Parimad meditsiiniliste veebisaitide ehitajad

Parimad meditsiiniliste veebisaitide ehitajad


Meditsiinilise veebisaidi käivitamine muutub sageli proovimiseks ja keeruliseks protsessiks neile kasutajatele, kellel puuduvad vajalikud nišioskused ja -teadmised.

Aga mis siis, kui vajate oma klientide vajaduste rahuldamiseks kvaliteetset veebisaiti ja teil pole aimugi, kuidas seda võimalikult vähese vaeva ja ajaraiskamisega luua? Siin on veebisaidi ehitajad teile suureks abiks.

Veebisaitide koostajad on spetsiaalselt loodud, pidades silmas mitte-nutikate kasutajate vajadusi ja võimeid. Need on ülilihtsad ja käepärased. Enamikel juhtudel, veebisaidi loomine nullist on nendega vaid paaritunnine küsimus – nii intuitiivsed ja lihtsad nad on! Nendele süsteemidele on lisatud arusaadavad armatuurlauad, komplekt nišispetsiifilisi (meditsiiniline) mallid, võimsad kohandamisriistad ja mitmesugused veebidisaini võimalused, mis muudavad veebiarenduse protsessi kõigile kättesaadavaks ühiseks protseduuriks. Kas vajate oma erameditsiinikliiniku veebisaiti, isikliku meditsiinilise veebisaidi või mõnda muud nišile keskendunud ressurssi, on veebisaidi koostajate kasutamine kindlasti mõistlik lahendus!

Testisime välja 7 parimat arstide veebisaitide ehitajat & Arstid:

 1. WIX – parim meditsiiniliste veebisaitide koostaja (HIPAA-ga ühilduv)
 2. uKit – arstide isiklik veebisaitide koostaja
 3. Shopify – parim meditsiinilise poodide tarkvara
 4. Ucraft – arstide lihtsaim veebisaitide koostaja
 5. Bluehost – parim meditsiiniliste veebisaitide hostimine
 6. WordPress – tasuta platvorm (CMS) mis tahes veebisaidi jaoks
 7. SITE123 – hambaarstide veebisaitide koostaja & Kliinikud

Selline valiku mitmekesisus võib mõneti raskendada kogenematuid kasutajaid, kes alles uurivad kõiki nende tööriistade pakutavaid veebidisaini võimalusi. Milline neist sobib kõige paremini teie individuaalsete veebikujunduse vajadustega ja milline neist on konkurentide ees ülimuslik? Või võib-olla on kõigil neil platvormidel midagi pakkuda?

Nendele ja teistele küsimustele vastamiseks ning kõige sobivama veebiehituse tööriista valimiseks on mõistlik üle vaadata kõik ülaltoodud platvormid. See on kindel viis teada saada, mida neil täpselt pakkuda on, kui kavatsete avada meditsiinilise veebisaidi. Alustame nüüd.

Wix – parim meditsiinilise veebisaidi koostaja (HIPAA-ga ühilduv)

Wix - parim meditsiiniliste veebisaitide koostaja (HIPAA-ga ühilduv)

Wix – on parim veebisaitide koostaja, kes alustab ja haldab meditsiinilist veebisaiti, hoolimata selle keerukusest ja kasutajate teadlikkusest kodeerimise osas. Platvorm on valmis pakkuma laia valikut funktsioone ja tööriistu, mis võivad märkimisväärselt suurendada teie ettevõtte populaarsust ja mainet.

