Parimad reisibüroode veebisaitide ehitajad

Parimad reisibüroode veebisaitide ehitajad


Reisiettevõtte loomine on alati väljakutse, eriti neile ettevõtjatele, kes pole seda kunagi varem teinud ja kellel pole ainsat ettekujutust selle protsessiga seotud sammudest ja oskustest. Olenemata sellest, kas juhite juba reisibürood või plaanite selle lihtsalt käivitada, ei jää te ilma oma veebis oma ettevõtte esindamiseks veebisaiti seadistamata.

Reisisait on teie praeguste ja potentsiaalsete klientide peamine sihtkoht. See on ka parim teabeallikas teie ettevõtte, pakutavate teenuste ja värskenduste, hinnapoliitika ja muude oluliste probleemide kohta. Täisfunktsionaalne reisibüroo veebisait võib pakkuda teie klientidele palju tööstusega seotud teavet, mida ei leita muudest reklaammaterjalidest ega muudest võrguühenduseta teabeallikatest.

Pole saladus, et reisibürood on ööpäevaringselt hõivatud, aidates oma klientidel mõistliku hinnaga parimaid ringreise leida ja tegeledes muude ettevõtlusega seotud probleemidega. Ilmselt võtab see palju pingutusi ja aega, takistades ettevõtete omanikke DIY veebisaitide arendamisse sattumast. Reisibüroode veebisaitide kujundamiseks pole aga mõtet palgata veebimeistreid, kuna see on üsna kallis lahendus. Isegi kui proovite seda ja palgake keegi veebisaidi arendamiseks teie jaoks ei saa te ise projekti värskendada ja hallata, teadmata veebidisaini protsessi põhitõdesid.

Ainus mõistlik lahendus on sel juhul veebisaitide ehitajate kasutamine – lihtsad, hõlpsasti kasutatavad ja taskukohased veebidisaini tööriistad, mis võimaldavad teil luua ilma vajaliku kodeerimise või kogemuseta veebisaidi. Nii kõik-ühes kui ka reisibüroode veebisaitide koostajad pakuvad laia valikut nišile orienteeritud funktsioone ja teenuseid, millel on positiivne mõju teie veebisaidi toimivusele ja selle edasisele reklaamimisele.

Lisaks selgesõnalise teabe edastamisele teie ettevõtte, saavutuste, teenuste, ekskursioonide ja hindade kohta, saab teie reisibüroo veebisait ka peamiseks sihtkohaks kasutajatele, kes soovivad teada saada teie ettevõtte värskendustest, põletavatest pakkumistest (see on turistide jaoks väga oluline), parimaid pakkumisi, allahindlusi, uudiseid, värskendusi ja muid seotud fakte, mida nad mujalt ei leia.

Testisime välja 8 parimat reisibüroo veebisaitide ehitajat:

 1. Wix – PARIM veebisaitide koostaja reisibüroodele
 2. WordPress – parim reisiblogide platvorm
 3. uKit – parim reisibüroo veebisaitide koostaja
 4. Ucraft – maandumislehe loomise veebiplatvorm
 5. SITE123 – veebisaidi koostaja reisikorraldajatele
 6. Järjehoidja – A.I-toega veebisaitide koostaja
 7. uCoz – absoluutselt TASUTA reisiseltskonna ehitaja
 8. Shopify – parim veebisaitide veebisait

Neile, kes otsivad parimat reisibüroode veebisaidi koostajat, oleme üle vaadanud kõik ülaltoodud süsteemid. Nende üksikasjalik võrdlus aitab teil leida platvormi, mis sobib teie reisibüroo veebisaidi jaoks kõige paremini ja vastab kõige paremini teie veebisaidi arendamise vajadustele. Alustame nüüd.

