Parim jagatud veebimajutus WordPressile

parimad virtuaalserveriteenuse pakkujad


Veebisaidi tervis sõltub mitmel viisil korralikust hostimisest, eriti kui tegemist on üles ehitatud projektidega WordPress. Ühelt poolt a tasuta CMS platvorm on lihtne alustada, kuna te ei pruugi kohe alguses suurt võimsust vajada. Võib-olla piisab tasuvast virtuaalserverist. Teisest küljest peate hoolimata tehnilistest teadmistest oma projekti aeg-ajalt juhtima.

Pistikprogrammi ja teema installimine, teenuse ja süsteemi värskendused, turvalisus, SEO – kasutajad peavad kõiki nimetatud funktsioone iseseisvalt haldama. Kui nad ei vali WordPressi jaoks optimeeritud jagatud serveri lahendust. Nii paljude veebis pakutavate suurepäraste pakkumiste korral saavad saidiomanikud kasu kõik-ühes WP-serveri plaanidest, mis hõlmavad automaatset CMS-i installimist, pistikprogrammide integreerimist ja värskendusi, täiustatud turvavahendeid, sisseehitatud SSL-i, tasuta domeeni ja paljusid muid eeliseid mis on elutähtsad teie WP-põhise projekti ehitamisel, kohandamisel ja kasutusele võtmisel.

Testisime välja 10 parimat WordPressi veebisaidi virtuaalserverit:

 1. Bluehost – parim WordPressi virtuaalserver.
 2. Hostpapa – Ameerika WordPressi hostiettevõte nr 1.
 3. HostGator – WordPressi kiireim jagatud hostimine.
 4. SiteGround – kõige paremini hallatav WordPressi hostimine.
 5. Vedelveeb – odavaim veebimajutus ühe veebisaidi jaoks.
 6. Google Cloud – Google’i parim WordPressi platvorm.
 7. 1&1 IONOS – suurim Euroopas asuv hostimisteenuse pakkuja.
 8. Hostinger – WordPressi veebisaidi taskukohane hostimine.
 9. Godaddy – suurim domeeni registreerija + hostiettevõte.
 10. iPage – üks vanimaid veebimajutusteenuste pakkujaid maailmas.

Iga hostimislahendus võib olla pakitud täiustatud funktsioonide ja tööriistadega. Need võivad ettevõttest erineda. Teisest küljest määratlevad platvormi usaldusväärsuse ja väärtuse mõned põhiküsimused. Need on järgmised:

 • Lehe laadimisaeg – küsimus, mis määratleb kasutajate kogemuse taseme. Mida kiiremini saavad külastajad teie veebisaidi sisule juurde pääseda, seda parem.
 • Uptime Rate – Kättesaadavus on edu võti. Uptime määr määrab, kas teie külastajad pääsevad veebisaidile ööpäevaringselt. Veenduge, et määr on vahemikus 99,5–99,9%.
 • Klienditugi – Aeg-ajalt ilmnevad mõned võimalikud vead. Veenduge, et saaksite probleemide kiireks lahendamiseks alati arvestada professionaalse abiga.

Vaadakem nüüd lähemalt, mida parim WordPressi virtuaalserveriteenuse pakkujad pakuvad.