Süsteem on ideaalne valik erakliinikutele või perearstidele, kes otsivad kvaliteetset veebis viibimist. See on intuitiivne ja arusaadav juba esimesest pilgust. Süsteemi valdamiseks ja kogu veebidisainiülesannete spektri lõpuleviimiseks ei pea te omama ühtegi veebidisaini oskust. Wixi veebisaidi ehitaja on teile valmis pakkuma järgmist:

 • Meditsiinilised mallid. Wix on kaasas mobiilsete meditsiiniliste mallide kollektsiooniga, mis sobivad paljudesse nišiga seotud valdkondadesse. Mallid on tasuta ja väga kohandatavad, tänu millele on võimalik avada kliinikute ja keskuste veebisaite, erameditsiini praktikat, eriarste (nagu toitumiseksperdid, hambaarstid, psühholoogid, psühhiaatrid, terapeudid, psühhoterapeudid), alternatiivmeditsiini spetsialistid, perearstid, laserkirurgid jne. Võite neile anda isikupärase ilme, lisades oma ettevõtte teabe, asukoha, klientide ülevaateid ja muud oluliseks peetavat sisu.
 • HIPAA vastavus. Veebisaidi koostaja on HIPAA-ga ühilduv, mis tähendab, et see tagab teie isikuandmete maksimaalse kaitse. See on üks meditsiiniliste veebisaitide hädavajalikest teguritest, nagu tervisekindlustuse kaasaskantavuse ja vastutuse seadus (HIPAA) kehtestatakse patsiendiandmete tundliku ja usaldusväärse kaitse standardid. Wixiga veebisaidi käivitamisel saate oma platvormiga loodud e-posti kasutada oma konfidentsiaalseks kirjavahetuseks. See on võimalik tänu asjaolule, et Wix kasutab postiteenusena G Suite’i, mis omakorda on HIPAA-ga ühilduv.
 • Kliendisuhtluse vidinad. Wix App Market annab juurdepääsu mitmesugustele kliendisuhtluse vidinatele, mida saate kasutada oma veebisaidi toimivuse suurendamiseks. Mõned neist hõlmavad Ürituste kalender, 123 vormi koostaja, tagasihelistamine, veebis broneerimine, live-vestlus, Wix-vormid, Google’i sündmuste kalender, Wix-i ​​broneeringud, ajakavade koostamine, uusimad uudised, Wix-vestlus, kontaktihaldus + CRM jne.
 • Klientide arvustused. Lisaks kliendisuhtluse vidinatele pakub veebisaidi koostaja võimalust valida mitmete laienduste ja lisandmoodulite hulgast, mis lasevad kasutajatel jätta oma kommentaarid, mis võivad teie ettevõtte turundusperspektiive parendada. Need hõlmavad Klientide ülevaated, MyReviews, kommentaarid, Yelp, Kommentaarid +, Isikuandmete koostaja, Sotsiaalsed iseloomustused, Inffuse iseloomustused, Häälkommentaarid+ ja paljud teised.
 • Blogimine. Wixil on võimas ajaveebimootor, mis võimaldab teil ajaveebi oma meditsiinilise veebisaidiga ühendada. Siit saate postitada meditsiinialaseid artikleid, et algatada veebisaidi külastajate vahel arutelusid ja lasta neil kommentaare jätta.
 • Wixi broneeringud. Teie meditsiiniline veebisait tuleb kindlasti kasuks, kui see annab teie potentsiaalsetele ja tavalistele patsientidele võimaluse broneerida kohtumisi reaalajas, registreeruda konsultatsioonideks ja teha makseid otse veebisaidil. See on koht, kus Wixi broneeringute rakendus on mugav.
 • Foorum. Veel üks funktsioon, mis võimaldab teil oma meditsiinilise veebisaidi toimivusest maksimaalselt kasu saada, on foorum, mis on kasutajate suhtlemise taseme tõstmiseks väga tõhus. See on koht, kus saate luua mitmeid meditsiinivaldkonnaga seotud teemasid, harusid ja sektsioone.

Wixil on praegu üks piiramatu kasutamise ajaga tasuta pakett ja kahte tüüpi tasulisi tellimusi, nimelt tava- ja äri- / e-kaubandus. Need erinevad vaikimisi pakutavate omaduste, kujunduse kohandamise tööriistade poolest. Kõik need plaanide rühmad on jagatud mitmeks teiseks tellimuseks, et vastata kasutajate erinevatele vajadustele. Standardpakettide maksumus algab 13 dollarist kuu kohta, samas kui äriettevõtete tellimuste hind algab 23 dollarist kuu kohta.

