubanduse funktsioone mitmel viisil. Kui kavatsete mõnda oma muusikaettevõttega seotud toodet otse veebisaidil müüa, võimaldab süsteem valida kahe populaarse ja tõhusa valiku vahel, mis võimaldavad teil veebipoe käivitada. Täisfunktsionaalse veebipoe saamiseks võite kas ühendada Ecwidi pistikprogrammi oma veebisaidiga või integreerida e-kaubanduse vidina.
 • SoundCloudi integreerimine. Komplekti abil on nüüd võimalik SoundCloudi integreerimise abil heliribade lisamine ja värskendamine oma muusika / bändi veebisaidile. Lisaks saate oma projekti lisada pilte / videoid, et pakkuda sellele täpsemat visuaalset atraktiivsust ja funktsionaalsust. Ja see pole see. Saate oma veebisaidi mis tahes ploki jaoks video tausta seadistada, ilma et peaksite installima kolmanda osapoole skripte või integreerima lisakoode.

Maksumus: uKit ei paku ühtegi tasuta plaani, kuid seal on 14-päevane prooviperiood. See on saadaval tasuta ja võimaldab teil testida kogu platvormi funktsionaalsust. Hinnapoliitika osas on see kõigile väga taskukohane. Kõige odavama paketi hind algab 4 dollarist kuus – see on väga odav, arvestades platvormi laias valikus funktsioone. Nende hulka kuulub kohandatud domeeninime ühendus, ööpäevaringne professionaalne tugi, veebisaidi loomise võimaluse varundamine, tasuta hostimine, juurdepääs sadadele mallidele jne..

Proovige uKitit tasuta

Järjehoidja – Kanada AI-l põhinev veebisaitide koostaja

Järjehoidja - Kanada AI-l põhinev veebisaitide koostaja

Järjehoidja – on kaasaegne Kanada AI-põhine veebisaitide looja, kes on muusikute parimate teenuste loendis vääriline koht. Süsteemiga on kaasas tehisintellekti kujundamise tööriist, mis viib kogu veebidisaini vaeva minimaalseks. See on kõige olulisem muusikute jaoks, kelle veebidisaini kogemus pole suuremahuliste veebisaitide arendamiseks piisav. Järjehoidjate hulka kuulub tipptasemel funktsioone, mis muudavad selle rahvahulgast silma paista. Need sisaldavad:

 • AIDA assistent. See on veebisaidi koostaja kõige muljetavaldavam esiletõst, mis suudab mõne minutiga automaatselt muusiku veebisaidi luua. Esitage need andmed lihtsalt ja tehisintellekti disainiassistent loob hämmastava ja täisfunktsionaalse veebisaidi, mis on täidetud teie enda sisuga.
 • e-kaubanduse mootor. Veebisaidi koostaja lubab kasutada oma integreeritud e-kaubanduse moodulit, mis võimaldab teil veebipoodi oma toodete müümiseks seadistada ja seejärel tõhusalt hallata (albumid, videod / audiosaated, aksessuaarid, esemed ja fännidele mõeldud suveniirid).
 • Jaotis „Üritused”. Järjehoidja võimaldab lisada suvalisele jaotisele „Sündmused”, millele pääseb juurde teie veebisaidi juhtpaneeli menüüsse, suvalise hulga muusika / bändiga seotud sündmusi. Siin saate blokeerida ja seda kohandada, sisestades oma sündmuse nime, kirjelduse, üldteabe, asukoha (see tähendab ka Google Mapsi integreerimist), kuupäev ja kestus, seotud pildid jne.
 • Sotsiaalse meedia integratsioonid. Platvorm võimaldab sotsiaalmeedia kanaleid teie muusika veebisaidile integreerida mooduli „Sotsiaalne” aktiveerimise kaudu. See võimaldab teil kiiresti lisada sotsiaalvõrgustikes oma kontodega linkivaid sotsiaalmeedia nuppe. Lisaks saate integreerida mis tahes valitud videotausta projekti mis tahes lehele / jaotisse, et suurendada selle väärtust ja tekitada kasutajates huvi.

Maksumus: Järjehoidjal on eluaegne tasuta pakett. Süsteemi tasuliste plaanide hind algab 11,99 dollarist kuus ja ulatub kõige kallima tellimuse korral 24,99 dollarini kuus. Tasulised plaanid hõlmavad tasuta domeeniühendust, piiramatut salvestusruumi, veebilehti ja ribalaiust, süsteemi reklaamibännerite eemaldamist, täiustatud SEO-d, lisatasu tuge, e-posti ühendust, paroolikaitset, kohandatavaid jaluseid ja muid käepäraseid eeliseid.

