Parimad restoranide veebisaitide ehitajad

Parimad restoranide veebisaitide ehitajad


Kas olete restorani omanik, kellel on idee luua teie ettevõtte veebipõhine kohalolek? Kui jah, siis ei lähe te ilma restorani veebisaiti avamata. See on kindel viis oma kaubamärgi tuntuse suurendamiseks, kliendibaasi loomiseks ja kasutajate julgustamiseks teid regulaarselt tellima.

Olgu, olete tulnud välja idee avada restorani veebisait. Mis järgmiseks? Teie järgmine samm peaks olema sobivaima veebiehituse tööriista valik – üks, mis peaks hõlmama kasutusmugavust, mugavust, kvaliteeti, intuitiivset olemust ja taskukohasust. Veebisaitide koostajad on see, millele peaksite kõigepealt mõtlema, kui otsustate muljetavaldava restorani veebisaidi avada.

Need teenused on nii lihtne ja mugav et nii algajad kui ka professionaalsed veebidisainerid saavad neid oma projektide kallal kasutada. Millised teenused täpselt vastavad teie veebikujunduse ülesannetele ja eesmärkidele teistest paremini? On viimane aeg see nüüd teada saada.

Testisime välja 8 parimat restorani veebisaitide ehitajat:

 1. Wix – parim restoranide veebisaitide koostaja veebitellimisega
 2. WordPress – restoranide parim hostitud veebisaitide koostaja
 3. uKit – hõlpsasti kasutatav väikeettevõtte veebiserver
 4. SITE123 – restoranide veebisaitide koostaja
 5. Järjehoidja – AI-toega restoranide veebisaitide koostaja
 6. Bluehost – restorani veebisaidi soovitatav hostimine
 7. UBER EATS – toidu tellimine & Kohaletoimetamise veebisaidi ehitaja
 8. Gloriafood – restorani veebitellimistarkvara

Kui teid huvitavad praegu parimad restoranide veebisaitide ehitajad, oleme valinud kõige tähelepanuväärsemad teenused, mis on kohustuslike funktsioonide harmooniline segu ja on seega tõesti tähelepanu väärt.

Wix – parim restoranide veebisaitide koostaja veebitellimisega

Wix - parim restoranide veebisaitide koostaja veebitellimisega

Wix – on parim restoranide veebisaitide ehitaja, kellel on hulgaliselt veebiarendusvahendeid, kvaliteetseid nišimallide ja ulatuslike disaini kohandamise võimalusi. Kui kavatsete avada restorani veebisaidi, kus on muljetavaldav menüü, mis koosneb paljudest kohtadest ja suurest lisateenuste valikust, siis saab Wix selle ülesandega hakkama tipptasemel. Siin on veebisaidi koostaja peamised eelised:

 • Restorani mallikogu. Ükskõik, kas kavatsete avada oma kohaliku kohviku, bistroo, praadimaja, toidukäru või restorani veebisaidi, annavad Wixi imelised mobiilsidevalmis mallid sellele õige maitse.
 • Wix restoranide rakendus. See on teenuse esiletõstetud punkt, mis võimaldab teie klientidel tellida roogade kättetoimetamist ja teha veebipõhiseid tellimusi, makstes nende eest veebis.
 • Muljetavaldav veebimenüü. Teie veebisaidi külastajaid ahvatleb teie veebisaidi menüü – lisage ja hallake lihtsalt oma roogasid, kirjeldage eripakkumist ja hindu, valige paigutus, laadige üles ahvatlevad fotod ja avaldage menüü, et seda edaspidi klientidega sotsiaalvõrgustikes või muudes välistes teenustes jagada..
 • Lihtne tellimuste haldamise süsteem. Platvorm võimaldab tellimusi võtta otse veebisaidilt, lisada menüüsid, pakkuda kohaletoimetamise ja kättetoimetamise teenuseid, täpsustada kohaletoimetamise piirkondi ja suhelda klientidega otserežiimis tasuta.
 • Wixi broneeringud. Rakendus võimaldab klientidel teha lauabroneeringuid otse veebisaidil igal kellaajal.
 • Isikupärastatud ShoutOut-e-kirjad. See funktsioon võimaldab teavitada oma külalisi uutest roogadest, menüü värskendustest, eripakkumistest ja muudest sündmustest, mis teie restoranis toimuvad.
 • Klientide ülevaated ja iseloomustused. Teie külalised saavad jätta oma arvustused ja iseloomustused veebisaidi spetsiaalsesse jaotisesse, et jagada oma kommentaare, ideid ja emotsioone, mis neil on kohapeal külastades. Selle eesmärgi saavutamiseks võimaldab Wix integreerida spetsiaalseid laiendusi ja vidinaid, mis on App Marketis saadaval. Vidinate hulgast, mida saate sel eesmärgil valida, pakub süsteem MyReviews, klientide ülevaateid, kommentaare, Yelp, sotsiaalseid iseloomustusi, Testimonial Builder ja Voice Comments +, et mainida mõnda.
 • Kliendisuhtluse tööriistad. Süsteem võimaldab oma klientidega suhtlemiseks kasutada ka oma kliendisuhtluse tööriistade komplekti. Need vidinad / laiendused on saadaval ka Wix App Marketis ja pääsete juurde nendele, mis aitavad teie veebisaidi toimivust parandada. Neist populaarseimad on tagasihelistamisvidin, 123 vormi koostaja, Wixi vormid, reaalajas vestlus, veebis broneerimise kohtumised, Google’i sündmuste kalender, ajakava planeerimine, Wixi vestlus, sündmuste kalender, viimased uudised ja palju muud.

