Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad


Ükskõik, kas olete kunstnik, fotograaf või loominguline inimene, kes soovib oma töid tutvustada, ei lähe te ilma portfelli veebisaidita. Küsimus on järgmine: kuidas seda saada, kui te ei soovi palgata veebidisainerit ja investeerida keerukatesse projektidesse? See on koht, kus veebisaidi koostaja on teile abiks!

Veebisaitide koostajad on kõige lihtsamad ja käepärasemad tööriistad, mida saate kasutada portfelli veebisaidi loomiseks vaid mõne tunni jooksul. Neil on mitmesuguseid funktsioone, funktsioone ja sisseehitatud tööriistu, mis võimaldavad veebisaiti kiiresti ja mugavalt kohandada. See on nende peamine eelis muude veebiehitustööde ees.

Veebisaitide koostajatega loodud portfellid ei näe mitte ainult professionaalselt, vaid neid iseloomustab ka võimas funktsionaalsus. Veelgi enam, need süsteemid on taskukohane ja lihtne kasutada, mis teeb neist nutika valiku mittetehnikute jaoks, kellel pole veebisaidi loomise mõtet. Niisiis, kui vajate oma tööde tutvustamiseks kena ja ahvatlevat portfooliot tähelepanu äratama sihtrühmale, siis vaevalt leiate paremat lahendust kui see. Milline veebisaidi ehitaja töötab sellel eesmärgil kõige paremini? Arutleme seda edasi.

Testisime välja 10 parimat portfelli veebisaidi ehitajat:

 1. Wix – parim tasuta portfelli veebisaitide koostaja
 2. uKit – lihtne väikeettevõtete veebisaitide koostaja
 3. Rätsepad – parim teenus portfelli veebisaidi tellimiseks
 4. WordPress – isemajandatud portfelli platvorm
 5. Ucraft – ülilihtne veebiportfelli koostaja
 6. Järjehoidja – Kanada A.I-toega veebisaitide koostaja
 7. Ruuturuum – lihtne portfelli veebisaitide platvorm
 8. Portfolioboks – parimad reklaamide portfellid
 9. Gator – majutamine sisseehitatud portfelli koostajaga
 10. Allyou – veebiportfelli veebisaitide koostaja

Seega oleme jõudnud arutelu põhipunkti: ülevaade parimatest veebisaidiehitajatest, mis võimaldavad teil alustada professionaalseid portfelliveebisaite ja pakuvad võimsat integreeritud funktsionaalsust, mida saate kasutada selleks. Alustame kohe.

Wix – parim tasuta portfelli veebisaitide koostaja

Wix - parim tasuta portfelli veebisaitide koostaja

Wix – on parim kogu maailmas populaarsust koguv tasuta portfelli veebisaidi koostaja, millel on võimas funktsioonide komplekt, mida on vaja rikkaliku hulga ülesannete täitmiseks. Platvormiga käivitatud portfelliveebisaitidel pole mitte ainult vapustav välimus, vaid nad pakuvad ka tipptasemel jõudlust ja aitavad kaasa liikluse loomisele.

Intuitiivne ja võimas teenus töötab kõige paremini modellidele, kunstnikele, fotograafidele ja teistele kasutajatele, kes soovivad oma töid ja ärioskusi kogukonnale tutvustada ning julgustada potentsiaalseid kliente uurima oma loomingulist annet. Teenuse peamised eelised on järgmised:

