Parimad fotograafia veebisaitide ehitajad

Parimad portfelli veebisaitide ehitajad


Fotograafia veebisaidi omamine on kohustuslik kõigile, kes soovivad fotograafia nišis karjääri teha ja vajavad allikat, et kunstiteoseid soodsas valguses esitleda.

Kuidas te selle saate, kui te pole kunagi varem veebidisaini nišiga tegelenud või kui teil pole lihtsalt aega projekti iseseisvalt arendada? On olemas lahendus, mis on sellest olukorrast suurepärane väljapääs: fotograafia veebisaitide ehitajate kasutamine aitab teil veebisaidi käivitada.

Veebisaitide koostajad on kõige sobivamad tööriistad veebisaitide käivitamiseks ja haldamiseks. Nende lihtsus, mugavus, navigeerimise lihtsus, rikkalik funktsioonide komplekt ja taskukohasus osutuvad sageli otsustavateks teguriteks, mis räägivad nende kasuks erineva veebidisaini taustaga ja mitmekesiste püüdlustega fotograafide poolt. Veebisaitide koostajatega töötamiseks ei pea te olema professionaal – süsteemidega on sageli kaasas õpetused ja juhised, mis aitavad teil protsessi tõhusalt juhtida.

Testisime välja 10 parimat fotograafide veebisaitide koostajat:

 1. Wix – parim fotograafide veebisaitide koostaja
 2. WordPress – tasuta CMS fotograafia veebisaidi loomiseks
 3. Ruuturuum – veebiplatvorm fotogalerii loomiseks
 4. Järjehoidja – veebiehitaja AI-ga veebisaidi loomiseks
 5. SITE123 – lihtsaim fotograafia veebisaitide koostaja
 6. Weebly – professionaalse fotograafiaportfelli loomise platvorm
 7. SmugMug – platvorm teie foto kaitsmiseks, jagamiseks, säilitamiseks ja müümiseks
 8. Carbonmade – täiuslikud veebiportfellid fotograafidele
 9. PhotoShelter – fotograafia veebisaidid & Tööriistad fotograafidele
 10. Rätsepad kaubamärgid – veebisaidi kujundamise ettevõte veebisaidi tellimiseks

Parima platvormi valiku lihtsustamiseks, mis aitab ellu viia kõik teie loomingulised ideed, on mõistlik üle vaadata süsteemid, mida just mainisime. See on täpselt see, mida me kohe tegema hakkame.

Wix – parim fotograafide veebisaitide koostaja

Wix - parim fotograafide veebisaitide koostaja

Wix – on ülitähtis sihtkoht neile kasutajatele, kellel on kavas avada korralik fotograafia veebisait algusest. Ükskõik, kas olete nutitelefoni mitte asjatundlik kasutaja, kes pole kunagi veebimajutusse kaasatud või veebidisaini professionaal, kellel napib aega professionaalsete klientide veebisaitide loomiseks, pakub Wix teile hulgaliselt lahendusi tasuta fotograafiaprojekti käivitamiseks. Põhjuste hulgas, mis muudavad süsteemi rahvahulgast silma paistma, tuleks esimesena mainida järgmisi:

 • Rikkaliku fotograafia mallide kollektsioon. Wixi fototeemad sobivad suurepäraselt erinevate nišide jaoks ja neid saab kohandada, et luua uimastatavaid portfelle, pulmafotode veebisaite, tänavaid, romantilisi, linnafotograafiaprojekte, reisivaid pildigaleriisid ja palju muud.
 • Wix ADI liides. Lisaks tavalistele ja mobiilsetele veebisaidi redigeerijatele, mis võimaldavad teie fotograafia veebisaiti hõlpsalt kohandada, pakub süsteem nüüd ka täiustatud võimalusi Wix ADI (Kunstlik kujundusintellekt) liides, mis võimaldab veebisaite luua isegi hiireklõpsuta – lihtsalt istuge ja vaadake, kuidas teenus kogu teie fotograafia veebisaiti üles ehitab.
 • Fotograafia veebisaitide kujundamise valikud. Wix pakub üle 40 erinevat tüüpi vormingus galeriitüüpi ning fotode redigeerimiseks ja kärpimiseks, veebilehtede lisamiseks, fotogaleriide või portfellide alamkategooriate lisamiseks võite valida mitme kujundusvaliku vahel:.
 • 3D Parallaxi kerimine. See valik võimaldab valida mis tahes foto, galerii või video, et seada need oma veebisaidi taustaks.
 • Slaidiseanssid ja galeriid. Wixi abil saate oma fotod ja esitlused üles laadida, et luua galeriid ja slaidiseansse, mis meeldivad publikule.
 • HD-video hostimine. Veebisaidi koostaja võimaldab näidata oma fotograafia talenti, tutvustades oma töid videorežiimis. Kasutajate kaasamise määra suurendamiseks saate oma projekti integreerida YouTube’is või Vimeos tehtud fotoesitlused.
 • Kasutajate iseloomustused. Kasutajate iseloomustuste integreerimine võimaldab teie klientidel jätta oma muljed ja teiega töötamise kogemused veebisaidi spetsiaalsesse jaotisse / lehele. See on kindel viis, kuidas potentsiaalseid kasutajaid teie töö vastu huvitada ja aidata neil leida vastuseid küsimustele, mis võivad neil teie fotograafiaäri kohta tekkida. See funktsionaalsus realiseeritakse konkreetsete vidinate / laienduste integreerimise kaudu. Need on saadaval integreeritud rakendusturul ja hõlmavad iseloomustuste koostajat, MyReviewsi, kommentaare, sotsiaalseid iseloomustusi, häälkommentaare +, klientide ülevaateid, Yelpi, Kommentaare + ja kaassündinud iseloomustusi ning palju muud.
 • Kliendisuhtluse valikud. Rakenduste turgu sirvides võite kohata ka mitmesuguseid kasutajatega suhtlemise tööriistu. Need võimaldavad teil olla sihtrühmaga ühenduses, saada nende tagasisidet ja kontaktvorme. Kõige populaarsemate vidinate hulgas, mida saate sel eesmärgil valida ja kasutada, on mõistlik mainida Google’i sündmuste kalendrit, uusimaid uudiseid, Wix-vestlust, Scheduling Pro-d, 123 Form Builderit, Wix-vorme, veebis broneeritud kohtumisi, reaalajas vestlust, sündmuste kalendrit, ühendust Juhtimine + CRM, tagasihelistamine ja palju muud.
 • e-kaubanduse platvorm. Fotograafia veebisaidi arendamisel on mõte müüa oma töid otse veebisaidil tõesti mõistlik. Veebisaidi koostajal on integreeritud e-kaubanduse funktsioon, mis võimaldab väikese ja keskmise suurusega e-poe üles seada ja seda kohandada.

Maksumus: Wix võimaldab teil luua lõputu tasuta veebisaidi, kuid see plaan sisaldab siiski teatud piiranguid. Lõpuks takistab see teil täiemahulise projekti alustamist. Kõrgfunktsioonidele ja tööriistadele juurdepääsu saamiseks on mõistlik minna üle ühele premium-kavast. Nende maksumus algab tavaliste tellimuste korral 13 dollarist kuus ja e-kaubanduse / äriplaanide korral alates 23 dollarist kuus.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – tasuta CMS fotograafia veebisaidi loomiseks

WordPress - tasuta CMS fotograafia veebisaidi loomiseks

WordPress – on tuntud ja täiesti tasuta CMS fotograafia veebisaidi loomiseks. Süsteem on kogu maailmas tunnustust ja hämmastavat populaarsust saavutanud tänu tipptasemel integreerimisvõimalustele ja täiustatud disaini kohandamise tööriistadele. Algajate jaoks on süsteem keerulisem võrreldes enamiku standardsete veebisaidi ehitajatega sest see eeldab kodeerimise põhitõdede tundmist ja isegi teatavat esialgset veebidisaini kogemust. Vaadake selle tipphetki, mida fotograafid teenuse uurimisel võiksid arvestada:

 • Fotograafia mallid. CMS-il on oma sisseehitatud mallide kollektsioon, kuid ka veebis on neid sadu. Need teemad on tasulised ja tasuta, kuna viimane on teie veebisaidi toimimise jaoks vähem turvaline, kuna suureneb pahavara ohtude võimalus.
 • Fotograafia pistikprogrammid ja vidinad. Süsteem on tuntud oma täiustatud integreerimisvõimaluste poolest, pakkudes fotograafia veebisaitidele mitmeid pistikprogramme ja vidinaid. Mõned populaarseimad proovid hõlmavad Envira galeriid, Soliloquy, Storyform, WP-Media Tagger, Wordfence, Easy Watermark, Imsanity, Yoast SEO ja palju muud.
 • Ürituste ajakava, sotsiaalmeedia ja klientide suhtlemise pistikprogrammid. Lisaks fotograafia pistikprogrammidele võivad kasutajad leida ja integreerida ka sündmuste ajastamise ja kliendisuhtluse pistikprogramme (BirchPress Scheduler, Picu, WP arve, ujuv sotsiaalriba, Pinterest Pin Button, TweetSee lühinumber, Simply Instagram, WPForms, Optin Monster ja palju muud).
 • e-kaubandus. WordPress pakub spetsiaalseid e-kaubanduse pistikprogramme, näiteks WooCommerce, mis võimaldavad ehitada funktsioonidega koormatud veebipoode, kus saate oma fotosid ja pildikogusid kuvada ja müüa.
 • Gutenbergi toimetaja. Toimetaja on muutunud juurdepääsetavaks pärast hiljutise WordPressi versiooni avaldamist. See lihtsustab veebi loomise lähenemisviisi, kuna sisublokkide kättesaadavus võimaldab kasutajatel valida ja korraldada oma veebisaitidel oma soovi järgi. Mõnevõrra sarnaneb see klassikaliste veebisaitide koostajatega töötamise protsessiga, mis on enamiku fotograafide jaoks veel üks eelis.

Maksumus: WordPress on tehniliselt tasuta allalaadimiseks ja installimiseks. Fotograafiaga seotud veebisaidi kujundamiseks ja avaldamiseks peate siiski ostma ja integreerima mõned ülalnimetatud pistikprogrammid ja mallid. Sama on domeeninime ja hostimisega. Oma projekti veebis juurdepääsetavaks tegemiseks peate leidma a usaldusväärne hostingu pakkuja. Valiku lihtsustamiseks soovitab WordPress Bluehostit kui ühte teenust, mis on moodsate hostide loendi tipus. Odavaim Sinine vaim liitumine maksab teile 2,95 dollarit kuus, pakkudes selle hinna eest ulatuslikku funktsioonide komplekti.

Laadige WordPress alla tasuta

Ruuturuum – veebiplatvorm fotogalerii loomiseks

Ruuturuum - veebiplatvorm fotogalerii loomiseks

Ruuturuum – on korralik veebisaitide loomise lahendus fotograafidele, kes soovivad käivitada professionaalse täisfunktsionaalse projekti. Platvorm võimaldab teie fotogaleriid, slaidiseansse ja portfelle sihtrühmale esitada. Laias valikus kohandamisriistu ja veebidisaini funktsioone osutub Squarespace vääriliseks lahenduseks fotograafia veebisaidi avamiseks. Siin on teenuse peamised eelised:

 • Professionaalsed kujundused. Squarespace pakub auhinnatud kollektsiooni reageerivatest fotomallidest, mille on koostanud nende professionaalne disainimeeskond.
 • Stiiliredaktor. Funktsioon pakub sadu kohandatavaid sätteid (värvid, fondid, lehekülje konfiguratsioonid jne.) ja laseb teil valida erinevate leetüüpide vahel, et tulla oma fotograafia veebisaidi vajadustega toime (Kaanelehed, sündmuste lehed, tootelehed, galeriid, ajaveebilehed jne.)
 • Pildihaldur. Teenus tutvustab paljusid pildihaldusfunktsioone, nagu näiteks lohistatavate piltide kohandamine, tundlik ja järkjärguline pildi laadimine, sisuedastusvõrgu saadavus, Getty Images integreerimine, piltide üleslaadimine välistest ressurssidest, pildi fookuspunkti juhtimine, Adobe Image Editor, Lightboxi esitlus , piltide SEO ja metaandmete import, automaatne pildi skaleerimine jne.
 • Galeriid. Ruuturuum võimaldab sadadest süsteemiplokkidest luua ahvatlevaid fotogaleriid (esitlused, slaidiseanssid, liugurid, ruudustikplaadid jne.), videointegratsiooni võimalus, ekraaniefektide rakendamine.
 • Kaanelehe ehitaja. See funktsioon võimaldab teil oma veebisaidi esilehel valida mitme malli vahel.
 • e-kaubanduse mootor. Teie fototeoste veebimüügil lubab Squarespace luua ja hallata veebipoode, kasutades selle integreeritud e-kaubanduse mootorit. Süsteem võimaldab juurdepääsu mitmele makse / saatmise / disaini kohandamise haldusvõimalusele.
 • Ainulaadne vaateakna kujundus. Veebisaidi koostaja võimaldab luua ainulaadseid ja väga isikupäraseid vaateakna kujundusi, kus saate oma parimaid töid eeliseks kuvada. Funktsioon võimaldab teil luua / värskendada tootenimekirju, kohandada tootekirjeldusi ja SKU-sid, üles laadida fotosid ja luua / hallata galeriisid, integreerida eripakkumisi / allahindlusi jne.

Maksumus: Ruuduruumil pole piiramatut tasuta paketti, kuid see võimaldab teil 14-päevase prooviversiooni ajal tasuliste tellimuste funktsioonide komplekti tasuta testida. Niipea, kui olete valmis uuele versioonile üle minema ühe olemasoleva plaani jaoks, pakub veebisaidi koostaja teile valida üks neist. Odavaim ruuturuumi plaan maksab praegu 12 dollarit kuus.

Proovige ruutu tasuta

Järjehoidja – veebiehitaja AI-ga veebisaidi loomiseks

Järjehoidja - veebiehitaja AI-ga veebisaidi loomiseks

Bookmark on kaasaegne veebiehitaja, et luua AI-ga veebisait, mis väärib nende kasutajate tähelepanu, kes on valmis alustama täisfunktsionaalse fotoprojekti loomist. Süsteem võimaldab teil kujundada kvaliteetseid fotograafia veebisaite, mis erinevad oma keerukuse, tüüpide, omaduste ja visuaalse atraktiivsuse poolest. Järgmised järjehoidjafunktsioonid muudavad süsteemi mainekaks ja veebisaitide omanike seas populaarseks:

 • AIDA assistent. See on veebisaidi koostaja esiletõstetud punkt, mis aitab teil kuvada täismahus veebisaiti automaatrežiimis, kasutades teavet, mida soovite seal kuvada.
 • Mooduli valik. Järjehoidja võimaldab luua kvaliteetseid veebisaite, kasutades mitmekülgseid mooduleid, mis toimivad nagu vidinad ja annavad projektile vajaliku funktsionaalsuse.
 • e-kaubanduse mootor. Veebisaidi koostaja võimaldab teil oma teoste esitlemiseks ja müümiseks veebipoodi integreerida ja veelgi värskendada.
 • Statistika kogumise süsteem. Teenusega on kaasas arusaadav statistika kogumissüsteem, mis võimaldab jälgida teie veebisaidi positsioone, tootlikkust ja jõudlust.
 • Video tausta seadistamine. Teie fotograafia veebisaidi visuaalse atraktiivsuse suurendamiseks võimaldab süsteem integreerida kvaliteetse videotausta. See aitab kasutajatel tegeleda teie projekti uurimisega, muutes selle sel viisil silma paista.
 • Järjehoidjate fotoredaktor. Veebisaidi koostaja annab juurdepääsu integreeritud fotoredaktorile, mis võimaldab teil üleslaaditud pilte või süsteemi varude hulgast valitud pilte kärpida, redigeerida ja suurust muuta. Samuti on võimalik valitud fotodel valida mõned visuaalefektid ja neid rakendada.

Maksumus: Järjehoidja abil saate veebisaidi tasuta oma alamdomeenis luua. Sel juhul näete siiski teatud süsteemi / funktsionaalsuse piiranguid. Professionaalsete järjehoidjate plaanide hind algab 11,99 dollarist kuus.

