Parimad kindlustuse veebisaidi ehitajad

Parimad kindlustuse veebisaidi ehitajad


Iga ettevõte vajab tõhusat turundust. Kindlustusvaldkond pole erand. Peamine idee on pakkuda oma teenuseid lõpptarbijale. Veebisaidil võib olla tohutu potentsiaal turunduse ja reklaami seisukohast. See võib anda teile maksimaalse tulemuse, hankida rohkem potentsiaalseid kliente ja teenida suuremat tulu.

Digitaalajastu lõi niinimetatud e-kindluse niši, kus tuhanded kindlustusettevõtted osutasid oma teenuseid veebis. Kaasaegsed veebisaidiehitajad näivad olevat lihtne ja kiire lahendus kindla veebis olemasolu loomine. Enamik neist on väga lihtne kasutada ega nõua tehnilisi oskusi. Teised tulevad välja kasutamiseks mõeldud kindlustusmallidega, mis lihtsustavad vähem kui paari tunniga avaldatud veebisaidiga veebis liikumist..

Oleme üle vaadanud mõned populaarsemad veebisaidi loomise platvormid, mis vastavad teie kindlustusettevõtte vajadustele. Vaatame, mida nad võivad pakkuda.

Testisime välja 6 parimat kindlustusveebisaidi ehitajat:

 1. Wix – parim kindlustuse veebisaitide koostaja
 2. uKit – lihtne kindlustusagendi veebisaidi koostaja
 3. WordPress – tasuta CMS kindlustusveebisaidi loomiseks
 4. Järjehoidja – Kanada AI-toega veebisaitide koostaja
 5. SITE123 – lihtsaim kindlustusveebisaidi koostaja
 6. Tailor Brands – professionaalne veebidisaini ettevõte

Kui teil on õigus alustada oma kindlustusveebisaidi kasutamist, on tungivalt soovitatav vaadata üle, uurida ja testida kõiki ülalnimetatud loendisse kuuluvaid veebisaidiehitajaid. Mõelge välja, mida iga platvorm pakub, et otsustada, milline neist vastab teie individuaalsetele veebikujundusnõuetele, eelistustele ja ärivajadustele.

Wix – parim kindlustuse veebisaitide koostaja

Wix - parim kindlustuse veebisaitide koostaja

Wix – on parim kindlustusveebisaidi koostaja, mis võimaldab algajatel ja veebidisaini spetsialistidel tõhusalt käivitada ja juhtida kvaliteetseid täisfunktsionaalseid projekte. Süsteem on kasutaja tähelepanu pälvinud tänu arenenud tehnoloogiatele, taskukohasele hinnakujundusele, lihtsusele ja lisafunktsioonide komplektile, mis tagavad väärilise tulemuse. Wixil on käepärane pukseerimisredaktor ja see keskendub peamiselt väikeettevõtluse arendamisele ja reklaamimisele veebis. See on hea ka algajatele ilma tehnilise taustata. Kindlustusveebisaitide osas on platvormil järgmised eelised:

 • Mobiilivalmidusega kindlustusmallid – Wix pakub professionaalse disainiga kindlustusagentuuridele kasutusvalmis malle. Neil on juba olemas kõik vajalikud jaotised, sealhulgas kontaktteave, tööaeg, asukoht, klientide ülevaated, ettevõtte kindlustuspädevus jne. Veebis liikumiseks peate lisama ainult oma teksti, logo ja ettevõtte nime. Nad töötavad hästi nii laua- kui ka mobiilseadmeid.
 • Logo tegija – instrument võimaldab teil luua professionaalse tasuta logo. Sisestage lihtsalt oma ettevõtte nimi, vastake mitmele küsimusele ja hankige mitu logo näidist, mida saate ise redigeerida. Saate luua oma unikaalse logo, kasutades kohandatud Wixi logovalmistajat.
 • Täpsem blogimine – Blogi on hea viis kogemuste jagamiseks ja oma veebisaidi reklaamimiseks SEO-sõbralik sisu. Wixil on hämmastav ajaveebide funktsionaalsus. Saate luua ühe klõpsuga võimsa ajaveebilõigu ja seda kohandada, lisades või eemaldades jaotisi, töötades SEO sätetega jne.
 • Wix App Market – Siit leiate palju vidinaid ja rakendusi, et parandada veebisaidi kasutatavust ja muuta see kasutajasõbralikumaks. Vidinate kollektsioon hõlmab reaalajas vestlusi, kommentaaride vorme, tagasihelistamisfunktsioone, iseloomustusrakendusi, sündmuste kalendreid jne. Wixi kasutajad on kõik vidinad tasuta..
 • Wix ADI – Ehkki Wixil on väga hõlpsasti kasutatav WYSIWYG sisuredaktor, on platvormil olemas AI-põhine instrument ehituse protsessi veelgi lihtsamaks muuta. Sisestage oma ettevõtte teave ja vastake mõnele küsimusele, et saada iga vajaliku jaotisega kasutusvalmis veebisaidi paigutus. Muutke sisu lihtsalt ja minge reaalajas.
 • Wix ShoutOut. Veel üks Wixi esiletõst on selle meiliturunduse funktsioon. See võimaldab luua informatiivseid e-kirju, et jagada oma kindlustuse veebisaidiga seotud teavet ja alustada turunduskampaaniaid võimalikult lühikese aja jooksul. Selle tööriistaga on kaasas valmis kohandatavad stiilid, professionaalsed e-posti mallid, lihtsad sisu integreerimise võimalused. Lisaks on võimalik kasutada sotsiaalmeediat ja statistika jälgimise tööriistu, et saada peamist teavet oma kindlustuse veebisaidi reklaamimise kohta.
 • Tõuse üles. See on täiustatud kõik-ühes lahendus, mis on spetsiaalselt kohandatud kõigile teie kindlustustegevuse arendamise / reklaamimise vajadustele. Komplekt sisaldab üle 20 professionaalse ettevõtte tööriista, mis lihtsustavad agentuuri juhtimisprotsessi. Tööriistade abil saate oma kindlustusseltsi veebis käivitada, juhtida ja reklaamida ning selle mainet kasvatada. Nagu kõige tõhusamad tööriistad, mida siin kasutada saate, on mõistlik mainida reaalajas vestlust, postkasti, arveid, vorme, kontakthaldurit, ülesandeid & Meeldetuletused, automatiseerimine, hinnapakkumised ja palju muud.

Maksumus: Wixil on tasuta plaan, mis on hea kas süsteemi funktsioonide rikkaliku spektri testimiseks või lihtsa ülesehitusega väikeste projektide käivitamiseks. Tasuta plaan töötab teie kindlustusagentuuri veebisaidil välja ainult siis, kui olete rahul Wixi alamdomeeniga ja vähem kui 500 MB kettaruumi. Kui soovite laiendatud võimalusi, peaksite siiski kaaluma uue tasulise plaani üleviimist, mida süsteem pakub. Seal on kahte tüüpi tellimusi veebisaidi koostaja pakub, nimelt tava- ja äri- / e-kaubandust. Odavaim tavapakett maksab 13 dollarit kuus, samas kui kõige taskukohasemate ettevõtete tellimuste hind algab 23 dollarist kuus.

Proovige Wixi tasuta

uKit – lihtne kindlustusagendi veebisaidi koostaja

uKit - lihtne kindlustusagendi veebisaidi koostaja

uKit – on lihtne kindlustusagendi veebisaidi ehitaja, mis töötab suurepäraselt kõigile kasutajatele, sõltumata nende kodeerimisoskusest ja veebidisaini taustast. Algselt on platvormi kasutatud väikeettevõtete veebisaitide arendamiseks ja seega on sellel kaasas ulatuslik funktsioonide komplekt, mis on just selleks otstarbeks vajalik. Kindlustusagentuurid saavad kindlatest veebiesitlustest kasu tänu professionaalselt kujundatud mallidele, lihtsale sisuredaktorile, pukseerimisfunktsioonile ja lisavõimalustele, mida pakub üks hõlpsamini kasutatav ja taskukohasem veebisaidi koostaja..

