Parimad e-kaubanduse veebisaitide ehitajad

parimad poodide veebisaitide ehitajad


E-kaubanduse veebisaidi loomine on kohustuslik, kui teil on pikaajalisi püüdlusi ja kavatsete hakata veebimüüki pidama. Kvaliteetne veebipood aitab teil saavutada mitu eesmärki korraga. Sellest saab kõige populaarsem sihtkoht kasutajatele, kes otsivad teie müüdavaid teenuseid / tooteid.

See sisaldab ka üksikasjalikku teavet pakutavate toodete sortimendi ja mitmesuguste ostuvõimaluste kohta. See on ka peamine kontaktteabe allikas ja praegused kasutajad soovivad seda teada saada.

Hoolimata e-kaubanduse veebisaitide taskukohaste võimaluste hulgast, osutuvad paljud neist lõpuks ebaefektiivseteks. Õnneks on olemas teenused, mis võimaldavad luua endale võimalikult lühikese aja jooksul korraliku veebisaidi. Uurime nende kohta lähemalt.

Probleemi lahendamiseks otsustasime välja tulla postitusega, mis pakub teile e-kaubanduse veebiarenduse põhitõdesid, tõhusat lähenemist protsessile, selle maksumust ja saadaolevaid veebi loomise võimalusi.

Testisime välja 13 parimat e-kaubanduse veebisaitide ehitajat:

 1. Shopify – parim poodide veebisaitide koostaja
 2. Wix – veebimüügi alustamiseks lihtsaim veebisaitide koostaja
 3. WooCommerce – WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm nr 1
 4. Weebly – tasuta poodidega veebisaitide koostaja
 5. Ucraft – 14-päevane tasuta prooviversiooni veebipoodide ehitaja
 6. BigCommerce – üks enim kasutatud poodide veebisaitide koostajaid
 7. Ecwid – tasuta veebipõhine pistikprogramm mis tahes veebisaidile
 8. Volusion – poodide veebisaidi ostukorvitarkvara
 9. SITE123 – Saas-platvorm poodide veebisaidi loomiseks
 10. 3dcart – võimas & Turvaline e-kaubanduse tarkvara
 11. Ruuturuum – veebipoodide koostaja ostukorviga
 12. Järjehoidja – e-kaubandus & Veebipoodide ehitaja AI-ga
 13. Jimdo – taskukohase hinnaga poodide veebisaitide koostaja

Populaarsete e-kaubanduse veebisaitide ehitajate loend on üsna ulatuslik ja sisaldab täisfunktsionaalseid platvorme, mis võimaldavad juhtida väikestest suurteni veebipoode. Veebidisainisüsteemi õige valiku tegemiseks peaksite kõigepealt tegema põhjaliku veebiotsingu, et määratleda tööriist, mis vastab kõige paremini teie vajadustele ja ärinõuetele. See vähendab lõpuks veebipoodide arendamise aega, suurendades nende edasise reklaamimise tõhusust. Seega on ülim aeg vaadata üle ülalnimetatud e-kaubanduse veebisaitide ehitajad.

Shopify – parim e-kaubanduse veebisaitide koostaja

Shopify - parim e-kaubanduse veebisaitide koostaja

Shopify – on parim ja populaarseim spetsialiseeritud e-kaubanduse tarkvara, mille kogu funktsioonide komplekt on suunatud professionaalsete veebipoodide arendamisele. Süsteem võimaldab teil kujundada igat tüüpi veebipoode, alates väikestest projektidest ja lõpetades funktsioonidega koormatud hüpermarketitega, mille tipptasemel funktsionaalsus, paindlikkus ja arvukad ostuvõimalused.

E-kaubanduse tarkvara võib õigustatult pidada parimate nišiplatvormide loendis süsteemiks number üks, kuid algajatele võib see tunduda mõnevõrra keeruline. Need on süsteemi peamised esiletõstmised, mis eristavad seda rahva hulgast:

 • POS-tarkvara. Veebisaidi koostajale on lisatud täiustatud müügikoht (POS) tarkvara, mis võimaldab tooteid jaemüügipoes offline-režiimis müüa. Samuti on siin võimalik hallata mitut personali kontot, sünkroonida erinevat tüüpi raamatupidamistarkvaraga jne.
 • Vastuvõtvad e-kaubanduse mallid. Olles algselt veebipoodide loomisele orienteeritud, pakub süsteem hämmastava koguse reageerivaid e-poe malle. Samuti on palju kujunduse kohandamise võimalusi ja tööriistu, mida saate rakendada, et anda valitud teemadele usaldusväärne ja professionaalne ilme. Oma veebisaidi seadistamiseks saate luua päise, jaluse, külgriba, kuvaakna ja ostukorvikujunduse, tausta, stiili ja muud olulised veebielemendid..
 • Vaadake kõige muljetavaldavamaid Shopify malle:

  Suur pood

  Suur pood

  Väike kataloog

  Väike kataloog

  Üksiktoode

  Üksiktoode

 • Koodi redigeerimine. Kogenud kasutajatele võimaldab Shopify täiustatud koodide redigeerimist, mis on vajalik täielikult isikupärastatud veebisaidi kujunduse loomiseks. Samuti on siin veebipoele ainulaadse ilme saamiseks võimalik kasutada oma märgistuskeelt.
 • Ulatuslikud integreerimisvõimalused. Teine Shopify esiletõst on selle integreerimine väliste platvormide ja tuntud turuplatsidega. Nii saate oma veebipoe jõudluse suurendamiseks integreerida Xero, Quickbooks ja muu raamatupidamistarkvaraga. Müügimahu suurendamiseks ja liikluse genereerimiseks on võimalik oma kontot sünkroonida ka Amazoni kontoga.
 • Täpsemad turundusfunktsioonid. Ettevõtete omanikud hindavad võimalust kviitungite loomiseks veebis, müügistatistika kuvamiseks ja analüüsimiseks, kontojäägi kontrollimiseks, mitmekanaliliste ja mitmekeelsete tugivõimaluste kasutamiseks ning ka muudeks funktsioonideks, nagu Shopify Ping, App Store, BOGO allahindlused, Shopify Tap & Chip Reader jne, mis aitab neil oma ettevõtet parimal viisil juhtida.
 • Tuleviku kirjastamine. Süsteemi esiletõstmiseks on valik Future Publishing. See võimaldab avaldada ajaveebi postitusi, tooteülevaateid ja kataloogikollektsioone, mis ilmuvad tulevikus müüki.
 • Mobiiliturundus. Shopify on kena e-kaubanduse CMS, mis on optimeeritud ka mobiiliturunduseks. Selle pakutavate funktsioonide ja võimaluste valik on üsna lai ning iga kasutaja võib valida vajaliku funktsionaalsuse, tuginedes veebiehituse oskustele ja asjatundlikkuse määrale.
 • Shopify liitreaalsus (AR). Shopify pakub täiustatud liitreaalsuse funktsiooni, mis suurendab klientide seotust ja rahulolu määra. Funktsioon võimaldab kuvada müügiks pakutavate toodete 3D-pilte, muutes ostuprotsessi interaktiivsemaks ja kaasaegsemaks.
 • Veebipoe haldusfunktsioonid. Tarkvaraga on kaasas hulgaliselt veebipoodide halduse funktsioone, sealhulgas juurdepääs kliendiprofiilidele, gruppidele ja kontodele, laevanduse valikud, e-posti mallid, kiire tellimuse täitmise võimalused jne..

