Parimad kunstnike veebisaitide ehitajad

Parimad kunstnike veebisaitide ehitajad


Kunstniku veebisaidist saab abivahend, kui olete valmis võrku minema ja oma fännibaasi laiendama. Kui teil õnnestub see edukalt luua, suurenevad lõpuks ka võimalused saada oma tööst kasumit.

Vaadakem tõsiasja: enamikul kunstnikel pole lihtsalt aega keerukate veebikujunduse nüansside õppimiseks, isegi kui neil on selline soov. Olles hõivatud oma loomingulise elu, näituste ja esitlustega, vajavad nad lihtsat ja arusaadavat tööriista, mis võimaldab neil luua DIY veebisaidi ilma vajaduseta õppida põhitõdesid.

See teebki veebisaidi ehitaja parimaks valikuks kunstnike veebisaitide käivitamiseks. Need teenused on kasutajasõbralikud, taskukohased ja mugavad. Need aitavad vähendada funktsionaalse ja atraktiivse veebisaidi käitamiseks vajalikku aega ja vaeva.

Mis on oluline, te ei pea ise oma projekti lõpuleviimiseks olema veebidisaini ekspert. Kvaliteetse veebisaidi koostajaga ei näe teie kunstniku veebisait halvem (või isegi parem) kui professionaali kujundatud veebisait.

On ülim aeg vaadata üle kõige populaarsemad veebisaitide koostajad, mida saate tõhusalt oma veebiehituse jaoks kasutada.

Testisime välja 10 parimat kunstnike veebisaitide koostajat:

 1. Wix – parim kunstnike veebisaitide koostaja
 2. WordPress – TASUTA CMS kunstniku veebisaidi loomiseks
 3. Shopify – parim e-kaubanduse platvorm kunstide veebis müümiseks
 4. Weebly – tasuta kunstnike veebisaitide koostaja
 5. uKit – parim väikeettevõtte veebisaitide koostaja
 6. Järjehoidja – kunstnikele mõeldud AI-põhine veebisaidi ehitaja
 7. Adobe Portfolio – isikupärastatud kunstnike portfellid
 8. Vorming – hõlpsasti kasutatav portfelli veebisaitide koostaja
 9. Ning – looge oma isiklik sotsiaalne võrgustik
 10. Heek – lihtsaim viis oma ettevõtte võrku toomiseks

Sellise tõeliselt hämmastava veebivalmistamise tööriistade valiku abil, mida saate kasutada kunstnike veebisaidi loomiseks ja haldamiseks, pole kindlasti nii lihtne valida seda, mis kõige enam vastab teie vajadustele ja ootustele.

Ainus võimalik lahendus probleemile on vaadata läbi kõik ülalnimetatud süsteemid, et saaksite võrrelda nende funktsionaalsust, disaini kohandamise lähenemisviise, kasutusmugavust, mugavust ja hinnapoliitikat. See on täpselt see, mida me kohe tegema hakkame.

Wix – parim kunstnike veebisaitide koostaja

Wixi veebisaidi ehitaja

Wix – on parim veebisaitide looja ja majutamine kunstnikele, kes kavatsevad kvaliteetse veebisaidi saada peaaegu kohe. Süsteem on varustatud võimsa funktsioonide komplekti, visuaalse redaktori, intuitiivse liidese ja professionaalsete kohandatavate tööstusharupõhiste mallidega.

Edasijõudnutega Wix ADI tehnoloogia, saate luua tipptasemel kunstnike veebisaidi, edastades teavet oma loomeelu kohta ja lisades oma tööde galerii. Süsteem hoolitseb automaatselt ülejäänud osa eest, luues teile professionaalse veebisaidi. Kui soovite ise muudatusi teha, võite kasutada standardset redigeerijat, mis on samuti siin saadaval.

Wix võimaldab teil oma veebisaidiga blogi ühendada. Kui teil on kavatsus mõnda oma teost müügiks pakkuda või kinkekaarte, allahindlusi ja muid eripakkumisi väljastada, saate seda teha luua veebipood sel eesmärgil.

Tasuta integreeritav Wixi kunstipood vidin, mis on saadaval Rakenduste turg omab kõike, mida vajate oma teoste otse veebisaidil esitamiseks, reklaamimiseks ja müümiseks. Laadige lihtsalt fotod üles, täpsustage hinnad, määrake maksevõimalused ja hakake müüma. Muud vidinad (Ürituste kalender, Wix Pro galerii, Wixi üritused, Wixi video, kinkekaart) avaldab positiivset mõju ka teie veebisaidi funktsionaalsusele. Peale selle pakub Wix rikkalikku valikut mobiilsidevalmis ja täielikult kohandatavaid malle kunstnike veebisaitidele.