Bluehost – parim WordPressi virtuaalserver

Bluehost - parim WordPressi virtuaalserver

Sinine vaim – on miljonite WP veebisaitide omanike jaoks paljude aastate jooksul esimene valik. WordPressi arendajate soovitatud, see sobib ideaalselt igat tüüpi projekti jaoks. Bluehost pakub WordPressi täielikku integreerimist omaenda App Marketiga, et valida lõputu vidinate ja lisandmoodulite hulgast. Lisaks on platvormil uhke tööaeg (99,99%), kiire lehe laadimiskiirus (424ms) ja palju muud. Põhifunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Kasutajasõbralik juhtpaneel – Bluehost teeb selle käsitsemise lihtsaks WordPressi veebisaidi loomise protsess tänu intuitiivsele cPanelile. Siin on kõik vajalikud elemendid ühes kohas mitme projekti korraga juhtimiseks. WordPressi geeks hindavad võimalust muuta see WP armatuurlauaks ja saavad kasu liidest, millega nad on harjunud.
 • Lõputud vidinad ja pistikprogrammid – Ehkki Bluehost on WP-spetsialiseeritud hostimisplatvorm, pakub see WordPressi veebisaitidele tuhandeid vidinaid ja rakendusi. Need on saadaval veebiaadressil Bluehost Marketplace ning ka WP-teemad nii tasuta kui ka tasulisena.
 • e-kaubandus ja SEO – Platvorm pakub lokaliseeritud SEO strateegiaid ja professionaalset abi, samas kui e-kaubanduse funktsiooni abil on lihtne avada digitaalpood, kus on lisaks SSL-sertifikaadile, ostukorvide integreerimisele nii palju tooteid kui vaja..
 • Täiustatud klienditugi – Lisaks traditsioonilistele viisidele tugimeeskonnaga kontakti hoidmiseks on Bluehost ekspertide kogum, kes annab teile abi, kui teil on vaja analüütilisi tööriistu integreerida, uus pistikprogramm installida või SEO auastmeid suurendada..

Bluehost WordPressi majutuse maksumus: Platvorm pakub kolme peamist jagatud hostimise kava. Need hõlmavad põhiplaani (2,95 dollarit kuus), Plussplaan (5,45 dollarit kuus) ja valikuplaan (5,45 dollarit kuus). Põhiplaan pakub piiramatut ribalaiust, WP värskendusi, 50 GB salvestusruumi, tasuta SSL-sertifikaati ja tasuta domeeninimi. Paistab, et hea hinna ja kvaliteedi suhe, kuigi edasijõudnutele plaanidele üleminek ei ole vaevalt rahakoti jaoks raske väljakutse.

Proovige Bluehost Now

Hostpapa – Ameerika WordPressi hostiettevõte nr 1

Hostpapa - Ameerika WordPressi hostiettevõte nr 1

HostPapa – on üks mainekamaid USA-s asuvaid hostingu pakkujaid. See pakub eraldi WordPressi jaoks optimeeritud jagatud servereid, et kohe WP-veebisaite luua, hallata ja hooldada. Kliendid saavad kasu paljudest tasuta funktsioonidest, mis hõlmavad üheaastast domeeni, SSL-i ja muud. Lisaks tagab Hostpapa suurepärase jõudluse ja leidlikkuse.

Põhifunktsioonide hulka kuuluvad:

 • Suur jõud – lisaks 99,9% -le uptime-määrast tagab süsteem tänu täiustatud sisu vahemällu veebisaidi kiire laadimise kiiruse. Lisaks saate ära kasutada tasuta CDN-võrku, mis parandas projekti kiirust ja üldist jõudlust.
 • Automatiseeritud hooldus – oluline funktsioon algajatele, kelle jaoks on hirmutav käsitsi installida. Süsteem pakub sujuvat integreerimist. See ei tähenda käsitsi seadistamist ega konfigureerimist. Lisaks haldab Hostpapa pistikprogrammide ja süsteemivärskendusi, veendudes, et kasutate uusimat tarkvaraversiooni.
 • Täiustatud turvalisus – kuigi WordPress on avatud lähtekoodiga süsteem, vajate midagi enamat kui lihtsalt rämpspostitõrje turvakomplekti. Hostpapal on JetPacki turvaelemendid igas WP-kavas. Esiteks tagab see kiirema laadimise, mis on hea Google’i edetabeli jaoks. Teiseks pakub see automaatset kaitset pahavara eest. Viimane, kuid mitte vähem tähtis, saate täiustatud kaitsevahendid sisselogimise ja paroolide turvalisuse, kaitse jõhkra jõu ja DD0S rünnakute eest jne..
 • WP-orienteeritud tugi – Hostpapa kiitleb oma eksklusiivse klienditoega, mis on spetsialiseerunud WordPress CMS-ile. Lisaks traditsioonilistele kontakti saamise viisidele on hostiteenuse pakkujal koolitusprogramm WordPress üks-ühele algajatele, kes soovivad natuke WordPressi oskusi omandada. Lisaks on juurdepääs tohutule hulgale Papa meeskonna WP ekspertidele, kes on valmis käsi andma.

