Parimad kiriku veebisaitide ehitajad

Parimad kiriku veebisaitide ehitajad


Kiriku veebisait on ülitähtis sihtkoht inimestele, kes plaanivad kogudusega liituda, soovivad hoida ühendust kiriku esindajatega või loodavad saada teavet kõige toimuva kohta (sündmused, kontaktid, eriprogrammid, üritused ja koosolekute loend) jne) kirikukogukonnas.

Hoolimata kirikukohtade tohututest taskukohastest võimalustest, on paljud neist ebatõhusad. Arvestades tõsiasja, et need veebisaidid loovad enamasti kasutajad, kellel pole veebisaidi arendamisest üldse ainsatki mõtet, on parim lahendus veebisaitide koostajate kasutamine. Siin on miks.

Veebisaidiehitajaid on erinevat tüüpi ja erineva spetsialiseerumisega. Need on loodud algajate vajadusi ja oskusi silmas pidades, kuid neil on palju pakkuda ka kogenud kasutajatele. Need süsteemid on üsna hõlpsasti valdatav ja nad pakuvad erinevad hinnapoliitika mis omakorda pakuvad hulgaliselt veebidisaini võimalusi.

Praegu saate valida kõik-ühes veebisaitide ehitajate ja spetsialiseeritud nišiteenuste vahel, mis keskenduvad täielikult kirikute veebisaitide arendamisele. Kõik süsteemid võimaldavad luua täisfunktsionaalseid projekte, kuid need kasutavad veebisaidi väljatöötamise protsessis erinevaid lähenemisviise ja pakuvad ülesande täitmiseks vajalikke erinevaid tööriistakomplekte..

Kuid mis tüüpi veebisaidi ehitajad on ikkagi eelistatavamad? Milline neist töötab paremini ja kelle jaoks? Vaatame üle erinevad veebisaitide koostajad, et saada teada tulemus ja aidata teil õiget valikut teha.

Testisime välja 10 parimat kirikute veebisaitide ehitajat:

 1. Wix – parim kirikute veebisaitide koostaja
 2. WordPress – kiriku veebisaidi tasuta platvorm
 3. Weebly – kiriku lihtsaim veebisaitide ehitaja
 4. Tuuma – moodsa kiriku veebisaitide koostaja
 5. Meie kirik – kristliku kiriku veebisaitide koostaja
 6. Sharefaith – lihtne kasutada kiriku veebisaitide koostajat
 7. FaithLife saidid – platvorm tasuta kiriku veebisaidi loomiseks
 8. Bluehost – parim veebimajutus kirikute veebisaitidele
 9. Rätsepad – parim kiriku veebisaitide kujundamise ettevõte
 10. IM-looja – mittetulundusühingute veebisaidi koostaja

Need veebisaitide ehitajad töötavad kõige paremini kirikute veebisaitide arendamisel. Mõned neist on kõik-ühes teenused, teised aga keskenduvad nišile, pakkudes juurdepääsu mitmetele kirikuga seotud funktsioonidele. Milline platvormidest vastab teie veebidisaini nõuetele kõige paremini ja milline neist on eelistatavam lahendus? On ülim aeg vaadata üle kõik ülalnimetatud veebisaidi ehitajad, et näha, mida neil täpselt pakkuda on.

Wix – parim kirikute veebisaitide koostaja

Wix - parim kirikute veebisaitide koostaja

Wix – on suurepärane valik mittetehnikutele, kelle eesmärk on kvaliteetsete veebisaitide arendamine. Platvorm on intuitiivne ja kasutajasõbralik. Tänase seisuga ületab veebisaidi koostaja kliendibaas 154 miljonit aktiivset kasutajat enam kui 190 riigis üle kogu maailma. See on usaldusväärne tõend süsteemi tõhususe ja funktsionaalsuse kohta.

Kiriku veebisaitide loomisel on Wixil märkimisväärne eelis. See pakub mitmeid usundite ja mittetulunduslikke malle, mis on mobiilile optimeeritud ja kujundatud vastavalt konkreetsetele nišinõuetele. Kiriku mallid on kohandatavad ja ülesandega edukaks toimetulemiseks ei pea te olema veebidisaini prof. Valige lihtsalt vajalik mall, uurige saadaolevaid kohandamisvalikuid ja muutke teemat vastavalt oma vajadustele. Protsess on palju lihtsam kui võite ette kujutada.

Kui teil pole aega ega soovi üksikasjaliku veebikujunduse protsessiga tutvuda, siis kasutage seda edasi Wix ADI – an kunstlik veebisaidi ehitaja Wixi ökosüsteemis, mis loob automaatselt veebisaidi, kasutades teavet, mille edastate selle taotlusel. Nii saate mõne minutiga suurepärase veebisaidi.