 • Reageerivad mallid kindlustusagentidele – uKitil on eraldi finants- ja kindlustuskategooria, milles on üle 10 kasutusvalmis reageeriva malli. Neil on eelnevalt ehitatud struktuur, mis tõstab esile tariifid, kindla teabe, kontaktvormid ja muud olulised jaotised, mis heal veebisaidil peavad olema. Valige paigutus, ühendage oma domeen ja alustage veebisaidi redigeerimist.
 • Mobiili eelvaate režiimid – suurepärane tööriist teie veebisaidi välja nägemiseks nii lauaarvuti versioonis kui ka nutitelefonis või tahvelarvutis, vaatamata ekraani suurusele või kandjale. Klõpsake lihtsalt armatuurlaua vasakus ülanurgas asuval seadme ikoonil või muutke lehte, et see näeks välja veatu.
 • Vidinad ja lisandmoodulid – uKit on väga paindlik veebisaidi loomise lahendus, millel on palju integreerimisvõimalusi. Võite oma veebisaidi ühendada kolmandate osapoolte teenustega, et tagada analüütika või e-posti teel turundamine või kasutada iga malliga saadaolevaid sisseehitatud rakendusi.
 • Väga lihtne ja kiire – uKit on kindlasti üks lihtsamaid veebisaitide koostajaid. Sellel on kõik alates lohistamise funktsioonist kuni lihtsa sisu redigeerimiseni. Sisestage tekstid, fotod või kontaktteave ja avaldage valmis veebisait.
 • Arendaja juurdepääs – selle funktsiooni abil saate veebisaidi loomise protsessi tellida tasuta. Las spetsialistid saavad teie sisu ja veebidisaini teie eest hoolitseda.
 • Veebikalkulaator – Veebisaidi koostaja veel üks tugev külg on selle kallim vidin uCalc – veebikalkulaator, mis võimaldab kasutajatel tehingu maksumuse teada saada otse veebisaidilt. Teil pole vaja küsida teie abi ega raisata aega, et määratleda neile huvipakkuv hind. Veebikalkulaatori kättesaadavus on see, mida enamik kasutajaid teie kindlustusveebisaidi kohta hindab.
 • CRM Integreerimine – Ettevõtlusele keskendunud veebisaitide koostajana annab uKit juurdepääsu arenenud amoCRM-i tööriistale. See on intuitiivne, kuid funktsionaalne kliendiraamatupidamise süsteem, mis aitab jälgida klientide käitumist ja kasvatada müügimahtusid. Platvorm muudab klientidega suhtlemise, tellimuste haldamise jms protsessid palju lihtsamaks ja tõhusamaks.

Maksumus: uKit on üks taskukohasemaid platvorme, ehkki see ei paku tasuta paketti. Kuid kasutajad saavad 14-päevasest tasuta prooviversioonist kasu ja saavad kontrollida, kuidas süsteem töötab. Teisest küljest näib soodsa hinnaga 4 dollarit kuus Premium-paketi eest, millel on kõik funktsioonid ühes, sealhulgas hostimine ja domeen.

