Parimad avatud lähtekoodiga veebisaitide ehitajad

Parimad avatud lähtekoodiga veebisaitide ehitajad


Käimas on igavene lahing SaaS-i veebisaidi ehitajate ja avatud lähtekoodiga platvormide vahel. Mõni inimene valib endiselt avatud lähtekoodiga tarkvara selle taskukohasuse, funktsionaalsuse, paindlikkuse jne tõttu, olles samal ajal avalikult juurdepääsetav, avatud lähtekoodiga platvorme on lihtne kohandada, muuta ja jagada.

Need meelitavad üha rohkem entusiaste pakkuma uusi suurepäraseid vidinaid või peenhäälestamise tööriistu. See fakt jätab rohkem ruumi mitmesuguste veebidisaini ja funktsiooniideede rakendamiseks. Teisest küljest võib esmapilgul hea valikuna näiv väljakutse osutuda veebisaidi loomise protsessis.

Avatud lähtekoodiga tarkvara kasutamine võib olla liiga keeruline. Asjad võivad tehnilise toe puudumise ja muude oluliste probleemide tõttu veelgi hullemaks minna. See on koht, kus SaaS-i veebisaidi ehitaja võib osutuda paremaks alternatiiviks.

Testisime välja 5 parimat avatud lähtekoodiga veebisaidi ehitajat:

 1. Wix – parim TASUTA SaaS-i veebisaidi koostaja (tõmba ja lase lahti)
 2. WordPress – avatud lähtekoodiga CMS & e-kaubanduse veebiplatvorm
 3. GrapesJS – mitmeotstarbeline avatud lähtekoodiga veebi ehitaja raamistik
 4. Elementor – parim veebisaidi koostaja pistikprogramm WordPressile
 5. Symfony – tasuta avatud lähtekoodiga veebidisaini tarkvara

Tundub, et SaaS-i veebisaiditarkvara on funktsionaalsem alternatiiv. Enamik platvorme on kõik-ühes lahendus. Neid on lihtsam kasutada. Pakett sisaldab tasuta domeeni, hostimist, malle ja funktsioone, mida võite vajada iga konkreetse veebisaiditüübi jaoks. Vaatame üle mõned ülaltoodud peamistest valikutest:

Wix – parim TASUTA SaaS-i veebisaidi koostaja (tõmba ja lase lahti)

Wix - parim TASUTA SaaS-i veebisaidi koostaja (lohistage)

Wix – on platvorm, mis täidab korraga mitmeid eesmärke. Tarkvara võimaldab algajatel mõne tunni jooksul välja pakkuda mis tahes veebisaiditüüpe. Alates professionaalsetest ajaveebidest, portfellidest ja visiitkaartidest kuni e-kaubanduse ja väikeettevõtete sviitideni – Wix pakub erinevaid komplekte funktsioone:

 • Uimastamise mallid – Wixil on ilmselt kõige laiem mallivalik, mis jaguneb erinevatesse kategooriatesse. Kõik mallid on mobiilisõbralikud. Kasutajad hindavad ka veebisaidi mobiili eelvaate režiimi.
 • Lihtne redigeerimine – Saate veebisaiti hõlpsalt redigeerida või valida Wix ADI tööriista. AI-põhine instrument pakub veebisaidi paigutust vastavalt teie vajadustele. Wixi dünaamilised lehed muudavad ühe veebilehe paigutuse loomise mitmeks otstarbeks lihtsaks.
 • Wix App Store – Valige tohutu hulga lisandmoodulite ja vidinate hulgast, et oma veebisaiti kohandada. Kolmandate osapoolte integreerimise kättesaadavus lisab tarkvarale suuremat paindlikkust. Saate luua mis tahes tüüpi veebisaite, lisades maksevõimalusi, analüütikat, ajaveebi jaotist jne.
 • Kõik-ühes pakett – Kui olete plaani valinud, saate lisaks SSL-turvalisusele, piiramatu ribalaiuse ja salvestusruumi olenevalt kavast hostimise, domeeni, mallid ja muud funktsioonid täiesti tasuta.

