Parimad klanni (gildi) veebisaitide ehitajad

Klanni (gildi) veebisaitide ehitajad


Klanni veebisait on kohustuslik tõsistele mängijatele. See on üks neist asjadest, mis eristab häid mängijaid parimatest. Asi on selles, et ainult tõeline huvi aitab saavutada globaalseid eesmärke ja luua vähem imeliste mängijate taustal õige pildi. Klanni veebisaidi loomisele mõeldes võite valida kahe populaarse võimaluse vahel – veebisaitide ehitajad ja avatud lähtekoodiga CMS.

Miks veebisaidi ehitajad? See on lihtne: mugavam on hostimise eest maksta, domeeninimi veebisaidiga ühendada ja pärast seda hallata. Olles valinud nišisüsteemi, kasutate kohe ka ainulaadset funktsionaalsust. Te ei pea midagi õppima. Klanni veebisaite on ilma spetsiaalsete oskusteta lihtne luua ja hallata.

Kulu aspektis ei seisa te ka probleemidega. Veebisaidi koostajad on väga taskukohane. Võite isegi hakata oma mänguimpeeriumit ehitama peaaegu üldse tasuta. Pidage meeles, et mõnel süsteemil on kõik-ühes funktsioonid, samas kui teised on keskendunud nišile ja võimaldavad seega käivitada ja hallata ainult mängude veebisaite.

Sisuhaldussüsteemid (CMS) pakuvad omakorda sügavat paindlikkust ja täiustatud funktsionaalsust. Need võimaldavad juurdepääsu mitmele integreerimisvõimalusele ja disaini kohandamise tööriistadele, mis võivad viia teie mängude veebisaidi toimivuse uhiuuele tasemele. Koos sellega, CMS on sageli keerulisem, nii et nendega harjumine ja nende funktsioonide komplekti valdamine võib võtta rohkem aega.

Testisime välja 5 parimat klanni ja gildi veebisaitide koostajat:

 1. Enjin – parim gildide või klannide veebisaitide koostaja
 2. WordPress – parim tasuta CMS mängude veebisaidi loomiseks
 3. uCoz – tasuta mängude kogukonna veebisaitide koostaja
 4. Xsolla – ärimootor mängude arendajatele ja kirjastajatele
 5. Ning – mängude veebisaidi koostaja nii mängijatele kui ka arendajatele

Millised neist süsteemidest on kõige usaldusväärsemad, taskukohasemad ja funktsioonidega koormatud? Millised platvormid tagavad suurepärase tulemuse ilma tõsiste pingutuste, raha ja ajakuluta? On viimane aeg see nüüd teada saada. Alustame siis.

Enjin – parim gildide või klannide veebisaitide koostaja

Enjin - parim gildide või klannide veebisaitide koostaja

Enjin – on spetsialiseerunud veebisaitide koostaja, mis loodi spetsiaalselt mängijatele, professionaalidele ja fännidele. See on kena valik kõigile, kes vajavad kvaliteetset mängude veebisaiti, mis pakub kõiki vajalikke atribuute. Süsteemi valdamine on keskmisest kõrgem ja selle kasutamiseks on vaja oskusi, kannatlikkust ja tähelepanelikkust. Platvorm pakub suurepärast funktsionaalsust, mis teeb sellest klanni veebisaitide loomise niši parima veebisaidi koostaja.

Enjini funktsioonid:

 • Moodulisüsteem – Veebisaidi funktsioonide funktsioone saate ise valida. Valida saab erinevate moodulite hulgast, sealhulgas uudised, uusimad teemad, veebikasutajad, liikmete nimekiri, foorum, hiljutised külastajad jne. Kokku on siin 37 moodulit. Neid saab kohandada vastavalt teie vajadustele ja eelistustele.
 • Enjini veebisaidi mallid

