Parim veebisaitide lohistamise tarkvara

Parim veebisaitide lohistamise tarkvara


Maailm on kiiresti muutumas tohutuks digitaalseks turuplatsiks, kus iga päev võetakse kasutusele sadu ja tuhandeid uusi veebisaite. Alates blogidest ja ettevõtte veebisaitidest kuni professionaalsete portfellide ja digitaalsete poodideni – globaalne veeb näib olevat parim viis brändi avalikkuse näitamiseks.

Teisisõnu, kõik vajavad veebisaiti. Kuid kõigil pole piisavalt oskusi saidi loomiseks nullist.

Kasutajal on praegu mitu võimalust:

Esimene neist on veebisaidi loomine kodeerimiskeelte ja tänapäevaste veebiriistade abil. See tee nõuab sügavat tehnilist mõistmist ja programmeerimiskogemust. Pealegi kaasnevad protsessiga mitmed prooviversioonid ja vead, silumine, A / B testimine ja muud terminid, millest enamik meist aru ei saa.

Teine viis on kellegi palkamiseks, et teil oleks teie jaoks välja töötatud sait. Me räägime kohandatud ja allhanke korras arendamise meeskondadest, vabakutselistest töötajatest jms. Noh, see võib töötada juhul, kui eelarve on piiratud ja kui soovite iga muudatuse või värskenduse eest maksta. See ei aita vaeva üksikisikute jaoks, kes soovivad käivitada piiratud eelarvega lihtsa bloki või pisikese veebipoe.

Viimane võimalus on valida veebisaidi loomise tarkvara lohistamine. See tehnoloogia töötati välja selleks, et aidata uustulnukatel ehitada erinevat tüüpi tunde või sõna otseses mõttes minutit, sõltuvalt rakendatud tehnoloogiast. Neid on lihtne kasutada. Nemad on saadaval taskukohase hinnaga. Nad pakuvad rikkalikku funktsioonide komplekti, mis võimaldab algajatel kohandada oma lehti vastavalt soovitud stiilile või eelistustele. Täna on pukseerimisfunktsioon ilmselt parim ja lihtsaim viis digitaalse sisu loomiseks ilma erioskusteta.

Testisime välja 10 parimat lohistamisveebisaidi ehitajat:

 1. Wix – parim lohistatavate veebisaitide koostaja
 2. WordPress – parim pukseerimissüsteem CMS (Sisuhaldussüsteem)
 3. uKit – väikeettevõtete lohistamise veebisaitide koostaja
 4. Shopify – lihtsaim poodide veebisaitide koostaja
 5. Järjehoidja – veebisaidi koostaja AI-ga veebisaidi loomiseks
 6. SITE123 – tasuta lohistamine & Drop Website Builder
 7. Weebly – lihtne veebisaidi koostaja veebisaidi loomiseks
 8. Mobirise – võrguühenduseta pukseerimisveebisaidi ehitaja tarkvara
 9. Elementor – WordPressi veebisaidi ehitaja pistikprogramm
 10. Webflow – Professional Drag’n’Drop Website Builder

Wix – parim pukseerimisveebide koostaja

Wix - parim pukseerimisveebide koostaja

Wix – on üks populaarsemaid veebisaitide ehitajaid, mis viitab 100% -se lohistamissüsteemide kategooriale. See ei tähenda piiranguid nii erinevate elementide või osade paigutamisel kui ka nende muutmisel ja kohandamisel. Platvorm pani endale nime, rakendades uusimaid AI-tehnoloogiaid, mis võimaldavad algajatel minutitega uusi saite luua. See on see, mida see pakub:

 • Wix ADI – see on AI-funktsioon, millest me rääkisime. See loob teie vastuste põhjal tegelikult teie jaoks veebisaidi. Kasutaja peab märkima niši, veebisaidi tüübi, funktsioonid, mida ta soovib lehtedel näha … Voila! Saate saidi, millel on sisseehitatud sektsioonid, pistikprogrammid, vidinad ja isegi teie Facebooki lehelt genereeritud asjakohane sisu.
 • Wix Editor – tööriist kasutajatele, kes soovivad endiselt ehituse protsessis osaleda ja soovivad oma loovust väljendada ilma spetsiaalsete kodeerimis- või veebikujundamise oskusteta. Süsteemil puudub AI-põhine instrument. Teisest küljest võite vabalt valida mis tahes kujunduse või luua tühjalt oma lehti. Paigutage need alati, kui vaja on, kas tegemist on kalendri või kontaktvormiga. Looge kaasakiskuv struktuur ja kasutage kasutajaid võimalikult palju ära.
 • Wix App Market – kohandatud vidinate ja lisandmoodulite kogu hõlbustab uute vormide lisamist, analüütika integreerimist, digitaalse poe avamise korral e-kaubanduse funktsioonide lisamist jne. Pukseerige lihtsalt vajalikku vidinat ja hoidke seda oma lehel..