Wix pakub mitmekeelset tuge, mis võimaldab teie kiriku veebisaitide eri keeleversioone ehitada, et rahuldada sihtrühma – koguduse – vajadusi. Samuti on olemas a tasuta foorumirakenduse, mille saate oma projekti integreerida algatada liikmete vahel vestlusi ja arutelusid.

Wix-iga ei saa probleemiks ka Jutlusmängija integreerimine teie kiriku veebisaidile. See võimaldab otseülekannet ja salvestatud koguduse koosolekuid ja muid sündmusi, mida koguduse liikmed näevad põnevusega, kui nad ei saa seal isiklikult kohal viibida..

Kui arvate, et saadaolevate vidinate valik on piiratud, võite otsingut jätkata sisseehitatud kujul Wix App Market nende laienduste ja rakenduste saamiseks, mida tegelikult vajate. Need on vaid mõned funktsioonid, mis teevad Wixist kiriku veebisaidi ehitamiseks korraliku valiku. Kõigi veebisaidi koostaja pakutavate võimaluste uurimiseks ja omandamiseks võib kuluda natuke aega. Parima tulemuse saavutamiseks kulub selleks aega.

Kas Wix on hea kiriku veebisaitide jaoks?

Kindlasti jah. Süsteem sisaldab funktsioonide komplekti, mis lihtsustab seda ülesannet algajatele ja võimaldab luua hõlpsasti sirvitavaid ja vajadusel värskendatavaid projekte.

Funktsioonide hulgas, mis panevad platvormi konkurentide ees silma paistma, on mõistlik mainida koguduste ja mittetulundusühingute jaoks mobiilsidevalmis malle, spetsialiseerunud tasuta ja tasulisi vidinaid, võimalust integreerida jutlusmängijat kohtumiste / jutluste korraldamiseks saateseansid jne.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – kiriku veebisaidi tasuta platvorm

WordPress - kiriku veebisaidi tasuta platvorm

WordPress – on populaarseim CMS maailmas, mida saab kasutada sõna-sõnalt igat tüüpi veebisaitide loomiseks. Kui vajate kiriku veebisaiti, saate selle kindlasti platvormiga käivitada, kuigi väärilise tulemuse saavutamiseks on vaja teatavaid jõupingutusi, oskusi ja aega. Mitme pistikprogrammi ja niššimallide saadavuse tõttu töötab süsteem suurepäraselt sellise mittetulundusliku projekti arendamisel.

WordPress on algselt tuntud oma laia pistikprogrammide valiku poolest. Süsteemil on mõned sisseehitatud võimalused, kuid need ei pruugi olla piisavad, et vastata teie individuaalsetele ootustele ja veebikujundusnõuetele. Veebis saadaolevate enim kasutatavate integreeritavate pistikprogrammide hulgast parandavad teie kiriku veebisaidi toimivust märkimisväärselt järgmised: lihtkalender, kihtide liider, kõigi sündmuste kalender, jutluste haldur, annetuste pistikprogramm ja korjandusplatvorm ning palju muud.

Lisaks pistikprogrammide integreerimisele võib WordPress kiidelda rikkaliku valiku mallidega, mis on loodud spetsiaalselt kiriku veebisaitide jaoks. Nii nagu pistikprogrammid, saavad need teemad olla tasuta ja tasulised ning teie enda valida on variant, mis teie projekti jaoks kõige paremini sobib. Pidage siiski meeles, et CMS-iga töötamiseks ja valitud teema kohandamiseks ei lähe te ilma PHP / HTML / CSS-i põhiteadmisteta tõeliselt ainulaadse ja ainulaadse veebisaidi saamiseks kujundus.

Kuidas luua WordPressi kiriku veebisaiti??

Kiriku veebisaidi loomine WordPressi abil on pisut keerukam ettevõtmine, eriti esmakordsete jaoks. Nagu eespool mainitud, tähendab CMS programmeerimise põhiteadmisi ja teatud veebidisaini tausta. Parima malli valimine ja kohandamine, samuti vajalike pistikprogrammide valimine ja integreerimine võtab samuti aega. Lõpuks ei saa te valmisprojekti avaldada enne, kui olete valinud selle jaoks hostingu ja domeeninime. Vaatame, mida kogu protsess hõlmab järgmises üksikasjalikus juhendis:

 1. Valige hostimine ja domeeninimi – asjaolu, et WordPress ei kuulu integreeritud hostimisega, tähendab, et peate selle ise valima. Lihtsalt uurige saadaolevad valikud ja valige host, kes vastab teie projekti konkreetsetele vajadustele.
 2. Laadige alla ja installige uusim WordPressi versioon – see on tavaliselt kiire protsess, kuid võimalike pettuste vältimiseks laadige süsteem kindlasti alla ametlikult veebisaidilt;
 3. Valige teema – Nagu eespool mainitud, on WordPressil tasuta ja tasulised kujundused, mis on saadaval nii süsteemikogus kui ka veebis. Kui teil ei õnnestu integreeritud kiriku veebisaidi teemat leida, leiate selle kindlasti veebist, kuid kontrollige pahavara koodide kasutamise vältimiseks selle ressursi usaldusväärsust, kust te selle laadite. Vastasel juhul võib olla ohustatud kogu teie veebisaidi turvalisus.
 4. Kohandage kujundus – Juurdepääs WordPressi juhtpaneelile, et vaadata selle pakutavat tööriistakomplekti ning kasutada neid funktsioone ja valikuid, mis võimaldavad teil oma kiriku veebisaidi kujundust maksimaalselt tõhusalt kohandada. Sobivate tööriistade valimisel saate redigeerida malli esialgset paigutust, stiili, tausta, värvipaletti, fonte jne. Lisaks on teil võimalus lisada uusi lehti ja jaotisi, veebisaidi menüüd, seadistada veebilehe külgriba ja muud. elemendid, mida soovite veebisaidil kuvada.
 5. Laadige sisu üles – Kui olete veebisaidi kujunduse üles seadnud, võite hakata sisu elemente üles laadima. Võtke endale aega veebisaidi logo valimiseks (või loomiseks), kirikuga seotud piltide ja videote valimiseks ja lisamiseks, meediumifailide integreerimiseks, lehtede ja jaotiste pealkirjade, pealkirjade ja muude lisamiseks. must-have elemendid.
 6. Integreerige kiriku pistikprogrammid – Järgmine samm on spetsiaalsete kiriku pluginate valimine ja integreerimine, mis vastavad teie konkreetsele veebisaiditüübile. Veebist leiate palju tasuta ja tavalisi pistikprogramme, mis võivad teie projekti funktsionaalsust täiustada. Need pistikprogrammid võivad olla seotud kiriku kalendrite, jutluse ajakavade, video- ja pildi kuvamise võimaluste, slaidiesitluste, reaalajas vestluse kättesaadavuse, annetusvõimaluse ja paljude muude sarnaste funktsioonidega..
 7. Mine elama – Niipea, kui olete oma veebisaidi kujunduse, funktsionaalsuse ja reklaamiseadete kohandamise lõpetanud, peaksite oma projekti väljanägemist eelvaatama (WordPress pakub seda võimalust). Kui kõik on korras, saate projekti ka mustandirežiimis salvestada, et seda hiljem kohandada või korraga avaldada. Nüüd saate tulemust vaadata ja seda nautida!

Proovige WordPressi kohe

Weebly – kiriku lihtsaim veebisaitide ehitaja

Weebly - kiriku lihtsaim veebisaitide ehitaja

Weebly – on veebisaitide koostaja, kes on ennast eristanud platvormina, mida kasutatakse eri tüüpi täisfunktsionaalsete veebisaitide loomiseks (vt tõelised Weebly näited). Teenus on hiljuti keskendunud e-kaubandusele, kuid seda saab endiselt kasutada muud tüüpi projektide, sealhulgas mitteäriliste organisatsioonide projektide tõhusaks käivitamiseks ja haldamiseks. Sellel on rikkalik funktsioonide komplekt, mida saate kasutada koguduse veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks, sõltumata teie veebidisaini vilumusest.

Peale e-kaubanduse spetsialiseerumise, Weebly on varustatud võimsa blogimismootoriga, mis võimaldab teil ühendada ajaveebi oma kiriku veebisaidiga ja värskendada seda teie kogudusega seotud kiireloomulise teabega.

Teenus on tuntud ka video hostimise poolest, mis võimaldab YouTube’is või otse arvutist üles laadida isegi veebikirikute seminaride jutluste videoid. See võimaldab kasutajatel, kes on mingil põhjusel jutluse vahele jätnud, seda vaadata kõikidest asukohtadest, kus nad asuvad.

Weebly pakub üsna ulatuslikku tootekogu mallid, kust leiate kiriku veebisaidi teema. Projekti isikupärase ilme saamiseks võite kasutada ka keerulisi disaini kohandamise valikuid ja tööriistu, mida süsteemil on laos.

Muud süsteemi esiletõstmised hõlmavad võimsaid Pildiredaktor mis võimaldab teil üles laadida kirikuga seotud fotosid, ulatuslik Rakenduskeskus mis võimaldab teie kiriku veebisaidil valida parimaid integreeritavaid tasuta või tasulisi vidinaid (Nivo liuguri vidin, kohandatud pildigalerii vidin, lihtne sotsiaalse jagamise ikoonide vidin, Q&A- või KKK-vidin, CSS-pildi hõljumisefektide vidin, piltide jagamise vidin, reaalajas vestluse vidin, tegevusele kutsumise vidin, väljahelistamisvidin, SEO, samuti suhtlusvidinad jne.).

