Parimad veebisaidi ehitajad ajaveebi loomiseks

Parimad veebisaidi ehitajad ajaveebi loomiseks


Kaasaegne maailm pole mõeldav ilma globaalse võrgustiku ja piiramatute eelisteta, mida see paljastab. Blogimine on alati olnud ja on ka praegu digitaliseeritud ühiskonna vaieldamatu osa. Tegelikult pole selles midagi üllatavat, kuna ajaveebi pidamine on populaarne, laialt levinud ja üsna tõhus viis klientide loomiseks ja kliendibaasi kasvatamiseks.

Blogimine hõlmab korraga mitmeid eeliseid. See võimaldab teil hoida ühendust sihtrühmaga, luua nende huvidest ja teemadest lähtuvaid kasutajakogukondi, algatada diskussioone, mis köidavad kasutaja tähelepanu, ja neis aktiivselt osaleda, luues sellega klientide usalduse.

Oletame, et olete otsustanud ajaveebi käivitada. Üks esimesi küsimusi, mis teid puudutab, on õige veebiehituse tööriista valik. Sellise laiaulatusliku valikuga nende süsteemide kohta, mis on tänapäevasel veebidisaini turul saadaval, osutub sageli platvorm, mis hõlmaks kogu teie ajaveebivajaduste spektrit, pole nii lihtne..

See kehtib eriti esmakordsete tegijate kohta, kes ei valda kõiki ajaveebi loomise nüansse ja seisavad valiku tegemisel sageli silmitsi mitme probleemiga. Peaksite teadma, et võite valida kahe populaarse valiku vahel:

 • Blogi ühendamine valmis veebisaidiga;
 • Blogi käivitamine ja kohandamine nullist.

Seega sõltub veebi loomise tööriista valik sellest, millist võimalust otsite.

Enamikul juhtudel on teine ​​lahendus eelistatavam kasutajatele, kellel on pikaajalised veebidisaini eesmärgid ja kes soovivad korraga kasutada mitut eelist. Nende hulka kuulub võimalus avada täisfunktsionaalne ajaveebi veebisait, kus pakutakse kogu vajaliku ettevõtlusega seotud teabe jaoks täiendavat kasumi teenimise võimalust, võimalus leida kaasamõtlejaid ja algatada nendega huvitavaid arutelusid, reklaamida oma ettevõtet ja lõpuks luua suur professionaalne ajaveebivõrk.

Kui need on eesmärgid, mida te praegu taotlete, soovitame õigesti parimat ajaveebisüsteemi, mis kindlasti vastab teie vajadustele, nõudmistele ja ootustele. Vaadake neid nüüd.

Testisime välja 7 parimat veebisaidi koostajat:

 1. WordPress – parim TASUTA veebisaitide koostaja ajaveebidele
 2. Wix – parim veebisaitide koostaja koos ajaveebide integreerimisega
 3. Blogger – parim veebipõhine veebiplatvorm
 4. uCoz – 100% tasuta veebisaitide koostaja blogijatele
 5. Weebly – üks lihtsamaid veebipäevikute koostajaid
 6. Keskmine – veebiväljaannete veebisait tasuta ajaveebi loomiseks
 7. Tumblr – parim veebisait tasuta ajaveebi loomiseks

Milline neist teenustest töötab paremini teie individuaalse ajaveebi loomise vajaduste jaoks? Milline neist on kasutusmugavuse ja funktsionaalsuse osas ülimuslik konkurentide ees? See sõltub teie isiklikest ajaveebi kujundamise püüdlustest, oskustest ja muudest olulistest nüanssidest. Õige valiku tegemiseks on viimane aeg vaadata iga süsteem üksikasjalikult üle.

WordPress – parim TASUTA veebisaitide koostaja ajaveebidele

WordPress - parim TASUTA veebisaitide koostaja ajaveebidele

WordPress – on ülemaailmselt populaarne sisuhaldussüsteem, mis on oma tugeva ajaveebide fookuse tõttu tunnustatud ajaveebide loomise niši juhina. Platvorm paistab rahvamassist silma tänu laiaulatuslikule integreeritavate ajaveebi pistikprogrammide, nišimallide ja uimastavate disaini kohandamise tööriistade valikule. Mida peaksite süsteemi kasutamisel siiski teadma, nõuab see ka värskelt loodud ajaveebile isikupärase kujunduse saamiseks kodeerimise põhitõdede tundmist.

