Top 10 najlepších nástrojov na blogovanie, ktoré by mal každý blogger používať v roku 2020

Blogovanie je jednou z najlepších aktivít, ktorá rozšíri vaše podnikanie na internete. Blogovanie vyžaduje veľa zručností, aby ste uspeli vo svojom podnikaní. Môžete to dosiahnuť pomocou najlepších nástrojov na blogovanie.


Prečítajte si tiež: WordPress vs Blogger: Čo je najlepšia platforma pre blogovanie?

Tieto nástroje vám pomôžu pri vytváraní, publikovaní a propagácii vášho obsahu správnym a efektívnym spôsobom. Existuje veľa nástrojov, ale tu je zoznam WPressBlog, ktorý obsahuje 10 najlepších blogovacích nástrojov, ktoré by ste mali použiť v roku 2020.

Najlepšie blogovacie nástroje, ktoré by mal používať každý blogger

Zoznam 10 najlepších nástrojov na blogovanie do roku 2020

1. WordPress

Na začatie blogovania potrebujete webovú stránku. WordPress je najlepší CMS na vytvorenie webovej stránky pre blogovanie. V súčasnosti viac ako Na WordPress je spustených 74,6 milióna webových stránok. WordPress má mnoho užívateľsky prívetivých funkcií, ktoré môže ktokoľvek ľahko začať blogovať na webe WordPress. Výhody používania WordPress sú uvedené nižšie:

 • Jednoduchosť použitia: WordPress sa veľmi ľahko používa, takže ktokoľvek môže vykonať zmeny na webových stránkach.
 • Blogovanie odkiaľkoľvek: Na svoje webové stránky sa môžete ľahko prihlásiť z ľubovoľného počítača a pokračovať v blogovaní.
 • Nevyžaduje sa žiadne kódovanie: Vo WordPress môžete publikovať článok, odovzdávať obrázky, videá, dokumenty bez znalosti programovania.
 • pluginy: K dispozícii je veľa bezplatných a prémiových doplnkov. Tieto doplnky vám pomôžu spravovať váš blog.
 • Vstavaná funkcia blogovania: WordPress bol pôvodne spustený ako platforma pre blogovanie, takže môžete ľahko spravovať komentáre, e-mailové predplatné, blogové príspevky a mnoho ďalších.
 • Viacerí používatelia: Môžete vytvoriť ľubovoľný počet používateľov. Používateľom tiež môžete prideliť rôzne povolenia.

2. Webhosting

webhosting

Bluehost je najlepšia a oficiálne odporúčaná spoločnosť poskytujúca hosting WordPress. Svoje webové stránky môžete hosťovať na serveri Bluehost a zvýšiť rýchlosť a výkonnosť webových stránok, ktoré vám pomôžu pri optimalizácii vyhľadávacích nástrojov.

Bluehost poskytuje bezplatnú doménu so svojim hostingovým plánom, takže nemusíte utrácať peniaze navyše za nákup domény. Ak neviete o vytvorení webovej stránky v službe Bluehost, sledujte video. Kompletný sprievodca „ako vytvoriť webovú stránku pomocou služby Bluehost“ je uvedený tu krok za krokom.

Prečítajte si tiež:

 • Recenzia Bluehost
 • Najlepší poskytovatelia webhostingu v roku 2020

3. Váš doplnok SEO

Váš SEO je najobľúbenejší doplnok SEO pre WordPress. Ak chcete získať návštevnosť webových stránok z vyhľadávacích nástrojov, musíte ju optimalizovať a dá sa to ľahko vykonať pomocou doplnku Yoast.

V tomto doplnku je k dispozícii veľa funkcií SEO, ako je zmena názvu meta a popisu meta, adries URL, súborov Sitemap atď. Ak ste tento doplnok predtým nepoužili, video vám pomôže s nastavením doplnku..

4. Nástroj na testovanie čitateľnosti

nástroj na testovanie čitateľnosti

Na dosiahnutie úspechu v blogovaní musí byť váš obsah čitateľný. Používatelia vždy ignorujú čítanie článkov, ktoré sú napísané vysoko odborným jazykom a roboticky. Tu „Nástroj na testovanie čitateľnosti“Hrá najväčšiu úlohu. Pomôže vám to skontrolovať, či je váš blog čitateľný alebo nie.

5. SEMrush

SEMRUSH

Ak robíte blogovanie, potom môžete pochopiť, že existujú aj iní blogeri, ktorí blogujú vo vašom výklenku. Aby ste s nimi mohli súťažiť, musíte svoj blog optimalizovať. Môžete to urobiť pomocou nástrojov SEO, ale na trhu je príliš veľa nástrojov SEO, takže budete zmätení, ktoré nástroje použiť.?