 • Integreeritud häälserver – Mumble’i või TeamSpeak 3 suhtluse saate ise seadistada. See tähendab, et lahingute ajal võib kõneside tulla teie veebisaidi kaudu.
 • Enjini API – See on tööriist, mis võimaldab luua oma mooduleid. See on abiks kogenud kasutajatele.
 • Minecrafti server – Kõigil Enjini kasutajatel on suurepärane võimalus luua mängude Minecrafti server. See on suurepärane võimalus kõigile selle mängu fännidele, kes soovivad oma servereid käitada ja hallata.
 • Twitch voogesituse serveri integreerimine – Saate oma lemmikkanaleid voogesitada oma veebisaidi kõige populaarsema voogesituse haldusteenuse kaudu.
 • Online-mängude tugi – teenus toetab enamikku populaarsetest võrgumängudest. Teil on vaja veebisaidi avamisel mängu valida, saavutada kõrge ühilduvusaste ja projekti isikupärastamine.
 • SEO tööriistad – Enjin võimaldab juurdepääsu teie klanni veebisaidi paremaks optimeerimiseks rikkalikule SEO tööriistade komplektile. Mõned neist valikutest hõlmavad metasilte ja Google Analyticsi häälestamist, sõbraliku URL-i seadistamist, sitemap.xml, roboteid. txt.

Veebisaidi koostaja lubab tasuta mängude saidi luua. Saate ühendada kuni 20 moodulit, foorumi, annetuste saamise võimaluse, täieliku integratsiooni sotsiaalteenustega ja isegi veebipoe. Ainus märkimisväärne piirang on see, et te ei saa oma domeeni ühendada.

Tasulistest optsioonidest rääkides on Enjinil kaks tellimust – edasijõudnute plaan (86,3 dollarit aastas) ja ülim plaan (287,9 dollarit aastas). Erinevus nende vahel on see, et Ultimate Plan pakub teile kõiki premium-malle, täiustatud API versiooni, DDoS-kaitset, palju kettaruumi (50 GB) ja rohkem TS3 või Mumble Serveri (25 vastu 5). Seega pakub teine ​​plaan teile esimesena peaaegu kõiki funktsioone, kuid neid funktsioone on siin rohkem laiendatud ja täiustatud.

Proovige Enjini tasuta

WordPress – parim tasuta CMS mängude veebisaidi loomiseks

WordPress - parim tasuta CMS mängude veebisaidi loomiseks

WordPress – on ülemaailmselt populaarne sisuhaldussüsteem, mis on tohutu reputatsiooni ja tuntuse saavutanud komplekti kuuluvate võimaluste, integreerimisvõimaluste ja disaini kohandamise tööriistade tõttu. Süsteem on väärt lahendus igat tüüpi projektide arendamiseks ja mängude veebisaidid pole erand. Pidage aga meeles, et kui te pole kunagi WordPressiga varem töötanud, võib süsteemiga harjumine ja selle funktsioonide, aga ka üldise veebikujunduse lähenemise omandamine veidi aega võtta.

WordPressi funktsioonid:

 • Pistikprogrammi integreerimine – CMS on algselt tuntud oma laia pistikprogrammide valiku pärast, mille integreerimine võib teie projektile funktsionaalsust lisada, viies selle uhiuuele tasemele. Mängude veebisaitide loomisel on mõistlik valida ja kasutada järgmisi laiendusi ja pistikprogramme: Ultimate Member, Live Chat, Guild, ARMember ja WoW Guild, kui mainida mõnda neist.
 • Mängumallid – Koos pistikprogrammide komplektiga on WordPressil uhke mängude mallide kollektsioon. Veebis võite kokku puutuda paljude veebisaididega, valides tasuta ja tasuliste valikute vahel. Lihtsalt sirvige valikut ja valige teema, mis jõuab klanni / gildi veebisaidile, kus töötate.
 • Kodeerimine – WordPress ei võimalda ainult kodeerimisoskuste ja teadmiste kasutamist – see tähendab ka seda. Kui teil on programmeerimistaust, saate oma klanni veebisaidile anda isikupärase ilme, eksklusiivse disaini ja kalli jõudluse.

WordPress ei ole lihtsaim veebi loomise teenus, kuid see on kindlasti väärt professionaalne tööriist, mis aitab teil luua vinge funktsioonidega koormatud klanni / gildi veebisaidi. CMS on algselt tasuta allalaaditav, installitav ja testitav. Veebisaidi avaldamiseks peate siiski investeerima domeeni ja hostimisse (meie valik on Bluehost oma plaaniga 2,95 dollarit kuus), samuti välist malli, pistikprogramme ja lisandmooduleid. Lõplik hind sõltub integreeritud elementide arvust, hostimiskavast ja malli kvaliteedist. Pidage meeles, et sisuhaldussüsteemi valimisel.