Wixi hinnapoliitika on mõõdukas ja kõigile jõukohane. Lisaks tasuliste tellimuste mitmekesisusele on veebisaidi ehitajal täiesti tasuta plaan, mis võimaldab teil enne ühe tasulise valiku valimist uurida platvormi funktsioonide komplekti. Pidage siiski meeles, et Wixi tasuta plaanil on mitmeid piiranguid. Seega ei saa te oma domeeni ühendada, süsteemireklaamide ribadest lahti saada, kettaruumi ruumi suurendada jne. Nende ja muude eeliste saamiseks on tungivalt soovitatav minna üle ühele tasulisele plaanile. Õnneks pakub Wix oma standard- ja äri- / e-kaubanduse pakettides üsna laia valikut tellimusi. Standardpakettide maksumus algab 13 dollarist kuus, samas kui odavaima ärikliendi tellimuse hind on praegu 23 dollarit kuus.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – parim pukseerimissüsteem CMS (Sisuhaldussüsteem)

WordPress - parim pukseerimissüsteem CMS (sisuhaldussüsteem)

WordPress – on populaarseim CMS-i platvorm, mis haldab miljoneid veebisaite kogu maailmas. Platvorm on eristunud peamiselt professionaalse avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemina. Kuid see pakub ka kõige tähelepanuväärsemaid ja funktsionaalsemaid lohistamisfunktsioone, mis võivad veebisaidi arendamise protsessi märkimisväärselt lihtsustada. Just sel põhjusel oleme lisanud WordPressi meie parimate lohistatavate veebisaitide loomise tarkvara loendisse. Allpool mainitud on CMS-i kõige muljetavaldavamad funktsioonid:

 • Uuendatud veebisaidi redigeerija – Süsteem on märkimisväärselt värskendanud oma traditsioonilist redaktorit, lisades mõned käepärased pukseerimisvõimalused. See tähendab, et igaüks saab lisada mitmekülgseid plokke ja elemente, luues samal ajal uusi lehti, jaotisi ja kategooriaid. Need sisuplokid / elemendid võivad ulatuda piltidest ja videotest ning kuni siltide, loe lühikoodide, galeriide, vidinate piirkondade „loe veel ”ni. Kasutajad ei saa elemente ise kohandada ega muuta. Võimalik, et nad vajavad kohandatud vorme ainult lehe erinevates kohtades. Inline redigeerimise protsess muutis WordPressi algajate jaoks lihtsamaks.
 • Võimsad integratsioonid – WordPress paistab rahvamassist silma oma võimsate integreerimisvõimaluste tõttu. Süsteem võimaldab malli / pistikprogrammi valimist ja integreerimist, samas kui teie poolt valitud lisandmoodulite ja vidinate valik on üsna ulatuslik ja piisavalt rikas, et vastata mis tahes veebikujundusnõuetele. Mõned populaarsemad WP-pistikprogrammid, mida võib liigitada lohistatavateks, on Unyson, PageLayer, Visual Composer, Post and Page Builder, autorid BoldGrid, Nimble, Colibri, CaptainForm Builder, Themify, Cyclone Slider, Drag and Drop Multiple File Laadige üles ja palju muud.
 • Hostimine ja domeen – Sisuhaldussüsteemina ei paku WordPress kõik-ühes integreeritud hostimise / domeeni valikulahendusi. Platvorm eeldab hostimise eraldi valimist ja integreerimist, mis vastavalt käivitab täiendavaid eelarveinvesteeringuid. Õnneks pakuvad mõned kaasaegsed hostimisettevõtted taskukohaseid plaane ja täisfunktsionaalseid lahendusi, mis vastavad kasutaja veebisaidi hostimise nõuetele täielikult. Sinine vaim on üks ettevõtetest, kellega hostimisvaliku osas tegeleda. See on parim WP-i soovitatud kõik-ühes lahendus, mis on optimeeritud spetsiaalselt WordPressi saitide jaoks.

WordPress on tasuta sisuhaldussüsteem. See tähendab, et saate selle alla laadida ja installida tasuta, kasutades vaikimisi pakutavaid eeliseid. Süsteemi funktsionaalsuse parimate võimaluste kasutamiseks valmistuge siiski investeerima selle pistikprogrammidesse või mallidesse. Hostimise ja domeeninime saamiseks on vaja lisaeelarvet. Kui eelistate siiski Bluehostit, ei löö kulud teile tasku. Odavaim Bluehosti plaan moodustab 2,95 dollarit kuus, mis on kindlasti uustulnukate ja veebidisaini plusside tähelepanu väärt.

Proovige WordPressi tasuta

uKit – väikeettevõtete lohistamise veebisaitide koostaja

uKit - väikeettevõtete lohistamise veebisaitide koostaja

uKit – peamiselt plokkidel põhinev väikeettevõtte veebiaadresside ehitaja. See tähendab, et kasutaja võib lisada uusi elemente ja plokke, kuid need tuleks paigutada eelnevalt kindlaksmääratud järjekorda. Hea uudis on see, et sellised veebisaidiplatvormid toovad ikka veel piisavalt kohandamisriistu objektide muutmiseks ja veebivälimuse loomiseks. Mis puutub redaktori funktsioonidesse, siis need on järgmised:

 • Kasutajasõbralik armatuurlaud – uKit on tõenäoliselt üks lihtsamaid platvorme. Selle pukseerimistehnoloogia võimaldab teil luua selgelt struktureeritud lehti, kus on kõik oma kohtades. Lisaks saavad kasutajad redigeerida tekste, hõljutada meediumifaile ja pilte ning muuta kõiki saadaolevaid mobiilse reageerimise malle.
 • Paindlikkus – kuigi uKitil pole oma rakenduste turgu, reserveerib see piisavalt ruumi kolmandate osapoolte integreerimiseks. Mis tahes teenuse saate oma veebisaidiga ühendada muusika voogesituse rakenduste kaudu analüütika, geograafilise asukoha määramise teenuste jne abil.
 • Koostöö funktsionaalsus – suurepärane võimalus neile, kes eelistavad töötada meeskondades. Kasutajad võivad lubada arendajale juurdepääsu teha koostööd vabakutseliste veebidisainerite, copywriterite jne.