 • Muljetavaldav portfelli mallide kogu. Wix pakub ühte laiaulatuslikumat disainerite valmistatud mallide kollektsiooni, mis sisaldab portfelli sektsiooni kümnete mobiilvalmis teemadega graafiliste disainerite, fotograafide, resümeede, illustraatorite, ärikonsultantide, kunstnike, ajakirjanike, muusikute, kunstijuhtide, sisekujundajate jaoks , näitlejad, stilistid, modellid ja mis mitte.
 • Blogimine. Veebisaidi koostaja lubab oma portfelli veebisaidile lisada ajaveebi, mis võimaldab teil hoida klientidega ühendust, jagada oma ideid, uudiseid, sündmusi ja töövärskendusi.
 • Slaidiseanssid ja galeriid. Wixi abil saate oma fotod ja videod galeriidesse üles laadida ja luua slaidiseansse, et meelitada kasutaja tähelepanu juba esimesest silmapilgust.
 • HD-video hostimine. Wix võimaldab teil näidata oma talenti, kaasates oma Vimeo ja YouTube’i videod (kui mõni) vastloodud portfooliosse, et rääkida oma lugu ja jagada uudiseid või tulevasi sündmusi ainulaadsel, lõbusal ja erakordsel viisil.
 • Kasutaja interaktsiooni tööriistad. Veebisaidi koostaja võimaldab sirvida ja kasutada komplekti kliendisuhtluse tööriistu, mis aitavad kaasa kasutajate kaasamisele, rahulolule ja püsivusele. Tööriistad on saadaval Wix App Marketis ja saate valida need, mis sobivad ideaalselt teie portfellinõuete ja veebikujunduse vajadustega. Mõned populaarsemad kliendi interaktsiooni vidinad ja laiendused, mida saate kasutada, hõlmavad sündmuste kalender, ajakava Pro, Google’i sündmuste kalender, uusimad uudised, Wix Chat, 123 Form Builder, Wix Blanketid, Kontakthaldus + CRM, Tagasihelistamine, Raamatute kohtumised veebis, Live Chat ja palju muud.
 • Klientide iseloomustused. Veebisaidi koostaja võimaldab kasutajate iseloomustuste funktsiooni sisse lülitada, mis võimaldab teie klientidel jätta arvustusi teie töö, muljete ja rahulolu määra kohta. See on üks parimaid viise, kuidas lasta potentsiaalsetel klientidel rohkem teada saada teie professionaalsuse taseme ja pakutavate teenuste mitmekesisuse kohta. Mõned kõige funktsionaalsemad vidinad ja laiendused, mida Wix App Marketis võite leida ja oma portfelli veebisaidile integreerida, hõlmavad sotsiaalseid iseloomustusi, häälkommentaare +, klientide ülevaateid, iseloomustuste koostajat, MyReviews, kommentaare, Yelp, kommentaari + ja Inffuse iseloomustusi, kui mainida mõnda..
 • e-kaubanduse mootor. Wix pakub võimsat e-kaubanduse mootorit, mis võimaldab teil anda oma portfelli veebisaidi veebipoe funktsionaalsuse. See on mugav funktsioon, kui kavatsete oma kunstiteoseid või muid portfelliesemeid mitte ainult tutvustada, vaid ka otse veebisaidil müüa. Mitmesugused e-kaubanduse valikud aitavad teil käivitada ja edukalt hallata veebipoodi, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele.
 • SEO viisad. Mida rohkem kasutajaid teie portfelli külastab ja teie toimivuse kohta teavet saab, seda suurem on võimalus jõuda sihtrühmani ja täita oma veebidisaini eesmärgid. Kasutajate parema ligitõmbamise võimaluste suurendamiseks pakub veebisaidi koostaja võimalust kasutada oma täiustatud SEO Wiz-i tööriista. See aitab tõsta teie portfelli reklaamimise tõhusust ja võimaldab jälgida ka veebisaidi statistikat, et veenduda teie projektide kõrgel kohal otsimootorites..

Wix on kõik-ühes lohistavate veebisaitide koostaja, mida saate tõhusalt kasutada portfelli veebisaidi käivitamiseks. Muljetavaldava niššimalli galerii, peente kujunduste, spetsiaalsete rakenduste ja vidinate rohkuse, võimsate kohandamisriistade, integreeritud Wix ADI funktsiooni ja muude funktsioonidega on Wixil kindlasti midagi erilist, mis võimaldab teil oma töid eeliseks tuua.

Tasuta plaan / prooviversioon: Jah.

Maksumus: alates 13 dollarist kuu kohta.

Proovige Wixi tasuta

uKit – lihtne väikeettevõtete veebisaitide koostaja

uKit - lihtne väikeettevõtete veebisaitide koostaja

uKit – on lihtne, mugav ja soodne väikeettevõtete veebisaitide ehitaja, mis töötab suurepäraselt portfelliprojektide arendamisel ja edasisel reklaamimisel. Platvormil on kasutajasõbralik liides, mis pakub vajalikku tööriistakomplekti professionaalsete, visuaalselt atraktiivsete ja väga funktsionaalsete portfellide käivitamiseks ja haldamiseks koos integreeritud veebimajutusega.

uKit on tore valik loomingulistele isikutele, kunstnikele ja erinevate elukutsete inimestele, kellel on soov oma oskusi ja annet esitleda kvaliteetse portfellina. Vaadake mõnda selle olulisimat kohta:

 • Portfelli mallivalik. uKit pakub kena galeriid eelprojekteeritud portfellimallidest, mis on vaikimisi reageerivad ja 100% kohandatavad, et teie projekt eristuks rahva hulgast (saate veebidisaini koostamise ajal teemasid vahetada).
 • Sotsiaalse meedia reklaam. Sotsiaalmeedia kontodega integreerimine võimaldab avaldada oma postitusi ja portfellivärskendusi, et jagada neid oma klientide ja tellijatega Facebookis, Twitteris, Instagramis ja muudel sotsiaalkontodel.
 • Blogimise võimalus. Kui lisate oma portfelli ajaveebi, saate kirjutada postitusi, hiljutisi sündmusi ja värskendusi, uusi portfellielemente, et hoida oma kliente kursis kõigega, mis teie karjääris toimub.
 • Ajutised veebisaidi haldamise õigused. Kui plaanite näiteks koos kaaspartneriga töötada oma portfelli veebisaidi arendamise kallal, võite jagada juurdepääsuõigusi kõigile, kes värskendavad koos teiega portfooliot.
 • Kasutaja interaktsiooni valikud. UKiti abil on teil juurdepääs võimsatele kasutajatega suhtlemise võimalustele, mis aitavad kaasa veebisaidi paremale jõudlusele ja kõrgemale klientide genereerimise määrale. Tööriistade hulgast, mida saate oma portfelli veebisaidile integreerida, on mõistlik mainida reaalajas vestlust ja tagasihelistamise vidinat, mis võimaldavad teil igal ajal oma klientidega ühendust võtta.
 • Vidina valik. Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu oma integreeritud vidinate kogule, mis aitab märkimisväärselt kaasa teie portfelli veebisaidi toimivusele. Kasutajad saavad valida selliseid vidinaid nagu Taimer, Suhtlusnupud, Ajaskaala, Kasutajate kommentaarid, Teenusekalkulaator jne.
 • SSL sertifikaat. Kui kavatsete oma tööde müümiseks kasutada portfelli veebisaiti, on SSL-sertifikaadi ühendamine kindlasti tore võimalus. See tagab veebisaidi maksimaalse turvalisuse ja kasutajamaksete / isikliku teabe konfidentsiaalsuse, samuti kelmusevastase kaitse.

uKit on usaldusväärne ja professionaalne veebisaitide looja, mida väärib üks parimatest teenustest kvaliteetsete portfelliveebisaitide nullist käivitamiseks. Tänu teenuse lohistamisfunktsioonile, kasutamismugavusele, mugavusele ja intuitiivsele armatuurlauale on süsteem suurepärane valik isegi inimestele, kellel pole üldse kodeerimisoskust ja veebidisaini teadmisi.

Tasuta plaan / prooviversioon: 14-päevane tasuta prooviperiood.

Maksumus: alates 4 dollarist kuu kohta.

Proovige uKitit tasuta

Rätsepad – parim teenus portfelli veebisaidi tellimiseks

Rätsepad - parim teenus portfelli veebisaidi tellimiseks

Rätsepad – on parim teenus professionaalse portfelli veebisaidi tellimiseks. Algselt on platvorm keskendunud ettevõtjate abistamisele oma ettevõtte sujuvamaks muutmisel kaubamärgiprotsesside tõhustamise kaudu. Seega võimaldab süsteem juurdepääsu mitmele integreeritud funktsioonile ja kaubamärgi parendamise lahendustele, mis võivad teie portfelli veebisaidi rahva hulgast välja paista.

Tailor Brands on AI-toega platvorm, mis võimaldab ka tipptasemel logo kujundamist. See annab teie projektile professionaalse ilme ja ainulaadse brändi identiteedi. Vaadake nüüd süsteemi kõige tähelepanuväärsemaid funktsioone:

 • Logo tegija. See on platvormi üks muljetavaldavamaid funktsioone, mis võimaldab veebisaidi logo loomisel ja avaldamisel näidata teie brändi identiteeti eeliseks. Süsteem pakub komplekti logo kujundamise tööriistu ja elemente, mis lihtsustavad arendusprotsessi ja võimaldavad teil valida eelistatud logo kujunduse, tüübi, fondi ja muud kujunduselemendid. Pärast valiku tegemist kasutab süsteem oma automatiseeritud AI algoritmi abil ainulaadset logo kujundust, mis aitab kaasa teie portfelli veebisaidi mainele ja äratuntavusele.
 • Brändingu tööriistakomplekt. Lisaks logo loomise funktsioonidele võimaldab platvorm juurdepääsu võimsale kaubamärgi tööriistakomplektile, mis reklaamib teie ettevõtte mainet. Tööriistad, mida süsteem vaikimisi pakub, on automaatselt kohandatavad. See tähendab, et saate oma visiitkaardi ja EPS-faili ideid kasutada veebisaidi kujundamiseks, mis sobib ideaalselt teie ettevõtte spetsifikatsioonidega.
 • Rätsepad. Süsteem on varustatud integreeritud ja täisautomaatse rämpsreklaamide platvormiga, mis võimaldab kujundada koheseid reklaame vastavalt teie ettevõtte vajadustele. Neid reklaamidega seotud valikuid on saadaval mitmes variandis ja teie ülesanne on valida need, mis vastavad teie ettevõtte vajadustele ideaalselt.
 • Sotsiaalse juhtimise funktsioonid. Tailor Brändidega saate jagada oma veebisaidiga seotud sisu ja postitada artikleid sotsiaalvõrgustikes, et teavitada kasutajaid viimastest uudiste värskendustest, sündmustest ja muust seotud teabest.

Tailor Brands on täisfunktsionaalne kaasaegne platvorm, mis aitab luua ainulaadset logo kujundust ja ettevõtte brändingut, et muuta teie portfell rahvahulgast eristuvaks. Süsteem hõlmab kõik-ühes funktsioonide komplekti, mida on vaja teie seatud eesmärkide saavutamiseks. See pakub täiustatud Logo Makerit, kaubamärgitööriistu, turunduse ja veebisaidi arendamise lahendusi, mis on integreeritud e-kaubanduse funktsioonidega.

