Parimad tundlikud veebisaidi ehitajad

Parimad tundlikud veebisaidi ehitajad


Vastuvõtlikust disainist on saamas tänapäevase veebiarenduse niši üks peamisi suundumusi. Ükskõik, mida teie ettevõtte veebisait haldab (või lihtsalt plaan käivitada), on reageerimisvõime muutmine üks prioriteete, mis annab sellele veebis täiendava eksponeerimise.

Kõigist olemasolevatest tundlike veebisaitide loomise viisidest on veebisaidi koostajate kasutamine üks kõige kasulikumaid lahendusi ja see on põhjus, miks:

 • Veebisaitide koostajad on kõigile hõlpsasti kasutatavad ja teie veebisaidile reageerivate funktsioonide tagamiseks pole vaja kodeerimisoskust;
 • Nad pakuvad rea reageerivaid ja mobiilile optimeeritud malle mis kohanduvad ideaalselt kõigi mobiiliekraanidega ja muudavad teie veebisaidi juurdepääsetavaks isegi liikvel olles;
 • Veebisaitide koostajad tagavad kvaliteedi ja sujuv veebiehituse kogemus;
 • Need võimaldavad luua reageerivaid veebisaite ise paari tunni või päevaga.

Kas sellest piisab, kui eelistate veebisaitide koostajaid, kui kavatsete käivitada tundliku veebisaidi?

Testisime välja 7 parimat reageerivat veebisaidi ehitajat:

 1. Veebivoog – parim reageeriv veebisaitide koostaja
 2. WordPress – parim platvorm tundliku veebisaidi loomiseks
 3. Mobirise – parim reageeriv veebidisaini tarkvara
 4. Weebly – tundliku poodidega veebisaidi looja
 5. Ruuturuum – veebiehitaja reageeriva veebisaidi loomiseks
 6. uKit – lihtne reageeriv veebisaidi koostaja SMB jaoks
 7. Gator – veebisaitide koostaja ja hostimine Hostgatori poolt

Kui soovite valida korraliku veebisaidi käivitamiseks kõige paremini reageerivad veebisaidi koostajad, võite valida võrguühenduseta tarkvara ja veebisaidi koostajate vahel.

 • Võrguühenduseta tarkvara nagu näiteks WordPress või Mobirise, on allalaaditavad, mis tähendab, et enne projekti väljatöötamisega alustamist peaksite selle installima. Sellega kaasnevad ka ulatuslikud integreerimisvõimalused, mis nõuavad täiendavaid rahalisi investeeringuid.
 • Veebisaidi ehitajad, (nt Webflow, Weebly, Gator või uKit) neid nõudeid ei kehti, mis annab neile mõnel juhul võrguühenduseta veebisaitide ehitajate ees teatud privileegi.

Vaatame üle parimad veebiehituse teenused, et luua üksikasjalik reageeriv veebisait:

Veebivoog – parim reageeriv veebisaitide koostaja

Veebivoog - parim reageeriv veebisaitide koostaja

Webflow – on kõige paremini reageeriv veebisaidi koostaja, mida peetakse õigustatult üheks kõige professionaalsemaks veebiehituse tööriistaks. Selle tipptasemel integreeritud pukseerimisfunktsioon koos keeruka armatuurlaua ja täiustatud disaini kohandamise tööriistade arvuga muudavad teenuse sarnaseks tänapäevaste sisuhaldussüsteemidega. Just sellepärast nõuab Webflow enne veebisaidi väljatöötamise protsessi jätkamist põhjalikku ja põhjalikku uurimist. Veebisaidi koostaja on ideaalne valik keerukate projektide loomiseks ja see on väärt valik ka veebidisaini plusside jaoks, mis on kaasatud kohandatud veebisaidi arendamisse.

