Parim avatud lähtekoodiga CMS maailmas

Parim avatud lähtekoodiga CMS üle vaadatud


Kas soovite oma projekti kaasata võimalikult palju kasutajaid? Kas vajate süsteemi, mis võimaldab teil hallata veebisaidi sisu minimaalse aja, vaeva või eelarveinvesteeringutega? Siis ei lähe te ilma ühegi seal saadaoleva avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteemi kasutamata?

Igasugune sisu, olgu need siis pildid, videod, graafika, tekstid jne, ei anna projektile mitte ainult lisaväärtust, vaid tõmbab ka veebis kvaliteetset teavet otsivate kasutajate tähelepanu. Veelgi enam, sellised projektid on otsingumootorites kõrgel kohal, mis aitab kaasa kiirele ja tõhusale liikluse kasvule. Need on vaid mõned põhjused, miks minna kvaliteetse CMS-i juurde.

Niipalju kui nende süsteemide valik on üsna ulatuslik kaasaegses veebidisaini nišis on mõistlik üle vaadata kõige populaarsemad ja professionaalsemad platvormid. Peaksite teadma, et avatud lähtekoodiga CMS-i uurimine ja õppimine võtab enamasti aega, kuid igaüks neist hõlmab konkreetseid veebidisaini eesmärke ja kaasas teatud parameetrid, mis muudavad selle rahvahulgast välja paistma. Kas soovite teada saada kõige usaldusväärsemate teenuste kohta? Seejärel lugege nende ülevaateid.

Testisime välja 10 parimat avatud lähtekoodiga CMS-i

 1. WordPress – parim avatud lähtekoodiga CMS mis tahes veebisaidile
 2. Joomla – üks enim kasutatud veebisaidi tarkvara
 3. Drupal – avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem
 4. OpenCart – avatud lähtekoodiga PHP-põhine e-kaubanduse lahendus
 5. TYPO3 – professionaalne & Paindlik avatud lähtekoodiga CMS
 6. Magento – maailma veebipoodide e-kaubanduse platvorm nr 1
 7. PrestaShop – üks populaarseimaid poodiplatvorme
 8. Zen Cart – tasuta ja kasutajasõbralik ostukorvitarkvara
 9. osCommerce – ise hostitud CMS veebipoodide loomiseks
 10. Concrete5 – avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS)

Kui teil on õigus alustada suuremahulist projekti, siis peaksite mõistma, et selle säilitamine on mammutprotsess, mille edukas lõpuleviimine oleks CMS-i kasutamata peaaegu võimatu. Kas olete valmis alustama? Siis on viimane aeg üle vaadata ja võrrelda parimaid avatud lähtekoodiga platvorme, mis võivad teie projekti jaoks midagi märkimisväärset muuta.

Loe ka: Kuidas luua CMS-i veebisait nullist.

WordPress – parim avatud lähtekoodiga CMS mis tahes veebisaidile

WordPress - parim avatud lähtekoodiga CMS mis tahes veebisaidile

WordPress – on veebidisaini niši ja kõige populaarsema kaasaegse sisuhaldussüsteemi veteran. See pakub rohkesti integreeritavaid pistikprogramme ja teemasid, tutvustades tõeliselt piiramatuid disaini kohandamise võimalusi.

WordPress ei vaja allalaadimist ja installimist, kuid küll võtab süsteemi nüansside valdamiseks aega. Samuti on soovitav omada vähemalt põhilisi teadmisi kodeerimise kohta, et mitte projekti ajal aega raisata. Siin on kiire ülevaade peamistest WordPressi funktsioonidest:

 • Pistikprogrammi integreerimine – WordPressil on mitmeid valmis pistikprogramme, kuid endiselt on sadu tasuta ja tasulisi rakendusi, mille on välja töötanud kolmandate osapoolte kasutajad. Põhimõtteliselt leiate väliseid pistikprogramme mis tahes veebisaiditüüpide jaoks – veenduge lihtsalt, et need oleksid kvaliteetsed ja koos töötamiseks ohutud.
 • Mallikogu – CMS pakub üsna head valikut integreeritud teemasid, kuid jällegi võite veebis kohata sadu disainilahendusi. Need on ka tasuta ja tasulised, mis tingib vajaduse valida targalt sobiv disain, et mitte pahavara ohtudega silmitsi seista.
 • Gutenbergi toimetaja – Uuendatud WordPressi versioon on tutvustanud Gutenbergi redigeerijat kui veebisaidi kohandamise väärilist vahendit. Toimetaja on plokkipõhine, mis muudab selle sarnaseks tavaliste veebisaitide ehitajatega. See võimaldab veebisaitide loomist sisutõkete abil, mida süsteem pakub. See uuendus on teinud CMSist väärilise veebiehituslahenduse mitteprofessionaalsetele kasutajatele.
 • Veebisaidi tervisekontroll – tööriist, mis on loodud veebisaidi oleku üldise teabe silumiseks ja ülevaatamiseks. Sellel on kaks peamist funktsiooni. Esimene neist kujutab kõiki võimalikke vigu, valesid konfiguratsioone, kasutuses olevat aegunud PHP versiooni jne. Teised tööriistad võimaldavad jälgida veebisaidi tehnilisi parameetreid, sealhulgas aktiivseid teemasid, aktiveeritud pistikprogramme ja muud olulist teavet..

WordPress töötab võrdselt suurepäraselt nii professionaalidele kui ka algajatele. Ehkki viimane kasutajakategooria peab süsteemiga uimastatavate projektide loomiseks olema vähemalt natuke koodi teadlik.

Loe ka: WordPressi ülevaade.

Installige WordPress tasuta

Joomla – üks enim kasutatud veebisaidi tarkvara

Joomla - üks enim kasutatud veebisaidi tarkvara

Joomla – on veel üks usaldusväärne sisuhaldussüsteem, millele tasub usaldusväärse CMS-i valimisel tähelepanu pöörata. Kogu maailmas on süsteem umbes 3 miljonit paigaldust on WordPressi järel teisel kohal populaarsuse osas. See on mõnevõrra keerulisem võrreldes sellega kuid see võimaldab veebisaitide mugavat ja professionaalset arendamist.

Nagu ülejäänud CMS, on ka Joomla see allalaaditav tarkvara, mis tähendab pistikprogrammi ja malli integreerimist veebisaidi võimsamaks jõudluse tagamiseks. Mõned süsteemi peamised eelised hõlmavad järgmist:

 • Kasutajasõbralik armatuurlaud – Süsteem pakub ühte kõige intuitiivsemat ja arusaadavamat juhtpaneeli, mis ei vaja täpset uurimist. Nõutavad veebi loomise tööriistad on siin kõik ühes kohas. Sisu üleslaadimise, moodulite lisamise ja pistikprogrammide integreerimise armatuurlauaga harjumine ei võta kaua aega.
 • Kiire paigaldus – Süsteemi installimiseks ja haldamiseks ei pea te olema tehnik. Selle asemel tegelete installimise ja veebisaidi kohandamisega hõlpsalt isegi ilma eelneva ettevalmistamiseta – protsess on nii lihtne.
 • Mitmeotstarbeline rakendus – Joomla töötab suurepäraselt igat tüüpi veebisaitide loomisel, olgu see siis nii äriprojekt, portfell või isegi veebipood. Uuendusi ja uusi laiendusi antakse välja regulaarselt, et anda Joomla projektidele rohkem funktsioone.
 • Funktsionaalsus – Kuigi WordPressi funktsionaalsus sõltub palju pistikprogrammide ja mallide integreerimisest, pakub Joomla suurt hulka sisseehitatud vidinaid, kujundusi ja rakendusi. Kuid oma veebisaidi toimivuse suurendamiseks on võimalik ka oma pistikprogramme valida ja lisada.

Tarkvara on suunatud algajate ja veebidisaini spetsialistide vajadustele. Kuid nišijuhiga võrreldes on see keerulisem. Veebiarendusprotsessist maksimaalse kasu saamiseks peate platvormiga töötades mõistma SQL ja PHP andmebaaside põhitõdesid.

Loe ka: Joomla ülevaade.

