Parimad väikeettevõtte veebisaitide ehitajad

väikeettevõtete veebisaitide ehitajad


Kas kavatsete oma ettevõtet praegu tõhusalt reklaamida, kuid te ei saa otsustada, millest alustada? Peaksite teadma, et edukas äriarendus pole mõeldav ilma usaldusväärse veebis viibimiseta.

Väikeettevõtte veebisaidi omamine on omaette eelis. See aitab saavutada mitu eesmärki korraga. Olenemata teie spetsialiseerunud nišist on veebisait endiselt teiega suhtlemisest huvitatud klientide ja äripartnerite peamine sihtkoht.

Niipea, kui otsustate hallata väikeettevõtte veebisaiti, leiate mitmesuguseid võimalusi. Kui olete valmis oma veebisaidi arendamisse palju investeerima, siis saate seda teha rendi veebidisaini stuudio et see töö sinu heaks ära teha.

See pole aga parim mõte, kui soovite veebi loomise protsessi eest vastutajaks oma veebisaidi edasiseks haldamiseks ja vajadusel värskendamiseks. Üks parimaid ja lihtsamaid DIY võimalusi on veebisaidi ehitaja kasutamine. Need teenused võimaldavad ehitada erinevat tüüpi projekte, mis erinevad funktsionaalsuse, funktsioonide komplektide ja pakutavate tulemuste osas.

Kui teil on õigus käivitada täisfunktsionaalne väikeettevõtete veebisait, on tõesti mõistlik selle kohta rohkem teada saada populaarseimad veebisaidi ehitajad.

Testisime välja 10 parimat väikeettevõtte veebisaidi ehitajat:

 1. Wix – parim TASUTA veebisaitide koostaja väikeettevõttele
 2. uKit – väikeettevõtete saidi koostaja isiklikule veebisaidile
 3. WordPress – parim avatud lähtekoodiga CMS väikeettevõtetele
 4. Rätsepad – parim väikeettevõtete veebisaitide pakkuja
 5. Shopify – poodide veebisaitide ehitaja väikeettevõtetele
 6. Bluehost – veebisaitide koostaja ja majutamine väikeettevõtetele
 7. Järjehoidja – AI-toega veebiplatvorm väikeettevõttele
 8. Ucraft – taskukohane tööriist väikeettevõtte veebisaidi loomiseks
 9. SITE123 – lihtsaim väikeettevõtete veebisaitide koostaja
 10. Gator – HostGatori lihtne ja mugav veebisaidi koostaja

Parima väikeettevõtte veebisaidi koostaja valimisel on enamik kasutajaid mõneti hämmingus just seetõttu, et nad ei tea, milline teenus nende jaoks kõige paremini sobib. Vaatame üle kõige esiletoodud veebisaitide koostajate peamised valikud ja eelised, et saaksite teada, mida nendelt kõigilt oodata.

Wix – parim TASUTA veebisaitide koostaja väikeettevõttele

Wix - parim TASUTA veebisaitide koostaja väikeettevõttele

Wix – on parim väikeettevõtete veebisaitide looja, mis on kogu maailmas populaarsuse saavutanud tänu oma laiale niššiga seotud funktsioonidele. Kujunduse kohandamise tööriistade rohkus, rikkalik tasuta mallide valik ja taskukohane hinnapoliitika on teinud süsteemist väärilise platvormi igat tüüpi veebisaitide, sealhulgas väikeettevõtete projektide arendamiseks. Wix on suurepärane valik ettevõtjatele, kellel puudub kodeerimisoskus ja kellel pole aega õppida kõiki veebi loomise protsessi keerukusi. Veendumaks, et süsteem vastab teie veebikujunduse vajadustele, kaaluge järgmisi platvormi eeliseid:

 • Väikeettevõtte mallid. Ükskõik millisesse äri nišisse olete spetsialiseerunud, leiate veebisaidi koostaja rikkalikust kollektsioonist sobiva malli. Kõik Wixi teemad on tasuta, mobiilile optimeeritud ja kena mobiiliekraani kvaliteedi tagamiseks on võimalus kasutada mobiiliredaktorit. Mobiiliversioonis tehtud muudatusi ei kuvata töölauarežiimis, töölaua veebisaidi variandis tehtud muudatused on aga mobiiliversioonis nähtavad.
 • Wix ADI. Integreeritud Kunstliku disaini intelligentsuse tööriist aitab teil välja töötada väikeettevõtte veebisaidi, isegi kui te pole veebidisaini prof. Seda tehakse automatiseeritud režiimis – sisestage lihtsalt oma ettevõtte teave, mida tuleb veebisaidil kuvada, ja süsteem teeb ülejäänud töö teie heaks.
 • Wix ShoutOut. Veel üks Wixi eelis on meiliturunduse funktsioon. See võimaldab kiiresti luua hämmastavaid e-kirju ja jagada turunduskampaaniaid. Wix ShoutOut pakub kohandatavaid stiile, professionaalseid malle koos valmis paigutustega, hõlpsat kontaktide integreerimist. Oma veebisaidi statistika kontrollimiseks võite kasutada ka sotsiaalmeedia tööriistu ja statistika jälgijat. See on täpselt see, mida teie ettevõte vajab tõhusa reklaamimiseks.
 • e-kaubanduse platvorm. Kas kavatsete avada väikese ja keskmise suurusega veebipoe, kuid teil pole aega tegeleda spetsialiseerunud veebisaitide loojatega? Seejärel minge edasi uurima Wixi kauplused – funktsioon, mis võimaldab teil käivitada mobiilse vaatamise jaoks optimeeritud e-kaubanduse veebisaiti. Valige mall, laadige üles oma veebipoe teave, kontaktandmed, tooted ja nende spetsifikatsioonid, lubage e-kaubanduse funktsioonid ja seadistage makse- / saatmisvalikud, et hallata veebipoodi, mis vastab teie vajadustele ja ootustele.
 • Wix SEO Wiz. Tänu mugav ja hõlpsasti kasutatav Wix SEO Wiz, saate kontrollida oma ettevõtte veebisaidi reklaamimise tõhusust. Sel eesmärgil saate seada SEO parameetreid, jälgida veebisaidi statistikat, integreerida vajalikke tööriistu ja vidinaid ning teha muid toiminguid, et veenduda oma väikeettevõtte veebisaidil saavutab Google’is kõrge auastme.
 • Tõuse Wixi poolt. Ascend by Wix on täiustatud kõik-ühes ärilahendus, mis annab juurdepääsu enam kui 20-le professionaalsele äririistale, mis on mõeldud teie ettevõtte juhtimisprotsesside lihtsustamiseks. Funktsiooni abil saate oma ettevõtet käivitada, juhtida ja reklaamida, kasvatada kliendibaasi ja nišimaineid ning teenida ka kasumit. Tõus muudab kõik protsessid maksimaalselt automatiseeritud, pakkudes selliseid tööriistu nagu vormid, kontaktihaldur, reaalajas vestlus, postkast, arved, ülesanded & Meeldetuletused, automatiseerimine, hinnapakkumised jne.