Proovige uKitit tasuta

WordPress – tasuta CMS kindlustusveebisaidi loomiseks

WordPress - tasuta CMS kindlustusveebisaidi loomiseks

WordPress – on ülemaailmselt populaarne tasuta CMS luua kindlustusveebisait, mis pakub muljetavaldavat valikut niššiga seotud funktsioone, tööriistu ja integreerimisvõimalusi, mis on vajalikud seda tüüpi projekti käivitamiseks ja haldamiseks. Sisuhaldussüsteemina pole WordPressi enam nii palju kui tavalist kasutada pukseerige veebisaitide ehitajaid, kuid sellega on siiski mugav ja hõlbus töötada. Uute postituste ja lehtede loomine on väga lihtne kasutusvalmis kindlustuse skeemid aga teevad triki. Hoolimata kõigist parandustest võib WordPress olla null tehniliste teadmiste või taustaga inimeste jaoks endiselt üsna kõva. Teisest küljest on see endiselt taskukohane ja paindlik viis veebiettevõtmiseks väikeettevõtte saidil.

 • Suur valik kindlustusteemasid – WordPressil on ilmselt kõige laiem valik kindlustusteemasid. Kümned eelnevalt ehitatud paigutused on varustatud kõigi vajalike veebisaidiblokkidega. Kuid need hõlmavad ainult mõnda lähtejoone plokki. Kui soovite reaalajas vestlust või kalendrit, peate need otsima vidinate kategooriast või laadima uue pistikprogrammi turult.
 • Täpsemad integreerimisvõimalused – CMS-i platvormina reserveerib WordPress palju ruumi kõigi suuremate kolmandate osapoolte teenuste integreerimiseks alates saatmiskindlustusinstrumentide ja makseviisidest kuni analüüsi- ja jälgimisriistadeni, Google Mapsini, et rõhutada kontori täpset asukohta ja palju muud.
 • Kindlustuse ja kinnisvara pistikprogrammid – WordPress pakub rikkalikku pistikprogrammide komplekti, et parandada teie kindlustusveebisaidi toimivust ja kujundust. Pistikprogrammid on saadaval tasuta ja tasuliste variantidena, mis tagab valikuvabaduse. Mõne muljetavaldavama kindlustus- ja kinnisvara pistikprogrammi kohta, mida saate oma veebisaidi jaoks valida, on hüpoteeklaenude kalkulaator, hõlpsad kinnisvaraobjektid, oluline kinnisvara, Contempo kinnisvara kohandatud postitused, AgentPressi nimekirjad, WP Property, Estatiku kinnisvara pistikprogramm ja Realia, kui mainida mõnda..
 • Kliendisuhtluse pistikprogrammid. Koos kindlustuse ja kinnisvara pistikprogrammidega pakub WordPress valikut kliendi interaktsiooni pistikprogramme / vidinaid. Need aitavad kaasa veebisaidi kaudu kliendiga suhtlemisele. Mõned kõige populaarsemad seda tüüpi pistikprogrammid on järgmised: AH-piletid, Zendesk, spordiulaud, reaalajas vestlus, Zopimi live-vestlus, tugikommid, uCare jne.

Maksumus: Platvorm on tasuta. Domeeni registreerimise ja hostimise eest peate siiski maksma. Tasulised on ka premium-mallid ja pistikprogrammid, ehkki saate hallata tasuta alternatiivide abil. Mis puutub majutamisse, Sinine vaim tundub parim valik, võttes arvesse saadaolevaid taskukohaseid hindu ja plaanifunktsioone. Esiteks saab selle integreerida WP armatuurlauaga. Teiseks on juba kaasas kohandatud WordPressi teemad, pistikprogrammid ja teenused, mis võtaks CMS-i täies mahus kasutusele. Viimane, kuid mitte vähem tähtis, saate suurepärase tööaja ja lehe laadimise kiiruse ainult 2,95 dollari eest kuus. Stardiplaanist piisab väikese või keskmise kindlustusveebisaidi pidamiseks.