Maksumus: Wixil on eluaegne nullkuluga plaan kasutajatele, kes soovivad tasuta alustada. Samuti on sellel eraldi tellimused tava- ja äri- / e-kaubanduse veebisaitidele. Tüüpplaanide maksumus (neid on siin 4) algab tähega 13 dollarit ulatuma 39 dollarit kuus. Äri- / e-kaubanduse tellimuste korral maksab teile odavaim plaan 23 dollarit kuus, samas kui tegemist on kõige kulukama lahendusega 500 dollarit kuus tipptasemel ettevõtluskava jaoks.

Proovige Wixiga tasuta

WordPress – TASUTA CMS kunstniku veebisaidi loomiseks

WordPressi veebisaidi ehitaja

WordPress – on üks populaarsemaid ja funktsionaalsemaid sisuhaldussüsteeme, mida kunstnikud kasutavad. Süsteem on keerukam kui veebisaitide ehitaja ja see eeldab veebidisaini oskuste tundmist. Sellega kaasnevad ka ulatuslikud integreerimisvõimalused, millel on tulemusele positiivne mõju.

Kunstnike veebisaitide loomine WordPressiga võtab rohkem aega, kuid tulemus on seda väärt. Süsteemil on sisseehitatud mallide ja pistikprogrammide komplekt, kuid sellest ei piisa suuremahulise projekti käivitamiseks. Veebikujundusprotsessist maksimumi saamiseks peate veebis sirvima ja valima täiendavad teemad ja pistikprogrammid, et oma veebisaidile veelgi integreeruda. Mõned WordPressi kõige populaarsemad pistikprogrammid on järgmised: NextGEN-i galerii, jälgitavad sotsiaalse jagamise ikoonid, SEO-sõbralikud pildid, aitäh hiljem, Yoast, Ultimate Security Checker, GigPress ja ürituste kalender.

Maksumus: WordPressi kasutamine on täiesti tasuta. Oma veebisaidi veebis kasutamiseks peate siiski hoolitsema hostimise ja domeeninimede integreerimise eest. Teie veebisaidi odavaim hostimise hind Selle moodustavad näiteks saidiplaani plaan 3,95 dollarit kuus. Kvaliteetsed pistikprogrammid ja mallid on samuti lisatasu eest.

Proovige WordPressi kohe

Shopify – parim e-kaubanduse platvorm kunstide veebis müümiseks

Shopify avaleht

Shopify – on e-kaubanduse tarkvara, mis on end oma niši parimaks süsteemiks tunnistanud. Platvorm võimaldab luua professionaalseid veebipoode kunstnikele, kes soovivad oma teoseid veebis müüa. Siin saate luua tootegaleriiga portfelli, lastes kasutajatel seega valida teie loomingulisest kollektsioonist soovitud esemeid.

Tarkvara on tuntud oma ulatuslike integreerimis- ja sünkroonimisvõimaluste poolest. Pärast veebipoe käivitamist saate selle sünkroonida ühe turundusplatvormi või raamatupidamistarkvaraga, näiteks vaadata kliendi- ja müügistatistikat, enimmüüdud tooteid, makse-, maksu- ja saatmisandmeid jne..

Shopify pakub ka reaalaja vaate funktsiooni mis võimaldab jälgida teie veebipoe toimivust, klientide voogu, konversioonimäärasid, asukohti ja külastajate allikaid, müügimahtusid, igapäevaseid müügisummasid ja kasumi kasvu, tellimuste arvu ja tootevaateid ning paljusid muid teie artisti veebisaidi jaoks olulisi parameetreid.

Lisaks on veebisaidi koostajal hulgaliselt tootega seotud funktsioone. Saate luua portfelle mitme tootenimekirjaga, nende kirjelduste, üksikasjalike ülevaadete, ahvatlevate vaateakendega jne. Üks tarkvara esiletõstmist on selle Liitreaalsuse funktsioon mis võimaldab vaadata 3D-režiimis müügiks pakutavaid üleslaaditud tooteid. See annab klientidele parema arusaamise sellest, mida nad kavatsevad osta.