Hostpapa WordPressi majutuse maksumus: kasutajad saavad valida 3 erineva kava vahel, mis on loodud WordPressi vajadustele. Nende hulka kuuluvad WP Starter, WP Business ja WP Pro. Igas plaanis on tasuta domeen ja piiramatu ribalaius. Need maksavad vastavalt 3,95 ja 12,95 dollarit.

Vaata ka: HostPapa ülevaade.

Proovige HostPapa nüüd

HostGator – WordPressi kiireim jagatud hostimine

HostGator - hostimise ja sellega seotud teenuste globaalne pakkuja

HostGator – on hostiteenuse pakkuja, kes lubab lisaks 2,5x kiiremale laadimiskiirusele ka WordPressi veebisaidi jõudlust. Kasutajad hindavad intuitiivset juhtpaneeli, mis hõlbustab kõigi projektide haldamist ühest juhtpaneelist. Süsteem konfigureerib vahemälu ja CDN-i automaatselt, et saidiomanikud saaksid täiustatud jõudlusest kasu.

HostGator WP-ga optimeeritud serveritega saate järgmist:

 • Kõik-ühes lahendus – platvorm edastab kõik WordPressi varad, mida peate võib-olla algusest peale valmis saidi ehitamiseks. Iga kavaga saate juurdepääsu WP teemadele ja mallidele. Kasutajad saavad oma partei teenuseid integreerida või lasta pistikprogrammid automaatselt installida ja värskendada ilma täiendavate manipulatsioonideta. Algajatel on tänu selgele ja intuitiivsele juhtpaneelile projektide haldamine lihtne.
 • 2,5x parem jõudlus – HostGator kasutab pilvepõhiseid tehnoloogiaid, et lõppkasutajale edastada oma ülimalt laetud arhitektuur. Lisaks on sellel CDN, vahemälukihid ja madala tihedusega serverid, mis tagavad 2,5x kiirema laadimiskiiruse. Lisaks on WordPressi jaoks optimeeritud serverid konfigureeritud nii, et teie WP-sait laadiks kiiremini.
 • Lisafunktsioonid – kui peate oma saidi olemasolevalt hostilt HostGatorisse teisaldama ilma liikluse kadudeta, teevad kohalikud eksperdid seda tasuta. Saidi migratsioon ja domeeni ülekandmine on tasuta saadaval. Kasutajad võivad majutusteenuse pakkujate vahel vahetamisel tugineda ka kogenud tugispetsialistidele, kes nõustavad neid kõigis tehnilistes küsimustes.

HostGator WordPressi hostimise maksumus: WP-põhiste veebisaitide jaoks on saadaval kolm kava. Esimene neist on stardikava. Kuni 100 000 igakuise külastajaga saidi hind on 5,95 dollarit kuus. Standardplaan maksab teile kahe veebisaidi eest 7,95 dollarit kuus, samas kui äriplaan on ette nähtud kasvavate projektide jaoks, mis külastavad kuni 500 000 kuus. Maksab 9,95 dollarit. Kõik kolm kava sisaldavad tasuta SSL-i ja tasuta domeeni.