Wixi hind on mõõdukas ja üsna taskukohane. Veebisaidi koostajal on tasuta plaan, mis ei lõppe kunagi ja mida saab kasutada teenuse funktsioonide komplekti testimiseks piiramatu aja jooksul. Tasuta tellimine võimaldab teil uurida Wixi valikuid, et mõista, mida saate platvormilt oodata, kuid see ei toimi hästi täisfunktsionaalse veebisaidi arendamisel. Niipea kui otsustate alustada Wixiga restorani veebisaiti ja muuta see veebis juurdepääsetavaks, ei lähe te ilma tasulise tellimuseta.

Mis on oluline, veebisaidi koostaja võimaldab kasutada kogu tasuliste tellimuste funktsiooni, boonuse domeeninime pakkumine tasuta. Domeeninimi xtends töötab aasta läbi, muutes teie restorani veebisaidi äratuntavaks ja usaldusväärseks. Seega suudab teie veebisait vastu pidada nišikonkurentsile, mis on restoraniäris väga tugev. Kas olete kindel, et saate nüüd tasulise tellimuse? Seejärel minge edasi ühele Standard Wixi plaanidele. Nende maksumus algab 13 dollarist kuus, mis on mõistlik investeering teie restoraniettevõtte jaoks.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – restoranide parim hostitud veebisaitide koostaja

WordPress - restoranide parim hostitud veebisaitide koostaja

WordPress – on tasuta allalaaditav ja funktsioonidega koormatud sisuhaldussüsteem (CMS), mida kasutatakse erinevat tüüpi projektide, sealhulgas restoranide veebisaitide käivitamiseks. Platvorm on hea valik nii algajatele kui ka veebidisaini profidele, kes soovivad luua toimivat veebisaiti. Kaasas võimsad integreerimisvalikud, koodide redigeerimise valikud ja täiustatud disaini kohandamise tööriistad, mis võivad anda teie projektile ainulaadse ja isikupärase ilme. Funktsioonide hulgas, mis WordPressi hulgast silma paistavad, on algselt mõttekas mainida järgmist:

 • Restoranide mallid. WordPress pakub sadu kohandatavaid restoranimallid, mis pakuvad kvaliteetset ja täiustatud kohandatavust. Lisaks sisseehitatud kavanditele võimaldab süsteem valida paljude väliste mallide hulgast, mille on välja töötanud kolmandate osapoolte kasutajad ja vilunud veebiarendajad. Need mallid võivad olla tasuta ja tasulised, kuid pidage meeles, et tasuta kujundused pole võimalike pahavaraohtude tõttu sugugi ohutud.
 • Veebimenüü pistikprogrammid. Võimalik on luua ja oma veebisaidile lisada klanitud restoranimenüü, et roogi tõhusalt praegustele ja potentsiaalsetele klientidele tutvustada (UberMenu, menüü Max Mega, Superfly, tundlik menüü, kangelase menüü, hõljuv menüü Pro jne.).
 • Tabeli reserveerimise pistikprogrammid. See on mis tahes restorani veebisaidi hädavajalik funktsioon ja WordPress võimaldab seda ka lisada, võimaldades klientidel broneerida tabeleid igal pool, kus nad asuvad (WooCommendi tootetabel, restoranide reserveerimine, ReDi restoranide reserveerimine, ResRes, avatud laua vidin, restoranihaldur, broneerimissüsteemi PRO jne.).
 • Kliendisuhtluse pistikprogrammid. Samuti võimaldab CMS valida ja integreerida mitu kliendisuhtluse pistikprogrammi, mis võib parandada kasutajate veebisaitide sirvimise kogemust. Pistikprogrammide hulgas, mis aitavad teie klientidega suhtlemist hõlbustada, on mõistlik mainida WP Live Chat, Zopim Live Chat, SupportCandy, uCare, WP ChatBot, Zendesk, Easy Social Share Buttons, kliendiportaali plugin, Request Callback Plugin, WP Notification Bar Pro , WP kliendiala ja palju muud.

WordPress on täiesti tasuta CMS, mis tähendab, et saate selle tasuta alla laadida ja installida. Pidage siiski meeles, et kolmandate osapoolte pistikprogrammide ja mallide integreerimine toimub lisatasu eest, mis sõltub valitud pistikprogrammist / teemast. Valmisprojekti avaldamiseks peate lisaks investeerima hostimisse ja domeeninime.

Kulusid mõjutavad ka teie poolt valitud hostimisplaani tingimused, eelistatav domeenitsoon ja mõned muud nüansid. Selles suhtes on Bluehost parim lahendus, kuna see tagab maksimaalse turvalisuse, usaldusväärsuse ja funktsionaalsuse. Veelgi enam, Bluehost pakub boonuse domeeninime, mis tagab teie restorani veebisaidi väärilise olemasolu ja selle usaldusväärse reklaamimise. Odavaim Bluehosti plaan maksab 2,95 dollarit kuus, mis on üks parimaid hinnakujundusvõimalusi, mille seal saate teada.

Laadige WordPress alla tasuta

uKit – hõlpsasti kasutatav väikeettevõtte veebisaitide koostaja

uKit - hõlpsasti kasutatav väikeettevõtte veebisaitide koostaja

uKit – veebisaitide koostaja, kes keskendub peamiselt väikeettevõtete veebisaitide käivitamisele. Just see muudab platvormi ideaalseks lahenduseks kohvikute ja restoranide veebisaitidele. See pukseerimissüsteem tagab ületamatu WYSIWYG-i kogemuse, mis võimaldab kujundada ja avaldada restoranide veebisaite, teadmata veebidisaini nüansse. See on kena valik kasutajatele, kes soovivad arendada kvaliteetseid veebisaite väikeste kohvikute, restoranide ja toidu kohaletoimetamise teenuste jaoks. Allpool on toodud teenuse peamised sündmused:

 • Muljetavaldav restoranide teemade kogumik. uKitil on muljetavaldav kohvikute ja restoranide mallide kollektsioon, mis on reageerivad, 100% kohandatavad ja visuaalselt atraktiivsed (saate oma veebisaidi arendamise ajal disainilahendusi vahetada).
 • Veebimüügi võimalused. UKiti abil saate hakata oma nõusid veebis müüma, menüüd koostama, otse veebisaidilt tellimusi vastu võtma, kättetoimetamisviise täpsustama ja mugavaid maksevõimalusi pakkuma.
 • Tõhus veebisaidi reklaam. uKit pakub ulatuslikku klientide ligimeelitamise ja veebisaidi reklaamimise tööriistade kollektsiooni, sealhulgas veebivestlusi, infolehti, tagasihelistamist, statistikakogumikku, sotsiaalmeedia jagamist ja palju muud.
 • Integreeritavad vidinad. Platvorm võimaldab ühendada oma integreeritud vidinad vaid mõne hiireklõpsuga – valik on tõesti hämmastav (Facebooki vidin, Instagram, Twitter, Jivosite, SlideShare, MailChimp, Live Chat jne.).
 • Veebisaidi eelvaade. Veebisaidi koostaja võimaldab mitte ainult kujundada restorani veebisaiti ilma kodeerimiseta, vaid võimaldab integreeritud ja mugava eelvaatefunktsiooni tõttu ka veebisaidi arendamise protsessi juhtida. See võimaldab üksikasjalikult jälgida veebisaidi loomise protsessi kõiki etappe, et saaks vead õigeaegselt parandada. Eelvaatefunktsioon võimaldab teil ka näha oma veebisaidi väljanägemist mobiil- ja lauaarvuti seadmetes.