Tarkvaral on tasuta plaan et saaksite kontrollida, kas süsteem vastab teie ootustele.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – avatud lähtekoodiga CMS & e-kaubanduse veebiplatvorm

WordPress - avatud lähtekoodiga CMS ja e-kaubanduse veebiplatvorm

WordPress – on usaldusväärne CMS ja parim avatud lähtekoodiga alternatiiv Saas. See on veebidisaini niši veteran ja üks populaarsemaid kaasaegsete veebisaitide loomise tööriistu. Lihtsalt kohandatava, paljude laienduste ja pistikprogrammidega, WordPressil on järgmised funktsioonid:

 • Suhteliselt lihtne redigeerimine – WordPressi on muude CMS-platvormidega võrreldes palju lihtsam redigeerida. Sellel on lihtne liides ja arvukalt visuaalse redigeerimise laiendusi Elementor või Divi. Sa harjud sellega üsna kiiresti. Kui olete õppinud, kuidas kõik töötab, leiate veebisaidi haldamise üsna lihtsaks.
 • Tohutu kogumik teemasid ja pistikprogramme – Vaevalt leiab laia tüüpi pistikprogramme ja teemasid igat tüüpi veebisaitidele. Ükskõik, kas vajate kindlat veebipoe malli või professionaalset ajaveebit, saate valida nii tasuta kui ka tasuliste teemade hulgast ja kohandada neid e-kaubanduse, SEO, e-posti turunduse jms pistikprogrammidega. Pidage meeles, et tasuta teemad vajavad eristumiseks mõnda täiendavat kohandamist.
 • Lõputud disainivõimed – Kas tunnete hästi PHP-d või HTML-i? WordPress sobib teile. Juhtpaneeli kaudu saate hõlpsalt juurdepääsu redigeerija režiimile ja redigeerida koodi nagu soovite, lisage uusi skripte, lühikoode jms.

Teine suur eelis on see, et WordPress on täiesti tasuta platvorm. Kuid see pakub ainukest platvormi, millel pole domeeninime või hostimist. Seda on endiselt võimalik kasutada Sinine vaim WordPressi soovitatud ametliku hostiteenuse pakkujana, mis hõlmab taskukohasust ja funktsionaalsust.

Proovige WordPressi tasuta

GrapesJS – mitmeotstarbeline avatud lähtekoodiga veebi ehitaja raamistik

GrapesJS - mitmeotstarbeline avatud lähtekoodiga veebi ehitaja raamistik

ViinamarjadJS – on tasuta avatud lähtekoodiga veebiehitaja raamistik, mida kasutatakse mitmesuguste projektide käivitamiseks. Süsteem hõlmab rikkalikku tööriistakomplekti ja mitmeid funktsioone, millel on sama eesmärk – ehitada HTML-projekte ilma kodeerimise teadmisteta. Süsteemi valdamine võtab natuke jõupingutusi ja aega, mis võib osutuda probleemiks kvalifikatsioonita disaineritele või esmakordne tegijatele. Siin on loetelu funktsioonidest, mis teevad raamistiku vääriliseks valimiseks:

 • Integreeritud plokid lohistage – Platvorm võimaldab veebisaidi mallide ja paigutuse loomist laos olevatest sisseehitatud sisuplokkidest. Kui nende summa pole mingil põhjusel piisav, saate lisada oma kohandatud plokid ja sätted korraldada;
 • Vastuvõtlik disain – GrapesJS annab juurdepääsu tööriistakomplektile, mis on vajalik reageeriva veebikujunduse loomiseks. See võimaldab teil kujundada teemasid, mis näevad suurepärased välja erinevates mobiili- ja lauaarvuti seadmetes;
 • Piiramatu stiilivalik – Süsteem tutvustab võimsat ja üsna arusaadavat Style Manager moodulit, mis võimaldab anda igale veebisaidi komponendile sõltumatu ilme ja ainulaadse stiili. Lisaks on CSS-i atribuutide kasutamiseks võimalik selle sätteid muuta;
 • Koodi juurdepääsetavus – Koodide juurdepääsetavuse pärast pole vaja vaeva näha. See on süsteemis alati saadaval, nii et saaksite seda igal pool ja igal ajal kasutada;
 • Varahaldur – GrapesJS Asset Manager võimaldab teil meediumifaile hõlpsalt korraldada ja redigeerida, et need sobiksid teie veebisaidi stiili ja ülesehitusega parimal võimalikul viisil.