Laadige WordPress alla tasuta

Järjehoidja – Kanada AI-toega veebisaidi ehitaja

Järjehoidja - Kanada AI-toega veebisaidi ehitaja

Järjehoidja – on Kanada AI-toega veebisaitide looja, mis on suurepärane valik kindlustusveebisaitide arendamiseks. Platvorm kasutab veebisaitide käivitamiseks uusimaid ja kõige arenenumaid tehnoloogiaid, ilma et selleks oleks vaja kodeerimise või veebidisaini oskusi. See on üks peamisi funktsioone, mis muudavad süsteemi vääriliseks lahenduseks nii tehnikutele kui ka kogenud veebiarendajatele. Funktsioonide hulgas, mis teevad järjehoidjast kindlustuse veebisaitide jaoks sobiva veebiehitusvahendi, on mitu punkti, mis paistavad silma rahvahulgaga.

 • AIDA tehisintellekt – Süsteem hoolitseb teie eest ehitusprotsessi eest. Peate määrama ainult oma ettevõtte välja ja andma ettevõtte nime. Süsteem töötleb teavet kasutamiseks valmis veebisaidi paigutuse saamiseks. Võite valida mitme variandi hulgast ja minna seejärel redigeerimisetappi.
 • Lihtne sisuredaktor – Kasutajad ei pea tegelikult redigeerima. Nad peavad valima ainult hulga valmisplokke ja sisestama sisu. Siin on meil palju erinevaid mooduleid, sealhulgas jaotist Teave või Kontakt. Lisage need lihtsalt lehele ja lisage teave. Samal ajal on teil endiselt võimalus manustada oma kood.
 • Järjehoidjate fookusfunktsioon – Kasutage kohandatud vorme, et jagada teavet eelseisvate sündmuste või kindlustusseminaride kohta. Funktsioon võimaldab teil esile tõsta sündmuse külalisi, liikmeid või esinejaid. Hea võimalus saada tõhusat tagasisidet potentsiaalsete klientidega.
 • Lisafunktsioonid – Veebisaidi koostajal on tasuta SSL-turvalisus, kohandatud ajaveebifunktsioon, mis meelitab ligi uusi kliente ja jagab olulist teavet, tööriistad SEO jaoks optimeeritud kontakti loomiseks ja laiema vaatajaskonnani jõudmiseks, sujuv sotsiaalsete võrgustike integreerimine jne..
 • Kujutise / video redigeerimise tööriistad – Platvormil on mugav piltide / videote redigeerimise võimalus, pakkudes komplekti tasuta videofaile ja pilte, mille vahel valida. Integreeritud fotoredaktor võimaldab valitud pilte redigeerida, kärpida ja nende suurust muuta nii, et need sobivad ideaalselt veebisaidi paigutusega. Veelgi enam, on võimalik integreerida videotausta ja spetsiaalsed visuaalefektid, et anda valitud failidele tipptasemel ilme.

Maksumus: Järjehoidjal on tasuta plaan 1 GB ribalaiusega ja 500 MB salvestusruumiga. See sisaldab ka tasuta SSL-sertifikaati ja hostimist. Kuid te ei saa oma domeeni ühendada. See on ilmselt ainus puudus. Hea mõte on valida professionaalne pakett, mis maksab ainult 11 dollarit kuus ja sisaldab kõiki pakis sisalduvaid funktsioone, nagu piiramatu salvestusruum ja ribalaius, tasuta domeen ja SSL, analüütika, lisatasu tugi ja palju muud.

Proovige tasuta järjehoidjat

SITE123 – lihtsaim kindlustuse veebisaitide koostaja

SITE123 - lihtsaim kindlustuse veebisaitide koostaja

SITE123 – on lihtsaim kindlustusveebisaidi ehitaja, mis oli algselt suunatud algajate vajadustele, oskustele ja nõudmistele. Platvormil on mugav pukseerimisredaktor, intuitiivne armatuurlaud, tasuta reageerivad kujundused ja funktsioonide rohkus, mis muudavad süsteemi projekti valimisel vääriliseks. SITE123-ga töötamine ei nõua mingit kodeerimisoskust ja just see meeldib enamikule kindlustusagentidele. Veebisaidi koostaja pakub eristatavate funktsioonide komplekti, mis aitab hõlpsalt ja hõlpsalt luua kindlustusprojekte.

