Kõige populaarsemad veebisaitide ehitajad

populaarseimad veebisaidi ehitajad


Kas pole kindel, milline veebisaidi koostaja teie veebidisaini vajadustele kõige paremini sobib? Otsite platvormi, millel oleks parim hinna ja kvaliteedi suhe?

Siis on viimane aeg üle vaadata kõige populaarsemad veebisaidiehitajad, kes pole mitte ainult võitnud kogu maailmas populaarsust, vaid on õigustatult tunnustatud ka kõige inimväärsemate teenuste eest.

Veebisaitide koostajad on saavutanud kasutajate tunnustuse mitmel põhjusel. Enamik neist on spetsiaalselt loodud vastavalt vajadustele ja oskustele algajaid silmas pidades. Selle tulemusel tagavad need lihtsa, mugava ja intuitiivse veebiehituse kogemuse. Need teenused on samuti taskukohased, kuigi nende hõlmatud funktsioonide valik on enam kui piisav, et käivitada korralik veebisait kiiresti.

Leidsime välja 7 populaarseimat veebisaidi ehitajat:

 1. Wix – kõige populaarsem veebisaitide koostaja
 2. WordPress – enimkasutatud CMS maailmas
 3. Shopify – parim poodiplatvorm
 4. Bluehost – enim kasutatud hostimisteenuse pakkuja
 5. Weebly – Square, Inc ühine veebisaitide koostaja
 6. Ruuturuum – kõik-ühes veebisaidi koostaja
 7. Rätsepad – populaarsed veebisaitide ehitajad

Igal neist veebisaidi ehitajatest on sihtrühmale palju pakkuda ja kõigil neist on teatud hulk funktsioone, mis võimaldavad nõutavaid ülesandeid täita. Milline neist sobib teie veebisaidi arendusprojekti jaoks kõige paremini ja mida neil täpselt pakkuda on? On aeg see teada saada kohe.

Wix – kõige populaarsem veebisaitide koostaja

Wix - kõige populaarsem veebisaitide koostaja

Wix – on kõige populaarsem pilvepõhise veebisaidi ehitaja, mille peakontor asub Tel Avivis (Iisrael). 2006. aastal asutatud teenus on kiiresti arenenud võimsaks süsteemiks, mis annab praegu miljonitele veebisaitidele kogu maailmas võimaluse. Süsteem pakub laias valikus tipptasemel funktsioone ja disainilahenduse kohandamise tööriistu, mis võimaldavad erinevat tüüpi projekte käivitada ja hallata, sõltumata nende keerukusastmest. Vaadake nüüd kõige eripärasemat ja populaarsemat neist:

 • Kujundaja valmistatud mallid. Wix paistab rahva hulgast silma tänu laiaulatuslikule mobiiltelefoniks valmis kohandatavatele teemadele. Praegune mallikogu hõlmab enam kui 550 disainilahendust, mis kõik on kõrge kvaliteediga.
 • Tavalised ja mobiilitoimetajad. Veebisaidi koostaja pakub kahte populaarset redigeerimisvõimalust – tavaline WYSIWYG veebisaidi redigeerija ja mobiiliredaktor. Standardrežiimi kasutamise ajal saate oma töölaua veebisaidi kujundust vastavalt oma vajadustele kohandada. Tehtud muudatused kuvatakse mobiiliversioonis automaatselt, mobiilirežiimis tehtud muudatused aga mitte töölauaversioonis.
 • Wix ADI. Kunstliku disaini intelligentsuse tööriist pakub kasutajale isikliku disainiassistendi, kes loob veebisaidi kujunduse ja küljenduse automaatselt, täites selle kasutaja esitatud sisuga. Lisaks on veebisaiti võimalik redigeerida, et anda sellele eelistatud kujundus ja funktsioonid, kuid kindlasti on märkimisväärne eelis kvaliteetse mustandi olemasolu.
 • Rakenduste turg. Wix App Market kaasas mitmete vidinate ja rakendustega, mille saate veebisaidile integreerida, et selle funktsionaalsusest maksimaalselt kasu saada. Rakendused on tasulised ja tasuta ning jagatud kategooriatesse vastavalt nende mõjule. Otsingufiltri suvand võimaldab otsimist hõlpsalt ja mugavalt, säästes sellega kasutaja pingutusi ja aega.
 • e-kaubandus ja ajaveeb. Wixil on üsna võimsad ja paindlikud e-kaubanduse ja ajaveebimootorid, mis võimaldavad kasutajatel käivitada ja tõhusalt hallata väikestest keskmisteni ulatuvaid veebipoode ja ajaveebid. Mõlemad platvormid hõlmavad laias valikus disaini kohandamise tööriistu ja valikuid, mida on vaja nii veebisaitide arendamiseks kui ka edasiseks veebireklaamiks.

