Parimad veebimajutusettevõtted maailmas

Parimad veebimajutuspakkujad üle vaadatud


Usaldusväärse veebimajutaja leidmine on esimene samm tugeva veebisaidi olemasolu veebisaidil. Teie ülesandeks on leida platvorm, mis mitte ainult ei salvestaks saidi faile ja edastaks need võimalikult kiiresti külastajate brauserisse, vaid teeniks lisaks komplektile ka mõnda täiendavat eesmärki, näiteks andmete edastamine, salvestamine ja domeeni registreerimine muud omadused, millest kasu saada.

Võite otsida a jagatud või pilvepõhine hostimislahendus või mõni konkreetne CMS (WordPress, Joomla, jne.). Valik sõltub ka teie eelarveootustest, veebisaidi struktuurist, vajalikust salvestusruumist ja muudest olulistest kriteeriumidest, mida tuleks arvesse võtta.

Arvustasime välja 10 parimat veebimajutusettevõtet maailmas:

 1. Bluehost – 2020. aasta parim veebimajutusettevõte
 2. HostPapa – Ameerika veebimajutusettevõte
 3. HostGator – hostimise ja sellega seotud teenuste globaalne pakkuja
 4. Vedelveeb – täielikult hallatud veebimajutus mis tahes suurusega ettevõtetele
 5. SiteGround – auhinnatud veebimajutusettevõte
 6. 1&1 IONOS – Saksamaal asuv Euroopa hostimisteenuste pakkuja
 7. Hostinger – odavaim veebimajutusteenus
 8. iPage – taskukohane veebimajutusettevõte alates 1998. aastast
 9. A2Hosting – üks kiireid veebimajutusi maailmas
 10. GoDaddy – suurim domeeni registreerimine + hostiettevõte

Oleme üle vaadanud 10 parimat hostimisteenuse pakkujat, kes võivad teie nõudmistest lähtuvalt hea valiku olla.

Bluehost – 2020. aasta parim veebimajutusettevõte

Bluehost - 2020. aasta parim veebimajutusettevõte

Sinine vaim – on parim hostingu pakkuja, kes WordPressi veebisaitidel teiste teenustega võrreldes kõige rohkem huvitatud on. Kaasas komplekt WordPressile orienteeritud funktsioone, mis muudavad seadistuse ja muude toimingute hõlpsamaks käsitsemise neile, kes eelistavad ühte kõige populaarsematest CMS-platvormidest. Alates ManageWP integratsioonist kuni suurepärase WP kohandatud juhtpaneelini – vaatame lähemalt kõiki Bluehost pakutavaid funktsioone:

Bluehost plussid:

 • Sinine välklamp – uhiuus funktsioon, mis aitab algajatel oma WordPressi saitidega alustada. See oli mõeldud sisemise juhisena, mis näitab algajatele, kuidas töötada nii WP- kui ka Bluehost-juhtpaneelidel, kuidas teha esimesi samme, seadistada projekte jms. Blue Flash võimaldab hõlpsalt tutvuda veebisaidi haldamise põhiprobleemidega ja koolitab kasutajaid tööle WordPressiga õigel teel.
 • Kohandatud veebisaidi ehitaja – suurepärane lahendus neile, kes soovivad luua oma saidid nullist ja hostida seda Bluehost serverites kõik-ühes lahendusena. Platvormil on oma rakenduste turuplatsid, mis pakuvad hulgaliselt vidinaid ja pistikprogramme, e-kaubanduse funktsioone digitaalpoodidele, isetehtud SEO ja turunduslahendusi, et oma ettevõtet veebis laiendada ja reklaamida.
 • Spetsiaalsed WP-spetsiifilised funktsioonid – veebimajutajal on omapärane ManageWP tugi. Süsteem võimaldab teil kohe algusest alates hõlpsalt hallata kuni 5 erinevat veebisaiti ühe põhiplaaniga. WordPressi kohandatud juhtpaneel on hõlpsasti kasutatav WP armatuurlaud, mis sisaldab kohandatud menüüelemente ja jaotisi.
 • Tasuta valikud ja lisandmoodulid – Bluehost pakub valikut tasuta funktsioone. Nende hulka kuulub lisaks tasuta domeeninimele ka platvormi enda tasuta lohistamise veebisaitide ehitaja. Teenusepakkuja toob valiku tasuta skriptide hulgast. Need hõlmavad sotsiaalsete võrgustike skripte, meililistide, ajaveebi jaotisi, pilte ja galeriisid ning muid võimalusi oma veebisaidi kohandamiseks.
 • Etendus – hoolimata asjaolust, et Bluehost ei jaga oma andmekeskuste asukohta, pakub see siiski veebisaidi parema jõudluse funktsiooni. Need hõlmavad lisaks NGINXile ka WordPressi saitide VPS-i, mis näib olevat Apache’ile leebem alternatiiv. KVM-i hüperviisor takistab teistel kasutajatel teie veebisaidi toimimist mõjutada, eraldades mõned konkreetsed riistvararessursid. Keskmine lehe laadimiskiiruse tulemus on 2,00 sekundit.