Kas Wix on hea väikeettevõttele? Wix töötab hinnakujunduse osas kindlasti suurepäraselt väikeettevõtete projektides. Süsteemi poolt igale abonendile pakutavat tasuta paketti saab tõhusalt kasutada kõigi veebisaidi koostaja funktsioonide proovimiseks. Siiski ei kata see kõiki teie veebikujunduse vajadusi, kui otsustate käivitada ettevõtte veebisaidi ja muuta see veebis juurdepääsetavaks. Teil on vaja domeeninime ja muid tööriistu, et veenduda, kas teie ettevõtte veebisait asub otsingumootorites kõrgel kohal ja naudib sihtrühma seas populaarsust. Seega on tasulisele tellimusele üleminek kohustuslik. Wix pakub äri- / e-kaubanduse plaanide komplekti, mille hind algab 23 dollarist kuus. See on väärt investeering iga väikeettevõtte veebisaidi jaoks.

Proovige Wixi tasuta

uKit – väikeettevõtete saidi koostaja isiklikule veebisaidile

uKit - väikeettevõtete saidi koostaja isiklikule veebisaidile

uKit – on üks lihtsamaid ja funktsionaalsemaid väikeettevõtete veebisaitide ehitajaid isiklike projektide jaoks. Tegelikult pakub süsteem suurepärast hinna ja kvaliteedi korrelatsiooni nii algajatele kui ka veebidisaini profidele, kellel on kavatsus oma DIY ettevõtte veebisaite avada. Platvorm on silma paistnud väikeettevõtte veebisaitide koostajana ja seega on kogu selle funktsioonide komplekt keskendunud selle ülesande täitmisele. uKit on äärmiselt hõlpsasti kasutatav ja see ei nõua kodeerimisoskuste tundmist. See on kena lahendus veebisaitide loomiseks väikeettevõtete omanikele ja eraettevõtjatele, kellel on alati aega surutud, puuduvad veebidisaini teadmised ega ole valmis veebisaitide arendamisse palju investeerima. Siin on funktsioonide loend, mida uKit pakub oma tellijatele uhkusega:

 • Vastuvõtlikud ärikujundused. uKiti mallikogu on nišis üks muljetavaldavamaid. See sisaldab otsingu hõlbustamiseks sadu reageerivaid malle, mis on jagatud ärikategooriatesse. Malli saate muuta mis tahes veebidisaini protsessi etapis, samal ajal kui sisu salvestatakse. Malli kohandamise protsess on samuti lihtne. Lihtsalt pääsete juurde armatuurlauale ja vaadake tööriistu, mida saate sellel eesmärgil kasutada.
 • AmoCRM-i integreerimine. Olles orienteeritud ettevõtluse edendamisele, on uKit kaasas amoCRM integreerimisvõimalus. See on lihtne ja üsna intuitiivne potentsiaalsete tehingute ja klientide raamatupidamissüsteem, mis aitab kontrollida ja suurendada müügimahtusid. Süsteem lihtsustab klientide / tellimuste haldamise protsessi, aidates kaasa ettevõtte kiiremale ja tõhusamale tutvustamisele.
 • e-kaubandus. uKit e-kaubanduse funktsioonid väärivad eraldi tähelepanu. Veebisaidi koostaja annab kasutajatele võimaluse väikese veebipoe käivitamiseks ja haldamiseks. Tegelikult võite siin minna kahel viisil. Võite oma veebisaidiga ühendada e-kaubanduse vidina ja seadistada parameetrid või integreerida Ecwidi pistikprogrammi, et alustada veebimüüki.
 • Ettevõtte vidinad. uKit võimaldab integreerida ettevõtte vidinaid, mis võivad teie veebisaidile lisada funktsionaalsust ja ärifookust. Ettevõtte vidinate hulgas, mida võiksite oma projekti integreerida, on algselt mõttekas mainida ajajoont, samme, Google Mapsit, suhtlusvõrgustikke jne. Kõik need vidinad sobivad suurepäraselt igat tüüpi ettevõtete veebisaitidele..
 • SendPulse’i integreerimine. uKit integreerub sujuvalt SendPulse’iga – populaarse vidinaga, mida kasutavad need veebiarendajad, kes soovivad oma veebisaidi külastajatele veebipõhiseid tõuketeateid lisada ja kohandada. Vidina integreerimine võtab vaid paar minutit ja selle saab lõpule viia ka mittekodeerijatega.
 • uCalc. Veel üks veebisaidi koostaja esiletõst on veebikalkulaator – uCalc, mille integreerimine aitab määratleda sihtrühmale pakutavate toodete / teenuste maksumust. See on eriti hea valik e-kaubanduse projektide jaoks.