Samal ajal on uKit üks odavaimaid vahendeid täisfunktsionaalsete väikeettevõtete projektide arendamiseks. Süsteem ei paku piiramatuid tasuta tellimusi, kuid on võimalus testida oma integreeritud funktsioonide komplekti tasuta. Prooviperiood ulatub 14 päevaks, võimaldades juurdepääsu kõigile uKiti laos olevatele funktsioonidele, tööriistadele ja valikutele. Niipea kui otsustate süsteemi kasutada, pakutakse teile võimalust valida nelja tasulise paketi hulgast. Neist odavaim moodustab 4 dollarit kuus, samas kui kõige kallim variant maksab teile 12 dollarit kuus. Soodustuse saamiseks võite saada plaani 3, 6, 12 või 24 kuuks ja teha ühekordse makse. Mida pikem on teie plaani kestus, seda suurem on allahindlus (üldiselt jääb see vahemikku 5 kuni 30%).

Proovige uKitit tasuta

Shopify – lihtsaim e-kaubanduse veebisaitide koostaja

Shopify - lihtsaim e-kaubanduse veebisaitide koostaja

Shopify – on lihtsaim e-kaubanduse veebisaitide loomise tarkvara, mis on kogu maailmas populaarsust kogunud tänu veebipoodide loomise ja turundusfunktsioonide ning -riistade laiaulatuslikule komplektile. Platvorm on praegu üks nišiliidreid, mis võimaldab käivitada ja hallata igasuguseid veebipoode, sõltumata nende suurusest, spetsialiseerumise piirkondadest, funktsionaalsusest jne. Shopify eristub rahva hulgast tänu oma täiustatud funktsioonide komplektile, kõige rohkem millest tasumata on järgmised:

 • Veebipoe haldamise valikud – Tarkvara võimaldab juurdepääsu mitmele veebipoe ja tootehaldusvalikule, mis võimaldavad luua ja kohandada mis tahes projekti vastavalt teie e-kaubanduse vajadustele. Seega pakub platvorm oma täiustatud müügikoha funktsiooni, mis võimaldab tooteid müüa nii füüsilises kui ka veebipoes. Lisaks saate kasutada võimsat liitreaalsuse funktsiooni, mitut tarne- / maksevahendit, tipptasemel turvameetmeid, samuti arvukaid tootehaldusvalikuid (ostukorvide integreerimine, CSV-failide eksport / import, toodete kuvamisvõimalused ja manustamiskoodide genereerimise funktsioon) jne.).
 • Võimsad integratsioonid – Süsteem võimaldab võimsaid integreerimisvõimalusi. Nii on võimalik oma Shopify konto sünkroonida populaarse raamatupidamistarkvara ja tuntud turuplatsidega, sealhulgas Quickbooks, Amazon, Xero ja palju muud. Selle tulemusel võimaldavad need funktsioonid teil müüa digitaalseid ja füüsilisi tooteid mitte ainult kaupluses, vaid ka sünkroonitud platvormidel, saades maksimaalselt ära mitme kanaliga tugiteenuste eelised.
 • Kalli turundusfunktsioonid – Shopify abil saate nii kujundada professionaalse veebipoe kui ka seda veebis tõhusalt reklaamida. Kõige tuntumate ja käepärasemate turundusfunktsioonide hulgas on mõistlik mainida võimalust vaadata ja analüüsida veebipoodide statistikat, luua veebikviitungeid, kontrollida oma e-poe konto jääki jne. Veelgi enam, süsteem võimaldab teil kasutada oma pikka nimekirja võimsaid turundusfunktsioone, nimelt Shopify Ping, Shopify Tap & Chip Reader, App Store, BOGO allahindlused ja palju muud.

Shopify pakub mõõdukat hinnapoliitikat, mis tuleneb absoluutselt pakutavate funktsioonide komplektist. Siit ei leia te tasuta kontot, kuid platvorm võimaldab testida selle funktsioone 14-päevase prooviversiooni ajal, mis on saadaval igale uuele kasutajale. Kõige taskukohasem tellimus maksab 9 dollarit kuus, mis on üsna väärt valik ettevõtjatele, kes soovivad veebidisaini ja ärioskusi täiustada..

Proovige Shopify’i tasuta

Järjehoidja – veebisaidi koostaja AI-ga veebisaidi loomiseks

Järjehoidja - veebisaidi koostaja AI-ga veebisaidi loomiseks

Järjehoidja – on populaarne kaasaegsete veebisaitide looja, et luua veebisait AI-ga. See on üks parimaid näiteid selle kohta, kuidas tehisintellekti jõud võib esmakordistajate jaoks veebisaitide väljatöötamise protsessi lihtsustada ja kui kasulik see võib olla professionaalsetele veebidisaineritele. Platvorm on tore valik kõigile, kes kavatsevad alustada ja seejärel iseseisvalt igat tüüpi projekte juhtida, alustades lihtsatest sihtlehtedest ja lõpetades keerukate ettevõtete veebisaitide või portfellidega. Siin on funktsioonide loend, millega järjehoidjal on praegu uhke:

 • AIDA assistent – Tõeline järjehoidjate esiletõst on selle täiustatud AIDA abimees – tööriist, mis loob teile automaatselt veebisaidi. Täpsustuseks teeb see sõna otseses mõttes umbes 90% kogu teosest. Mõiste on lihtne. Kasutaja peaks andma mitu vastust, mis kirjeldavad kõige üksikasjalikumalt tema tulevast veebiettekannet. AI-põhine süsteem töötleb kõik vastused ja pakub valmis malli kõigi vajalike sektsioonide ja vidinatega. Teisisõnu, pole vaja elemente redigeerida ega veebide kujundamisega tegeleda. Uue saidi loomine nullist AIDA abil võtab kasutajatel aega vaid 60 sekundit. Kogu ehitusprotsess on keskendunud kiirusele. Võite koheselt lisada „fookuse” lehe elemente või jaotisi ja saada kasu hiiglaslikule laopiltide kogumile.
 • Veebisaidi kohandamine ja DIY redigeerimine – Kui teile ei meeldi AI-tehnoloogia loodud versioon, võite vabalt teha nii palju muudatusi, kui vaja, kuni olete tulemusega täiesti rahul. Samal ajal saate endiselt elemente iseseisvalt redigeerida, kas päisemenüüd on vaja muuta, lisada mõni stiil jne..
 • Piltide / videote redigeerimise tööriistad – Veebisaidi koostajal on ka ulatuslikud pildi / video redigeerimise võimalused ja tööriistad. Komplekti kuulub hulgaliselt tasuta pilte ja videofaile, mille hulgast saate valida, et neid veelgi oma projekti integreerida, et suurendada selle toimivust ja meelitada sihtrühma tähelepanu. Seega võimaldab fotoredaktor valitud pilte redigeerida, kärpida ja suurust muuta. Lisaks on siin võimalik integreerida videotausta ja rakendada valitud failidele visuaalseid efekte.

Järjehoidja on tuntud ka helde hinnapoliitika tõttu. Veebisaidi koostaja on saadaval täiesti tasuta, kuid valmistuge sel juhul kokku puutuma mitmete piirangutega. Seega ei saa te oma domeeninime ühendada, vajadusel veebipoodi lisada või süsteemi reklaamibännerit eemaldada. Samuti ei saa tasuta paketiga luua üle 10 veebisaidi lehe. Kui see pole tegelikult vajalik, on mõistlik minna üle ühele tasulisele tellimusele, mida veebisaidi koostaja pakub. Tegelikult on Bookmarkil üsna piiratud tasuliste plaanide valik, mille maksumus on vastavalt 11,99 dollarit ja 24,99 dollarit kuus.

Proovige järjehoidjat tasuta

SITE123 – tasuta lohistamine & Drop Website Builder

SITE123 - tasuta veebiaadresside koostaja

SITE123 – on tasuta veebiaadresside lohistamine, mis tagab sujuva navigeerimise, intuitiivse veebiloomeprotsessi ja selgesõnalise lihtsuse kõigile. Seda platvormi kasutatakse enamasti igat tüüpi projektide käivitamiseks ja haldamiseks, alates sihtlehtedest kuni väikeste äriprojektide, portfellide ja ajaveebideni. Süsteemil on integreeritud pukseerimisredaktor, mis võimaldab projekti kohandada, et anda sellele kalli välimus ja funktsionaalsus. SITE123 peamiste olulisimate sündmuste loetelu on järgmine:

 • Rakenduste turg – Veebisaidi koostaja võimaldab valida ja integreerida mitmesuguseid vidinaid, lisandmooduleid, rakendusi ja laiendusi. Need võivad märkimisväärselt parandada veebisaidi toimivust ja parandada selle kujundust. Kõige populaarsemate rakenduste hulgas, mida kasutajad saavad valida ja kasutada, on mõistlik mainida galeriisid, analüütilisi tööriistu, reaalajas vestlust, sotsiaalseid vidinaid ja palju muud. Lisaks on igal kasutajal võimalus integreeritud veebivormide koostajal kasutada erinevat tüüpi veebivorme, sealhulgas registreerimist, tagasihelistamist, veebipõhiseid päringuvorme ning küsitlusi, küsimustikke jne..
 • Logo tegija – Veebisaidi redigeerimise lihtsuse osas osutub Logo Maker käepäraseks tööriistaks. SITE123 võimaldab seda kasutada oma veebisaidi logo kujundamiseks ja kohandamiseks, et suurendada brändi mainet ja populaarsust. Kui teil on õnne, et teil on juba oma logo, pakub süsteem võimaluse seda üles laadida ja redigeerida vastavalt teie praegustele ettevõtte vajadustele.
 • Mitmekeelne tugi – SITE123 abil on võimalik oma veebisaidilt luua mitu keeleversiooni, kuna süsteem tagab mitmekeelse toe. See välistab vajaduse avada mitu veebisaiti erinevates keeltes, et sihtida mitmekülgseid kasutajakategooriaid. Selle asemel saate luua ühe mitmekeelse veebisaidi, et vastata teie ettevõtte / veebikujunduse nõuetele ja vajadustele.