Majutusteenuse pakkujal on serveripaketid erinevatele vajadustele ja veebisaidi omanikele igal tasemel, olenemata sellest, kas olete algaja või pühendunud professionaal.

Bluehost miinused:

 • Kõrged pikendamishinnad.
 • Piiratud saidi rändepakkumised.

Bluehost maksumus: Bluehostil on erinevad plaanid valida. Põhiplaan algab 3,95 dollarist kuus (SuperbWebsiteBuildersi külastajatele – 2,95 dollarit kuus) ja sobib väikeste ja keskmise suurusega nõudmistega veebisaitide jaoks. Pluss (4,96 dollarit kuus), Choice Plus (4,96 dollarit kuus) ja Pro-kavad (12,69 dollarit) tagama piiramatu veebisaidikülastuste lisaks tasuta SSL-sertifikaadile. Need on sobivad nii keeruka e-kaubanduse kui ka muud tüüpi veebisaitide jaoks, millel on keeruline struktuur ja palju üleslaaditavaid faile. Samuti on olemas VPS (alates 17,28 dollarist kuni 54,59 dollarini kuus), Pilv ja pühendatud (alates 72,78 dollarist kuni 109,18 dollarini kuus) lahendused edasijõudnutele veebisaitidele.

Proovige Bluehost Now

HostPapa – Ameerika veebimajutusettevõte

HostPapa - Ameerika veebimajutusettevõte

HostPapa – on üks usaldusväärsemaid ja äratuntavamaid Ameerika veebimajutusteenuste pakkujaid. Kasutajad ei saa mitte ainult hostida saite, vaid ka luua nullist erinevaid projekte, neid juurutada ja turustada, kasutades ettevõtetele ja eraisikutele mõeldud reklaamiriistu. Süsteemiga on kaasas intuitiivne cPanel, kohandatud lohistamise veebisaidi ehitaja algajatele ja e-turunduse pakett. Peamised hostimisfunktsioonid on järgmised:

 • 100% ühilduvus – HostPapat saab kasutada kõigi suuremate CMS-platvormidega, sealhulgas WordPress, Joomla, Drupal ja teised. See funktsioon tagab suurema paindlikkuse ja hõlpsa kasutamise veebisaitide sujuva integreerimise, automatiseeritud süsteemi varundamise ja värskenduste osas.
 • Tasuta domeen – iga hostikava sisaldab hinnast hoolimata tasuta üheaastast domeeni. Pole tähtis, kas tellite ainult sisenemisfunktsioonidega põhiplaani või saate täisfunktsionaalse e-kaubanduse paketi, saate ikkagi oma tasuta domeeni.
 • Mitu veebisaiti – HostPapa pakub piisavalt ressursse mitme veebisaidi majutamiseks ühe plaani piires. Isegi sissekande tellimus võimaldab salvestada baashinna korral kuni 2 projekti üheaegselt.
 • Kindel jõudlus – kasutajad võivad loota piisavalt kõrgele tööaja määrale, mis on praegu 99,98%. Lehe laadimiskiirus on 795ms, mis on endiselt kõrgem kui tööstusharu standardid.
 • Turvalisus – lisaks põhilistele rämpsposti ja DDoS-i tõkestamise vahenditele on süsteem varustatud Panda Cloud integreerimisega. Lisaks saavad kasutajad kasu pühendatud IP-aadressidest, integreeritud SSL-sertifikaadist ja muust.
 • 24/7 tugi – platvorm pakub ühenduse võtmiseks mitmeid viise, sealhulgas viivitamatut tuge reaalajas vestluse või telefoni kaudu. Abikeskus sisaldab kõiki artikleid, õpetusi ja videojuhendid kõigi võimalike probleemide kohta. Lisaks on HostPapa ekspertrühm valmis digitaalse poe seadistamisel või tehniliste probleemide lahendamisel kätt andma.
 • Lisafunktsioonid – kasutajad võivad arvestada veebisaidi tasuta rändamise või domeeni ülekandmisega. Samuti pakub süsteem teie ettevõtte kasvatamiseks e-turunduse tööriistu. Kui peate saidi looma maapinnast, avage kohandatud veebisaidi koostaja.

HostPapa miinused:

 • Pikendamise hind võib olla kaks korda kõrgem.
 • Mõned turvafunktsioonid on saadaval ainult Pro-plaanides.

HostPapa hind: saidiga tutvumiseks saavad kasutajad valida Starter, Business või Business Pro plaani, mis maksab vastavalt 3,95 ja 12,95 dollarit kuus. Kui vajate rohkem ressursse, võib VPS-i hostimine olla hea valik, kuigi Diamond-plaani hind võib ulatuda 299,49 dollarini. Digitaalse poe hostimine koos HostPapaga maksab alates 19,99 dollarist kuni 139,99 dollarini kuus.

Vaata ka: HostPapa ülevaade.