Proovige HostGatorit kohe

SiteGround – lihtsaim WordPressi virtuaalserver

SiteGround - lihtsaim WordPressi virtuaalserver

SiteGround – on veel üks äratuntav platvorm, mis pakub täiustatud hostimisteenuseid alates 2004. aastast. Praegu haldab see üle 1900 000 domeeni, mis on loodud WordPressi ja teiste populaarsete CMS-ide abil. Platvormil on uhke tööaeg (99,99%) lisaks keskmisest kiiremale lehe laadimiskiirusele (714 ms). Suur paindlikkus ja hulgaliselt serverilahendusi võib lisaks järgmistele funktsioonidele tunduda hea valik:

 • WP hallatud hostimine – nüüdsest ei pea te muretsema kõigi oma WordPressi veebisaidi installitud pistikprogrammide pärast. Süsteem hoolitseb nende eest, tagades kiire värskenduse, tõrgeteta toimimise, digitaalse turvalisuse jms. SiteGround kasutab lehe kiireks laadimiseks peamiselt omaenda meisterdatud rahavahetuse tööriistu..
 • Lihtne e-kaubandus – Kas peate looma suurepärase e-kaubanduse veebisaidi? Unustage kümnete erinevate pistikprogrammide ja rakenduste installimine. Süsteem pakub 18 põhirakendust ühes. Valige lihtsalt rakendused, mida peate oma digitaalse poe toiteks toomiseks, ja alustage veebisaidi loomist.
 • Tõhustatud turvalisus – Erinevalt teistest turvateenuse pakkujatest, kes pakuvad mõningaid põhiturbe tööriistu, on Sitegorundil täiustatud jälgimistehnoloogia, mis võimaldab teie veebisaiti jälgida iga 0,5 sekundi tagant, et hoida see ohtudest eemal. Lisaks hindavad kasutajad rohkem vahendeid, näiteks IP-loendite loendit, kuumade linkide kaitset ja palju muud.

Saidi WordPressi majutamise maksumus: kuigi SiteGroundil pole tasuta prooviversiooni, saate raha tagasi nõuda esimese 30 päeva jooksul. Saadaolevate plaanide osas sisaldavad need kolme peamist paketti. StartUp Plan maksab 3,95 dollarit kuus ja pakub lisaks olulistele funktsioonidele 10 GB salvestusruumi. GrowBig Plan maksab 6,45 dollarit kuus ja sisaldab täiustatud funktsioone. GoGeek Plan maksab 11,95 dollarit kuus ja lisaks kõige parematele tööriistadele saate ka kõigi eelmiste kahe plaani funktsioone.

Vaata ka: SiteGround ülevaade.

Proovige SiteGround Now

Vedelveeb – odavaim veebimajutus ühe veebisaidi jaoks

Vedelveeb - odavaim veebimajutus ühe veebisaidi jaoks

Vedelveeb – on täielikult hallatav hostiteenuse pakkuja, mis laseb kasutajatel oma serverite ja veebisaidi varade üle kontrolli hoida. Sellesse on hiljuti integreeritud Nexcess – pilvepõhine platvorm, mis tagab kõigi WP ja WooCommerce’i jaoks optimeeritud serverilahenduste suurema jõudluse. See tähendab, et kasutajad saavad kasu veatutest turvavahenditest, erakordsest kiirusest ja ulatusest.

WordPressi peamised hostimisfunktsioonid on järgmised:

 • Veebisaidi parem jõudlus – lisaks Nexcessi suure jõudlusega platvormile, mida me juba varem mainisime, kasutab Liquid Web lisaks Nginxi integreerimisele ka uusimat PHP 7 versiooni. Lisafunktsioonide hulka kuulub automaatne piltide tihendamine ja muud konfiguratsioonid, mille eesmärk on suurendada laadimiskiirust ja veebisaidi üldist jõudlust.
 • Täielikult hallatav WordPressi hostimine – süsteem teeb automaatselt teie saidi koopiaid ja pistikprogrammide värskendusi. Te ei pea varukoopiatega tegelema. Lisaks pakub süsteem arendaja juurdepääsu ja tööriistu, mida pakutakse WP-CLI, Giti ja SSH kaudu.
 • Etappide saidi funktsioon – auhinnatud võimalus neile, kes soovivad oma projekte enne elama asumist proovile panna. Süsteem pakub kasutajatele peatussaidi, mis võimaldab kontrollida kõiki funktsioone ja toimimisviisi reaalsetes tingimustes.
 • Saidi tasuta migratsioon – oluline funktsioon neile, kes soovivad oma praegustest platvormidest lahkuda täielikult hallatava WordPressi lahenduse jaoks, mida pakub Liquid Web. Kohalikud eksperdid viivad migratsiooni läbi ilma allakäikude ja liikluse kadumiseta. Kui teil on endiselt kahtlusi saidi migratsiooni osas, konsulteerib WordPressi ekspertide kohalik meeskond teiega kõigis küsimustes.