Kiriku veebisaidi avamisel Weebly abil saate kasutada ka selle vormi koostajat, mis võimaldab teil luua ja kohandada veebipõhiseid kontaktvorme, RSVP loendeid, uuringuid jne..

Proovige Weeblyt tasuta

Tuuma – moodsa kiriku veebisaitide koostaja

Tuuma - moodsa kiriku veebisaitide koostaja

Tuum – on kõik-ühes kiriku veebisaitide koostaja, mis hõlmab hulgaliselt nišispetsiifilisi funktsioone ja tööriistu, mida on vaja sedalaadi veebisaidi käivitamiseks ja haldamiseks. See on ainulaadne keskus kõigile koguduse liikmetele, mis annab juurdepääsu hulgaliselt valikuid, mida kasutaja vajab veebisaidi arendusprotsessi edukaks alustamiseks..

Mugav pukseerimisredaktor teenuse loomisel võetakse arvesse algajate vajadusi ja oskusi (pastorid ja veebisaidi liikmed) meeles. Igapäevaselt kasutamiseks on see piisavalt lihtne ja arusaadav. Platvorm ei tähenda teadmiste kodeerimist, mis võimaldab probleemideta ja kiiret veebisaidi arendamist.

Lisaks intuitiivsele pukseerimisredaktorile on kaasas ka Nucleus ühe klõpsuga mallid mida saab muuta mõne lihtsa sammuga. Süsteem kiitleb ka integreeritud jutlusmootor mis võimaldab kasutajatel veebisõnumeid saata, korraldada ja vaadata. Sisseehitatud vormigeneraator on ideaalselt ühendatud esildiste armatuurlauaga, mis teeb veebisaidi ehitaja silma paista. See funktsioon võimaldab süsteemi kasutajatel luua ja integreerida registreerimisvormid veebis, et ministeeriumijuhtidele neid e-postiga edasi saata.

Muu hulgas Tuuma esiletoomine, on mõistlik mainida sõnumite märkuste, piltide üleslaadimise, nuppude loomise valiku, video- ja helipleieri, kalendri, ajaveebi, Google’i fondide, ajakaartide, pilditransformaatori, kohandatud domeenide, lihtsa faviconi seadistamise, reaalajas vestluse toe, koodi sisestamise kättesaadavust ja 30-minutilised strateegiaseansid.

Proovige Nucleus Now

Meie kirik – kristliku kiriku veebisaitide koostaja

Meie kirik - kristliku kiriku veebisaitide koostaja

Meie kirik – on uus kiriku veebiehitusteenus, mis hõlmab kõiki eeliseid ühes kohas. 1996. aastal asutatud platvorm teenib ühte ja sama missiooni – võimaldada igal kristlikul kirikul, ministeeriumil, koolil või ettevõttel käivitada ja hallata taskukohaseid ja lihtsaid kristlikke veebisaite.

Platvorm pakub usaldusväärset veebisaitide kujundamise ja hostimise teenused mis võimaldavad käivitada ja säilitada kiriku veebisaite nii kogenud kasutajatele kui ka mittekodeerijatele. Alates 2003. aastast on nad ajakohastanud malli portfellikogu, juurdepääsu võimaldamine mitmetele nišispetsiifilistele kirikute, ministeeriumite, e-kaubanduse ja muud tüüpi kristlikele veebisaitidele.

Mis on oluline, MeieChurchi veebisaidi koostaja on WordPressil põhinev projekti edasise hoolduse ja ajakohastamise lihtsustamiseks. Just sel eesmärgil pakuvad süsteemiarendajad rikkalikku veebipõhiste videoõpetuste kogu ning ka usaldusväärseid klienditoega kasutajaid, kes on pühendunud kasutajate pikaajalisele edule.

Otsimootori optimeerimine on veel üks omadus, millega meie kirik silma paistab. Neist on saanud kristlike organisatsioonide juhtiv otsinguturunduse pakkuja. Nad on välja töötanud ka eraldi teenuse kirikuturunduse jaoks, et aidata kohalikel kogukondadel nišikonkurentsis vastu pidada ja kasutajate otsinguid lihtsustada. Seega on OurChurch kena sihtkoht kasutajatele, kes otsivad ulatuslikke kiriku veebikujunduse, turunduse, reklaamimise ja reklaamimise võimalusi.