Proovige Joomlat tasuta

Drupal – avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem

Drupal - avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem

Drupal – on täieõiguslik avatud lähtekoodiga tarkvara, mis hoiab populaarseima CMS-i loendis kolmandat kohta. See on keerulisem kui WordPress ja Joomla, kuid see tutvustab laias valikus funktsioone ja disaini kohandamise võimalusi.

Kui te pole kooditeadlik kasutaja, peate enne Drupali installimist ja töötamist sirvima õpetusi ja juhiseid. Pikemas perspektiivis saavutatud tulemus on aga pingutust ja investeeritud aega väärt. Vaadake nüüd mõnda omapärasemat Drupali funktsiooni:

 • Mooduli integreerimine – Nii nagu WordPress, tähendab ka Drupal moodulite installimist (pistikprogrammid), mida on vaja projekti funktsionaalsuse lisamiseks. Integreeritavaid mooduleid on siiski vähem kui WordPressis arvatakse, kuigi nende avaldatud kohandamisvalikud on üsna ulatuslikud. Pidage meeles, et lisamoodulite integreerimine peaks toimuma FTP kaudu, mis nõuab kindlasti konkreetseid teadmisi kodeerimise kohta.
 • Funktsioonide pakend – CMS suudab analüüsida kõiki veebisaidi funktsioone, jagada need rühmadesse ja pakendada kõik konfiguratsioonid kasutusvalmis komplekti, ilma et oleks vaja funktsioone käsitsi luua.
 • e-kaubandus – Paljud kasutajad eelistavad e-kaubanduse projektide väljatöötamise ajal Drupali. Selle põhjuseks on asjaolu, et tarkvara pakutavate funktsioonide, tööriistade ja moodulite valik on kohandatud veebipoodide ja e-poe portaalide loomiseks.
 • Ühiskondlikud projektid – Lisaks e-kaubanduse funktsionaalsusele pöörab Drupal suurt tähelepanu ka kogukondlike ja sotsiaalsete kirjastamisprojektide arendamisele. See sobib suurepäraselt foorumite, ajaveebide, veebiportaalide ja muud tüüpi väikeste / keskmise suurusega kogukondade veebisaitide arendamiseks.
 • Mitme domeeni haldus – Mitmesugused Drupali laiendused võimaldavad ettevõtteportaale rakendada mitme domeeni struktuuri toega. Nende projektide haldamine nõuab eriteadmisi ja oskusi.

Platvorm keskendub kogukondlike ja sotsiaalsete kirjastamisprojektide arendamisele, kuid seda kasutatakse ka veebipoodide käivitamiseks ja haldamiseks. Moodulite integreerimine on siin võimalik, kuid seda tehakse FTP-serverite kaudu, mis muutub keerukaks protsessiks mittetehnikute jaoks.

Loe ka: Drupali ülevaade.

Proovige Drupali tasuta

OpenCart – avatud lähtekoodiga PHP-põhine e-kaubanduse lahendus

OpenCart - avatud lähtekoodiga PHP-põhine e-kaubanduse lahendus

OpenCart – on täisfunktsionaalne ja võimas avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvara kasutatakse mitme veebipoe ehitamiseks ja haldamiseks ühelt taustprogrammi administraatoripaneelilt. PHP-l põhinev platvorm nõuab allalaadimist ja installimist ning see on kõigile tasuta.

Samal ajal tähendab see teadmisi programmeerimisest, mida tuleb eeliseks kasutada. Siin on ülevaade peamistest OpenCarti funktsioonidest:

 • Laiendused – Tarkvara järgib südamiku + laienduste mudelit. See tähendab, et see sisaldab komplekti sisseehitatud tööriistu ja suvandeid, kuid selleks on vaja ka pistikprogramme või lisandmooduleid, et kasutajad saaksid oma veebipoodide tõhusaks haldamiseks täita tipptasemel funktsioone. Vajadusel leiate veebis palju keele, valuuta, e-kaubanduse seadistamise ning turuplatside haldamise, maksete töötlemise, SEO ja veebisaitide loomise laiendusi.
 • e-kaubanduse funktsioonid – OpenCart keskendub tugevalt e-kaubandusele, võimaldades juurdepääsu hulgale nišitööriistadele ja funktsioonidele. Nende hulka kuuluvad andmeturve, CRM, e-posti turundus, mobiilne juurdepääs, mitme keele ja mitme poe haldamine, varude jälgimine, veebisaidi reklaamimine, nišimallid, SEO valikud ja palju muud.
 • Ostukorvi omadused – Tarkvaraga on kaasas ka integreeritud ostukorvifunktsioonide loetelu. Mõned neist on järgmised: hüljatud ostukorvide taastamine, tootekataloogi haldamine, krediitkaardi töötlemine, kupongi / allahindluste haldamine, saatmine, tagasimakse, maksude ja tagastamiste haldamine jne.