Wixi hinnapoliitika on samuti tähelepanu väärt. Veebisaidi koostajal on täiesti tasuta plaan, mis võimaldab teil enne selle tasulistesse plaanidesse üleviimist süsteemi üksikasjalikult testida ja uurida. Niipea, kui otsustate valida edasijõudnute tellimuse, saate valida kahte tüüpi Wixi tellimuste vahel – tavaline ja äri / e-kaubandus. Tavaplaanide maksumus algab 13 dollarist kuu kohta, äriplaanide hind aga 23 dollarilt kuu kohta.

Proovige Wixi tasuta

WordPress – enimkasutatud CMS maailmas

WordPress - enimkasutatud CMS maailmas

WordPress – on enimkasutatud sisuhaldussüsteem maailmas, mida saab kasutada igat tüüpi lihtsate ja keerukate projektide käivitamiseks ja kohandamiseks. Pole tähtis, milline veebidisaini kogemus teil on, olete platvormist kindlasti kuulnud selle muljetavaldavate kohandamise võimaluste, pistikprogrammide mitmekülgsuse ja võimsate integreerimisfunktsioonide tõttu. Süsteem on töötanud juba tosin aastat, täiustades selle funktsionaalsust ja pakutavate sätete paindlikkust. On aeg hankida kohe CMS-i peamised eelised:

 • Blogimismootor. WordPress loodi algselt ajaveebiplatvormina ja seega pakub see laia valikut funktsioone ja tööriistu, mis võimaldavad täisfunktsionaalsete ajaveebide seadistamist ja kohandamist. See aga ei tähenda, et te ei saaks platvormiga muud tüüpi projekte käivitada. Süsteem ei tähenda sügavat veebidisaini ega kodeerimise teadlikkust. Arvestage siiski, et programmeerimise põhialuste tundmine on teenusega töötades kindlasti boonus.
 • Pistikprogrammi ja malli integreerimine. Pole tähtis, millist tüüpi veebisaiti te kavatsete avada, kui soovite, et see oleks edukas, ei lähe te ilma pistikprogrammide / mallide integreerimiseta. Veebist võib leida mitu WordPressi pistikprogrammi ja teemat, mis on nii tasuta kui ka tasulised. Pidage meeles, et tasuta pistikprogrammid / kujundused pole täiesti ohutud ja usaldusväärsed, kuna need võivad hõlmata pahavara, mis võib teie veebisaidi turvalisuse ja toimivuse ohtu seada.
 • Gutenbergi toimetaja. WordPress on Gutenbergi toimetaja kasutuselevõtu abil revolutsiooniliselt muutnud oma lähenemist veebisaidi arendamisele. See on lihtsustanud veebikujunduse protsessi, välistades vajaduse koodide redigeerimise järele. Mida peate tegema, on sirvida sisuplokkide kogu, et neid veelgi kohandada ja seadistada, luues samal ajal veebisaidi paigutust.
 • Hosting pakkuja. WordPressil pole oma hostimist, mis käivitab vajaduse veebist parima pakkuja otsimiseks. CMS soovitab siiski eelistada Sinine vaim kuna see on üks turul pakutavatest kõige usaldusväärsematest ja täisfunktsionaalsematest süsteemidest.