Shopify on üsna kallis e-kaubanduse tarkvara, kuid selle maksumus on mõistlik ja väärt tulemust, mille lõpuks saavutate. Süsteemil pole veel täiesti tasuta paketti, kuid see võimaldab teil testida mis tahes tellimuse funktsioone, mis teile võiksid huvi pakkuda. Kokkuvõttes pakub tarkvara nelja plaani, mille maksumus jääb vahemikku 9–299 dollarit kuus.

Proovige Shopify’i tasuta

Wix – lihtsaim veebisaidi koostaja veebimüüki alustama

Wix - lihtsaim veebisaidi koostaja veebimüüki alustama

Wix – on muljetavaldav kõik-ühes veebisaitide koostaja, mille funktsioonide komplekt ja funktsionaalsus muudavad selle parimaks e-kaubanduse veebiehituslahenduseks. Teenus on võitnud kogu maailmas populaarsuse tänu oma erakordsele kasutamislihtsusele, rikkalikule mallikogumisele ja tööriistade rohkusele, mida saate kasutada silmapaistva veebisaidi kujundamiseks.

Wixi e-kaubanduse abonentide arv on ületanud 150 miljonit kasutajat, kes elavad enam kui 190 riigis. Vaadake selle funktsioonide komplekti kohe, et teada saada, mida süsteemil pakkuda on:

 • Integreeritud e-poe platvorm. Süsteemil on oma e-kaubanduse mootor, millel on mitu kohandatavat võimalust. Siin saate teha makse- ja saatmisvalikuid, luua sooduskuponge, seadistada maksuhalduse parameetreid, kujundada vaateakna, importida / eksportida tooteid, üles laadida ja hallata tootenimekirju jne. Siin tuleks mainida ka muid e-poe funktsioone. veebisaidi lohistamisvõimalused, loogiliselt struktureeritud ja atraktiivsed tootegaleriid, turvaline ostmisprotsess, mobiili optimeerimine, ööpäevaringne klienditugi ja mis mitte. Wixi abil saate luua väikese ja keskmise suurusega veebipoode.
 • e-kaubanduse mallid. Wix pakub e-poe projektide jaoks palju kvaliteetseid malle. Kõik need on mitmekülgsed ja mobiilseks vaatamiseks optimeeritud. See on tänapäevase veebipoe kohustuslik funktsioon.
 • Vaadake parimaid Wixi poe malle:

  Kaupluse maandumisleht

  Kaupluse maandumisleht

  T-särkide turg

  T-särkide turg

  Väike e-kaubandus

  Väike e-kaubandus

 • Wix ADI. Edasijõudnud Wix ADI tööriist, mida süsteem pakub, võimaldab hõlpsalt luua e-kaubanduse veebisaiti. Esitage lihtsalt vajalikud veebipoe üksikasjad (selle tüüp, lisafunktsioonid, nagu ajaveeb või broneerimisvalik, nimi, asukoht) ja valige süsteemi pakutavate suvandite hulgast. Järgmiseks peate oma veebipoe teavet redigeerima, valima endale meelepärase kujunduse ja järgima näpunäiteid, mille tehisintellekt projekti kohandamiseks ja veebis toomiseks genereerib..
 • Mobiilitoimetaja. Veebisaidi koostaja lubab mobiilitoimetaja veebipoe mobiiliversiooni haldamiseks töölauarežiimi kahjustamata. Kõik muudatused, mida teete veebipoe töölauaversioonis, kajastuvad selle mobiilirežiimis. See on väga mugav.
 • Mitmekeelne tugi. Wix kaasas mitmekeelne tugi, mis võimaldab rahvusvahelistele klientidele ja äripartneritele suunatud veebisaite käivitada mitmes keeles.
 • Foorum. Süsteemiga on kaasas ka foorumirakendus, mis seda võimaldab foorumi lisamine oma veebipoodi, et algatada ja pidada klientidega vestlusi.
 • Isikupärastatud ShoutOut-e-kirjad. See funktsioon võimaldab teavitada oma veebipoe külastajaid ja kliente eelseisvatest sündmustest, eripakkumistest, allahindlustest ja uudistest. See suurendab kasutajate rahulolu ja kaasatuse määra.
 • Kliendisuhtluse tööriistad. Veebisaidi koostaja võimaldab teil valida ja kasutada vajalikke kliendisuhtluse tööriistu, mis aitavad teil sihtrühmaga kontakti hoida. Need tööriistad, vidinad ja laiendused on saadaval integreeritud Wix App Marketis, mida saate vajaliku valiku tegemiseks sirvida. Mõned kõige levinumad rakendused, mida saate oma e-kaubanduse veebisaidil valida, hõlmavad 123 vormide koostajat, Wixi vorme, tagasihelistamise vidinat, reaalajas vestlust, veebis broneerimise kohtumisi, Wixi vestlust, sündmuste kalendrit, uusimaid uudiseid, Google’i sündmuste kalendrit, ajakava koostamist ja palju muud.
 • Klientide iseloomustused. E-kaubanduse projekti käivitamisel on klientide iseloomustustel palju tähtsust. Süsteem võimaldab teil integreerida mitu rakendusturu vidinat, mis võimaldab teie klientidel jätta oma kommentaare ja ülevaateid. Rakenduste ja laienduste hulgast, mida saate sel eesmärgil valida, on mõistlik nimetada klientide ülevaateid, kommentaare, Yelp, MyReviews, sotsiaalseid iseloomustusi, häälkommentaare +, Testimonial Builder ja palju muud.

Wix on esmaklassiline veebisaitide ehitaja, mis tähendab, et tal on tasuta plaan ja mitu tasulist tellimust. Tasuta Wixi tellimus võimaldab teil enne edasise plaani valiku tegemist süsteemi funktsionaalsust testida. Veebisaidi koostajal on eraldi plaanide rühm, mis on mõeldud e-kaubanduse projektide arendamiseks ja juhtimiseks. Siin saadavate tellimuste hind algab 23 dollarist kuus.

Kõik plaanid hõlmavad suurenenud salvestusruumi, erinevaid makseviise, veebimaksete aktsepteerimise funktsiooni, Wix-reklaamide puudumist, tasuta domeeninimeühendust ja muid eeliseid. Veebisaidi koostaja pakub sageli allahindlusi ja spetsiaalseid boonuseid, mis võimaldavad ühe tasulise e-poe tellimuse kasutamisel kokku hoida..

