Showit Review

Showit.co огляд


Показати – це платформа для створення веб-сайтів, створена спочатку для професійних фотографів. На основі функція перетягування та перетягування, це програмне забезпечення ідеально підходить для новачків, які не хочуть брати участь у технічних питаннях. Окрім цього, продукт пропонує різноманітні можливості веб-дизайну для створення приголомшливих професійних портфоліо фотографів, а також стильних веб-сайтів для малого бізнесу.

Конструктор веб-сайтів розвивався протягом багатьох років. Це не так вузько зосереджено, як кілька років тому. Удосконалена технологія чудово працює для сотень підприємців, блогерів тощо. Користувачі оцінять колекцію чудових шаблонів, які легко налаштувати чи переробити, а також створити власне полотно без різкого кодування. Також система пропонує декілька додаткових функцій та функцій для встановлення надійної присутності в Інтернеті.

Плюси і мінуси

З одного боку, Шівіт посилається на без-код розробників веб-сайтів з функцією перетягування, яка значно спрощує процес побудови. Ви можете вибрати шаблон, щоб налаштувати або розпочати процес із порожнього поля. Однак редактор в основному стосується мобільних пристроїв. Це означає, що ви ніколи не дізнаєтесь, як виглядає веб-сайт на робочому столі. Також Showit працює лише з Chrome. Якщо ви використовуєте інший браузер, програмне забезпечення буде недоступним для редагування.

Показати плюси:
Покажіть мінуси:
&# x2714; Простий у використанні – розробник веб-сайту не потребує кривої навчання для освоєння процесу редагування.
&# x2714; Готові шаблони – працюючи з Showit, ви можете використовувати різні заздалегідь вбудовані шаблони та макети, які входять із блоками та елементами сторінки, які легко переміщувати, змінювати чи налаштовувати.
&# x2714; Стильний дизайн – Шаблони платформи виглядають чудово. Крім того, користувачі отримують повну свободу над дизайнерськими інструментами для створення своїх власних макетів.
&# x2714; Шаблони для багаторазового використання – Showit дозволяє вам працювати з будь-яким шаблоном і повторно використовувати його, коли вам це потрібно. Платформа постачається з підтримкою шаблонів додатків.
&# x2714; Комплексна підтримка – Showit може похвалитися зростаючою інтернет-спільнотою на додаток до розширеної бази знань та професійної команди.
Деякі особливості важкі – з повною свободою дизайну виходить складність побудови веб-сайтів. Деякі інструменти платформи важко використовувати для новачків з самого початку.
Менший екран – програмне забезпечення не адаптується до вашого розміру екрана. Процес редагування відбуватиметься на меншому екрані.
Програмне забезпечення лише для Chrome – вам потрібно буде завантажити останню версію Chrome, щоб скористатися конструктором веб-сайтів, оскільки вона не сумісна з будь-яким іншим браузером.
Немає електронної комерції – хоча продукт почав позиціонувати себе як платформа для підприємців та малого бізнесу, відсутність принаймні базових функцій електронної комерції виглядає дивно.

Користувачі також можуть не сподобатися тому, як Showit організовує свої платні плани. Можливо, вам доведеться заплатити за кожен додатковий віджет або додатковий пакет або коли ви хочете інтегрувати WordPress блог (ми обговоримо цю функцію трохи пізніше). Але загальне враження не таке вже й погане.

Для чого це добре?

Розробник веб-сайтів був створений з акцентом на професійних фотографів. Якщо ви знімаєте весілля та корпоративні заходи, щоб заробити трохи грошей або зробити фотографії просто для задоволення, програмне забезпечення – це ідеальний вибір. Showit використовується деякими найбільшими іменами галузі, такими як Жасмін Стар та інші. Набір опцій охоплює всі найважливіші особливості професійного онлайн-портфоліо:

  • Простий, але стильний дизайн – веб-сайт фотографа не повинен бути перевантажений анімацією, ефектами чи розділами. Галереї повинні бути легкодоступними, тоді як сторінки повинні швидко завантажуватися. Портфоліо фотографа – це не величезна кількість сторінок. Йдеться про загальну якість. Домашньої сторінки, портфоліо, розділу «Про мене» та блогу – більш ніж достатньо.
  • Приголомшливі галереї – якщо ви хочете виділити свої твори, вам потрібно це зробити найпривабливіше. Ось де різні стилі галереї, повзунки та колекції зображень можуть зробити свою справу. Переконайтесь, що їх вибрав розробник веб-сайтів.
  • Про мене Розділ – інформуйте відвідувачів про те, хто ви є, що вас надихає чи як ви долучились до фотографії.
  • Контактна інформація – нехай люди звертаються до вас, особливо якщо ви спрямовані на надання платних послуг.
  • Соціальні засоби комунікації – користувачі повинні мати можливість ділитися своїми роботами через основні соціальні платформи. Це розширить вашу потенційну аудиторію. Більше того, фотографи отримують шанс виростити свою спільноту любителів однодумців.
  • Блог – його можна використовувати або для SEO, або просто поділитися досвідом фотографа, спеціальними трюками, порадами для початківців тощо.