Proovige HostPapa nüüd

HostGator – hostimise ja sellega seotud teenuste globaalne pakkuja

HostGator - hostimise ja sellega seotud teenuste globaalne pakkuja

HostGator – pilvepõhine hostimine, mis on selle peamine eelis võrreldes jagatud hostingu pakkujatega. Pilvemajutus tähendab, et te ei pea muretsema ülekoormatud serverite ega jõudluse kiiruse pärast. HostGator pakub lisaks laiendatud klienditoele, mastaapsusele, taskukohaste plaanide ja ööpäevaringselt juurdepääsetavatele lisaressurssidele suurepärast kasutustingimusi..

HostGatori plussid:

 • Kiire – olles pilvemajutuslahendus, uhkeldab HostGator A + kiirustestiga, mille teostab Bitcatcha. Samuti esines see USA-s asuvates piirkondades väga hästi.
 • Suur Uptime – HostGator tutvustab usaldusväärset hostimisteenust, mille tööaeg on 99,9%. See on kõigi veebimajutusettevõtete seas üks kõrgemaid uptime jälgimisreitinguid.
 • Turvalisus ja värskendused – host hoolitseb kõigi vajalike süsteemivärskenduste eest automaatselt. Sellel on täiustatud pahavara tuvastamise süsteem, mis määratleb ja kõrvaldab väikseima probleemi kiiresti.
 • Paindlikkus – mastaapsus on HostGatori suurepärane omadus. Kui teie veebisait on hakanud liiklust koormama, saate hõlpsalt plaanide vahel vahetada ja saada kohe lisaressursse ilma liiklust kaotamata.
 • Kasutuslihtsus – erinevalt paljudest teistest aegunud cPanelleid pakkuvatest hostidest tutvustab HostGator oma suurepärast armatuurlauda, ​​mida on lihtne hallata. Kasutajad saavad valida mitmesuguste näpunäidete ja hüvede vahel, et jälgida veebisaidi põhilisi mõõtmisi ja muid andmeid sündmuskoha tagant.
 • Gatori veebisaidi ehitaja – lihtne veebisaidi loomise tööriist algajatele koos kohandatud rakendusturuga, sujuva integreerimisega kolmandate osapoolte teenuste ja maksevõimalustega (näiteks PayPal või SoundCloud), e-kaubanduse, SEO ja ajaveebide funktsioonid kasvava veebiettevõtte käivitamiseks.
 • 30-päevane tagasimakse – ettevõte pakub 30-päevast raha tagasi garantii juhuks, kui te pole pakutavate teenustega rahul.

Päris taskukohane veebimajutuslahendus, millel on lisaks kohandatud veebisaidi koostajale, turvamenüüdele ja üldisele hostimise paindlikkusele piisavalt hea jõudlus.

HostGatori miinused:

 • Lõputud müüjad.
 • Piiratud salvestusruum.
 • Tasuta domeeni pole.

HostGatori maksumus: hostimisteenus on teiste pilvepõhiste hostimisteenuste pakkujatega võrreldes suhteliselt odavam. Põhiline (Hatching Cloud) plaan algab 2,75 dollarist. Kui vajate leidlikumat lahendust, võite minna üle Baby või Business Cloud plaanidele, mis maksavad vastavalt 3,95 ja 5,95 dollarit.

Proovige HostGatorit kohe

Vedelveeb – täielikult hallatud veebimajutus mis tahes suurusega ettevõtetele

Vedelveeb - täielikult hallatud veebimajutus mis tahes suurusega ettevõtetele

Vedelveeb – on enam kui 20-aastase ajalooga usaldusväärne hostiteenuse pakkuja. 1997. aastal asutatud ettevõte on tänu kindlale serverikiirusele ja üldisele jõudlusele endale nime pannud. See lubab lisaks täielikult hallatavatele serverilahendustele ka 100% tööaega. Kasutajad võivad arvestada võimsa toe, mitmesuguste üksikisikutele ja ettevõtetele mõeldud pakettide ning mõne muu funktsiooniga.

Vaadake mõnda neist:

 • Sync Pro mitme saidi haldamiseks – Sync Pro on kohandatud juhtpaneel, mis tagab kasutamise lihtsuse. See funktsioon on ülitähtis, kuna iga Vedel Veebiplaan on loodud mitme saidi haldamiseks korraga. Näiteks toetab odavaim pakett kuni 10 saiti, samas kui täiustatud paketid võimaldavad kasutajatel korraga majutada kuni 50 saiti (Agentuuri plaan).
 • Tipptasemel serveripaketid – platvorm pakub mitut tüüpi kõrgetasemelist vara. Nende hulgas on spetsiaalne pilve VPS ja WP-le optimeeritud serverilahendused. Kasutajad võivad valida ka eraldi WooCommere’i plaani, serveriklastri.
 • Täiustatud kiirustehnoloogiad – Vedelveeb kasutab veebisaidi kiiruse suurendamiseks erinevaid tehnoloogiaid. Need hõlmavad piltide automaatset tihendamist, ilma et oleks vaja protsessi käsitsi käsitseda, kasutades oma peo või tasulisi teenuseid. Lisaks kasutab platvorm HDD kõvakettadraivide asemel SSD-d. Peaksime mainima ka Ngnixi integreerimist ja PHP 7 versiooni toetamist.
 • WP-ga optimeeritud serverid – süsteem pakub WordPressil üles ehitatud saitidele võimsat majutust. See tagab kiirema kiiruse, automatiseeritud süsteemivärskendused, failide varukoopiad, lihtsa integreerimise CMS-iga, eraldi kava WooCommerce jaoks jne..