WordPress on esialgu kõigile tasuta. Saate selle tasuta alla laadida ja installida tasuta ning süsteemiga on isegi võimalik luua tasuta veebisaite. Kui aga eeldate oma WordPressi projektide sügavamat funktsionaalsust, ei lähe te ilma investeerimata pistikprogrammide / mallide integreerimisse. Lisaks peate hoolitsema hostimise ja domeeni valiku eest.

Nagu eespool mainitud, on parim WordPressi majutusteenuse pakkuja ja see, mida ta ametlikult soovitab Sinine vaim. Teenus pakub tasuta domeeninime esimesel kasutusaastal, tasuta SSL-sertifikaati, ööpäevaringset klienditugi, ühe klõpsuga WordPressi installimist, palju eripakkumisi ja lojaalsusboonuseid. Bluehost on tuntud ka oma e-kaubanduse fookuse, ulatusliku pistikprogrammide turu, lisandmoodulite, skriptide, kiire lehe laadimiskiiruse, tugevate tööaja määrade ja arvukate integreeritavate rakenduste poolest. Bluehostti tellimuste hind algab ainult 2,95 dollarist kuu kohta – see on kindlasti väärt pakkumine!

Proovige WordPressi tasuta

Shopify – parim e-poe platvorm

Shopify - parim e-poe platvorm

Shopify – on parim maailmas tuntud e-kaubanduse veebisaitide ehitaja, millel on võimas funktsioonide komplekt ja tööriistade kollektsioon, mis tagavad väärilise tulemuse. Shopify on Kanadas asuv e-kaubanduse platvorm, mille peakontor asub Kanadas Ottawas. See asutati 2004. aastal ja on kasvanud maailma võimsaimaks veebipoodide veebisaitide koostajaks. Olles e-poe platvorm, naudib Shopify populaarsust nende kasutajate seas, kes eelistavad veebis sisseoste teha. Pole ime, sest süsteem võimaldab luua, kohandada ja reklaamida igat tüüpi veebipoode, alates väikestest ja lõpetades hüpermarketitega. Siin on tarkvara peamised omadused:

 • Müügipunkt (POS) Tarkvara. Shopifyl on POS-funktsioon, mis võimaldab tooteid müüa füüsilises asukohas, võttes vastu krediitkaarte ja kasutades süsteemi varude, turunduse, saatmise ja halduse tööriistu.
 • Tootehaldusfunktsioonid. Platvorm võimaldab integreerida ostukorv ja nupu „Osta” teie veebipoodi, et kliendid saaksid luua vajaliku arvu tootekaarte. Tarkvara genereerib vastavalt toote manustamise koodid automatiseeritud režiimis, et kasutajad saaksid lisada oma projektidesse toodete loendeid / galeriisid. Mis parata, süsteem sisaldab CSV-failide impordi / ekspordi funktsiooni, mis tagab tootehalduse mugavama protsessi.
 • Täpsemad turundusvalikud. Veebipoodide reklaamiprotsessiga tegeledes on Shopify varustatud mitmete täiustatud turundusriistade ja funktsioonidega, mis võimaldavad kasutada tipptulemust. Eeliste hulgas, mida siin kasutada saate, on algselt mõttekas mainida võimalust luua veebikviitungeid, uurida ja analüüsida veebipoodide statistikat, kontrollida oma e-kaubanduse konto jääki ja kasutada selliste võimsate Shopify funktsioonide loendit nagu App Store, BOGO allahindlused, Shopify Ping, Shopify Tap & Chip Reader ja palju muud.
 • Tõhusad integreerimisvõimalused. Shopify abil saate kasutada komplekti võimsaid integratsioonifunktsioone. Nii saate oma Shopify konto edukalt integreerida maailmas tuntud turgude ja raamatupidamistarkvaradega, näiteks Amazon, Quickbooks, Xero jne. See võimaldab teil müüa nende kanalite füüsilisi / digitaalseid tooteid, kasutades mitmekanalilist tuge.
 • Liitreaalsus. See täiustatud funktsioon on kindlasti suureks abiks tooteedenduse ja müügikasvu tõhususe suurendamisel. Liitreaalsuse tõttu saate esitada laos saadaval olevaid tooteid 3D-režiimis, et teie potentsiaalsed kliendid näeksid üksikasjalikult nende eeliseid.