Proovige WordPressi kohe

uCoz – tasuta mängude kogukonna veebisaitide koostaja

uCoz - tasuta mängude kogukonna veebisaitide koostaja

uCoz – on tasuta veebisaitide koostaja, mille funktsioonide komplekt ja funktsionaalsus võimaldavad luua täieõigusliku klanni või gildi veebisaidi. Professionaalse veebisaidi avamiseks on vaja teenuse kõiki võimalusi uurida ja tundma õppida umbes nädal. Teenus on suunatud nii algajatele kui ka veebidisaini plussidele, pakkudes mitmesuguseid võimalusi kõigi kasutajakategooriate jaoks. Siit saate mitmesuguseid kvaliteetseid malle, rikkalikke kujunduse kohandamise tööriistu, veebisaidi koodi redigeerimise võimalusi (neile kasutajatele, kellel on HTML-i oskus), individuaalset Doman-ühendust ja muid funktsioone.

uCoz funktsioonid:

 • Mooduli ülesehitus – Veebisaidi koostaja võimaldab luua veebisaite mitmest moodulist, mida saab veebisaidi struktuuri moodustamiseks muuta ja kohandada. Mooduleid ühendab üks liides, palju seadistusi ja suvandeid. Mõned neist hõlmavad Kasutajad, lehetoimetaja, veebisaidi uudised, foorum, ajaveeb, saidikataloog, reklaamitahvel, failikataloog, fotoalbumid, külalisteraamat, võrgumängud, KKK, veebisaidi otsing, testid, minivestlus, veebisaidi statistika, veebipood, video, SEO moodul ja veel.
 • uCoz juhtpaneel

 • Koodi redigeerimine – Süsteem annab täieliku juurdepääsu koodide redigeerimise võimalustele. Omades kontrolli HTML, CSS, PHP, JS üle, saate oma klannide veebisaidi põhjalikult kohandada kõigi kasutajakategooriate jaoks. Siin on ka FTP-juurdepääs.
 • uCoz lehe redigeerija

 • Ametlik uTemplate pood – Lisaks mitmele eri kategooriatesse kuuluvale veebisaidimallile pakub uCoz ka päris rikkalikku valikut premium-teemadest, mis on saadaval uTemplate ametlikus brändipoes. Siin on tasulisi ja tasuta variante, mis aitab kaasa disaini kohandamise protsessi efektiivsusele.
 • Tasuta API juurdepääs – Teenus võimaldab tasuta juurdepääsu API-le, mis võimaldab veebidisaini plussidel mooduli kohandamise võimalustest maksimaalselt kasu saada, luues klientidele uusi rakendusi või veebisaidi armatuurlaudu..
 • Võimas SEO moodul – Veebisaidi koostajaga on kaasas võimas SEO moodul, mis võimaldab reklaamikampaaniaid seadistada, hallata ja automatiseerida, suurendades seeläbi veebisaidi positsioone otsingumootorites.
 • uCoz SEO moodul

Kõigile neile uCoz-i kasutajatele, kes plaanivad klannide või gildide veebisaite käivitada mitteäriliseks kasutamiseks, pakub veebisaidi koostaja tasuta kunagi lõppevat plaani. Ehkki kavas on reklaamtahvel, mis kuvatakse valmis veebisaidil, ei kahjusta see mängufänne ja seetõttu töötab see nende veebisaitide arendamisel suurepäraselt.

Tasuliste tellimuste osas on uCozil 4 kava. Need on minimaalne plaan (2,99 dollarit kuus), põhiplaan (5,99 dollarit kuus), optimaalne plaan (7,99 dollarit kuus) ja maksimaalse plaani (15,99 dollarit kuus). Plaanide erinevus on pakutava kettaruumi ja plaanide pakutavate funktsioonide koguses. Hea uudis on see, et kõik uCoz-i plaanid pakuvad märkimisväärset allahindlust, kui otsustate 3 kuu / 6 kuu / aasta eest ette maksta.

Loe ka: uCoz ülevaade.

Proovige uCoz tasuta

Xsolla – ärimootor mängude arendajatele ja kirjastajatele

Xsolla - ärimootor mängude arendajatele ja kirjastajatele

Xsolla – on professionaalne ärimootor mängude arendajatele ja kirjastajatele. Algselt on platvorm loodud mänguspetsiifiliste lahenduste, sealhulgas uute alustavate ja populaarsete mängude täiendatud versioonide tarnimiseks. Süsteem võimaldab kasvatada sihtrühmi, suurendada tulusid, saada lisaraha uute / olemasolevate videomängude jaoks ja muid privileege. Lisaks on teenusega kaasas tasuta integreeritud veebisaitide koostaja, mis aitab mängu hõlpsamini arendada.