uKit on üks odavaimaid seal pakutavaid teenuseid, mis on veebisaidi koostaja veel üks vaieldamatu esiletõst. Odavaim pakett maksab 4 dollarit kuus, kõige kallima paketi hind aga 12 dollarit kuus. Tellimuse saate osta 3, 6 kuuks või 1–2 aastaks korraga, mis vähendab teenuse kasutamise kulusid. Valmis veebisaiti on võimalik tellida ka süsteemiarendajatelt ainult hinnaga 48 USD.

Proovige uKitit tasuta

SITE123 – restoranide veebisaitide koostaja

SITE123 - restoranide veebisaitide koostaja

SITE123 – on üks lihtsamaid DIY veebisaidi ehitajaid, mis töötab suurepäraselt kõigi kasutajakategooriate jaoks, eriti algajate jaoks. Platvorm võimaldab luua täisfunktsioone ja hõlpsasti sirvitavaid restoranide veebisaite, millel on eristatavad omadused ja mugav lohistamisredaktor, mis lihtsustab veebisaidi arendamise protsessi. Vaadake nüüd veebisaidi koostaja kõige muljetavaldavamaid tipphetki:

 • Mitmekeelne tugi. Veebisaidi koostaja pakub mitmekeelset tuge, mis võimaldab veebisaidil luua mitu keeleversiooni. See muudab teie restorani veebisaidi arusaadavamaks nii välisturistidele kui ka potentsiaalsetele partneritele.
 • Logo tegija. SITE123 võimaldab kujundada teie veebisaidi logo, kui teil seda veel pole. Tasuta logovalmistaja annab juurdepääsu mitmesugustele kujunduselementidele, mida saate kasutada oma logo loomiseks ja oma restorani veebisaidile integreerimiseks, kui soovite selle rahva hulgast välja paista..
 • Vabavormide ehitaja. Platvorm võimaldab luua ja lisada veebivorme ükskõik millisele veebisaidi lehele, kui teil on vaja lasta oma restorani veebisaidi kasutajatel neid täita. Need võivad olla registreerimisvormid, päringud, küsimustikud ja mis mitte. Veebisaidi koostaja pakub mitut kohandatud vormipaigutust, mida saate kasutada veebivormide loomiseks ja neile vajaliku kujunduse loomiseks.
 • Rakenduste turg. SITE123 võimaldab valida paljude funktsionaalsete rakenduste ja vidinate vahel, mis võivad teie restorani veebisaidile vääriliseks täienduseks saada. Mõned neist hõlmavad reaalajas vestluse tuge, Analyticsi tööriistu, suhtlusvõrgustikke, broneeringuid, galeriisid, vorme ja paljusid muid.
 • Sotsiaalse meedia integreerimine. Veebisaidi koostaja võimaldab sotsiaalse meedia integreerimist. Süsteem võimaldab teil parandada oma veebisaidi mainet ja teavitada veebisaidi külastajaid oma restorani uudistest, värskendustest, ajakavast, plaanidest ja erisündmustest, vaadates seda teavet sotsiaalvõrgustiku kontodel.

SITE123 pole mitte ainult üks lihtsamaid veebisaitide koostajaid, vaid see on ka üks taskukohasemaid veebiehitusplatvorme. Süsteemil on igavikuline tasuta pakett ja mitu tasulist tellimust, mille hulgast kasutajad saavad vastavalt vajadustele valida. Odavaim SITE123 plaan maksab 10,80 dollarit kuus, mis on esmakordsete jaoks üsna hea pakkumine.

