Що таке Cloudflare: все, що вам потрібно знати (+ інфографіка)

Cloudflare – популярне сьогодні ім’я в галузі. Давайте дізнаємось більше про те, про що йдеться.


Як стати програмістом

Важливо знати, що таке Cloudflare, якщо ви серйозно ставитеся до безпеки та розміщення свого веб-сайту. Це одна з найпопулярніших компаній, що пропонують рішення щодо безпеки. У цій статті ми дізнаємось більше про це.

Що таке Cloudflare?

Cloudflare – це мережа доставки вмісту, яка часто пишеться як CDN. Давайте спочатку ознайомимося з CDN. Це мережі, відповідальні за доставку вмісту.

Неправильно буде констатувати, що Інтернет не буде працювати без належного CDN. Насправді ви використовуєте CDN щодня, щоб отримати доступ до Інтернету, відкривати свій блог тощо, навіть не усвідомлюючи цього.

CDN гарантують доступ до даних, знайдених в Інтернеті. Сюди входить все, від письмового контенту, наприклад новинних статей та оглядів, до відео на YouTube та інших подібних платформах. Насправді кожен фрагмент перегляду, включаючи платформи соціальних медіа, передбачає використання CDN.

Потреба в CDN досить очевидна. Сьогоднішнє покоління нетерпляче, не маючи часу чекати завантаження веб-сайту. Більшість користувачів вийдуть із сайту, якщо для завантаження потрібно більше 3 секунд.

Ця затримка пов’язана з деякими речами, в основному фізичною відстані між вами та вмістом, до якого ви намагаєтесь отримати доступ. CDN усувають цей проміжок, щоб забезпечити швидкий доступ до вмісту, незалежно від того, де він розміщений.

Як працює мережа доставки вмісту?

Завдання CDN – це усунути розрив між вами та сервером, але як це працює? Концепція досить проста. Він працює за допомогою технології кешування.

CDN копіюють веб-сайти і зберігають ці копії в різних міжнародних місцях, щоб користувачі могли без проблем дістатися до нього.

Немає доступу до основного сервера для перегляду вмісту. Ви можете дістатися до найближчого сервера, таким чином скорочуючи час, необхідний для встановлення з’єднання. В результаті веб-сайт завантажується швидше, а продуктивність гарантована.

Кешування – популярна техніка. Практично всі браузери зберігають кеш веб-сайтів, які переглядаються. Наступного разу, коли ви відвідуєте сайт, браузер вибере кешований файл, збережений на вашому комп’ютері, таким чином скорочуючи час, необхідний для завантаження сторінки. CDN працюють аналогічно завдяки локальним серверам.

Цікаві речі, які потрібно знати про Cloudflare

Cloudflare – це велика компанія, але мало хто знає про те, як вона працює або про що йдеться. Запущений у 2010 році на конференції TechCrunch. Ця компанія в Сан-Франциско – це зворотний проксі-провайдер і CDN з понад 60 000 сайтів під платформою.

Ось кілька найцікавіших послуг:

1. Захист від розподіленої відмови в обслуговуванні (DDoS): DDoS – атака відмови в сервісі, яка використовує кілька заражених систем для потрапляння в ціль. Атака призводить до атаки DOS і збиває систему. Більшість хостинг-провайдерів не дозволяють забезпечити належний захист від таких атак. Це може призвести до зниження вашого блогу. Cloudflare захищає систему, щоб запобігти подібним атакам, використовуючи поєднання функцій безпеки, включаючи капчу.

2. Служба доменних імен (DNS): Cloudflare обробляє запити DNS для користувачів у мережі anycast. Компанія пропонує найкращі часи реагування там і дуже затребувана саме з цієї причини.

3. Доставка контенту: Cloudflare створює кешовані версії вмісту та поширює його на великій кількості міжнародних серверів. Користувачі можуть отримати доступ до сервера, який пропонує найшвидший час відгуку, тобто: найближчий, щоб забезпечити менше використання процесора, кращі швидкості та менші вимоги пропускної здатності..

Cloudflare – популярне сьогодні ім’я, яке використовується великою кількістю компаній, серед яких Medium, Yelp, DigitalOcean та Stack Overflow.

Як це працює?

як це працює

Cloudflare працює як зворотний проксі і, як відомо, досить надійний. Це може здатися дуже складним на папері, але він досить простий у використанні.

Зареєструйтесь на послугу, а копія вашого веб-сайту буде зберігатися на серверах Cloudflare, також відомих як центри обробки даних. Далі, зв’яжіть DNS і ваш сайт буде легко доступний для користувачів. Сервери покращують доставку, зберігаючи вміст у своїх центрах обробки даних. Ці сервери є надійними і теж можуть обробляти великий трафік.

Вам не доведеться турбуватися про необхідність вручну кешувати свій сайт кожного разу, коли ви вносите зміни на нього. Система працює автоматично; однак, може зайняти близько 24 годин, коли DNS-сервери можуть підключитися вперше.

Ще одна чудова особливість Cloudflare – безпека сайту. Він може блокувати загрози на основі ряду факторів, таких як чорні списки, репутація та заголовки HTTP. Крім цього, Cloudflare також може запобігати спаму, зупиняти DDoS-атаки та захищати ключові порти від хакерів.

Що ще може запропонувати Else Cloudflare

Cloudflare також пропонує оптимізацію зображень. Його передова технологія може зменшити розмір файлу приблизно 35%, не впливаючи на якість. Крім того, він також забезпечує оптимізацію мобільних зображень, тим самим покращуючи загальну продуктивність та час завантаження.

Це дуже важливо, оскільки зображення можуть впливати на час завантаження дуже негативно.

Зручна платформа також відома іншими функціями kickass, такими як IPv6, SPDY, HTTP / 2, виділені SSL сертифікати, правила дорожнього руху тощо. Ви можете вибрати з різних планів, щоб вибрати той, який підходить вам найкращим.

Cloudflare: Останнє слово

Тепер, коли ви знаєте, що таке Cloudflare, буде легко зрозуміти, як це може вам допомогти. Існує ряд CDN там, але Cloudflare високий завдяки своїм дивовижним можливостям. Він захищає сайти, простий у використанні, а також покращує швидкість.

Хоча вдосконалення є, але все-таки розумна ідея спробувати безкоштовний план, щоб знати, про що йдеться. Оновлення до платної програми також дуже просто.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me