Proovige tasuta järjehoidjat

Gator – muusikute jaoks hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja

Gator - muusikute jaoks hõlpsasti kasutatav veebisaidi koostaja

Gator – on muusikute jaoks hõlpsasti kasutatav veebisaitide looja, mis on suunatud peamiselt algajatele ja neile kasutajatele, kes pole veebisaidi arendamisega nii vilunud, kuid kavatsevad luua kvaliteetseid veebisaite. Mugav kasutamine, intuitiivne liides, mugav pukseerimisredaktor ja palju käepäraseid funktsioone, on Gator praegu üks populaarseimaid ja lihtsamaid veebisaitide koostajaid erinevat tüüpi projektide käivitamiseks ja haldamiseks. Vaadake nüüd mõnda muljetavaldavat platvormi esiletõstmist:

 • e-kaubanduse mootor. Gatoril on integreeritud e-kaubanduse mootor, mis võimaldab teil oma veebisaidile veebipoe lisada. Muusikud saavad sellest funktsioonist palju kasu, kuna see võimaldab müüa oma CD-sid, muusikaatribuute ja muid tooteid otse veebisaidilt. Seega on neil fännidel, kes soovivad sinult midagi osta, võimalus seda teha mõne hiireklõpsuga, säästes nii nende vaeva ja aega. Sellisel juhul on kahtlemata positiivne mõju teie eelarve kasvule.
 • HostGator. Veebisaidi koostaja on lisatud HostGator pakett, mis tähendab, et kõiki sellega loodud veebisaite hostitakse vaikimisi süsteemiserverites. See funktsioon on muusikute jaoks üsna mugav, kuna nad vajavad veebisaiti ja ei soovi otsida usaldusväärset hostit mujalt.
 • Sotsiaalmeedia platvormid. Veebisaidi koostaja võimaldab manustada sisu populaarsetest sotsiaalvõrgustikest, nagu Facebook, Twitter või Instagram. Kui teil on nendes suhtlusvõrgustikes muusikaga seotud kontosid, saate oma projekti integreerida pilditeegid, reaalajas vooge ja sotsiaalmeedia nuppe.

Maksumus: Gatoril pole tasuta plaani ega tasuta prooviversiooni. Selle hinnapoliitika on siiski üsna mõõdukas, et vastata enamiku kasutajate vajadustele ja rahalistele võimalustele. Veebisaidi koostajal on kolm tasulist tellimust, mille hind algab 3,84 dollarist kuus ja ulatub 9,22 dollarini kuus, eeldusel, et saate kaheaastase tellimuse korraga. Pidage meeles, et süsteem pakub täielikku 45-päevast raha tagastamist, kui teil on midagi, millega te Gatoriga rahul pole.

Proovige Gatorit tasuta

IM-i looja – veebisaidi koostaja (Mittetulundusühingutele tasuta)

IM-looja - veebisaidi koostaja (mittetulundusühingutele tasuta)

IM-looja – on uue põlvkonna veebisaidi koostaja, mis on mittetulundusühingutele tasuta. Süsteem võimaldab luua ja hallata erinevat tüüpi projekte, sealhulgas muusikutele mõeldud veebisaite. IM Creator on hõlpsasti kasutatav ja funktsioonidega koormatud. See on tuntud mõistliku hinnapoliitika, WYSIWYG veebisaidi redigeerija ja võimsate tööriistade abil, mis vähendavad kõiki veebiehitusprobleeme. Kui teil on õigus muusikute / bändide veebisaidi loomine platvormiga, siis siin on nimekiri selle vaieldamatutest eelistest:

 • e-kaubanduse platvorm. Veebisaidi koostaja on täielikult integreeritud e-kaubanduse mootor. See võimaldab teil luua väikeseid ja keskmise suurusega veebipoode, et suurendada oma muusikaga seotud toodete veebimüüki. IM Creatoriga veebipoe alustamiseks pole vaja kodeerimisoskust. Valige enda jaoks lihtsalt mall ja järgige soovitusi.
 • Blogimine. Samuti võimaldab IM-looja ühendada a ajaveeb oma muusiku veebisaidile. See on üks parimaid ja tõhusamaid viise oma loovuse populariseerimiseks, hoides sidet oma fännidega. Teie ülesandeks on valida mitme ajaveebi malli, tüübi, uudisvoo struktuuri ja muude oluliste blogimisparameetrite hulgast.
 • Mitmekeelne tugi. IM-looja pakub mitmekeelne tugi mis võimaldab teie veebisaidil välja töötada mitmekülgseid keeleversioone. See on hea mõte, kui rääkida välismaistest fännidest.
 • Integreerimisvalikud. Veebisaidi koostaja võimaldab integreerida sotsiaalmeedia linke, Google Analyticsit, Google Mapsi ning ka muid vidinaid ja lisandmooduleid, mis tagavad veebisaidi parema toimivuse ja suurema kliendi voo..
 • Muusikute vastuvõtlikud mallid. IM Creatoril on uhke üks kaasaegseimate professionaalsete mallide kogu, mis vaikimisi reageerib. Eraldi on muusikute / ansamblite veebisaidi mallide jaotis, mis pakub imeliste teemade komplekti, mis on spetsiaalselt selle kasutaja kategooria jaoks loodud.

