Parim 10 VPN-teenuse pakkujat maailmas

2020. aasta 10 parimat VPN-teenust


Turvaline Interneti-sirvimine on pigem mõistuse kui privileegi küsimus, eriti arvestades virtuaalse privaatvõrgu kasutamist. Tuntud ka lühema VPN-nime all, on süsteem käepärase tööriistana iga kord, kui kasutaja soovib veebiturvalisust või tee veebisaitidele, mis on mingil põhjusel blokeeritud. Tundub, et VPN-teenused on teie isiklikud veebijuhendid blokeeritud sisu maailmale, mis on rikkalik uusimate filmide, värskete episoodide kataloogide, muusikavoogude ja muuga.

Kõik, mida vajate, on valida sobiv teenusepakkuja. See on koht, kus võite end pisut segadusse ajada, kui VPN-pakkuja avaneb tohutu võimalus. Enamik neist pakub tegelikult samu funktsioone erineva hinnaga. Kuidas määratleda parim VPN-i pakkumine? Milliseid tegureid tuleks sobiva teenuse valimisel arvestada? Artiklis tuuakse välja kümme parimat VPN-i pakkujat, kes kirjeldavad nende põhifunktsioone ja asju, mis võivad teile meeldida. Kasu peamistest andmetest ja põhiandmetest.

Testisime välja kümme parimat VPN-teenuse pakkujat maailmas:

 1. NordVPN – parim VPN-teenuse pakkuja maailmas
 2. SurfShark – taskukohane VPN koos tipptasemel turvalisusega
 3. ExpressVPN – kogu maailmas kiire VPN-leviala
 4. StrongVPN – suurepärane infrastruktuur soodsa hinnaga
 5. ProtonVPN – tasuta VPN-i teenuste plaan tasuta
 6. Hotspoti kilp – 100% tasuta + laiendatud raha tagasi garantii
 7. CyberGhost VPN – turvaline privaatne veebibrauser
 8. Le VPN – kiire ühendus liikvel
 9. PureVPN – sisselogimisreeglitega VPN-teenus
 10. Norton Secure – ülim isikuandmete kaitse

Pärast parimate teenuste tutvustamist vaatame lähemalt nende funktsioone, hinnakujundust ja muid andmeid, mis võimaldavad teil otsustada, milline neist sobib kõige paremini.

NordVPN – parim VPN-teenuse pakkuja maailmas

NordVPN - parim VPN-teenuse pakkuja maailmas

NordVPN – on üks turvalisimaid VPN-teenuseid. Samal ajal on see kogu maailmas suurimate sõlmpunktide loendis. Kasutajad hindavad taskukohaseid hindu, head jõudlust, krüptovaluuta tuge ja suurt ühenduse kiirust.

 • Turvaelemendid – ettevõte kasutab täiustatud turvavahendeid, et kaitsta kasutajate andmeid 2048-bitise krüptimisega. Lisafunktsioonide hulka kuulub kaitse DNS-i lekke eest.
 • Mitme seadme tugi – VPN-teenus suudab toetada kuni kuut seadet, sealhulgas nii töölaua- kui ka mobiilseid vidinaid.
 • Tuhanded serverid – serverite kogum sisaldab üle 5000 üksuse, mis asuvad 60 erinevas riigis.

Toetatud platvormid: Windows, macOS, Android, iOS, Linux.

NordVPN maksumus: teenus pakub samade funktsioonidega kuu- ja aastaplaane. Kui soovite säästa kuni 75%, on parim panus aastaplaan, mis maksab 2,99 dollarit kuus. Põhiplaani hind algab 11,99 dollarist kuus.

Proovige NordVPN-i tasuta

SurfShark – taskukohane VPN koos tipptasemel turvalisusega

SurfShark - taskukohane VPN koos tipptasemel turvalisusega

SurfShark – on kõige taskukohasem ja funktsioonirikkam VPN-teenus. Platvorm tõestab, et madala hinnaga olemine ei tähenda alati funktsioonide puudumist. See on pakitud turvavahendite ja lisavõimalustega, et tagada ohutu sirvimine mis tahes seadmest hoolimata operatsioonisüsteemist ja operaatorist. Selle tulemusel sirvivad kasutajad turvalist kübermaailma 100% anonüümsuse, reklaamide nullimise ja andmepüügirünnakute kaudu.

