Як стати програмістом: Постійний посібник

Процес становлення програміста – довгий і складний, але корисний. Це також може бути весело, якщо зробити все правильно!


Як стати програмістом

Всі ми знаємо, що навчання програмуванню вимагає важкої роботи. Проблема полягає в багатьох посібниках, як стати програмістом, намагаючись залякати читачів. Або пропонують їм записатись на дорогі програми у місцевому університеті. Але ми не хочемо цього.

Ми хочемо розповісти, як ви можете відточити свої навички програмування, не витрачаючи багато коштів! Отже, давайте подивимось, як стати програмістом на комп’ютері за розумною ціною.

Contents

10 простих кроків, щоб стати експертом-програмістом

Ми розповіли про все, що потрібно знати про те, як стати програмістом. Ми детально розглянемо всі основи, щоб у вас не виникло проблем! Давайте подивимося десять простих кроків цієї корисної подорожі!

1. Складіть мету і суворо дотримуйтесь її

Звичайно, перший крок – бути на сто відсотків впевненим у тому, щоб стати програмістом. Тож перш ніж починати, продумайте все, і перейміться цілком. Знайте, що крива навчання буде складною, і перші кілька уроків вам можуть бути жорсткими.

Однак, коли ви засвоїте основи, програмування вам стане досить цікавим. Насправді, з цього часу стає легше. Почніть з перегляду доступних матеріалів. Якщо вам це здається цікавим і ви впевнені, що скоро не відмовитесь, погляньте на це серйозно.

2. Оберіть мову програмування

Наступним кроком є ​​вибір ідеальної мови програмування, яку ви хочете вивчити. Це, мабуть, найскладніше рішення, і ви повинні врахувати всі аспекти, перш ніж вибрати одне. Деякі популярні варіанти сьогодні включають JavaScript, Ruby on Rails, Python та Java. Хоча існують численні варіанти, головне не перевантажувати.

Почати можна, зосередившись на одній мові. Не починайте вивчати двох і більше з самого початку. Після того, як ви міцно затримаєтеся над одним із них, ви можете перейти до іншого.

Пам’ятайте, ви повинні бути терплячими. Ви повинні вивчити всі основи, не пропускаючи жодної речі. Ми рекомендуємо починати з Ruby on Rails. Він не тільки ефективний, але і легший, ніж кілька інших мов. Крім того, оскільки він є відкритим кодом, існує величезна кількість розробників. Отже, ви можете отримати доступ до багатьох ресурсів безкоштовно.

3. Практикуйтеся якомога більше

Наступним кроком, як стати програмістом, є практика. Незалежно від мови, яку ви вибрали, лише практикуючи це допоможе вам вивчити. Немає ярлика. Зафіксуйте часові рамки для занять щодня. Потрібно, щоб ви постійно випробовували різні коди, незалежно від того, що відбувається. Якщо ви не розумієте певну частину, ознайомтеся з посібниками чи підручниками, доступними в Інтернеті.

Це не так складно, як здається. На думку експертів, на вивчення мови студентам може знадобитися від чотирьох до десяти місяців. Отже, приступайте до занять!

4. Дізнайтеся про засоби програмування & Стати професіоналом

Пошук найкращого інструменту, який вам повністю зручний, може допомогти вам у практичному житті. Наприклад, Codecademy – це чудова платформа безкоштовних ресурсів. Вам потрібно лише ввести веб-переглядач, і він буде набраний відповідно до вашої ефективності. Але програміст насправді це не робить.

Ви можете скористатися цими безкоштовними ресурсами для навчання. Однак ви повинні використовувати інструменти, якими користуються програмісти для практики. Деякі чудові варіанти для Ruby on Rails включають Opal, Breakman, Bullet, Hobo та Pry. Тим часом для PHP ідеальними інструментами є Netbeans, Eclipse та PHPStorm. У мережі ви знайдете численні відео-підручники, за допомогою яких можна навчитися ефективно використовувати ці інструменти.

5. Дізнайтеся, як читати код

Більшість людей схильні пропустити цей крок. Однак хороший програміст може прочитати існуючий код, а потім змінити його відповідно. Після того, як ви зможете прочитати код, ви зможете дізнатися, як працює програма. Це також прискорює ваш процес навчання. Ви можете використовувати документацію на зразок GitHub, щоб отримати існуючий код, а потім налагодити його, щоб дізнатися, як він працює. Виберіть лише одну і пройдіться через кожен рядок. Після того, як ви будете вміти в ньому, ви можете самостійно писати код.

6. Стань частиною спільноти

Однією з важливих частин того, як стати програмістом, є приєднання до спільноти. Справді, вибір одного з вас може виявитись чудовим для вас. Як частина громади, ви отримуєте поштовх, необхідний для успіху у цій важкій подорожі. Крім того, робота в групі робить процес навчання досить безболісним.