SITE123 on nii lihtne kui ka taskukohane. Tegelikult on see üks odavaimaid veebisaidiehitajaid, mis on kaasaegses veebisaitide arendamise nišis saadaval. Süsteemil on täiesti tasuta kunagi lõppev plaan, mis pakub ka mitmeid piiranguid (alamdomeen, piiratud kettaruumi maht / ribalaius, reklaamibännerid jne), mis takistavad teil alustamast täisfunktsionaalset projekti. Kui loodate oma veebisaidilt maksimumi saada, siis minge üle ühele SITE123 tasulistele plaanidele. Neist odavaim maksab teile 10,80 dollarit kuus.

Proovige saiti123 tasuta

Weebly – lihtne veebisaidi koostaja veebisaidi loomiseks

Weebly - lihtne veebisaidi koostaja veebisaidi loomiseks

Weebly – on populaarne lihtne veebisaitide koostaja, mida kasutatakse erinevat tüüpi veebisaitide loomiseks. Samuti kasutab ta oma plokkide ja elementide jaoks rangeid alasid. Teisest küljest puudub süsteemis redigeerimise paindlikkus. See on äärmiselt kasutajasõbralik ja sellel on veebisaidi koostaja mobiilirakendus. Samuti on sellel uhke võimeline poodumootor, mis võimaldab teil kavandada ja hallata igat tüüpi veebipoode, sõltumata nende suurusest, nišifookusest ja eriparameetritest. Kõige hämmastavamate Weebly funktsioonide loetelu on järgmine:

 • Mobiilne redigeerimine – Veebisaidi koostaja on saadaval mobiilirakenduse kaudu, et muuta oma veebisaiti liikvel olles. Kasutajad saavad juhtpaneelile juurde pääseda tahvelarvutite ja nutitelefonide kaudu ning saitide mobiiliversioonide eelvaate kaudu.
 • Erinevad plokid – Weebly pakub suures valikus erinevaid elemente. Võite leida – need vasakus külgribas. Lisaks tavapärastele galeriidele ja slaidiseanssidele pakub süsteem manustatud koode ja muid plokke, mida võite lehel vaja minna. Peaksime mainima ka süsteemi ruudustikku, mis lihtsustab elementide kattumise vältimist.
 • Sisu redigeerimise tööriistad – Ehkki veebisaidi koostaja kasutab sisuvõrke, võimaldavad erinevad elemendid kasutajatel kohandamisprotsessi lubada. Tekstiplokke saate muuta, raamide suurust muuta ja elementide erinevad sätted lubada, klõpsates jaotisel, mida soovite muuta. Sisendimaskide puudumine ja lihtne redigeerimine muudavad selle veebisaidi ehitaja algajate jaoks suurepäraseks.

Weebly eristub ka oma hinnapoliitika tõttu, mis vastab enamiku süsteemi kasutajate vajadustele. Süsteemil on tasuta plaan, mida saab kasutada piiramatu aja jooksul, kuid sellel on ka teatud piirangud, mis ei võimalda kogu funktsioonide komplektist maksimaalset kasu saada. Seega pakub tasuta Weebly tellimus piiratud kettaruumi ja SSL-sertifikaadi ühenduse võimalust. Samal ajal ei luba see teie domeeninime ühendamist ja ei eemalda platvormi reklaamibännereid. Veelgi enam, tasuta paketi tellijatel pole juurdepääsu veebisaidi koostaja integreeritud e-kaubanduse funktsioonidele. Nende ja teiste uimastamise võimaluste kasutamiseks on mõistlik minna üle ühele Weebly pakutavatest plaanidest. Neist odavaim maksab vaid 4 dollarit kuus, mis on rohkem kui väärt investeering.

Proovige Weeblyt tasuta

Mobirise – võrguühenduseta veebisaidi koostaja tarkvara

Mobirise - võrguühenduseta veebisaidi koostaja tarkvara

Mobirise – on kaasaegne võrguühenduseta pukseerimisveebisaidi ehitaja tarkvara. See tähendab, et kasutajad peaksid programmi enne selle kasutamist alla laadima ja installima, mis vaevalt suurendab kasutusmugavust. Hea uudis on see, et Mobirise tarkvara töötab võrdselt hästi nii Macis kui ka Windows OS-is ning see on hea ka spetstehniliste oskusteta tehnikutele, ehkki ka süsteemiga töötamiseks on teretulnud pühendunud kodeerimise plussid. Põhijooned on järgmised:

 • Lihtne lohistamine – Redaktor võimaldab teil lisada loendisse mis tahes plokid ja redigeerida selle sisu, samuti taustpilte üles laadida jne.
 • Mobiilsõbralik disain – Mobirise on saadaval mobiilse reageerimisega alglaadimisplatvormina. Tarkvaral on mobiilse eelvaate funktsioon, et sait näeks välja enne juurutamist erinevates seadmetes.
 • AMP funktsionaalsus – suurepärane funktsioon blogijatele, kes soovivad oma sisu kiiremini kui konkurendid teha. See parandab lehe laadimise kiirust ja võimaldab nutitelefonide ja tahvelarvutite kaudu kiiremat juurdepääsu ajaveebi postitustele ja artiklitele.

Mobirise on täiesti tasuta veebiehitustarkvara. Selle allalaadimine ja installimine on kõigile kättesaadav, ilma et oleks vaja süsteemi kohe alguses investeerida. Kuid vaikimisi pakutav platvormi funktsionaalsus on mõnevõrra piiratud. Seega näete varem või hiljem vajadust kasutada koodiredaktorit, integreerida laiendusi või valida mõni kohandatud teemadest, mis süsteemil on laos. Kõik need funktsioonid, tööriistad ja integratsioonid pakutakse lisatasu eest, samas kui lõplik veebisaitide arenduseelarve sõltub teie projekti jaoks valitud elementide / laiendite arvust.