 • Süsteem sisaldab komplekti reageerivaid täielikult kohandatavaid malle. Webflow pakub tasuta ja tasuliste teemade komplekti, mis vaikimisi reageerivad. Süsteem annab võimaluse ka oma projekti alustamiseks nullist ja see on reageeriv ka algusest peale. Enamik valmis malle on saadaval veebilehtede esitluse mitmes variandis, mis kehtivad peaaegu kõigile lehtedele. See annab igale veebisaidile ainulaadse ja professionaalse kujunduse.
 • Veebisaidi koostaja pöörab suurt tähelepanu disaini kohandamisele. Veebivoog on kõikehõlmav disaini kohandamine. Lisaks reageerivate kujunduste suurele mitmekesisusele pakub veebisaidi koostaja suurepärast võimalust kasutada oma integreeritud tööriistakomplekti kõigi veebilehe elementide redigeerimiseks. Katsetades elementide suurust, paigutust, efekte, tausta, värve, läbipaistmatust, pöörlemist, kihte ja muid armatuurlaual saadaolevaid funktsioone / tööriistu, näete sadu kombinatsioone. Sõltumata asendatud sisu ja kohandatud kujunduselementide hulgast ja tüübist, jääb teie veebisait tundlikuks, et seda saaks hõlpsalt sirvida kõigis mobiili- / töölaua seadmetes.
 • Webflow tagab tundliku veebidisaini keskkonna, võimaldades kasutajatel luua isikupärastatud dünaamilise sisu. Kõik süsteemi kasutajad saavad siin kujundada ja värskendada foorumeid, ajaveebi vooge, veebivorme, foto- / videoesitlusi, portfelle ja muud tüüpi reageerimisprojekte. Lottie, After Effects ja Lightbox Gallery integratsioonid suurendavad omakorda võimalusi luua tõeliselt dünaamilist ja mobiilile reageerivat veebisaidi sisu.
 • Platvormil on mugav pukseerimisredaktor. See võimaldab muuta iga valitud tundliku malli struktuuri ja paigutust. Toimetaja erineb mõnevõrra tavapäraste veebisaidiehitajate pakutavatest – see sisaldab klassikalisi visuaalse redigeerimise võimalusi koos integreeritavate vidinate, üldiste sätete ja moodulitega, mis koosnevad süsteemi CMS-i kogudest. Samuti on teil võimalik valida kahe veebisaidi redigeerimisrežiimi vahel – kas kujundaja või redigeerija, vastavalt teie veebidisaini teadmiste tasemele.

Proovige veebivoogu tasuta

WordPress – parim platvorm tundliku veebisaidi loomiseks

WordPress - parim platvorm tundliku veebisaidi loomiseks

WordPress – on parim platvorm reageeriva veebisaidi loomiseks ja populaarseim Sisuhaldussüsteem maailmas. CMS-il on oma integreeritud mallide komplekt, mis on vaikimisi optimeeritud mobiilseadmete jaoks. Samuti saate valida sadade veebis saadaolevate disainilahenduste hulgast. Algselt tunti seda platvormi ajaveebisüsteemina, kuid nüüd võimaldab see käivitamist ja haldamist peaaegu igat tüüpi projektid.

 • Kõik WordPressi teemad pole vaikimisi reageerivad. Sisseehitatud WordPressi mallide kasutamisel ei pea te muretsema nende reageerimise pärast. Kõik nad on kohe alguses reageerivad. Kui otsustate siiski valida veebis saadaolevad kolmandate osapoolte teemad, pole kõik need mobiili jaoks valmis. See sõltub arendajast ja valitud teema tüübist. Vaadake seda eelnevalt.
 • Oma veebisaitide reageerimiseks saate kasutada integreeritavaid WordPressi pistikprogramme. CMS-na tähendab WordPress pistikprogrammide installimise võimalust. Õnneks on palju pistikprogramme ja laiendusi, mille integreerimine võib teie veebisaidi reageerida. Mõned neist sisaldavad WPTouchi mobiilset pistikprogrammi, suvalist mobiilteema vahetajat, WordPressi mobiilipakki, WP mobiiliversiooni, Mobile Smart ja Jetpacki mobiiliteema, kui mainida mõnda.
 • Võite igal ajal üle minna tundlikule WordPressi teemale. Kui paljud WordPressi kasutajad hakkavad süsteemiga käivitatud projektide sirvimiseks kasutama oma mobiilseadmeid, võite kaaluda kahte võimalust, et muuta oma projekt mobiilsidevalmis olevaks (kui see pole mobiilivaatamiseks veel optimeeritud). Nii saate luua oma saidil eraldi mobiiliversiooni või lülituda mõnele tundlikule WordPressi teemale.