Shopify hinnapoliitika on mõõdukas, kuid vastab kindlasti kasutajate ootustele. Funktsioonide valik, mida tarkvara pakub, on enam kui piisav igat tüüpi e-kaubanduse projektide käivitamiseks – alates väikestest ja lõpetades keerulistega. Seal on tasuta 14-päevane prooviversioon, mille jooksul saate üksikasjalikult testida ühte Shopify tellimust. Odavaim plaan, mille saate uuendada, maksab 9 dollarit kuus, mis on üsna mõistlik ja taskukohane lahendus.

Proovige Shopify’i tasuta

Bluehost – enim kasutatud hostimisteenuse pakkuja

Bluehost - enim kasutatud hostimisteenuse pakkuja

Sinine vaim – on enim kasutatud hostimisteenuste pakkuja, mis on tuntud ka oma turvalisuse, usaldusväärsuse ja võimsate omaduste poolest. Platvorm töötab eriti hästi nende kasutajate jaoks, kes pole kunagi veebisaidi arendamisega tegelenud või pole CMS-i varem kasutanud. Süsteem on ideaalne võimalus igat tüüpi veebipõhiste projektide hoidmiseks, sõltumata nende suurusest, spetsialiseerumise valdkonna keerukusest. Vahepeal on Bluehost ainus hostiteenuse pakkuja, mida WordPress CMS ametlikult soovitab oma pakutavate mitmete eeliste tõttu. Siit nad lähevad:

 • Integreeritud turg. Bluehost on varustatud võimsa integreeritud turuga, pakkudes laia valikut rakendusi, skripte, lisandmoodeleid ja vidinaid, mis võivad teie veebisaidi jõudluse uhiuuele tasemele viia. Siin valitud rakenduste hulgast on mõistlik mainida mitut WordPressi malli, ajaveebi- ja e-kaubanduse laiendusi, projektiturunduse ja -reklaami tööriistu, pildigaleriisid jne.
 • Ohutus. Süsteem on tuntud oma täiustatud turva- ja rämpspostikaitsevõimaluste poolest, mis võimaldavad takistada teie projekti loata juurdepääsu kolmanda osapoole kasutajatele ja mitmekülgseid konfidentsiaalsusohte. Lisaks hotlink-kaitsefunktsioonile pakub Bluehost laia valikut ohutusriistu, sealhulgas rämpsposti haamerit, rämpsposti eksperti ja palju muud.
 • Kiire lehe laadimise kiirus ja kõrge tööaeg. Majutuse pakkuja tagab lehe laadimise kiiruse suurendamise ja tööaja määrade suurendamise. Need funktsioonid võimaldavad teie veebisaidi toimivust parandada, viies selle uhiuuele tasemele. Sellise lähenemise tulemuseks on lõpuks liikluse kasv ja teie projekti funktsioonide parendamine.
 • Paindlikkus. Ettevõte integreerub edukalt paljude väliste teenuste, rakenduste ja lisandmoodulitega, millel on positiivne mõju veebisaidi üldisele toimivusele. Teie ülesandeks on valida need teenused, mis aitavad teie ettevõttel populaarsust ja reklaamimist edendada.

Bluehost’i hinnapoliitika on kõigile enam kui taskukohane. Süsteem pakub kahte tüüpi tellimusi, millest odavaim maksab ainult 2,95 dollarit kuus. Plaan pakub mitmeid eeliseid, sealhulgas piiramatu ribalaius, SSL-ühenduse funktsioon, mitu regulaarset WordPressi värskendust ja palju muud.

Proovige Bluehost Now

Weebly – Square, Inc ühine veebisaitide koostaja.