Якщо у вас проблеми, ви можете легко попросити допомоги. Хоча особисті групи великі, вони не завжди доступні. Таким чином, спробуйте дотримуватися онлайн-спільнот, де підтримується 24/7. Для початку ви можете вибрати спільноти Reddit, Переповнення стека та DEV. Все це має низку програмістів, починаючи від початківців до експертів.

7. Скористайтеся своїми проектами & Побудувати їх

Подивитися підручники чи відео – це цікаво, але робити це не буде корисно. Таким чином, наступним кроком має бути використання набутих навичок для побудови проекту. Перш ніж приєднатися до групи, спершу спробуйте сольний проект. Після того як ви зробили кілька успішних програм, приєднайтеся до групи для спільної роботи над завданнями.

8. Робота над своїми таймінгами

Хоча це чудово, що ви можете будувати проекти самостійно, якщо для завершення проекту знадобиться досить багато часу, ви повинні відполірувати свої навички. Щоб зробити кар’єру на основі навичок комп’ютерного програмування, ви повинні бути високопродуктивними. Ви будете частиною численних проектів, і підтримувати все разом може бути складно, якщо ви повільні. Отже, наступний крок – зробити себе швидше.

9. Вивчіть інші мови

Як тільки ви освоїте одну мову, почніть працювати над іншими. Лише дотримання одного не буде достатньо Насправді, стати експертом у більш ніж одній мові може відкрити для вас величезні можливості. Хоча це велика робота, це може бути дуже корисно для вашого майбутнього!

10. Майте власну професійну мережу

Побудова проектів або стати частиною спільноти допомагає розширити вашу мережу. Більшість людей хочуть навчитися програмуванню, оскільки хочуть змінити кар’єру.

Незалежно від того, що це налагоджена кар’єра чи фріланс, побудова мережі забезпечує успіх ваших навичок. Насправді більшість нових програмістів наймаються саме так. Ви можете брати участь у заходах, відвідувати зустрічі або навіть заводити блог. Ці способи ідеально підходять для поширення слова про ринок програмування.

Чи повинні я вивчити певні мови програмування?

Якщо ви щойно розпочали кодування, вам потрібно задуматися, яку мову програмування краще вивчити. Або ви можете бути ветераном кодування, який хоче спробувати нову мову.

Отже, як ви можете вирішити, якого саме ви хочете навчитися? Ви будете вивчати багато мов програмування протягом своєї кар’єри. Однак найкраще визначити пріоритет, подумавши про проекти, які ви хочете зробити спочатку. Ось як можна вирішити:

Ключові моменти

Вибір мови для вивчення часто виглядає як остаточне рішення, якого ви будете дотримуватися надовго. Однак це зовсім не так. Почуваючи це нормально, пам’ятайте, що багато досвідчених розробників володіють багатьма різними мовами.

Хоча одна програма може вимагати Ruby, інша може знадобитися C ++. Отже, незалежно від мови, ви почнете, це не буде останньою. Оскільки розробники навчаються протягом усього життя, вам доведеться ознайомитись з більш ніж однією мовою програмування протягом усієї своєї кар’єри.

Мови часто подібні

Звичайно, кожна мова має різні правила та синтаксис і призначена для вирішення певних проблем. Хороша річ, що всі вони поділяють і деякі поняття, і подібність. Тож, вивчаючи одну мову, наступну мову стає набагато простішою, оскільки ти маєш основи.

Відомі мови програмування

Щойно ви дізнаєтесь деякі з них, ви знайдете досить багато можливостей для роботи. Ваше місцезнаходження – ще один головний фактор, який визначає, який вибрати. Наприклад, якщо ви перебуваєте в маленькому містечку, де є лише кілька технологічних компаній, то C ++ стане для вас найбільш корисним.

Деякі віддалені розробники та фрілансери також вирішують спеціалізуватися на мовах, які менш широко використовуються. Отже, вони добре знають мову, якої багато хто не знає. Однак, як для початківців, краще почати з основної мови програмування.

Щодо відкриття робочих місць, ви повинні враховувати майбутні перспективи обраної вами мови. Наприклад, Objective-C може бути не найкращою ідеєю, оскільки більшість розробників iOS обирають Swift – те, в що Apple вкладає гроші..

Звичайно, важко визначити, хто з них піднімається, а який скоро застаріє. Таким чином, найкраще залишатися в циклі, звертати увагу та досліджувати. Перейдіть на сайти пошуку роботи, щоб знати мови, на які входять технічні гіганти.

Яка технологія вас цікавить?

Перш ніж вирішити мову вибирати, подумайте також про технологію, яка вас найбільше цікавить. Вибір технології спочатку значно спрощує вибір мови. Отже, якщо ви хочете створити додатки для MacOS або iOS, слід почати з вивчення Swift. Так само для створення додатків для Android слід почати вивчати Java, яка є офіційною мовою розробки Android.