Tasuta plaan / prooviversioon: Ei.

Maksumus: alates 9,99 dollarit kuus.

Proovige Tailor Brands nüüd

WordPress – portfelli ise hostitud platvorm

WordPress - portfelli ise hostitud platvorm

WordPress – on professionaalne ja kogu maailmas populaarne ise hostitav platvorm portfelli loomiseks. Sisuhaldussüsteem eristub rahva hulgast oma võimsate integreerimisvõimaluste, kallite ja täielikult kohandatavate kujunduste, nišipistikprogrammide ja täiustatud kohandamistööriistade tõttu.

Fakt, et WordPress on CMS, tähendab teadlikkust peamistest kodeerimise põhitõdedest. See aga ei tähenda, et platvorm oleks tavakasutajate jaoks liiga keeruline. Selle asemel saavad isegi uustulnukad seda uurida ja juhtida, et oleks võimalik välja töötada tipptasemel projekte. Allpool on toodud teenuse peamised eelised:

 • Pistikprogrammi ja vidina integreerimine. Seal on sadu väliseid pistikprogramme ja vidinaid, mida saate oma portfooliosse valida ja integreerida, et anda sellele uimastatav välimus ja tipptasemel funktsionaalsus. Mõned parimatest portfelli pluginatest, mille hulgast saate valida, on Envira galerii, Nimble Portfolio, WP Portfolio plugin, Portfolio galerii, WooThemes’i projektid, NextGen galerii, Custom Content Portfolio jne. Samuti on olemas spetsiaalsed kliendi kaasamise pistikprogrammid ning turunduse ja tugilaiendid mis on tasuta ja tasulised.
 • Portfelli mallid – CMS-il on sisseehitatud teemade kollektsioon, kuid on ka mitmeid portfellimallid, mis on spetsiaalselt loodud WordPressile kolmandate osapoolte arendajate poolt. Need mallid on tasuta ja tasulised – viimased on turvalisemad ja usaldusväärsemad.
 • Gutenbergi toimetaja – Viimane WordPress 5.0 versioon on kaasas Gutenbergi redigeerijaga, mis lihtsustab märkimisväärselt veebisaidi loomise protsessi, muutes selle mõnevõrra sarnaseks tavalise veebisaidi ehitajaga. Soovitud tulemuse saamiseks vali ja kohanda lihtsalt vajalikke sisuplokke.
 • e-kaubandus – WordPress võimaldab teil oma töid otse veebisaidil müüa, integreerides spetsiaalseid nišipistikprogramme nagu WooCommerce. Saate jälgida oma klientide käitumist, huve ja isegi nendega veebisaidil suhelda, et saaksite neile pakkuda oma parimaid töid.

WordPress on populaarne CMS, mille funktsioonide valik on enam kui piisav ahvatleva portfelli veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks. Süsteem on väärt kasutajate tähelepanu, kes loodavad käivitada projekte, mis näevad välja professionaalsed ja samal ajal hõlpsasti värskendatavad. WordPressil on pluginate integreerimise võimalused, rikkalik mallivalik ja mõistlik hinnapoliitika, mis sobib mis tahes eelarvega.

Kui tegemist on hostimise valikuga, soovitab WordPress Sinine vaim millel on mitu eelist (lisandmoodulid, rakendused ja skriptid, tugev tööaeg, rikkalik sadade pistikprogrammidega turg, kiire lehe laadimiskiirus, turvalisus, ulatuslikud sisuturunduse ja SEO võimalused, mitmed rakendused, e-kaubanduse fookus jne..). Odavaim Bluehost-pakett maksab teile ainult 2,95 dollarit kuus – see on kindlasti väärt lahendus.

Tasuta plaan / prooviversioon: Jah.

Maksumus: 2,95 / kuu majutuse eest (Bluehost’i puhul) pluss pistikprogrammi / malli integreerimise kulud.

Proovige WordPressi kohe

Ucraft – ülilihtne veebiportfelli koostaja

Ucraft - ülilihtne veebiportfelli koostaja

Ucraft – on ülilihtne veebiportfelli koostaja, mis on väärt uustulnukaid ja veebidisaini plusse. Pilve veebisaidi ehitajal on uhke laiaulatuslik valik funktsioone, disaini kohandamise tööriistad ja lahendused, mis on vajalikud professionaalsete portfellide käivitamiseks ja haldamiseks.