Vedelveeb WordPressi majutuse maksumus: süsteemipaadid pakuvad tõenäoliselt kõige laiemat valikut WP-ga optimeeritud kavasid. Nende eesmärk on rahuldada nii individuaalseid kui ka ettevõtte vajadusi. Esimesed kolm paketti koosnevad Spark, Maker ja Builder plaanidest. Need võimaldavad teil ühe tellimuse kaudu hallata vormi 1 kuni 25 veebisaiti. Kuu hinnad on vastavalt 19, 79 ja 149 dollarit. Ettevõtted, kes otsivad lisaressursse ja suurendavad võimsust, võivad valida tootja-, täidesaatva- ja ettevõtluskavade hulgast. Maksab 299, 549 ja 999 dollarit kuus koos kuni 250 veebisaidiga, 10 TB ribalaiusega ja 800 GB talletusruumiga.

Proovige Liquid Web Now

Google Cloud – Google’i parim WordPressi platvorm

Google Cloud - Google'i parim WordPressi platvorm

Google’i pilv – on üldiselt ettevõtetele mõeldud hostimisplatvorm. Teenus võib kiidelda hästi äratuntavate klientide nimekirja, sealhulgas sellised ettevõtted nagu Coca-Cola, PayPal, eBay ja teised. Samal ajal võivad WordPressi kasutajad kasu saada ka WP-optimeeritud serverilahendustest ja proovida ainulaadset tasustamispõhist hinnamudelit.

Vaatame lähemalt, mida Google Cloud Platform võib hostimisvõimaluste osas pakkuda:

 • Ümbermaailma võrgustik – süsteemil on andmekeskused, mis asuvad enam kui 20 riigis üle maailma. Nende hulka kuuluvad lisaks Ameerika Ühendriikidele ja Kanadale ka Euroopa, Aasia ja Vaikse ookeani piirkond, Lõuna-Ameerika jt. See asjaolu tagab laiema kasutajate teavitamise ja kiirema sisu edastamise hoolimata teie asukohast.
 • Suurepärane ettevõtluse kasutajatele – Ütlematagi selge, et Google Cloud kasutab tipptasemel pilvetehnoloogiaid, mis tagavad suurema jõudluse. See pakub pilvandmetöötluse teenuseid ettevõtetele ja kasvavatele ettevõtetele. Teisest küljest ei pruugi see töötada nende kasutajate jaoks, kes hobidena käivitavad väikesed veebisaidid.
 • Avatud lähtekoodiga kohustus – platvorm annab tohutu panuse mõnedesse oma populaarsetesse avatud lähtekoodiga projektidesse, mis hõlmavad Androidi, Kubernetesit ja mõnda muud. See tähendab, et võite oma veebisaidi või rakenduse teise pilve teisaldada ilma ummikusse jäämata.
 • Ainuõiguslik hinnapoliitika – Google Cloudis ei leia te tüüpilisi fikseeritud hindade ja funktsioonide loendi pakette. Süsteem tutvustab kasutamise eest tasumise mudelit. Teisisõnu saate oma hostimiskulusid hallata sõltuvalt projekti vajalikest allikatest ja mahust.

Google Cloud WordPressi majutuse maksumus: nagu me juba varem mainisime, erineb hinnapoliitika sellest, millega oleme harjunud. Kasutajad saavad valida Google Compute Engine’i hallatava WordPressi hostimise hulgast või importida veebisaidi koodi otse mootorisse. Seal on 12-kuuline tasuta prooviversioon, mis sisaldab juba 300-dollarist Google’i reklaami krediiti. Siis peate maksma tegeliku hostingu kasutamise eest sekundi kaupa.