GrapesJS-i kasutatakse algselt tasuta platvormina, kuid see toetab annetusvõimalust, mis võimaldab kõigil kasutajatel rahaliselt panustada süsteemi eelarvesse, et selle jõudlust parandada. Süsteem võimaldab kasutada kolme panusevõimalust, nimelt kohandatud panus (ühekordne / korduv investeering, püsikulusid pole), Toetajad (igakuised annetused, kulud algavad 2 dollarist kuus) ja sponsorid (tavaline sponsorlus premeeritakse lisaeelistega, hind algab 100 dollarist kuus).

Proovige GrapesJS-i tasuta

Elementor – parim veebisaidi koostaja pistikprogramm WordPressile

Elementor - parim veebisaidi koostaja pistikprogramm WordPressile

Elementor – on populaarne WordPressi plugin, mida kasutatakse veebilehtede arendamiseks. Pistikprogramm, mida tuntakse ka tasuta lehtede koostajana, pakub paindlikku ja sügavat funktsioonide komplekti, mida on üsna lihtne hallata ja kasutada. Selle abil saate käivitada ja hallata sõna otseses mõttes igat tüüpi veebisaite, andes neile ainulaadse funktsionaalsuse. Allpool on loetletud peamised funktsioonid, mis muudavad Elementori nutikaks valikuks iga WordPressi kasutaja jaoks:

 • Esiosa koostaja – Süsteem on esiotsa ehitaja, mis pakub reaalajas eelvaadet kõigile teie projekti kallal tehtud muudatustele. Süsteem pakub teile moodulite või elementide loendit, mida saate oma veebisaidile valida ja lohistada (videod, tekstid, pealkirjad, pildid, nupud jne.);
 • Mallid ja plokid – Elementoril on komplekt lehe malle ja plokke (Meist, CTA-nupud, kasutajate iseloomustused, KKK-d jne.) saate valida oma individuaalse projekti jaoks. Malli ja ploki integreerimine võtab vaid mõne minuti, mis on aja säästmise lahendus kõigile;
 • Ühilduvus WordPressi teemadega – Elementor ühildub kõigi WordPressi teemadega, nii tasuta kui ka tasulistega;
 • Ulatuslik funktsioonide komplekt – Elementor pakub arvukalt tipptasemel funktsioone, mis aitavad pistikprogrammi toimimist parandada. Nende hulka kuuluvad veebisaidi isikupärastamise valikud, mobiilile reageeriv olemus, võimas hüpikaken, integreeritud teemaehitaja, päise / jaluse koostaja jne..

Elementor on tasuta WordPressi pistikprogramm, mis töötab üsna hästi tavalise lihtsa veebisaidi jaoks. Kuid selleks, et anda oma projektile parem jõudlus ja ahvatlev kujundus, on mõistlik minna üle ühele kolmest premium-kavast. Nende hulka kuulub isiklik (49 dollarit aastas), Pluss (99 dollarit aastas) ja ekspert (199 dollarit aastas) tellimused.