Süsteem töötab suurepäraselt kunstnike ja loovisikute jaoks, kellel on kavas kavandada uhkeid projekte, et näidata oma talenti ja meistriteoseid. Süsteemiga loodud portfelli veebisaidid aitavad kajastada teie isiksust ja väljendada loomingulist vabadust, sõltumata teie veebisaidi arendamise oskustest ja teadmistest. Siin on kiire ülevaade süsteemi olulistest punktidest:

 • Portfelli mallid – Ucrafti mallide kollektsioon koosneb kvaliteetsetest kujundustest, mis võivad rahuldada paljude kasutajate vajadusi ja on täielikult kohandatavad, nii et saate neid valida oma kunstilise portfelli veebisaidil. Parimad portfooliumimallid on saadaval kataloogi kategoorias Kunst, kuid võite valida ükskõik millise saadaoleva teema, et luua nullist oma üksikkujundus..
 • e-kaubanduse mootor – Süsteem on varustatud integreeritud e-kaubanduse mootoriga, mis võimaldab teil oma loomingulisi teoseid müüa, kui teil on selline kavatsus.
 • Integreeritavad rakendused – Ucraftil on rikkalik valik rakendusi, mis saavad aidata kaasa teie portfelli kujundamisele ja jõudlusele. Mõned parimatest rakendustest, mis sobivad suurepäraselt iga portfelli jaoks, on Disqus, Google Analytics, LiveAgent, Zendesk Chat, Jivosite, Live Agent ja palju muud.
 • Mobiilne sõbralikkus – Ucraft-i mallidel on silmapaistev UX-kujundus, mis muudab need mobiilisõbralikuks, nii et kasutajad saaksid teie portfooliot veelgi vaadata nii laua- kui ka mobiilseadmetes.
 • Reaalajas vestluse tugi – Kui näete oma projekti kallal kogemata probleeme, pakub Ucraft-i klienditoe meeskond teile ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge.
 • Logo tegija – tööriist võimaldab teil luua või üles laadida ja seejärel kohandada oma logo, mis aitab teie brändi veebis populariseerida, muutes selle rahvahulgast eristuvaks.
 • Kujundaja tööriistad – Veebisaidi koostaja on tuntud oma täiustatud disaineriistade poolest, mis aitavad teil oma portfoolio kujundamisel maksimaalselt kasu saada. Nende hulka kuuluvad tüpograafia, UI komplekt ja vormiehitaja, samuti paigutus.
 • Tasuta sihtlehe looja. Ucraft tutvustab võimalust kasutada tasuta sihtlehe loojat, mis võimaldab teil kujundada ja hallata professionaalseid maandumislehti selle eest maksmata. Tööriist võimaldab teil oma kunstiteoseid tõhusalt tutvustada – nii neid, mida soovite lihtsalt näidata, kui ka neid, mida kavatsete müügiks pakkuda. Süsteem võimaldab teil valida ja kohandada mitut sihtlehe malli, lähtudes teie portfelli veebiarenduse vajadustest.

Ucraft on uue põlvkonna veebisaitide looja, kes näeb oma missiooni veebidisaini protsessi lihtsustamisel. Süsteemi kasutusmugavus ja mugavus ei sea siiski ohtu kvaliteeditulemust, mida kasutajad pikas perspektiivis kasutavad. Veebisaidi koostaja on loodud, pöörates suurt tähelepanu kasutajakogemusele ja kujundusele. Lihtsalt lohistage elemente ja sisuplokke, et luua uimastamise portfell, mille üle võite uhke olla!

Tasuta plaan / prooviversioon: Jah.

Maksumus: alates 10 dollarist kuu kohta.

Proovige Ucraftit tasuta

Järjehoidja – Kanada A.I. – Veebisaidi ehitaja

Järjehoidja - Kanada A.I. - Veebisaidi ehitaja

Järjehoidja – Kanada põhinev AI-toega veebisaitide koostaja, mis tutvustab mitut eelist ja tööriistu kasutajatele, kes soovivad hallata professionaalseid portfellisaite. Süsteem hoiab ühte juhtivat positsiooni tänapäevaste DIY veebisaitide ehitajate nimekirjas. See on funktsioonirikas, pakkudes portfelli veebisaitide arendamisega seotud kasutajatele loomingulist vabadust ja mitut disaini kohandamise tööriista.

Järjehoidjaga töötamine on kõigile lihtne, kiire, mugav ja meeldiv, kuna süsteem ei vaja üldse kodeerimise teadmisi ega veebidisaini oskusi. Allpool on loetletud kõige olulisemad järjehoidja omadused:

 • AIDA assistent. Tehisintellekti disainiassistent (AIDA) on veebisaidi koostaja tõeline esiletõst, mis võib teie jaoks luua uimastatava veebisaidi automatiseeritud režiimis. Vastake lihtsalt küsimustele, mille AIDA genereerib, et saada rohkem teavet teie projekti kohta ja vaadata, kuidas teie veebisait luuakse!
 • Tasuta mallid. Järjehoidjate mallide kollektsioon on üsna rikkalik ja kindlasti leiate siit oma portfelli veebisaidilt sobiva teema. Kujundused on reageerivad ja tasuta ning saate neile soovitud kaebuse pakkuda.
 • Mitmekeelne tugi. Süsteem toetab enam kui 50 keelt, mis võimaldab teil oma portfelli veebisaidi eri versioone luua, et see oleks välismaistele klientidele arusaadav.
 • Mobiilirakendused. Veebisaidi koostaja hõlmab palju mobiilirakendusi, mis võimaldavad teil oma portfelli tõhusalt ja kiiresti värskendada isegi liikvel olles.
 • e-kaubandus. Kui soovite oma loomingulisi teoseid veebis müüa, lubab Bookmark seda teha oma e-kaubanduse lahenduse abil. See võimaldab teil saada täieliku kontrolli nii oma projekti kui ka toodete üle, mida soovite potentsiaalsetele klientidele pakkuda.
 • Kujutiste redigeerimine. Süsteemiga on kaasas pakk tasuta pilte ja videoid, mida saate valida ja oma portfelli veebisaidile integreerida. Järjehoidjate fotoredaktor võimaldab valitud fotosid kärpida, nende suurust muuta, redigeerida, samuti muuta ja visuaalefekte rakendada.
 • Video taustad. Süsteem võimaldab integreerida videotausta, et täiustada teie portfoolio kujundust ja hoida kasutajad veebisaidi edasise sirvimisega tegelemas juba esimestest hetkedest alates.

Järjehoidja on arenenud pilveveebisaidi ehitaja, mille toiteallikaks on tehisintellekti tehnika. AIDA tööriist muudab veebisaidi loomise protsessi lihtsaks, hõlpsaks ja meelelahutuslikuks, pakkudes ületamatut tulemust.

Tasuta plaan / prooviversioon: Jah.

Maksumus: alates 11,99 dollarit kuus.

Proovige tasuta järjehoidjat

Ruuturuum – lihtne portfelli veebisaitide platvorm

Ruuturuum - lihtne portfelli veebisaitide platvorm

Ruuturuum – on hõlpsasti kasutatav platvorm portfelli veebisaitide käivitamiseks ja haldamiseks. Süsteem võimaldab esitleda suures valikus loometeenuseid ja kunstiteoseid kõige soodsamas valguses, kasutades laia valikut integreeritud tööriistu ja funktsioone. Mõned veebisaidi koostaja kõige tähelepanuväärsemad ja käepärasemad eelised on järgmised:

 • Portfellilehtede valik. Ruutaruumi stiili redigeerija võimaldab valida mitme oma portfelli kuuluva lehe tüübi vahel, nimelt kaanelehed, tootelehed, galeriid, ajaveebilehed, sündmuste lehed jne..
 • Niššvidinad ja lisandmoodulid. Oma portfelli jõudluse parandamiseks saate valida ja integreerida kindlad lisandmoodulid ja vidinad, sealhulgas foto- ja pildigaleriide, sotsiaalmeedia nuppude, integreeritud statistika kogumise tööriistade, kontaktvormi ehitaja jms jaoks..
 • Professionaalse portfelli teemad. Veebisaidi koostajal on eraldi jaotis professionaalsetest portfellimallidest, mis on 100% kohandatavad ja reageerivad.
 • Kaanelehe ehitaja. Süsteem võimaldab teil luua ahvatleva tiitellehe, valides sobivad plokid, värvid, meediumifailid, pildid, postitused ja muu sisu (Kokku on siin 29 veebisaidi paigutust).
 • e-kaubanduse platvorm. Squarespaceil on uhke üks võimsamaid ja funktsioonidega koormatud e-poe platvorme, mis võimaldab kvaliteetsete portfellide käivitamist ja haldamist, keskendudes tugevalt e-kaubandusele. See on suurepärane idee, kui plaanite oma meistriteoseid müüa või professionaalseid teenuseid otse veebisaidil pakkuda.
 • Professionaalne vaateakna kujundus. Veebisaidi koostaja ei paku ainult täiustatud integreeritud e-kaubanduse funktsioone, vaid võimaldab luua ka ahvatlevaid vaateaknaid, et tutvustada teie loovust eelisele ja juhtida kasutajate tähelepanu, teenides sellega kasumit. Siin saate tooteid lisada ja värskendada, määrata nende parameetreid, tootevariante (SKU-d), luua pildigaleriisid, üles laadida videoid, seadistada saatmis- ja maksevõimalusi, integreerida lojaalsusprogramme ja eripakkumisi jne.
 • Sotsiaalne integratsioon. Ruuturuum võimaldab oma portfelliga seotud teavet sotsiaalvõrgustikes lisada ja värskendada (Facebook, Twitter, Google+, Dropbox, Tumblr, Instagram, Dribbble, Linkedin, Pinterest, SoundCloud, Behance, Twitch, Yelp), et tellijad saaksid välja mõelda viimaseid uudiseid, värskendusi, loomingulisi plaane ja eelseisvaid sündmusi.

Ruuturuum on kena veebiehituse alternatiiv Wixile ja uKitile, kuid seda on ka keerulisem uurida. Veebisaidi koostaja katab rikkaliku hulga portfelli veebiehituse vajadusi ja pakub kena valikut funktsioone, mis annavad teie projektile ahvatleva disaini ja korraliku funktsionaalsuse.