Peaksite teadma, et iga eelkujundatud Mobirise’i mall maksab 49 dollarit, samas kui selle pikenduste hind jääb vahemikku 49 kuni 99 dollarit. Veebilehtede HTML / CSS-i lähtekoodide muutmiseks kasutatav täiustatud koodiredaktori tööriist maksab 69 dollarit. Raha säästmiseks ja juurdepääsu saamiseks kõigile laienditele, teemadele ja koodiredaktorile saate valida Mobirise’i komplekti, mille maksumus on 149 dollarit. Lisaks peate investeerima domeeninimedesse ja hostimisse, kuna platvorm vaikimisi neid võimalusi ei paku. Sellega seoses osutub kõige sobivamaks lahenduseks Bluehost. Platvormi kasutamise hind koos arvukate eelistega moodustab ainult 2,95 dollarit kuus – vaevalt sellist taskukohast pakkumist seal leidub!

Proovige Mobrise’i tasuta

Elementor – WordPressi veebisaidi ehitaja pistikprogramm

Elementor - WordPressi veebisaidi ehitaja pistikprogramm

Elementor – on WordPressi kaasaegne veebisaitide loomise plugin, mida saab kasutada edaspidiseks kohandamiseks sobivate atraktiivsete veebilehtede loomiseks. Pistikprogramm töötab võrdselt suurepäraselt nii algajatele kui ka professionaalidele, võimaldades alustada suurepärase kujunduse ja kalli funktsionaalsusega uimastamist. Mis on oluline, Elementoriga töötamiseks pole vaja CSS-i ega HTML-i oskust. Vaadake kohe selle peamisi tipphetki:

 • Suurepärane WP-ühilduvus – WordPressi pistikprogrammina ühildub Elementor täielikult kõigi teemadega, mida CMS oma kasutajatele pakub. Ükskõik millist kujundust te valite, töötab plugin selle tõrgeteta. See puudutab nii tasuta kui ka tasulisi lahendusi. Tähtis on see, et Elementor annab täieliku juurdepääsu kogu integreeritud kujundusriistade komplektile ning tagab ka mitmekeelse toe, mis võimaldab kasutajatel luua veebisaite enam kui 20 keeles.
 • Täiustatud visuaalne kohandamine – Pistikprogramm tagab veebisaidi täpsema kohandamise, mis võimaldab põhiekraanil olevate plokkide ja lõikude muutmise kaudu muuta sisemise redigeerimise lõpule. Kõik tehtud muudatused kuvatakse otserežiimis ning päise ja jaluse kohandamiseks pole kodeerimine vajalik.
 • Hüpiku kujundamise tööriistad – Elementor võimaldab kasutada tipptasemel kujundusriistu, mis on spetsiaalselt loodud hüpikvormi arendamiseks. Oma veebisaidi kliendibaasi suurendamiseks saate tööriistade abil kasutada erinevat tüüpi hüpikvorme. Sellel otstarbel on võimalik kohandada valmis hüpiklahendusi, sealhulgas plii püüdmise vorme, müügibännereid, teadaandeid, tere baare, e-posti tellimisvorme ja palju muud.

Hinnapoliitikast rääkides on Elementor tasuta allalaadimiseks ja kasutamiseks, kuna see on algul WordPressi pistikprogramm. Tasuta kava tellijatel on siiski juurdepääs üsna piiratud funktsioonide komplektile. Integreeritud funktsionaalsuse parimate võimaluste kasutamiseks lubab Elementor valida oma tasuliste tellimuste seast. Neist odavaim maksab 5 dollarit kuus, lubades teil luua ainult ühe veebisaidi. Kui plaanite alustada rohkem projekte, on mõistlik minna üle täpsematele tellimustele, mis võimaldavad luua kolmest veebisaidist ja piiramatul arvul veebiprojekte..

Proovige Elementorit tasuta

Webflow – Professional Drag’n’Drop Website Builder

Webflow - professionaalne veebidisaini tööriist

Webflow – on professionaalne veebisaitide lohistamine, mis hõlmab tänapäevase CMS-i jaoks tüüpilisi funktsioone. See eristab seda enamikust tavapärastest veebisaidi ehitajatest, mis on mõeldud algajatele ja veebidisaini professionaalidele. Veebivoogu pole keeruline omandada, kuna see sarnaneb täiustatud veebiloome tarkvaraga nagu Adobe Dreamweaver. Seega sobib see suurepäraselt keerukate projektide jaoks, mille on lõpetanud spetsialistid. On viimane aeg hankida platvormi peamised eelised nüüd:

 • Võimas disaini kohandamine – Webflow eesmärk on pakkuda oma kasutajatele võimsaid disaini kohandamise funktsioone ilma keeruka kodeerimise teadvustamiseta. Just sel põhjusel pakub see täiustatud klasside ja stiilide haldamise võimalusi, mis võimaldavad luua unikaalseid ID-elemente ja malle. Selleks peate redigeerima peamisi CSS-i funktsioone (kihid, värvid, suurused, vahed, joondamine jne.) graafilises liideses.
 • Malliredaktor – Veebivoo malli redigeerija erineb ka ülesehituse ja juhtpaneeli poolest. See ühendab standardse visuaalse redaktori, vidinate, üldiste sätete ala, kaustade ja moodulite põhifunktsioonid, mis moodustavad platvormi “CMS-kogud”. Lisaks on võimalik kasutada mallirežiimi lülitusvalikuid, ulatuslikku pildikogu, mitme elemendi esiletõstmise režiimi ja muid tööriistu. Samuti on võimalus valida režiim, milles soovite töötada – kas kujundaja või redigeerija.
 • Dünaamiline sisu – Veebisaidi koostaja võimaldab luua ainulaadse dünaamilise sisu, kasutades vastavate väljakombinatsioonide struktuure. Nii saate luua ja hallata täisfunktsionaalseid ajaveebid, foorumeid, galeriisid, ajaveebi kanaleid, sündmuste plakateid, veebivorme, video- / fotoesitlusi ja muid veebisaidi sisulisi sektsioone. Siin on ka valmis mallid, mida saate kasutada edasiseks kohandamiseks. Lightboxi galerii integreerimise võimalus koos rakendusega Lottie ja After Effects aitab kaasa tõeliselt isikupärastatud ja dünaamilise veebisisu loomisele.

Webflow-l on üks laialdasemaid hinnakujundusplaani võimalusi, mis sobivad mis tahes eelarve ja kujunduse kohandamise vajadustega. Veebisaidi ehitajat saab tasuta kasutada nii kaua kui vaja. Sel juhul olge siiski valmis leidma funktsionaalsuspiiranguid. Nende hulka kuuluvad süsteemi alamdomeen, koodiekspordi funktsiooni puudumine, reklaamibänner ja palju muud. Nendest tarbetutest piirangutest vabanemiseks pakub Webflow kahte suurt rühma plaane. Igaüks neist sisaldab mitmeid täiendavaid tellimusi, et need sobiksid paremini eristatavatele kasutajarühmadele. Odavaima saidiplaanipaketi hind on 12 dollarit kuus, samas kui kõige taskukohasema kontoplaani paketi hind on 16 dollarit kuus.

Proovige veebivoogu tasuta

Veebisaidi ehitaja omadused

Mis on esimene asi, mis teile meelde tuleb, kui näete veebisaidi ehitaja funktsioonide kirjelduses terminit „lohistamine”. Lisaks võimalusele elemente teisaldada ja paigutada kuhu iganes soovite, on SaaS-i tarkvaral mitmeid allkirjafunktsioone, mis määratlevad need tavapärasest CMS-ist ja muudest veebiplatvormidest.

Iseloomulik nr 1 – lehe eelvaadeEnamikul platvormidel on tekstisisene redigeerimine. See tähendab et näete kõiki lehel reaalajas tehtud muudatusi. Ehkki need muudatused salvestatakse juhtpaneelile automaatselt, ei kuvata neid olemasoleval saidil enne, kui olete need avaldanud. Teisisõnu, võite vabalt teha kõiki vajalikke muudatusi nii mitu korda kui soovite, kahjustamata avaldatud veebisaidi versiooni.
Kui kasutate WordPress CMS, näiteks peate lehte värskendama ja seejärel lubama eelvaate režiimi, et näha muudatusi reaalajas, ja seejärel lülituma tagasi armatuurlauale, mis on aeganõudev. Sellelt vaatelt on lohistamisredaktorid palju lihtsamad.

Iseloomulik nr 2 – lehekuplidSüsteem teeb hõlpsaks lehe mallide loomise või nende kopeerimise. Näiteks olete loonud auhinnatud tootelehe. Sulle meeldib see nii palju, et tahad, et ka teistele tootekategooriatele oleks sama.
Kõik, mida vajate, on olemasoleva paigutuse kopeerimine ja selle kasutamine teistes veebisaidi sektsioonides, selle asemel, et mitu tootelehte nullist luua. Teil on vaja muuta ainult tekste ja üles laadida uusi üksuse pilte.

Iseloomulik nr 3 – kohandatud raamatukogudViimane, kuid mitte vähem oluline on see, et enamikul lohistatavate veebisaitide koostajatel on oma sisuraamatukogud, stock-pildikogud, vidinate turuplatsid, kasutamiseks valmis saidipaigutused sisseehitatud rakendustega sõltuvalt teie nišist jne..

Lohistage redaktoritüübid

Enamik kasutajaid arvab, et iga veebisaidi koostaja kasutab sama lohistamise tehnoloogiat. See pole päris õige, kuna tarkvara funktsionaalsus on väga erinev. Teema on väga oluline teie ootustele vastava tööriista valimisel.

Peate selgelt aru saama, mida lohistamisinstrument pakub. Siit võib abi olla meie klassifikatsioonist. Tarkvara tüübid on järgmised:

1. 100% lohistageKasutatud mõned kõige populaarsemad veebisaitide loomise platvormid, see tüüp pakub maksimaalset kohandamisvabadust. Iga elemendi jaoks pole eelnevalt kindlaksmääratud alasid ega alglaadimisvõre, võite vabalt valida mis tahes uue ploki ja paigutada selle vajadusel lehele.
Teisisõnu, võite luua oma unikaalse struktuuri, kui muudate olemasolevat malli või loote saidi tühjalt. 100% -lised lohistamisriistad pakuvad piisavalt kohandamisvahendeid elementide kujundamise muutmiseks, nende suuruse muutmiseks või asendamiseks, sätete või mõõtmete muutmiseks vastavalt üldisele veebikujundusele.