WordPressi on parem kasutada koos Sinine vaim – veebimajutusteenuste tunnustatud juht. See pole ime, sest CMS ei paku vaikimisi mingeid hostimisvalikuid. Sinine vaim on WordPressi soovitatud ametlik hostimine, mida saab installida ühe klõpsuga ja mis pakub hämmastavaid ja võimsaid veebidisaini funktsioone. Seega, kui mõelda WordPressi ajaveebi alustamisele, peaks Bluehost olema parim hostimisvõimalus. Nende kahe süsteemi koostoime tagab teie projekti suurepärase tulemuse ja suurepärase jõudluse.

WordPressi ajaveebifunktsioonid

 • Ühe klõpsuga installimine. WordPressi installimine on äärmiselt lihtne ja kiire ning ka Bluehost’i tellimine.
 • Gutenbergi toimetaja. Uusimas WordPressi versioonis on tutvustatud täiustatud plokkidel põhinevat Gutenbergi redigeerijat, mis võimaldab sisuplokkide paigutamisel ja korraldamisel luua unikaalse ajaveebiliidese, kus pole vaja spetsiaalseid kodeerimisoskusi (see on muutnud veebisaitide arendamist palju lihtsamaks).
 • Ohutus ja taskukohasus. Olemine number üks hostimine, Bluehost pakub soodsaid plaane (odavaim maksab teile ainult 2,95 dollarit kuus), lehe kiire laadimise kiirus, turvalisus ja paindlikkus, tugevad tööaeg, intuitiivne juhtpaneel, rikkalik turg paljude lisandmoodulite, rakenduste ja skriptidega, lokaliseeritud SEO strateegiad, integreeritud e-kaubanduse funktsioonid, tugev rämpsposti vastane kaitse ja ka rakendused äriprojektid või ajaveebid.

Kui teil on WordPressiga veebisaitide loomise kogemus, siis on ajaveebi loomine süsteemiga kindlasti nutikas lahendus. CMS on algselt suunatud ajaveebide arendamisele. Selle tulemusel suurenevad teie võimalused saada täisfunktsionaalset, hästi kujundatud, SEO-le optimeeritud ja kvaliteetset ajaveebi.

Proovige WordPressi kohe

Wix – parim veebisaitide koostaja koos ajaveebide integreerimisega

Wix - parim veebisaitide koostaja ajaveebide integreerimisega

Wix – on praegu tuntud veebidisaini niši juht, mis hõlmab kasutusmugavust, mugavust, intuitiivset veebidisaini lähenemist ja mõistlikku hinnapoliitikat. Süsteem on kõik-ühes lahendus, mis sobib hästi igat tüüpi veebisaitide arendamiseks. Blogid pole erand.

Veebisaidi koostaja on varustatud võimsa integreeritud ajaveebimootoriga, mis võimaldab luua, hallata, värskendada ja reklaamida täisfunktsionaalseid ja visuaalselt atraktiivseid ajaveebid. Lisaks rikkalikule funktsioonide komplektile on sellistel veebisaitidel ka sotsiaalse konto valikud, lihtsad haldustööriistad, kommenteerimisvalikud ja muud vaieldamatud eelised..

Wixi blogimisfunktsioonid

 • Postituse ajastamine. Teie ülesandeks on ajaveebi postituste kirjutamine, värskendamine ja ajastamine vastavalt teie veebikujunduse vajadustele ja plaanidele – osutage lihtsalt ajale, millal soovite eelseisvat postitust avaldada, ja jälgige tulemust.
 • Esiletoodud postituste jaotis. Lisaks uute postituste üleslaadimisele saate suunata need jaotisesse Esiletoodud postitused ja isegi lisada sildipilve, et määrata esiletõstetud sisule spetsiaalne prioriteediaste.
 • Kommenteerimisvõimalus. Wix võimaldab manustada kommenteerimisvaliku ja isegi Facebooki kommentaare sisse lülitada, et aidata kaasa tõhusamale kasutajaga suhtlemisele ja kaasamismäärale.
 • Integreeritud hostimine. Oma ajaveebi avaldamiseks ei pea otsima kolmanda osapoole hostimist – Wix on integreeritud hostimisega kaasas kohe.
 • Kohandatud voo loomine. Kohandatud voo loomisega saate nõutavad postitused sihtrühmale nähtavaks teha.