Proovige Elementorit tasuta

Symfony – tasuta avatud lähtekoodiga veebidisaini tarkvara

Symfony - tasuta avatud lähtekoodiga veebidisaini tarkvara

Sümfoonia – on suure jõudlusega avatud lähtekoodiga PHP-põhine mikroraamistik, mida kasutatakse täiustatud ja keerukate veebirakenduste loomiseks. Tarkvara on kasutatud Silexi – avatud lähtekoodiga veebisaitide ehitaja – asendajana, mis on tänapäeval kasutusest väljas. Symfony rakendus ei tähenda kodeerimise põhitõdede tundmist, mis säästab veebisaidi arendamiseks aega. Kasutajate kogukond aitab tarkvara funktsionaalsusele kaasa, pakkudes oma moodulid, komponendid ja elemendid. Siin on tarkvara peamised eelised:

 • Ulatuslik disaini kohandamine – Symfony pakub võimsaid disaini kohandamise valikuid, mis võimaldavad luua kasutajakeskseid rakendusi. Praegu pakub see 3 tüüpi projekti kohandamist, sealhulgas Full Stack, Brick by Brick ja Micro Framework valikud;
 • Lihtne testimine – Symfony lihtsustab ühikute testimise protsessi integreeritud PHP üksuse sõltumatu raamatukogu abil. Kaasas usaldusväärne tööriistakomplekt, mida saab tõhusalt kasutada funktsionaalsete ja käitumuslike üksuste testimiseks. Tarkvara stimuleerib HTTP-päringuid, kontrollides väljundit ilma sellega seotud kodeeringute või skriptideta;
 • Rikas komponentide komplekt – Symfony komponendid on korduvkasutatavad ja lahutatud PHP teegid. Neid on sadu, mida saate kasutada oma rakenduste väljatöötamiseks. Nende hulka kuuluvad BrowserKit, vahemälu, vara, ClassLoader, Config, konsool, lepingud, CssSelector, silumine, ErrorHandler, EventDispatcher, Filesystem, Inflector, Lpck, Locale ja palju muud.

Symfony on 2005. aastal loodud tasuta tarkvara, mida tuleb edaspidi välja anda MIT-litsentsi alusel. Seda toetab SensioLabs, mis on Prantsusmaal asuv tarkvaraarendaja ja professionaalsete teenuste pakkuja.

Proovige Symfony Now

Avatud lähtekoodiga veebisaitide ehitajad: müüt või tegelikkus?

Vaatamata avatud lähtekoodiga tarkvara kogu populaarsusele on see alati olnud ümbritsetud müütide ja pettekujutlustega. Selle fakti tulemuseks on teatud väärarvamused, kui jõuate veebisaidi loomise protsessi. Nende vältimiseks peab teil olema selge arusaam, mida valitud platvormilt oodata. On viimane aeg välja mõelda, millised neist müütidest on tõesed ja valed.

Õige või vale: Avatud lähtekoodiga platvormid on tasuta

Kui ütleme “TASUTA” avatud lähtekoodiga tarkvara, ei pea me tegelikult silmas nulli rahalisi kulusid. See viitab rohkem vabadusele, mida avatud lähtekoodiga platvormid pakuvad. Kuid nad pole täiesti tasuta. Peaksite olema valmis maksma:

 • Domeen ja hostimine.
 • Äärmiselt lai ja integratsioonid.
 • Iga uus täiendamine või muutmine aitab kaasa kolmandate osapoolte või kohandatud arendajate poolt.

Veelgi enam, mõned veebisaitide koostajad ei anna olemasolevate integratsioonide kohta teavet. Arvestades tõsiasja, et platvorm on suhteliselt uus, näib, et nad loodavad luua võimalikult palju kasutajaid, et näidata teile vidinate lisatasusid ja rohkem kohandamisriistu. Mõned asjad võivad meie maailmas tasuta olla. Tootearendus nõuab mõningaid kulusid ja kaasatust, isegi kui asjatundjad seda hoiavad.

Kohtuotsus: Vale.

Õige või vale: Avatud lähtekoodiga tarkvara on litsentsitud

Kasutustingimused on ainus vihje avatud lähtekoodiga tarkvara väljastatud litsentsidele. See on seda tüüpi platvormide jaoks kõige tavalisem litsentsimismudel. Kasutustingimused annavad teile vabaduse programmi koodile juurde pääseda ja seda vastavalt nende vajadustele kohandada.