Weebly - Square, Inc. ühine veebisaitide ehitaja

Weebly – on usaldusväärne veebisaitide looja, mida kasutatakse ahvatlevate ja täisfunktsionaalsete veebisaitide arendamiseks ja kohandamiseks. Veebisaidi koostaja loodi 2006. aastal ja see on populaarsust kogunud üle 50 miljoni kasutajaga kogu maailmas.

Tänase seisuga valivad veebisaidi ehitaja peamiselt kasutajad, kes kavatsevad luua väikestest suurtesse veebipoode, kuid seda saab siiski kasutada muud tüüpi projektide käivitamiseks isiklikuks ja äriotstarbeliseks kasutamiseks. Lisaks uimastatavale e-kaubanduse funktsioonide komplektile on Weebly tuntud ka ulatuslike ajaveebide, piltide redigeerimise ja integreerimise võimaluste poolest. Kui olete huvitatud Weeblyga töötamisest, siis vaadake nüüd selle silmapaistvaid omadusi:

 • Ulatuslikud integreerimisvõimalused. Weebly pakub palju integreeritavaid vidinaid ja rakendusi, mida saate oma projekti jaoks valida. Nende hulka kuuluvad meediumifailid, kaardid, slaidiseanssid, pildikogud, otsingukastid ja mis mitte. Funktsioon „Manusta kood” võimaldab teil oma lehele ainulaadse kujunduse saamiseks lisada vajaliku hulga elemente. Veebisaidi koostaja pakub lisaks komplekti täiustatud funktsioone, mis muudavad selle rahvahulgast eristuvaks.
 • e-kaubandus. Nagu eespool mainitud, on Weebly nüüd e-kaubanduse keskmes. Veebisaidi koostaja hõlmab mitmeid ettevõttele suunatud funktsioone, millel on tugev mõju teie veebipoe toimivusele. Seega on kaasas integreeritud ostukorv, turvalised makse- ja saatmisvõimalused, ulatuslikud tootehaldusriistad, mugav ja abivalmis otsingufilter, eksklusiivsed pakkumised ja klienditoe abi, CSV-toodete import / eksport, käepärased mobiilirakendused ja mis mitte.
 • Blogimine. Weebly võimaldab peaaegu täielikult ajaga ühendada ja hallata oma projektiga täisfunktsionaalset ajaveebi. Mida saate oma blogi alustamiseks teha, on postituste lisamine, värskendamine ja ajakava määramine, iga postituse jaoks sotsiaalse meedia jagamisvalikute määramine, eelistatava kommentaarimissüsteemi valimine, iga lisatud postituse jaluse ja päiste kohandamine, artiklite metasiltide valimine ja mis mitte . Süsteem pakub ka tasuta ajaveebimallide komplekti, mida saab ka kohandada.
 • Weebly reklaamiriist. Tööriist on kasutusele võetud mitte väga kaua aega tagasi, kuid see tutvustab süsteemi kasutajatele mitmeid e-posti turunduse võimalusi. Kaasas komplekt valmiskujundusi erinevatele e-posti tüüpidele (reklaamteabelehed, bülletäänid, ürituste ja toodete esitlused jne.) ja loob automaatselt kasutaja tegevusega seotud sõnumid. Selle tööriistaga korraldatud ja korraldatud e-posti turunduskampaaniad on tõhusad ja professionaalsed. Weebly Promote pakub ka käepärast e-posti lohistamiskonstruktsiooni, arvukalt tehnilise toe tööriistu, kontaktide segmenteerimise võimalusi ja palju muud.

Weebly paistab rahva hulgast silma ka mitmekülgse, kuid taskukohase hinnapoliitika tõttu. Veebisaidi koostaja pakub mitut tüüpi tellimusi, sealhulgas tasuta kunagi lõppevat paketti, mis võimaldab teil testida kogu süsteemi funktsioonide eelise. Tasuliste pakettide hind algab 4 dollarist kuus ja kasvab tasulistesse tellimustesse lisatud funktsioonide / tingimuste osas.