Proovige tasuta järjehoidjat

SITE123 – lihtsaim fotograafia veebisaitide koostaja

SITE123 - lihtsaim fotograafia veebisaitide koostaja

SITE123 – on kõige lihtsam fotograafiaga seotud veebisaitide koostaja, mis on silma paistnud tänu integreeritud WYSIWYG-redigeerijale, tasuta mallide rohkusele, disaini kohandamise tööriistadele ja funktsioonidele, mis on vajalikud teie fotograafiaprojekti kõrgeima ilme saavutamiseks. Platvorm on korraga lihtne, intuitiivne ja funktsioonidega koormatud. See töötab võrdselt suurepäraselt nii esmakordsetele kui ka veebidisaini ekspertidele. Peamised peamised sündmused, mis muudavad süsteemi vääriliseks valimiseks, on järgmised:

 • Vastuvõtvad fotograafia mallid. Veebisaidi koostajal on vapustav tundlike mallide kollektsioon, kust saate valida oma fotograafiprojekti jaoks sobivad. Kujundus on tasuta, mitmekülgne ja kohandatav. Kui teil ei õnnestu mingil põhjusel sobivat teemat leida, võite te valida tühja teema ja kohandada seda nullist.
 • Mitmekeelne tugi. SITE123 abil ei pea te oma projektist mitu keeleversiooni looma, kui kavatsete sihtida näiteks välismaa publikut. Selle asemel laseb süsteem teil käivitada mitmekeelse toega veebisaidi.
 • e-kaubanduse platvorm. Veebisaidi koostajal on täielikult integreeritud e-kaubanduse platvorm, mis võimaldab käivitada ja hallata veebipoodi, kus saate oma kunstiteoseid / fotograafiakaupu edukalt müüa. Süsteem pakub mitmeid e-kaubanduse funktsioone, võimaldades luua tootegaleriid ja seadistada nende parameetreid, kohandada makse- / saatmisseadeid, luua / värskendada eripakkumisi / sooduskuponge, seadistada makse- / saatmis- / veebipoe haldamise parameetreid jne..

Maksumus: SITE123-l on tasuta plaan, mis võimaldab teil tasuta fotograafia veebisaiti luua. Tasuta abonemendi kasutamise fakt tähendab aga seda, et teie veebisaidil on mitmeid tõsiseid piiranguid. Selle vältimiseks peaksite minema üle ühele tasulisele kavale, mida veebisaidi koostaja hõlmab. Neist odavaim maksab 10,80 dollarit kuus.

Proovige saiti123 tasuta

Weebly – professionaalse fotograafiaportfelli loomise platvorm

Weebly - professionaalse fotograafiaportfelli loomise platvorm

Weebly – on kõik-ühes platvorm, mida kasutatakse professionaalse fotograafia portfelli loomiseks ilma koodirida kirjutamata. Süsteem käivitati algselt ajaveebiplatvormina, kuid hiljuti omandas selle Square, mis andis sellele tugeva e-kaubanduse fookuse. Weeblyl on mugav käepärane pukseerimisredaktor ja see võimaldab ka koodi manustamist, mis on eeliseks HTML-i põhitõdedest teadlikele kasutajatele. Fotograafia veebisaitide arendamisel pakub platvorm järgmisi eeliseid:

 • Vastuvõtvad fotograafia mallid. Veebisaidi koostaja pakub kategooriat tundlikke kohandatavaid malle, mis sobivad fotograafia veebisaitide loomiseks ja isikupärastamiseks. Siin on võimalik ka oma veebisaiti alustada nullist või tellida valmisprojekt kolmandate osapoolte arendajatelt.
 • Video majutamine. Weebly abil saate üles laadida ja integreerida oma parimatest fotokogudest koosnevad videod, et anda kasutajatele idee teie loomingulisest lähenemisviisist ja keskendumisest. Saate kas integreerida YouTube’i video või üles laadida videofailid otse Weeblysse, kus seda turvaliselt hoitakse.
 • Pildiredaktor. Veebisaidi koostaja on esitanud täpsema HTML5-põhise pildiredaktori, mis pakub hulgaliselt hädavajalikke fotograafiaga seotud funktsioone, sealhulgas piltide pööramist, kärpimist ja kohandamist, teksti lisamist postitatud fotodele jne. Samuti on 29 filtrit, mida saate kasutada parandada oma fotode kvaliteeti ja visuaalset esitust.