SEMrush je najlepší SEO nástroj, ktorý vám pomôže pri optimalizácii vášho blogu. Pomocou SEMrush môžete urobiť analýzu konkurenta a poznať ich stratégiu vytvárania prepojení, výskum kľúčových slov, analýzu prenosu a mnoho ďalších..

Odporúčam SEMrush, pretože je to najlacnejší a najlepší SEO nástroj na trhu. Získajte bezplatnú skúšobnú verziu SEMrush na 30 dní odtiaľto.

Prečítajte si tiež Najlepšie výskumné nástroje pre kľúčové slová pre SEO v roku 2020.

6. BuzzSumo

buzzsumo

BuzzSumo je najlepším nástrojom na nájdenie nových nápadov na témy vo vašom odbore. Vyberte kľúčové slovo, ktoré chcete hodnotiť vysoko, a vyhľadajte ho na serveri BuzzSumo. Nájdete tu najlepšie články, ktoré majú najväčší záujem o sociálne médiá. Vyberte si jedného z nich, napíšte článok lepšie ako ten a uverejnite ho na sociálnych sieťach. Zvýši to návštevnosť vašich webových stránok vo veľmi krátkom čase.

7. Pufer

nárazník je najlepší nástroj na vytváranie blogov, ktorý šetrí váš drahocenný čas. Môžete si naplánovať svoje príspevky na Facebooku, Twitter tweety, príspevky Google plus, obrázky Instagramu a publikovať v určený čas na sociálnych médiách.

Ak si neželáte zvoliť čas uverejnenia, táto aplikácia zverejní vaše príspevky v najlepšom čase, aby ste zo sociálnych médií získali maximálny úžitok. Vyrovnávacia pamäť je k dispozícii v bezplatnej a platenej verzii.

8. Google Analytics

google analytics

Ak blogujete niekoľko mesiacov, píšete články a propagujete ich na sociálnych médiách a teraz chcete poznať výsledok všetkých týchto aktivít, pomôže vám nástroj Google Analytics veľmi dobre.

Google Analytics je jedným z najpopulárnejších nástrojov na blogovanie, ktoré v súčasnosti používajú všetci blogeri. Môžete skontrolovať všetku aktivitu používateľov na blogu od vstupu až po ukončenie blogu.

Sekcia v reálnom čase vám ukáže, ktorí používatelia práve prehliadajú váš web. V časti Publikum sa zobrazí poloha používateľov, prehliadač, operačný systém atď. V sekcii akvizície sa dozviete, ako ľudia našli váš web, a v sekcii Správanie sa zobrazí aktivita používateľov vo vašom blogu..

Ak ste novým používateľom služby Google Analytics tu je príručka pre začiatočníkov, ktorá vám pomôže porozumieť a nastaviť ju.

9. Gramaticky

Grammarly

Ak nemáte vážne pravopisné a gramatické chyby vo svojom obsahu, stratíte používateľov rýchlo. Keď používateľ zistí, že váš obsah je veľmi užívateľsky príjemný a ľahko čitateľný, je veľká pravdepodobnosť návratu k tomuto používateľovi.

Grammarly vám pomôže urobiť čitateľný obsah blogu zistením a zvýraznením nesprávneho pravopisu, gramatiky a nepresnej interpunkcie. Nielenže odhalí chyby v obsahu, ale tiež navrhne správne riešenie chyby.

Gramatika je k dispozícii v bezplatnej aj platenej verzii. V platenej verzii môžete urobiť obsah čitateľnejším, pretože nájde viac chýb a poskytne ich riešenie.

10. Pixabay

Ak chcete vytvoriť jedinečný a správny obrázok pre svoj blogový príspevok, musíte mať zručnosti a čas navrhovania. Ak nemáte oboje Pixabay je tým najlepším nástrojom. K dispozícii je príliš veľa bezplatných fotografií, ktoré môžete použiť vo svojom blogu.

záver

Všetky vyššie uvedené nástroje na blogovanie vám určite ušetria veľa času a pomôžu vám tiež zvýšiť produktivitu.

Dajte mi vedieť, ktorý je váš obľúbený blogovací nástroj v sekcii s komentármi nižšie.

Prečítajte si tiež,

 • Top 10 blogerov z Indie
 • Top 10 blogerov sveta
 • Najlepšie doplnky Google AdSense pre WordPress
 • 10 dôvodov, prečo nie ste úspešný Blogger (a ako byť!)
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me