Süsteem pakub ka kasutamise võimalust Kaupluse koodid mobiilsideostude tegemise lihtsustamiseks rakenduste turul. Ainulaadsete QR-koodide abil suunatakse kliendid neile huvipakkuvatele tootelehtedele või otse kassasse protseduurilehtedele.

Shopify rakenduste turg kaasas rikkaliku vidinate ja lisandmoodulite valikuga, mille saate oma kunstniku veebisaidile integreerida, et suurendada selle funktsionaalsust ja klientide seotust. Siin saadaolevad rakendused on tasuta ja tasulised ning need aitavad teil oma veebisaidiga hõlpsalt alustada. Ja lõpuks on Shopify uhke ühe muljetavaldavama ja kvaliteetsema kollektsiooni üle reageerivad täielikult kohandatavad mallid. Valige lihtsalt üks, mis vastab teie loomingulistele vajadustele ja eelistustele, ning jätkake oma projekti käivitamist!

Maksumus: Shopify omab tasuta 14-päevast prooviversiooni, mis võimaldab teil enne selle ühe tellimuse valimist tarkvara eeliseid testida. Süsteemil on ka neli tasulist plaani, mille maksumus algab 9 dollarit kuus ja tõuseb üles 299 dollarit kuus. Shopify on tehingutevaba süsteem, kuid see võtab krediitkaarditehingute eest neilt kasutajatelt, kes valivad Shopify Payments krediitkaartide aktsepteerimise oma veebipoodides.

Proovige Shopify’i tasuta

Weebly – tasuta kunstnike veebisaitide koostaja

Weebly

Weebly – on hõlpsasti kasutatav pilveveebisaidi ehitaja, mille funktsioonide komplekt on enam kui piisav kunstnike veebisaitide käivitamiseks ja regulaarseks värskendamiseks. Hiljuti on platvorm saanud e-kaubanduse spetsialiseerumise, kuid siin on võimalik käivitada ka muud tüüpi projektid (sh portfellid). Weebly sisaldab pukseerimisredaktorit ja “kasti” mudeli ülesehitust, mis võimaldab teil juhtida kogu projekti loomise protsessi.

Nagu eespool mainitud, on Weebly nüüd tugev e-kaubanduse spetsialiseerumine, mis on boonus kunstnikele, kes soovivad luua kvaliteetseid portfelle. Süsteem pakub komplekti funktsioone, mis võimaldavad hakata oma töid veebis müüma, hoides kontrolli makse ja saatmise üksikasjade üle, et kliendid jääksid rahule.

Veebisaidi koostaja pakub ka reklaamide jaoks mitut paigutust. Uue lehe lisamisel projektile saate valida selle jaoks teatud paigutuse. Nende hulka kuuluvad koduleht ja jaotised Meist, kontaktid, galeriid ja palju muud. Veebisaidi ehitaja eristub rahva hulgast oma edasijõudnute tõttu pilditöötlusvalikud ja kättesaadavus video hostimine. Need eelised tulevad teile kindlasti kasuks, kui lisate oma tööde fotosid, videoesitlusi näitustest või näitustest ja muid sarnaseid projekte.

Kui soovite oma kunstnike veebisaidile pakkuda täiustatud funktsionaalsust ja tipptasemel kujundust, siis minge sellele juurde Weebly rakenduste keskus. Siin kohtad mitut rakendust, lisandmoodulit ja laiendit (nagu LiveChat, Call-out-Box või näiteks sündmuste kalender), mille integreerimine kindlasti köidab ja hoiab klientide tähelepanu.

Weebly on tuntud ka kollektsiooni reageerivad mallid nii reklaamidele kui ka edasijõudnutele Vormi ehitaja, mis võimaldab teil luua potentsiaalsetele klientidele sihtimiseks veebiküsitlusi ja kontaktvorme.

Maksumus: Weeblyl on tasuta plaan, mis toimib hästi ka esmase teenuse uurimisel. Lisaks pakub see tellimusi tavalistele ja e-kaubanduse veebisaitidele. Odavaim plaan maksab teile 4 dollarit, samas kui moodustub kõige kallim jõudlusplaan 38 dollarit kuus.