Tasuta plaan / prooviversioon: 14-päevane tasuta prooviperiood.

Maksumus: alates 12 dollarist kuu kohta.

Proovige ruutu tasuta

Portfolioboks – parimad reklaamide portfellid

Portfolioboks - parimad reklaamide portfellid

Portfoliobox – on üks parimatest ja täisfunktsionaalsematest platvormidest, mis loodi portfelli arendamise eesmärke silmas pidades. See on veebiportfelli veebisaidi koostaja reklaamidele, kellel on idee alustada funktsionaalse projekti rikkaliku integreeritud funktsioonide komplektiga. Portfoliobox on suurepärane valik kunstnikele, fotograafidele, disaineritele, arhitektidele, modellidele, muusikutele, juuksuritele ja stilistidele jne..

Süsteem võimaldab tõhusalt hallata pildigaleriisid, lisada blogisid, rakendada e-kaubanduse ja turunduse tööriistu, et tagada parim kasutajakogemus. Veebisaidi koostaja silmapaistvamad omadused on järgmised:

 • Lihtne juhtimine – Veebidisaini protsessi eest vastutate teie ise ja saate luua / redigeerida mis tahes sisutüüpi ilma kodeerimisoskusi kasutamata.
 • Kaasa majutamine ja domeen – Veebisaidi koostajal on integreeritud hostimine ja domeeninimi, et säästa teie aega ja vaeva, kui teete oma portfelli veebis kättesaadavaks.
 • Erinevat tüüpi lehed – Portfolioboxi abil saate luua ja hallata igat tüüpi lehti, sealhulgas ajaveebid, Instagrami lehed, galeriid, videod, mitmelehed, Parallaxi lehed jne..
 • e-kaubanduse võimalus – Platvorm võimaldab teil müüa oma kunstiteoseid, integreerides ja hallates veebipoode.
 • Mobiili optimeerimine – Portfolioboxi veebisaitidel on sisseehitatud tugi igat tüüpi laua- ja mobiilseadmetele.
 • Võimsad turundusriistad – Teenusel on korralikud SEO optimeerimise võimalused, sotsiaalse meedia integreerimise tööriistad, statistika kogumise funktsioonid jne.
 • Integreerimine „Leia loominguline” – Saate ühendada oma portfelliboksi konto otsinguvõrgustiku leidmisega – platvormiga, mis võimaldab teil oma töid ja talente turundada, ühendades kliente mis tahes asukohast.
 • Galeriid. Veebisaidi koostaja võimaldab teil luua hämmastavaid ja visuaalselt muljetavaldavaid veebisaite ja postitusi, millel on hämmastavad galeriid, millel on reageeriv disain ja mis on selgelt kuvatavad kõigis mobiili- / töölaua seadmetes.
 • Blogimine. Portfoliobox võimaldab teie portfelli külastajatel jälgida teie blogimistegevust ja vajadusel oma märkusi jätta. Integreeritud ajaveebimootor võimaldab teil lisada igasse postitusse ahvatlevaid suure eraldusvõimega pilte, et suurendada kasutajate kaasatuse määra ja julgustada neid edaspidiseks osalemiseks.

Portfelliboks on kena lahendus neile, kes vajavad väärt portfelli veebisaiti. Pakkudes palju veebidisaini võimalusi, portfoolio funktsioone, kohandamise tööriistu, turundus- ja reklaamiteenuseid, on veebisaidi koostaja kindlasti väärt tähelepanu.

Tasuta plaan / prooviversioon: Jah.

Maksumus: alates 1,9 dollarist kuu kohta.

Proovige portfelliboksi tasuta

Gator – majutamine sisseehitatud portfelli koostajaga

Gator - majutamine sisseehitatud portfelli koostajaga

Gator – on populaarne hostimine, mis kuulub sisseehitatud portfelli koostaja juurde. Süsteem loodi kogenematute kasutajate vajadusi ja veebidisaini oskusi silmas pidades. Seda pakutakse HostGatori hostiteenuse pakkuja paketi osana, mis välistab vajaduse otsida mujalt hostit mujalt.

Veebisaidi koostajal on kaasas pukseerimisredaktor, mis on intuitiivne ja täiesti arusaadav isegi algajatele. Platvormi funktsioonide komplekt on järgmine:

 • Võimas sotsiaalse meedia integratsioon – Gator võimaldab manustada sisu tuntud sotsiaalmeedia platvormidelt (Twitter, Facebook, Instagram jne.) oma veebisaidile, võimaldades juurdepääsu sotsiaalmeedia nuppudele, reaalajas voogudele ja ulatuslikele pildikogudele.
 • Kohandatavad mallid – Gator pakub komplekti reageerivaid kohandatavaid kujundusi, mida saate oma portfelli veebisaidil valida ja muuta.
 • Rakenduste turg – Veebisaidi koostajal on uhke valik tasuta vidinaid, rakendusi ja lisandmooduleid, et kohandada veebilehtede tipptasemel veebisaite.
 • e-kaubandus – Gatoril on täisfunktsionaalne e-kaubanduse mootor, mis võimaldab teil veebipoodi üles seada ja hallata, müües oma parimaid teoseid siin ja praegu. See on kindel viis, kuidas suurendada klientide huvi oma loominguliste oskuste vastu ja julgustada neid sinult ostma.