Xsolla funktsioonid:

 • Digitaalse poe seadistamine – Platvorm võimaldab veebipoe oma veebisaidiga ühendada vaid mõne hiireklõpsuga. See on vajalik selleks, et saaksite saidi kaudu müüa mängudega seotud esemeid, virtuaalset valuutat, tellimusi ja isegi mänguvõtmeid. Ülesande täitmiseks pole vaja tehnilisi oskusi, kuid edasine veebipoe haldamine eeldab siiski teadlikkust veebidisaini põhitõdedest.
 • Kolmandate osapoolte integreerimine – Xsolla võimaldab teie veebisaidi toimivust suurendada kolmanda osapoole integreerimise abil. Teenuste hulgast, mida saate oma mängude veebisaidile valida ja lisada, on mõistlik mainida Google Analyticsit liikluse kõikumiste jälgimiseks, Twitteri ja Facebooki kontosid, et luua rohkem kasutajaid, mänguajakirju toote avaldamiseks peamistes aktuaalsetes ettevõtetes, Google Optimize, et saada kõige paremini ära AB veebisaitide testimine ja muud populaarsed teenused.
 • Mängukujundus – Platvorm ei sisalda rikkalikku valmiskujunduste kollektsiooni. Selle asemel pakub süsteem edasise kohandamise ja redigeerimise jaoks põhipaigutust. Lisaks saate täiendavaid disainifunktsioone ja -seadeid, mis annavad teie projektile tipptasemel ilme (võimalus muuta veebisaidi stiili, fonte ja värve, taustvideo / foto integratsioone jne.).
 • Kampaaniad – Süsteem pakub võimalust mitmesuguste reklaamikampaaniate loomiseks, peenhäälestamiseks ja haldamiseks. Kokkuvõttes on uut reklaamikampaaniat võimalik kohandada nelja lihtsa toiminguga, mis vaikimisi pakutakse. Samuti saavad kasutajad oma turunduskampaaniate tõhususe suurendamiseks tutvustada sooduskoode ja kuponge.
 • Statistika ja Analytics – Funktsioon võimaldab teil jälgida oma veebisaidi statistikat ja jälgida äsja alustatud reklaamikampaaniate edukust. Samuti on eraldi raamatupidamisosa nendele kasutajatele, kes soovivad jälgida oma müügimahtusid, püsikliente, keskmist palgaaja väärtust ja muid nüansse.
 • Sidusettevõtte turundus – Xsolla annab juurdepääsu oma integreeritud partnervõrgustikule, kus saate käivitada ja hallata mängudega seotud siduskampaaniaid. Nende kampaaniate käivitamine lõpetatakse ainult ühe klõpsuga, samas on ka sidusettevõtte turundusprogrammide edasine haldamine üsna mõistetav.

Xsolla veebisaidi ehitaja on esialgu kõigile tasuta. See annab tasuta juurdepääsu kõigile integreeritud funktsioonidele, sealhulgas hostimisele. Kasumi teenimist eeldava süsteemi edasine kasutamine on aga tasuline. Süsteem võtab 5% tasu iga veebisaidi kaudu tehtud ostu / tehingu eest, mis on platvormi arendajatele üsna mõistlik lahendus.

Loe ka: Xsolla ülevaade.

Proovige Xsollat ​​tasuta

Ning – mängude veebisaidi koostaja nii mängijatele kui ka arendajatele

Ning - mängude veebisaidi koostaja nii mängijatele kui ka arendajatele

Ning – on hasartmängude veebisaitide looja nii mängijatele kui ka arendajatele, mis annab praeguseks volituse enam kui 2 miljonile projektile alates selle asutamisest 2004. aastal. Veebisaidi koostaja töötab suurepäraselt sotsiaalsete võrgustike, veebikogukondade ja mängude veebisaitide loomisel. Selle integreeritud intuitiivne pukseerimisredaktor võimaldab täisfunktsionaalseid veebisaite käivitada vaid mõne sammuga. Lisaks on siin kood redigeerimise võimalus, mis on suur eelis koodisäästlikele kasutajatele, kes soovivad hallata täisfunktsionaalseid mängude veebisaite.