Proovige meie kirikut kohe

Sharefaith – hõlpsasti kasutatav kiriku veebisaitide koostaja

Sharefaith - hõlpsasti kasutatav kiriku veebisaitide koostaja

Jaotus – on kirikule keskendunud veebisaitide looja, mis annab praegu üle 8000 kiriku veebisaitide kogu maailmas. Süsteemi lõi kasutajate meeskond, kes on ka kristliku kiriku liikmed ja näevad seega oma peamist ülesannet aidata teisi kogukondi oma veebisaitidel jumalasõna levitama..

Veebisaidi koostajal on kaasas a lohistage veebisaidi redigeerijat mis välistab vajaduse koodõppe järele. Kasutajatel on juurdepääs ka kiriku veebisaidi mallid mida saab kohandada vastavalt teie koguduse vajadustele. Kujundus on aga üsna lihtne, kui isegi mitte vananenud.

Süsteem võimaldab jutlusi jagada video- ja helimängijate integreerimine. Lisaks otseülekannete vaatamisele saavad kasutajad soovitud jutlusi ka otse oma töölauale või mobiilseadmetele alla laadida. Teenus on kaasas sisseehitatud e-post + kalender valik, mis võimaldab teil kogudusega jagada kõige olulisemaid sündmusi, uudiseid ja eelseisvaid jutluse ajakavasid ning isegi neid e-posti teel saata kaubamärgiga e-posti domeeniga.

Lisaks kogudusega seotud funktsioonidele jätab Sharefaithi funktsionaalsus siiski palju soovida. Süsteem on keskendunud liiga nišile ja seega ei saa funktsioonidega koormatud veebisaidi saamiseks toimimisvabadust pakkuda. Seega ei saa seda vaevalt pidada vääriliseks veebisaidi ehitajaks kirikuprojektide arendamisel.

Proovige Sharefaithi nüüd

FaithLife saidid – platvorm kiriku veebisaidi loomiseks

FaithLife saidid - platvorm kiriku veebisaidi loomiseks

Usuelu saidid – on veel üks veebisaitide koostaja, mis keskendub eranditult kõigi jaoks hõlpsasti hallatavate ja hooldatavate kirikute veebisaitide arendamisele. Selliste veebisaitide peamine missioon on kaasata kogukonnaliikmeid aktiivselt osalema koguduse elus ja kaotada veebisaidi arendamisega seotud vaeva..

Veebisaidi koostaja pakub näpunäiteid ja soovitusi kohustuslikel etappidel, mida kasutaja peab tegema, et hõlpsalt projekti alustada ja lõpule viia. Need juhised pole süsteemi lihtsuse ja selle kiriku tugeva fookuse tõttu siiski kuigi vajalikud.

FaithLife Sites välistab vajaduse uuesti ja uuesti samu veebisaidielemente kopeerida ja kleepida. Selle asemel saab kasutaja võimaluse kirjutada üks kord nõutav teave (olgu selleks kalendrisündmus, teade, jutluse üksikasjad jne) ja süsteem uuendab seda vajadusel samas jaotises.

FaithLife Sites võimaldab veebisaidi redigeerimise protsessi jagamine koos teiste koguduse liikmete, vabatahtlike või kogukonna liikmetega, kes on kaasatud veebisaidi arendamisse või haldamisse. Kasutajad, kes jagavad projektihaldusõigusi, saavad juurdepääsu disaini kohandamise tööriistadele ja valikutele (fontide, menüüde, lehtede ja värviskeemide kohandamine). Samuti saavad nad lisada kohandatud lehti vajalikele ministeeriumidele, misjonäridele ja teistele kasutajarühmadele.

Nagu ka Sharefaith, ei tööta FaithLife Sites kiriku veebisaitide loomisel suurepäraselt. Selle põhjuseks on asjaolu, et veebisaidi koostaja pole just nii funktsionaalne ja selle funktsioonide komplekt on suunatud ainult kirikuga seotud aspektidele. Süsteemil puudub standardfunktsionaalsus, mis on kohustuslik iga veebisaidi jaoks. Kindlasti on mõistlik otsida oma kiriku veebisaidile paindlikum ja edasijõudnum veebiehitaja.

Proovige Faithlife Sites Now

Bluehost – parim veebimajutus kirikute veebisaitidele

Bluehost - parim veebimajutus kirikute veebisaitidele

Sinine vaim – on üks populaarsemaid hostingu pakkujaid ja parimaid veebimajutusi kirikute veebisaitidele. Süsteem paistab rahva hulgast silma oma ulatusliku funktsioonide komplekti, paindlikkuse, ohutuse, usaldusväärsuse ja võimsa jõudluse tõttu. WordPress CMS soovitab Bluehostit ametlikult kõige usaldusväärsem ja taskukohasem hostingu pakkuja talletatud projektide talletamiseks. Platvorm on suurepärane valik kirikute veebisaitide majutamiseks, kuna see pakub mitmeid funktsioone, mis aitavad seda veebisaiditüüpi edasi arendada.