 • Valges nimekirjas – suurepärane funktsioon konkreetsete rakenduste ja teenuste sorteerimiseks, mis saavad võimaluse VPN-ist mööda minna, kui vaja.
 • Tapa lüliti – süsteem tagab 100% ohutuse ka siis, kui VPN-ühendus mingil põhjusel katkeb. Lisaks saavad kasutajad kasu privaatsest DNS-ist ja lekkevastasest kaitsest.
 • Maakondadevaheline ühendus – MultiHop funktsioon võimaldab luua ühenduse mitmest riigist korraga ja hõlpsalt asukohtade vahel vahetada.
 • Peida režiimid – Piiratud piirkondadesse pääsemine pole kunagi varem olnud lihtsam tänu režiimidele NoBorders ja kamuflaaž. Isegi Interneti-pakkujad ei saa kunagi teada, et kasutate VPN-teenuseid.

Toetatud platvormid: süsteemi saab kasutada piiramatute seadmetega, sealhulgas Windowsi, Maci või Linuxi toega personaalarvutitega, iOS-i ja Androidi toetatud mobiilseadmetega, ruuteritega, FireTV-ga ja muuga.

SurfSharki maksumus: Lisaks paljudele teistele tellimispakette pakkuvatele teenustele saate koos SurfSharkiga kõik piiranguteta funktsioonid vaid 1,99 dollari eest kuus.

Proovige SurfSharki tasuta

ExpressVPN – kogu maailmas kiire VPN-leviala

ExpressVPN - kogu maailmas kiire VPN-leviala

ExpressVPN – on suurepärane VPN-teenus, millel on mitu pärisklienti erinevate laua- ja mobiilsete opsüsteemide toetamiseks. Sellel on üle 3000 serveri 160 asukohas, mis hõlmavad 94 erinevat riiki kogu maailmas. Paindlik teenus koos professionaalse tugimeeskonnaga, Bitcoini maksed, Netflixi avamine ja palju muud.

 • Paindlikkus – süsteemil on lisaks Androidi ja iOS-ile ka loomulikke veebikliente Windowsi, Linuxi ja Maci jaoks. Ka Blackberry kasutajad pääsevad sellele VPN-teenusele juurde.
 • Kohandatud püsivara – see hõlbustab DNS-i sisu blokeeringu avamist ning mitmesuguste voogesituserakenduste ja -teenuste, sealhulgas nutitelerite kasutamist.
 • Laiendatud tugi – kasutajad leiavad lisaks reaalajas vestluse funktsioonile ka hulgaliselt üksikasjalikke juhendeid, et ööpäevaringselt tugimeeskonnaga ühendust võtta.
 • Lisafunktsioonid – lisaks algtaseme turvafunktsioonidele, nagu tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse, saavad kasutajad Netflixi sisu lahti võtta. P2P tugi on lisaks Bitcoini rahakotile saadaval ka kasutajatele.

Toetatud platvormid: Windows, macOS, iOS, Android, Linux, Chrome OS, Nook, Amazon Fire platvormid, Chrome ja Firefox brauserilaiendid.

ExpressVPN maksumus: kasutajad saavad 3-kuulise tasuta kasutamise, kui nad valivad 15-kuulise paketi, mis maksab 6,67 dollarit. Või võite maksta iga kuu eraldi. Sel juhul on hind 12,95 dollarit kuus. Kõik kliendid saavad 30-päevase tagasimaksegarantii.

Proovige ExpressVPN-i tasuta

ProtonVPN – tasuta plaan tasuta

ProtonVPN - tasuta plaan tasuta

ProtonVPN vaevalt teid üllatusena, kui olete ProtonMaili teenusega tuttav. Samade digitaalturbehuviliste käivitatud teenus pakub lisaks Netflixi deblokeerimisele ja taskukohastele plaanidele ka kindlaid privaatsuse turvafunktsioone. Oh, see pakub ka tasuta VPN-i paketti.

 • Vastab turvastandarditele – süsteem kasutab AES-256 krüptimist, mis on osutunud 100% turvaliseks. Maksimaalse stabiilsuse ja digitaalse turvalisuse tagamiseks töötab see koos ettevõtte UDP / TCP protokollidega.
 • Logimist pole – ettevõte kehtestab niinimetatud mittelogimise poliitika. Teisisõnu, see ei kogu, salvesta ega jaga liiklusloke. Kõik mõisted on kujutatud logimispoliitikas, mis näeb välja üsna selge ja usaldusväärne.
 • Lekkekaitsevahendid – teenus tagab lekkevaba ühenduse suure jõudlusega. Sama juhtub nende installimiseks saadaolevate pahatahtlike failidega.
 • Netflixi deblokeerimine – kuigi paljud VPN-teenused pakuvad seda funktsiooni, on Netflixi blokeeringu lahti tegeva täpse serveri väljamõtlemine nagu ruleti mängimine. ProtonVPN-iga on olukord erinev. Netflix voogesitab võrdselt hästi kõigis oma serverites.