Proovige Weeblyt tasuta

uKit – parim väikeettevõtte veebisaitide koostaja

uKit veebisaidi ehitaja

uKit – on koodivaba süsteem, mis pakub kõike, mida kunstnikud vajavad, et luua kauneid portfelle. Enda väljendamise loomeviisidel pole piiranguid, kuna uKit näeb ette kõigi žanrite reklaame. UKiti abil saate sõna otseses mõttes umbes tunni jooksul luua täisfunktsionaalse veebisaidi, täites selle oma sisuga.

Veebisaidi koostajal on kaasas intuitiivne funktsioon lohistage veebisaidi redigeerijat, mugav armatuurlaud ja kasulikud juhised, mis võimaldavad teil kujundada ja hallata kunstnike tipptasemel veebisaite. Hea on mainida, et uKit võimaldab teil luua täieõiguslikke veebisaite, mis mitte ainult ei tutvustaks teie teoseid, vaid täidaksid ka muid funktsioone, sealhulgas koguksid oma veebisaidi külastajatelt teavet meilivormide ja LiveChati kaudu, ajaveebide pidamise ja isegi e-kaubanduse kaudu. Arendusaja lühendamiseks pakub uKit rea reageerivaid teemasid, kus saate kokku puutuda kunstnike veebisaitidele sobivate mallidega.

Maksumus: Moodustub odavaim uKiti plaan 4 dollarit kuus, samas kui kõige kallim liitumine maksab 12 dollarit kuus. Tasulisi funktsioone saate tasuta testida 14-päevase prooviversiooni ajal.

Proovige uKitit tasuta

Adobe Portfolio – kunstnike isikupärastatud portfelli veebisait

Adobe Portfolio

Adobe Portfolio – on platvorm, mille nimi räägib juba iseenda eest. Süsteem töötab suurepäraselt fotograafidele, kunstnikele ja loojatele mõeldud täisfunktsionaalsete portfellisaitide arendamisel. Adobe Portfolio ei ole esmakordne tegijate jaoks kuigi lihtne, kuid kui investeerite natuke oma jõupingutustesse ja aega, saate lõpuks avada kvaliteetse artistide veebisaidi.

Erinevalt mitmest konkurendist pole Adobe Portfolio-l integreeritud e-kaubanduse mootorit, mis võimaldaks teil oma töid veebisaidi kaudu müüa. Teisest küljest pakub platvorm mõningaid põhifunktsioone, mis muudavad selle rahvahulgast välja paistma. See on lihtne projekti importimine mis võimaldab oma portfellipiltide üleslaadimiseks hõlpsalt ja kiiresti integreerida Photoshop Lightboxi, Adobe Stocki või Behance’iga.

Kujutise automaatne suuruse muutmine on veel üks funktsioon, mida võiksite Adobe Portfolio puhul väärtustada. See tähendab, et teenus sobib automaatselt üleslaaditud piltidega, et need ideaalselt teie projekti sobiksid. Veebisaidi koostaja võimaldab üles laadida piiramatu arvu fotokogu, luues neist igaühe jaoks eraldi lehed. See on sirvimiseks väga mugav ja annab teie portfooliole ka loogiliselt struktureeritud ja hästi korraldatud ilme.

Adobe Portfolio sünkroonib automaatselt teie pildiversioonid ja kuvab need kohe, hoolimata sellest, kui sageli neid redigeerite või muudate. Süsteem värskendab kõiki uusi muudatusi iga kord, kui otsustate fotot redigeerida.

Maksumus: Tarkvara Adobe Creative Cloud toode on Adobe Portfolio kõigile süsteemi kasutajatele tasuta. Kõigile kolmandatele kasutajatele on teenus aga tasuline. See pakub kolme tellimust, mis maksavad alates 9,99 dollarit ja kuni 52,99 dollarit kuus. Pidage meeles, et peate ostma ka domeeninime, mis võib teile maksma minna 10 dollarit kuni 20 dollarit aastas.

Proovige Adobe Portfolio tasuta

Vorming – hõlpsasti kasutatav portfelli veebisaitide koostaja

Vorming

Vorming – on spetsialiseerunud kunstnike veebisaitide koostaja, mis võimaldab luua muljetavaldavaid projekte erinevate kunstiteoste tutvustamiseks. Süsteem on positsioneeritav progressiivse portfelli veebisaitide koostajana, mis on varustatud visuaalse redigeerijaga ja pakub komplekti tööstusharuspetsiifilisi funktsioone. Teenus sobib suurepäraselt kunstnikele, kes soovivad oma fotosid ja kunstiteoseid veebisaidi vormingus esitada, et oma oskusi, tooteid ja teenuseid tõhusalt tutvustada.