2. Plokkidel põhinev tarkvaraSee on veel üks pukseerimistüüp, mis näeb välja ainult sama nagu eelmine. Samuti jätab see piisavalt ruumi kohandamiseks ja loovuseks. Võite vabalt lisada erinevaid plokke, kuid ainult etteantud piirkondades. See on sama, kui mängida LEGO või puslega, kus iga plokk tuleks paigutada tarkvara määratletud konkreetsesse piirkonda.
Sellised platvormid kasutavad tavaliselt alglaadimisvõred. Nende abil on lihtne nii palju andmeid koondada kui vaja ja sisestada need süsteemi määratud järjekorras. Kuigi kasutajatel on endiselt võimalus manipuleerida erinevate elementidega, nende suuruse, stiili või sätete osas, saavad nad seda teha ainult ettenähtud järjekorras.

3. Sirged visuaalsed toimetajadSellised toimetajad pakuvad valikut valmisplokke ja sektsioone, mis pole kohandamiseks saadaval. Teisisõnu, kasutaja saab redigeerida ainult mõnda valikut olemasolevaid elemente ja lisada sarnaseid, ilma et oleks võimalust neid ümber korraldada, aga ka kohandada stiili, taustapiltide värvide jms osas..

Veebisaidi ehitaja tüübi valimine sõltub peamiselt teie vajadustest ja eesmärkidest. Visuaalsed põhitoimetajad võivad olla head kasutajatele, kes ei soovi eksklusiivsust, kuid 100% d&d-platvormid on parem valik neile, kes vajavad maksimaalset kohandamisvabadust.

Kes võib kasutada lohistamistarkvara

Pukseerimistehnoloogiaid rakendati algselt sisupõhiste veebisaitide koostajates. Peamiselt teenisid nad veebipäevikute tutvustamiseks blogijaid, üksikettevõtjaid ja väikeettevõtteid.

Tarkvara on aastatega arenenud. See sai uusi funktsioone ja laiendatud funktsionaalsust. Tänapäeval võimaldavad sellised instrumendid luua ükskõik millist tüüpi fotograafide portfelli ja pulmasaidid väikeste, keskmiste või suurte e-kaubanduse projektide jaoks.

Blogijatele

Enamikul lohistatavatest veebisaitide ehitajatest on spetsiaalsed blogimise funktsioonid koos valmis blogi paigutustega. Kõik, mida vajate, on selle funktsiooni lubamine ja eelinstalleeritud ajaveebi hankimine koos avaldamise tööriistadega, mis hõlmavad sotsiaalse eelvaate režiime, SEO algseadeid, artiklite ja siltide haldamist, suhtlusringide jagamist jne. Funktsioonid võivad erineda tarkvara vahel. Vähemalt teil on see võimalus.

WordPressi uue koodiredaktori postitamine

Äri jaoks

Nagu oleme juba varem öelnud, loodi enamik veebisaidi lohistamisi, et tutvustada meediasisu kõige huvitavamalt. Väikeste ettevõtete ja üksikute ettevõtjate jaoks tähendab see suurepärast võimalust luua atraktiivseid portfelle, professionaalseid visiitkaarte, söögikohtade veebisaite, B&B omadused jne.

Kasutajatel on võimalus töötada stock-piltidega või oma pilte üles laadida. Galeriide, fotolõikude, slaidiseansside ja muude meediumifailide esindamise viiside valiku tulemuseks on kindlasti parem veebipõhine esitus.

Wix Editor

e-kaubandus

Veebisaitide koostajad täiustavad oma tegevust. Nad saavad uusi funktsionaalseid funktsioone. Mõned neist võimaldavad kasutajatel luua nii veebipõhiseid laevu kui ka hallata tooteid, reklaamida oma äri veebis ja parandada klientide lojaalsust. Pukseerimistehnoloogia vastab järgmistele nõuetele:

 • Väikeste digitaalkaupluste omanikud, kes müüvad ühte või mitut sama tüüpi toodet.
 • Keskmised veebipoed, kus on mitmesuguseid tooteid, mis on seotud erinevate kategooriatega.
 • Kaupluste omanikud, kes soovivad kontrollida tootelehtede haldamist, saatmis- ja maksuseadeid, maksete integreerimist jne.

Kui plaanite luua kasvavat ettevõtet ja müüa veebis tuhandeid tooteid, võib teil vaja minna e-kaubandusele spetsialiseerunud platvorm laiendatud funktsioonide komplektiga.

Wixi e-kaubandus

Alumine joon

Nagu näeme, ei tähenda mõiste “lohistamine” ainult sisu. See puudutab kiiret ja lihtsat veebiehitusprotsessi mis tahes taseme kasutajatele. Kuigi mõned platvormid kasutavad erinevaid tehnoloogiaid, teenivad nad kõik sama eesmärki. Peate valima ainult selle, mis vastab teie ootustele.

Hea uudis on see, et suurem osa tarkvarast on tasuta prooviversioonide või algsete plaanidega 0 hinnaga. See on suurepärane võimalus teil teenust testida ja otsustada, kas piisab lihtsast lohistamisredaktorist, millel on vähe kohandamisvõimalusi, või vajate 100% d&d redigeerimisinstrument.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me