7 najlepszych najlepiej płatnych alternatyw Google Adsense w 2020 roku

Każdy, a zwłaszcza bloger, chce zarabiać na swoim blogu. Po wielu wysiłkach i dobrej strategii dotyczącej treści blogi zaczynają uzyskiwać ruch, a tym samym zwiększać zaangażowanie użytkowników w Google Ads.


Zajmuje to głównie rok lub dłużej. Następnie wyobraź sobie wiadomość e-mail z AdSense z informacją „Twoje konto AdSense zostało tymczasowo zbanowane”. To jest jak klątwa. Dzieje się tak nie tylko w przypadku jednej osoby, użytkownicy od 30 do 50 tysięcy są banowani przez AdSense każdego dnia.

Czytaj także: Jak zapobiec zbanowaniu konta AdSense

Ale nie musisz się martwić. Ten świat ma nieograniczone możliwości. W WPressBlog opublikowaliśmy w tym blogu 7 najlepszych najlepiej płatnych alternatyw Google AdSense. Możesz uzyskiwać przychody codziennie i co godzinę ze swojego bloga lub strony internetowej.

Niezależnie od tego, czy masz blog WordPress, czy inną technologię, reklamy te obsługują różne platformy. Byłoby lepiej, jeśli masz WordPress, ponieważ zapewnia on różne wtyczki do analizy wydajności reklam.

Najlepsze alternatywy Google AdSense w 2020 roku

1. Amazon Associates

Ostatnio Amazon jest największym sklepem internetowym oferującym akcesoria kuchenne, produkty do dekoracji wnętrz, książki, eBooki, gadżety elektryczne, modę i wiele innych. Za pomocą tego linku możesz łatwo utworzyć konto partnerskie: https://affiliate-program.amazon.com.

Amazon zapewnia wszelkiego rodzaju dynamiczne reklamy we wszystkich kształtach i rozmiarach, reklamy widżetowe i linki zawierające tekst i obrazy. Wystarczy skopiować i wkleić kod JS na swojej stronie internetowej, gdziekolwiek chcesz wyświetlać reklamy Amazon.

Natychmiast, jeśli ktoś kupi produkt za 20 USD, zarobisz kilka centów, ale jeśli ktoś kupi produkt za 2000 USD, zarobisz 200 USD.

Amazon zapewnia najwyższą prowizję partnerską za każdy udany zakup za pośrednictwem linku partnerskiego. Najciekawsze jest to, że możesz używać ich jednocześnie z AdSense.

Czytaj także: Najlepsze motywy WordPress zoptymalizowane pod kątem AdSense na 2020 r

2. Uderzenia przychodów

Trafione przychody to silna i wydajna sieć reklamowa. Możesz tutaj uzyskać najwyższy CPA (koszt na akcję). Zapewnia zaawansowaną platformę z różnymi kanałami monetyzacji z najlepszymi ofertami branżowymi.

Możesz tworzyć wszelkiego rodzaju reklamy, takie jak banery reklamowe, przyciski, suwaki, wyskakujące okienka i inne. Wyświetlają odpowiednie reklamy w Twojej witrynie, aby zoptymalizować swoje zarobki z przestrzeni reklamowej.

Najciekawsze z hitów Revenue jest to, że oferują premię za duży ruch w Twojej witrynie. Płacą przez PayPal, Wire i Pioneer. Przygotuj się na zarabianie jako wydawca hits.

Rozpocznij tworzenie konta za pomocą linku: https://www.revenuehits.com

Czytaj także: Najlepsze wtyczki Google AdSense dla WordPress, aby uzyskać maksymalne przychody

3. Chitika

Chitika pozwala na konwersję zasobów cyfrowych do dochodów online. Zapewnia swoim wydawcom platformę do zarabiania na ruchu w sieci. Bez względu na niszę i rozmiar strony internetowej? Ich reklamy są zawsze kontekstowe i nigdy nie realizują określonego rodzaju reklam.

Możesz używać ich reklam razem z AdSense. Chitika płaci przez PayPal lub czeki z minimalną wypłatą 10 USD (przez PayPal) i 50 USD (czekiem). Możesz łatwo i natychmiast zatwierdzić swoje konto.