Wix – PARIM veebisaitide koostaja reisibüroodele

Wix - PARIM veebisaitide koostaja reisibüroodele

Wix – on PARIM kõik-ühes veebisaitide koostaja reisibüroodele, agentidele ja reisikorraldajatele. Platvorm hõlmab kasutusmugavust, mugavust, taskukohasust, kalli funktsionaalsust ja intuitiivset veebidisaini lähenemist. Süsteem on nõudlik kogu maailmast ja mitte asjata. Wixil on ammendav funktsioonide loend, mida on vaja muljetavaldava reisibüroode veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks, ilma et sellele kulutataks varandust. On viimane aeg leida platvormi peamised kõrghetked kohe:

 • Reisimallid. Kui tegemist on reisimallide kollektsioon, süsteem pakub korralikke kohandatavaid ja mobiilselt valmis teemasid, mida on vaja veebisaitide loomiseks reisikorraldajatele, reisibüroodele, toidureisidele, turismifirmadele, hotellidele, reisiblogidele, safarireisidele, reisifotograafidele, purjetajatele ja spetsiaalsetele sihtlehtedele reisifirmadele.
 • Reis vidinad. Süsteem võimaldab valida paljude tasuta ja tasuliste vidinate vahel, mis on suurepärane lisa teie reisibüroo veebisaidile (Vidin Moovit Maps ja Routes pakub suurepäraseid transiidivõimalusi teie täpsele asukohale, hotellid ja Airbnbs Map parimate ööbimiskohtade pakkumiseks ürituse lähedal jne.)
 • Kliendisuhtluse tööriistad. Wix App Market pakub ulatuslikku integreeritavate vidinate ja laienduste kollektsiooni, mis võimaldavad tõhusalt klientidega suhelda igal kellaajal (Vormide koostaja, tagasihelistamine, veebis broneerimine, otsevestlus, Wixi vormid, Google’i sündmuste kalender, sündmuste kalender, Wixi broneeringud, ajakava planeerimine, soovituslikud soovitused, viimased uudised, Wixi vestlus, kontaktihaldus + CRM jne..).
 • Klientide arvustused. Süsteem võimaldab integreerida vidinaid ja laiendusi, mis võimaldavad klientidel täiustatud turunduseesmärkidel oma arvustusi postitada ja kommentaare jagada (Klientide ülevaated, MyReviews, kommentaarid, Yelp, Kommentaarid +, Iseloomustaja, Sotsiaalsed iseloomustused, Häälkommentaarid + jne.).
 • Wixi broneeringud. Rakendus võimaldab teha kohtumise, registreeruda koosolekule, teha makse otse veebisaidil, et muuta teie töögraafik ja klientide plaanid organiseeritumaks.
 • Foorum. Veebisaidi koostaja teeb selle võimalikuks lisage oma veebisaidile foorum võimaldamaks praegustel ja potentsiaalsetel kasutajatel üksteisega läbi tulla, arutada huvipakkuvaid teemasid ja jagada oma reisikogemust. Uuendatud teabe kasutajatele julgustatakse seda lisama nii palju harusid ja teemasid, mis keskenduvad reisimisele.
 • Blogimine. Wix võimaldab teil oma veebisaidiga ühendada ka täisfunktsionaalse ajaveebi, et hoida reisibüroode kliente kursis kavandatavate sündmuste, värskenduste ja uudistega, mida soovite nendega jagada. Samuti on võimalus üles laadida informatiivseid nišiartikleid, mis pakuvad reisimisega seotud teabe kasutajatele puhkuse või tööreiside kavandamisel eelist..

Maksumus: Funktsioonidega koormatud veebisaitide loojana tutvustab Wix võimalust tasuta funktsiooni abil testida kogu funktsiooni komplekti. See valik on piisav, et määratleda platvormi peamised tugevad ja nõrgad kohad, enne kui otsustatakse selle platvormi edasise kasutamise üle. Mida peaksite siiski teadma, on see, et Wixi tasuta plaan ei tööta keerukate projektide arendamisel üldse.