Proovige SITE123 tasuta

Järjehoidja – AI-toega restoranide veebisaitide koostaja

Järjehoidja - AI-toega restoranide veebisaitide koostaja

Järjehoidja – on uue põlvkonna veebisaidi koostaja, mille toiteallikaks on tehisintellekt. See funktsioon muudab platvormi suurepäraseks lahenduseks igat tüüpi projektide, sealhulgas restoranide veebisaitide arendamiseks. Veebisaidi koostajaga töötamiseks ja selle funktsioonide komplekti valdamiseks ei ole vaja omada kodeerimisoskust ega eeldatavat veebidisaini asjatundlikkust. Integreeritud AI-tööriist võimaldab teil veebisaidi arendamise protsessi jälgida ja juhtida, järgides vaikimisi genereeritavaid lihtsaid juhiseid. Siin on loetelu funktsioonidest, mida järjehoidjad pakuvad igale abonendile:

 • AIDA assistent. Integreeritud täiustatud tehisintellekti tööriist loob automaatselt veebisaidid teie jaoks, kasutades süsteemi nõudmisel esitatud teavet. Vaja on vastuseid küsimustele, mida veebisaidi koostaja pakub, ja üles laadida sisu, mida soovite oma projekti integreerida. Ülejäänud töö teeb teie eest veebisaidi koostaja.
 • Sündmuste funktsioon. Kui soovite oma klientidele oma restoraniga seotud tulevastest sündmustest ja plaanidest teada anda, on ürituste funktsioon teile kindlasti kasulik. See võimaldab üles laadida värskendatud teabe eeldatavate uudiste, plaanide, eripakkumiste ja muude eriliste sündmuste kohta, mis käsitlevad teie restoraniäri.
 • e-kaubanduse mootor. Kui kavatsete hakata midagi müüma oma restorani veebisaidi kaudu, on teile kindlasti kasulik e-kaubanduse funktsioonide komplekti kasutamine, mida Bookmark oma tellijatele pakub.
 • Fookusfunktsioon. Järjehoidja sisaldab komplekti valmis sisuplokke, mille hulgast võite valida. Teie ülesandeks on valida klotsid, neid korraldada ja kohandada vastavalt restorani veebisaidi spetsialiseerumisele. Moodulite hulgast, mida võite valida, on mõistlik mainida kaarte, tsitaate, tekste, linke, kontakt- ja tagasisidevorme, suhtlusvõrgustiku nuppe ja palju muud.

Järjehoidjal on paindlik ja mõõdukas hinnapoliitika. Seal on tasuta pakett, mis kunagi aegub, ja kaks tasulist tellimust. Odavaima plaani maksumus on 11,99 dollarit kuus, kui otsustate teha aastamakse. Kui soovite maksta kuutasusid, peaksite teadma, et plaanide maksumus on mõnevõrra kõrgem. Seega on kõige soodsama hinnaga hind 15 dollarit kuus.

Proovige tasuta järjehoidjat

Bluehost – restorani veebisaidi soovitatav hostimine

Bluehost - restorani veebisaidi soovitatav hostimine

Sinine vaim – on võimas ja usaldusväärne hostiteenuse pakkuja, mida soovitatakse igasuguste veebisaitide hoidmiseks. Restoranide veebisaidid pole erand. Platvorm tagab teie projekti maksimaalse turvalisuse, andmete turvalise säilimise ja sujuva toimimise. Bluehost on silma paistnud ka parimaks hostingu pakkujaks, mida WordPress oma tellijatele ametlikult soovitab. Funktsioonikomplekt, millega ettevõte kaasas on, on üsna muljetavaldav ja sisaldab järgmisi punkte:

 • Parem lehe laadimisaeg. Bluehost tagab veebisaidi tipptasemel jõudluse, mis saavutatakse tänu parendatud veebilehtede laadimisajale ja kõrgele tööaja määrale. Lisaks pakub platvorm komplekti integreeritud tööriistu ja funktsioone, mis aitavad kaasa veebisaidi paremale toimimisele, sõltumata tekitatud liikluse mahust.
 • Paindlikkus. Majutusteenuse pakkuja uhkeldab sujuva integreerimisega paljude väliste teenuste, rakenduste, lisandmoodulite ja laiendustega, mis mõjutavad teie restorani veebisaidi üldist toimimist.
 • Integreeritud turg. Süsteem võimaldab juurdepääsu paljudele rakendustele, skriptidele ja lisandmoodulitele, mida saab ulatuslikult kasutada restoranide veebisaitide paremaks kohandamiseks. Veelgi enam, saate sirvida WordPressi veebisaitide jaoks mitmeid malle ning valida palju turunduse ja e-kaubanduse tööriistu, et integreerida oma restorani veebisaidile.
 • Ohutusprobleemid. Bluehost võtab erimeetmeid oma hostingus talletatud veebisaitide maksimaalse ohutuse tagamiseks. Sel eesmärgil kasutab ettevõte tööriistakomplekti, mis aitab kaasa veebisaidi turvalisusele. Nende hulka kuuluvad rämpsposti ekspert, rämpsposti haamer, kiirlingi kaitsefunktsioon jne.