Chitika to pierwszy wybór prawie wszystkich właścicieli witryn lub blogów do zarabiania pieniędzy. Zarejestruj się jako wydawca w tej wspaniałej alternatywie Google AdSense tutaj: https://chitika.com

Związane z: 10 najlepiej płatnych programów partnerskich w 2020 r

4. PopCash

Kolejną dobrą siecią reklamową jest PopCash. Dzięki Popcash możesz zacząć zarabiać w ciągu 10 minut. Wystarczy utworzyć konto i przesłać witrynę. Dodaj kod popunder na swoich stronach internetowych.

Natychmiast zatwierdzają Twoją domenę. Jak tylko twoja domena zostanie zatwierdzona, wszyscy odwiedzający twoją stronę będą wyświetlać reklamy popunder co 24 godziny. Popcash oferuje najwyższy 80% udział w przychodach w branży.

Minimalna wypłata to tylko 10 USD, a płatność może być przetwarzana za pośrednictwem różnych bram, takich jak Paxum, PayPal, Payza, Webmonkey, Bitcoin i Przelew.

Przejdź do źródła, aby rozpocząć korzystanie z PopCash: http://popcash.net/publishers

5. InfoLinks:

Ponad 200 000 wydawców z prawie 150 krajów zarabia na przestrzeni reklam w swoich witrynach. InfoLinks to druga najpopularniejsza sieć reklamowa zarabiająca.

Ich reklamy są kompatybilne z wszelkiego rodzaju witrynami lub blogami. Skuteczność reklamy jest bardzo wysoka i nigdy nie koliduje z wrażeniami użytkownika. Możesz uzyskać reklamy kontekstowe, reklamy wideo, aby łatwo zwiększyć zaangażowanie użytkowników.

Jeśli uzyskujesz niesamowity ruch na swojej stronie, InfoLinks gwarantuje atrakcyjne przychody miesięcznie. Jednak minimalna wypłata to tylko 10 USD. Płatność jest przetwarzana przez PayPal.

InfoLinks oferuje swoją platformę z darmowymi konfiguracjami konfiguracji i bez minimalnych wymagań odwiedzających lub widoków. Możesz łatwo rozpocząć korzystanie z InfoLinks poprzez utworzenie konta wydawcy tutaj https://www.infolinks.com/

6. PopAds

PopAds to jedna z najlepiej płatnych sieci reklamowych oferujących reklamy popunder. Ta platforma pozwala wydawcom wyświetlać reklamy audio i wideo z automatycznym odtwarzaniem lub dodatkowe wyskakujące okienka. Możesz również zdefiniować częstotliwość wyskakujących okienek zgodnie z zainteresowaniami witryny.

Możesz także odmawiać wyskakujących okienek z dźwiękiem lub innymi irytującymi elementami. Najciekawszym faktem jest to, że pozwala wydawcom wycofać swoje przychody w dowolnym momencie bez żadnych minimalnych warunków wypłaty.

Płatność zostanie wysłana na twoje konto bankowe za pośrednictwem PayPal lub AlertPay w ciągu 24 godzin. Możesz wykorzystać swoje zarobki, aby kupić większy ruch na swojej stronie internetowej lub blogu.

Oto źródło utworzenia konta wydawcy w PodAds: https://www.popads.net/

6. Media.net

Pod względem typów reklam Media.net jest najlepszą alternatywą dla Google AdSense. Zapewnia kontekstowe i dobrze płatne reklamy. Zawarte typy reklam są podobne do Google AdSense.

Jeśli masz dobry ruch i dobrą stronę internetową lub blog, Twoja domena uzyska natychmiastowe zatwierdzenie. Nie ma znaczenia, jak szeroka lub niszowa jest strona internetowa lub blog, zawsze wyświetlają reklamy odpowiedniego reklamodawcy w celu zwiększenia wydajności i maksymalizacji przychodów.

Wystarczy utworzyć konto wydawcy tutaj https://www.media.net i przekształcić swoje zasoby cyfrowe w źródło dochodów online.

Czytaj także:

  • Najlepsze narzędzia blogowe do wykorzystania w Bloggerze w 2020 roku

Wniosek

Mam nadzieję, że znalazłeś najlepsze alternatywy dla AdSense w 2020 roku. Teraz wystarczy założyć konto wydawcy, uzyskać natychmiastową zgodę i rozpocząć sprzedaż miejsc reklamowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me