Maksumus: Weeblyl on eraldi plaanid tavaliste veebisaitide ja veebipoodide jaoks. Seega on tal standardveebisaitide arendamiseks tasuta plaan ja neli tasulist tellimust. Maksumus algab 4 dollarist kuu kohta (ühekordse aastase maksega), et jõuda 25 dollarini kuus. E-kaubanduse projektide loomisel pakub veebisaidi koostaja nelja hinnakujundusvõimalust. Hinnad ulatuvad 8 dollarist kuu kohta ja ulatuvad edasijõudnute jõudluskava puhul kuni 38 dollarini kuu kohta.

Proovige Weeblyt tasuta

SmugMug – platvorm teie foto kaitsmiseks, jagamiseks, säilitamiseks ja müümiseks

SmugMug - platvorm teie foto kaitsmiseks, jagamiseks, säilitamiseks ja müümiseks

SmugMug – on multifunktsionaalne platvorm fotode loomiseks, kaitsmiseks, jagamiseks, salvestamiseks ja müümiseks. Süsteem võimaldab fotolugusid üles ehitada ja jutustada, et neid veelgi enam jagada entusiastidega kogu maailmast. Platvormi peamiseks eristuseks muudest sarnastest teenustest on asjaolu, et see mitte ainult ei võimalda teil fotokogu luua, vaid võimaldab ka teistel kasutajatel valida ja kasutada saadaolevate pildigaleriide üleslaaditud stock-fotosid.. Vaadake nüüd peamisi SmugMugi tipphetki:

 • Mugav pukseerimisredaktor. Süsteemi iseloomustab mugav ja hõlpsasti kasutatav visuaalne redaktor, mis toetab pukseerimisfunktsioon. See võimaldab teil hõlpsasti üles laadida uusi fotosid, luua uusi kollektsioone, korraldada ja hallata üleslaaditud pilte vastavalt konkreetsetele kriteeriumidele, kohandada sisu ja galerii / fotograafia veebisaiti, lubada e-kaubanduse funktsioone ja täita muid seotud ülesandeid.
 • Loogiline fotokorraldus. Platvorm võimaldab teil üleslaaditud pilte galeriidesse ja temaatilistesse kogudesse korraldada. On olemas võimalus nii eraldi fotode üleslaadimiseks kui ka hulgiüleslaadimise funktsiooni proovimiseks, mis võimaldab lisada nii palju pilte kui vaja. Pärast ülesande täitmist saate fotosid ja pildikogusid isikupärastada, lisades märksõnad, pealkirjad, pealdised või sorteerides värskelt üles laaditud fotod teatud parameetrite järgi.
 • e-kaubandus. SmugMug võimaldab seadistada veebipoe, kus saate oma fotosid ja fotokogu müüa. Teie ülesandeks on seadistada kuvariparameetrid, kohandatud hinnakirjad teatud klientidele, kohandada pildi valiku võimalusi, müüa kinkesertifikaate ja väljatrükke, muuta turbe- / pilditalletusfunktsioone ning üles laadida (luua) ainulaadseid veebisaidi logosid, lisage vesimärke ja tehke muid toiminguid.
 • Valgusti integreerimine. Platvorm võimaldab integreerida Lightroomi pistikprogrammi, mis võimaldab teie pilte mõne klõpsuga üles laadida, korraldada ja hallata. Pistikprogramm aitab ka teie portfelli struktuuri koos SEO parameetritega säilitada projekti tõhusamaks reklaamimiseks.
 • Fotode salvestamine ja jagamine. Teie olete see, kes kontrollib üleslaaditud piltide ohutust ja juurdepääsetavust. Veebisaidile juurdepääsu õiguste määramiseks ja ulatuslike piltide jagamise võimaluste lubamiseks on võimalik valida kasutajaid. Süsteem võimaldab teil teha postitusi sotsiaalvõrgustikes, kasutada integreeritud mobiilirakendust piltide redigeerimiseks, arhiveerimiseks ja jagamiseks, jagatavate linkide loomiseks jne.