Vedelad veebi miinused:

 • Veebisait on algusest peale üsna keeruline. Otsitud pakkumist võib olla keeruline leida.
 • Pole jagatud hostimist.
 • Teadmistebaasi saaks paremini korraldada.
 • Sisenemisplaanid on liiga kallid.

Vedelvee hind: hind sõltub soovitud ressursist ja projekti keerukusest. Näiteks maksavad neli VPS-i põhiplaani kuus 15, 25, 45 ja 95 dollarit. Peamine erinevus on GB mahus ja protsessorite arvus. Mõningate leidlikemate pakkumiste hulka kuulub spetsiaalne pilveserver, mis maksab 99 dollarit kuus, hallatav WooCommerce alates 19 dollarist kuus ja muud nõudlike projektide kavad, mis maksavad kuni 1127 dollarit täiustatud jõudluse jaoks.

Proovige Liquid Web Now

SiteGround – auhinnatud veebimajutusettevõte

SiteGround - auhinnatud veebimajutusettevõte

SiteGround – on populaarne üle 14-aastase kogemusega veebimajutusteenuste pakkuja. Ettevõttel on rohkem kui 2 000 000 domeeninime ja see pakub lisaks suurepärasele tööajale, digitaalsetele turbevõimalustele, laiale plaanide valikule ja muule ka laiendatud funktsioonide komplekti. See on hea eri tüüpi veebisaitide jaoks alates väikesest ajaveebist kuni a-ni tohutu e-kaubanduse projekt keeruka struktuuriga. Kasutajad saavad valida Linuxi-põhise jagatud serveri lahenduse või pilvepõhise hostimise vahel.

SiteGround plussid:

 • Toimivus ja turvalisus – SiteGround kasutab oma meisterdatud serverilahendusi, et tagada veebisaidi stabiilne toimimine vaatamata liikluse suurenemisele. Ettevõttel on andmekeskused, mis asuvad erinevates maailma paikades. See tähendab suuremat lehekiirust ja failide kohaletoimetamist erinevatest riikidest pärit kasutajatele. Lehe laadimisaeg on 714 ms, samas kui keskmine kasutatavuse protsent on 99,99%.
 • Suurepärane funktsioonide komplekt – SiteGround on varustatud laiendatud funktsioonide loendi vormiga, mis sisaldab tasuta veebisaitide ülekandmist ja SSL-turvalisust piiramatutele e-kirjadele ja oma tasuta veebisaidi koostajale. See pakub serverilahendust, keskendudes mõnele suuremale CMS-i platvormile, näiteks WordPress ja Joomla. Süsteem hoolitseb teie pistikprogrammi värskenduste, veebisaidi laadimiskiiruse ja üldise jõudluse eest.
 • Integreerimisvõimalused – SiteGround on osutunud paindlikuks hostimisteenuseks. Integreerimine CloudFare CDN-iga tagab parema jõudluse ja veebisaidi turvalisuse.
 • e-kaubanduse funktsioonid – Platvormid jätavad tänu edasimüüja serveri võimalustele natuke ruumi neile, kes otsivad laiemaid e-kaubanduse võimalusi. Lisaks pakub platvorm 18 erinevat e-kaubanduse põhirakendust, mille vahel pole vaja oma veebisaiti üle koormata mitme kolmanda osapoole rakendusega..
 • WordPressi saidi tasuta migratsioon – süsteem pakub lihtsat WP-veebisaidi migratsiooni. Kõik, mida vajate, on sisse lülitada ja installida WordPressi migreerumise pistikprogramm. Süsteem genereerib loa, mis käivitab migratsiooniprotsessi, et viia teie sait uude SiteGroundi kontole.
 • Tasuta saidi loomise tööriistad – suurepärane võimalus neile, kes soovivad uue saidi nullist üles ehitada. Kasutajatel on täielik juurdepääs kõikidele Weebly veebisaidi ehitaja funktsioonidele ja võimalus WordPress CMS-i sujuvalt integreerida..
 • Tõhustatud meeskonnatöö – saidil SiteGround on hunnik koostöövahendeid. Kasutajad võivad määrata rolle, anda juurdepääsuõigusi kolmandate osapoolte kasutajatele, pakkuda teie klientidele valmis saiti, luua kasutajakontode, klientide loendeid jne. Suurepärane võimalus edasimüüjatele.