Tarkvaraga on kaasas palju integreeritavaid laiendusi, mitu e-kaubanduse tööriista ja arvukalt parameetreid, mis on veebipoe edukaks loomiseks hädavajalikud.

Proovige OpenCarti tasuta

TYPO3 – professionaalne & Paindlik avatud lähtekoodiga CMS

TYPO3 - professionaalne ja paindlik avatud lähtekoodiga CMS

TYPO3 – on veel üks populaarne avatud koodi CMS, mis pakub ulatuslikke ettevõttehaldusvõimalusi. Süsteemi uuendatakse regulaarselt, et see vastaks uusimatele tehnikanõuetele. Seega on see suurepärane valik suurte ettevõtete veebisaitide ja e-kaubanduse platvormide arendamiseks.

Süsteem pakub laiaulatuslikke integreeritud haldusvõimalusi. Selle pakutavate kõige tähelepanuväärsemate funktsioonide hulgas tuleks esimesena mainida järgmisi:

 • Ekspertide kodeerimise teadmised – Platvormi professionaalne kasutamine eeldab asjatundlikke teadmisi. Kodeerimise nüansside rakendamine ja mõistmine võimaldab veebisaidi keerulist ülesehitust koos mitmekeelse sisuga tõhusalt rakendada.
 • Ärirakenduste integreerimine – Süsteem võimaldab integreerida klassikalisi ja populaarseid ärirakendusi nagu ERP ja CRM. See võimaldab lõpuks luua täisfunktsionaalseid ettevõtlusprojekte.
 • Laiendatavus – Platvormil on tuhandeid veebis saadaolevaid laiendusi, mida on lihtne ja kiire paigaldada. Need lisandmoodulid saavad märkimisväärselt laiendada süsteemi funktsionaalsust, kasutades vestluslaudu, pildi- ja videogaleriid, e-kaubanduse tööriistu ja muud.
 • Varundamine – Teenus võimaldab ilma piiranguteta taastada eelmise veebisaidi versiooni. See on kasulik kasutajatele, kes jagavad veebisaitidele juurdepääsu õigusi teiste arendajatega.

TYPO3 on suurepäraselt optimeeritud maandumislehtede käivitamine ja haldamine, ettevõtete veebisaidid ja väikese / keskmise suurusega e-kaubanduse veebisaidid. Seda värskendatakse regulaarselt, et see jääks ühilduvaks tänapäevaste rakenduste ja laiendustega.

Tarkvaraga on kaasas palju integreeritavaid laiendusi, mitu e-kaubanduse tööriista ja arvukalt parameetreid, mis on veebipoe edukaks loomiseks hädavajalikud.

Proovige TYPO3 tasuta

Magento – maailma veebipoodide e-kaubanduse platvorm nr 1

Magento - maailma veebipoodide e-kaubanduse platvorm nr 1

Magento – on avatud koodistruktuuriga sisuhaldussüsteem, mis on algselt üles ehitatud e-kaubanduse fookust silmas pidades. Teenus pakub ainulaadseid veebipoodide loomise tööriistu, ainulaadseid haldusvõimalusi, täpsemaid hinnaparameetreid ja funktsioone, mis on vajalikud kogu veebipoe ehitamise protsessi hõlpsaks lõpuleviimiseks. Süsteem võimaldab juurdepääsu järgmistele funktsioonidele:

 • e-kaubandus – Nišispetsiifilise platvormina pakub Magento palju e-kaubanduse funktsioone, et katta kõik veebipoodide hädavajalikud vajadused. Mõned populaarsemad valikud hõlmavad varude haldamist ja jälgimist, saatmis- ja maksustamisparameetreid, kupongi- ja allahindlushaldust, mitut makseväravat, sisseehitatud mitmekeelset tuge, SEO-valikuid, tootehaldus- ja turundustööriistu, tellimuste töötlemise funktsioone, klienditugi ja palju muud.
 • Laiendused ja lisandmoodulid – CMS annab juurdepääsu enam kui 5000 veebis saadavale laiendile. Oma e-poe veebisaidile integreerimiseks saate valida tasuta ja tasuliste rakenduste vahel.
 • Paindlikkus – Platvorm pakub integreeritud juhtpaneelil mitut tööriista, et tõhusalt seadistada saatmis-, arvelduse üksikasjad ja arved. Veelgi enam, see salvestab veebisaidi andmeid ja statistikat, et neid täiendavalt rakendada veebipoe toimivuse analüüsimisel.

Magento ei nõua kodeerimise nüansside sügavat mõistmist, kuid see eeldab siiski teatavat teadlikkust programmeerimisnüanssidest, mida on veebipoe koodi korrektseks redigeerimiseks vaja..

Loe ka:
Magento ülevaade.
Magento vs Wix võrdlus.

Proovige Magento’i tasuta

PrestaShop – üks populaarseimaid poodiplatvorme

PrestaShop - üks populaarseimaid poodiplatvorme

PrestaShop – on avatud lähtekoodiga CMS, mis on silma paistnud rahvusvahelise ostukorvilahendusena. 2007. aastal asutatud süsteem on kiiresti muutunud populaarseks kasutajate seas, kelle eesmärk on luua professionaalsed veebipoed. PrestaShop on tasuta ja väga kohandatav. See pakub suurepärast kliendituge ja uhkeldab tugeva kasutajaskonnaga, mis lihtsustab süsteemi uurimise ja kasutamise protsessi. PrestaShopi esiletõstetud toodete loetelu sisaldab järgmisi teemasid:

 • e-kaubanduse fookus – CMS on keskendunud e-kaubandusele ja pakub nišispetsiifiliste funktsioonide loendit. Nende hulka kuulub hulgitoodete import / eksport, müügiks pakutavad digitaalsed ja füüsilised tooted, varude funktsioonid, SEO võimalused, eksklusiivsed mobiilvalmis e-poe mallid, erinevad väljamakse- ja maksevõimalused jne..
 • Kliendisuhete juhtimine – Süsteem võimaldab seadistada ja muuta peamisi kliendisuhete parameetreid. Need hõlmavad hüljatud ostukorvide teatisi, automatiseeritud e-posti turundust, kohandatud tutvustusi jne.
 • Veebisaidi redigeerimise valikud – Avatud lähtekoodiga e-kaubanduse tarkvarana annab PrestaShop täieliku koodile juurdepääsu, mida kasutajad saavad veebipoe arendamise ja reklaamimise ajal redigeerida ja muuta. Kuid süsteemiga on kaasas ka WYSIWYG-redaktor, mis lubab mittekodeerijatel vaikimisteemas redigeerida.
 • Integreerimine ja lisamine – Süsteem pakub rikkalikul turul saadaval tuhandeid lisandmooduleid, rakendusi ja integratsioone. Need laiendused võivad olla tasuta ja tasulised, samas kui mõned neist võivad isegi varandust maksta. Sobivate rakenduste valimisel arvestage sellega.

PrestaShop on tasuta, kuid see eeldab siiski väliste pistikprogrammide integreerimist, millest mõned võivad olla üsna kallid. Veelgi enam, teenus võimaldab koodi redigeerimist, mis aitab muuta teie e-kaubanduse projekti tõeliselt ainulaadseks.

Tarkvaraga on kaasas palju integreeritavaid laiendusi, mitu e-kaubanduse tööriista ja arvukalt parameetreid, mis on veebipoe edukaks loomiseks hädavajalikud.