Kui teil on kavatsus alustada loogiliselt struktureeritud ja visuaalselt atraktiivse blogi väärilise jõudlusega, siis on Wix parim veebisaidi koostaja. Mis tahes eelarve täitmiseks ei pea te sellesse projekti investeerima palju pingutusi ega raha, nautides selle funktsioonide komplekti, disaini kohandamise tööriistu, ajaveebile keskendunud võimalusi ja taskukohast hinnapoliitikat. Wix on kindlasti kasutamist väärt!

Proovige Wixi tasuta

Blogger.com – parim veebipõhine veebiplatvorm

Blogger.com - parim veebipõhine veebiplatvorm

Blogija – on vaieldamatult parim veebisait tasuta ajaveebide loomiseks. See on Google’il põhinev kõikehõlmav ajaveebidele keskenduv süsteem, mis hõlmab vaba olemust, intuitiivset veebikujunduse lähenemist, kiiret juurdepääsetavust ja lihtsust. Platvorm ise loodi 1990ndatel ja sellest on juba saanud teenus tuhandete tasuta veebisaitide arendamiseks. Mingil määral on see avalikustanud ajaveebi loomise protsessi uue lihtsustatud lähenemisviisi, muutes selle esmakasutajatele ja veebidisaini plusside jaoks intuitiivseks, lihtsaks, kiireks ja mugavaks.

Bloggeri ajaveebi funktsioonid

 • RSS ja kommentaarid toetatud. Veebisaidil on sisse lülitatud RSS-i tugi ja kommenteerimisvalik, mis on kohustuslik kõigis kvaliteetsetes ajaveebides.
 • Google’i integratsioon. Olles Google’i toode, on Blogger integreeritud ülejäänud toodetega, püsides Google’i ökosüsteemis. See on märkimisväärne boonus kõigile kasutajatele, kellel on Google’i konto. Kui teil seda pole – siis ei saa te Bloggerit üldse kasutada.
 • Blogi kujundamise kohandamine. Hostitud ajaveebiplatvormina lubab Blogger teil ajaveebi vastavalt vajadustele luua ja kohandada. Siin toetatakse CSS-i ja HTML-i redigeerimist ning saate kohandada ka üksikuid ajaveebi elemente, manustada pilte ja meediumifaile, lisada linke välistele ressurssidele, seadistada ajaveebi tausta, värvipaleti ja mis mitte – siin on teie võimalused peaaegu piiramatud..
 • Postituse lisamine ja redigeerimine. Saate Bloggeriga luua, lisada ja jagada piiramatu arvu postitusi. Neid on võimalik ka igal kellaajal muuta ja värskendada.

Veebisaidi nime järgi otsustades on Blogger loodud ainult blogimiseks. See on kõik, mida peate selle kohta teadma. Platvormi on kõigile üsna lihtne kasutada ja te ei pea selle abil veebisaitide käivitamiseks olema ekspert. Veebisaidil on kena funktsioonide komplekt, mis on suunatud eranditult ajaveebide arendamisele ja reklaamimisele.

Proovige Bloggerit tasuta

uCoz – 100% tasuta veebisaitide koostaja blogijatele

uCoz - 100% tasuta veebisaitide koostaja blogijatele

uCoz – blogijate jaoks täiesti tasuta pilveveebilehtede ehitaja, mis on kogu maailmas populaarsust kogunud tänu kvaliteetsete projektide kujundamise kohandamiseks vajalike funktsioonide ja tööriistade rohkusele. Süsteem on moodulipõhine, mis võimaldab sisuplokkide valimisel ja korraldamisel moodustada veebisaidi struktuuri ja pakkuda vajalikku sisu. Süsteemi valdamine võtab aega, kuna see eeldab teatavat kodeerimise teadlikkust, eriti kui kavatsete alustada täisfunktsionaalse ajaveebi loomist.