Proovige Wixi tasuta

WooCommerce – WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm nr 1

WooCommerce - WordPressi e-kaubanduse pistikprogramm nr 1

WooCommerce – on avatud lähtekoodiga ametlik WordPressi ostukorvide pistikprogramm, mis võimaldab käivitada CMS-põhine veebipood. Tänase seisuga on pistikprogrammiga loodud üle 350 tuhande veebipoe. Selle allalaadimine ja installimine on täiesti tasuta, kuid see sisaldab komplekti tasulisi funktsioone, mis lihtsustavad veebipoe haldamise protsessi. Kokkuvõttes on WooCommerce üsna funktsionaalne kohandatav pistikprogramm, kuid selle kasutamise maksimaalseks kasutamiseks on vaja siiski teatud veebidisaini kogemust ja teadmisi kodeerimise kohta. WooCommerce’i peamiste funktsioonide loetelu on järgmine:

 • Piiramatu kohandamise valikud. Teenus töötab suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega e-kaubanduse veebisaitide jaoks. Seda on hõlpsasti integreeritav mis tahes WordPressi veebisaidile, et anda sellele vajalik funktsionaalsus. Niipea kui pistikprogramm on integreeritud, näete üksikasjalikku viisardit, kuidas oma veebipoe arendamisega edukalt alustada. WooCommerce annab võimaluse kasutada komplektis olevaid funktsioone ja lisada oma veebisaidile laiendusi.
 • Tootehaldusriistad. WooCommerce’i abil saate luua tootekatalooge, seadistada kategooriaid ja otsida filtrifunktsioone, juhtida kasutajate registreerimise protsessi, võtta vastu tellimusi ja veebimakseid, jälgida müügistatistikat ja külastajate käitumist integreeritud ja väliste analüüsivahendite abil, seadistada makse-, maksu- ja saatmise üksikasjad ning kasutajate lojaalsuse suurendamine postiloendite korraldamise kaudu.
 • GEO asukohatugi. Pistikprogrammil on geograafilise asukoha põhine toodete filter, mis piirab ja haldab teie veebisaidile juurdepääsu vastavalt kasutajate IP-aadressidele. See aitab kaitsta teie veebipoodi loata juurdepääsu ja rämpsposti rünnakute eest. Funktsioon blokeerib ka liikluse kindlatest piirkondadest ja riikidest, mis osutuvad sageli rämpsposti allikaks.
 • Hostimise valik. Kuna WordPressi pistikprogramm, ei paku WooCommerce integreeritud hostimist ja domeeninime. Seega seisavad kasutajad silmitsi vajadusega valida mis tahes hostimise pakkuja ja domeeninimi, mis neile meeldib. Õnneks on hostimisteenuseid pakkuvate ettevõtete valik seal üsna ulatuslik.

WooCommerce on algselt tasuta ostukorvide pistikprogramm. Saate oma veebipoodi sellega tasuta integreerida ja kohandada. E-kaubanduse projekti veebis kättesaadavaks tegemiseks tähendab pistikprogramm aga vajadust hankida usaldusväärne hostimine. Kui otsustate proovida, on mõistlik pöörduda WordPressi ametliku hostimise poole – Sinine vaim. See on üks vaieldamatu nišiliider, kellel on praegu üle 5 miljoni veebisaidi kogu maailmas.

See WordPressi hostimine pakub mitmeid funktsioone ja eeliseid, sealhulgas kasutusmugavus, korralik klienditugi, turvalisus, veatu jõudlus, mitu skripti, rikkalik turg, ainulaadsed WordPressile keskendunud funktsioonid, SEO tööriistad, DDOS-kaitse, IP-nimekiri, saidi juurdepääsu blokeerimise tööriist jne. Igas Bluehosti kavas on tasuta domeeni registreerimine ja eelinstalleeritud CMS WordPress. Odavaim tellimus maksab praegu 2,95 dollarit kuus, mis on kahtlemata väärt investeering teie veebipoe võrku viimiseks.

Proovige WooCommerce’i tasuta

Weebly – tasuta e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi koostaja

Weebly - tasuta e-kaubanduse jaoks valmis veebisaidi koostaja

Weebly – on e-kaubanduse veebiehituse niši üks vanimaid esindajaid. 2006. aastal käivitatud ja mitut ümberkujundamist läbi teinud teenus pakub võimsat funktsioonide komplekti, mida on vaja kvaliteetse veebipoe seadistamiseks ja haldamiseks.

Süsteem oli varem kõik-ühes veebisaitide koostaja, kuid pärast Square’i omandamist 2018. aastal on see omandanud sirgjoonelise e-kaubandusele suunatud fookuse. See sobib hästi väikestest suurtesse veebipoodide ehitamiseks, pakkudes mugavat lohistamise funktsiooni ja intuitiivset liidest. Funktsioonide hulgas, mis võivad teie veebisaidi toimivusele kaasa aidata, on mõistlik mainida järgmist:

 • Täielikult integreeritud ostukorv. Niipea, kui otsustate asutada oma Weebly-põhise veebipoe, pakub veebisaidi koostaja teile täielikult integreeritud ostukorvi. See võimaldab teil füüsilisi / digitaalseid tooteid müüa kohe algusest peale, ilma et peaksite oma jõupingutusi ja aega raiskama, tegeldes tehniliste probleemidega.
 • Ulatuslikud veebipoehaldusvalikud. E-kaubandusele keskendunud veebisaitide loojana annab Weebly juurdepääsu paljudele veebipoodide halduse funktsioonidele. Nende hulka kuuluvad turvalised maksevõimalused, integreeritud ostukorv, toote lihtne üleslaadimine ja haldamine, tellimuste ja toodete jälgimine ning palju muud.
 • CSV-toodete import / eksport. Teenus võimaldab tooteid CSV-failidest importida / eksportida. See on eriti kasulik siis, kui on vaja kiirendada toodete veebisaidile üleslaadimise / lisamise kiirust.
 • E-posti turundus. See funktsioon aitab hoida teie kliente kursis kõigi sündmuste, värskenduste, uudiste ja eripakkumistega, mida nad saavad teie Weebly-põhise veebipoe külastamisel kasutada..
 • Otsingufiltri valik. Weebly pakub mugavat otsingufiltri valikut. See muudab kasutajatel tootevaliku uurimise ja vajalike üksuste valimise lihtsamaks, sorteerides need selliste oluliste parameetrite järgi nagu tüüp, värvipalett, suurus, mõõtmed, maksumus ja mis mitte.
 • Vastuvõtlikud nišikujundused. Weebly pakub hämmastavat kollektsiooni reageerivaid e-kaubanduse disainilahendusi, mis on 100% kohandatavad ja mida saab hõlpsasti kohandada töölaua- ja mobiiliekraanidega. Võite ka oma malli üles laadida, kui olete selle ise loonud või ostnud selle kolmanda osapoole arendajatelt.
 • Turundusriistad. Veebisaidi koostaja paistab rahva hulgast silma integreeritud turundusriistade laia valiku tõttu. Weebly Promote tööriist on üks arenenumaid turundusfunktsioone, mida veebisaidi koostaja pakub. See sisaldab valmis mallide komplekti, mida saate kasutada erinevat tüüpi e-kirjade jaoks, näiteks reklaamteabelehed, bülletäänid, sündmuste ja toodete esitlused jne. Samuti on võimalus kasutada e-posti lohistamist, mitut tehnilise toe tööriista ja kontaktide segmenteerimise funktsioone, kui mainida mõnda.
 • Rakenduskeskus. Weebly annab juurdepääsu dünaamilisele teenuste ja rakenduste kogule, mida saate oma veebipoele hõlpsalt ühe klõpsuga integreerida. Mõned neist hõlmavad LiveChat, PinPoll, Call-Out-Box jne.
 • Vormi ehitaja. Veebisaidi koostaja võimaldab luua ja hallata kohandatud vorme, mida saab veelgi paremini teie veebipoodi integreerida. Tänu mugavale pukseerimisvormile veebivormide koostajal saate võimaluse luua kohandatud kontaktvorme, uuringuid, RSVP-loendeid ja muid projekte, mis aitavad teie veebipoe toimivusele kaasa.