Proovige Wixi tasuta

uKit – isiklik veebisaitide koostaja või arstid

uKit - isiklik veebisaitide koostaja või arstid

uKit – on Wixile päris kena alternatiiv ja see on ka natuke lihtsam. uKit on vääriline lahendus praktiseerivatele arstidele ja erameditsiinikliinikutele. Selle WYSIWYG-i veebisaidi koostaja lihtsus ei tähenda siiski, et te ei saaks tõhusat ja funktsionaalset meditsiinilist veebisaiti kujundada. See sõltub vajaliku veebisaidi tüübist, teie juhitava ettevõtte spetsifikatsioonidest ja seatud eesmärkidest. Vaadake uKiti funktsioonide loendit nüüd:

 • Meditsiinilised mallid. uKit pakub rikkalikku valikut meditsiinilisi malle, mille hulgast saate valida, et minimeerida oma veebi loomise jõupingutusi ja säästa aega. Seega on olemas meditsiinikategooria, mis hõlmab nišispetsiifilisi meditsiiniteemasid, näiteks need, mis on mõeldud meditsiinilaboritele, kliinikutele, arstiabile, erameditsiinilaboritele, hambaarstidele, esteetilise kosmeetiku teenustele, laste meditsiinikeskustele, erapsühholoogidele, perearstidele jne. Kõik süsteemi pakutavad mallid reageerivad vaikimisi ja neid saab kohandada vastavalt teie ettevõtte vajadustele.
 • Vidinate kollektsioon. ka vidinate kollektsioon uKit on üsna ulatuslik. See võimaldab teil valida rakendusi ja laiendusi, mis saavad suurepärase panuse meditsiinilise veebisaidi toimivusse. Nende hulgas on mõned kõige laiemalt valitud vidinad Veebivestlus, suhtlusvõrgustiku nupud, ajaskaala, kasutajate kommentaarid, teenusekalkulaator, taimer ja palju muud.
 • Live Chat. Veebisaidi koostaja pakub võimalust kasutada reaalajas vestluse funktsiooni, mis võimaldab teil olla ühenduses oma veebisaidi külastajatega igal kellaajal.
 • Funktsioon CallBack. Selle vidina integreerimine võimaldab klientidel jätta oma tagasihelistamistaotlused veebisaidile, et saaksite nendega kindlaksmääratud ajal ühendust võtta. See on mugav nii teile kui ka teie patsientidele.

uKit ei paku tasuta plaane, kuid sellel on 4 plaani, mis on tasulised ja varustatud paljude funktsioonidega, mis vastavad teie veebikujunduse vajadustele. Igas plaanis on 14-päevane prooviperiood, mis võimaldab kasutajatel testida süsteemi tasuta, et mõista, kas see vastab tõepoolest nende veebiarenduse eelistustele ja nõuetele. Tasuliste tellimuste hind algab 4 dollarist kuus ja ulatub 12 dollarini kuus, mis on ka üsna mõistlik investeering.

Vaata ka: uKit ülevaade.

Proovige uKitit tasuta

Shopify – parim meditsiinilise e-kaubanduse tarkvara

Shopify - parim meditsiinilise e-kaubanduse tarkvara

Shopify – on parim e-kaubanduse tarkvara, mida saab kasutada meditsiiniliste veebisaitide tõhusaks käivitamiseks ja haldamiseks. Platvorm pakub mitmeid e-kaubanduse tööriistu ja funktsioone, mis aitavad kaasa veebisaitide arendamisele, haldamisele, reklaamimisele ja turundamisele. Tarkvara on tuntud ka täiustatud turvalisuse ja võrdleva lihtsuse poolest. Teenus on valmis pakkuma järgmist:

 • Võimsad sünkroonimisvalikud. Shopify võimaldab lihtsat ja tõhusat sünkroonimist tuntud väliste teenuste ja turuplatsidega. Selle tulemusel on teie meditsiiniline veebisait parem jõudlus, pakkudes klientidele suuremat kaasatust ja rahulolu määra.
 • POS-tarkvara. Kui soovite pakkuda tasulisi teenuseid nii veebis kui ka väljaspool, on Shopify müügikoha funktsioon just see, mida vajate. See suurendab teie veebisaidi funktsionaalsust ja aitab kaasa klientide genereerimisele ja suuremale liiklusvoole.
 • Tootehalduslahendused. Meditsiinilise veebisaidi väljatöötamisel võite silmitsi seista vajadusega kuvada eripakkumisi / teenuseid koos meditsiiniga seotud esemete / toodetega, mis vajavad ka ahvatlevat esitlust. Tarkvara pakutavate tipptasemel tootehaldusvõimaluste tõttu saate lisada üksusi koos nende üksikasjalike kirjeldustega, luua atraktiivseid vaateaknaid, tootekollektsioone, kasutada CSV-failide impordi / ekspordi funktsiooni jne..
 • Liitreaalsus (AR) – Shopify on tuntud ka selle tõttu Liitreaalsuse funktsioon mis võimaldab vajalike veebisaidiga seotud toodete / teenuste esitamist 3D-režiimis. See aitab kindlasti kaasa klientide genereerimisele ja hoidmisele, teie veebisaidi / ettevõtte maine suurenemisele, suuremale liiklusvoole jne.
 • Mitmekeelne tugi. Shopify pakub mitmekeelset tuge kõigile kasutajatele, kes soovivad luua veebisaiti, mis on saadaval mitmes keeles. Asi on selles, et mitmekeelsed veebisaidid aitavad juhtida välismaiste patsientide või välismaiste turistide tähelepanu. See aitab lõpuks saavutada paremaid äritulemusi.

Shopify hinnapoliitika on mõistlik ja järgib ka tarkvara pakutavat integreeritud funktsionaalsust. Platvormil pole veel tasuta plaani, kuid on olemas tasuta 14-päevane prooviversioon, mis võimaldab teil testida kogu platvormi funktsioonide komplekti. Tarkvara kasutamise hind algab 9 dollarist kuus – see on selle odavaima tellimuse hind.

Vaata ka: Shopify ülevaade.

Proovige Shopify’i tasuta

Ucraft – arstide lihtsaim veebisaitide koostaja

Ucraft - arstide lihtsaim veebisaitide koostaja

Ucraft – on DIY veebisaitide ehitaja, mis on piisavalt koormatud arstide veebisaitide käivitamiseks ja haldamiseks. Süsteem võimaldab juurdepääsu ulatuslikule funktsioonide, tööriistade ja valikute kollektsioonile, mis võimaldavad teil oma integreeritud jõudlusest maksimaalselt kasu saada. Nii saate sirvida kümneid kohandatavaid kujundusi, kohandamise tööriistu, ajaveebi- ja turunduslahendusi. Ucrafti kõige muljetavaldavamate funktsioonide loetelu on järgmine:

 • Vastuvõtlikud mallid. Nagu enamikul veebisaitide ehitajatel, on Ucraftil ka spetsiaalselt meditsiinitööstusele välja töötatud eelprojekteeritud reageerimismallide kollektsioon. Kujundused on tasuta ja neid saab igal ajal vahetada.
 • Tasuta sihtlehe looja. Kui plaanite luua oma meditsiiniettevõtte sihtlehe, aitab Ucrat hõlpsalt alustada. Kaasas tasuta sihtlehe koostaja, mis hõlmab kogu sellist tüüpi projekti kavandamiseks vajalike integreeritud tööriistade komplekti.
 • Logo tegija. Kas teil pole veel ettevõtte logo? Kas soovite kujundada ühe meditsiinilise veebisaidi efektiivsemaks tutvustamiseks? Ucraft on tasuta Logo Maker – see on väga tööriist, mis aitab teil ülesannet hõlpsalt täita.
 • Mitmekeelne tugi. Ucraft võimaldab arendada ka mitmekeelseid veebisaite. Mitme kättesaadavus; Teie projekti keeleversioonid võimaldavad teie eelnevatel patsientidel ja arstidel teiega ühendust võtta, et pakutavaid teenuseid kasutada.
 • Välised integratsioonid. Vaatamata sellele, et Ucraftil on muljetavaldav integreeritud tööriistade ja veebisaidielementide kollektsioon, on siiski võimalik kasutada Ucraft-i kolmandate osapoolte laiendusi. Mõned neist hõlmavad Intercomi, Disqust, LiveAgentit, Uservoice’i, Zendeski vestlust, Jivositi, Facebook Messengeri ja muid vidinaid, et edendada teie projektide turundus-, arendus- ja reklaamipotentsiaali.

Ucrafti hinnapoliitika on samuti väärilisel tasemel. Veebisaidi koostajal on täiesti tasuta tellimus, mille abil saavad esmakasutajad integreeritud funktsioonide komplekti testida. Siin on ka võimalus alustada Ucraftiga maandumislehte ilma igasuguse tasuta. Neile kasutajatele, kes otsustavad minna üle ühele tasulisele tellimusele, pakub süsteem mitmeid tasulisi pakette, millest kõige taskukohasem on Pro Veebilehe tellimus, mille maksumus on 10 dollarit kuus. 14-päevane tasuta prooviversioon võimaldab teil testida iga plaani funktsionaalsust, et teada saada, mida te sellelt oodata võite.

Proovige Ucraftit tasuta

Bluehost – parim meditsiiniliste veebisaitide hostimine

Bluehost - parim meditsiiniliste veebisaitide hostimine

Sinine vaim – on usaldusväärne ja turvaline hostimisteenuste pakkuja, mis võimaldab teil hoida oma meditsiinilist veebisaiti ja hankida selle jaoks domeeninime, mis suurendab teie ettevõtte veebimainelikkust. Ettevõte on eristunud kui top hosting lahendus soovitab WordPress CMS. Platvorm on võitnud populaarsuse ja tunnustuse tuhandete kasutajate seas, kes hindavad ennekõike usaldusväärsust, professionaalsust ja taskukohasust. Platvormi funktsioonide komplekt on järgmine:

 • Lihtne ja kiire WordPressi installimine. Kui kavatsete luua WordPressiga meditsiinilise veebisaidi, kasutades hostingu pakkujana Bluehostit, võimaldab platvorm installida CMS ainult ühe klõpsuga. See on lihtne ja kiire isegi algaja jaoks.
 • Paindlikkus. Platvorm võimaldab mitmekordset integreerimist kolmanda osapoole teenuste ja rakendustega. Need aitavad suurendada teie veebisaidi toimivust ja laiendada süsteemi pakutavate disaini kohandamise võimaluste valikut.
 • Bluehost Marketplace. Majutusteenuse pakkujal on rikkalik lisandmoodulite, rakenduste ja skriptide turg, mida saate valida, et muuta oma veebisaidi toimivus tõhusamaks ja täpsemaks. Saate kasutada WordPressi, piltide galeriide, ajaveebi- ja e-kaubanduse funktsioonide, turunduse ja veebisaidi reklaamimise tööriistade jaoks ka kolmanda osapoole malle..
 • Turvalisus. Bluehost on tuntud ka paljude turvafunktsioonide ja tööriistade (nagu näiteks rämpsposti ekspert ja rämpsposti haamer) see pakub teie veebisaidi kaitsmiseks kolmandate osapoolte kasutajate loata juurdepääsu, rämpsposti rünnakute ja muude võimalike ohtude eest.
 • Kiire lehe laadimise kiirus. Bluehost tagab kõrge tööaja määra, mille tulemuseks on kiirem lehe laadimise kiirus, liikluse genereerimine, kasumi kasv ja projekti peamiste funktsionaalsusparameetrite täiustamine.