Proovige WordPressi tasuta

Mobirise – parim reageeriv veebidisaini tarkvara

Mobirise - parim reageeriv veebidisaini tarkvara

Mobirise – on kõige paremini reageeriv offline veebisaidi ehitaja , mis on kaasas käepärase pukseerimisredaktoriga. Platvormi kasutamiseks peaksite selle kõigepealt oma arvutisse alla laadima ja installima. Selleks kulub vaid mõni minut ja see valmib automaatselt. Mobirise ühildub võrdselt nii Windowsi kui ka Mac’iga, võimaldades eelprojekteeritud sisuplokkidest välja töötada kvaliteetselt mobiilile reageerivaid veebisaite. Üks Mobirise’i silmapaistvamaid eeliseid on see, et veebisaitide koostajat on nii hõlpsasti kasutatav, et see sobib eriti hästi mitte-tehnikutele, kes kavatsevad käivitada mobiilsidevalmis veebisaite ilma programmeerimise tausta ja teadmisteta:

 • Tarkvaral on mobiilseadmete jaoks täiuslik veebisaidi optimeerimine. Kõik süsteemi kujundused on vaikimisi mobiilisõbralikud. Seda seletatakse asjaoluga, et platvorm põhineb Bootstrap 4 raamistikul, mis tagab sellega ehitatud projektide kohese optimeerimise mobiilile. Samuti on võimalus enne veebisaidi lõplikku avaldamist vaadata seda, kuidas teie veebisait kuvatakse laua- ja mobiilseadmetes.
 • Platvorm pakub eelnevalt kavandatud mallide asemel komplekti valmis sisuplokke. Kõik plokid on tundlikud, kohandatavad ja seetõttu kasutatakse neid vajaliku veebisaidi struktuuri ja paigutuse loomiseks. Täpsuse huvides võite valida enam kui 50 teema seast (klotsid) ja 150 demolehte, et luua sõna-sõnalt igat tüüpi projekti. Need hõlmavad päiseid, jaluseid, valguskastide galeriisid, liugureid, videoid / pilte, Google maps, andmevormid, hinnakirjad, klientide iseloomustused, artiklid ja palju muud. Lisaks on võimalik projekti integreerida Mobirise’i laiendid, et muuta teie veebisait interaktiivsemaks ja sobivaks täiustatud mobiilse sirvimise kogemuseks.
 • Üks vaieldamatu süsteemi esiletõstmist on selle integreeritud AMP veebisaidi ehitaja. Kiirendatud mobiilsete lehtede avatud lähtekoodiga tööriist, mida kasutatakse Mobirise’i abil loodud mobiiliprojektide mobiilsidevõime parandamiseks. See on üks parimaid viise, kuidas anda oma veebisaidile ahvatlev ilme ja tagada selle tõhus toimimine erinevatel mobiilseadmetel ja levitamisplatvormidel. AMP veebisaidi koostaja abil tagate veebisaidi kiire ja sujuva toimimise ja laadimise, tõhusa SEO-tutvustamise, väärilise sisuesitluse ilma mingite kodeerimisoskusteta.

Proovige Mobrise’i tasuta

Weebly – tundlik e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi looja

Weebly - tundlik e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi looja

Weebly – on reageeriv e-kaubanduse jaoks valmis veebisaitide looja, mis võimaldab kvaliteetsete veebisaitide käivitamist ja haldamist ilma koodirida kirjutamata. Süsteem käivitati algselt ajaveebiplatvormina, kuid hiljuti omandas selle Square, mis andis sellele tugeva e-kaubanduse fookuse. Weeblyga on kaasas mugav pukseerimisredaktor ja see võimaldab ka koodide manustamist, mis on eeliseks kasutajatele, kes on teadlik HTML põhitõdedest. Fotograafia veebisaitide arendamisel pakub platvorm järgmisi eeliseid:

 • Weebly tagab sisseehitatud tundliku veebisaidi kujunduse. Veebisaidi koostaja võimaldab teil luua ja hallata reageerivaid veebisaite, mis vastavad sirvimise ajal kõigile külastajatele mõeldud mobiiliekraanidele. Sisu ja navigeerimisprotsess korraldatakse automaatselt ümber nii, et need sobiksid töölaua-, mobiil- ja tahvelarvutite ekraanidega.
 • Saate tasakaalustada oma projekti töölaua- ja mobiilivajadusi. Weebly abil saate mallide tõttu käivitada veebisaite, mida saab kõigis seadmetes kasutada, mis kohandatakse automaatselt ekraani suuruse ja eraldusvõimega.
 • Jätkake Weebly mobiiliveebisaidi koostaja kasutamist. Veebisaidi koostaja pakub mobiiliversiooni, mis võimaldab kiiresti luua iOS- ja Android-seadmetele mõeldud veebisaite. See on mugav võimalus veebisaidi loomiseks ja haldamiseks liikvel olles ja reaalajas režiimis.
 • Pukseerige mobiilne veebidisainilahendus. Weebly paneb mobiilsete veebisaitide loomise jõu lohistamise visuaalse redigeerija abil, mida kasutatakse täielikult reageerivate kujunduste kohandamiseks. Projekti lõpliku versiooni saate eelvaate vaadata ja redigeerida enne projekti avaldamist.
 • Süsteem on pakkunud uusi täielikult reageerivaid teemasid. Isegi kui Weebly veebisaidid on algusest peale mobiilside jaoks optimeeritud, on teenus juurutanud mitmeid täielikult reageerivaid malle, mis hoiavad projekti stiili ja kujunduse mobiilside- ja veebiversioonide vahel ühtsena.

Proovige Weeblyt tasuta

Ruuturuum – veebiehitaja reageeriva veebisaidi loomiseks

Ruuturuum - veebiehitaja reageeriva veebisaidi loomiseks

Ruuturuum – on populaarne veebiehitaja, mis teeb tundliku veebisaidi, millel on professionaalne disain ja tipptasemel jõudlus. Süsteem rakendab veebisaitide väljatöötamise protsessis kaasaegset lähenemisviisi, muutes teie projektid optimeerituks mobiilivaatamiseks parimal võimalikul viisil. Ruutteemalised teemad on loodud kasutajate vajadusi ja mugavust silmas pidades, võimaldades projektides hõlpsalt navigeerida ükskõik millistes seadmetes – nutitelefonidest ja tahvelarvutitest lauaarvutiteni.

 • Kõik ruutu Squarespace veebisaidid saavad kohandada suurte ja väikeste brauseritega. Teie Ruuturuumi tundliku veebisaidi sisu muutub automaatselt teie brauseriakna suuruse ja mõõtmete järgi.
 • Süsteem pakub teie kasutatavale seadmele erinevaid mobiilistiile. Enamiku ruutaruumi kujundustega on kaasas täiendavad sisseehitatud mobiilistiilid, mis aktiveeritakse automaatselt, kui süsteem tuvastab, et veebisaiti vaadatakse mobiilseadmes. Mobiilistiilide funktsiooni eesmärk ja eelis on see, et need mõjutavad kujundust ja navigeerimiselemente, et teie projekt oleks kõigi kasutajate kategooriate jaoks mobiilisõbralik.
 • Ruuturuum pakub täpsemat seadmevaate võimalust. Veebisaidi koostaja võimaldab seadme kuvamise funktsiooni abil kasutajatel näha oma projekti kuvamist mobiiliekraanidel ja teksti oma funktsionaalsusele. See on parim viis testida projekti reageeritavat kujundust töölauaekraanil selle redigeerimise käigus. See annab teile idee, kuidas teie projekt lõpuks ka tavalises mobiilibrauseris kuvatakse.

Proovige ruutu tasuta

uKit – lihtne reageeriv veebisaidi koostaja SMB jaoks

uKit - lihtne reageeriv veebisaidi koostaja SMB jaoks

uKit – on maailmas tuntud ja lihtne tundlik veebisaitide koostaja väikeettevõtetele. Teenust on lihtne kasutada ja saate oma äri eelistuste ja vajaduste põhjal käivitada sellega mis tahes veebisaiditüüpe. uKit on funktsionaalne, mugav ja taskukohane ning lisaks sellele ka äärmiselt lihtne. See on muutnud süsteemi üheks tänapäevaseks tööstuse juhiks.