Gator on lihtne, kuid tõhus veebisaitide koostaja, mis võib olla hea valik kasutajatele, kes soovivad oma portfelle luua ja publikule tutvustada. HostGatori platvormi – integreeritud veebimajutusteenuse pakkuja – pakkumine – see lohistamise veebisaidi koostaja pakub kena veebidisaini kogemust ja võimaldab igat tüüpi portfelle luua, kohandada ja täiendavalt värskendada.

Tasuta plaan / prooviversioon: Ei.

Maksumus: alates 3,46 dollarist kuu kohta.

Proovige Gatorit tasuta

Allyou – veebiportfelli veebisaitide koostaja

Allyou - veebiportfelli veebisaitide koostaja

Allyou – on spetsialiseerunud veebiportfellide veebisaitide looja, mis keskendub reklaamidele, kes keskenduvad eriti täisfunktsionaalse portfelli veebisaidi arendamisele, kuid ei soovi keerukate veebikujunduse nüanssidega vaeva näha või puuduvad neil lihtsalt vajalikud kodeerimisoskused. oma. Süsteemi on lihtne kasutada ja selle abil portfelli käitamiseks ja haldamiseks ei vaja see programmeerimist ega eeldatavat veebikujunduse tausta.. Vaatame nüüd selle olulised eelised:

 • Portfelli veebisaidi mallid – Ükskõik, kas vajate lihtsat pildigaleriid või stiilseid täisfunktsionaalseid portfelle, leiate kindlasti oma vajadustele vastava väärilise malli..
 • Võrkkesta tugi – Süsteem tuvastab automaatselt kõrglahutusega ekraanid, mis tagab, et kõik teie galeriid ja fotod saavad võrkkesta seadmetes vaadates suurepärase ilme..
 • Mobiilivaade – Oma portfelli loomisel saate valida optimeeritud fonte ja teha vajalikud sätted, et pakkuda veebisaidi külastajatele parimat mobiilse sirvimise kogemust.
 • Rikas valik tasuta fonte – Allyou teeb koostööd Typekitiga, et pakkuda kasutajatele laia valikut tasuta fonte (neid on siin üle 1000).
 • Kolmandate osapoolte integratsioon – Oma tööde eeliseks esitamiseks võite manustada sisu muude tootjate teenustest nagu YouTube, Vimeo, Issuu, SoundCloud jne..

Kui vajate kena portfoolioga veebisaiti, võiksite kaaluda Allyou kasutamist. See on spetsialiseerunud nišiteenus, mis sisaldab portfellipõhiseid funktsioone, mis katavad teie veebiehituse vajadused ja tagavad väärilise tulemuse.

Tasuta plaan / prooviversioon: 14-päevane tasuta prooviperiood.

Maksumus: alates 8 dollarist kuu kohta.

Proovige Allyou tasuta

Alumine joon

Veebisaidi koostaja on suurepärane lahendus portfelli loomiseks. Need teenused on korraga lihtsad ja võimsad. See teeb neist mitmekesise veebidisaini tausta ja kavatsustega kasutajatele korraliku valiku. Kvaliteetse veebisaidi ehitaja abil saate saavutada mitu eesmärki – hankida oma tööde või teenuste portfell, esitleda neid sihtrühmale, turundada ja tooteid müüa jne..

Portfelli veebisaidi kujundamine võtab kindlasti aega ja vaeva, kuid kui teil on õnne valige õige veebi loomise tööriist, see protsess ei ole teile väljakutse.

Ülaltoodud arvustused on parimad veebisaidi koostajad, kelle tähelepanu väärivad kõik loojad, kes kavatsevad avaldada oma tööde portfelli. Võtke aega, et testida kõiki neid teenuseid, et lõpuks valida see, mis sobib kõige paremini teie vajadustega.

Looge portfelli veebisait tasuta

Howard Minu Twitteri profiil Minu Facebooki profiil e-post Minu Linkedini profiil

Autori kohta

Olen Howard Steele, selle veebisaidi asutaja ja peatoimetaja. Üle 10-aastase veebiehituse abil tean, kui keeruline ja väsitav võib see ülesanne olla IT-väliste inimeste jaoks. Kas te ei saa otsustada, millist teenust valida? Küsige julgelt minult nõu. Kirjeldage lihtsalt oma veebisaidi vajadusi ja aitan teid hea meelega.

Avaleht »Reitingud» Parimad portfelli veebisaitide ehitajad

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me