Hostiteenuse pakkuja annab juurdepääsu rikastele täielikult integreeritud turg paljude skriptide, rakenduste, vidinate ja lisandmoodulitega, mis võivad märkimisväärselt suurendada teie kiriku veebisaidi toimivust. Nende hulka kuuluvad mitmekülgsed nišispetsiifilised WordPressi teemad, e-kaubanduse ja ajaveebilaiendid, projektide edendamise ja turunduse tööriistad, fotogaleriid, mida saate kasutada oma kiriku veebisaidi jaoks piltide valimiseks jne.

Muud Bluehosti esiletõstmised hõlmavad järgmist täiustatud ohutustase ja paindlikkus platvormi. Hostiteenuse pakkuja pakub tipptasemel rämpsposti kaitset ja turvafunktsioone, mis aitavad kaitsta teie kiriku veebisaiti kolmanda osapoole juurdepääsu ja konfidentsiaalse teabe kaotamise eest. Süsteem tagab ka kuumade linkide kaitse ja võimaldab kasutada mitut turvariista, sealhulgas Spam Expert, Spam Hammer ja palju muud.

Lisaks tagab hostingu pakkuja silmapaistvuse lehe laadimiskiiruse ja tööaja määra parandamine oma projektist. Selle tulemuseks on projekti üldise jõudluse ja liikluse kasvu paranemine.

Bluehost on turvaline, usaldusväärne, funktsionaalne ja odav hostingu pakkuja. Praegu saate kasutada kogu platvormi funktsioonide komplekti hinnaga 2,95 dollarit kuus, saades eeliste loendi (regulaarsed WordPressi värskendused, piiramatu ribalaius, SSL-sertifikaadi ühendus jne.) selle hinnaga.

Proovige Bluehost Now

Rätsepad – parim kiriku veebisaitide kujundamise ettevõte

Rätsepad - parim kiriku veebisaitide kujundamise ettevõte

Tailor Brands – on parim kiriku veebisaitide kujundamise ettevõte, mis mitte ainult ei aita teil sellist projekti käivitada, vaid aitab kaasa ka selle edasisele arendamisele ja populariseerimisele sihtrühma seas. Süsteemi toiteallikaks on tehisintellekt, mis võimaldab käivitada kvaliteetseid unikaalse kaubamärgi identiteediga veebisaite, isegi kui te pole veebidisaini ekspert.

Üks esimesi ja olulisemaid samme, mille võite täita, jätkates kiriku veebisaidi arendamise protsessiga, on logo kujundamine. Tailor Brands on varustatud integreeritud kvaliteediga Logo tegija tööriist, mis võimaldab juurdepääsu mitmele laos olevale logo loomise elemendile, mida saate kasutada oma kiriku veebisaidi logo arendamiseks (kui teil seda veel pole). Loomisprotsess on lihtne, kiire ja kõigile arusaadav.

Rätsep Brand pakub ka täielikult integreeritud sotsiaalse juhtimise platvorm, mis võimaldab jagada teie kiriku veebisaidiga seotud sisu sotsiaalsetes võrgustikes, et muuta teie sihtrühm teadlikuks kõigest, mis teie kirikuelus toimub. Kui plaanite annetusi koguda (mis on iga kiriku jaoks oluline missioon) võimaldab süsteem teil selle funktsionaalsuse abil luua ja integreerida kiirreklaame Rätsepad platvorm.

Süsteem pole tasuta ja peate ikkagi investeerima oma kiriku veebisaidi reklaamimisse, kui otsustate siiski seda eelistada. Tailor Brands positsioneerib end aga enamasti professionaalse ettevõtluse arendamise ja brändinguga tegeleva ettevõttena. Selle kasutamine kiriku veebisaitide loomiseks ei ole kõige mõistlikum lahendus, kuna selleks on palju soodsamaid ja funktsionaalsemaid veebisaidi koostajaid.

Proovige Tailor Brands nüüd

IM-looja – mittetulundusühingute veebisaidi koostaja

IM-looja - mittetulundusühingute veebisaidi koostaja

IM-looja – on professionaalne veebisaitide koostaja mittetulundusühingutele, mis pakub muljetavaldavat integreeritud funktsioonide komplekti, mis on vajalik kvaliteetse kiriku veebisaidi käivitamiseks ilma dollarit sinna investeerimata. Selle, mida platvormi kasutamisel saate, on ajaveeb, e-kaubanduse ja turunduse funktsioonid, reageerivad teemad, mitu aktsiapilti / videot, mis lisab teie projektile funktsionaalsust ja visuaalset atraktiivsust. Pidage meeles, et te ei pea seda tegema omada mis tahes kodeerimisoskust alustada kiriku veebisaiti IM Loojaga.