Proovige Google Cloud Now

1&1 IONOS – suurim Euroopas asuv hostimisteenuse pakkuja

1 ja 1 IONOS - suurim Euroopas asuv hostimisteenuse pakkuja

1&1 IONOS – on roheline hostimisplatvorm, mis kasutab energiaressursse WordPressi veebisaitide vastutustundlikemal viisil toiteks. Lisaks energiatõhusatele tehnoloogiatele saavad kasutajad kasu paindlikest WP-optimeeritud plaanidest, mis sobivad hästi erinevat tüüpi veebisaitidele. Kas peate käivitama väikese ajaveebi või soovite müüa veebis tooteid, mis hõlmavad WooCommerce’i integratsiooni, 1&1 IONOS-il on mõned head omadused.

Peamised eelised on järgmised:

 • Roheline majutamine – 1&1 IONOS on üks väheseid keskkonna eest hoolitsevaid platvorme. Ta kasutab tuhandete veebisaitide toiteks tõhusaid ressursse, sealhulgas päikese- ja tuuleenergiat. Sellised tehnoloogiad on saadaval igas andmekeskuses, mis asub erinevates maailma osades.
 • WordPressi jaoks optimeeritud serverid – süsteem töötab PHP 7-l koos integreeritud NGINX-iga, mis on konfigureeritud vastama konkreetsetele WordPressi vajadustele seoses laadimiskiiruse ja saidi toimivusega. 1&1 IONOS tagab 2 GB RAM-i 360 Gbit / s ühenduvuse, mis tagab fiiberoptilisuse.
 • Täiustatud andmesalvestus – hoidke oma veebisaidi andmeid SSD-tehnoloogia abil salvestatud. See on HDD-ga võrreldes 50% kiirem, mis tähendab lehe kiiremat laadimise kiirust ja kõrgemat otsingumootori asetust.
 • Isiklik kontohaldur – peale ulatusliku teadmistebaasi, 1&1 IONOSe klient saab kasu isiklikest tugijuhtidest, kes on pühendunud WordPressi eksperdid. Teenus on saadaval koos muude tasuta funktsioonidega, mis hõlmavad SSL-i, domeeninime, e-posti kontosid jne.

1&IONOS WordPressi majutuse maksumus: süsteem võimaldab kõigil kasutajatel kasu 1-dollarisest tehingust. Võite tellida ükskõik millise kolmest WP plaanist 12 kuu jooksul ainult 1 dollariga. Selle perioodi lõppedes on hinnad järgmised: väiksemate projektide ja ajaveebide põhiplaanid maksavad 9 dollarit kuus, äriplaan on mõeldud suurematele veebisaitidele, kus on rohkem ribalaiust, salvestusruumi ja pistikprogramme. Pro plaan on viimane pakett, mis maksab 15 dollarit kuus kuni 5 kasvava projekti juhtimiseks.

Vaata ka: 1&1 IONOS-i ülevaade.

Proovige 1&1 IONOS nüüd

Hostinger – WordPressi veebisaitide odavaim hostimine

Hostinger - WordPressi veebisaitide odavaim hostimine

Hostinger – on tasuv hostimislahendus kasutajatele, kes otsivad madala hinnaga algfunktsioone. Kuigi see ei kiidelda samade WP funktsioonidega nagu ülaltoodud platvormid, sisaldab see kõike, mida võite algusest peale vaja minna, ja vastab kindlasti teie eelarve ootustele. See on veel kõige odavam pakkumine, millel on suurepäraseid WP-põhiseid perks:

 • Automatiseeritud WP paigaldaja – Kui olete Hostingeri kontole sisestanud, võite minna üle WP armatuurlauale. Süsteem pakub automatiseeritud WP-installijaga algusest peale mitmeid võimalusi. Kasutajad saavad installiprotsessi käsitseda ka käsitsi. Lisage lihtsalt veebisaidi URL ja nimi, samal ajal kui WP-i installija laadib alla uusima WP-versiooni ja kohandab seda teie serverikeskkonnaga.
 • WordPressi jaoks loodud hostimiskavad – Kliendid saavad taskukohase hinnaga valida mitme põhiplaani hulgast. Pealegi on platvormil spetsiaalselt loodud WordPressi plaanid koos konkreetsete hostimisvõimalustega. Hind on sama, kuid WP plaanid on optimeeritud maailma populaarseima CMS-i jaoks.
 • Suurepärane esitus – Hostinger on osutunud usaldusväärseks serverilahenduseks, millel on kõrge tööaeg ja lehe laadimise kiirus. Uptime osas on keskmine määr 99,98%. mis on valdkonna juhtidele väga lähedal. Lehe laadimiskiiruse osas olid viimased tulemused 315 ms.

Hostingeri WordPressi majutuse maksumus: Kui teil on piiratud eelarve, võib ühe jagatud serveriga põhiplaan olla hea võimalus, makstes ainult 0,82 dollarit. Selle hinna eest saate ühe veebisaidi jaoks 100 GB ribalaiust. Kas soovite laiendatud veebiserveri võimalusi? Premium Plan maksab teile alates 2,15 dollarist kuus, pakkudes piiramatut ribalaiust ja veebisaite. Nädala varundamine on kavas. Äri on saadaval kõik-ühes serverilahendusena, millel on piiramatud funktsioonid ainult 3,45 dollari eest kuus.

Vaata ka: Hostingeri ülevaade.

Proovige Hostingerit kohe

Godaddy – suurim domeeni registreerija + hostiettevõte

GoDaddy - suurim domeeni registreerimine + hostiettevõte

Godaddy – on tööstuse suurim domeenide registreerimise teenus. See on ka hostingu pakkuja, mis pakub kõrgjõudlusega WordPressi jaoks optimeeritud serverilahendusi. Kasutajad võivad valida mitmete erinevate vajaduste jaoks juba konfigureeritud kavade hulgast, mis põhinevad sisupõhistel ja e-poe saitidel. Godaddy tagab 99,9% tööaja ja parema jõudluse.

Vaatame, mis sellel kapoti all on:

 • Uptime garantii – süsteem tagab 99,9% tööaja. Kui asjakohast määra ei edastata, võivad kasutajad nõuda täielikku tagasimakset.
 • Veebisaidi kiirem kiirus – Godaddy serverid kasutavad CDN-tõuke, mis tagab 50% kiirema laadimiskiiruse. Lisaks kasutab see uusimat PHP 7 versiooni.
 • Hea algajatele – mittetehnikud hindavad eelvalitud lehtede ja veebisaitide paigutuse valikut nii kiiresti kui võimalik. Süsteemil on oma kohandatud pukseerimislehe redigeerija, mida on lihtne kasutada.
 • Tasuta lisad – Godaddy kasutajad saavad tasuta juurdepääsu tuhandetele WordPressi pistikprogrammidele ja teemadele. Lisateenuste hulka kuulub tasuta SSL, veebisaitide migratsioon, domeeni ülekandmine jne.
 • Igapäevased varukoopiad – Süsteem loob teie saidi koopiad igal õhtul. See hoiab kopeeritud versioone vähemalt ühe kuu jooksul ohutuna, et veebisaiti vajaduse korral ühe klõpsuga taastada.

Godaddy WordPressi majutuse maksumus: platvormil on neli erinevat WordPressi hostimiskava. Need hõlmavad põhiplaani (6,99 dollarit kuus) koos 30 GB salvestusruumiga ühe veebisaidi jaoks, Deluxe-kava (Kuus 9,99 dollarit) on hea suurematele saitidele, kus on 100 000 igakuist külastajat, ülim plaan (12,99 dollarit kuus) pakub piiramatut salvestusruumi ja tasuta SSL-i ning e-kaubanduse kava (15,99 dollarit kuus) sisaldab tootehaldussüsteemi, broneeringuid ja kohtumisi, WooCommerce’i laiendusi jne.