uCoz-i ajaveebifunktsioonid

 • Blogiühendus. Veebisaidi koostaja võimaldab valida, integreerida ja kohandada spetsiaalset ajaveebimoodulit. See on saadaval seadete jaotises, kus saate selle valida ja oma blogimisveebisaidi avaleheks seada.
 • Blogi kohandamine. Uuele ajaveebile ahvatleva kujunduse ja tipptasemel funktsionaalsuse saamiseks on teil lubatud valida sobiv mall, kohandada kuvafunktsioone, seadistada uudistevoo funktsionaalsust ja kujundada, lisada ja värskendada eraldi materjale ja ajaveebikategooriaid, valida piltide jaoks, mida plaanite, üldised omadused lisage oma ajaveebi postitusi jne.
 • Funktsionaalsuse seadistamine. Lisaks kujunduse kohandamisele võimaldab uCoz lubada e-kirja kommentaaride teavitusi, postitusreitingute funktsiooni, klientide arvustuste lisamist ning valida kõige sobivama sisu esitusvormingu ja teie veebisaidi lehtedel nähtava postituste arvu..
 • Blogi turvalisus. uCoz hoolitseb teie veebisaidi turvalisuse eest ja süsteemiga käivitatud ajaveebid pole erand. Veebisaidi koostaja on varustatud automatiseeritud varusüsteemiga, mis loob vaikimisi teie ajaveebi koopia, et vältida esitatud sisu võimalikku kaotust. Kui avaldatud teabega juhtub midagi ootamatut, saate taastada automaatselt salvestatud ajaveebiversiooni. Lisaks on platvormil integreeritud viirusetõrjesüsteem, mis võimaldab teil oma blogi faile skannida veendumaks, et need ei ohusta teie veebisaidi turvalisust.

uCoz on tuntud veebisaitide koostaja, mis töötab suurepäraselt ajaveebide arendamisel, kuid nõuab endiselt kodeerimise teadlikkust. See teebki süsteemi algajatele ebasobivaks. Pisut aega ja vaeva nõudvad investeeringud aitavad teil siiski käivitada uCoziga täisfunktsionaalse ajaveebi, mis katab kogu veebidisaini ja kogukonna vajaduste spektri ilma eelarvetegurit kahjustamata.

Proovige uCoz tasuta

Weebly – üks lihtsamaid veebipäevikute koostajaid

Weebly - üks lihtsamaid veebipäevikute koostajaid

Weebly – on üks lihtsamaid veebiblogi koostajaid, millel on eristatav funktsioonide komplekt ja komplekt tööriistu kvaliteetsete projektide käivitamiseks ja edukaks juhtimiseks. Süsteem loodi algselt ajaveebi pidamise eesmärkidel, kuid hiljem kasutas see tugevat tähelepanu e-kaubandusele. Seega kasutatakse seda nüüd nii ajaveebi arendamisel kui ka veebipoodide loomisel. Veebisaidi koostaja paistab rahva hulgast silma tänu oma integreeritud lohistamisredaktorile, disaini kohandamise tööriistade rohkusele ja kalli paindlikkusele, mis aitavad kaasa sujuva ja tõrgeteta blogi loomisele ja haldamisele.

Weebly blogimise funktsioonid

 • Lihtne ajaveebi loomine. Kui Weeblyt kasutati algselt ajaveebi arendamise eesmärgil, on selle seadistamine ja peamiste parameetrite seadistamine üsna lihtne. Sobiva malli valimiseks ja vajaliku paigutuse loomiseks kulub umbes mitu minutit, kasutades selleks integreeritud ja intuitiivset pukseerimisredaktorit.
 • Tasuta ajaveebimallid. Weeblyga on kaasas ulatuslik reageerivate ja kohandatavate ajaveebimallide kollektsioon, mis kõik on tasuta. Veebisaidi koostaja garanteerib lisaks tasuta hostimise ja lehe kiire laadimise kiiruse, et pakkuda kasutajatele valikuvabadust ja loovat väljendusvabadust.
 • Weebly reklaamiriist. Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu võimsale reklaamitööriistale, mis võimaldab teie ettevõtet / ajaveebi kiiresti ja tõhusalt veebis reklaamida. See on kõik-ühes pakett, mis koosneb mitmest tööriistast, mis tagavad kvaliteetse e-posti turunduse ja rikkaliku valiku e-posti mallide, reklaam-infolehtede, sündmuste / toodete tutvustamise funktsioonide, bülletäänide jms jaoks..
 • Video majutamine. Weebly pakub nüüd kahte tüüpi videointegratsiooni võimalusi, mis võimaldavad lisaks blogipostitustele ka videoid üles laadida ja avaldada. Esimene neist on YouTube’i integreerimine, mis võimaldab teil YouTube’is videoid valida ja sisestada. Teine võimalus on video käsitsi üleslaadimine ja tasuta hostimine.