 • uKit võimaldab luua veebisaite, mis reageerivad kohe. Selleks, et see oleks juurdepääsetav nii mobiili- kui ka lauaarvuti seadmetes, ei pea võitlema keerukate koodidega ega looma oma veebisaidi mitu versiooni.
 • Süsteem pakub komplekti reageerivaid kujundusi. Veebisaidi koostajal on ulatuslik reageerivate mallide ja kohandamise tööriistade kollektsioon, et anda neile vajalik disain ja funktsionaalsus.
 • WYSIWYG-redaktori kasutamine võimaldab teil veebisaidi arendamise protsessi individuaalselt juhtida. Tänu WYSIWYG-redigeerijale võimaldab süsteem jälgida kõiki reaalajas režiimis tehtud muudatusi ja eelistada muudatuste kajastamist erinevates seadmetes, sealhulgas laua-, mobiil- ja tahvelarvutites. See annab teile realistliku mulje, kuidas teie valmis veebisaiti kuvatakse kõigis seadmetes, mida potentsiaalsed kliendid saavad teie veebisaidi sirvimisel kasutada.
 • uKit kasutab Bootstrap-i võrku. See aitab vaid kaasa teie veebisaidi tundlikule olemusele, aidates teil selle funktsiooni maksimaalselt ära kasutada.

Proovige uKitit tasuta

Gator – veebisaitide koostaja ja hostimine Hostgatori poolt

Gator - veebisaitide koostaja ja hostimine Hostgatori poolt

Gator – on reageeriv veebisaitide looja, mille toiteallikaks on HostGator. Platvormi kasutatakse peamiselt lihtsate veebisaitide käivitamiseks, mis teeb sellest hea veebi loomise lahenduse algajatele. Samuti saavad süsteemi tõhusalt kasutada veebidisaini profid, kes otsivad kõikehõlmavat intuitiivset ja funktsionaalset veebiehituse tööriista. Veebisaidi koostajal on kaasas pukseerimisredaktor, mobiilseks kasutamiseks mõeldud kujundused ja mugavad tööriistad veebiloomekogemuse kaasamiseks.

 • Gatoril on mobiilile reageerivate mallide kogum. Need on jagatud nišikategooriatesse ja pakuvad võimalust kohandatavate projektide käivitamiseks ja haldamiseks ilma vajaduseta kodeerimisoskusi kasutada. Igal mallil on mobiilse eelvaate režiim, mis võimaldab teil enne projekti reaalset avaldamist näha, kuidas teie projekt töölaua- ja mobiiliekraanidel välja näeb.
 • Veebisaidi koostajal on mugavad veebisaidi redigeerimise valikud. Gatori integreeritud pukseerimisredaktor võimaldab muudatusi teha või lehe elemente ümber korraldada, et moodustada ainulaadne tundlik veebisaidi paigutus. Kasutajad võivad rakendada sisseehitatud kohandamistööriistade ja veebisaidielementide komplekti (kontaktvormid, meediumifailid, otsevood, sotsiaalse integratsiooni nupud jne.) anda projektile ainulaadne kujundus.
 • Platvorm annab juurdepääsu lisandmoodulite ja rakenduste komplektile. Need on saadaval süsteemi integreeritud rakenduste turul, pakkudes teie veebisaidile täiustatud funktsioone. Seega võite valida sotsiaalmeedia ajakavade, pildigaleriide, otsinguribade, navigeerimispaneelide ja muude käepäraste elementide hulgast.
 • Gatori abil saate kasutada mitmekülgseid ja ulatuslikke integreerimisvõimalusi. Süsteem võimaldab teil valida ja lisada populaarseid integratsioone, nimelt Google Maps, SoundCloud, PayPal, sotsiaalsed võrgustikud ja palju muud. See funktsioon aitab kaasa mobiili sirvimise hõlbustamisele, viies projekti jõudluse uuele tasemele.
 • Gatoriga on võimalik luua ka reageeriv veebipood. Süsteemiga on kaasas mugav e-kaubanduse mootor ehitada väikeseid veebipoode. Platvorm võimaldab luua ja ajakohastada tootegaleriid, seadistada makse- / saatmisparameetreid, lisada boonuseid / allahindlusi, ühendada SSL-sertifikaate veebisaidi maksimaalse turvalisuse tagamiseks jne..
 • Veebisaidi koostaja on volitatud populaarse hostimajutusettevõtte HostGator poolt. Nad hoolitsevad teie veebisaidi majutamise ja domeeninime eest, pakkudes kõik-ühes kavasid mis tahes vajaduste rahuldamiseks.