Ning omadused:

 • Sisuhalduse täpsemad funktsioonid – Veebisaidi koostaja võimaldab mängude veebisaidile lisatud sisu hõlpsat ja probleemivaba haldamist. Süsteem sisaldab ajaveebimootorit, foorumi loomise võimalust, võimalust lisada küsitlusi, sündmusi, mitmeid heli-, video- ja fotofaile.
 • e-kaubanduse platvorm – Ning-l on oma integreeritud e-kaubanduse mootor, mis võimaldab teil raha teenida teie mängude veebisaidil ja hakata sellega kasumit teenima. Lisaks võimaldab süsteem kasutada spetsiaalseid ärivahendeid, sealhulgas MailChimpi e-posti automatiseerimine, täpsed statistika kogumise tööriistad, võimalus saata privaatsõnumeid / korraldada saadete registreerimist liikmetele.
 • Sotsiaalvõrgustik – Veebisaidi koostaja pakub palju funktsionaalseid suhtlusvõrgustike funktsioone, nimelt suhtlusvõrkude jagamise võimalusi, mis on lõpule viidud selliste populaarsete sotsiaalsete võrgustike kaudu nagu Twitter või Facebook.

Ning’l pole veel tasuta plaani, kuid 14-päevase prooviversiooni ajal on võimalus tasuta testida selle integreeritud funktsioonide muljetavaldavat arvukust. Veebisaidi koostajal on kolm tasulist tellimust, mille hind algab 25 dollarist kuus. Aastase tellimuse ostmisega saate kokku hoida ka kuni 20% plaani maksumusest.

Proovige Ning-d tasuta

Alumine joon

Klanni veebisait on kõigi mängurühmade lipp. Sellel peaks olema eriline sümboolika, loovus, saavutused, galeriid, videod, suhtlus jne. See on teie mängukogukonna jaoks äratuntav trend. See on loodud rõõmuks ja paremuseks oma mängukonkurentide ees.

Veebisaidi tõttu saate värvata arenenud algajaid, korraldada klanniüritusi, suhtlust, hallata harivat osa, kus on mängu nüansid ja taktikad. Siit võib leida palju! Igatahes pole see midagi muud kui lihtsalt teie gildi reklaamimine.

On ütlematagi selge, et WordPress on parim tasuta CMS, mida saate kasutada kvaliteetsete ja visuaalselt klanni või gildi veebisaitide käivitamiseks kalli jõudlusega. Lihtsalt ostke ringi, et valida oma WordPressi veebisaidile kvaliteetseid pistikprogramme ja ahvatlev teema ning nautida tulemust.

WordPressiga loodud mängude veebisaidi funktsionaalsus on ka tipptasemel. See on enam kui piisav uudiste, taktikate, plakatite, küsitluste, vestluste, sündmuste kavandamise, foorumi korraldamise, ajaveebi jne postitamiseks. Mitmete pistikprogrammide, ulatuslike koodiredaktsioonivõimaluste ja muude funktsioonide tõttu paistab süsteem rahvahulgast silma, olles parim valik mängufännidele, kes soovivad luua kvaliteetseid tasuta veebisaite.

Klanni / gildi veebisaidi käivitamisel on tähelepanu väärt ka Enjin ja uCoz. Süsteemid pakuvad üsna mitmekülgseid lähenemisviise mängude veebisaitide loomise protsessile. Mõlemal juhul saate siiski kasutada positiivseid kogemusi. Kui Enjin on spetsialiseerunud platvorm, mis on keskendunud mängude veebisaitide loomisele ja haldamisele, siis uCoz on populaarne tasuta kõik-ühes klanni veebisaitide koostaja..

Xsolla ja Ning on kaks veebiehitusplatvormi, mida enamasti kasutavad professionaalsed ettevõtted ja teenused, mis tegelevad mängude veebisaitide loomisega. See on põhjus, miks süsteemid pakuvad võimsat funktsionaalsust ja mitmekülgseid disaini kohandamise võimalusi. Kasutaja saab kasutada ulatuslikke sotsiaalsete ja kolmandate osapoolte teenuste integreerimise võimalusi, veebisaitide reklaamimist, turundus- ja analüüsivahendeid, samuti rikkalikku sisuhalduse ja e-kaubanduse võimalusi.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me