Bluehost on taskukohane hostimisplatvorm, mis võimaldab kasutada kogu selle funktsioonide komplekti mõõduka hinnaga. Süsteem ei paku tasuta plaane, kuid tasuliste tellimuste maksumus sobib iga eelarvega. Seega on odavaima Bluehost-paketi hind 2,95 dollarit kuus. Kaasas tasuta SSL-sertifikaadi ühenduse võimalus, võimalus oma WordPressi versiooni regulaarselt värskendada, piiramatu ribalaius ja muud olulised funktsioonid. Lisaks saate võimaluse oma restorani veebisaidiga ühendada tasuta domeeninimi, tagades sellega väärilise veebiettekande ja arengu.

Proovige Bluehost Now

UBER EATS – toidu tellimine & Kohaletoimetamise veebisaidi ehitaja

UBER EATS - toidu tellimine ja kohaletoimetamine

Uber sööb – on täiustatud toidu tellimise ja kättetoimetamise platvorm, mis pakub lihtsat, mugavat ja kiiret viisi, kuidas kohalikust kohvikust või restoranist teile meelepäraseid toite saada. Rakendus tutvustab võimalust valida asukoht, kuhu soovite tellida, valida köök või teid huvitav restoran / kohvik. Mingil määral saab teenust võrrelda restoranide turuplatsiga, kus kõik saavad leidke koht söögi kohaletoimetamise tellimiseks. Süsteemil puuduvad kohandamisvõimalused ja siin pole võimalust oma restorani veebisaiti avada. Siin on nimekiri platvormi kõige olulisematest olulistest punktidest:

 • Rikkalik restoranide kataloog. Teenus hõlmab sadu restorane, mille kasutajad saavad valida. Teil on vaja lihtsalt voogu kerida, et valida endale meelepärane restoran, või täitke lihtsalt otsinguväli, et leida kindel koht, kus olete huvitatud. Niipea kui olete viimase valiku teinud, peaksite lihtsalt puudutama valitud üksust ja lisama see korvi.
 • Lihtne tellimis- ja kohaletoimetamisprotsess. Tellimuse esitamiseks peate registreeruma platvormil, valima eelistatava restorani, esitama aadressi ja jälgima oma tellimuse üksikasju. Nii näete tarne- ja tellimisandmeid, eeldatavat tarneaega, tellimuse hinda koos käibemaksu / saatmistasuga. Kui kõik on korras, võite tellimuse heaks kiita ja sööki oodata.
 • Tellimuste jälgimise funktsioon. Saate alla laadida rakenduse Uber Eats, et saaksite jälgida oma tellimuse üksikasju ja hetkeseisu. Rakendus annab ka ligikaudse edastuseni jäänud aja, et saaksite sellest teadlik olla.
 • Uue restorani registreerimine. Süsteem võimaldab lisada oma restorani integreeritud kataloogi, kui seda seal veel pole. Peate lihtsalt täitma registreerimisvormi ja esitama selle kinnitamiseks.

Platvorm on registreerimiseks ja kasutamiseks tasuta. Maksma peate tellimuse eest, sealhulgas saadud roogade maksumuse, nende kohaletoimetamise koos maksudega. Pidage meeles, et kättetoimetamise tasu sõltub nüüd asukohaparameetrist. Mida pikem on vahemaa, seda suuremad kulud lõpuks on.