Proovige PrestaShopit tasuta

Zen Cart – tasuta ja kasutajasõbralik ostukorvitarkvara

Zen Cart - tasuta ja kasutajasõbralik ostukorvitarkvara

Zen Cart – on veel üks suurepärane näide avatud lähtekoodiga CMS-ist, millel on võimas e-kaubanduse fookus. Süsteem on veebis asjatundlikele kasutajatele tore valik, kuna see nõuab teadmisi kodeerimise põhialuste ja teatud veebidisaini kogemuse kohta. PHP / MySQL-i baasil on platvormi allalaadimine ja installimine täiesti tasuta ning seda saab ka täielikult kohandada. Vaatame teenuse peamisi funktsioone:

 • Integreeritavus – Zen Cart järgib ka südamiku + laiendite mudelit. Seega on selle integreerimisvõimalused üsna võimsad ja mitmekülgsed. Lisaks sisseehitatud funktsioonidele võimaldab süsteem integreerida muude tootjate rakendusi ja lisandmooduleid, mis on saadaval järgmistes kategooriates: Nupud ja graafika, Vastuvõtmise tööriistad, Keelekomplektid, Maksemoodulid, Turundusriistad, Mitmesugused pistikprogrammid, Hinnakujundusriistad, Mallimuudatused , Tootetüübid, geograafilised tsoonid, saatemoodulid, külgboksid, tõrkeotsingu tööriistad ja palju muud.
 • Rahvusvahelised omadused – Rahvusvahelise e-kaubanduse lahendusena pakub Zen Cart ulatuslikke mitmekeelseid ja mitme valuutaga seotud võimalusi, mis võimaldavad luua ja hallata kauplusekereid digitaalsete ja füüsiliste toodete müümiseks kogu maailmas.
 • e-kaubanduse funktsioonid – Kuna e-kaubanduse CMS on nišš, ei saa Zen Cart pakkuda mitmeid võimsaid e-poe funktsioone, mis on suunatud veebipoodide edukale loomisele ja haldamisele. Nende hulka kuuluvad turundusriistad, tootehaldusvalikud, saatmis- ja maksete töötlemise valikud, SEO ja rahvusvahelised funktsioonid ning palju muud.

Koodide redigeerimise vajadus, disaini kohandamise ja integreerimisvõimaluste mitmekülgsus, samuti mitmed e-kaubanduse spetsiifilised parameetrid viitavad vajadusele süsteemi teadlikult juhtida, enne kui sellega projekte käivitada.

Proovige Zen Carti tasuta

osCommerce – ise hostitud CMS veebipoodide loomiseks

osCommerce - ise hostitud CMS veebipoodide loomiseks

osCommerce – on avatud koodi isehajutatud e-kaubanduse CMS. Tarkvara saab installida mis tahes veebisaidile, millel on MySQL ja PHP tugi. See on tasuta, kuid see nõuab siiski tasuliste laienduste integreerimist, et kasutajad saaksid e-kaubanduse funktsioonidest maksimaalselt kasu saada.

Praegu tegutseb osCommerce platvormi alusel üle 260 000 veebipoe, mis paigutab selle populaarseimate veebipoodide ehitamise platvormide nimekirja. Siin on nimekiri platvormi trendikaimatest tipphetkedest, mis eristavad seda rahvahulgast:

 • Integreeritav programm – osCommerce on funktsioonidega koormatud veebipoehaldus e-kaubanduse tarkvaraprogramm, mille saab integreerida suvaliselt veebiserverisse või veebisaidile, millel on eelinstalleeritud PHP ja MySQL andmebaasid.
 • e-kaubanduse fookus – Süsteem keskendub algselt võimsale e-kaubandusele, pakkudes juurdepääsu paljudele nišispetsiifilistele funktsioonidele. Neist kõige populaarsemad on järgmised: makse- ja saatmistöötlustööriistad, kliendi- ja tehniline tugi, PHP 4 ühilduvus, piiramatu toodete ja kategooriate haldus, virtuaalne ja füüsiline tootetugi, e-posti turundus, varukoopia loomine ja taastamine, arvete printimine, integreeritud statistika, mitme valuuta tugi, kvaliteetsed e-kaubanduse mallid ja palju muud.
 • Laiendused – Platvorm võimaldab valida enam kui 7000 kõrgekvaliteedilise ja funktsionaalse lisandmooduli hulgast, mille kasutajad saavad tasuta valida ja integreerida.