Proovige Godaddy Now

iPage – üks vanimaid veebimajutusteenuste pakkujaid maailmas

iPage - üks vanimaid veebimajutusteenuste pakkujaid maailmas

iPage – on taskukohane ja hästi äratuntav hostimise pakkuja, kellel on aastatepikkused kogemused tööstuses. See on hõlpsasti hallatav WordPressi serverilahendus koos kõigi vajalike funktsioonidega, mis sisalduvad kahes WP-le optimeeritud kavas. Kasutajad saavad võimaluse luua otsingumootorisõbralikke projekte ja saavad kasu mõistliku hinnaga piiramatust salvestusruumist ja ribalaiusest.

Põhifunktsioon sisaldab:

 • Sisseehitatud WP funktsioonid – te ei pea installimist, seadistamist ega värskendusi käsitsi haldama. iPage pakub sisseehitatud funktsioone, mis võimaldavad süsteemil hallata kõiki teie jaoks mõeldud veebisaidi varasid alates WordPressi installimisest kuni pistikprogrammi värskendusteni.
 • Turvalisus ja kiirus – platvorm on alustanud koostööd saidiga LocLock, et pakkuda täiustatud turvafunktsioone ja veebisaidi kaitset. iPage serveri konfiguratsioonid võimaldavad teil kasu saada 2,5x kiiremast laadimiskiirusest.
 • Põhjalik tugi – kui vajate abi või abi, on iPage WordPressi eksperdid valmis kätt andma. Nad tegelevad vajadusel veebisaidi migratsiooniga või konsulteerivad muude tehniliste küsimustega.

iPage WordPressi majutuse maksumus: ainult kahe saadaoleva paketiga võivad iPage’i kasutajad pääseda juurde tervele hulgale funktsioonidele, mis on vajalikud nende WordPressi veebisaitide hooldamiseks. WP stardipakett algab 3,75 dollarist kuus, WP Essential aga 6,95 dollarist kuus. Iga pakett sisaldab üheaastast domeeni, piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi, eelinstalleeritud WP-teemat ja pistikprogramme.

Vaata ka: iPage ülevaade.

Proovige iPage Now

Alumine rida

Parima WordPress-i hostimislahenduse valimine sõltub projekti tulevastest funktsioonidest, eesmärkidest ja eesmärkidest. Idee on valida platvorm, millel on piisavalt vahendeid ja võimalusi võõrustage oma veebisaiti ja tagage selle veatu jõudlus. Ülalnimetatud platvormid võivad olla heaks lahenduseks erinevat tüüpi projektidele.

 • Sinine vaim on WordPressi soovitatud serverilahendustega ülim hostimisteenuste pakkuja. Selle kohandatud plaanid võimaldavad kasutajatel mitte ainult ehitada ja hostida, vaid reklaamivad ka igat tüüpi veebiprojekte.
 • HostPapa on ameeriklaste kõige äratuntavam hostimisteenuste pakkuja, kes pakub sisseehitatud tööriistu WordPressil põhinevate veebisaitide haldamiseks, kohandamiseks, konfigureerimiseks ja hooldamiseks minimaalsete kuludega.
 • HostGator on üks võimsamaid hostimisplatvorme, millel on hästi konfigureeritud WP-ga optimeeritud serveriplaanid. See on kõik-ühes lahendus teie projektide vaeva nägemiseks ehitamiseks ja juurutamiseks.

Sõltuvalt teie vajadustest võib hea valik olla ka muud platvormid. Pole tähtis, millise hostiteenuse pakkuja valite. Veenduge, et selles oleks kõik vajalik, piisava ribalaiuse, salvestusruumi ja täiendavate tööriistadega, et tulevases projektis oleks kõik-ühes pakett.

Proovige rakendust Bluehost Shared Now

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me