Jak zapobiec zbanowaniu konta AdSense

Zarabianie na przestrzeni internetowej w celu zarabiania to marzenie każdego blogera. Google Adsense to pierwszy wybór w tej sekwencji. Jednak ze względu na nieautoryzowany sposób angażowania kliknięć reklam Google zawiesza Twoje konto AdSense.


Jeśli jesteś ofiarą lub nowicjuszem, możesz zacząć od odpowiedniej świadomości, aby zabezpieczyć swoje konto Adsense.

Sposoby unikania zbanowania konta AdSense

Google Adsense to najbardziej zaufana platforma do zarabiania pieniędzy, szczególnie dla blogerów. Jeśli jesteś blogerem, z pewnością ciężko pracujesz, aby Twój blog zyskał popularność i został zatwierdzony przez Adsense. Ale powinieneś mieć trochę cierpliwości. Sposoby szybkiego zarabiania pieniędzy mogą prowadzić do naruszenia Zasady AdSense. W związku z tym twoje konto zostanie zbanowane.

Zarabianie pieniędzy z Adsense to gra polegająca na cierpliwości. Spróbuj przyciągnąć naturalny ruch do swojego bloga, aby uzyskać naturalne kliknięcia i wyświetlenia, zamiast bawić się sztuczkami przeciwko AdSense.

bluehost

Gdy Twój blog zostanie zatwierdzony do programu AdSense, musisz postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby uniknąć zablokowania konta AdSense. Zaleca się przejrzenie wszystkich tych punktów, aby utrzymać AdSense na zawsze.

Czytaj także: Ponad 12 sposobów zarabiania pieniędzy w blogu WordPress

Nie proś nikogo o kliknięcia:

Google Adsense bardzo ściśle przestrzega swoich zasad. Dlatego musisz upewnić się, że ich zasady i przepisy. Niektórzy blogerzy sprytnie zatrudniają ludzi do klikania reklam. Adsense jest mądrzejszy od ciebie.

Mogą łatwo wykryć Twoje nietypowe lub nieprawidłowe działania (kliknięcia reklam), nawet jeśli klikniesz reklamy z różnych adresów IP. Nie proś także odwiedzających o klikanie reklam. Wszystkie te warunki naruszają zasady AdSense, które powodują zablokowanie konta AdSense.

Klikanie reklam przez Ciebie, korzystanie z narzędzi do generowania kliknięć i ręczne powtarzanie kliknięć zostanie uznane za nieprawidłowe zgodnie z Warunkami korzystania z usługi Adsense.

Nie używaj AdSense w nieobsługiwanym języku:

Adsense nie obsługuje wszystkich języków. Jeśli masz zatwierdzone konto Adsense i chcesz wyświetlać reklamy na blogu zawierającym nieobsługiwany język AdSense, wróć wkrótce.

Ta aktywność spowoduje trwałe wyłączenie Twojego konta AdSense. Ponadto nie możesz tłumaczyć nieobsługiwanego języka na obsługiwany.

Nie używaj AdSense w skryptach, aby zachęcać do klikania:

Niektórzy blogerzy używają wyskakujących okienek do wyświetlania reklam w celu zachęcania do większej liczby kliknięć. Jeśli angażujesz się również w takie bez wysiłku działania, niestety Twoje konto AdSense będzie zbanowane do tej pory lub zostanie wkrótce zbanowane. Tego należy unikać.

Nie wysyłaj reklam na e-mail:

Niektórzy blogerzy wysyłają reklamy AdSense w wiadomości e-mail. Ludzie ślepo robią to jako trend, ale Google też tego nie lubi. W związku z tym ta aktywność spowoduje również zablokowanie konta AdSense. Nie publikuj też tych reklam na platformach marketingu w mediach społecznościowych.

Nie używaj innych konkurencyjnych reklam kontekstowych:

Przestań używać innych reklam kontekstowych z reklamami AdSense. Daj im wrażenie, że lubisz tylko reklamy AdSense. Istnieją jednak również niektóre sieci reklamowe, za pomocą których można zarabiać na swoim blogu za pomocą reklam AdSense, takich jak Infolinks, BuySellads, Viglink itp..

Nie modyfikuj kodu reklamy AdSense:

Niektórzy webmasterzy lub blogerzy zmieniają kod reklamy Adsense, aby zmienić jego wygląd, obrazy, tło… itd., Aby zwiększyć zaangażowanie użytkowników, aby ciekawie klikać reklamy. Działanie to zostanie uznane za zbanowanie konta AdSense.

Jeśli chcesz zmienić kolor i rozmiar reklam, sama Adsense generuje nowy kod JavaScript. Możesz po prostu skopiować i wkleić kod w dowolnym miejscu, w którym chcesz wyświetlać reklamy.

Nie używaj treści chronionych prawem autorskim:

Upewnij się, że nie masz żadnych treści chronionych prawem autorskim na swoim blogu lub stronie internetowej. Adsense nigdy nie zezwala na takie treści w blogu, w którym chcesz wyświetlać reklamy. Powinieneś więc usunąć rzeczy chronione prawem autorskim, aby uniknąć zablokowania konta AdSense.

Nie łącz witryny z treściami chronionymi prawem autorskim:

Treści chronione prawem autorskim są jak przekleństwo dla AdSense. Niezależnie od tego, czy korzystasz z treści chronionych prawem autorskim na swoim blogu, czy łączysz je z inną witryną zawierającą treści chronione prawem autorskim, oba w konsekwencji zablokują Twoje konto AdSense.

Poza tym niektóre treści, takie jak materiały pornograficzne, treści rasowe, hakowanie / krakowanie, treści marketingowe związane z narkotykami, treści sprzedające broń, hazard… .etc również naruszają zasady AdSense. Dlatego nie używaj reklam AdSense w tego rodzaju treściach.

Nie korzystaj z płatnego ruchu:

Jeśli masz blog lub witrynę zatwierdzoną przez Adsense, nie możesz kupować ruchu zgodnie z normami AdSense. Możesz jednak promować swoją witrynę na platformach społecznościowych, takich jak Facebook, Pinterest, Stumbleupon.

Możesz także tworzyć własne reklamy, ale nie powinny one wyglądać dokładnie jak część treści.

Inne deklamacje:

Ta sekcja zawiera kilka innych faktów, które należy wziąć pod uwagę, aby uniknąć zablokowania konta AdSense.

  • Nie rób lepkich reklam, ponieważ jest to niezgodne z normami implementacyjnymi AdSense.
  • Nie używaj reklam AdSense do zarabiania na swoim blogu / witrynie, która wyszukuje filmy z YouTube lub innych witryn hostingowych. Jednak Twoje konto pozostanie bezpieczne, jeśli używasz tylko oryginalnych treści na swoim blogu.
  • Nie używaj reklam AdSense na stronach błędów 404, zamykaj strony, zaloguj się i dziękuję.

Możesz wykorzystać zoptymalizowane AdSense motywy WordPress i najlepsze wtyczki AdSense dla WordPress, aby uzyskać maksymalne przychody ze swojej witryny.

Wniosek

Przestrzegając wszystkich tych skutecznych wskazówek, możesz zabezpieczyć swoje konto AdSense. Opublikowaliśmy jednak również wiele innych postów dotyczących „najlepiej płatnych alternatyw Adsense” dla tego, którego konto Adsense zostało tymczasowo i trwale zablokowane.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me