Bluehost paistab rahvamassist silma oma tellijatele pakutava hinnapoliitika tõttu. Hostiteenuse pakkujal pole tasuta paketti, kuid selle tasulised tellimused on kõigile enam kui taskukohased. Odavaim Bluehost-pakett maksab 2,95 dollarit kuus, pakkudes piiramatut ribalaiust, tasuta SSL-ühendust, mitut WordPressi värskendust ja muid must-eeliseid.

Proovige Bluehost Now

WordPress – tasuta platvorm (CMS) mis tahes veebisaidi jaoks

WordPress - tasuta platvorm (CMS) mis tahes veebisaidile

WordPress – on kõige populaarsem sisuhaldussüsteem, mis on päris tore valik meditsiiniliste veebisaitide arendamiseks. Platvorm on silma paistnud täiustatud funktsioonide komplekti, kalli disaini kohandamise tööriistade rohkuse, võimsate integratsiooni- ja ajaveebivõimaluste jms tõttu. WordPressi esiletõstetud toodete loetelu on üsna ulatuslik ja sisaldab järgmisi aspekte:

 • Meditsiinilised teemad. WordPressiga on kaasas meditsiiniliste mallide kollektsioon, mis on nii integreeritud kui ka veebis saadaval. Kujundus on tasuta ja tasuline ning teie enda valida on see, mis sobib kõige paremini teie meditsiinilise niši ja veebidisaini eelistustega. Hoiduge mallidest, mille on välja töötanud valitud veebidisainerid, millega te pole kunagi varem tegelenud, nende võimalike pahavaraohtude tõttu.
 • Meditsiiniliste veebisaitide pistikprogrammid. CMS-il on hämmastav kogum integreeritavaid pistikprogramme meditsiinilistele veebisaitidele, mis on nii tasuta kui ka tasulised. Selliste laienduste edukaimate näidete hulka kuuluvad TrendMD, Broneerimiskalender, Treato, CometChat, Gravitatsioonivormid, Sündmuste kalender, Ülim kohtumiste broneerimine ja planeerimine, Töötajate nimekiri, PubMed Postitused, DICOM (Digitaalne pildistamine ja kommunikatsioon meditsiinis), Veebipõhised tervisekalkulaatorid ja palju muud.
 • Blogimine. CMS loodi algselt ajaveebiplatvormina, mis võimaldab teil oma meditsiinilise veebisaidiga ühendada ja hallata täisfunktsionaalset ajaveebi. See on koht, kus saate postitada nišiblogide artikleid, lubada kasutajate kommentaare ja teha muid toiminguid, mida teie veebisaidi külastajad ja potentsiaalsed patsiendid kindlasti eeliseks hindavad..
 • Kliendisuhtluse pistikprogrammid. WordPress võimaldab teil valida paljude integreeritavate pistikprogrammide hulgast, mis saavad aidata kaasa projekti paremate kliendisuhtluse võimaluste loomisele. Projekti jaoks valitud pistikprogrammide seas on kindlasti järgmised tähelepanu väärivad järgmised: Easy Social Share Buttons, Taotle tagasihelistamise pistikprogrammi, WP Notification Bar Pro, Kliendiportaali plugin, WP Kliendipiirkond ja palju muud.

WordPress on esialgu tasuta CMS. See tähendab, et saate tasuta alla laadida, installida ja kasutada platvormi põhifunktsioone. Projekti avaldamiseks peate aga hoolitsema hostimise ja domeeni valiku eest. Sellega seoses on Bluehost’i kasutamine kõige odavama kavaga (2,95 dollarit kuus) on kõige mõistlikum ja kulutõhusam lahendus. Lisaks võite kaaluda mõne välise tasulise malli või kolmanda osapoole pistikprogrammi integreerimist, mis suurendab teie meditsiinilise veebisaidi toimivust.