Weeblyl on eraldi rühm e-kaubanduse projektide plaane. See sisaldab tasuta tellimust, mis ei aegu kunagi ja võimaldab teil testida veebisaidi koostaja peamisi kaubanduse funktsioone enne, kui otsustate kõige sobivama tellimuse..

Tasuliste plaanide hind algab 4 dollarist kuu kohta ja ulatub kuni 38 dollarini kuu kohta. Kõik tellimused pakuvad integreeritud domeeninime, 100-dollarise boonusega Google Ads-i juurdepääsu, live-vestlust, foorumikogukonda, e-posti tuge ja muid niššiga seotud funktsioone. Kõige arenenum jõudlusplaan annab lisaks juurdepääsu e-posti turunduse võimalusele ja otsese telefonitoe.

Proovige Weeblyt tasuta

Ucraft – 14-päevane tasuta prooviversiooni veebipoodide ehitaja

Ucraft - 14-päevane tasuta prooviversiooni veebipoodide ehitaja

Ucraft – on arenenud DIY veebisaitide ehitaja, mis võimaldab arendada erinevat tüüpi täisfunktsionaalseid veebisaite. Veebipoed pole erand, kuna platvorm võimaldab käivitada ja hallata nii väikeseid poodiprojekte kui ka täielikult funktsioneerivaid digitaalseid poode.

Süsteem tagab sujuva ja intuitiivse veebikujundusprotsessi, pakkudes mitmeid tipptasemel tööriistu ja funktsioone, mis on vajalikud teie projektile tugeva e-kaubanduse fookuse saavutamiseks. Valime nüüd veebisaidi koostaja kõige muljetavaldavamad tipphetked:

 • e-kaubanduse mallid. Veebisaidi koostaja võimaldab luua funktsioonidega koormatud veebipoode, kohandades mõnda valitud e-kaubanduse malli. Valige lihtsalt teema, mis vastab teie veebipoe nišile ja vajadustele, korraldage sisseehitatud plokid, laadige üles, redigeerige ja kohandage tooteid, lisage vastavad elemendid ja minge edasi selle avaldamiseks.
 • Tootehaldusfunktsioonid. Ucraftil on mitu tippklassi tootehaldusfunktsiooni, mis võimaldavad luua ja pakkuda müügiks ahvatlevaid tootegaleriisid. Seega saate ühe klõpsuga lisada uusi üksusi, üles laadida uusi tooteid, määrata nende parameetreid, redigeerida tootevälju, kohandada eraldi tootelehti mitmel viisil jne..
 • Mitmekesised maksevõimalused. Praegu toetab platvorm enam kui 70 makseteenust, mille saate oma kontole integreerida ja teiste väliste süsteemidega sünkroonida. Lihtsalt vali ja ühenda kõige sobivam makseviis ning kasuta seda finantstehingute tegemise ajal.
 • Kanalite müük. Ucraft toetab teie kasumi suurendamiseks mitut müügikanalit. Veebisaidi koostaja võimaldab siseneda suurimatele turuplatsidele ja müüa oma füüsilisi / digitaalseid tooteid Amazonis, eBays, Facebookis, Google Shopping Feed’is ja muudel populaarsetel kauplemisplatvormidel. Pidage siiski meeles, et see täiustatud funktsioon on praegu saadaval BigCommendi plaani tellijatele.
 • Logo tegija. Veebisaidi koostaja võimaldab teil luua oma veebipoe logo, kui teil seda veel pole. See on muutunud võimalikuks tänu tasuta tööriistale Logo Maker, mida süsteem vaikimisi pakub. Logo saamiseks peate valima vabade piltide hulgast ikooni, kohandama seda integreeritud elementide / tööriistade komplekti abil ja salvestama selle edasiseks integreerimiseks oma poodide veebisaidile. See on kindel viis ainulaadse kaubamärgi maine saamiseks.

Ucraft pakub mõõdukat hinnapoliitikat. On olemas tasuta plaan, mille abil saate uurida süsteemi peamisi funktsioone ja kolme tasulist tellimust. E-kaubanduse veebisaitide arendamisel võimaldab Ucraft valida Pro Shopi ja BigCommerce’i plaanide vahel. Nende maksumus moodustab vastavalt 21 dollarit kuus ja 39 dollarit kuus, mis võimaldab juurdepääsu mitmele integreeritud e-kaubanduse funktsioonile. Süsteem pakub ka valitud plaanide testimisel teile 14-päevast tasuta prooviversiooni, mis võib teile kasulikuks osutuda.

Proovige Ucraftit tasuta

BigCommerce – üks enim kasutatud e-kaubanduse veebisaitide ehitajaid

BigCommerce - üks enim kasutatud e-kaubanduse veebisaitide ehitajaid

BigCommerce – on üks enim kasutatud võimsaid spetsialiseeritud e-kaubanduse veebisaitide ehitajaid. Süsteem võimaldab luua veebisaite väikestele, keskmistele ja suurtele müügile orienteeritud ettevõtetele. Selle funktsionaalsus ja disaini kohandamise tööriistad on keskmisest kõrgemad, mis muudab teenuse e-kaubanduse veebiehituse nišis korralikuks konkurendiks. Kui teil on õigus oma veebipoe arendamiseks veebisaidi koostajat kasutada, siis uurige selle funktsiooni kohe:

 • e-kaubanduse CMS. Platvorm pakub kõiki saadaolevaid e-kaubanduse nišivariante. See võimaldab kaubelda nii mitmel platvormil kui ka Facebooki kaudu. Samuti saate seadistada automatiseeritud e-turunduse tööriista, luua ja hallata loendiloendit, korraldada tootevahetuse / tagastamise protsesse, kujundada reklaamibännereid, määrata toote parameetreid ja spetsifikatsioone, luua allahindlusi ja kinkesertifikaate jne. Toote ekspordi / impordi võimalus kasutamise kaudu CSV-failidest on ka siin lubatud.
 • Vastuvõtlikud kujundused. Täielikult e-kaubandusele keskendunud veebisaitide koostajana pakub BigCommerce vapustavat kollektsiooni, mis koosneb enam kui 100 kallist mallist. Neid kõiki saab vaikimisi kohandada ja reageerida. Valige lihtsalt kujundus, mis teile kõige rohkem meeldib, ja jätkake selle redigeerimist, laadides üles ettevõtlusega seotud sisu jne. Enamik teemasid on tasulised, kuid kulud on teemade kvaliteeti väärt. Kujundused on kiireks ja lihtsaks otsimiseks kategooriate kaupa sorteeritud. Koodide redigeerimise võimalust siin ei pakuta, kuid see pole probleem valdava hulga kasutajate jaoks, kellel on ainus eesmärk – käivitada usaldusväärne e-poe müügi veebisait. BigCommerce töötab sellel eesmärgil suurepäraselt.
 • Välised integratsioonid. BigCommerce võimaldab veebipoodide parema toimivuse huvides integreeruda võimsate e-kaubanduse rakendustega. Platvormil on valdkonnas juhtiv valik integratsioone, mis kõik on kureeritud, et tagada parim e-kaubanduse veebiehituse kogemus. Efektiivse müügi alustamiseks võite valida mis tahes neist ja oma poe ühendada. Nende hulka kuuluvad turunduse ja konversiooni rakendusedHubSpot, Google AdWords, A / B testimiskomplektid nagu Optimizely jne.), saaterakendused (ShipperHQ, Ordoro, Endicia, ShipStation ja ShippingEasy), ERP-integratsioonid teie toimingute efektiivsuse suurendamiseks (NetSuite, Brightpearl ja Microsoft Dynamics), CRM-i rakendused (Salesforce, NetSuite ja Zoho), API ja raamatupidamisriistad jne.