Platvorm on kindel hostimisteenuse pakkuja, kellel on paketi alustamiseks kõik vajalikud funktsioonid. Siiski peaksite arvestama mõne selle väikese puudusega.

SiteGround Cons:

 • Piiramatu andmesalvestusega plaane pole.
 • Uuendusmaksumus on alghinnast 3 ja mõnikord isegi neli korda suurem.
 • Piiratud funktsioonide komplekt.

SiteGround kulud: lähteplaan maksab teile alates 3,95 kuni 6,85 dollarit GrowBigi ja GoGeeki pannide jaoks kuus jagatud hostimise eest. Samuti on ettevõte WP-ga optimeeritud hostimislahendus samade hindadega, samas kui Cloud Hosting ulatub 64–192 dollarini kuus.

Vaata ka: SiteGround ülevaade.

Proovige SiteGround Now

1&1 IONOS – Saksamaal asuv Euroopa hostimisteenuste pakkuja

1 ja 1 IONOS - saksa päritolu Euroopa hostiteenuse pakkuja

1&1 IONOS – on üle 30-aastase kogemusega suurim hostinguteenuse pakkuja Euroopas, peakontor asub Saksamaal. Teenus tegeleb enam kui 8 miljoni kasutajaga kogu maailmas ja võimaldab rohkem kui 12 miljonit domeeni. Kohalikke servereid leidub kogu maailmas, pakkudes erakordset turvalisust ja jõudlust. Hostil on mitu täpsemat Objekte, mis on suunatud veebisaidi omanikele professionaalse majutuse pakkumisele. Funktsioonide hulgast, mis eristavad süsteemi rahvahulgast, tuleks esimestena mainida järgmisi.

1&1 IONOSe plussid:

 • Kahe platvormi tehnoloogia – Majutusteenuse pakkuja pakub usaldusväärset kahekordset tehnoloogiat, mis võimaldab säilitada salvestus- ja veebiservereid samal platvormil. See lähenemisviis aitab kaasa veebisaidi paremale laadimisajale ja erakordsele jõudlusele.
 • DDoS kaitse – Täiustatud DDoS-kaitse kaitseb teie veebisaiti pahavaraprobleemide, häkkimisrünnakute ja pettuste eest.
 • Täiustatud turvameede – Süsteem on varustatud täiustatud SiteLocki pahavarakaitsega ja Wildcarti SSL-sertifikaadiga.
 • Personaalne konsultant – Platvorm pakub ulatuslikke klienditoe võimalusi, sealhulgas isikliku konsultandi abi. Teie enda otsustada, millal teie süsteemiga seotud probleemide lahendamiseks abistajaga ühendust võtta.
 • Veebisaitide koostaja – 1 funktsioonid&1 IONOS ei piirdu ainult hostimisega, kuna süsteem võimaldab ka korralike veebisaitide käivitamist ja haldamist. Kaasas WYSIWYG toimetaja, professionaalsed eelkujundatud mallid, tasuta domeeniühendus ja disaini kohandamise võimalused, mis on vajalikud väärilise veebisaidi loomiseks.

Hea valik neile, kes otsivad head jõudlust ja veebisaidi kiirust. Platvormil on olemas taskukohased plaanid alustamiseks, samal ajal kui kasvavad projektid võiksid paremat varianti otsida.

1&1 IONOS miinused:

 • Keerukas seadistusprotsess.
 • Madal madal kasutajakogemuse tase.
 • Üldine jõudlus võiks olla parem.

1&1 IONOS-i maksumus: 1&1 IONOS pakub kolme kava vahel valida. Kava maksumus algab 1 dollarist kuus 12 kuu jooksul ja jõuab tähtaja lõpuni 14 dollarini kuus.

Vaata ka: 1&1 IONOS-i ülevaade.

Proovige 1&1 IONOS nüüd

Hostinger – odavaim veebimajutusteenus

Hostinger - odavaim veebimajutusteenus

Hostinger – on veebimajutaja, mis pakub madala hinnaga plaanihinnast hoolimata hea hinnaga serverilahendusi, mis on pakitud erinevate funktsioonidega. Ehkki enamik neist funktsioonidest on saadaval ainult premium-plaanidega, hindavad veebisaitide omanikud lisaks mõnele muule suurepärasele lisandmoodulile lahedat cPaneli-sarnast armatuurlauda, ​​tasuta veebisaitide koostajat, funktsioone, mis on rohkem kui mõistliku hinnaga.