Maksumus: SmugMug pakub igale uuele abonendile 14-päevast tasuta prooviversiooni – sellest piisab süsteemi funktsionaalsuse testimiseks. Ühele tasulisele tellimusele üleminekul laseb veebisaidi koostaja valida 4 kava vahel, millest kõige taskukohasem maksab teile 48 dollarit aastas.

Proovige SmugMugi tasuta

Carbonmade – täiuslikud veebiportfellid fotograafidele

Carbonmade - täiuslikud veebiportfellid fotograafidele

Süsiniku valmistatud – on platvorm, mis võimaldab teil luua ja hallata fotograafide jaoks täiuslikke veebiportfelle. Veebisaidi koostajat on üsna lihtne kasutada, olenemata olemasolevatest oskustest ja kasutaja eelnevatest teadmistest. Muljetavaldava portfoolio või fotograafiaga seotud veebisaidi loomiseks süsteemiga vajate kodeerimisoskust. Heitke pilk teenuse eripärale, et teada saada, mida sellel täpselt pakkuda on:

 • Kujunduse kohandamise funktsioonid. Portfelli veebisaidi koostajana pakub Carbonmade komplekti tipptasemel tööriistu, mida on vaja silmapaistva pildigalerii esitluse jaoks. Seega võimaldab süsteem üles laadida isikliku logo täiesti tasuta. Samuti on võimalus uute videote lisamisel üles laadida video- ja pildiettekandeid, kasutada funktsioone Autoplay ja Loop.
 • Andekate bassein. Lisaks veebidisaini teenustele positsioneerib Carbonmade end tohutu disainerite, fotograafide, copywriterite ja muude loojate turuplatsina. Nii on võimalik nende ekspertide portfelle vaadata rubriigis Talent Pool ja vajadusel võtta ühendust parimate autoritega.
 • Privaatportfell. Funktsioon on mõeldud kasutajatele, kes soovivad jagada oma kogemusi või veebisaite teiste kasutajatega. Sel eesmärgil annavad nad neile inimestele spetsiaalseid pääsukoode, hoides nende portfellid loata juurdepääsu eest suletuna.

Maksumus: Carbonmade võimaldab teil alustada veebidisaini protsessi tasuta prooviversiooniga. Selle lõppedes peate ikkagi üle minema ühele tasulisele plaanile. Neid on siin kolm. Kõige taskukohasem pakkumine – Algajate plaan – maksab 8 dollarit kuus.

Proovige Carbonmade’i tasuta

PhotoShelter – fotograafia veebisaidid & Tööriistad fotograafidele

PhotoShelter - fotograafia veebisaidid ja tööriistad fotograafidele

PhotoShelter – on terviklik platvorm, mis võimaldab luua fotograafia veebisaite ja pakub fotograafidele professionaalseid tööriistu. Süsteem hõlmab mitmeid tipptasemel tehnoloogiaid, sealhulgas turvalist piltide salvestamist ja juurdepääsu arhiividele koos kvaliteetse veebisaidi koostajaga. Teenusest mulje saamiseks on PhotoShelter varustatud tööriistakomplektiga, mis aitab kaasa selle professionaalsele veebidisaini lähenemisele. Mõned kõige käepärasemad ja muljetavaldavamad funktsioonid on järgmised:

 • e-kaubandus. Süsteem võimaldab teie fotograafiaprojektil keskenduda e-kaubandusele. Kaasas PayPali ja Stripe’i tugi ning võimalus ühendada isiklikud kaupmehekontod otsemüügi lõpuleviimiseks. Lisaks pakub PhotoShelter integreeritud juurdepääsu ostukorvile koos statistika jälgimise tööriistade ning mitmete veebipoodide seadistamise ja kohandamise funktsioonidega.
 • Tööriistad. Kõigil PhotoShelteriga käivitatud veebisaitidel on vaikimisi pakutav SSL-krüptimine. See on vajalik veebisaidi efektiivsemaks SEO reklaamimiseks ja veebisaidi üldiseks populaarsuseks. Lisaks võimaldab veebisaidi koostaja kasutada piltide varguse kaitset teie piltide kaitsmiseks volitatud kopeerimise või varastamise eest, kuid vajaduse korral saate selle funktsiooni keelata.
 • Vastuvõtlikud nišimallid. Spetsialiseeritud platvormina pakub PhotoShelter disainilahenduste komplekti, mille hulk pole kuigi ulatuslik. Kuid mallid on keskendunud nišile ja need on vaikimisi ka tasuta, kohandatavad ja reageerivad.