Veebisaidi koostajal on integreeritud versioon ajaveebimootor, mis võimaldab blogi ühendada teie kiriku veebisaidiga. See võimaldab tihedamat suhtlust koguduse liikmetega, paremat suhtlemist erinevate kasutajarühmadega ja teie veebisaidi üldist kujundamist. Uute postituste üleslaadimisega oma ajaveebisektsioonidesse hoiate lugejaid huvitamas kirikuga seotud nüansse. Lisaks on võimalus lubada kasutajate kommentaarid tõhusamaks suhtlemiseks.

IM-loojal on rikas tasuta piltide / meediumifailide kollektsioon saate kasutaja tähelepanu juhtimiseks valida oma kiriku veebisaidi ja selle integreerida. Otsingufiltri valik aitab teil saadaolevaid fotosid tõhusalt sorteerida, et valida need, mis sobivad kiriku nišiga kõige paremini. Samuti on võimalus sirvida mõnda komplekti tasuta reageerivad mallid et valida see, mis sobib teie projekti jaoks kõige paremini. Edasine malli kohandamine on üsna intuitiivne ja olemas on ka koodi sisestamise võimalus, mis võimaldab teil luua silmapaistva ja täielikult isikupärastatud kiriku veebisaidi kujunduse.

Proovige IM-loojat tasuta

Mis on kiriku veebisaidi eesmärk?

Kiriku veebisaidid täidavad korraga mitu missiooni. Nende peamine eesmärk on teenida peamist infoallikas kirikukoguduse jaoks. See on kõige usaldusväärsem ja mugavam sihtkoht kasutajatele, kes soovivad olla kursis peamiste kirikuuudiste, teadaannete, sündmuste, ajakavade ja muude seotud asjadega.

Kiriku mis tahes veebisaidi teine ​​ülesanne on luua pastorite ja koguduse vahel elavat suhtlust. Selliste projektidega kaasnevad tavaliselt vestlused, foorumid, ajaveebid ja muud elemendid, mis võimaldavad hoida ühendust inimestega, kellega kasutajad sagedamini suhtlevad..

Koguduse veebisait on ka koht, kus annetusi on mugav ja lihtne teha. Mittetulundusühinguna jätab kirik igale liikmele õiguse annetada teatavaid rahasummasid vabatahtlikuks tegevuseks, kiriku arendamiseks või muuks otstarbeks.

Kuidas luua oma kiriku jaoks veebisait??

Niipea kui otsustate asutada kiriku veebisaidi, näete hädavajalikke samme lihtsa alustamiseks. Olgu lisatud peamised punktid, mida peate oma projekti kallal töötades arvestama.

 1. Valige süsteem – Esimene ja peamine asi, mida peaksite oma veebisaidi arendamise ajal tegema, on valida õige tööriist. Ideaalis peaks see olema süsteem, mis vastab teie veebikujundamise oskustele, eesmärkidele, projekti nõuetele ja eelarvele. Selles osas on kõige sobivamad tööriistad veebisaitide koostajad, kuid sügavama paindlikkuse saavutamiseks võite kasutada ka CMS-i.
 2. Valige domeen ja hostimine – Enamikul veebisaitide koostajatel on integreeritud hostimine ja domeeninimi, mida pakutakse sageli boonusena. Seega ei pea te selle nüansi pärast vaeva nägema. CMS-iga töötades näete siiski vajadust valida kolmanda osapoole hostimine ja domeen. Pidage seda oma valiku tegemisel meeles.
 3. Valige mall – Sõltuvalt sellest, millist süsteemi soovite kasutada, pakutakse teile kiriku veebisaitide jaoks mallide kogumit. Need võivad olla kas standardsed teemad või spetsiaalsed kiriku mallid. Selle nullist kohandamiseks võite valida ka täiesti tühja teema. Mis puutub CMS-i, siis pakub see nii sisseehitatud disainilahendusi (mille valik võib olla üsna piiratud) kui ka tasuta / tasulisi malle, mille on loonud kolmandate osapoolte arendajad.
 4. Kohandage kujundus – Nii veebisaidi koostajad kui ka CMS pakuvad disaini kohandamise tööriistade komplekti, mida saate kasutada isikupärastatud veebisaidi kujundamiseks. Saate redigeerida peaaegu kõiki valitud malli elemente, oma sisu üles laadida, meediumifaile lisada jne.
 5. Integreerige vidinad / pistikprogrammid – Veebisaitide koostajad võimaldavad juurdepääsu integreeritud vidinate kogule, mis võivad olla spetsiaalselt loodud kirikute veebisaitidele. Sama on CMS-iga, mis on tuntud ka ulatuslike pistikprogrammide integreerimisvõimaluste poolest.
 6. Ühendage sotsiaalmeedia kontod – Ükskõik, millise platvormi valite, ei lähe te ilma, kui ühendaksite sellega sotsiaalmeedia kontosid. See on kohustuslik, kui kavatsete oma kogudust laiendada ja lihtsalt selle liikmetega ühenduses olla.
 7. Veebisaidi optimeerimine – Järgmine samm on valmis veebisaidi optimeerimine otsingumootorite paremaks järjestamiseks ja paremaks veebis kuvamiseks. Enamik tänapäevaseid veebisaitide koostajaid ja CMS-i on SEO-sõbralikud – seadke lihtsalt vajaliku SEO-sätted, mis leitakse eraldi lehelt, et veenduda, kas teie projekt on otsimootorites kõrgel kohal.
 8. Mine elama – Veebi loomise protsessi viimane samm on veebisaidi lõplik avaldamine. Enne avaldamist on mõistlik projekti eelvaates veenduda, et see on absoluutselt valmis. Seejärel jätkake selle avaldamist ja nautige tulemust!