BigCommerce pakub tasuta 15-päevast prooviperioodi kõigile kasutajatele, kes ei saa otsustada kõige sobivama tasulise tellimuse üle. Niipea kui prooviversioon lõpeb, peate veebipoe käivitamiseks ja avaldamiseks üle minema ühele tasulisele tellimusele.

Tasuliste plaanide maksumus jääb vahemikku 29,95 kuni 249,95 dollarit kuus. Samuti on olemas arenenud äriplaan, mis sobib tohututele ettevõtetele, kuid selle maksumust ja tingimusi arutatakse ettevõtte juhiga individuaalselt.

Proovige BigCommerce’i tasuta

Ecwid – tasuta e-poe pistikprogramm mis tahes veebisaidile

Ecwid - tasuta e-poe pistikprogramm mis tahes veebisaidile

Ecwid – on e-kaubanduse pistikprogramm, mis võimaldab luua väikeseid veebipoode, andes nende valmis veebisaitidele e-kaubanduse funktsionaalsuse. Erinevalt teistest võimsatest funktsioonidega koormatud e-kaubanduse platvormidest kasutatakse Ecwidi peamiselt vidinana, mille integreerimise tulemuseks on veebipoodide edukas loomine. Lisaks tootekataloogide loomisele ja värskendamisele saate pakkuda ka üksikasjalikke tootekirjeldusi, jälgida veebipoodide statistikat, vastu võtta ja hallata tellimusi ning täita muid veebipoodidega seotud toiminguid. Muud Ecwidi eelised, mis antakse väljastpoolt on järgmised:

 • POS-i funktsionaalsus. Pistikprogramm on tuntud oma müügikoha (POS) funktsionaalsus, mis võimaldab teil müüa tooteid nii veebis kui ka väljaspool seda. Teisisõnu, saate tellimusi vastu võtta ja hallata nii veebis kui ka kohalikes kauplustes, suurendades sellega oma kliendibaasi ja teenides kasumit.
 • Toote import / eksport. Nii nagu enamiku populaarsemate e-kaubandussüsteemide puhul, võimaldab ka Ecwid toodete eksporti / importimist CSV-vormingus. See on mugav, kui on vaja edastada tootega seotud andmeid, samuti klienditeavet ja tellimusi ühest e-poe platvormist teise.
 • Mitmekeelne tugi. Ecwidil on mitmekeelne tugi, mis võimaldab teie ettevõtte vajadustest lähtuvalt tõlkida poesüsteemi enam kui 50 keelde. See on parim viis meelitada rahvusvahelisi kliente ja partnereid välismaalt, suurendades sellega tulusid ja liiklust.
 • Integreerimisvalikud. Pistikprogramm võimaldab teil integreerida mõned populaarsed kolmanda osapoole laiendused ja lisandmoodulid, sealhulgas Mailchimp, LiveChat, ShippingEasy, Zapier, 71 £, Printful, Xero, AfterShip, Lucky Orange, ShipStation, Freshbooks ja veel. Nendest rakendustest ei piisa siiski täisfunktsionaalse veebipoe käivitamiseks ja haldamiseks. Veelgi enam, nende laienduste kasutamiseks peate olema tasulise paketi tellinud.
 • Mitu müügikanalit. Ecwid võimaldab teil kasutada mitut müügikanalit, mis võimaldab teil müüa digitaalseid / füüsilisi tooteid erinevatel veebisaitidel. Saate kogu müüki üheaegselt hallata ühe administraatori paneelilt, mis on väga mugav ja käepärane. Siin on saadaval ka sotsiaalmeedia integreerimisvõimalused, mis võimaldavad teil müüki viia läbi Instagrami, Facebooki, eBay, Amazoni, Google Shoppingu, Shopzilla, Nextagi ja teiste populaarsete turgude ning sotsiaalmeedia platvormide kaudu. Samuti saate valida sobivad makseväravad, et kliendid saaksid tellimusi esitada ja neid täita. Nii saate ühendada Ecwidi kasutamise selliste maksesüsteemidega nagu PayPal, Vend, Clover, Square, Stripe, WorldPay, NCR Silver ja palju muud.
 • Veebipoe haldusfunktsioonid. Pistikprogramm võimaldab juurdepääsu ka mitmele veebipoe haldusfunktsioonile, sealhulgas võimalusele müüa füüsilisi / digitaalseid tooteid, lisada mitu tootenimekirja, määrata nende parameetrid, kasutada mitut laoseisu tööriista, hüljatud kassast taastumise võimalus, jälgida tellimuse olekuid koos veebipoe jõudlusega jne. Lisaks on võimalik väljastada allahindlusi, tutvustusi ja eripakkumisi, vaadata aruandeid, veebipoe analüüse, kasutada SEO tööriistu jne..

Ecwidil on tasuta plaan, mis on igavene ja võimaldab lisada kuni 10 toodet ning kasutada mõnda põhilist e-poe funktsiooni, mida plugin pakub. Kui otsustate kasutada täiustatud funktsioone ja tööriistu, võimaldab Ecwid valida ühe kolmest tasulisest tellimusest, mille hind algab 15 dollarist kuus (või 12,5 dollarit kuus iga-aastase tellimuse korral).