Süsteemiga loodud veebisaitide avatud koodi struktuur võimaldab tõhusat koodi redigeerimist ja kohandamist. See eeldab aga teadmisi kodeerimise põhitõdedest. Kui te ei valda veebidisaini, on mõistlik otsida lihtsamat alternatiivi.

Proovige osCommerce’i tasuta

Concrete5 – avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS)

Concrete5 - avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS)

Betoon5 – on võimas täisfunktsionaalne avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem, mis võimaldab igat tüüpi veebisaite ja veebirakendusi luua tasuta. Teenusega töötamine pole päris keeruline, kui teil on vähemalt põhilised veebidisaini teadmised ja kodeerimisoskus. Selle põhjuseks on asjaolu, et süsteem võimaldab koodide redigeerimist, et funktsionaalsusest maksimaalselt kasu saada. Concrete5 funktsioonide loend sisaldab järgmisi parameetreid:

 • Intuitiivne redigeerimine – See on süsteemi tehnoloogia põhikomponent, mis võimaldab kasutajatel veebisaidi koodi redigeerida, et seda täielikult oma vajadustele kohandada. Süsteem võimaldab ka WYSIWYG-i intuitiivset kontekstis redigeerimist, olles seega suurepärane valik mittekoodrite jaoks.
 • Ulatuslikud kohandamisvalikud – Platvorm pakub palju projekti kohandamist vastavalt teie vajadustele. Kaasas palju integreeritavaid laiendusi, lisandmooduleid ja rakendusi, mis võivad anda teie projektile tipptasemel funktsionaalsuse.
 • Advanced Feature Set – Süsteemil on funktsioone, mis aitavad sellega loodud projektide nõuetekohast täitmist kaasa. Nende hulka kuuluvad vormi koostaja, ühe klõpsuga värskendamine, tundliku malli kogumine, kasutaja õigused, reguleeritud sisu töövood, integreeritud aruandlus, suhtlusjaotusnupud, põhitoega lisandmoodulid, modulaarne struktuur ja palju muud.
 • Kvaliteetne SEO – Kuivõrd Concrete5 on otsimootoritele optimeeritud ilma lisandmoodulite ja lisakoodideta, on selle abil loodud veebisaidid kõrgel kohal ka otsingumootorites.

Koodide redigeerimise kaudu on võimalik kohandada Concrete5-põhiseid projekte, kuigi ka siin on saadaval veebisaidi visuaalne redigeerimine. See teeb süsteemist hea valiku kõigi kasutajakategooriate jaoks.

Proovige Concrete5 tasuta

Olen valinud CMS, mis edasi saab?

Oma veebisaidi toimimiseks ei piisa ühe CMS-i olemasolust. Teil on vaja ka domeeninime ja hostimist. Muidu on teie projekt lihtsalt hunnik kasutud faile, kooditükke ja sisu, mis pole sihtrühmale kättesaadavad. Domeeninimi on tegelikult veebisaidi füüsiline aadress globaalses veebis. Ühelt poolt muudab see kasutajatel veebist otsimise lihtsamaks. Teisest küljest võib see tunduda ka meeldejääv kaubamärk. Seega peate oma ettevõtte õige nime registreerimisel seda tõsiselt võtma. Loe lähemalt mis on domeen ja kuidas nad saavad laudu pöörata.

Kuigi domeen on aadress, on saidi koduks veebimajutus koos kõigi tüüpiliste funktsioonidega, mis kodul peaksid olema. See peaks olema piisavalt avar, et majutada kõiki saidifaile ja sisu. See peab kaitsma teie vara väliste ja sisemiste ohtude eest. Pealegi võib juhtuda, et nagu iga maja, peate seda aeg-ajalt remontima või uuendama. CMS-i majutamise valimisel peaksid kasutajad arvestama mõne põhiaspektiga.

Kuidas valida CMS-i majutust?

Veebimajutus on teie veebisaidi failide virtuaalne kodu. See tuleb digitaalse salvestusruumina, et lahendada oma projektid ja teha need siduskasutajatele kättesaadavaks. Kui CMS-i platvormid võimaldavad luua PHP-, HTML- või muude kodeerimistehnoloogiate abil üles ehitatud saite, hoiab hostimine kõiki veebisaidi elemente kindlates vanemates. Need elemendid võivad sisaldada tekste, fotode pilte, vidinaid, lisandmoodeleid, mõnda kooditükki, skripte jne.