Hostingeri plussid:

 • Kiire lehe laadimine ja Uptime – Hostinger toimib enamiku juhtude tööaja korral hästi. Keskmine määr on 99,98%, mis näeb üsna hea välja, kuigi see võib langeda 99,88% -ni, eriti hooajaliste liikluskõrgete ajal. Mis puudutab lehe laadimisaega, siis oli 2018. aasta keskmine kiirus 385ms.
 • Raha tagasi garantii – erinevalt jagatud hostingu pakkujatest ei paku pilveserverid reeglina tasuta prooviversiooni. Hostingeril on aga 30-päevane raha tagasi garantii, mis on tegelikult sama, mis tasuta prooviversioon. Ettevõte võimaldab teil valida erinevate maksevõimaluste hulgast, alates suuremate emitentide tavapärastest deebet- / krediitkaartidest kuni PayPali, Bitcoini jne..
 • Tasuta domeeni ja veebisaitide koostaja – kuigi Hostinger on rohkem hostimisteenus, on sellel endiselt oma kindel veebisaidi ehitaja, mida saab tasuta kasutada. See ei saa kiidelda sama funktsionaalsusega nagu professionaalsed SaaS-i platvormid. Siiski pakub see valikut peeneid malle eri tüüpi veebisaitidele, mida on lihtne hallata ja kohandada. Premium- ja äriplaanid võimaldavad teil saada kasu ka tasuta domeenist.
 • Eksklusiivne hPanel – platvorm on varustatud ainulaadse kohandatud juhtpaneeliga, mis on loodud enam kui kümne aasta jooksul kasutajate tagasiside ja klientide kogemuste põhjal. Kasutajatel on kõik elemendid ühes kohas koos selge tööriistakomplekti struktuuriga ja kõik elemendid nende silme ees. HPanel on veebisaidi haldamise lihtsamaks teinud.
 • WP-ga optimeeritud hostimine – hea funktsioon WP-saitide omanikele, kes vajavad maksimaalset säilitamist ja kiiremaid taotlusi. Selle valikuga on täiustatud SEO sätted sisu reklaamimiseks ja paremaks teisendamiseks.

Hea hostimine neile, kes on valmis preemiapakette ostma. Vastasel juhul ei saa yu kõiki selle funktsioone täielikult ära kasutada.

Hostingeri miinused:

 • Piiratud sisenemisplaan.
 • Rikaste funktsioonide komplekt on saadaval ainult premium-pakkides.
 • Pole tasuta SSL-i ja varukoopiaid.

Hostingeri maksumus: nüüd oleme jõudnud ülevaate maitsvaima tüki juurde. Põhiplaan ühe jagatud serveriga algab 0,99 dollarist! See hõlmab 100 GB ribalaiust ühe e-posti kontoga ühe veebisaidi jaoks. Premium jagatud hostingu plaan algab 2,59 dollarist kuus, mis sisaldab lisaks iganädalasetele varundamistele ka piiramatuid veebisaite, e-posti kontosid ja ribalaiust. Ettevõtte jagatud hostimine pakub kõik-ühes paketina piiramatuid funktsioone ja võimalusi vaid 4,49 dollari eest kuus. Platvorm pakub lisaks VPS-ile alates 3,29 dollarist ka oma pilve hostimise lahendust, mis algab 9,99 dollarist.

Vaata ka: Hostingeri ülevaade.

Proovige Hostingerit kohe

iPage – taskukohane veebimajutusettevõte alates 1998. aastast

iPage - taskukohane veebimajutusettevõte alates 1998. aastast

iPage – on 1998. aastal käivitatud hostimisplatvorm. Sellel on uhke aastakümnete pikkune hostimise teenuse kogemus. See väidab, et lisaks taskukohaste hindade ja piiramatute võimaluste ühele saadaolevale plaanile on see üks kiiremini jagatud serverimajutuse lahendusi. Ettevõttel on kaks andmejagamiskeskust ja omab üle miljoni domeeninime kogu maailmas.

iPage plussid:

 • Toimivus ja usaldusväärsus – kasutusaeg on 99,94. Pikkade kogemustega hostiteenuse pakkujalt võiksite oodata natuke rohkem. Teisest küljest ei tundu, et 5 tundi seisakuid aasta jooksul on tohutu probleem.
 • Mitu funktsiooni – erinevalt paljudest teistest hostingu pakkujatest pakub iPage kõigile veebisaitide omanikele ühte paketti. Kavas on komplekt funktsioone, sealhulgas piiramatu salvestusruum, hõlpsasti kasutatav juhtpaneel, vDeck armatuurlaud, täiustatud saidi turvalisus, ööpäevaringne pahavara jälgimine jne..
 • Tasuta piiramatud domeenid – iPage pakub tasuta domeeni. Veelgi enam, saate koondada piiramatu hulga domeene ühele kontole. See võib välja töötada 2-3 domeeni korral. Mis saab aga siis, kui kasutaja läheb nutma ja kasutab näiteks 10–15 domeeninime? Kas host saab ülesandega hakkama?
 • Tasuta veebisaitide koostaja – mis puudutab tasuta veebisaidi koostajat, siis see võimaldab teil luua lihtsa mobiilile optimeeritud saidi, milles pole rohkem kui 6 lehte.
 • Kohandatud rakenduste turg – saate oma veebisaidi kohandamiseks juurdepääsu mitmesugustele rakendustele ja vidinatele. Siin on teil tööriistad veebipoe, professionaalse portfelli või ajaveebi käivitamiseks, lisades maksevõimalused, kontaktvormid, fotogaleriid jne.
 • e-kaubanduse funktsionaalsus – hostiteenuse pakkuja pakub digitaalse poe avamiseks valiku tööriistu f. Saate nii intuitiivse tootehaldussüsteemi kui ka tööriistu müügi jälgimiseks või toodete reklaamimiseks.
 • Integreeritud Analytics – hostikonto sisaldab juba tööriistu teie veebisaidi toimivuse analüüsimiseks ja jälgimiseks.