Kas uKit sobib väikeettevõttele? uKit on üks parimaid võimalusi väikeettevõtete veebisaitide arendamiseks ja see on üks kõige rohkem taskukohase hinnaga veebisaidi ehitajad samuti. Süsteemil pole tasuta paketti, kuid see pole just tasuliste tellimuste maksumust arvestades vajalik. Kõige odavama uKiti paketi hind on ainult 4 dollarit, samas kui kõige kallim ja edasijõudnum liitumine maksab teile 12 dollarit kuus! Need hinnad on enam kui ühegi väikeettevõtte jaoks taskukohased – nii ulatusliku funktsionaalsuse eest vaevalt odavamaid hindu leiate!

Vaata ka: uKit ülevaade.

Proovige uKitit tasuta

WordPress – parim avatud lähtekoodiga CMS väikeettevõtetele

WordPress - parim avatud lähtekoodiga CMS väikeettevõtetele

WordPress – on parim avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem väikeettevõtete veebisaitidele. Platvorm on kogu maailmas populaarsust kogunud tänu võimsale funktsioonide komplektile, integreerimisfunktsioonide rohkusele ja täpsematele disaini kohandamise võimalustele. Süsteem loodi algselt ajaveebiplatvormina ja seega ei leia te ajaveebi käivitamiseks ja haldamiseks lihtsamat lahendust. See aga ei tähenda, et te ei saaks seda süsteemi kasutada muud tüüpi projektide arendamiseks. Vastupidi, WordPress töötab suurepäraselt ettevõtete veebisaitide, maandumislehtede ja isegi veebipoodide loomisel. Kõik sõltub teie eesmärkidest, veebikujunduse püüdlustest ja tulemusest, mida pikemas perspektiivis eeldate. Funktsionaalsuse aspekti käsitlemisel pakub WordPress järgmisi funktsioone:

 • Väikeettevõtte pistikprogrammid. Süsteem eristub rahvahulgast võimsate pistikprogrammide integreerimisvõimaluste tõttu. Seal on palju WordPressi pistikprogramme ja teie ülesandeks on valida ja integreerida need, mis sobivad teie veebisaidile kõige paremini. Ettevõtte veebisaitide populaarsemate WordPressi pistikprogrammide hulgas on mõttekas mainida WPForms, MonsterInsights, Yoast SEO, Constant Contact, OptinMonster, Sucuri, UpdraftPlus, WP Rocket, MemberPress, CSS Hero, LearnDash, G Suite, SEMRush, Pretty Links Pro, Jagatud loendused, WooCommerce ja palju muud.
 • Kliendisuhtluse pistikprogrammid. Koos nišispetsiifiliste pistikprogrammidega pakub WordPress laia valikut kliendi interaktsiooni vidinaid / laiendusi. Need on vajalikud, et muuta teie väikeettevõtte veebisait praegustele ja potentsiaalsetele klientidele mugavaks ja käepäraseks. Mõned populaarsemad vidinad, mida saate oma saidile valida ja integreerida, kõige levinumad on järgmised: Live Chat, Zopim Live Chat, Support Candy, uCare, AH Tickets, Zendesk, Help Scout Desk jne..
 • Väikeettevõtte mallid. WordPress on tuntud ka kallite väikeettevõtete mallide poolest. Neid on globaalses võrgus saadaval tuhandeid ja saate hõlpsalt valida tasuta ja tasuliste versioonide hulgast. Pidage siiski meeles, et kolmandate osapoolte arendajate loodud tasuta mallid pole võimalike pahavaraohtude tõttu täiesti ohutud. Veenduge, et suhtlete usaldusväärsete veebidisaineritega, kellele saate täielikult usaldada.

Kas WordPress on hea väikeettevõttele? WordPress töötab oma täiustatud funktsioonide ja taskukohase hinnakujunduse tõttu suurepäraselt väikeettevõtete veebisaitidel. CMS on allalaadimiseks ja installimiseks tasuta. Väliste pistikprogrammide, teemade, vidinate ja lisandmoodulite kasutamise eest peate siiski maksma. Samamoodi peate oma veebisaidi veebis juurdepääsetavaks ostmiseks ostma domeeninime ja maksma hostimise eest.

Majutusevalikust rääkides soovitab WordPress ametlikult kasutada Sinine vaim nagu tipptasemel hostingu pakkuja mis katab kõik nende kasutajate hostimisvajadused. Hostit iseloomustavad tugevad tööaeg, lehe kiire laadimise kiirus, taskukohane hinnapoliitika, turvalisus, tohutu turuplats sadade pistikprogrammide, lisandmoodulite, rakenduste ja skriptidega, ulatuslikud sisuturunduse ja SEO võimalused, e-kaubanduse fookus ja mitu integreeritavat rakendust ettevõtete veebisaitidele. Bluehost kasutamise kulud üllatavad kõiki, kuna selle odavaima plaani hind on 2,95 dollarit kuus.