Kui kavatsete avada toimiva reisibüroo veebisaidi, peate üle minema ühele selle tasulistele plaanidele. Selle eesmärgi saavutamiseks pakub Wix praegu kahte rühma kavasid, nimelt Standard ja Äri / e-kaubandus. Igaüks neist hõlmab individuaalseid tellimusi, mis erinevad nii hinna kui ka maksumuse poolest. Seega algab standardse Wixi tellimuste hind 13 dollarilt kuus, ulatudes 39 dollarini kuus, samas kui äriplaanide hind on 23 dollarit kuus ja rohkem.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – parim reisiblogide platvorm

WordPress - parim reisiblogide platvorm

WordPress – on usaldusväärne ja täisfunktsionaalne platvorm (CMS) reisi- ja turismiblogide jaoks. Süsteem töötab suurepäraselt reisibüroode või populaarsete reisikorraldajate suurte funktsioonidega koormatud veebisaitide arendamisel. See paistab rahva hulgast silma täiustatud integreerimisvõimaluste, tipptasemel disaini kohandamise tööriistade ja koodi redigeerimise funktsioonide tõttu. Viimane aspekt nõuab aga teema mõistmist. Platvormi kasutamise põhjused on järgmised:

 • Reisimallid. Võimalik on sirvida süsteemi pakutavaid tasuta ja tasulisi reisimalle, samuti neid teemasid, mis on veebis saadaval.
 • Integreeritavad pistikprogrammid reisibüroode jaoks. WordPress on tuntud oma võimsate pistikprogrammide integreerimisvõimaluste (populaarseimate pistikprogrammide hulgas, mida saate oma reiside veebisaidil kasutada, on näiteks PanoPress, Orioly Book Now, Tour Master, WPML plugin, Polylang, ürituste kalender, WooTour jne..).
 • Kliendisuhtluse pistikprogrammid. Klientidega tasuva suhtlemise tagamiseks saate integreerida ka mitmeid pistikprogramme, näiteks Lihtsad sotsiaalse jagamise nupud, kliendiportaali pistikprogramm, tagasikutsumise pistikprogrammi taotlus, WP teavitusriba Pro, WP kliendiala jne.

Maksumus: WordPress on kõigile tasuta allalaaditav. Süsteemi funktsioone saate testida nii kaua kui vaja. Pidage meeles, et reisisaitide veebisaidi avaldamiseks ja reklaamimiseks peate ostma selle majutuse ja domeeninime. Lõplik maksumus sõltub plaanis toodud tingimustest. Näiteks taskukohane Sinine vaim plaan maksab teile 2,95 dollarit kuus. Lisaks peate silmitsi seisma vajadusega investeerida pistikprogrammide ja mallide integreerimisse.

Proovige WordPressi kohe

uKit – parim reisibüroo veebisaitide koostaja

uKit - parim reisibüroo veebisaitide koostaja

uKit – on lihtsaim väikeettevõtete veebisaitide looja, kes loob reisibüroode veebisaidi. Kõigist täiustatud disaini kohandamise funktsioone, teemasid, rakendusi ja muid tööriistu, mis peavad olema mis tahes reisiveebisaidil, on teenus muutunud üheks parimaks nišiesindajaks. Vaadake nüüd selle mõnda eristavat omadust:

 • Reisimallide kollektsioon. Süsteem pakub helde kollektsiooni reisile keskendunud reageerivad teemad, mida saab hõlpsasti kohandada nii, et need vastaksid algajate vajadustele ja veebidisaini plussidele (võite valida reisibüroo, mägimatkamise või Euroopa turnee, merelaagrite, puhketurismi, ökoturnee, kruiisisõidu teemade vahel või valida tühja malli, et kujundada veebisait nullist).
 • Rikaste vidinate kollektsioon. uKit pakub päris kena valikut vidinaid, mis tulevad koos nišispetsiifilise sisuga ja on heaks täienduseks mis tahes reisiveebisaidile (Veebivestlus, suhtlusvõrgustiku nupud, ajaskaala, kasutajate kommentaarid, teenusekalkulaator, taimer jne.).
 • Funktsioon CallBack. Vidina integreerimisega saate anda oma klientidele võimaluse jätta tagasihelistamistaotlused, et saaksite nendega ühendust võtta kõige sobivamal kellaajal..
 • Live Chat. UKiti pakutava LiveChat-funktsiooni abil saate ühendust võtta klientidega, kellel on küsimusi või vajate õigeaegselt veebitoe ja abi.
 • Veebisaidi eelvaade. Veebisaidi koostaja lubab teie veebisaiti eelvaadata, kui see on alles väljatöötamisel. See võimaldab teil olemasolevaid rikkeid ja vigu märgata, et projekti kiiresti redigeerida ja neist enne veebisaidi avaldamist lahti saada. Eelvaate funktsioon võimaldab ka näha, kuidas teie valmisprojekt mobiili- ja lauaarvuti seadmetes välja näeb.
 • Tasuta SSL-sertifikaat. Veebisaidi koostaja võimaldab ressursi turvalisuse suurendamiseks ühendada SSL-sertifikaadi funktsiooni ja anda teie reisiveebisaidile soovitud usaldusväärsuse tase.