Hea valik algajatele, kes ei soovi igat plaani ribalaiuse või muude tehniliste probleemide või tundmatute funktsioonide järgi sorteerida. Siin on meil mõistliku hinnaga võrdsed serverilahendused.

iPage miinused:

 • Piiratud valikuvõimalus.
 • Allahindlused ainult pikaajalistele tellijatele.
 • Keskmine jõudlus.
 • Upsells.

iPage’i maksumus: nagu me juba mainisime, on iPage’il kaasas ühtne kõigile sobiv pakett, mis maksab 2,99 dollarit kuus. See sisaldab lisaks veebiehitustööriistadele, klienditoele ja e-kaubanduse võimalustele ka põhifunktsioone.

Vaata ka: iPage ülevaade.

Proovige iPage Now

A2Hosting – üks kiireid veebimajutusi maailmas

A2Hosting - üks kiireid veebimajutusi maailmas

A2Hostimine – on veebimajutusteenuste pakkuja, kes on turul olnud alates 2001. aastast. See pole nii populaarne kui suurimad tööstusnimed. Sellel on kindlasti jõudluse, paindlikkuse ja turvalisuse osas ka mõned suurepärased omadused. Hostimislahendust saab kasutada nii suuremate CMS-platvormide kui ka veebisaitide koostajatega. Kasutaja võib arvestada professionaalse ööpäevaringse tugiteenusega, lisaks igal ajal tehtud tagasimaksetele, tasuta saidiülekannetele ja muule.

A2Postimise plussid:

 • Paindlikkus – A2Hosting pakub mitmeid hostimislahendusi erinevatele vajadustele. Nende hulka kuulub jagatud hostimine blogijatele ja väikeste veebisaitide omanikele, lahendus edasimüüjatele, kes soovivad majutada oma klientide projekte, VPS ja spetsiaalsed hostimispaketid veebisaitide kasvatamiseks ja intensiivsemate vajadustega projektid.
 • Ühilduvus – süsteem tagab sujuva integreerimise kõigi olemasolevate CMS-platvormidega ilma tehniliste oskusteta. Ükskõik, kas plaanite luua veebisaidi Joomla, Magento, OpenCart, WordPress või mõne muu rakenduse jaoks, töötab A2Hosting igaühega sujuvalt. Näiteks WP-ga optimeeritud hostimisega kaasnevad spetsiaalsed turboplaanid, mis muudavad teie saidi võimalikult kiireks.
 • Konto tasuta rändamine – kasutajad saavad olemasoleva projekti teisaldamiseks ühest serverist A2Hostingu hostitavasse serverisse valida veebisaidi tasuta migreerimise abi. Kasutajatel on sõltuvalt valitud paketist 1 kuni 25 tasuta rännet.
 • Kiirus ja jõudlus – süsteem väidab, et pakub tänu Turbo Serveri lahendustele 20X kiiremat teenust. Keskmine lehekiirus on päris hea. Süsteem kogus viimase paari kuu jooksul 337ms, ehkki 99,92% tööaeg võiks olla pisut parem. Sellel on serverid, mis asuvad kogu maailmas, et võõrustada teie projekti sihtrühmale lähemal.
 • Tasuta funktsioonid – iga kava sisaldab tasuta SSH-le lisaks külastajatele andmete turvalisuse tagamiseks ka tasuta SSL-i. Juurdepääs lubatakse automaatselt, kui olete plaani eest tasunud.

Majutusteenuse pakkujal on kõik, mida auster võib vajada, et võimaldada mitme ülesande täitmist ja kindla veebiprojekti käivitamist. Teisest küljest peate meeles pidama ka mõnda selle miinuseid.

A2Hosting miinused:

 • Segane hinnapoliitika.
 • Keerukas seadistamine ja pardaleminek.
 • reklaam ja müük.

A2Kulude maksmine: enne kui sügavale hindadesse sukelduda, peaksime mainima A2-raha tagastamise funktsiooni. Platvorm tagab tagasimaksete poliitika igal ajal. Teisisõnu, kasutajad saavad tasuta tagasimakse taotleda ilma piiratud ajakavadeta. Plaani kulude osas võivad kasutajad valida jagatud hostimise (alates 2,69 dollarist kuus), Edasimüüja pakkumine (alates 9,80 dollarist kuus), VPS-i hostimine (alates 5,0 dollarist kuus) ja spetsiaalne serverilahendus (alates 99,95 dollarist). Edasine uuendamine maksab kasutajatele 17–61% kõrgemat hinda, välja arvatud VPS-i pakett, millel on fikseeritud hind.