Kiriku veebikujundus – mida see peaks hõlmama?

Õige veebi loomise tööriista valimine on vaid pool edust. Lisaks sellele, et projekt on informatiivne, peaks see sisaldama ka ahvatlevat kujundust, et hoida kasutajad ikka ja jälle selle sirvimisega tegelemas. See on peamine põhjus, miks kiriku veebisaidile tuleb lisada kohustuslikud kujunduselemendid. Kaasame nüüd mõned neist elementidest:

 • Jutluste fotod ja videod – Teie veebisaidi külastajad hindavad kindlasti võimalust vaadata jutluste fotosid ja videoid (eriti neid, mille nad on mingil põhjusel unarusse jätnud). Samuti on soovitav lisada võimalus vaadata kõigi läbiviidud jutluste otseülekandeid;
 • Laste ministeeriumi osakond – Laste teenimisosakonna lisamisega saate meelitada laste tähelepanu kirikuga seotud probleemidele. Vanemad, kes on kaasatud ka teie kogudusse, hindavad seda tõesti;
 • Ürituste kalender – Ürituste kalendri loomine ja integreerimine annab teie kiriku kodulehele kindlasti lisaväärtuse. See on üks kohustuslikest elementidest, mis võimaldab külastajatel olla kursis kõigi kavandatud sündmustega, mis kirikus toimuvad;
 • Veebiannetus – Internetis annetamise funktsiooni lisamine võimaldab inimestel anda rahalist panust kiriku arendamisse või vabatahtliku tegevuse arendamisse;
 • Live Chat / Foorum – Kui soovite kogudusega ühenduses olla, on tore mõte integreerida kiriku veebisaidile vestlus või foorum. Nii saate suhelda teiste koguduse liikmetega, et mitte kaotada nendega ühendust;
 • Sotsiaalmeedia – Te ei saa ka ilma sotsiaalse meedia ressursse integreerimata – kirikuga seotud sotsiaalmeedia kontosid regulaarselt värskendades saate oma sihtrühma kasvatada. See aitab kasutajatel lõpuks teiega ühendust võtta, vaadata teie viimaseid uudiseid ja sündmusi ning suurendada kogudust;
 • Google kaardid – On tõesti soovitav lisada oma kiriku veebisaidile Google Mapsi vidin – see on parim viis jagada oma kiriku asukohta ja aidata uutel koguduse liikmetel seda hõlpsalt leida.

Alumine joon

Kiriku veebisaidi loomisel on parim lahendus veebisaidi ehitaja kasutamine. Soovitud tulemuse saavutamiseks peate siiski valima kõik-ühes ja nišiplatvormide vahel. Valik sõltub teie tegelikest veebiehitusvajadusest ja kiriku veebisaidi kohandamise põhjalikkusest, millele soovite.

Tänase seisuga on Wix ja WordPress kõige perspektiivikamad kiriku veebisaitide loomise lahendused. Need on platvormid, mis on juba loonud usaldusväärse veebi olemasolu ja seega ei vaja üksikasjalikku tutvustamist. Seda seetõttu, et nende funktsioonide komplektid ja valminud projektide näidised räägivad enda eest.

Kõigi veebisaitide koostajana töötab Wix suurepäraselt kogenematute kasutajate jaoks, samas kui WordPress on eelistatavam lahendus kasutajatele, kes soovivad oma veebisaidi loomisprotsessist maksimaalselt kasu saada, et lõpuks saada täisfunktsionaalne kiriku veebisait. Õige valiku tegemiseks kaaluge oma veebidisaini eesmärke ja otsustage, milline lahendus vastab teie oskustele ja vajadustele.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me