Veebisaidi koostajal on integreeritud veebipood, mis võimaldab teil müüa digitaalseid või füüsilisi kunstiteoseid. See on koht, kus saate regulaarselt tootevalikut värskendada, makse- ja kättetoimetamisvõimalusi seadistada. Süsteem võimaldab ka blogi käivitada ja kunstniku veebisaidiga ühendada, et edendada kasutaja suhtlemist ja loomeprotsessi kaasamist.

Fotode kiireks avaldamiseks ja redigeerimiseks saate lisaks alla laadida või installida pistikprogrammi Adobe Lightroom või Format Publisher. Samuti on mobiiltelefoni iPhone’i abil võimalik fotosid veebisaidi galeriidesse üles laadida. Kokkuvõttes võimaldab vorming luua kolme tüüpi veebisaite – galeriid, kohandatud lehti ja kogu. Kui plaanite luua projekti koostöös oma partneritega, võite jõuda korrektsiooniosakonda, et lubada / keelata teatud veebisaidilõigud ja muuta neile juurdepääsu.

Maksumus: Vormingus on 14-päevane tasuta prooviversioon ja kolm tasulist plaani, mille maksumus jääb vahemikku 6 dollarit ja 25 dollarit kuus sõltuvalt kaasasolevatest funktsioonidest.

Proovige vormingut Tasuta

Järjehoidja – kunstnikele mõeldud AI-põhine veebisaidi ehitaja

Järjehoidja

Järjehoidja – on veebisaitide koostaja, kus saate hõlpsalt avada kunstniku veebisaidi ilma sellele kulutamata. Teil ei pea olema disaini- või kodeerimisoskust. Veebisaidi koostaja tagab intuitiivse veebiehituse kogemuse, pakkudes rikkalikku funktsioonide komplekti – see on täpselt see, mida spetsialistid vajavad.

AIDA assistent on parim järjehoidjate funktsioon, mis suudab kunstniku veebisaidi kujundada vähem kui mõne minutiga. Ainus, mida peaksite tegema, on edastada sisu, mida soovite veebisaidil kuvada, ja vaadata tulemust. Veebisaidi külastajatele muljet avaldamiseks lubab süsteem teie loo rääkimiseks seada ainulaadse videotausta.

Positiivse visuaalse mulje loomiseks on võimalik ka tasuta pilte ja videoid üles laadida. Järjehoidjate fotoredaktor võimaldab teil üleslaaditud fotosid redigeerida, et kohandada neid oma veebisaidi struktuuriga. Veelgi enam, Bookmark pakub integreeritud e-kaubanduse moodulit, mida saate kasutada veebipoe käivitamiseks ja haldamiseks, et müüa oma teoseid, suveniire või bränditarvikuid.

Maksumus: Järjehoidjal on tasuta pakett ja kaks tasulist tellimust. Nende maksumus moodustab 11,99 dollarit ja 24,99 dollarit kuus, kui arveldatakse igal aastal. Kui otsustate teha igakuiseid makseid, on tasuliste plaanide maksumus 15 dollarit ja 30 dollarit kuus vastavalt.

Proovige tasuta järjehoidjat

Ning – looge oma isiklik sotsiaalne võrgustik

Ning

Ning – on platvorm, mis võimaldab luua oma suhtlusvõrgustiku, kus kuvada oma portfoolio ja reklaamida oma talenti. Süsteem võimaldab individuaalset kogukonnahaldust kohandada ja pakub mitmekülgseid sotsiaalse meedia integreerimise võimalusi. Siin saate tasuta oma veebisaidi luua, et anda sellele veel silmapaistvat visuaalset kujundust, genereerida tähelepanu haaravat sisu ja arendada oma brändi. Tänase päeva seisuga on NINGi abil aedikus olnud üle 2 miljoni võrgu ja see on alles hea algus!

Süsteem on integreeritud e-kaubanduse mootor mis võimaldab tõhusat liikluse monetiseerimist. Kas sa lähed käivitage veebisait, ajaveeb, sotsiaalmeediavõrk jms, saate sellega integreeritud süsteemi funktsioonide tõttu teenida kasumit. Mis sulle tähtis on ei pea olema kodeerimisoskust platvormiga töötama hakata. Pukseerimisvõrgu ehitaja võimaldab teil professionaalse veebisaidi hõlpsalt käivitada peaaegu kohe.