Maksumus: uKitil on taskukohane hinnapoliitika, kuigi see ei paku tasuta paketti. Selle asemel pakub süsteem 14-päevast prooviversiooni, mille jooksul saate testida kõiki teid huvitavaid funktsioone. Odavaim uKiti plaan maksab 4 dollarit kuus, samas kui kõige kallim plaan maksab 12 dollarit kuus.

Proovige uKitit tasuta

Ucraft – maandumislehe loomise veebiplatvorm

Ucraft - maandumislehe loomise veebiplatvorm

Ucraft – pilveveebisaidi ehitaja, mis pakub lihtsat viisi korraliku reisiveebisaidi käivitamiseks. Veebisaidi koostaja on tuntud ka disaineri tööriistade kollektsiooni, tundlike mallide, tasuta sihtlehe looja ja logo kohandamise tööriista poolest. Siin on teenuse peamised eelised:

 • Vastuvõtlikud nišimallid. Ucraft uhkeldab rikkaliku kollektsiooniga valmis reageerivaid malle, mis on spetsiaalselt loodud reisitööstuse esindajatele.
 • Kolmandate osapoolte integratsioon. Kui arvate, et sisseehitatud elementide hulgast ei piisa teie reisibüroo veebisaidi jaoks, võite valida mis tahes kolmanda osapoole integreerimise, mis võib hõlmata laias valikus reklaami-, turundus- ja analüütilisi vajadusi (Intercom, Disqus, LiveAgent, Facebook Messenger, Uservoice, Zendesk Chat, Jivosite jne.).
 • Tasuta sihtlehe looja. Kasutajate tähelepanu juhtimiseks ja klientide seotuse suurendamiseks saate oma veebisaidi jaoks üles ehitada sihtlehe tasuta.
 • Tasuta logo tegija. Funktsioon võimaldab luua oma reisibüroo veebisaidile ainulaadse logo, et see eristuks rahva hulgast ja suurendaks selle mainet.
 • Mitmekeelne tugi. Kui eesmärk on meelitada kliente välismaalt või suhelda rahvusvaheliste partneritega, on Ucraft’i pakutav mitmekeelne tugi märkimisväärseks eeliseks.

Maksumus: Ucraftil on tasuta plaan, mis sobib hästi nendele kasutajatele, kes kavatsevad natuke eelarvet kokku hoida ja tasuta tasuta maandumislehte või muud tüüpi veebisaiti avada. Peaksite siiski mõistma, et tasuta veebisaitidel puudub funktsionaalsus, mis takistab teil neist maksimaalselt kasu saada. Tasuliste optsioonide osas erinevad nende maksumus sõltuvalt nende kavandatud plaanidest ja tingimustest. Kõige soodsama hinnaga veebisaidi tellimine maksab teile 10 dollarit kuus, samas kui kõige kulukam piiramatu pakett moodustab 69 dollarit kuus. Kui te pole kindel iga plaani võimaluste osas, aitab veebisaidi koostaja pakutav 14-päevane prooviperiood teil vastu võtta õige otsus.