Proovige Weeblyt tasuta

Ruuturuum – kõik-ühes veebisaitide koostaja

Ruuturuum - kõik-ühes veebisaitide koostaja

Ruutruum – on üks populaarsemaid ja äratuntavamaid DIY kõik-ühes veebisaitide ehitajaid, mis on peamiselt suunatud loominguliste ja ettevõtjate vajadustele. Süsteem võimaldab käivitada erinevat tüüpi projekte, kuid see sobib eriti hästi portfellide, ajaveebide ja väikeste digitaalsete veebipoodide jaoks. Mis on oluline, kõigil Squarespace’iga loodud veebisaitidel on ahvatlevad kujundused ja tähelepanuväärne funktsionaalsus, ehkki süsteemi pole algajatele üsna lihtne meisterdada. Vaadake nüüd mõnda tähelepanuväärset Squarespace’i funktsiooni:

 • WYSIWYG toimetaja. WYSIWYG-i veebisaidi koostajana võimaldab Squarespace juhtida kogu veebisaidi arendamise protsessi. Arvestage siiski sellega, et kõik tehtud muudatused salvestatakse automaatselt, mis muudab eelvaate valiku kättesaamatuks. See tähendab, et te ei näe lõplikku tulemust enne, kui veebisait on avaldatud. Vastavalt näevad teie veebisaidi külastajad seda koos vigade ja vigadega, mida võite kogemata teha.
 • Vastuvõtlikud mallid. Ruuturuumi mallid reageerivad täielikult ja on kvaliteetsed, ehkki disainilahenduste kollektsioon pole teiste populaarsete teenustega võrreldes nii ulatuslik. Veebisaidi koostajal on kaasas mugav pukseerimisredaktor, mis võimaldab teil hõlpsalt vajalikke veebisaidielemente valida ja korraldada. Platvorm pakub professionaalseid malle, mis on suurepärased digitaalsete veebipoodide, portfellide, ajaveebide, kohvikute ja restoranide veebisaitide, pulmakohtade ja muude sarnaste projektide arendamisel..
 • Portfelli kujundamise fookus. Ruuturuumil on eristatav ja rikkalik funktsioonide komplekt, mis katab valdava osa kasutajate portfelli loomise vajadustest. Süsteemiga on kaasas kaanelehe ehitaja, HTML / CSS-i redigeerimisvalikud, digikaupluste Checkout-lehe redigeerija, logo & Pealkirja redigeerimise tööriist. Samuti pakub see täiustatud stiiliredaktorit, mis võimaldab teil valida mitmesuguseid lehe stiile vastavalt oma vajadustele (nende hulka kuuluvad kaanelehed, galeriid, ajaveebilehed, registrilehed, ajaveebide ja sündmuste lehed ning mis mitte). Niipea kui olete valinud vajaliku lehe tüübi, kohanduvad ülejäänud lehed sellega automaatselt.
 • e-kaubandus. Veebisaidi koostaja võimaldab käivitada ja hallata väikese ja keskmise pikkusega veebipoode, mille funktsionaalsus sõltub valitud kavast. E-kaubanduse funktsioonis on tasuta SSL-sertifikaat, integreeritud ostukorv, atraktiivsed toote kuvamise valikud, video manustamise funktsioon, toote üksikasjalik esitlus ja kirjeldus. Saate lisada ka mitmekülgseid tootevariante, käivitada lojaalsusprogramme ning kohandada hinna- ja saatmisvalikuid vastavalt teie vajadustele.
 • Blogimine. Squarespace’i abil saate oma blogi käivitada ja hallata, et suurendada kasutajate seotust ja rahulolu määra. Siin saate teha postituste avaldamist ja värskendamist, kommentaaride ja RSS-voogude lubamist, geograafilise asukoha siltide lisamist, iTunes’i sildistamise kasutamist, uuesti ajaveebimise võimalust ja palju muud.