Maksumus: IM Creator on loojatele, kunstnikele, muusikutele ja mittetulundusühingutele täiesti tasuta. Samal ajal maksab selle odavaim tellimus 8 dollarit kuus ja see sobib suurepäraselt nii ettevõtjatele, hostingu pakkujatele kui ka edasimüüjatele. Kava sisaldab domeeninimeühendust, piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust, esmaklassilist tehnilist tuge, e-kaubanduse funktsionaalsust ja muid eeliseid.

Proovige IM-loojat tasuta

Bluehost – muusikute parim veebimajutus

Bluehost - muusikute parim veebimajutus

Sinine vaim – on parim muusikute veebimajutus, mis on kogu maailmas saavutanud muljetavaldava maine. Platvormi üks uimastavamaid omadusi on see, et WordPress soovitab seda ametlikult kui kõige usaldusväärsemat, funktsioonidega koormatud ja taskukohase hinnaga hostingu pakkujat, mis on kaasaegses veebiarenduse nišis saadaval. Praegu on süsteemil enam kui 5 miljonit veebisaiti erinevates maailma riikides ja see arv kasvab iga kuuga. Kui otsite usaldusväärset hostingu pakkujat, võib kasutada järgmist funktsioonide loendit:

 • e-kaubanduse tugi. Platvorm võimaldab teil majutada sellega igat tüüpi muusika veebipoode, pakkudes mitmesuguseid e-kaubanduse projekte, tipptasemel rakendusi, lisandmooduleid ja vidinaid. Süsteemi intuitiivsel juhtpaneelil on lihtne navigeerida, samas kui platvorm ise tagab iga sellega majutatud projekti tugeva tööaja määra, kiire lehe laadimiskiiruse, ülima turvalisuse ja paindlikkuse.
 • Turulepääs. Bluehost võimaldab sirvida oma integreeritud turgu paljude rakendustega, lisada lisaseadmeid, skripte ja vidinaid, mis võivad teie muusiku veebisaidi jõudlust tõsta.
 • Turundus ja SEO funktsioonid. Platvorm pakub ka mitmekülgseid SEO- ja turundusstrateegiaid, mis parandavad teie projekti edendamise, sihtrühma genereerimise ja kasumi kasvu tõhusust. Bluehost-eksperdid aitavad teid ka veebisaidi sisu ja kujunduse halduse, PPC ja veebisaitide migratsiooniteenustega.

Maksumus: Te ei leia Bluehostist pakutavat täiesti tasuta plaani. Selle asemel on hostingu pakkuja hinnapoliitika mõistlik ja kõigile jõukohane. Odavaima põhiplaani hind, mis pakub kogu hostingu pakkuja funktsioonide komplekti, on 2,95 dollarit kuus. See on väga odav, mis sobib iga eelarve ja veebisaidi majutamise vajadusega.

Proovige Bluehost Now

Alumine joon

Veebisaidist võib saada tõhus muusikasvajalik tööriist igale muusikule, kuid ainult siis, kui see on hästi läbimõeldud ja täiustatud funktsionaalsusega projekt. Vaadakem tõsiasja: kui olete muusik, on tõenäosus, et valdate programmeerimise põhitõdesid, üsna vähe. Siin tulevad mängu veebisaidi ehitajad. Need süsteemid on lihtsad, mugavad ja intuitiivsed. Sellepärast töötavad nad suurepäraselt kogenematute kasutajate jaoks, aidates neil väljapaistvaid veebisaite kujundada.

Muusikute või ansamblite jaoks veebisaidi loomiseks mõeldud veebisaidi ehitajate nimekiri on üsna muljetavaldav, kuid parima valiku tegemiseks peaksite olema teadlik iga teenuse omadustest, plussidest ja miinustest. Mõistlik on testida kõiki postituses üle vaadatud süsteeme, et otsustada kõige sobivam lahendus, millega lõpuks rahule jääte.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me