Proovige Uber Eats Now

Gloriafood – restorani veebitellimistarkvara

Gloriafood - restorani veebitellimistarkvara

Gloriafood – on restoranide tasuta veebis tellimissüsteem. Tarkvara kasutatakse veebimüügi suurendamiseks sõltumata teie restorani ettevõtte suurusest ja populaarsusest. Platvorm võimaldab aktsepteerida piiramatul arvul tellimusi nulltasuga. Gloriafood võimaldab küll restorani veebisaiti hallata, kuid võrreldes tipptasemel veebisaidi ehitajatega puudub sel kindlasti funktsionaalsus ja disaini kohandamise võimalused. Gloriafoodi kõige olulisemate funktsioonide loetelu on järgmine:

 • Restorani vidinad. Platvorm võimaldab juurdepääsu mitmele hõlpsasti märgatavale restorani vidinale, näiteks Kuva menüü & Tellimine, tabelireserveerimine, veebipõhine tellimine & Restoranide reserveerimise vidin ja palju muud.
 • Allalaaditav rakendus. Teenus võimaldab teil alla laadida rakenduse Gloriafood, et oleks hõlbus veebipõhiseid tellimusi vastu võtta ja jälgida mis tahes käepärast olevast seadmest. See on väga mugav igale kasutajale, kes plaanib platvormi regulaarselt kasutada.
 • Veebi toidu tellimissüsteem. Tarkvaral on komplekt funktsioone, mida on vaja toidu mugavaks tellimiseks. Võite tellimuse esitada otse veebisaidile, rakenduse kaudu või kasutades Facebooki tellimisvõimalust. Viimane on tasuta ja võimaldab kasutada Facebooki tellimisrakendust, et kliendid saaksid tellimusi hõlpsalt veebis esitada.
 • Tabelireservatsioonid. Gloriafood pakub usaldusväärset tasuta lauabroneerimissüsteemi, mis on igavene ja ei nõua igakuiste tellimistasude investeerimist. Funktsiooni kasutamisel ei pea iga broneeringu ega külalise jaoks lisakulutusi tegema. Veelgi enam, kasutajatel pole mitte ainult lubatud veebis lauda reserveerida, vaid ka toitu ette tellida. See vähendab lõpuks ooteaega, suurendab klientide rahulolu määra ja aitab kasvatada teie restoraniga seotud kasumit.
 • Plaanitud tellimused. Funktsioon võimaldab klientidel esitada oma tellimusi veebis, kavandades neid hilisemaks tarnimiseks või pealevõtmiseks. See võimaldab tellimusi vastu võtta ööpäevaringselt, tagades maksimaalse kliendi mugavuse.

Gloriafood on mugav DIY veebipõhine tellimissüsteem, mis on igale kasutajale täiesti tasuta. See pakub mitmekülgseid eeliseid tasuta, sealhulgas piiramatu hulga tellimuste ja asukohtadega, igakuiseid ega tellimustasusid ei võeta, krediitkaarti ega lepinguid. Süsteem ei tähenda mingeid varjatud kulusid ega tasu kehtestamist. Selle asemel pakub see muljetavaldavaid erinevaid tasuta funktsioone, nagu veebisaidi tellimine ja laudade broneerimise vidinad, Facebooki tellimisrakendus, ettetellimise tööriist, pildigaleriid, üksikasjalikud aruanded, reklaamikupongid ja eripakkumised.

Lisaks pakub tarkvara valikulisi teenuseid, mis on tasulised. Nende hulka kuulub Interneti-krediitkaardimakse teenus (29 dollarit kuus), täiustatud reklaamiturundus (19 dollarit kuus), müüki optimeeritud veebisaidid (9 dollarit kuus), kaubamärgiga mobiilirakendused (59 dollarit kuus) ja paljud teised.

Proovige Gloriafood Now

Alumine joon

Restorani veebisait ei ole kapriis, vaid kohustuslik kohus iga kohviku või restorani omaniku jaoks, kes on nõus parandama äritulemusi ja kasvatama kliendibaasi. On täiesti mõistetav, et enamikul ettevõtjatel pole sageli ainsatki ettekujutust veebisaidi loomiseks ja selle populaarseks muutmiseks. Veebisaidiehitajate kasutamisega on teil mitu olulist eesmärki korraga – veebisaidi loomine, kasutajate tähelepanu kaasamine, kliendibaasi suurendamine, oma ettevõtte reklaamimine ja kasumi teenimine.

Artiklis üle vaadatud veebisaitide loomise ja veebitellimistarkvara tööriistad on niši parimad ja tagavad parima tulemuse. Kui teil on õigus asuda restorani veebisaidile, siis ärge alahinnake nende teenuste testimise tähtsust, et teada saada nende peamised omadused ja omadused. See on parim viis veenduda, et teete õige valiku.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me