Виправлення “На жаль … Виникла помилка сервера, і ваш електронний лист не надіслано. (# 007) “

Отже, ви пишете електронний лист, ви його прочитуєте, і натискаєте кнопку відправки лише, щоб побачити повідомлення про помилку # 007. Це може залишити вас спустошеними. Не хвилюйтеся, це поширена проблема і її легко вирішити. Зробимо це в 5 простих кроків.


Помилка сервера gmail 007

Gmail – одна з найбільших мереж електронної пошти сьогодні, але вона не вільна від помилок та помилок. Помилка сервера Gmail 007 – найпоширеніші помилки, з якими стикаються користувачі, і хоча це може здатися причиною занепокоєння, вирішити цю проблему досить легко..

Перше питання, яке спадає на думку, – щось не так з Google чи це мій комп’ютер знову несправно працює? Відкладіть свої турботи вбік. З вашим ПК немає нічого поганого, оскільки це проблема, пов’язана з Google, але ви можете її вирішити.

Тож як можна вирішити проблему, пов’язану з Google? Проблема, як правило, пов’язана з функціями лабораторії Gmail. Це функції, які користувачі можуть вибрати, щоб увімкнути або вимкнути їх відповідно до своїх лайків та недолювань.

Оскільки Google продовжує пробувати нові функції та впроваджувати нові елементи, деякі з яких можуть бути попередньо ввімкненими, такі помилки можуть виникати в будь-який момент.

Якщо грати з цими функціями та виправляти помилки, це може вирішити проблему.

Виправлення помилки сервера Gmail 007

“Ой … сталася помилка сервера, і ваш електронний лист не був надісланий. (# 007) ”помилку легко виправити і не потребує великих технічних знань. Ось покрокове керівництво:

 1. Відкрийте Gmail у будь-якому веб-переглядачі та увійдіть у свій обліковий запис.
 2. У правому верхньому куті ви побачите піктограму, яка виглядає як коробка передач. Клацніть по ньому та виберіть “Налаштування”.
 3. налаштування gmail

 4. Тут знайдіть вкладку «Лабораторія» (Додатково) та натисніть на неї.
 5. розширена вкладка gmail

 6. Вимкнути всі доступні опції.
 7. gmail вимкнути всі параметри

 8. Ви закінчили. Закрийте і знову відкрийте веб-переглядач.

Це дозволить вирішити помилку Gmail у 007 у більшості випадків. Однак якщо цього не відбувається, ви можете спробувати рішення, наведені нижче.

Більш детальні рішення!

Вищезазначені кроки можуть не спрацювати в деяких випадках, або проблема може згодом повернутися. Якщо це так, то спробуйте такі варіанти:

 1. Оновіть веб-переглядач, якщо доступна нова версія.
 2. Очистити кеш і файли cookie (відкрийте Налаштування Google Chrome, потім перейдіть до кнопки Додатково).
 3. gmail очистити дані перегляду

  gmail очистити файли cookie та кеш

 4. Вимкніть усі додатки та розширення веб-переглядача, оскільки вони можуть призвести до несправності Gmail.
 5. Вимкніть антивірусну програму. Це може здатися дивним для деяких користувачів, але антивірусна програма може спричинити цю проблему. Якщо це так, зверніться до своєї антивірусної компанії та поясніть їм проблему. Вони можуть надати рішення.
 6. Відкрийте Gmail із усіма відключеними параметрами на вкладці Додатково.

Ми сподіваємось, що одне з цих рішень допомогло б вам позбутися проблеми. Якщо ви допитлива душа, перегляньте кілька часто заданих питань про “ой … сталася помилка сервера, і ваш електронний лист не надіслали. (# 007) “помилка.

Лабораторія «Передача фону»: що це робить?

Функція “Фонове надсилання” може бути корисною, але це не обов’язково, отже, не варто думати двічі, перш ніж вимикати її, якщо вона спричиняє помилки в Gmail.

Ця функція дозволяє Gmail працювати у фоновому режимі, тобто продовжувати надсилати електронне повідомлення навіть після виходу з вікна. Багато хто з нас пише електронний лист і натискає надіслати і підемо зробити щось інше на наш рахунок, не чекаючи, поки процес надсилання закінчиться.

Саме ця функція забезпечує завершення процесу та надсилання електронного листа. Ця функція допомагає вам заощадити час, але може, в деяких випадках, несправно працювати та викликати помилки.

Якщо це так, то дезактивація може бути єдиним варіантом. Однак ви можете спробувати активувати його ще раз і побачити, чи все змінилося, чи все ще з’явилися «ой … сталася помилка сервера та електронна пошта не надіслана. (# 007) “помилка.

Що робити, якщо я продовжую отримувати помилку “На жаль … сталася помилка сервера, і електронна пошта не була надіслана (# 007)” Помилка навіть після відключення фонового пошуку?

Тоді як винуватцем фонового режиму є висилання 95% деякі випадки можуть також призвести до помилки № 007. Якщо це так, вам слід спробувати всі інші прийоми, наведені вище. Вони працюють, але ми знайшли випадки, коли цього ніхто не робив.

У такому випадку ваш єдиний варіант може бути перевстановити веб-переглядач або спробувати з іншого пристрою. Ви також можете спробувати додаток. Крім того, якщо він працює на інших пристроях, проблема може бути з комп’ютером або програмним забезпеченням, а не з налаштуваннями Gmail.

Інші поради включають:

 1. Очікування. Дайте трохи часу. Може знадобитися небагато часу, коли речі повернуться до норми.
 2. Спробуйте перезапустити веб-переглядач і комп’ютер, щоб зміни вступили в силу.
 3. Переконайтеся, що це # 007. Деякі помилки можуть здаватися схожими, але вони не є. Код – найкращий спосіб виявити помилку Gmail.
 4. Видаліть вкладені файли (якщо такі є) та перевірте двічі адреси відправника.

Ці поради допоможуть вам позбутися “ой … помилка сервера”, а ваш електронний лист не надіслано. (# 007) “помилка. Часом найкращий варіант – почекати, оскільки деякі помилки можуть бути тимчасовими.

Заключне слово

“Ой … сталася помилка сервера, і ваш електронний лист не був надісланий. (# 007) ”помилка може бути великою перешкодою, але з простими рішеннями. Оскільки Google постійно змінюється, ці помилки, як правило, є тимчасовими.

Не панікуйте, якщо вам доведеться вимкнути деякі функції. Ви можете спробувати ввімкнути їх пізніше, і проблеми може не виникнути, оскільки Google також випускає патчі та вносить зміни в бекенд, щоб позбутися від проблем.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me