Toetatud platvormid: Windows, Mac, iOS, Android, Linux.

ProtonVPN maksumus: nagu me varem mainisime, on platvormil tasuta plaan, ilma peidetud tasude ja tasudeta. Sellel on aga ainult mõned põhifunktsioonid. Kui soovite maksimaalse turvalisuse huvides paremat toimimist, võite vabalt valida Basic, Plus või Visionary plaani, mis maksab vastavalt 4, 8 ja 24 dollarit kuus.

Proovige ProtonVPN-i tasuta

Hotspoti kilp – laiendatud raha tagasi garantii

Hotspoti kilp - laiendatud raha tagasi garantii

Leviala kilp on viimastel aastatel silmitsi olnud oluliste tõusude ja mõõnadega. Sellest hoolimata on see endiselt üks mainekamatest VPN-teenustest, millel on kõik vajalikud funktsioonid pakendis. Platvormil on lisaks pikaajalisele raha tagastamise perioodile teiste konkurentide seas ka kõrge ühendus ja allalaadimiskiirus. Tagasimakset saate küsida 45 päeva jooksul pärast tellimist.

 • Suur allalaadimiskiirus – ettevõte kasutab oma Catapult Hydra protokolli, et tagada kiireim allalaadimine ka siis, kui kasutaja asub lähimast serverist kaugel.
 • Mitme seadme tugi – kasutajad saavad teenuseid juhtida 5 seadme kaudu üheaegselt, kahjustamata ühenduse kiirust.
 • Kasutuslihtsus – teenus on algajatele hea tänu intuitiivsele ja kasutajasõbralikule armatuurlauale.

Toetatud platvormid: Windows, Mac, iOS, Android, Linux, Android TV, Amazon Fire, ruuterid, Chrome’i laiendus.

Hotspot Shieldi maksumus: mõnede lisafunktsioonide, näiteks Bitcoini toe, Netflixi deblokeerimise jms ilmne puudumine võib panna teid arvama, et Hotspot Shield ei ole hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kuid kaheaastane plaan võib tunduda sooduspakkumisena, mis maksab 2,99 dollarit kuus (säästate kuni 76%). 6-kuulise paketi hind on 8,99 dollarit, kuuplaani hind algab aga 12,99 dollarist. Kui te pole Hotspot Shieldi pakutavate funktsioonide komplektiga rahul, võite proovida selle kommertslikku eliitversiooni.

Proovige Hotspot Shieldi tasuta

CyberGhost VPN – turvaline privaatne veebibrauser

CyberGhost VPN - turvaline privaatne veebibrauser

CyberGhost VPN on endale nime teinud tänu hulgale nutikatele funktsioonidele, mis on ühendatud hea jõudlusega suurel kiirusel. Süsteem pakub mitmesuguseid populaarseid voogesituserakendusi ja meediumipleiereid, näiteks Kodi, mitmekordset tuge. Lisaks Torrent ja VPN ruuteri toe kaudu.

 • Rakenduste massiiv – teenusel on lisaks kindlale Linuxi toele mitu rakendust erinevatele opsüsteemidele, lubatud on torrentid, Netflixi deblokeerimine jne..
 • Meediateenuste tugi – kasutajad saavad VPN-teenuse abil pääseda juurde piiratud sisule suuremates meediumiplatvormides, sealhulgas BBC iPLayer, YouTube ja muud voogedastusteenused.
 • Turvaline ühendus – CyberGhost kasutab 100% turvalisuse tagamiseks oma meisterdatud turvavahendeid. Süsteem käivitab automaatsed HTTPS-i ümbersuunamised, et saaksite turvalisest ühendusest kasu saada.

Toetatud platvormid: Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Fire, Android TV, Linux, Kodi meediumikeskused, mängukonsoolid, ruuterid, privaatprotokollid.