Proovige rakendust A2Hosting Now

GoDaddy – suurim domeeni registreerimine + hostiettevõte

GoDaddy - suurim domeeni registreerimine + hostiettevõte

GoDaddy – on üks populaarsemaid domeenide registreerimisteenuseid kogu maailmas. Platvorm on ka veebimajutusteenuste pakkuja, kes pakub oma kalleid serverilahendusi erinevate vajaduste rahuldamiseks. Ettevõte pakub üsna madalat sisenemishinda lisaks suurepärasele tööajale (99,97%), piisavalt suurele kiirusele (517ms), ööpäevaringset klienditoega ja hunniku muude funktsioonidega.

Platvorm on osutunud usaldusväärseks hostimisteenuse pakkujaks, ehkki sellega kaasnevad lõputud müüginumbrid, suured uuendamiskulud ja stardipakettides puuduvad olulised funktsioonid. Sel põhjusel ei pruugi GoDaddy olla odavaim lahendus. Kasutajad hindavad siiski selle pakutavate funktsioonide valikut.

GoDaddy plussid:

 • Suurepärane tööaeg ja lehekiirus – hoolimata asjaolust, et GoDaddy käivitati algselt domeeni registreerimisteenusena, leidis platvorm, et oleks võimalik pakkuda usaldusväärset jagatud veebimajutust koos hea tööajaga, mis on viimaste testide kohaselt praegu 99,97%. Seisukohtade osas on GoDaddy näidanud umbes 13 minutit kuus, mis seab platvormi keskmistest konkurentidest kõrgemale. Laadimisaeg on viimase 12 kuu jooksul olnud umbes 517 ms.
 • Valmistatud WP-hostimiseks – Süsteemil on eraldi WordPressi hostimisplaan, mis sisaldab lisaks automaatsetele varundamistele ja värskendustele ka lihtsat pukseerimislehe redigeerijat, veebisaidi funktsionaalsuse taastamine ühe klõpsuga jne..
 • Kohandatud veebisaidi ehitaja – süsteem võib olla hea valik neile, kes otsivad kõikehõlmavat veebisaidi loomise lahendust. Võite registreerida nii domeeninime kui ka luua ja võõrustada uut saiti ühes kohas. Tarkvara on hea algajatele, kellel pole tehnilisi oskusi. Kõik, mida vajate, on valmis malli valimine ja kohandamine selle esitamiseks.
 • Rakendused ja turvalisus – lisaks automaatsetele värskendustele ja igapäevastele varundamistele kasutab GoDaddy täiustatud tehnoloogiaid DDoS-i rünnakute jälgimiseks, tuvastamiseks ja ennetamiseks. Lisaks saavad kasutajad ühe hiireklõpsuga täieliku juurdepääsu enam kui 125 erinevale rakendusele. Nende hulgas on populaarne CMS, sealhulgas Drupal või Joomla, samuti muu oluline tarkvara.

Platvorm kiidab kliente kogu maailmas. See on näidanud head tulemusnäitajaid, ehkki mõned varjuküljed on veel kaalumisel.

GoDaddy miinused:

 • Piiratud sisenemisplaanid.
 • Suured uuendamiskulud.
 • Ärritav müük.

GoDaddy maksumus: platvorm pakub algselt kolme peamist plaani, mis hõlmavad Economy, Deluxe ja Ultimate pakette, mis maksavad vastavalt 2,49, 4,99 ja 7,99 dollarit. Hind näib väga taskukohane, kuni uuendamine on vajalik. See on koht, kus peate hostimise kasutamise jätkamiseks maksma umbes 60% kõrgemat hinda. Kõik plaanid on väikeste erinevustega saadaval nii Linuxi kui ka Windowsi kasutajatele. Linuxi plaanidega on kaasas ka äripakett, mis on mõeldud edasijõudnutele e-kaubanduse projektidele. Esimese kuu hind on 20,99 dollarit, uuendamise kuutasu on aga 29,99 dollarit.

Proovige GoDaddy Now

Alumine rida

Veebisaidi hostimine on veebis olemise põhiküsimus. Peate otsustama, milline neist sobib teie veebisaidi tüübi, struktuuri, eesmärkide jms põhjal kõige paremini. Kas kiire kiiruse tagamiseks igal ajal on vaja jagatud hostimist või pilveserveri lahendust? Kas vajate erifunktsioone, näiteks tasuta domeene või veebisaitide loomise tööriistu? Need on küsimused, mida tuleks enne hostiettevõtte valimist kaaluda.

Üks asi on kõigi veebimajutajate jaoks sama: nad peavad tagama veebisaidi sujuva ja kiire toimimise vaatamata serveri koormusele või liikluse suurenemisele. Lisaks 100-protsendilisele töökindlusele ja spetsiifilistele funktsioonidele peaks see kiitlema suurepärase lehekoormuse ja tööaja määraga.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me