Proovige Gatorit tasuta

Vastuvõtlik või mobiilisõbralik?

Idee muuta oma veebisait mobiilseadmetes juurdepääsetavaks on kahtlemata tähelepanu vääriv, kuid niipea kui hakkate uurima saadaolevaid veebi loomise võimalusi, seisate silmitsi kahe mõttega, nimelt mobiilile optimeeritud ja reageerivate veebisaitidega..

Mõisted on üksteisega mõneti sarnased, kuna mõlemad tähendavad võimalust vaadata teie veebisaiti mobiilseadmetes, kuid nende vahel on siiski märkimisväärne erinevus.

Vastuvõtlik veebisait

Mis on tundlik veebisait?

Vastuvõtlik veebisait – selline veebisait, mida saab kõigis seadmetes vaadata, ilma eranditeta. Ükskõik, kas soovite kasutada arvutit, sülearvutit, nutitelefoni või mõnda muud teie käsutuses olevat mobiilsideseadet, ei ole teil tundliku veebisaidi külastamisel probleeme..

Neid veebisaite saab hõlpsalt kohandada mis tahes ekraani eraldusvõime ja suurusega. Tundlike veebisaitide peamised omadused on järgmised:

 • Nagu nimest järeldada võib, reageerivad sellised veebisaidid tõhusalt nende seadmete omadustele, mida neil vaadatakse;
 • Pole vaja oma veebisaidilt eraldi töölauaversiooni luua;
 • SEO eelised;
 • Need aitavad luua klientide usaldust ja suurendavad veebisaidi külastajate arvu.

Mis on mobiilisõbralik veebisait?

Mobiilidele optimeeritud veebisait – on lauaarvutite veebisaidi eraldi versioon, mida saab vaadata ainult mobiilseadmetes. Sellised veebisaidid käivitatakse ja kodeeritakse, pidades silmas ainukest eesmärki – sisu mobiilside kasutajatele esitleda.

Nendele projektidele pole personaalarvutites ja sülearvutites ligipääsetav ning kui teil on kavatsus muuta oma mobiilile optimeeritud veebisait kättesaadavaks ka neile kasutajatele, kellel pole oma mobiilseadmeid käepärast, näete vajadust luua töölaud selle versioon.

See eeldab täiendavat pingutust, raha ja aega. Allpool on loetletud mobiilseadmetele optimeeritud veebisaitide peamised omadused:

 • Töölauaversiooni pole;
 • Ainult mobiilside juurdepääsetavus;
 • Taskukohane hind;
 • Orienteerumine konkreetsele publikule;
 • Mobiilile optimeeritud kogemus võib teie veebisaidi liiklust mõnevõrra suurendada.

Seega võib olla ainult üks põhjus, mis võib panna teid eelistama mobiiltelefonidele optimeeritud veebisaite. Kui teil juba on selline veebisait ja kavatsete seda kasutada isiklikel eesmärkidel, ilma et oleks vaja kaasata suurt vaatajaskonda, siis pole mõtet investeerida oma veebisaidi ümberkujundamisse, et muuta see tundlikuks.

Kui plaanite aga lihtsalt veebisaiti käivitada ja teil on tõsiseid ärilisi kavatsusi, peaks reageeriv kujundus olema nimekirja tipus. See on koht, kus tundlikele veebisaidi koostajatele on teile palju abi.

Miks peaksin looma tundliku veebisaidi??

Kaasaegse veebidisaini suundumuste osas on tundlik kujundus väga oluline. Ja see pole nii, sest see on väga mugav (kuigi ka see aspekt on ülioluline).

Seda ka seetõttu, et tundlikud veebisaidid on nüüd otsimootorite järjestatud. See mõjutab pikas perspektiivis tõsiselt teie veebisaidi reklaamimist ja liikluse loomist.

Mida ütleb statistika?

Kas olete kunagi mõelnud, kui palju on kasutajaid, kes pääsevad juurde oma lemmikveebisaitidele või otsivad huvipakkuvat teavet oma mobiilseadmete kaudu?

Kas teate, kui palju on tänapäeval nutitelefonide või tahvelarvutitega tehtud veebiostude protsent? Võite olla üsna üllatunud, kui saate teada hiljutist statistikat!