 • Vastuvõtlikud kindlustusmallid – Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu rikkalikule tasuta reageerivate mallide kollektsioonile, mis sobib erinevatele nišidele. Kataloogi sirvides näete kvaliteetseid kujundusi, mis sobivad suurepäraselt kindlustusveebisaitide arendamiseks. Samuti on võimalik valida täiesti tühi teema ja kohandada seda nullist, lähtudes teie kindlustustegevuse nõuetest ja spetsifikatsioonidest.
 • Mitmekeelne tugi – SITE123 abil saate käivitada mitmekeelse veebisaidi ilma, et teie kindlustusprojekti mitme keeleversiooni väljatöötamiseks oleks vaja erilisi pingutusi. See funktsioon aitab teil luua rohkem liiklust ja saada välismaalt klientide / partnerite huvi. See aitab kindlasti kaasa teie kindlustuse veebisaidi tõhusamale reklaamimisele.
 • Vormi ehitaja – Veebisaidi koostaja võimaldab veebipõhise vormide koostaja teie projekti integreerida, muutes sellega klientidega suhtlemise lihtsamaks. Võite valida mitme valmis paigutuse, disaini kohandamise tööriistade ja spetsiaalsete elementide hulgast, mis aitavad teil alustada ja integreerida erinevat tüüpi veebivorme oma kindlustussaidile.
 • Sotsiaalse meedia integratsioonid – Veel üks kohustuslik ülesanne on oma äsja loodud projekti reklaamimine veebis. See on koht, kus sotsiaalmeedia integreerimise funktsioonidest on palju abi. See võimaldab teil värskendada oma kindlustusagentuuri / ettevõtte teavet kõige populaarsemates suhtlusvõrgustikes, tehes sellest praegustele ja potentsiaalsetele klientidele teada.
 • Rakenduste turg – SITE123 uhkeldab ulatusliku turuga, mis võimaldab teil valida mitme funktsionaalse vidina, laienduse ja lisandmooduli hulgast, mida on vaja projekti jõudluse ja kujunduse suurendamiseks. Rakenduste hulgast, mida saate oma kindlustusveebilehele valida ja integreerida, on mõistlik mainida reaalajas vestlust, sotsiaalseid vidinaid, galeriisid, analüütilisi tööriistu, veebivormi koostajat ja palju muud.
 • Logo tegija – Kui teie kindlustusettevõttel veel pole lgo-d, siis võimaldab SITE123 selle kujundada oma integreeritud Logo Makeris. Siin saate valida mitme logo elemendi, parameetri ja funktsiooni hulgast, mis aitavad teil luua parima logo, et muuta teie kindlustusveebisait tõeliselt tähelepanuväärseks.

Maksumus: SITE123 on üks kõigi aegade taskukohasemaid veebisaitide ehitajaid. Selle hinnapoliitika on kõigile jõukohane. Platvorm pakub täiesti tasuta plaani, mille abil saate süsteemi funktsionaalsust piiramatu aja jooksul testida. Sellel valikul on aga mitu piirangut, näiteks alamdomeen, piiratud kettaruum, reklaamibännerite kättesaadavus jne. Oma kindlustuse veebisaidi parimate võimaluste kasutamiseks peate üle minema ühele tasulisele plaanile, millest odavaim maksab 10,80 dollarit per kuu.

Proovige saiti123 tasuta

Tailor Brands – professionaalne veebidisaini ettevõte

Tailor Brands - professionaalne veebidisaini ettevõte

Rätsepad kaubamärgid – on professionaalne veebidisainiettevõte, mis näeb oma missiooni aidata klientidel oma ettevõtte kaubamärgiprotsesse sujuvamaks muuta. Kindlustusseltside omanikud saavad sellest kasu, kui kasutate seda süsteemi tehisintellekti toega väärt veebiehitusvahendina. See funktsioon võimaldab luua unikaalse kaubamärgi identiteedi ja professionaalse kujundusega projekte. Tailor Brands pakub komplekti funktsioone, mis aitavad kaasa veebisaidi tõhusale väljatöötamisele.