Ning.com lubab sotsiaalne integratsioon. Pärast süsteemis registreerumist saate registreeruda juhtivates sotsiaalmeedia platvormides, nagu Twitter, Facebook, Google, LinkedIn ja paljudes teistes – nimekiri on üsna pikk. Mitme kanaliga suhtluse hoogustamiseks saate oma tegevusvoogu integreerida muude sotsiaalmeedia ressursside ja RSS-kanalite sisu.

Põhiline Ning tööriistakomplekt sisaldab praegu mitut täpsemad sisuhaldusfunktsioonid, nagu rühmad, Analytics, fotod, videod, ajaveebid, foorumid, küsitlused, sündmused ja palju muud. Peale e-poe platvormi saate seda tõhusalt kasutada analüütilised tööriistad liikluse, konversioonide ja tegevuse edukuse jälgimiseks, MailChimp e-posti automatiseerimine võimalus tõhusate e-posti kampaaniate käivitamiseks ja automatiseeritud e-posti loendite haldamiseks, ringhäälingu ja privaatsõnumite saatmise funktsioon ning muud vaieldamatud eelised.

Maksumus: Ning.com pakub 14-päevast tasuta prooviperioodi iga tellimuse jaoks, mida soovite kasutada. Kokkuvõttes on süsteemil kolm tasulist plaani, mille maksumus algab 25 dollarit kuus ja jõuab 99 dollarit kuus. Pidage meeles, et kogu aasta korraga tasumisel saate säästa kuni 20% tellimiskuludest.

Proovige Ning-d tasuta

Heek – lihtsaim viis oma ettevõtte võrku toomiseks

Kuule

Kuule– on tasuta ja hõlpsasti kasutatav veebisaitide koostaja, mis sisaldab üksikasjalikke juhiseid ja õpetusi, mis aitavad teil kunstniku veebisaidiga tõhusalt alustada. Süsteem on AI-toitega kuna see loob vestluse kaudu teile kvaliteetse veebisaidi. Vastake lihtsalt vestluses loetletud küsimustele, et saada teavet, mida Heek veelgi kasutab, käivitades samal ajal teie jaoks isikupärastatud portfelli. See on väga lihtne ja vapustavalt huvitav!

Kasutades tehisintellekt, Heek juhendab teid veebisaidi loomise peamistes etappides, pakkudes palju samm-sammult õpetusi ja pakkudes kasulikke soovitusi veebilehe struktuuri, sisu, piltide, meediumifailide ja muude elementide kohta, mis on teie portfoolio loomisel hädavajalikud..

Veebisaidi koostaja tagab hämmastavalt lihtne veebisaidi redigeerimise protsess ülilihtsustatud käskudega (neid on ainult umbes 10), reaalajas redigeerimise ja WySIWYG veebidisaini kogemuse, hõlpsa sisuhaldusega jne.

Teenuse mallikogumit sirvides puutute kokku mitu reageerivat disainilahendust igasuguseks karjääriks. Kõigil neil on eelprojekteeritud HD-kujutised, tekstid, meediumifailid ja muud sisutüübid. Täpsustage lihtsalt, millisele nišile keskendute ja Heek soovitab teile parima malli, mis sobib teie vajadustega.

Heek pakub turvalist ja tasuta hostimist, Google Analyticsi statistikat, domeeninime reserveerimist või enda oma ülekandmist, veebipõhiseid kontaktvorme, suhtlusvõrgustikke jne. Lisaks pakub veebisaidi koostaja mitu sisuhaldusvalikud, sealhulgas meeskonna lehe ja hinnakujunduslehe loomine, menüü kuvamine, tootekataloog, teenuste / portfelli esitlus, ajakava kuvamine, YouTube / Vimeo / Twitch / Dailymotion videointegratsioon, ajaveebi loomine, Google Mapsi integreerimine, bio- ja ajaveebide loomine, klientide iseloomustuste kuvamine, stock fotod, portfelli loomise funktsioon ja palju muud.

Maksumus: Veebisaidi koostajal on äriplaan, mille kulud moodustavad 19,9 dollarit kuus ja kõikehõlmavat kava, mille maksumus kohandatakse individuaalselt vastavalt kasutajate vajadustele. Kui te pole teenuste või plaanide tingimustega mingil põhjusel rahul, garanteerib Heek 14-päevase raha tagasi garantii.