CyberGhost VPN-i maksumus: võite alustada tasuta plaaniga. Kuid valmistuge ette teatud piirangute jaoks. See võimaldab teil kasutada ainult ühte seadet, millel on mõned põhijooned. Hankige täiustatud funktsionaalsus tasuliste plaanidega, mis sisaldavad vastavalt 2-aastaseid, 6-kuuliseid ja igakuiseid pakette, mis maksavad vastavalt 2,75, 5,26 ja 12,99 dollarit.

Proovige Hotspot Shieldi tasuta

Le VPN – kiire ühendus liikvel

Le VPN - kiire ühendus liikvel

Le VPN – on hästi äratuntav VPN-i pakkuja, kes uhkeldab serveritega 114 erinevas riigis üle kogu maailma. Teenus pakub piisavalt VPN-turvalisust, lisaks on hunnik lisafunktsioone, mis toetavad laua- ja mobiilseadmeid, muutes teenuse ideaalseks alati liikvel olevatele kasutajatele.

 • Paindlikkus – Le VPN-iga on hõlpsasti sujuvalt OpenVPN-, L2TP- ja PPTP-protokollide vahel vahetamine sõltuvalt kasutaja eesmärkidest. See on hea omadus või need, kes reisivad palju ja kipuvad kasutama korraga nii sülearvutit kui ka mobiilseadet.
 • Juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule – süsteem kasutab oma eksklusiivset HybridVPN-protokolli, et võimaldada juurdepääs suurematele voogedastamise ressurssidele või meediumisaitidele, sealhulgas Netflix, BBC iPlayer jne..
 • Lihtne liides – isegi algajatel on tänu kasutajasõbralikule liidesele lihtne kõiki funktsioone ja sätteid korraga sorteerida.

Toetatud platvormid: rakendused Windowsi, Mac OS X, macOS, iOS ja Android jaoks.

Le VPN maksumus: kasutajad saavad valida ühe paketi, mis on saadaval igakuise, 6-kuulise või 12-kuulise tellimusena, makstes vastavalt 9,95, 7,50 ja 4,95 dollarit kuus. Kui otsustate hankida aasta pikkuse paketi, saate võimaluse säästa paar dollarit.

Proovige Le VPN-i tasuta

PureVPN koos logimispoliitikata

PureVPN koos logimispoliitikata

PureVPN – on tuntud VPN-teenuse pakkuja, kelle peamine eelis on sisselogimisest loobumise poliitika. Ettevõttel on tohutu serverite kogum (kuni 2000), mis asuvad 180 erinevas piirkonnas kogu maailmas. Ettevõte ise asub Hong Kongis. See pakub taskukohaste hindadega mitmekülgseid funktsioone.

 • Liikluslogisid pole – PureVPN loob oma klientidele sisselogimiskeeldu. See tähendab, et see ei jälgi ega salvesta teie brauserit ega logimisajalugu.
 • Bitcoini tugi – kasutajad saavad tasuta maksta krüptovaluutas, kuna platvorm toetab Bitcoini rahakotte.
 • Skaleeritav platvorm – ettevõte püüab rahuldada klientide vajadusi. Iga kord, kui peate oma VPN-i võimeid laiendama ja kasutamist laiendama, on süsteemil äritasandi plaan.
 • Lisafunktsioonid – pühendunud kasutajad hindavad lahendusi Chromebooki ja Kodi meediumipleieri avamiseks. Lisaks järgib ettevõte rangelt oma privaatsuspoliitikat ja GDPR-i tingimusi.

Toetatud platvormid: Windows, macOS, Android, iOS, Android TV, Amazon Fire TV ja Linux. Saadaval on ka Chrome’i ja Firefoxi brauserilaiendid.

PureVPN maksumus: võite alustada alates 2,88 dollarist kuus ja säästa kuni 74%, kui maksate kaks aastat ette. Ühekordne kuutellimus algab 10,95 dollarist, 6-kuuline pakett maksab teile aga 4,08 dollarit.

Proovige PureVPN-i tasuta

StrongVPN – suurepärane infrastruktuur soodsa hinnaga

StrongVPN - suurepärane infrastruktuur soodsa hinnaga

TugevVPN – on asjatundlik VPN-i pakkuja, kellel on kindel logimiskeeldu ja korralik serverite kogum 70 erinevas asukohas kogu maailmas. Platvorm pakub paketti vahendeid, et hoida kasutajad veebiseansi ajal anonüümsena ja turvaliselt.