Крім того, для розвитку ігор найкраще вивчати мови на основі С. Все це є доказом того, що найкраще вибирати мову, враховуючи те, що вас цікавить. Плюс, ентузіазм до технологій також допомагає вам пережити важкі часи під час навчання.

Наші рекомендовані відомі мови програмування у 2019 році

Відомі мови програмування

JavaScript

Оскільки він вже вбудований у веб-браузери, для початку роботи потрібні найменші налаштування. Більше того, його синтаксис порівняно легкий. Вивчення JavaScript важливо, якщо ви хочете зробити неймовірно інтерактивні речі для веб-браузерів.

Пітон

Пітон відомий своїми великими можливостями, незважаючи на свою простоту. Синтаксис не надто суворий, і код легко читати. Отже, для початку роботи з Linux це мова, яку потрібно вивчити.

Java

Це, безумовно, одна з найвідоміших мов програмування. Він також застосовує об’єктно-орієнтовані принципи, які часто використовуються в сучасних мовах, таких як Python, C ++ та PHP. Він також використовується для різних цілей і є справді практичною мовою.

С

Найпопулярнішою і широко використовуваною мовою програмування є C. Це машина на рівні машин, яка є основою Linux. За допомогою C ви можете дізнатися, як певна програма взаємодіє з обладнанням. Ви також можете вивчити основи програмування на найнижчому рівні. Однак кодування в C досить суворе, а також має досить круту криву навчання. Тож, поки ви навчитесь ефективно кодувати, вам знадобиться час, щоб вивчити достатню кількість C, щоб запрограмувати все корисне.

Корисні поради щодо вашої подорожі з програмування

Тепер, коли ви знаєте, як стати програмістом, наведені нижче поради, які можуть вам допомогти:

Код, коли можна

Хоча вивчення кількох мов має свої переваги, у нього є і недоліки. Якщо ви перестанете кодувати, коли вивчили мову, ваші наполегливі роботи не принесуть ніякої користі. Отже, ви повинні практикувати свої навички, коли отримуєте шанс.

Спробуйте кинути виклик собі

Ви не можете стати експертом, якщо час від часу не ставите собі виклик. Натискання на себе – це ідеальний спосіб оволодіти вашим нещодавно набутим вмінням за короткий час.

Додайте щось спільнотам

Там багато громад з відкритим кодом. Сприяти чомусь може бути суттєвою віхою. Це допомагає вдосконалити свої навички програмування та робить вас частиною більшої спільноти.

Об’єднайтеся з програмістами

Партнерство з кваліфікованими програмістами – ще один чудовий трюк стати експертом. Оскільки вони мають більше знань, вони можуть вас добре орієнтувати.

Усвідомити свою спеціальність

Кожен програміст не володіє всіма мовами, які ви знаєте. Насправді більшість людей є кращими лише на кількох мовах. Отже, знання вашої спеціальності буде вам корисно, якщо мова йде про групові проекти.

Будьте в курсі останніх

Будьте в курсі останніх розробок. Проведіть широкі дослідження чи читайте книги, щоб дізнатися нові прийоми кодування. Оскільки технологія швидко змінюється, бути в курсі останніх буде дуже вигідно.

Розділ FAQ

Скільки потрібно часу, щоб стати програмістом?

Як правило, студентам із ступенем бакалавра потрібно два роки, щоб закінчити ступінь магістра з комп’ютерного програмування. Магістерська програма представляє більш складні предмети порівняно з темами, які охоплені бакалаврськими або асоційованими програмами.

Які освітні кваліфікації потрібні, щоб стати програмістом?

Більшість роботодавців вимагають, щоб програмісти мали ступінь бакалавра. Ступінь може бути для таких галузей, як інформаційні системи, математика та інформатика. Однак є деякі завдання, для яких потрібна ступінь магістра.

Чи потрібно мати ступінь роботи з програмування?

Хоча багато комп’ютерних програмістів мають ступінь бакалавра, деякі роботодавці наймають працівників із суміжним ступенем. Плюс, якщо ви хочете стати мережевим архітектором, то вам знадобиться ступінь інформатики.

Яка зарплата програміста початкового рівня?

Середня річна заробітна плата для програмістів початкового рівня сягає 80 500 доларів США і до 20 000 доларів. Наразі більшість зарплат для програмістів початкового рівня в США становить від 35 000 до 62 500 доларів.

Фінальні думки

Після того, як ви будете кваліфікованим програмістом, світ технологій вас неодмінно оцінить. Правда в тому, що; попит на кваліфікованого програміста не сповільниться принаймні найближчим часом.

Отже, вам можна відточити свої навички та побудувати чудову кар’єру. Зрештою, якщо ви хочете досягти успіху, не забудьте уважно слідувати нашому посібнику!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me