Kuid kasutaja ja platvormi arendajate vahel pole erilisi suhteid. Iga kord, kui koodile juurde pääsete, teete seda omal vastutusel ilma igasuguse garantiita. Teisest küljest võib müüja koodile juurdepääsu või muutmise eest lisatasusid nõuda. See tähendab, et arendaja müüb teile õiguse tarkvara kasutamiseks ja kohandamiseks, kuid mitte platvormi enda jaoks.

Kohtuotsus: Vale.

Õige või vale: Avatud lähtekoodiga tarkvara on lihtne kasutada

Need, kes on vähemalt korra proovinud avatud lähtekoodiga platvorme, ei ütleks seda kunagi. Tarkvara võib esmapilgul tunduda vaid üsna lihtne. Reeglina pole sisu lisamine või muutmine kunagi väljakutse. Pisikute värskendamine või kohandamine võib siiski nõuda täiendavaid tehnilisi oskusi, mainimata tarkvarale juurdepääsu saamiseks veebidisaini muutmist.

Mõne pistikprogrammi seadistamine võib olla ka tehnikute jaoks üsna keeruline. See võtab väärtuslikku aega. Näiteks võtab selle kasutamise õppimine umbes 4 tundi Silex avatud lähtekoodiga platvorm ja vähem kui 1 tund kasutamise õppimiseks Wix SaaS veebisaidi ehitaja.

Kohtuotsus: Vale.

Õige või vale: Avatud lähtekoodiga platvormidel on puudulik tugi

Seda tüüpi tarkvara valimisel ei tohiks kunagi loota ööpäevaringsele klienditoe kasutajatoele. Kuigi platvormid on avatud lähtekoodiga, saavad neid kasutada mitmed ettevõtted ja arendusmeeskonnad. Nad ei ole kohustatud mingit tuge osutama.

Teisest küljest pakuvad niši kõige tõestatud juhid kasutajate kogukondi, foorumeid ja juhendeid. Need on tohutu kergendus neile, kes seisavad silmitsi tehniliste või muude probleemidega. Teisalt ühendab kogukond samu kasutajaid. Vastused ei taga kiiret lahendust. Foorumeid ei saa vaevalt pidada professionaalseks klienditoeks.

Kohtuotsus: Tõsi

Õige või vale: Avatud lähtekoodiga platvormid on hästi turvatud

Avatud lähtekoodiga tarkvara on töökindluse ja digitaalse turvalisuse osas kindlasti hea. Süsteem pakub pidevaid värskendusi, mida peate käsitsi käsitsema. Teisest küljest peaksime arvestama asjaoluga, et enamiku seadetest, pistikprogrammidest ja vidinatest pakuvad kolmanda osapoole arendusmeeskonnad ja veebidisaini entusiastid.

Kas saate tagada, et nende tooted on 100% ohutud? Vaevalt. Sellest hoolimata on avatud lähtekoodiga platvormid teeninud üsna hästi alates nende debüütist 90ndatel. Võib eeldada, et need on piisavalt usaldusväärsed, ehkki digitaalses maailmas pole miski täiuslik.

Kohtuotsus: Tõsi

Alumine rida

Avatud lähtekoodiga tarkvara võib tunduda suurepärane võimalus, arvestades selle taskukohasust, paindlikkust ja mõnda muud suurepärast funktsiooni. Kasutajad on aga suure tõenäosusega silmitsi mitmete komistuskividega, mis on seotud kasutusvalmis veebisaidi juurutamisega. Vaatamata paljudele veebis oldud aastatele pole avatud lähtekoodiga programmid kaugeltki täiuslikud, eriti arvestades keerulisi kohandamis- ja veebikujundustööriistu, mis nõuavad eriteadmisi.

SaaS-i veebisaidi ehitajad näevad välja ohutum, odavam ja lihtsam lahendus nii tehnikutele kui ka neile, kellel on aja ja raha väärtus. Need esindavad AI-lahenduste ees uusimaid veebitehnoloogiaid, lisaks palju suurepäraseid funktsioone ja funktsioone. Nad on kindlasti osutunud paremaks, kiiremaks ja kulutõhusamaks lahenduseks luua erinevat tüüpi veebisaite nullist mitme tunni jooksul.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me