 • Suur IP-aadresside baas – baas sisaldab üle 59 000 IP-aadressi, et hoida võrgus surfamise ajal kasutajate konfidentsiaalsust.
 • Pühendatud IP – kui vajate spetsiaalset IP-d, saate selle hankida pärast tugimeeskonnaga ühendust võtmist. Seda aga põhiplaan ei sisalda.
 • Kolmandate osapoolte piirangud puuduvad – ettevõttel on omaette infrastruktuur. See on ainus, mis määrab liikluse tüübi või ribalaiuse.

Toetatud platvormid: teenus pakub kohalikele klientidele Windowsi, Maci, iOS, Androidi ja FireTV jaoks. Samuti toetab see Linuxi, Kodi, Amazon Kindle, Chromium, Synology NAS ja ruuterite.

TugevVPN-i hind: Erinevalt paljudest teistest ettevõtetest, millel on kolm põhiplaani varianti, pakub ettevõte kahte paketti, mis sisaldavad 1-kuulist tellimust, mis maksab 10 dollarit kuus, ja üheaastast tellimust ainult 5,83 dollarit kuus (säästate 42%). Kõik plaanid hõlmavad 30-päevast tagasimakse poliitikat.

Proovige StrongVPN-i tasuta

Norton Secure VPN – ülim isikuandmete kaitse

Norton Secure VPN - ülim isikuandmete kaitse

Norton Secure VPN – on teenus, mis töötab suurepäraselt alati, kui teil on vaja isikuandmete kaitsest kasu saada. See hoiab teie paroolid ja makseteabe turvaliselt, samuti tagab anonüümse veebibrauseri ja juurdepääsu piiratud sisule.

 • Paindlik VPN-teenus – kasutajad saavad vabalt valida ühe kuni kümne seadme vahel, mida nad soovivad toetada. Seadmete arv mõjutab plaanihinda.
 • Avalik WiFi-turvalisus – koos Norton Secure’iga võite kasutada avalikke ühenduse levialasid, ilma et oleks ohtu häkkimiseks. Ühendus hoitakse krüptituna, kui logite sisse kohvikust, lennujaamast või muust kohast.
 • Reklaami blokeerimise funktsioon – tänu reklaamibloki funktsioonile saate veebisaitidele kiiremini juurde pääseda ilma häireteta. Süsteem tuvastab ja peatab küpsised automaatselt, takistades neid veebisaitidelt kogumast.

Norton Secure VPN-i maksumus: teenus pakub kahte suurt plaani – igakuised ja aastased tellimused. Need maksavad 1 seadme eest vastavalt 4,99 ja 3,99 dollarit. Hind tõuseb, kui vajate 5–10 seadet. Põhiplaanid on saadaval ilma Nortoni turvafunktsioonita. Turvavahenditega kõik-ühes pakett algab 5,83 dollarist kuus ühe seadme aastase tellimise eest.

Toetatud platvormid: ühildub Windowsi PC, Maci, iOS-i ja Androidi seadmetega. Norton Secure VPN töötab mitte ainult personaalarvutites, vaid ka Macides, Androidi nutitelefonides ja tahvelarvutites, iPadides ja iPhone’ides.

Proovige Norton Secure VPN-i tasuta

IPVanish – suurepärane P2P ja torrentide jaoks

IPVanish - suurepärane P2P ja torrentide jaoks

IPVanish väidab, et see on maailma parim VPN-teenus, ehkki mõned kasutajad sellega peaaegu ei nõustu. IPVanishi ilmselgete eeliste hulgas on lisaks suurele allalaadimiskiirusele ja võimsatele rakendustele ka ise töötav taristu. Süsteem sobib suurepäraselt piinamiseks ja P2P-liikluseks. Lisaks on sellel professionaalne tugimeeskond, kes reageerib üsna kiiresti.

 • Võimas VPN-teenus – süsteem võimaldab ühendada korraga kuni 10 seadet. Ta haldab oma servereid ilma kolmandate osapoolte teenuste või tütarettevõteteta. Serverid asuvad enam kui 60 erinevas piirkonnas kogu maailmas.
 • Lai valik rakendusi – kasutajad saavad lisaks eksklusiivsele Fire TV valikule juurdepääsu paljudele konfigureeritavatele rakendustele nii Windowsi kui ka Linuxi OS-i jaoks ning mobiilse iOS-i ja Androidi jaoks.
 • Ulatuslik Torrenti tugi – teenus on suurepärane failide allalaadimiseks. See toetab torrente sõna otseses mõttes igas serveris, tagades kiire ühenduvuse, USA-põhise Netflixi deblokeerimise ja palju muud.