 • Integreeritud kaubamärgi tööriistad – Brändingule ja disainile keskendunud platvormina annab Tailor Brands juurdepääsu oma võimsale integreeritud bränditööriistade komplektile. Nende rakendamine võimaldab teie kindlustusettevõtte kaubamärgiprotsesse tõhusamalt suurendada. Tööriistad on täielikult kohandatavad, mis tähendab, et saate oma visiitkaardi ideid või EPS-faili teavet kasutada samal ajal oma kindlustuse veebisaidi kujunduse väljatöötamisel.
 • Logo tegija – Platvorm pöörab palju tähelepanu teie ettevõtte kaubamärgi staatuse tõstmisele. Teie ainulaadse ettevõtte identiteedi paljastamiseks võimaldab see teil kujundada oma kindlustuse veebisaidi logo (kui sul seda veel pole) integreeritud Logo Makeris. Lihtsalt pääsete tööriista juurde, esitage vajalikud andmed ja tehke vajalikud logo kujunduse kohandamised. AI algoritm aitab teil täielikult automatiseeritud režiimis logo kujundada.
 • Rätsepad – See on üks süsteemi esiletõstmisi, mis võimaldab veebis koheselt reklaame luua ilma täiendava abita ja tõsise ajainvesteeringuta. Süsteemis on saadaval mitu muutujat, mis sobivad mitmekülgsete veebisaitide arendamise vajadustega.

Maksumus: Tailor Brands on tasuline platvorm ja te ei leia siit ühtegi tasuta plaani. Kasutajatel, kes soovivad süsteemi ja selle peamisi funktsioone testida, on võimalus kohe algusest peale minna üle ühele tasulisele tellimusele. Odavaim plaan maksab 9,99 dollarit kuus, kuid aastatellimuse saamiseks on suur võimalus seda hinda vähendada kuni 2,99 dollarini kuus..

Proovige Tailor Brands nüüd

Alumine joon

Professionaalse veebisaidi omamine on kohustuslik iga tõsise ettevõtte jaoks, millel on pikaajalised eesmärgid. Kindlustusseltsid pole erand. Kvaliteedikindlustuse veebisait osutub sageli kõige tõhusamaks vahendiks paremate tulemuste saavutamiseks, rohkemate klientide saamiseks ja laiaulatusliku tööstusega seotud teenuste pakkumiseks.

Küsimus on järgmine: milline on parim platvorm selle veebisaidi käivitamiseks? Kõik sõltub teie oskustest, eesmärkidest ja projekti funktsionaalsusest, mida soovite pikas perspektiivis kasutada.

Kui vajate kvaliteetset kõik-ühes kindlustusagendi veebisaiti, mis ei vaja konkreetset veebidisaini tausta ja aja / eelarve investeeringut, siis Wix või uKit on parim lahendus. Juhul, kui plaanite avada suure kindlustusseltsi veebisaiti, mis eeldab põhjalikku kohandamist, regulaarseid värskendusi ja põhjalikku haldamist WordPress töötab sellel eesmärgil kõige paremini.

Kui kavatsete oma kindlustustegevust alustada nullist, siis kasutage seda edasi Rätsep kaubamärgid. See on kõige optimaalsem valik nii teie ettevõtte veebisaidi loomiseks kui ka täielikuks brändikomplektiks. Seega on veebisaidi kujundamise võimalused üsna ulatuslikud ja mitmekülgsed – mõelge lihtsalt oma tegelikule kindlustusettevõtte reklaamimise vajadusele, et alustada lihtsust ja tõhusust.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me