Squarespace on usaldusväärne pilve veebisaitide looja, mis töötab suurepäraselt nii portfellide, väikeste ja keskmise suurusega e-kaubanduse veebisaitide kui ka äriprojektide loomisel. Veebisaidi koostaja ei paku veel tasuta plaane, kuid see võimaldab süsteemi funktsionaalsust testida 14-päevase tasuta prooviversiooni ajal. Tasulise tellimuse hind algab 12 dollarist kuus, mis on üsna hea võimalus igale kasutajale, kes on huvitatud süsteemi edasisest rakendusest.

Proovige ruutu tasuta

Rätsepad kaubamärgid – populaarne veebisaitide ehitamise ettevõte

Rätsepad kaubamärgid - populaarne veebisaitide ehitamise ettevõte

Rätsepad kaubamärgid – populaarne veebisaitide loomisega tegelev ettevõte, kes näeb oma peamist missiooni aidata ettevõtetel oma kaubamärgiprotsesse sujuvamaks muuta. Süsteem tagab teie ettevõtte kallite toodete kaubamärgi ja disaini, et see eristuks rahva hulgast. Rätsepatähiseid juhib tehisintellekt, mis aitab kaasa teie projekti jõudlusele ja unikaalsele brändi identiteedile. Allpool on toodud ettevõtte kõige iseloomulikumad esiletõstmised, mis eristavad teda rahva hulgast:

 • Logo tegija. Platvorm võimaldab kujundada teie ettevõttele ainulaadseid logosid, et muuta see edukaks ja näidata teie ettevõtte identiteeti. Teenus pakub laos saadaval mitut logo loomise tööriista ja saate valida vajalikud elemendid teie vajadustele vastava logo kujundamiseks. Kogu logo loomise protsess on lihtne, kiire ja mugav isegi algajatele, mida selgitab integreeritud AO algoritm, mis teeb kogu töö teie heaks.
 • Sotsiaalse juhtimise valikud. Platvormil on täielikult integreeritud sotsiaalse juhtimise platvorm, mis võimaldab jagada projektiga seotud sisu ja avaldada artikleid sotsiaalvõrgustikes.
 • Rätsepad. Teenus on tuntud oma integreeritud rändureklaamide platvormi abil, mis võimaldab luua ja lisada kiirreklaame, mida pakutakse erinevates variatsioonides, et need vastaksid kasutajate nõudmistele ja vajadustele.
 • Brändingu tööriistakomplekt. Rätsepad kaubamärgid võimaldavad juurdepääsu arenenud äribränditööriistade komplektile, mis on loodud teie ettevõtte spetsialiseerumise ja reklaamimise vajadusi silmas pidades. Tööriistad on väga kohandatavad. See tähendab, et saate oma visiitkaardi ideid või EPS-faile kasutada silmapaistva veebisaidi kujunduse loomiseks, mis vastab teie ettevõtte veebilehe nõuetele.

Tailor Brands on professionaalne äribrändingu ja veebiarendusega tegelev ettevõte, millel on lai valik integreeritud tööriistu ja funktsioone. Süsteemil pole tasuta paketti, kuid selle tasulised tellimused pakutakse taskukohase hinnaga. Odavaima plaani hind algab 9,99 dollarist kuus. Kui teete ühekordse aastamakse, võib selle summa väheneda 2,99 dollarini kuus.

Proovige Tailor Brands nüüd

Alumine joon

Veebilehtede ehitajate valik on mitmekülgne ja mitmesuguste nišide jaoks on palju võimalusi. Küll aga seisavad kasutajad silmitsi probleemidega, kui valida korralik veebi loomise tööriist. Wix, Shopify, Squarespace, Weebly, Bluehost, Tailor Brands ja WordPress CMS on kõige tuntumad teenused, mis ei vaja üldse esitlust. Igaüks neist on teatud niši liider, olgu see siis veebisaidi ehitaja, hostiettevõte või CMS. Kui otsite mõnes neis nišis väärilist lahendust, on need platvormid kindlasti mõistlik investeering, mis tasub lõpuks ära.

Looge veebisait tasuta

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me