Proovige Heeki tasuta

Millised omadused peaksid olema suure kunstnike portfelli veebisaidil?

Kunstnikuna on teil esmakordne teadmine, kui nõudlikud ja kiiresti muutuvad peamised kunstitrendid on. See tähendab, et kunstnikeportfelli veebisaidi loomine ei seisne mitte teie loovuse võrgus toomises, vaid ka liikluse suurendamises ja kasumi teenimises. See on üks neist eesmärkidest, mida enamik vabakutselisi ja sõltumatuid kunstnikke oma projektide alustamisel taotleb.

Veebisaidi loomine on parim viis oma töö tutvustamiseks ja kogu portfelli kuvamiseks ühes kohas. Samuti oodatakse potentsiaalsete klientidega ühenduse pidamiseks teavet enda, oma loomingulise lähenemise, töötavate stiilide ja kontaktide kohta. Seetõttu on mõistlik juhtida tähelepanu mis tahes portfelli veebisaidi kohustuslikele elementidele:

 • Vastuvõtlik disain

  Kujundus on see, mis kutsub esile suurepäraseid emotsioone ja julgustab kasutajaid veebisaite veelgi sirvima. Mida muljetavaldavam on teie portfoolio kujundus – seda rohkem on võimalusi juhtida kasutajate tähelepanu ja silma paista. Veenduge, et teie veebisaidil oleks reageeriv disain, et kasutajad saaksid seda sirvida erinevatest seadmetest. See on kindel viis oma liiklusvoogude suurendamiseks.

 • Kaasav ja väärtuslik sisu

  Portfelli veebisaidi arendamisel on disain vaid pool ärist. Teine vajalik osa sellest on sisu. Teie portfell peaks hõlmama elementide loetelu, milleta see pole lihtsalt mõeldav. Nende hulka kuuluvad teie enda biograafia, portfelli osa, kontaktid, klientide iseloomustused, videod ja fotogaleriid teie näitustelt ja kunstinäitustelt, hinnapoliitika ja muidugi tegevusele kutsumise võimalus, mis meelitab teie potentsiaalseid kliente sinult ostma.

  Oh, ja ärge unustage veebisaitidest loobumise määra. Üldiselt vajavad kasutajad oma arvamuse kujundamiseks umbes 3,5 sekundit ja otsustavad, kas teie projekti tasub veelgi sirvida. Just see muudab sisu nii väärtuslikuks ja oluliseks.

 • Portfelli kvaliteet

  Kunstnike veebisaitide loomisel on esmatähtis portfelli kvaliteet. Kuidas muidu saate oma töid eeliseks näidata ja kuidas saavad kasutajad kujundada erapooletu arvamuse teie ande kohta? Seega peaks teie portfell olema teie kunstnike veebisaidi keskpunkt – koht, kuhu sihtrühm peaks minema vaatama, milleks olete võimeline, ja otsustama, kas nad on valmis teie käest ostma.

  Pole mõtet kõiki oma fotosid portfelli sektsiooni lisada – vali lihtsalt need, mis väärivad erilist tähelepanu ja on teie kollektsiooni tõeliseks esiletõstmiseks – need, mille üle olete siiralt uhked. Reklaamige ainult kvaliteetseid fotosid ja ärge unustage neid kirjeldada.

 • Ühendus sihtrühmaga

  Kui teie kunstnike veebisaidi loomise peamine eesmärk on sihtrühma genereerimine ja kasumi kasv, peaks teie veebisait sisaldama elemente, mis soodustavad aktiivseks suhtlemiseks kasutajatega huvitavat suhtlemist.

  Saate lisada ajaveebi, foorumi, arutelulaua, küsitluse, kommentaaride sektsiooni või muid portfelli veebisaidi elemente, mis võimaldavad teil kasutajatega ühendust võtta, suurendades nii potentsiaalselt konversioonimäärasid.

  Nagu ülalt vaadatud, pole väärt kunstnike veebisait ilma teatud elementideta mõeldav. Veebisaidiehitajate kasutamine lihtsustab seda ülesannet teie jaoks, kuna nende süsteemidega on tavaliselt kaasas integreeritud funktsioonide komplekt ja tööriistade loend, mis on vajalikud projekteerimiseks ning need edendavad professionaalset portfelliprojekti. Valige lihtsalt süsteem, mis sobib teie jaoks kõige paremini, ja hakake oma veebisaidil tööd tegema.