Proovige WordPressi kohe

SITE123 – hambaarstide veebisaitide koostaja & Kliinikud

SITE123 - hambaarstide ja kliinikute veebisaitide koostaja

SITE123 – on lihtne ja mugav DIY veebisaidi ehitaja, mis töötab võrdselt suurepäraselt nii algajatele kui ka veebidisaini plussidele, pakkudes aastaid nišiteadmisi. Platvormi kõigi funktsioonide kasutamiseks pole vaja kodeerimisoskusi omandada. Mugav pukseerimisredaktor koos eelvaate valikuga võimaldab teil juhtida veebisaidi arendamise kõiki etappe. Meditsiinilise veebisaidi kujundamisel saate kasutada järgmisi eeliseid, mida veebisaidi koostaja pakub:

 • Rakenduste turg. SITE123 annab juurdepääsu paljudele integreeritavatele rakendustele, lisandmoodulitele ja vidinatele, mis on saadaval rikkalikus App Marketis. Siin saate sirvida palju funktsionaalseid laiendusi, sealhulgas reaalajas vestluse tugi, Analyticsi tööriistad, vormid, galeriid, broneeringud, suhtlusringid ja palju muud.
 • Logo tegija. Veebisaidi koostaja võimaldab teil kujundada oma meditsiinilise veebisaidi logo, kui teil seda veel pole. Tööriist on kõigile tasuta ja seda on ka hämmastavalt lihtne kasutada. Samuti on siin võimalik üles laadida oma ettevõtte logo ja kohandada seda vastavalt oma soovile.
 • Sotsiaalse meedia integreerimine. Meditsiinilise veebisaidi maine parandamine muutub SITE123 pakutavate sotsiaalse meedia integreerimisvõimaluste abil palju lihtsamaks. Veebisaidi koostaja võimaldab teil jagada oma kliinikutega seotud uudiseid, värskendusi, sündmusi, plaane ja ajakava sotsiaalvõrgustikes, et sihtrühm saaks selle teabe õigeaegselt teada.
 • Mitmekeelne tugi. Veebisaidi koostaja pakub mitmekeelset tuge, tänu millele saate käivitada meditsiinilise veebisaidi mitmes keeles. See muudab välismaiste patsientide jaoks teie kliiniku leidmise ja teiega ühenduse võtmise hõlpsamaks, et kasutada teie pakutavat meditsiiniteenuste spektrit.
 • Vabavormide ehitaja. Kui kavatsete integreerida veebivormid oma meditsiinilise veebisaidi mis tahes jaotistesse / lehtedele, lubab SITE123 seda teha oma tasuta vormide koostaja abil. Tööriist võimaldab juurdepääsu mitmele kohandatud vormi paigutusele ja integreeritavale elemendile, mis vastavad teie meditsiinilise veebisaidi spetsialiseerumisele.
 • Blogimisplatvorm. SITE123 võimaldab teil luua funktsioonidega koormatud ajaveebi ja ühendada selle oma veebisaidiga, et parandada selle toimivust ja julgustada aktiivseid kasutajaarutelusid. Teie ajaveeb võib sisaldada vajalikku arvu jaotisi ja teemasid, nii et saaksite seda regulaarselt uute postitustega värskendada.

SITE123 pole mitte ainult üks lihtsamaid pilveveebisaidi koostajaid, vaid see on ka üks kõige kuluefektiivsemaid platvorme. Platvormil on tasuta plaan, kuid valida on ka nelja tasulise tellimuse vahel. Nende maksumus algab 10,80 dollarist kuus.

Proovige SITE123 tasuta

Kuidas ise meditsiinilist veebisaiti luua

Meditsiinilise veebisaidi avamine on suurepärane idee, kui soovite oma meditsiinipraktikat veebis reklaamida. Veebisaidist võib saada koht, kus teie potentsiaalsed kliendid saavad kogu vajaliku teabe, mida nad oma tervise seisundi parandamiseks vajavad.