Weebly on professionaalne veebipõhine ajaveebipõhine platvorm, millel on eristuv, võimas ja paindlik tööriistade ja funktsioonide komplekt, mis on mõeldud ajaveebide arendamiseks ja reklaamimiseks. Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu paljudele elementidele, integratsioonidele ja kohandamisvõimalustele, mis tagavad pikas perspektiivis kvaliteetsed tulemused.

Proovige Weeblyt tasuta

Keskmine – veebiväljaannete veebisait tasuta ajaveebi loomiseks

Keskmine - veebiväljaannete veebisait tasuta ajaveebi loomiseks

Keskmine – on populaarne funktsioonidega koormatud platvorm, mida kasutatakse erinevatel teemadel postituste loomiseks ja avaldamiseks. Süsteem näeb oma missiooni aidata kasutajatel väljendada oma kaalukaid ideid, teadmisi, mõtteid ja vaatenurki informatiivsete ajaveebipostituste loomise kaudu. Keskmine on kõigile täiesti tasuta ja vastava teema kohta artikli postitamiseks kulub paar minutit. Platvorm haarab mõtlejate, kirjanike ja pühendunud jutuvestjate aju, kes kavatsevad oma nutikad ideed sihtrühmani tuua, paljastades neile tegelikult olulised teemad.

Keskmine blogimise funktsioonid

 • WYSIWYG kogemus. Platvorm pakub ülimat WYSIWYG-i kasutajaliidest, et kirjutada artikleid ühe malli põhjal, mis võimaldab valikuvabadust ja võimaldab juurdepääsu paljudele disaini kohandamise tööriistadele teksti vormindamise, lingi lisamise, stiilivaliku ja muude parameetrite jaoks, mida saate visuaalses seadistada režiim.
 • Integratsiooni ja teksti redigeerimise valikud. Parimate lugemiskogemuste tagamiseks võimaldab platvorm lisaks laiaulatuslikele redigeerimisvõimalustele ja -seadetele foto- ja videofailide integreerimist.
 • Sotsiaalse meedia jagamisvalikud. Niipea kui materjal on kirjutatud ja avaldatud, saate soovitada või jagada seda süsteemi pakutavates sotsiaalsetes võrgustikes. Materjalide hindamine ja neile meeldimine, et neid tõhusalt reklaamida, on laos.
 • Mitu kaasautorit. Mediumiga töötades saate teha koostööd mitme autoriga, kellele antakse õigus tekste redigeerida, meediumifaile üles laadida ja integreerida, märksõnu lisada, URL-e lühendada ja postituse sätteid kohandada. Samuti on võimalik tekste mustandirežiimis salvestada, kuni need on avaldamiseks täielikult valmis.
 • Ajastamise funktsioon. Süsteem võimaldab ajastada avaldamise järgse aja pärast selle kirjutamist. See on mugav, kui teil on ajaveebi värskenduskava ja soovite regulaarselt uusi artikleid lisada, olenemata praegustest plaanidest ja saadavusest.
 • Muuda / redigeeri jälgijat. Platvorm võimaldab vaadata läbi muudatused, mis on artiklis tehtud enne selle avaldamist. Kõiki artiklis tehtud muudatusi on lihtne jälgida, eriti kui jagate teksti redigeerimise õigusi teiste autoritega.