Proovige Ucraftit tasuta

SITE123 – veebisaidi koostaja reisikorraldajatele

SITE123 - veebisaidi koostaja reisikorraldajatele

Site123 – on reisikorraldajate jaoks lihtne veebisaitide koostaja, mis võimaldab luua kvaliteetseid veebisaite, kus puuduvad vajalikud oskused või kodeerimise teadmised. Platvorm sisaldab informatiivseid ja väärtuslikke juhiseid projekti käivitamiseks. Seal on mugav pukseerimisredaktor, mis lihtsustab DIY veebisaidi väljatöötamise protsessi algajatele ja asjatundlikele veebidisaineritele. Allpool on toodud veebisaidi koostaja kõige iseloomulikumad esiletõstmised:

 • Logo tegija. Kui teie ettevõttel pole seda veebis esindavat logo, lubab SITE123 selle hõlpsalt luua. Siin oma ettevõtte logo loomiseks ei pea olema veebidisaini prof ega kodeerimise ekspert. Kasutage lihtsalt integreeritud tööriistakomplekti ja elemente, mida Logo Maker pakub, et kujundada teie reisibüroo veebisaidile kõige paremini sobiv logo.
 • Mitmekeelne tugi. SITE123 pakub mitmekeelset tuge, mis võimaldab teil oma reisibüroo veebisaidil luua mitu keeleversiooni. See võib pikas perspektiivis aidata teie veebisaidi liiklust ja kliendibaasi kasvatada.
 • Kliendisuhtluse tööriistad. Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu mitmele kliendisuhtluse tööriistale, mis võimaldavad tõsta klientide seotust ja julgustada aktiivset kasutajaga suhtlemist.
 • Integreeritud vormi koostaja. Süsteem võimaldab teil luua ja lisada oma reisibüroo veebisaidile erinevaid veebivorme, et pakkuda kasutajatele tegutsemisvabadust. Võite juurde pääseda paljudele kohandatud vormipaigutustele ja elementidele, et luua vorme, mis vastavad teie veebisaidi spetsialiseerumisele ja võivad märkimisväärselt selle toimivust tõsta.
 • Blogimine. Platvormiga on kaasas väärt blogimismootor, mis võimaldab ühendada täisfunktsionaalse ajaveebi oma reisiveebisaidiga. See on koht, kus saate postitada reisile keskendunud artikleid, et tekitada kliendi huvi, luua pikas perspektiivis liiklust ja sissetulekut.
 • Rakenduste turg. SITE123 paistab rahvamassist silma ka tänu oma integreeritud rakendusturule, mis võimaldab juurdepääsu kümnetele vidinatele ja lisandmoodulitele, näiteks reaalajas vestluse tugi, galeriid, vormid, analüüsitööriistad, suhtlus, broneerimine ja palju muud. Neid ja muid vidinaid kasutades saate oma reisibüroo veebisaidilt maksimumi.
 • Sotsiaalse meedia integreerimine. See funktsioon võimaldab teie veebisaidi mainet sotsiaalvõrgustikes tõsta, jagades oma veebisaidiga seotud uudiseid, tööstuse värskendusi, ajastatud sündmusi, plaane ja muid andmeid.

Maksumus: SITE123 on üks lihtsamaid ja soodsamaid DIY veebisaidi ehitajaid. Sellel on täiesti tasuta plaan kõigile, kes kavatsevad veebisaidiga süsteemi luua ja kavatsevad selle funktsioonide komplekti juba eelnevalt testida. Samuti pakub platvorm nelja tasulist plaani, mille maksumus f jääb vahemikku 10,80–28,80 dollarit kuus.

Proovige saiti123 tasuta

Järjehoidja – A.I.-toega veebisaitide koostaja

Järjehoidja - A.I. - Powered veebisaidi ehitaja

Järjehoidja – on täiustatud AI-l põhinev veebisaitide koostaja, mis sobib reisisaitidele. Järjehoidjaga hämmastavate veebisaitide loomiseks ei pea te olema kodeerimise ekspert. Kasutage oma sisu pakkumiseks lihtsalt AI-tööriista ja jälgige tulemust! Veebisaidi koostaja peamised esiletoomised on järgmised:

 • AIDA assistent. Kunstliku intelligentsuse tööriist saab veebisaidi loomisega automaatselt hakkama, kui täpsustate oma reisisihtkoha tüübi ja esitate kogu sisu, mida soovite kuvada.
 • Fookusfunktsioon. Süsteem pakub komplekti valmisplokke, mida saate oma moodulite abil valida, kohandada ja oma veebisaidile integreerida lingid, tekstid, tsitaadid, kaardid, kontaktvormid, suhtlusvõrgustiku nupud, tagasiside ja kontaktvormid jne.
 • Sündmuste funktsioon. Sündmuste jaotis võimaldab tulevasi sündmusi üles laadida oma reiside veebisaidile, et nad oleksid kursis teie ettevõttes toimuvaga.
 • e-kaubanduse mootor. Järjehoidjal on korralik e-kaubanduse mootor, mis võimaldab teil oma veebisaidile lisada väikese või keskmise veebipoe, kus saate müüa ekskursioone, tarvikuid ja muid asju, mida kliendid pakuvad.

Maksumus: Veebisaidi koostajal on tasuta plaan ja kaks tasulist tellimust. Tasuta plaan on süsteemi kõigi funktsioonide testimiseks piisav, samas kui tasulised tellimused lisavad teie projektile funktsionaalsust. Tasulise tellimuse saamiseks peate kulutama vastavalt 11,99 ja 24,99 dollarit kuus. Samuti on võimalus teha kuumakseid, kuid plaanide maksumus on sel juhul mõnevõrra kõrgem – 15 dollarit ja 30 dollarit kuus.

Proovige tasuta järjehoidjat

uCoz – absoluutselt TASUTA reisiseltskonna ehitaja

uCoz - absoluutselt TASUTA reisiseltskonna ehitaja

uCoz – absoluutselt tasuta reisiseltskonna ehitaja, mis lubab mittetehnilistel ja veebidisainiprofiilidel kvaliteetseid reisimisega seotud projekte nullist alustada. Platvormil on komplekt funktsionaalseid mooduleid, lihtne ja intuitiivne DIY veebiredaktor, ajaveebi- ja e-kaubanduse mootorid ning muud kallite funktsioonid. Võtame nad kohe tööle:

 • Blogimootor. Veebisaidi koostajal on täiustatud ajaveebimootor, mis võimaldab ühendada täisfunktsionaalse ajaveebi oma reisibüroo veebisaidiga. See on koht, kus saate postitada ja värskendada nišiteemalisi artikleid, algatada kasutaja arutelusid ja lihtsalt hoida ühendust oma praeguste ja potentsiaalsete klientidega.
 • Foorumi moodul. Moodulipõhise süsteemina võimaldab uCoz valida mitme mooduli hulgast, et parandada oma reisisaitide veebisaidi toimivust. Foorumimoodul võimaldab luua kogukonna foorumi, kus saate suhelda klientidega, lisada ja värskendada foorumiharusid, uusi teemasid ja arutelusid.
 • Liikmelisuse valikud. Oma uCoz-i põhise veebisaidi haldamisel saate määrata liikmeõigused kasutajatele, kellega kavatsete koostööd teha. Veebikujunduse eesmärkide järgi saate määrata veebisaidile juurdepääsu parameetrid või piirata kasutajate juurdepääsu üldse.

Maksumus: Veebisaidi koostaja on esialgu tasuta ja saate selle funktsionaalsust tasuta testida, et teada saada, mida te sellelt oodata võite. UCoz-i funktsioonide komplekti parimate võimaluste kasutamiseks on mõistlik minna üle ühele neljast tasulisest tellimusest, mis sellega kaasneb. Nende maksumus algab 3 dollarist kuus kõige odavama põhiplaani eest ja ulatub kuni 8 dollarini kuus kõige kallima maksimaalse plaani korral.

Proovige uCoz tasuta

Shopify – parim e-kaubanduse platvorm reisisaitide jaoks

Shopify - parim e-kaubanduse platvorm reisisaitide jaoks

Shopify – on parim veebisaitide e-kaubanduse platvorm, mis pakub hulgaliselt täiustatud e-kaubanduse funktsioone ja integreeritud tööriistu. Süsteem paistab rahva hulgast silma turunduse, veebipoodide arendamise ja reklaamifunktsioonide rohkuse tõttu, mis aitavad hõlpsalt, ohutult ja tõhusalt veebisaitide loomise protsessi luua. Siin on nimekiri Shopify funktsioonidest, mida kasutajad peaksid veebisaidi arendamisega kursis pidades teadma:

 • POS-tarkvara. Shopifyga on kaasas müügikoha funktsioon, mis aitab kaasa veebisaidi funktsionaalsusele. See funktsioon võimaldab teha müüki nii veebis kui ka väljaspool, suurendades sellega kliendibaasi ja liikluse voogu.
 • Sünkroonimisvalikud. E-kaubanduse tarkvara võimaldab teie kontot tõhusalt ja kiiresti sünkroonida populaarsete turgude ja väliste teenustega. See võimaldab teil parandada veebisaidi toimivust ja juhtida teiega koostööd teha soovivate kasutajate tähelepanu.
 • Liitreaalsus (AR) Tunnusjoon. AR-funktsiooni integreerimine ei suurenda mitte ainult teie klientide tähelepanu, vaid suurendab ka teie veebisaidi populaarsust, suurendab liikluse voogu, genereerib uut müüki ja aitab saavutada seatud eesmärgid maksimaalse tõhususe ja minimaalse aja- / vaevainvesteeringuga. AR-integratsioon võimaldab kasutajatel 3D-lähenemist kasutades avastada teie tehtud pakkumiste üksikasjad.
 • Tootehaldus. Reisibüroo veebisaidi avamisel võite taotleda oma laos olevate esemete / pakkumiste üleslaadimist ja eripakkumiste üleslaadimist. Shopify pakub suurepäraseid tootehaldusvalikuid ja tööriistu, mis võimaldavad teil lisada kvaliteetseid tootekirjeldusi, luua ahvatlevaid vaateaknaid, kasutada CSV impordi / ekspordi funktsioone jne..
 • Mitmekeelne tugi. Shopify pakub ka mitmekeelset tuge, mis on mitmekeelsete reisibüroode veebisaitide arendamisel väga oluline. Kuna teie veebisait on saadaval mitmes keeles, aitab see meelitada potentsiaalsete partnerite ja klientide tähelepanu.

Maksumus: Shopify uhke on mitmekülgse ja mõõduka hinnapoliitikaga, pakkudes mitmeid plaane, mille hulgast valida, lähtudes teie reiside veebisaidi spetsifikatsioonidest, parameetritest ja ka veebidisainist / ärikavatsustest. Siin pole ühtegi täiesti tasuta plaani, kuid kasutajad saavad valida mitme tellimuse hulgast. Odavaim plaan maksab 9 dollarit kuus, samas kui kõige kallim tellimus maksab 299 dollarit kuus. 14-päevane tasuta prooviversioon aitab teil avastada teile huvipakkuva plaani eripära, et teha valik, mida te pärast ei kahetse.

Proovige Shopify’i tasuta

Alumine joon

Veebisaidi käivitamine on oluline kõigi reisibüroode jaoks, mille eesmärk on tõhus äriarendus ja klientide ligimeelitamine. Veebisaidi käivitamine ja haldamine pole eriti lihtne, eriti kogenematute kasutajate jaoks. Siin ei saa te ilma käepärase veebidisaini tööriistata, nagu veebisaidi koostaja.

Need süsteemid hõlmavad mitmesuguseid funktsioone, et pakkuda teie reisisaitidele atraktiivset välimust ja silmapaistvat jõudlust. Veebisaitide koostajad pakuvad tavaliselt valikut eelprojekteeritud reageerivaid malle, valikut disaini kohandamise tööriistu, hõlpsasti kasutatavaid armatuurlaudu ja toredaid SEO optimeerimise parameetrid. Need on peamised tegurid, mis soodustavad korralikku tulemust.

On ütlematagi selge, et veebisaidi koostaja valimine on keeruline ülesanne, kuid see, kui olete valmis oma aega ja vaeva investeerima, ei pea see olema tohutu probleem. Postituses üle vaadatud süsteemid on juhtpositsioonil kaasaegse veebidisaini nišš ja neid tuleb valiku tegemisel kõigepealt arvesse võtta. Enne lõpliku otsuse vastuvõtmist testige neid kõiki, et teada saada nende omadused, plussid ja miinused, spetsifikatsioonid ja mõju.

Looge tasuta veebisait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me