Proovige WordPressi kohe

Rätsepad – parim väikeettevõtete veebisaitide pakkuja

Rätsepad - parim väikeettevõtete veebisaitide pakkuja

Rätsepad – on parim väikeettevõtete veebisaitide pakkuja, mis on algselt suunatud ettevõtete kaubamärgiprotsesside sujuvamaks muutmisele. Süsteem aitab teie ettevõtet käivitada kalli disaini ja brändingu abil, muutes selle silma paista. Tailor Brands on maailma esimene logo kujundamise ja brändimise platvorm, mille toiteallikaks on tehisintellekt. See aitab anda projektile professionaalse ilme ja ainulaadse veebibrändi identiteedi. Allpool on toodud platvormi kõige tähelepanuväärsemad esiletõstmised:

 • Brändingu tööriistade kollektsioon. Tailor Brands pakub võimsat bränditööriistade kollektsiooni, mis on spetsiaalselt loodud teie ettevõtte jaoks. Need tööriistad on kohandatavad, mis tähendab, et saate oma EPS-faili ja visiitkaardi ideid kasutada ainulaadse veebisaidi kujunduse loomiseks, mis sobib ideaalselt teie ettevõtte veebilehega.
 • Logo tegija. Süsteem võimaldab kujundada ainulaadse ettevõtte logo, et paljastada teie brändi identiteet, jagada oma nägemust ja valida vajalikud elemendid, mida süsteem vaikimisi pakub. Logo loomise protsess on lihtne ja loov – vaja on vaid oma ettevõtte nime sisestamist, eelistatud logo tüübi valimist, fondi eelistuste valimist ja logo kohandamise protsessi jätkamist. Pärast nende toimingute lõpetamist kasutab AI algoritm sisu teie ettevõtte veebisaidi logo kujundamiseks automatiseeritud režiimis.
 • Sotsiaalse juhtimise platvorm. Süsteem on varustatud integreeritud sotsiaalse juhtimise platvormiga, mis võimaldab veebisaidiga seotud sisu jagada ja artikleid postitada sotsiaalvõrgustikes.
 • Rätsepad. Integreeritud kohandatud reklaamide platvorm võimaldab teil luua vajaduste rahuldamiseks kohesed reklaamid, mis on saadaval erinevates muutujates.

Kas rätsepabrändid sobivad väikeettevõttele? Kui vajate professionaalse veebisaidi logot ja kalli kaubamärgi loomist, vastavad Tailor Brands teie nõudmistele. Süsteem võimaldab teil oma veebisaidi logo kujundust kohandada ja selle ümber mängida. Selle integreeritud veebisaidi koostaja pakub vaikimisi e-kaubanduse funktsioone. Siin pole ühtegi tasuta plaani, kuid platvorm võimaldab teil valida ühe tasulise tellimuse, mis algab 9,99 dollarist kuus. Lisaks võib hind langeda kuni 2,99 dollarini kuus, kui otsustate teha aastamakse.

Proovige Tailor Brands nüüd

Shopify – e-kaubanduse veebisaitide ehitaja väikeettevõtetele

Shopify avaleht

Shopify – on kõige võimsam ja populaarseim e-kaubanduse tarkvara kasutatakse professionaalsete äri- ja e-kaubanduse veebisaitide käivitamiseks ja haldamiseks. Platvormi kogu funktsioonide komplekt ja tööriistad on suunatud igat tüüpi veebipoodide kujundusele. Veebisaidi koostaja on kena valik nii algajatele kui ka professionaalsetele veebimeistritele, kes on spetsialiseerunud e-kaubanduse veebisaitide arendamisele. Shopify funktsioonidel puuduvad e-kaubanduse funktsioonid – uurige süsteemi funktsioone ja tööriistu, et teada saada, kui palju sellel pakkuda on:

 • POS-tarkvara. Shopifyga on kaasas täiustatud müügikoht (POS) tarkvara, mis võimaldab tooteid müüa oma jaekaupluses. Välise kaarditerminali kasutamine, võrguühenduseta tellimuse vastuvõtmine, automaatne sünkroonimine Shopify kontoga, võimalus mitme kasutajakonto käivitamiseks, Quickbooksi sünkroonimine, aruandevalik – need on selle funktsiooni vaid mõned eelised.
 • Tootehaldusvalikud. Shopify võimaldab integreerida ostukorvi ja nupu “Osta”, et kliendid saaksid luua vajaliku koguse tootekaarte. Süsteem genereerib toote manustamiskoodid automaatselt, et lisada veebisaidile tootenimekirju ja kollektsioone. Lisaks võimaldab süsteem ulatuslikke tootehaldusvalikuid, et tagada kasutajatele mugav ostukogemus.
 • Mitmekülgsed integreerimisvõimalused. Tarkvara võimaldab teie veebipoe jõudluse suurendamiseks integreerida populaarsete ja funktsioonidega koormatud turgudega, nagu Xero, Quickbooks ja muu raamatupidamistarkvara. Shopify integreerimine Amazon Marketplace’iga toimub mõne lihtsa hiireklõpsuga, kui aga plaanite mõlemal platvormil tooteid müüa, ületab selle sünkroonimise tulemus teie ootusi. Mitme kanaliga tugi on siin samuti suureks abiks.
 • Kalli turundusfunktsioonid. Veebipoodide reklaamimisel pakub Shopify arvukalt tipptasemel turundusfunktsioone. Ettevõtjad saavad luua veebikviitungeid, analüüsida ja sirvida veebipoodide statistikat, kontrollida kontojääki, kasutada Shopify täiustatud funktsioone, nagu Shopify Ping, App Store, BOGO allahindlusi, Shopify Tap & Chip Reader ja palju muud.
 • Veebipoe haldamise tööriistad. Tarkvara võimaldab teil valida mitmete veebipoodide haldusvõimaluste ja tööriistade hulgast, mis parandavad veebipoe jõudlust. Nende hulka kuulub juurdepääs kliendiprofiilidele, gruppidele ja kontodele, e-posti paigutustele ja mallidele, väljaveo ja tellimuse täitmise võimalustele jne.
 • AR funktsioon. Teine Shopify esiletõst on selle edasijõudnutele Liitreaalsus (AR) tööriist. Funktsioon võimaldab näha 3D-režiimis müüdavaid tooteid, võimaldades potentsiaalsetel ostjatel näha selle eeliseid üksikasjalikult.