Keskmine on kvaliteetne ja professionaalne platvorm, mida saab kasutada blogimiseks. Süsteem võimaldab juurdepääsu mitmele jutuvestmise funktsioonile, teksti redigeerimise tööriistadele ja valikutele, SEO parameetritele ja avaldamisjärgsetele valikutele, mis tagavad ületamatu ajaveebi loomise kogemuse.

Proovige keskmist tasuta

Tumblr – parim veebisait tasuta ajaveebi loomiseks

Tumblr - parim veebisait tasuta ajaveebi loomiseks

Tumblr – on funktsioonidega koormatud platvorm, mis võimaldab tasuta käivitada igasuguseid interaktiivseid, informatiivseid ja multimeediumirikkaid ajaveebe. Lisaks multimeediumfailide integreerimisele võimaldab süsteem postitada ja jagada teavet oma sotsiaalsetest kanalitest. Kõiki neid toiminguid saab teha ühe armatuurlaua abil, mis säästab teie pingutusi ja aega, tagades täiusliku tulemuse. Selline ajaveebi loomise lähenemisviis võimaldab luua ja hallata mitut kontot, juhtida üleslaaditud ja värskendatud postitusi.

Tumblri ajaveebi funktsioonid

 • Erinevad ajaveebitüübid. Tumblr toetab erinevate ajaveebi- / tekstitüüpide üleslaadimist, sealhulgas jutuvestmist, ideede, mõtete, arvamuste jagamist jne. Siin on võimalik jagada ka linke, meediumifaile ja isegi tsitaate. See aitab muuta teie ajaveebid informatiivseteks ja visuaalselt atraktiivseteks.
 • Kommenteerimisvõimalus. Süsteem võimaldab vestlusvestluste ja tavaliste postituste postitamisel lubada / keelata kasutajate kommentaarid. Samuti on võimalik teiste kasutajate jagatud postitusi märkida ja jälgida ning lasta neid kuvada oma konto armatuurlaudadel. Soovi korral saate oma ajaveebi privaatseks muuta või piirata kasutaja juurdepääsuvõimalusi ainult määratud lugejatele.
 • Erinevate multimeediumfailide üleslaadimine. Oma postituste ja ajaveebide ligitõmbavaks ja interaktiivseks muutmiseks võite jagada oma pilte ja videoid, lisada GIF-e, telesarju, linke, nalju, Spotify vooge, lugusid, helifaile, kunsti- ja moeuudiseid, graafikuid, infograafikat, tsitaate, vestlusi jne.
 • Sotsiaalse meedia jagamisvalikud. Blogiomanikud saavad jagada oma blogisid integreeritud sotsiaalmeedia kanalite kaudu, et avaldatud postitusi paremini sihtrühmale näidata.
 • Tumblr järjekorra funktsioon. See valik võimaldab postitusi ajastada nädalate, päevade ja isegi tundide kaupa. See tähendab, et saate postituse eelnevalt kirjutada, salvestada selle tulevikueelnõuna ja vajadusel avaldada. See võimaldab oma ajaveebi regulaarselt värskendada, isegi kui olete teatud aja jooksul eemal.
 • HTML-i redigeerimine on lubatud. Platvorm lubab teil redigeerida HTML-koode, et kasutajad saaksid kohandada oma ajaveebi kujundust ja kuvamisparameetreid ainulaadsel ja ainulaadsel viisil.
 • Sõnumite ja postkasti funktsioonid. Need valikud võimaldavad ajaveebiomanikel ja nende lugejatel vahetada teavet, saata üksteisele küsimusi ja päringuid ning vestelda reaalajas. Veelgi enam, vajadusel on võimalik saata teistele blogijatele anonüümseid sõnumeid.

Tumblr on üsna funktsioonidega koormatud ja tasuta veebimajutatud teenus, mis on kõigile täiesti tasuta. Süsteem võimaldab luua erinevaid ajaveebitüüpe, üles laadida ja integreerida erinevaid elemente, meediumifaile, tööriistu ja funktsioone. Teenus pakub ajaveebi postituse ajastamise võimalust, HTML-i redigeerimise funktsiooni ja regulaarseid artiklite värskendusi, et hoida kasutajaid teemaga kursis ja neid huvitada.

Proovige Tumblrit tasuta

Kuidas valida minu ajaveebi platvormi?