Sellise veebisaidi omamine võimaldab ka omanikel vastu pidada nišikonkurentsile, mis muutub iga aastaga aina raskemaks. Muidu riskite unustada suurepärase võimaluse juhtida uusi kliente. Statistika kohaselt läheb terviseteavet otsides umbes 80% kasutajatest veebisaidile ja teil on kindlasti olemas veebisait, kus neid pakkuda.

Kuna meditsiiniteenused on mitmekülgsed, erinevad ka kõik meditsiinilised veebisaidid üksteisest. Teie enda otsustada, millist sisu oma veebisaidile lisada, et see oleks kõige informatiivsem. Siiski on mitmeid hädavajalikke elemente, milleta teie meditsiiniline veebisait ei saa minna:

 • Patsientide veebivormid. Need vormid võivad olla mitmekülgsed, alates registreerumisvormidest ja kuni veebipõhiste kohtumiste ajakava vormideni. Lihtsustage oma patsiendi elu, pakkudes talle võimalust registreeruda ja planeerida visiite ilma vajaduseta oma kabinetti minna. Tehke need vormid hõlpsasti leitavaks ja veenduge alati, et need töötaksid hästi.
 • Uudised ja teated. Meditsiinipraktikaga seotud uudiste värskendamine ja oluliste hoiatuste postitamine annab teie patsientidele kindlustunde teie kaasamisest ühiskonnaellu. See aitab kaasa ka teie veebisaidi paremale kohale jõudmisele otsingumootorites.
 • Foorum ja ajaveeb. Kuna üle 80% kasutajatest otsib veebist meditsiiniteavet, näib foorumi ja ajaveebilõikude lisamine arukas mõte. See on parim viis pakkuda oma patsientidele tervisega seotud artikleid ja võimaldada neil aruteludes osaleda.
 • Teenused. Andke oma patsientidele teada meditsiiniteenuste loetelu, mida olete valmis neile pakkuma. Ärge unustage hinnakirja ja kindlustusteavet (kui mõni).
 • Online-konsultant. Veebikonsultandi kättesaadavus on märkimisväärne eelis patsientidele, kes vajavad kiiret nõuannet või lihtsalt ei leia vajalikku teavet oma veebisaidilt.
 • Kontaktinfo. Mõistlik on näidata oma kontaktteavet igal lehel – nii ülanurgas kui ka jaluses. Samuti peaks olema eraldi leht Võtke meiega ühendust, mis sisaldab teie aadressi ja kaarte, telefoninumbrit, suhtlusvõrgu kontot, tagasiside vormi jne.

Alumine joon

Veebisaidi käivitamine on mõistlik samm teie ettevõtte edendamisel. Veebisaidi koostaja kasutamine muudab protsessi lihtsamaks ja soodsamaks, kuid ka tõhusaks ja kaasahaaravaks. Need platvormid võimaldavad vähendada meditsiinilise veebisaidi kujundamiseks kuluvat aega, välistades seega vajaduse palgata professionaalne veebidisainer.

Muidugi on peaaegu igat tüüpi äritegevuse jaoks kümneid spetsialiseeritud veebiväljaandelahendusi, mis on eksklusiivselt suunatud tervishoiuga seotud veebisaitide loomisele. Sellised veebiteenused on kahtlemata suurepärane koht meditsiinilise veebisaidi loomiseks, kuid need võivad olla sõltumatu praktiseerija jaoks liiga kallid.

Kui vajate meditsiinilist veebisaiti, mis on nii võimas kui ka tähelepanu köitev, on Wix teie esimene valik. Meditsiiniliste mallide ja mitmekülgsete kohandamisriistade valikuga võimaldab see luua veebisaidi, mis eristub rahva hulgast. uKit on Wixi jaoks lihtsam alternatiiv, kuid see pakub ka suurepäraseid veebidisaini võimalusi, et luua uimastamise meditsiiniline veebisait. Ükskõik, mis valiku teete, on tulemus väärt teie pingutusi ja aega!

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me