Kas Shopify on hea väikeettevõttele? Shopify on üks parimatest platvormidest, mis töötab suurepäraselt e-kaubanduse veebisaitide arendamisel – alates väikestest kuni hüpermarketiteni. Tarkvara pakub tasuta 14-päevast prooviperioodi oma funktsioonide komplekti ja nelja tasulise tellimuse testimiseks. Odavaima plaani hind on 9 dollarit kuus, mis on üllatavalt mõistlik pakkumine.

Proovige Shopify’i tasuta

Bluehost – veebisaitide koostaja ja majutamine väikeettevõtetele

Bluehost - veebisaitide koostaja ja majutamine väikeettevõtetele

Sinine vaim – on kõige usaldusväärsem ja funktsionaalsem väikeettevõtete veebisaitide hostimise pakkuja. Ettevõte on tegutsenud aastaid, võites miljonite kasutajate lojaalsuse kogu maailmas. Nüüd on see tuntud kui ametlik veebiteenuse pakkuja, mida WordPress soovitab professionaalseks kasutamiseks. Süsteem tagab sellega majutatud veebisaitide sujuva toimimise ja andmete turvalise säilimise. Ettevõtte peamised eelised on toodud allpool:

 • Paindlikkus. Süsteem tagab sujuva integreerimise paljude mitmekülgsete laienduste, lisandmoodulite, väliste teenuste ja pistikprogrammidega, mis aitavad teie väikeettevõtte veebisaidi vääriliseks ja kvaliteetseks jõudluseks hoolimata liikluse mahust.
 • Lehe laadimisaja pikenemine. Bluehost tagab ka veebisaidi sujuva toimimise, mille tulemuseks on pikendatud lehe laadimisaeg koos kõrgete tööaja määradega. Süsteem sisaldab komplekti integreeritud funktsioone ja tööriistu, mis suurendavad veebisaidi toimivust, sõltumata veebisaidi üldistest laadimisparameetritest ja liikluse mahust.
 • Bluehost Marketplace. Majutusteenuse pakkuja on varustatud võimsa integreeritud pistikprogrammide, laienduste, skriptide ja lisandmoodulite turuga, mis ideaaljuhul suurendavad väikeettevõtete veebisaitide kohandamist ja jõudlust. Lisaks on võimalik valida WordPressi jaoks välja töötatud rikkalike ärimallide kollektsiooni hulgast.
 • Täiustatud turvalisus. Bluehost hoolitseb eriti teie veebisaidi turvalisuse ja andmete säilitamise eest, mis on äriprojektide jaoks väga oluline. Majutusteenuse pakkuja kasutab kiirlingi kaitsevahendeid koos rämpsposti haameri, rämpsposti ekspertide ja muude turvafunktsioonidega.

Kas Bluehost on hea väikeettevõttele? Bluehost on väikeettevõtete veebisaitidele usaldusväärne ja funktsionaalne hostiteenuse pakkuja. Platvorm ei paku tasuta plaane, kuid selle kompenseerib tasuliste tellimuste taskukohane hind. Odavaima plaani hind on 2,95 dollarit kuus. Selle hinnaga saate tasuta SSL-sertifikaadi ühenduse võimalust, piiramatut ribalaiust, võimalust ühendada tasuta domeeninimi oma ettevõtte veebisaidiga (kui teil seda veel pole) ja veel palju eeliseid.

Proovige Bluehost Now

Järjehoidja – AI-toega veebiplatvorm väikeettevõttele

Järjehoidja - AI-toega veebiplatvorm väikeettevõttele

Järjehoidja – on parim AI-toega veebiplatvorm, mida kasutatakse väikeettevõtete veebisaitide loomiseks. Pilvepõhine veebisaidi ehitaja on täis ärispetsiifilisi valikuid ja võimaldab ehitada hästi struktureeritud projekte. Platvormiga käivitatud ettevõtete veebisaidid ja veebipoed on usaldusväärse väljanägemise ja suurepärase jõudlusega. On viimane aeg esitada nüüd kõige muljetavaldavamate järjehoidjate funktsioonide loend:

 • AIDA assistent. Täpsema AIDA () abil saate luua toimiva ettevõtte veebisaidi või veebipoe ühe silmapilgugaTehisintellekti disainiassistent) tööriist. Kogu veebisaidi loomise protsess ei võta kauem kui paar minutit, samas kui tulemus avaldab kõigile kindlasti muljet – nii toimiv AIDA on! Esitage lihtsalt oma ettevõtte teave ja jälgige, kuidas abiline loob teile veebisaidi.
 • Integreeritud ärimallid. Järjehoidjal puuduvad standardsed mallid, mida saate oma nišinõuetele vastavaks kohandada. Just AIDA pakub laia valikut tasuta integreeritud teemasid, mis erinevad oma ülesehituse poolest ja on vaikimisi reageerivad. Valige mõni neist, et alustada tööd oma väikeettevõtte või e-poe veebisaidil.
 • Mitmekeelne tugi. Platvorm toetab üle 50 keele, kuna saate luua neid veebisaidi keeleversioone, mida vajate välismaal sihtrühmani jõudmiseks.
 • Ettevõtte veebistatistika. Veebisaidi koostaja võimaldab integreeritud statistika kogumise tööriistade abil jälgida teie ettevõtte veebisaidi toimivust. Samuti on mitu mobiilirakendust, mis võimaldavad veebisaiti kiiresti ja tõhusalt hallata ükskõik millisest asukohast.

Kas järjehoidja on hea väikeettevõttele? Järjehoidja on üsna hea valik ettevõtjatele, kes soovivad luua ettevõtte veebisaite, kasutades täiustatud tehisintellekti funktsiooni. Lihtsa saidi käivitamiseks saate tasuta kasutada järjehoidjat. Lisatasupakettide hind on üsna taskukohane. Täisfunktsionaalse ettevõtte või e-kaubanduse veebisaidi saamiseks võite valida ühe kahest tasulisest tellimusest. Nende maksumus on vahemikus 11,99 kuni 24,99 dollarit kuus, sõltuvalt lisatud tingimustest ja funktsioonidest.

Proovige tasuta järjehoidjat

Ucraft – taskukohane tööriist väikeettevõtte veebisaidi loomiseks

Ucraft - taskukohane tööriist väikeettevõtte veebisaidi loomiseks

Ucraft – on taskukohane DIY veebisaitide ehitaja väikeettevõtete veebisaitide käivitamiseks ja haldamiseks. Süsteem töötab suurepäraselt kõigi äriülesannete täitmisel. See on hea valik esmakursuslaste ja veebidisaini profide jaoks, kellel on kavas käivitada ja hallata ettevõtte veebisaite, sihtlehti, ajaveebide ja muid projekte. Ucraftiga loodud veebisaidid on reageerivad, 100% kohandatavad ja veebipoode hõlpsalt hallatavad. Neil on täisekraaniplokid ja tasane disain, mis aitab kaasa nende tänapäevasele väljanägemisele ja tundele. Veebisaidi koostaja annab praegu juurdepääsu järgmistele funktsioonidele:

 • e-kaubanduse platvorm. Platvormi integreeritud e-kaubanduse mootorit on lihtne kasutada kõigile, kes soovivad e-poe loomist. Süsteem pakub e-kaubanduse spetsiifiliste funktsioonide loendit, mis lihtsustavad veebipoe loomise protsessi. Nende hulka kuuluvad tootekataloog, integreeritud ostukorv, piltide üleslaadimine ja seadistamine, sotsiaalmeedia integreerimine, võimalus ühendada 8 populaarse ja kasumliku müügikanaliga, korraldada ja pidada sooduskampaaniaid, väljastada valitud toodete allahindluskoode jne. Süsteem pakub ka mitut saatmist ja maksevõimalused, mille valik sõltub asukoha aspektist.
 • Blogimine. Teenuse ajaveebi funktsionaalsus realiseeritakse artiklite rakenduse rakenduse kaudu. See funktsioon võimaldab luua blogisid või lisada olemasolevatele veebisaitidele uudiste jaotisi. Postituse tegemine, uute ajaveebilehtede paigutuste loomine, kommenteerimissüsteemide integreerimine, iga postitusega sotsiaalmeedia nuppude ühendamine võtab vaid paar minutit, et kasutajad saaksid jagada neile meeldivaid artikleid.
 • Tasuta sihtlehe looja. Ucraftil on tasuta sihtlehe looja, mis võimaldab teil luua ja värskendada kvaliteetseid sihtlehti, et tutvustada oma ideid, tooteid või teenuseid, juhtida orgaanilist liiklust, genereerida müügivihjeid ja saavutada muid ärieesmärke. Teenuse kujunduskollektsioonis on palju sihtlehe malle, millest saate valida.
 • Tasuta logo tegija. Veel üks Ucraft-i esiletõst on selle tasuta Logo Maker. Ükskõik, kas soovite täiustada oma olemasolevat ettevõtte logo või luua uhiuue logo, võimaldab see tööriist seda hõlpsalt teha. Saate kujundada unikaalse logo tavalistest ikoonidest või üles laadida oma logo, et selle kujundust ja stiili täiustada. Oma veebisaidi logo isikupärastamiseks võite proovida värvilahendusi, pealkirju, fonte, kujundeid, stiile, suurusi ja paljusid muid saadaolevaid kujundusparameetreid. Üksikasjalikud juhised aitavad teil ülesannet hõlpsalt täita ja suurepärase tulemuse saada.
 • Ettevõtte mallid. Ucraft-mallide kollektsioon pole nii rikkalik. Ainult 63 tasuta professionaalset reageerivat malli võimaldab loovat vabadust ja pakub valitud teemade isikupärastamiseks koodi sisestamise võimalust. Kujundusriistade komplekt, mis koosneb tüpograafiast, UI komplektist ja vormiehitusest ning paigutusest, võimaldab Ucrafti disaini kohandamise võimalustest maksimaalselt kasu saada..