Maksumus: PhotoShelteril on 14-päevane prooviperiood, mis on tasuta ja mida pakutakse igale uuele abonendile. Pärast programmi prooviversiooni lõppu peate aktiveerima ühe kolmest saadaolevast tellimusest. Neist odavaim – põhiplaan – maksab praegu 10 dollarit kuus.

Proovige PhotoShelterit tasuta

Rätsepad kaubamärgid – veebisaidi kujundamise ettevõte veebisaidi tellimiseks

Rätsepad kaubamärgid - veebisaidi kujundamise ettevõte veebisaidi tellimiseks

Rätsepad – on parim veebidisaini pakkuv ettevõte, kes tellib fotograafile veebisaidi. Teenus loodi algselt, pidades silmas ettevõtete omanike vajadusi ja kaubamärgi edendamise strateegiaid. Siiski kujunes see kiiresti võimsaks AI-põhiseks platvormiks kasutajakogemuse sujuvamaks muutmiseks ja veebisaidi maine tõstmiseks. See aitab teie fotograafiaga seotud veebisaiti veebis populariseerida, andes sellele ülekaalukuse mitmete nišikonkurentide ees: Kõige spetsiifilisemad ja muljetavaldavamad rätsepabrändide esiletõstetud tooted on järgmised:

 • Täpsem brändingu tööriistakomplekt. Platvorm pakub juurdepääsu mitmele arenenud kaubamärgi funktsioonile ja tööriistadele, mis võivad teie projekti mainet parandada. Kõik tööriistad on vaikimisi kohandatavad ja silmapaistva fotograafia veebisaidi loomiseks saate kasutada oma EPS-faili ja visiitkaardi lahendusi.
 • Logo tegija. Rätsepad kaubamärgid võimaldavad luua ja kohandada professionaalsete veebisaidi logosid, et suurendada teie fotoprojekti populaarsust ja tuntust. Integreeritud AI-tehnoloogia tõttu on nüüd võimalik valida peamised logo kujunduselemendid (fondid, tüüp, stiil) ja tööriistad, mis võimaldavad süsteemil automaatselt teie jaoks projekti luua.
 • Rätsepad. Süsteem annab juurdepääsu täielikult automatiseeritud ja integreeritud rätsepareklaamide platvormile, mis võimaldab kiire reklaamimise kavandamisel ja avaldamisel koheseid kuulutusi. Fotograafia veebisaidi arendamiseks ja selle edasiseks turunduseks vajalike valimiseks võite kasutada mitut reklaamiga seotud variatsiooni..

Maksumus: Rätsepal Brändidel pole ühtegi tasuta plaani ega prooviversiooni. Süsteemiga töötamise alustamiseks ja kõigile selle funktsioonidele juurdepääsu saamiseks peate kohe valima ühe tasulise tellimuse. Nende hind algab 9,99 dollarist kuus ja sõltub funktsioonikomplektist / pakutavatest teenustest.

Proovige Tailor Brands nüüd

Alumine joon

Iga kord, kui teil on vaja oma fototöid tutvustada, seisate silmitsi probleemiga õige teenuse valimine et seda teha. Veebisaidi koostajad on sellistes olukordades kindlasti teile abiks. Need on hõlpsasti kasutatavad, intuitiivsed ja piisavalt võimsad, et saaksite lõpule viia ka kõige keerulisemad projektid, kus pole vaja kodeerimisoskust.

Fotograafiaga seotud veebisaidi kujundamine on väljakutse kasutajatele, kes pole kunagi veebisaidi loomisega tegelenud, kuid soovivad käivitada korraliku projekti klientide genereerimiseks. Veebisaitide koostajatega muutub see ülesanne palju lihtsamaks, kuna need teenused on loodud spetsiaalselt kasutaja mugavust silmas pidades.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me