Kui otsite praegu parimat blogimisplatvormi ja ei saa aru, milline teenus teie ajaveebi loomise vajadustele paremini sobib, on mõned asjad, mida tuleks kaaluda. Enne sukeldumist populaarsete blogimisplatvormide loend ja uurides nende funktsioone, peaksite selgelt aru saama, mida täpselt teie valitud teenuselt ootate. See on vastavalt tihedalt seotud eesmärkidega, mida taotlete ajaveebi loomise otsuse tegemisel.

Muud arvesse võetavad aspektid hõlmavad selle platvormi keerukust, millega plaanite töötada, kodeerimise / veebidisaini tausta (vajadusel) ja tulemus, mida soovite pikas perspektiivis kasutada. Lõpuks on ülioluline kohe alguses mõista, millist ajaveebi täpselt kavatsete käivitada ja kui sageli kavatsete seda värskendada. Mida sagedamini plaanite uusi postitusi lisada ja hallata, seda paindlikum ja lihtsam peaks olema platvorm.

Ja veel üks asi: ärge unustage hinnakujundust – tavalise ajaveebi eest pole mõistlik palju maksta, kui olete esmakordne tegija, kes alles uurib uusi veebidisaini võimalusi. Need on vaid mõned nüansid, mida peate oma blogimise veebisaidile sobiva platvormi valimisel arvestama.

Milline on parim sait tasuta ajaveebi loomiseks?

Parima veebisaidi valimine, mis vastab kõigi kasutajate vajadustele korraga, on peaaegu võimatu. Palju sõltub nii ülalloetletud probleemidest kui ka kasutaja oskuste tasemest.

Veebidisainer, kes alles uurib valdkonna põhitõdesid, peaks valikut piirama nende süsteemidega, mis on hõlpsasti kasutatavad, intuitiivsed ja mugavad. Mõned parimad näited on siin Blogija, Keskmine, Tumblr ja muidugi, Wix. Sellised platvormid ei vaja isikupärastatud ajaveebidisaini loomiseks mingit kodeerimisoskust ning lisaks pakuvad need kerget õppimiskõverat, mis aitab teil hõlpsalt alustada. Samuti pakuvad nad tasuta ja tasulisi ajaveebi loomise võimalusi, et pakkuda loomingulist vabadust ja ulatuslikke veebidisaini võimalusi.

Kui olete osav veebidisainer, kes on nõus alustama täisfunktsionaalset ja informatiivset ajaveebi, võiksite mõelda mõne keerukama süsteemi, näiteks WordPress CMS, näiteks. Siit leiate palju veebidisaini võimalusi, täiustatud kohandamisriistu, erinevaid integreerimisvõimalusi ning kalli ajaveebide haldamise ja reklaamimise perspektiive. Wix on suurepärane valik ka professionaalsele veebidisainerile. See on veebisaidi koostaja, mille funktsioonide komplekt ja disaini kohandamise valikud sobivad suurepäraselt ajaveebi arendamiseks. Süsteemil on oma integreeritud ajaveebimootor, mis võimaldab teil hõlpsalt kujundada täisfunktsionaalse ajaveebi.

Niisiis kaaluge oma veebikujundamise oskusi ja eesmärke ning kõiki huvitavate süsteemide plusse ja miinuseid, et teha valik, millega olete täiesti rahul..

Kuidas muuta blogi professionaalseks?

Heal ajaveebil on mitmeid kohustuslikke funktsioone, mis on olulised iga blogija jaoks, kajastavad autori isiksust ja on käepärase visuaalse tööriistana veebisaidile liikluse suurendamiseks. Enne oma blogimisveebisaidi arendamise jätkamist uurige kõige olulisemaid funktsioone, mida ajaveeb peaks teie vajaduste, ootuste ja nõuete täitmiseks pakkuma. Siit nad lähevad:

 • Funktsionaalsuse ja disaini kohandamise vabadus – Täisfunktsionaalne ajaveeb peaks sisaldama mitmeid tööriistu ja parameetreid, mis hõlmaksid mitmesuguseid ajaveebi loomise vajadusi. See puudutab nii veebisaidi toimivust, visuaalset atraktiivsust kui ka teksti redigeerimise võimalusi. See on kasutaja, kes peaks olema võimeline redigeerima teksti fonte, suurusi, stiile, artikli tausta, kohandama vormingusätteid, et anda projektile isikupärane välimus ja kalli funktsionaalsus;
 • Meeldejääv sisu esitlus – Pole saladus, et “Sisu on kuningas” ja ajaveebide loomine on just meeldejääva sisu tutvustamiseks. Mida ahvatlevam ja trendikam on teie veebisaidi sisu ning mida kvaliteetset ja nišiga seotud teavet see pakub, seda professionaalsemaks see muutub;
 • Kerge õppimiskõver – Blogi koostamine ei tohiks üldse keeruline olla. Selle asemel peaks see olema kättesaadav ja taskukohane algajatele, kes alles uurivad niši ja soovivad oma ajaveebile edu anda. Blogisid peaks olema lihtne luua ja hallata ning need peaksid olema ka piisavalt intuitiivsed, et kõik neist aru saaksid, sõltumata kasutaja veebidisaini taustast;
 • Kiire laadimiskiirus – On täiesti mõistetav, et mida kiiremini ajaveeb laaditakse, seda kõrgem on kasutajate kinnipidamise määr. Keegi ei taha oodata, kuni sisu kuvatakse piisavalt hästi, et see oleks nähtav ja eristatav. See teebki usaldusväärse hostimise valiku oluliseks;
 • Regulaarsed värskendused – Oma ajaveebi populaarseks ja professionaalseks muutmiseks peaksite seda regulaarselt uuendama, pakkudes värsket teavet oma eriala kohta. Kui alahinnata selle aspekti olulisust, väheneb teie liikluse voog peagi ainult seetõttu, et teie kasutajad ei leia neile huvipakkuvat värsket teavet ja peavad vahetama teie konkurendid;
 • Visuaalse efekti küsimus – Oma ajaveebi trendika, stiilse ja professionaalse ilme saamiseks lisage kindlasti igasse postitusse visuaalefektid. Nende hulka kuuluvad pildid ja videod, helifailid, GIF-failid, animatsioonid, infograafikud, küsitlused ja kõik need elemendid, mis julgustavad kasutajaid aktiivselt ajaveebi sirvima;
 • Aktsiaoptsioonid – Kui eesmärk on luua kasutajaskond, muutke oma ajaveebi hõlpsalt jagatavaks. See võimaldab kasutajatel, kes on teie blogipostitustest ja sisust üldiselt tõeliselt huvitatud, jagada seda teiste kaasamõtlejatega (sõbrad, kolleegid, tuttavad, sugulased, entusiastid jne.) sotsiaalkontode või muude teie jagatavate linkide kaudu.

Alumine joon

Blogimise populaarsus kasvab iga aastaga ning blogijate arv kasvab. Enamiku kasutajate jaoks, kes on otsustanud liituda “blogijate kogukonnaga”, muutub väljakutseks sagedamini alustamiseks kõige sobivama platvormi valik.

WordPress, Wix, Keskmine, Blogija ja Tumblr on need teenused, mis aitavad teil hõlpsalt täisfunktsionaalse ja informatiivse ajaveebi käivitada ja hallata. Need süsteemid on niši parimad tänu nende täpsemale ajaveebi loomise, kohandamise, haldamise ja reklaamimise võimalustele.

Parima ajaveebi arendusplatvormi lõplik valik peaks aga põhinema projekti tüübil ja spetsialiseerumisel, mida soovite luua, tööstusel, millele spetsialiseerute, seatud eesmärkidel, tulemusel, mida eeldate pikemas perspektiivis kasutavat ja muidugi eelarve, mille olete valmis projekti investeerima. Just seepärast on sobiva platvormi valik, mis aitab teil kõiki neid ülesandeid täita, väga oluline.

Milline teenus sobib kõige paremini teie veebiehitusvajadustega? See sõltub teie individuaalsetest ajaveebi arendamise püüdlustest, samuti muudest ülalnimetatud nüanssidest. Igatahes kaaluge kõiki postituses üle vaadatud võimalusi, et valida teile kõige paremini sobiv lahendus.

Looge blogi TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map