Kas Ucraft sobib väikestele ettevõtetele? Hinnaspektist rääkides pakub veebisaidi koostaja tasuta 14-päevast prooviversiooni, mis võimaldab teil tutvustada kõiki süsteemi pakutavaid funktsioone ja teenuseid. Sellel platvormil on ka piiramatu tasuta plaan, millel on siiski palju piiranguid ja mis töötab hästi ainult isiklike veebiehitusvajaduste jaoks. Tasuliste tellimuste osas on Ucraftil kolm võimalust, millest odavaim maksab teile 10 dollarit kuus.

Proovige Ucraftit tasuta

SITE123 – lihtsaim väikeettevõtete veebisaitide koostaja

SITE123 - lihtsaim väikeettevõtete veebisaitide koostaja

SITE123 – on lihtsaim, tasuta ja funktsionaalne pilveveebilehtede koostaja väikeettevõtete veebisaitide arendamiseks. See pakub mugavat WYSIWYG-redaktorit ja võimaldab arendada mitmekülgseid projekte. Teenus on tuntud oma lihtsuse, intuitiivse veebiehituse lähenemise ja mugavuse poolest. Sellel on palju veebidisaini ekspertidele pakkuda ja see on ka algajatele üsna mõistetav. Kui teil on õigus alustada SITE123-ga äriprojekti, siis kaaluge selle peamiste punktide loetelu nüüd:

 • Vastuvõtlikud ärimallid. Kõik-ühes veebisaidi koostajal on lai valik reageerivaid malle. Nad on mitmekülgsed ja vabad. Need on seotud mitme ärivaldkonnaga ja neid saab vastavalt teie nišile tõhusalt kohandada. Kui te ei leia endale meelepärast malli, saate veebisaidi nullist kujundada. See ei võta ka vaeva ja aega.
 • Sotsiaalse meedia integratsioonid. Veebisaidi koostaja võimaldab suurendada teie ettevõtte populaarsust sotsiaalsete võrgustike kontode kaudu. See on kindel viis, kuidas anda teie partneritele / klientidele teada eelseisvatest äriüritustest, värskendustest, uudistest ja eripakkumistest.
 • Mitmekeelne tugi. SITE123 pakub mitmekeelset tuge. Selle tulemusel saate luua vajaliku arvu veebisaitide keeleversioone selle sihtrühma põhjal, kuhu plaanite jõuda välismaale.
 • e-kaubanduse mootor. Veebisaidi koostajal on mugav ja tõhus e-kaubanduse moodul. Selle kasutamine võimaldab käivitada ja hallata mitme valikuga võimsaid veebipoode. Saate hallata tootevalikut, seadistada makse / saatmise üksikasju, käivitada ja värskendada sooduskuponge, hallata PayPali maksevõimalusi jne.
 • Vormi ehitaja. Kui kavatsete luua SITE123 abil väikeettevõtte veebisaidi, on selle integreeritud veebivormi ehitaja teile kindlasti kasulik. Tööriist pakub komplekti kohandatud vormipaigutusi, disaini kohandamise tööriistu ja elemente, mis võimaldavad teil luua kvaliteetseid integreeritavaid veebivorme.

Kas SITE123 on hea väikeettevõttele? SITE123 abil loodud väikeettevõtete veebisaidid näevad välja ahvatlevad ja on üsna funktsionaalsed. Teenuse kasutamise hind ulatub 10,80 dollarist kuni 28,80 dollarini kuus. Samuti on olemas tasuta plaan, mille funktsioonidest piisab süsteemi testimiseks enne tasulise lahenduse valimist. Hinnad erinevad plaanides pakutavate funktsioonide osas.

Proovige SITE123 tasuta

Gator – HostGatori lihtne ja mugav veebisaidi koostaja

Gator - HostGatori lihtne ja mugav veebisaidi koostaja

Gator – on lihtne ja käepärane veebisaitide koostaja, mis algselt on suunatud kogenematutele kasutajatele, kellel on vähe või üldse mitte veebidisaini kogemusi. Teenust juhib ja haldab HostGator – üks tuntumaid hostingu pakkujaid maailmas. Süsteem sisaldab intuitiivset veebisaidiredaktorit, hulgaliselt kohandatud malle ja kena funktsioonide komplekti, mis vähendavad veebidisaini vaeva minimaalselt. Gator töötab hästi isiklike veebisaitide, ajaveebide ja väikeettevõtete projektide arendamisel, mille peamine eesmärk tähendab teatud toodete / teenuste reklaamimist. Veebisaidi koostaja põhifunktsioonide komplekt on järgmine:

 • Sotsiaalse meedia integreerimine. See on veebisaidi koostaja üks tugevamaid külgi, mis võimaldab manustada otse oma veebisaidile selliste maailma populaarsete teenuste nagu Twitter, Facebook, Instagram jne sisu. Veebi kohaloleku tasustamise tagamiseks saate juurdepääsu sotsiaalmeedia nuppudele, rikkalikele pildigaleriidele, reaalajas voogudele ja muudele tööriistadele.
 • Integreeritud analüüs. Gator võimaldab teil jälgida ka teie veebisaidi toimivusega seotud kasulikku teavet. Seetõttu on teil lihtsam kontrollida liikluse voogu, konversioone ja veebisaitidest loobumise määrasid. Ükskõik, millist hinnakujunduskava te valite, on see ühendatud SSL-sertifikaadiga, mobiili jaoks valmis kujunduse ja domeeninimega.
 • Rakenduste turg. Lisaks on veebisaidi koostajal tohutu integreeritud rakenduste turg, mis pakub palju lisandmooduleid, vidinaid ja rakendusi täpsema kohandamise jaoks lehel. Kõigile kasutajakategooriatele on turg vaba.
 • Ettevõtte mallid. Gatori mallikogu on üsna muljetavaldav, ehkki võrreldes teiste populaarsete teenustega pole see nii rikkalik. Veebisaidi koostaja pakub kasutajate valiku lihtsustamiseks reageerivaid malle, mis on jagatud temaatilistesse kategooriatesse. Pidage siiski meeles, et Gatori mallid on üsna standardsed ja need ei tööta hästi veebisaitide jaoks, millel on selge loominguline fookus (nagu näiteks portfellid).
 • HostGatori majutamine. Veebisaidi ehitaja vaieldamatu esiletõst on asjaolu, et kaasas on vaikimisi HostGatori hostimine, mis pakub piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust, sõltumata valitud tellimusest. See tähendab, et saate oma veebisaidile üles laadida piiramatu hulga sisu, ilma et peaksite muretsema selle laadimiskiiruse ja muude oluliste tehniliste parameetrite pärast.

Kas Gator sobib väikestele ettevõtetele? Veebisaidi koostaja hinnapoliitika on üsna mõõdukas. Platvorm pakub kolme hinnakujunduskava, mille hind langeb sõltuvalt teie valitud liitumistähtajast. Täpsuse huvides on süsteemi võimalik registreeruda üheks kuuks, üheks / kaheks aastaks. Mida pikem tähtaeg on – seda vähem on plaani võimalikud kulud ja seda rohkem raha logisõidu ajal kokku hoiate.

Seega on platvormil kolm tasulist plaani, nimelt Starter, Premium ja eCommerce. Plaanide maksumus on vastavalt 3,84 dollarit, 5,99 dollarit ja 9,22 dollarit kuus, eeldusel et valite kaheaastase tellimuse. Pidage meeles, et Gator ei paku tasuta paketti ega prooviversiooni, mis tähendab, et peate kohe tasulise valiku valima.

Proovige Gatorit nüüd

Kas veebisaitide ehitajad sobivad väikeettevõtetele?

Veebisaidiehitajad töötavad suurepäraselt väikeettevõtete veebisaitide arendamisel. Need platvormid pakuvad mitmeid eeliseid, mida muud veebiehitustööriistad ei paku. Vaadake mõnda neist nüüd:

 • Mugavus ja kasutusmugavus. Veebisaitide koostajatel on komplekt tööriistu, mida on hõlbus kasutada isegi algajate jaoks. Selle põhjuseks on see, et süsteemid on spetsiaalselt loodud kasutajatele, kes ei ole programmeerimisoskustest teadlikud, ning lisaks pakuvad nad ka asjatundlikele veebidisaineritele täiustatud funktsioone.
 • Kodeerimisoskusi pole vaja. Te ei pea kodeerimise põhitõdesid õppima, kuna veebidisaini protsess on siin intuitiivne ja lihtne. Selle tulemusel on süsteemidega ehitatud veebisaidid loogiliselt üles ehitatud ja korraliku kujundusega.
 • Ärile keskendunud funktsioonid. Väikeettevõtete veebisaitide ehitajatel on palju just selle niši jaoks spetsiifilisi funktsioone. Nad pakuvad vidinaid, rakendusi ja laiendusi, mille saate projekti integreerida, et suurendada selle jõudlust ja saavutada korralikku tulemust.
 • Mallid. Süsteemid pakuvad mitut ärispetsiifilist malli, mis sobivad erinevatele sfääridele. Need on tavaliselt mobiilile optimeeritud, et kliendi mugavuse huvides oleks need erinevates seadmetes saadaval.
 • Taskukohasus. Valdaval hulgal veebisaitide koostajatel on paindlik hinnapoliitika ja nad pakuvad erinevaid kuluvõimalusi, et rahuldada kasutajate konkreetseid vajadusi ja eelarveid. Plaani valik sõltub üldiselt eesmärgist, mida kavatsete saavutada, ja ettevõtluse edendamise teenuste valikust, mida vajate.

Alumine joon

Täisfunktsionaalse väikeettevõtte veebisaidi ehitaja omamine on omaette eelis. See on enimmüüdud tööriist, mis saab teie ettevõtte edendamist tõhusalt edendada, aidates sellega kaasa liikluse kasvule ja kasumi teenimisele.

Isegi kui te pole veebidisaini professionaal, on siiski võimalik oma ettevõtte veebisaiti iseseisvalt käivitada ja hallata. Nii väldite vajadust investeerida suuri summasid veebidisainerite palkamisse. Samuti ei riski te pikas perspektiivis saada madala kvaliteediga projekti või seista silmitsi turvalisuse probleemidega. Teie olete see, kes kontrollib kogu veebisaidi loomise protsessi nullist alates ja siin on veebisaitide koostajatele suureks abiks.

Teie veebikujunduse vajadustele vastava veebisaidi koostaja valik on üsna vastutustundlik, kuid see asjaolu ei pea teid pettuma. Enne lõpliku valiku tegemist kaaluge kõiki funktsioone, mida artiklis nimetatud platvormid teile pakkuda võivad. Teie tegelike veebiehitusvajaduste realiseerimine on teie edu võti.

Ükskõik, kas soovite oma olemasolevat ettevõtet veebi viia või veebis teenima hakata, on esimene samm luua oma veebisait. Kõik ülalnimetatud veebisaidi koostajad aitavad teid selles.

Looge ettevõtte veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me