Milline veebisaidi ehitaja on kunstnike portfoolio jaoks parim?

Veebisaitide koostajaid on palju – nii populaarseid kui ka vähem tuntud -, mille abil saate alustada portfelliprojekti. Parim variant, mida saate parima veebi loomise tööriista valimisel valida, on valida üks tõestatud platvormidest, mis kuuluvad meie ülaloendisse. Need süsteemid töötavad võrdselt hästi nii algajatele kui ka veebidisaini plussidele. Need on koormatud täisfunktsioonidega ja kaasas tööriistadega, mis on kohandatud eranditult kunstnike vajadustele.

Kui teil on siiski veebidisaini ja kodeerimise oskusi, saate otsustada keerukama ja funktsionaalsema süsteemi WordPress kasuks. See CMS on tuntud oma ulatuslike pistikprogrammide ja mallide integreerimisvõimaluste poolest. See võib vastavalt põhjustada koodi redigeerimise vajaduse. Kui olete kindel, et tulete selle väljakutsega toime, aitab WordPressi kasutamine kindlasti kujundada professionaalse kunstnike portfelli.

Kas on mõttekas kasutada vähem mainitud veebisaidiehitajaid? Tegelikult mitte. Asi on selles, et nendel süsteemidel puuduvad sageli vajalikud funktsioonid ja need ei suuda tagada teie projekti vajalikku fantaasiat ja ohutustaset. Mis mõte on investeerida kahtlasesse ja ebapopulaarsesse süsteemi, mis võib teie projekti pikas perspektiivis ohustada?

Kas on võimalik luua kunstniku veebisait tasuta?

Tehniliselt on kunstnike veebisaiti võimalik luua tasuta. Igatahes pakuvad paljud veebisaidi ehitajad tasuta plaane, millel on siiski enamasti teatud piirangud, näiteks domeeninime puudumine, piiratud juurdepääs funktsioonikomplektile, piiratud mallivalik ja disaini kohandamise tööriistade puudumine.

Mida peaksite siiski mõistma, on see, et oma portfelli veebisaidi käivitamine tasuta plaanil pole mingit mõtet, eriti kui teie eesmärk on luua täieõiguslik projekt. Sellisel veebisaidil peaks olema ühendatud SSL-sertifikaat, teie valitud domeeninimi, usaldusväärne ja turvaline hostimine, rääkimata professionaalsetest mallidest ja täiustatud funktsioonide komplektist.

Portfell on teie visiitkaart veebis. Vaadakem näkku: ajutise projektina positsioneerimine on lihtsalt mõttetu ja mitte tõsine. Kui olete otsustanud luua kvaliteetse kunstnike veebisaidi ja oma loovust populariseerida, valmistuge sellesse investeerima.

Alumine joon

Kvaliteetne veebisait on hädavajalik tööriist kunstnikele, kes soovivad luua veebipõhist kohalolekut ja taotleda pikaajalisi eesmärke. See on asendamatu projekt reklaamijatele, kes kavatsevad oma talenti tõhusalt tutvustada, kliendibaasi kasvatada ja lõpuks kasumit teenida.

Oma portfellist maksimumi saamiseks peate siiski proovima oma jõupingutusi, et muuta see loogiliselt struktureeritud ja täisfunktsionaalseks. Kui tunnete, et teil puuduvad vajalikud veebikujundamise oskused, on parim lahendus veebisaidi koostaja kasutamine. Neid on seal palju, kuid mitte kõik pole teie tähelepanu väärt. Ülaltoodud süsteemid on parimad nišiesindajad, mis mitte ainult ei lihtsusta veebisaidi loomise protsessi, vaid tagavad ka väärilise tulemuse.

Lisaks tavalistele kõik-ühes veebisaidi koostajatele saate kasutada ka spetsialiseeritud teenuseid või WordPress. Teie ülesandeks on teha valik, tuginedes asjatundlikkuse määrale, projekti keerukusele ja tulemusele, mida loodate pikas perspektiivis kasutada.

Kunstnike jaoks parima veebiehituse tööriista valimine on sageli väljakutse. Kui teil õnnestub leida teenus, mis vastab täielikult teie vajadustele ja ootustele, saate kindlasti täisfunktsionaalse veebisaidi. Proovige postituses üle vaadatud süsteeme, et teha erapooletu otsus ja asuge oma projekti investeerima, et tulemusega rahule jääda.

Looge tasuta artisti veebisait

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map