Showit має достатньо можливостей, щоб впоратися з будь-яким із вищезгаданих моментів. У той же час він позиціонує себе як розробник веб-сайтів для малого бізнесу та підприємців. Однак у ньому відсутні деякі життєво важливі функції, такі як придбання користувача, електронна комерція та інші інструменти. З цієї причини ми можемо рекомендувати його тільки для фотографів, тоді як власники малого бізнесу можуть вибрати більш гнучкі рішення, як-от Вікс, наприклад.

Тепер саме час ми розглянули процес створення веб-сайту зсередини.

Простота використання

Як ми вже згадували раніше, Showit спочатку був запущений як веб-сайт для новонароджених. Це мало потребувати технічних навичок. Він має інтуїтивно зрозумілий редактор перетягування, який досить простий у використанні. Однак свобода дизайну та налаштування, надана програмним забезпеченням, призвела до невеликої складності. Користувачам може знадобитися певний час, щоб зрозуміти, як тут все працює. На щастя, існує 14-денна безкоштовна пробна версія для тестування системи.

Починаємо

Процес реєстрації виглядає трохи трудомістким. З одного боку, платіжна інформація не потрібна для використання тестового режиму. З іншого боку, вам потрібно буде створити новий обліковий запис користувача Showit та надати не лише електронну пошту та пароль, але й особисту інформацію, включаючи телефон, повне ім’я, тип галузі тощо. Зрештою, вам потрібно буде уточнити, де ви дізналися про платформу.

Showit Початок роботи

Коли ви закінчите з описаними вище кроками, ви отримаєте вітальні листи та підтвердження. Посилання всередині перенесе вас до редактора веб-сайтів. Тут ви стикаєтеся зі своїм першим завданням під час роботи з Showit, якщо Chrome не є вашим браузером за замовчуванням. Інакше ви побачите щось подібне.

Showit Створити акаунт

Система попросить завантажити останню версію Chrome. Після успішного встановлення браузера ви зможете розпочати створення нового веб-сайту. Користувачі можуть вибрати з декількох готових шаблонів або почати розробку нового портфоліо з порожнього.

Showit завантажити хром

Редактор веб-сайтів

Потрапивши всередину веб-розробника веб-сайту, ви можете трохи заплутатися в тому, як відображається ваш макет. Система пропонує одночасно за замовчуванням мобільний і настільний екран. Однак у вас все ще є шанс вибрати параметри, які ви хочете відредагувати. Хороша річ, що всі зміни застосовуються до всіх версій екрану автоматично. Погана новина полягає в тому, що подання на робочий стіл має менший екран. Це ускладнює процес редагування.

Showit редактор веб-сайту

Усі інструменти редактора розташовані на лівій бічній панелі. Він містить список усіх сторінок веб-сайту та елементів, які можна редагувати безкоштовно. Користувачі можуть вибрати або зі списку, або просто прокрутити сторінку до потрібного блоку та змінити його. Можливості налаштування нескінченні. Ви можете почати з меню.

Покажіть костюмізацію меню

На відміну від інших розробників веб-сайтів із перетягуванням і перетягуванням, Showit не дозволяє вам створити структуру однієї сторінки, має лише шанс переміщати блоки вгору та вниз. Користувачі можуть вибирати будь-яке місце розташування, змінювати розмір та переставляти елементи сторінки, додавати нові зображення, редагувати тексти, змінювати фони, шрифти тощо. Тут нам точно подобається, як Showit керує процесом.

Showit редактор сторінки

Загальні налаштування

Коли веб-сайт готовий, і ви хочете перейти його наживо, переконайтеся, що ви зробили загальну настройку. Тут вам потрібно вказати загальну інформацію про веб-сайт, домен, URL тощо. Користувачам також доведеться завантажити зображення фавікону. Тепер ви можете попередньо переглянути свій веб-сайт на різних пристроях, щоб переконатися, що всі елементи виглядають добре, і опублікувати його.

Showit налаштування сайту

Особливості & Гнучкість

Showit не може похвалитися багатим набором функцій. Однак він пропонує достатньо варіантів для створення професійного портфоліо. Звичайно, користувачі можуть прагнути більшої гнучкості в довгостроковій перспективі, особливо якщо мова йде про проекти малого бізнесу. Наразі Showit може запропонувати наступне:

Готові зразки полотна

Крім редактора перетягування та передачі, Showit доставляє заздалегідь розроблені полотна сторінок. Вам навіть не потрібно додавати нові елементи з нуля. Просто виберіть потрібне вами полотно, відредагуйте сторінки та опублікуйте веб-сайт. Ця ж функція стосується кожної сторінки.