Iga kord, kui kasutaja tippib domeeni sisenema veebisaidile, saadetakse serverile automaatselt päring, mis on eraldi võimas keskseade. Hosting saadab soovitud teabe kasutajale tagasi. Mida kiirem on reageerimine, seda parem. See kiirus määratleb nii hostimise kvaliteedi kui ka mõned muud olulised tehnilised omadused:

 • Etendus – kui ütleme „jõudlus”, ei pea me silmas ainult tööaja määra ja lehe laadimise kiirust. Samuti peame silmas CDN-i, mida kasutatakse suurema energiatarbe tagamiseks, SSD-salvestustehnoloogiaid, kiiremat ühenduvust võimaldavaid maailma eri paigus asuvaid andmekeskusi ja palju muud.
 • Turvalisus – usaldusväärse hostimise otsimisel on turvaelemendid ülitähtsad, kuna need kaitsevad teie veebisaiti pettuste eest. Arvesse tuleb võtta rämpsposti vastaseid pakette, DDoS-i rünnakute ennetamist, värskendusi automaatselt, süsteemi varundamist.
 • Ribalaius – see parameeter määratleb, kui palju liiklust teie veebisait saab. Kui ootate iga päev tuhandeid külastajaid, peate valima laiendatud ribalaiusega platvormid.
 • Ladustamine – pidage meeles, et oleme rääkinud hostimisest kui kodust, kus on piisavalt ruumi kõigile? Teisisõnu, sellel peaks olema piisavalt salvestusmahtu kõigi saidi failide majutamiseks. See on väga oluline, eriti mitme lehe ja jaotisega projektide kasvatamiseks.

Viimane, kuid mitte vähem tähtis on kaaluda hostimise tüüpi ennast. Veenduge, et mõistate erinevust VPS-i, pühendatud ja pilveserverimise vahel. Ehkki jagatud serverid võivad olla väikeste projektide või ajaveebide jaoks heaks võimaluseks, ei tööta need kunagi ettevõtetes, mis vajavad tõenäoliselt pilve- või VPS-serveri lahendusi.

Oleme juba testinud kümneid kõige populaarsemaid ja äratuntavamaid hostingu pakkujaid. Meie ülevaated näitavad, et Bluehost on kindlasti parim. See tarnib mitu kvaliteetset serveripaketti mis tahes vajaduste jaoks. Kasutajad võivad valida WordPressi jaoks optimeeritud plaanid või hostimispakkumised, mis ühilduvad mis tahes ülaloleva CMS-iga. Ainult 2,95 dollari eest kuus saate parimat hostimist tasuta domeeni ja SSL-iga lisaks ühe klõpsuga WordPressi installimisele, turvapaketile ja probleemivabale 30-päevasele garantiile.

Alumine joon

Avatud lähtekoodiga CMS võimaldab luua uimastatavaid, täisfunktsionaalseid ja funktsionaalseid projekte, mis on otsingumootorites kõrgel kohal ja aitavad liikluse voogu suurendada. Nende süsteemide kasutamine eeldab aga teatud määral programmeerimisalaseid teadmisi, kuna on vajalik koodide redigeerimine ja veebisaidi edasine haldamine. See on peamine probleem, millega kasutajad oma projektide kallal kokku puutuvad, kuna on üsna lihtne jätta olulised nüansid tähelepanuta ja siin midagi segada..

Vaatamata sellele, et CMS on veebiarendajate seas üsna populaarne, eelistavad valdav hulk kasutajaid ikkagi lihtsamaid alternatiive, näiteks SaaS-i veebisaidi ehitajad. Need pole mitte ainult intuitiivsemad, hõlpsasti kasutatavad ja mugavad, vaid on ka soodsam ja aja kokkuhoid pikas perspektiivis. See on teie enda otsustada, millist varianti minna. Mõelge oma veebikujundamise oskustele, eelarvele ja eesmärkidele, et valida teile sobivam variant.

Looge veebisait TASUTA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me