Proovige Ecwidi tasuta

Volusion – ostukorvitarkvara e-kaubanduse veebisaidile

Volusion - ostukorvitarkvara e-kaubanduse veebisaidile

Volusion – on populaarne ja täisfunktsionaalne ostukorvitarkvara e-kaubandusprojektide jaoks. Ehkki süsteem ei saa kiidelda sellise populaarsusega nagu Wix, Shopify või BigCommerce, lubab see siiski luua muljetavaldavaid veebipoode. See kõik-ühes teenus on ohutu, tõhus ja üsna arusaadav. Sellega seotud funktsioonide valik on lai ja see sisaldab järgmisi parameetreid:

 • e-kaubanduse mallid. Volusion ei paku mitut e-kaubanduse malli. Tänase seisuga ületab nende arv mõnevõrra 40 teemat, mis on reageerivad ja tulevad standardsega (WYSIWYG) ja edasijõudnutele (CSS / HTML) koodi redigeerimise valikud.
 • Veebipoodide ehitaja. Süsteemiga on kaasas veebipoodide loomise tööriist, mida saate kasutada oma veebipoe käivitamiseks. Tööriist võimaldab lisada tootekategooriaid ja alamkategooriaid, üles laadida uusi tooteid, tegeleda SEO haldusfunktsioonidega, lisada ja redigeerida pilte jne..
 • Lihtne tootehaldus. Platvorm võimaldab hõlpsat tootehaldust kõigil lehtedel. Süsteem võimaldab teil luua uusi kategooriaid ja alamkategooriaid ning hallata mitut seadet, näiteks toote SEO ja kohandamine, tegeleda foto / teksti sisu haldamisega, kasutada CSV-failivormingu impordi / ekspordi võimalusi, SSL-sertifikaadi ühendust jne..
 • Mitme kanaliga integratsioonid. Volusiooni kasutamisel saate integreerida teiste populaarsete veebiturgude, mis on praegu maailmas tuntud tööstuse juhid nagu Amazon, eBay jne. Samuti on võimalik valida mitme maksevärava hulgast, sealhulgas Stripe, PayPal ja palju muud.
 • e-kaubanduse tööriistad. Kõige levinumate ja olulisemate e-kaubanduse tööriistade hulgas on mõistlik mainida vöötkoodigeneraatorit, ulatuslikku varude loendit ja täiustatud laohaldussüsteemi. Veelgi enam, veebisaidi koostaja on varustatud e-kaubanduse tööriistade loendiga, mis hõlbustab teie veebipoe jõudluse parandamist. Need on spetsiaalsed tarnijakoodid, täiustatud taastamisriistad, üles seatud laod, mitmekülgsed hinnakujundusvalikud, saatmis- ja maksumäärade kalkulaator, lihtne tellimuste töötlemine, professionaalsed valuuta tööriistad, kliendikonto haldamine, bot captcha tööriist, laevanduse integreerimine ja palju muud. Aina kiiremas olukorras olevad ettevõtjad saavad installida mobiilirakenduse Volusion, et saaksite oma veebipoode hallata ja värskendada igal ajal ja igal pool..
 • Logo + Favicon. Veebisaidi koostaja saab teie e-kaubanduse ettevõtte eristada rahva hulgast, laadides üles oma ettevõtte logo ja luues selle lemmikpildi. See teeb teie veebisaidi kindlasti ülejäänud nišikonkurentide seas äratuntavaks.

Volusioniga on kaasas 14-päevane tasuta prooviversioon, mis võimaldab teil avastada kogu süsteemi funktsioonide komplekti enne uuele tasulisele tellimusele üleminekut. Viimane sisaldab 4 tellimust, mille hind algab 29 dollarist kuus. Kõigi tasuliste pakettidega kaasneb null tehingutasu, piiramatu ribalaius ja muud abonentide eesõigused.

Proovige tasuta Volusiooni

SITE123 – SaaS-platvorm e-kaubanduse veebisaidi loomiseks

SITE123 - SaaS-platvorm e-kaubanduse veebisaidi loomiseks

SITE123 – on üks lihtsamaid SaaS-i platvorme, mida saate e-kaubanduse veebisaidi käivitamiseks valida. Veebisaidi koostaja ei eelda eelise kasutamiseks veebidisaini oskuste programmeerimise teadlikkust. Selle asemel on komplekti integreeritud tööriistu ja disaini kohandamise funktsioone, mis võivad teie veebipoe arendusprotsessi lihtsustada, tagades väärilise tulemuse, millega olete teie ja teie kliendid rahul. Allpool on loetletud mõned süsteemi esiletõstmised:

 • Tasuta logo tegija. Kui teie veebipoel pole veel oma logo, on viimane aeg kujundada see integreeritud Logo Maker tööriista abil. See on täiesti tasuta ja vapustavalt lihtne. Saate nullist kujundada oma ainulaadse veebisaidi logo või luua süsteemis saadaolevatest elementidest täiesti uue.
 • Mitmekeelne tugi. Veebisaidi koostaja abil saate oma e-poe veebisaidi mitme keeleversiooni luua. Just sellel eesmärgil pakub süsteem täiustatud mitmekeelset tööriista, mida on lihtne meisterdada ja kasutada. Selle abil saate luua mitmekeelse veebisaidi, mis aitab luua ärisuhteid rahvusvaheliste partnerite ja klientidega.
 • e-kaubanduse vidinad. Nišispetsiifilistele e-kaubanduse vidinatele juurdepääsu saamiseks lihtsalt minge integreeritud rakenduste turule ja sirvige seal saadaolevaid vidinaid / rakendusi. Mõned populaarsemad e-kaubanduse laiendite näidised hõlmavad reaalajas vestluse tuge, galeriisid, suhtlusvidinaid, broneerimist, veebivormi ja palju muud.
 • Vormi ehitaja. Platvorm võimaldab veebivorme integreerida teie veebipoe mis tahes lehele või jaotisse. Free Form Builder pakub komplekti kohandatud vormipaigutusi, kujunduselemente ja tööriistu, mis muudavad teie veebivormi täiuslikuks täienduseks teie e-poe veebisaidile.
 • Sotsiaalse meedia integreerimine. SITE123 võimaldab värskendada sotsiaalmeedia kontosid, teavitades kliente sellest tulevastest uudistest, sündmustest, plaanidest ja värskendustest, mis toimuvad teie veebipoes lähitulevikus.

SITE123 pakub taskukohaseid ja mitmekülgseid hinnakujundusvõimalusi. On olemas tasuta pakett, mida kasutatakse enamasti süsteemi funktsionaalsuse testimiseks, ja neli tasulist tellimust, mis erinevad oma olemuse ja funktsioonide poolest. Kõige odavama tellimuse hind on 10,80 dollarit kuus – see on tõesti väärt investeering!

Proovige SITE123 tasuta

3dcart – võimas & Turvaline e-kaubanduse tarkvara

3dcart - võimas ja turvaline e-kaubanduse tarkvara

3dcart – on võimas ja ohutu e-kaubanduse tarkvara, mille rakendamise tulemuseks on funktsioonidega koormatud veebipoodide loomine. Teenuse kliendibaas ei ole nii ulatuslik kui tuntud nišijuhtide oma, kuid süsteem on siiski üsna perspektiivikas. Platvormi arendajad jätkavad teenusega käivitatud veebipoodide kvaliteedi parandamist. Vaadake süsteemi funktsioonide komplekti kohe, et mõista, mida te sellelt oodata võite:

 • Moodulipõhine struktuur. Platvorm on moodulipõhine ja pakub kasutajatele maksimaalse mugavuse tagamiseks komplekte. Kümned moodulid on juba eelinstalleeritud, teised saab teie nõudmisel ühendada. Üks süsteemi esiletõstmisi on hämmastav moodulite kollektsioon, mida saate valida ja oma veebisaidile integreerida. Need on Facebooki reklaamid / Ühenda, Zapier, grupiettevõtted, AWeber, MailChimp, RSS-kanalid, LiveChat, salvestatud kärud, sooviloend, POS, AutoResponder ja eBay kui mainida mõnda.
 • e-kaubanduse funktsioonid. 3dcartiga töötades saate kasutada toodete impordi / ekspordi võimalust, erinevaid makse- ja saatmislahendusi, laovaru tootekaarte, müügistatistika tööriistu, sisseehitatud pistikprogramme. Siin toetatakse ka integreerimist sotsiaalsete võrguteenustega. Veebisaidi koostajal on palju turunduse ja SEO tööriistu. See pakub CRM-i integreerimist, blogimisvõimalust, automatiseeritud levitamist, aruandlusfunktsiooni, kasutajarühmade loomist ja muid uimastamise funktsioone, mida veebisaidi omanikud innukalt kasutavad.
 • Vastuvõtvad e-kaubanduse mallid. Platvormil on kvaliteetsete reageerivate nišimallide kollektsioon (neid on siin üle 70) saate oma veebisaidi arendamise ajal kohandada ja vahetada.
 • Tootehaldus. Tarkvara võimaldab juurdepääsu mitmele tootehaldusvalikule, mis võimaldavad teil luua muljetavaldavaid tootegaleriid ja näidata aknaid. Siin saate teha uute toodete lisamise (füüsilised / digitaalsed esemed või kinkekaardid), määrates nende parameetrid, lisades need laovarude loendisse, esitage saatmis- / makseteabe, laadige üles pilte ja kirjeldusi, lisage SKU, MPN, GTIN, seadistage hinnaspetsifikatsioonid jne. Samuti on mugav otsingufilter, mis lihtsustab tooteotsingut sorteerides üksusi nende parameetrite ja eripärade järgi.
 • Turundusriistad. 3dcart võimaldab kasutada mitut integreeritud turundustööriista, sealhulgas ostukorvi lisandmoodulid (Godatafeed, NextTag Feed Export, Shopzilla, Bing, Google’i tootevood, PriceGrabber.com ja Shop.com Export jne.). Lisaks on siin võimalik redigeerida suhtlusvõrgustiku nuppe koodiintegreerimise kaudu või lisades sotsiaalsete järjehoidjate sektsiooni valmis nupud.
 • Sisseehitatud CRM. Platvormil on sisseehitatud CRM-platvorm, mis võimaldab hoida teie äri ja kliente korrastatuna. Pidage meeles, et funktsioon ei ole vaikimisi aktiveeritud ja on vaja see lubada, kasutades vastavat kliendisuhete haldamise süsteemi moodulit.

Hinnakujundusest rääkides pakub 3dcart tasuta prooviperioodi, mis kestab 14 päeva ja võimaldab teil testida kogu tarkvara funktsioonide komplekti. Kui olete kõigi võimalustega rahul, võimaldab platvorm minna üle ühele neljast tasulisest tellimusest. Kõige taskukohasem tellimus maksab praegu 9 dollarit kuus. 3dcart ei sisalda mingeid tehingutasusid ega seadistustasusid ning vajadusel on ka võimalus plaanide vahel vahetada.

Proovige 3dcart’i tasuta

Ruuturuum – veebipoodide koostaja ostukorviga

Ruuturuum - veebipoodide koostaja ostukorviga

Ruuturuum – on funktsioonidega koormatud veebikaupluste ehitaja, millel on integreeritud ostukorvifunktsioonid. See on päris kena valik kasutajatele, kes soovivad kvaliteetse e-poe veebisaiti käivitada ja hallata. Süsteem töötab enamasti hästi kunstnike ja disainerite veebipoodide arendamisel. See sobib eriti hästi kasutajatele, kellel on idee esitleda oma tooteid kõige soodsamas valguses. Selle võimaldamiseks pakub veebisaidi koostaja järgmisi funktsioone:

 • Kuva akna loomine. Võimalik on luua muljetavaldavaid tooteesitlusaknaid, et lisada ja kohandada tooteid, mida plaanite müügiks pakkuda. Saate hallata toodete hindu, lisada videoid, galeriisid, tootevariante (SKU-d), kohandage makse- ja saatmisvõimalusi, rakendage püsiklientide lojaalsusprogramme jne.
 • Mallivalik. Malligalerii osas ei paku ruut Ruum mitu teemat. Praegu on sellel üle 40 disainilahenduse, mille kvaliteet on keskmisest kõrgem. e-kaubanduse funktsioone saab rakendada kõigile mallidele.
 • Vidinad ja lisandmoodulid. Veebisaidi koostaja pakub veebipoodidele mitmeid vidinaid ja spetsiaalseid lisandmooduleid. Nende hulka kuuluvad sotsiaalmeedia nupud, pildigaleriide vidinad, kohvikute ja restoranide e-kaubanduse tööriistad, Google Analytics jne.
 • e-kaubanduse platvorm. Süsteem võimaldab juurdepääsu mitmele tipptasemel e-kaubanduse funktsioonile, mis aitavad kaasa kvaliteetsete veebipoodide arengule. Nende hulka kuulub tasuta SSL-sertifikaadi ühendus, integreeritud ostukorv, veebipõhised tooteesitlusriistad, hinna näitamine, SKU-de juurdepääs, maksete variatsioonid, mitu lojaalsuse võimalust, Google Mapsi manustamine, veebikalender, Logo Maker, kommenteerimisfunktsioon jne.
 • Sotsiaalne integratsioon. Squarespace’i abil saate oma veebipoodidega seotud teavet postitada ja värskendada sotsiaalvõrgustikes, nimelt Facebookis, Twitteris, Google+, Dropboxis, Tumblris, Instagramis, Dribbble’is, Linkedinis, Pinterestis, SoundCloudis, Behance’is, Twitchis, Yelpis ja mujal..
 • Acuity sõiduplaani koostamine. Ruutruum paistab rahvamassist silma tipptasemel Acuity Scheduling platvormi tõttu. See on veebipõhine kohtumiste ajastamise süsteem, mis sobib suurepäraselt ka äri- või veebipoodide omanikele, mis võimaldab klientidel kasutada integreeritud kaubandusplatvormi kvaliteetsete platvormide käivitamiseks ja tõhusaks haldamiseks.

Ruuduruumil pole veel tasuta plaani, kuid see võimaldab kasutajatel tasuta proovida 14-päevase prooviversiooni ajal kõiki selle funktsioone ja tööriistu. Kui olete süsteemi funktsionaalsusega rahul, on teil võimalus tellida üks selle tasulistest plaanidest. Odavaima liitumistasu hind on 12 dollarit kuus. Kõik plaanid pakuvad tasuta domeeninime ja muid eeliseid.