Toetatud platvormid: saadaval kõigi Windowsi versioonide (7, 8, 8.1 ja 10), MAC ja iOS ning Androidi jaoks. Vanemate operatsioonisüsteemide jaoks on vaja käsitsi seadistada. Sama asi on ruuteri püsivara ja Linuxi puhul.

IPVanishi maksumus: oluline puudus on piiratud raha tagastamise poliitika. Kasutajatel on platvormi proovimiseks vaid 7 päeva ja võimalus tagasimakset taotleda. Aastane paketihind näib samuti pisut liiga kõrge (6,49 dollarit kuus). Kasutajatel on ka 3-kuulised ja 1-kuulised liitumisvõimalused, mis maksavad vastavalt 8,99 ja 10 dollarit.

Proovige IPVanishi tasuta

Millist VPN-teenust valida?

VPN-teenuste valimisel on turvalisuse funktsioonid esmatähtsad. Selliste tööriistade põhiidee on lisaks IP-aadresside anonüümsusele tagada turvaliste serverite kiire ja vaevatu vahetamine ning täielik juurdepääs video- ja heli voogesitusteenustele vaatamata asukohale. Lisaks hindab tavakasutaja ka kasutusmugavust ja paindlikkust ilma tehniliste probleemide või keeruka konfiguratsioonita. Peaksime arvestama ka konkreetse teenuse kasutatavate tehnoloogiatega.

Seda ideed silmas pidades peate oma vajadustele vastavate VPN-teenuste valimisel keskenduma järgmistele funktsioonidele.

 • Ajakohased teenused – sisemine maailm muutub drastiliselt. Veenduge, et teie VPN-i pakkuja suudaks pakkuda ajakohaseid rakendusi ja tarkvara. Kahjuks jagavad vähesed ettevõtted tegelikult viisi, kuidas nad oma platvorme värskendavad. Ainus väljapääs on kontrollimine, kui teenus pakub VPN-i värskendust koos uue OS-i ja rakenduste väljalaskega.
 • Selge privaatsuseeskirjad – iga ettevõte lubab mitte logida mingeid isiklikke andmeid, veebisaite ega teie külastatud lehti. See pole päris tõsi. Kui puutute kokku selgete logimispõhimõtetega kõigi andmetega, mida teenus salvestab või kogub, tunnete end palju turvalisemana ja teadlikumalt.
 • Professionaalne tugimeeskond – see teema polnud mitu aastat tagasi VPN-teenuste seas kuigi populaarne. Üha enam ettevõtteid kipuvad lisama reaalajas vestluse funktsiooni, et tagada ööpäevaringne klienditugi.
 • Serveri asukohad – ettevõttel võib olla sadu servereid kogu maailmas. Neist pole aga kasu, kui teie asukoha kõrval pole ühtegi serverit.

Mõni muu funktsioon paneb teid tehnilistesse kirjeldustesse sukelduda, mis on tehnikute jaoks vaeva nägev. Need võivad sisaldada DNS-võimeid, ühendusprotokolle ja muid asju, mis on uustulnukate jaoks tõenäoliselt uued. Meie VPN-i parimate pakkumiste loendi eesmärk oli takistada kasutajal aju murdmast ning saada kasu selgetest ja lihtsatest kirjeldustest koos kõigi põhiprobleemide korraga loetlemisega.

Alumine rida

VPN-serveri valimine nõuab hoolikat võrdlemist ja kontrasteerimist. Ehkki enamik ettevõtteid pakub üldiselt samu funktsioone, on laiendatud võimetel ja rakendustel tõesti tähtsust. Need tagavad kasutajate rahulolu sõltuvalt vajadustest ja eesmärkidest. Hind on viimane, kuid mitte vähem oluline tegur, mida tuleb arvestada.

Ükskõik, millise teenuse valisite, veenduge, et see oleks piisavalt usaldusväärne kogu maailmas asuva tohutu hulga serveritega, et tagada kiire kiirus ja ühenduvus. Samuti jälgige ribalaiust või turbepiiranguid sõltuvalt plaani hinnast. Hea VPN-teenus on paindlik ja mitmekülgne koos mobiili- ja töölauatugi, ajakohaste rakenduste ja anonüümse veebibrauseriga, hoolimata asukohast.

Installige VPN tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me