Peamiste suundumuste ja aruannete kohaselt on ainulaadsete mobiilikasutajate arv, kes pääsevad oma lemmikveebisaitidele mobiilseadmete kaudu, kokku umbes 5,11 miljardit inimest. See on umbes 2 protsenti kõrgem kui ainult eelmisel aastal. Aktiivsete sotsiaalmeedia kasutajate arv on ületanud 32,48 miljardit kasutajat, mis on 9 protsenti rohkem kui aasta tagasi.

Vastuvõtlikud suundumused

Veelgi enam, hinnanguliselt kasutab 2020. aasta lõpuks umbes 63,5 protsenti inimestest globaalsele võrgule juurdepääsu saamiseks regulaarselt oma mobiilseadmeid. Mobiilse e-kaubanduse arv hõlmab omakorda 67,2 protsenti, mis on 2021. aastaks umbes 2,32 triljonit dollarit.

Neid arve ei saa lihtsalt alahinnata ja kui te tõesti kavatsete minna võrku, luua kliendibaasi ja reklaamida oma ettevõtet, siis te ei lähe ilma, et muudaksite oma veebisaidi reageerima.

Google’i arvamus tundlike veebisaitide kohta

2015. aasta alguses kuulutas Google välja mobiilisõbralikkuse, mis on üks peamisi veebisaidi järjestamise tegureid, mida tema otsingumootori algoritmid kasutavad. See on andnud alguse veebisaitide digitaliseerimise ajastule.

Sellest ajast on palju muutunud ja vaevalt leiate saite, mis pole tänapäeval mobiilsidevalmis. Aga kuidas on tundlike veebisaitidega? Kas need on mobiiltelefonidele optimeeritud konkurentide / versioonidega võrreldes tõhusamad??

Umbes kaks aastat tagasi kuulutas Google välja uue lähenemisviisi veebisaitide indekseerimise ja järjestamise protsessile. Seda lähenemist nimetatakse nüüd Mobiil-esimene indekseerimine. See tähendab, et enam kui aasta tagasi kasutas Google algselt veebisaidi töölauaversiooni, hinnates selle asjakohasust otsingupäringutulemustes.

Nüüdsest eelistab see valdavalt mobiilsete veebisaitide versioone, luues samal ajal otsingumootori tulemusi. Seega, kui teie veebisait pole veel reageeriv, kiirustage selle eest hoolitsema, et mitte kaotada oma otsingumootori positsioone.

Mida saate sellega teha?

Vastuvõtlikuks muutumiseks ja otsimootorite hästi indekseerimiseks peaks teie veebisait vastama mitmetele nõuetele. Sellega peaksite tegelema järgmiselt.

 • Veenduge, et teie veebisaidi mobiil- ja lauaversioonidel oleks sama sisu, sealhulgas tekstid, alt-atribuutidega pildid ja videod;
 • Struktureeritud veebisaidi andmed ja metaandmed (pealkirjad ja kirjeldused) kõigi lehtede jaoks tuleks täita ka mõlemad versioonid;
 • Veenduge, et teie hostimine taluks täiendavat liikluse voogu. See puudutab ainult neid kasutajaid, kelle veebisaitidel on mobiiliversioonide jaoks eraldi URL-id.

Pidage meeles, et mobiilse esmaindekseerimise protsessi rakendatakse praegu enamikul veebisaitidel. Ülaltoodud toimingud aitavad teil vältida SEOga seotud probleeme.

Alumine joon

Veebisaidi tundlikuks muutmine on pigem vajadus kui kapriis. Eri tüüpi mobiilseadmetes ja lauaarvutites juurdepääsetavad veebisaidid suurendavad üldiselt rohkem kasutajaid, suurendavad liiklust, suurendavad klientide usaldust ja aitavad teenida rohkem kasumit.

Veebisaidi tundlikuks muutmiseks on kõige sobivam lahendus veebisaidi koostajate kasutamine. Need süsteemid pole mitte ainult hõlpsasti kasutatavad ja mugavad. Neil on ka spetsiifilisi funktsioone, mis aitavad kaasa sujuva ja lihtsa veebiehituse kogemusele, mille tulemuseks on tundlike veebisaitide loomine.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map