Proovige ruutu tasuta

Järjehoidja – e-kaubandus & Veebipoodide ehitaja AI-ga

Järjehoidja - e-kaubanduse ja veebikaupluste ehitaja AI-ga

Järjehoidja – on pilvepõhine AI-toega veebisaitide ehitaja, mis sobib suurepäraselt väikeste ja keskmise suurusega veebipoodide arendamiseks. Süsteem on kena valik kogenematutele kasutajatele, kes pole veebi loomise protsessi keerukustest teadlikud, kuid kavatsevad kujundada korraliku e-poe veebisaidi. Samuti on see suurepärane valik veebidisaineritele, kes tegelevad klientide veebipoodide arendamisega. Kui teil on õigus alustada veebipoe järjehoidjaga, siis on teil huvi teada saada selle eeliste loetelu:

 • AIDA assistent. Veebisaidi koostaja tõeline esiletõst on selle AI-põhine AIDA abiline. Koos käepärase pukseerimistehnoloogiaga aitab AIDA luua veebipoodi automatiseeritud režiimis, kasutades selle nõudmisel esitatud teavet. See aitab lühendada veebisaitide väljatöötamise aega ja saavutada muljetavaldavaid tulemusi.
 • e-kaubanduse mootor. Järjehoidja on varustatud võimsa e-kaubanduse mootoriga, mis võimaldab müüa veebis, sotsiaalmeedias või kaupluses. Süsteem võimaldab teil luua suuri veebipoode, et müüa piiramatul arvul füüsilisi / digitaalseid tooteid. Teie ise saate kontrollida oma veebipoe toimivust ja tootehaldust. Platvorm võimaldab kohandada teie veebipoodi, väljastada kupongikoode, valida enam kui 40 maksevõimaluse ja reaalajas saatmisintegratsiooni vahel. Veebipoe eri keeleversioonide loomiseks on olemas ka mitmekeelne tugi.
 • e-kaubanduse moodul. Järjehoidja pakub e-kaubanduse moodulit veebipoe ühendamiseks olemasoleva veebisaidiga ja selle maksimaalse efektiivsusega edasiseks reklaamimiseks. Peale selle võimaldab süsteem teil valida e-kaubanduse moodulite vahel, mida saate oma e-poele lisada, et suurendada selle jõudlust ja klientide seotust. Neid mooduleid saab funktsionaalsuse osas võrrelda vidinatega. Need on pealkirjad, tekstid, lingid, tsitaadid, eraldajad, HTML-koodi lisamised, kontakt- ja tagasisidevormid, slaidiseanssid, galeriid, audio / video elemendid, suhtlusvõrgustiku nupud jne.
 • Täpsem e-posti funktsioon. Veebisaidi koostaja võimaldab hankida ettevõtlusega seotud e-kirju, et anda veebipoele usaldusväärsus ja professionaalne ilme. Bookmark Pro e-posti aadress seotakse teie veebipoe kaubamärgiga ja see jääb teie praegustele ja potentsiaalsetele klientidele / partneritele meeldejäävaks. Järjehoidja postkasti kasutamise hind on 2 dollarit kuus.

Võite järjehoidjaid tasuta kasutada koos standardpiirangutega, kuid kui kavatsete tõesti avada funktsiooniga koormatud veebipoe, peate üle minema ühele selle tavalistest plaanidest. Sellega seoses on äriplaan parim lahendus, kuna see annab võimaluse luua e-kaubanduse veebisait hinnaga 24,99 dollarit kuus.

Proovige tasuta järjehoidjat

Jimdo – taskukohane e-poe veebisaitide koostaja

Jimdo - taskukohane e-poe veebisaitide koostaja

Jimdo – on veel üks väärt ja lihtsa veebisaidi koostaja näidis, mis võimaldab ka e-kaubanduse veebisaite käivitada ja hallata. Platvorm paistab rahva hulgast silma tänu oma integreeritud Dolphini tööriistale ja arvukatele disaini kohandamise funktsioonidele, mis aitavad hõlpsalt, kiirelt ja tõhusalt veebidisaini koostada. Kui olete oma veebikaupluse süsteemi loomiseks otsustanud, on hee selle peamiste eeliste loetelu:

 • Jimdo Dolphin. Nagu eespool öeldud, loob Jimdo Dolphin teile automaatselt e-kaubanduse veebisaidi, kasutades teavet, mille annate süsteemi nõudmisel. Dolphin küsib ettevõtlusega seotud küsimusi, millele peaksite vastama, et lasta tal luua veebipoe veebisait. Kui teete kõik õigesti, saate lõpuks valmis veebisaidi vähem kui 5 minutiga. Edasine kohandamine võib võtta veidi aega, mis sõltub veebisaidi kohandamise määrast ja teie veebidisaini oskustest. Veebisaidi paigutust, kujundust ja ülesehitust pole vaja luua – süsteem teeb seda teie jaoks.
 • Jimdo toimetaja. Kui soovite ikkagi luua tehisintellektiga e-kaubanduse veebisaiti, saate seda teha klassikalises Jimdo redigeerijas. Selleks peaksite valima süsteemi pakutavast ulatuslikust disainikollektsioonist parima malli, lisama oma logo ja tausta, muutma fonte ja värvipaletti ning minema valima kohandamisriistu, et anda oma veebisaidile soovitud ilme ja toimivus.
 • Täielik e-kaubanduse kohandamine. Jimdo abil loodud e-kaubanduse veebisaidid on täielikult kohandatavad. Süsteem annab palju nišispetsiifilisi atribuute, mis on vajalikud veebisaidi vajalike konfiguratsioonide tegemiseks. Nende hulka kuuluvad toote kuvamise valikud, saatmis- / maksuseaded, Stripe’i ja PayPali kontoühenduse võimalus, tagastamise ja tühistamise põhimõtted, e-posti teel kinnituse ja lõpetatud kassasõnumid jne. Veebipoe täpsemaks kohandamiseks pakub Jimdo komplekti klõpsamise redigeerimise tööriistu, nimelt mitu e-kaubanduse malli, täiustatud SEO-tööriistad, tarnimise seadistamine, laoseisu jälgimisvalikud, logo looja, ärikataloogide loendi võimalus, ulatuslikud integratsioonifunktsioonid ja palju muud.

Jimdol on tasuta põhikonto, mis võimaldab teil testida süsteemi funktsionaalsust. E-kaubanduse veebisaitide arendamisel soovitab Standard Jimdo kasutada ühte oma tasulistest tellimustest, mille hind algab 7,50 dollarist kuus. Jimdo Dolphin pakub omakorda ka nelja tasulist paketti, e-poe plaan on kõige sobivam lahendus. Selle maksumus on praegu 19 dollarit kuus.

Proovige Jimdot tasuta

Alumine joon

Kui teil on õigus käivitage veebipood, e-kaubanduse veebisaidi ehitaja kasutamine on kindlasti tark valik. Need teenused pakuvad parimat mugavuse, lihtsuse ja täiustatud funktsionaalsuse kombinatsiooni. Nende platvormidega loodud e-kaubanduse veebisaidid näevad välja ahvatlevad ja näitavad tipptasemel jõudlust. Ja selle tulemuse saavutamiseks ei pea te olema kodeerimise meister.

Parima e-kaubanduse veebisaidi ehitaja valimine langeb üldjuhul teie veebiehituse vajaduste ja püüdluste järgi. Otsustamaks, milline neist sobib teie projekti jaoks kõige paremini, võtke aega kõigi platvormide testimiseks. See annab teile idee parimast lahendusest, mida peaksite lõpuks otsima.

Looge veebipood tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me