Покажіть готові зразки полотна

Блог WordPress

Платформа підтримує функцію ведення блогів WordPress. Ви знайдете шаблон блогу всередині редактора Showit. Користувачі можуть редагувати та публікувати вміст на інформаційній панелі або за допомогою WP CMS. Якщо у вас вже є блог, команда Showit допоможе вам у його безкоштовній міграції.

Блог Showit WordPress

Програмне забезпечення, сумісне з WP

Крім функцій ведення блогів, ви можете скористатися інтегрованим розчинником, що працює на WPEngine, що забезпечує велику продуктивність. Крім того, Хост WordPress також входить в комплект.

Управління активами

На платформі є колекція нестандартних зображень. Однак користувачі можуть створювати власні бібліотеки, до яких можна отримати доступ безпосередньо з редактора. Створіть нову папку, назвіть її і завантажте зображення та фотографії з локального пристрою. Швидкий і простий спосіб створити нові колекції зображень або виділити актуальні портфелі.

Showit Управління активами

Як бачите, набір функцій не такий багатий. Але це виглядає достатньо, щоб задовольнити основні потреби фотографа.

Дизайн & Шаблони

Showit може похвалитися колекцією стильних та сучасних шаблонів. Тут платформа навряд чи має конкурентів. Навіть безкоштовні теми виглядають дуже привабливо. Система пропонує також вибір преміальних тем. Як і у WordPress, шаблони будуються сторонніми розробниками. Всі вони поділяються на кілька категорій залежно від типу макета або стилю, який ви шукаєте. Платні шаблони дуже дорогі. Ціна може коливатися від 200 до 750 доларів за шаблон.

Показати шаблони

Потрібно говорити, що всі теми є мобільний адаптивний. Приладова панель пропонує кілька режимів попереднього перегляду, які включають в себе версію смартфона, планшета та настільних ПК. Крім того, у системі є спеціальні інструменти дизайну. Вони включають широку кольорову палітру з можливістю зміни шаблону та тон, введення параметрів для роботи з текстовими шрифтами, розміром, інтервалом, вирівнюванням тощо.

Showit стиль сайту

Підтримка клієнтів

Кожен раз, коли вам потрібна допомога з Showit, ви можете скористатися багатьма джерелами інформації. Перш за все, існує Довідковий центр з усіма описаними базовими проблемами. Тут ви знайдете докладні посібники про те, як розпочати роботу та створити свій перший веб-сайт із Showit. Статті містять інформацію про те, як створити блог з нуля або використовувати функції дизайну.

Showit Служба підтримки клієнтів

Ті, хто потребує невідкладної допомоги, можуть скористатися функцією Live Chat або зв’язатися зі службою підтримки через соціальні мережі. Платформа має все більшу спільноту у Facebook, Twitter та Instagram. Також є канал Showit YouTube з десятками відео, навчальних посібників та іншою корисною інформацією.

Плани & Ціноутворення; Скільки коштує Showit?

Коли 14-денна безкоштовна пробна версія закінчиться, вам доведеться вибрати кожен із трьох доступних планів. Вони включають:

  • Покажіть витрати $ 19 з доступом до всіх функцій редактора, крім блогів.
  • Showit + основні витрати на блог $ 24 для користувачів, які хочуть перенести менше 50 публікацій. Попередньо встановлені плагіни включені у ціну.
  • Showit + Розширені витрати на блог $ 34 для блогів з більш ніж 50 публікаціями, користувацьких плагінів та SEO-підтримки від експертів Showit.

Покажіть ціни

Крім того, є два окремі плани щодо величезних блогів із збільшенням трафіку, який коштуватиме 64 долари на місяць (50k + користувачів) і 124 доларів на місяць (100k + користувачів).

Покажіть ціни на блог високого трафіку

Showit Приклади веб-сайтів

Весільний веб-сайт студії

Весільний веб-сайт студії

Сайт професійних фотографів

Сайт професійних фотографів

Сайт портфоліо фотографа

Сайт портфоліо фотографа

Showit Висновок

Showit – це веб-сайт, який добре обслуговує професійних фотографів. Це може бути вдалим рішенням для досвідчених професіоналів, які вже мають надійну клієнтську базу та хочуть вивести свій професійний портфель на новий рівень. Початківці можуть вважати платформу трохи надто складною з точки зору цінової політики та деяких можливостей редагування. Більше того, плани виглядають трохи надто дорого в порівнянні з іншими платформами того ж типу.

Хоча програмне забезпечення позиціонується як веб-сайт для підприємців а власники малого бізнесу, ви краще не використовуєте це саме для цих цілей. Showit, безумовно, не має функцій електронної комерції та просування. Ось де Wix або uKit можуть бути кращою та дешевою альтернативою.

Створіть веб-сайт БЕЗКОШТОВНО

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me